PDA

View Full Version : Pokkeripro Taimaal



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5

ranka
09.12.13, 18:29
See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)

Pole mitte kunagi taksot maksnud kui pudel on klubis olemas. Nüüd kaks korda selga lennatud. Esimene kord muidugi tagant valetati taksojuhile ja see oli arusaadav ning ütlesin, et ise klubis klaarite. Teine tuli taksojuht ise järgi.

Kui oleks loll turist, siis never ei ütleks taksojuht ise, et taksomeetrit ei ole vaja kuna saab klubilt raha. Selliseid turiste laseb ta õhtu jooksul üle kümneid ja seda iga taksojuht.

Oli ka kord juhus, kui läksime tuk-tukidega climaxisse ja ostsime piletid. Ikka pidime maksma tuk-tuki juhtidele raha kuna ei leppinud enne kokku olenemata suurest vaidlusest. Lisaks muidu saadud takso rahale said nad igaühe pealt 100 bahti ning meid oli kuus.

Miks siis arusaamatuse juures taksojuht ei tule klubisse ning ütleb, et no sorry saan sust aru, aga maksa siis taksomeetri järgi 60 bahti, mitte ei hakka ime summasid nõudma. Mingit mõistmisest ja arusaamisest ei saa rääkida vaid iga bahti nimel tõmblemisest.

privador
09.12.13, 18:33
veidi ot, aga kahjuks v õnneks raha mängib igal pool, kui just metsas looduslapsena ei elata...
pakun välja, et ca 70% paaridest eestis läheb lahku raha pärast otseselt v kaudselt.
Ma toon näite kasvõi Eestist. Mees suht heal järjel ilus maja jms naine nagu ikka noor aga tüüpiliselt busto, aga selline 30-le lähenev(st turuväärtust kahandav faktor). Mees nyyd hakkab armukesi pidama jms. Naine teeb standard skandaali. Mees teeb ettepaneku, et kui midagi ei meeldi koli välja üürikasse ja maksad oma arveid ise. Arvake nüüd ise mis valiku naine teeb?

ranka
09.12.13, 18:42
See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)

Baari ja piljardi näited on retardsed. See on nende töö pakkuda kliendile meeldivat kogemust. Muidugi loomulikult sa räägid queensparkist, kus kliente on suhteliselt vähe ning enamus vanemad härrasmehed. Nii järeldusi teha on mõttetu, kui keegi annab sulle kii või tõstab piljardi pallid paika. Olgu öeldud, et paljudes baarides maksab mäng 20 bahti, vähesed on tasuta.

Kõik meelelahutus asutused on meelelahutamiseks ja tehakse kliendile ette-taha ära ja seda kõikides riikides.

Codecci
09.12.13, 18:53
Baari ja piljardi näited on retardsed. See on nende töö pakkuda kliendile meeldivat kogemust. Muidugi loomulikult sa räägid queensparkist, kus kliente on suhteliselt vähe ning enamus vanemad härrasmehed. Nii järeldusi teha on mõttetu, kui keegi annab sulle kii või tõstab piljardi pallid paika. Olgu öeldud, et paljudes baarides maksab mäng 20 bahti, vähesed on tasuta.

Kõik meelelahutus asutused on meelelahutamiseks ja tehakse kliendile ette-taha ära ja seda kõikides riikides.
Ei meenu hetkel, millal Eestis viimati üksi baaris istudes pakuti lauamängu mängida või piljardit mängides minu eest kuulid valmis seati... Või kasvõi õlle lõppedes küsima tuldi, et kas soovid veel ühte (v.a. Parkis kus teeninduse tase teine ja tipid võimsad). Sul meenub?

Kõik maksab, aga siin saab sama raha eest lihtsalt kõvasti rohkem. Eestis saad €3 eest õlle ja €2 eest piljardi ja vaata ise mis teed, siin saad €2 eest õlle, €0.50 või tasuta piljardi ja sinna kõrvale saad tasuta ridic teeninduse lisaks.

qbj0hn
09.12.13, 18:53
Ranka,

Too midagi positiivset välja, sa elad ju siin mitu kuud, atm tuleb välja, et kõik on ainult huiarid.


Peabki olema raha eest, kõik on õige.

pastilaa
09.12.13, 18:54
veidi ot, aga kahjuks v õnneks raha mängib igal pool, kui just metsas looduslapsena ei elata...
pakun välja, et ca 70% paaridest eestis läheb lahku raha pärast otseselt v kaudselt.
Ma toon näite kasvõi Eestist. Mees suht heal järjel ilus maja jms naine nagu ikka noor aga tüüpiliselt busto, aga selline 30-le lähenev(st turuväärtust kahandav faktor). Mees nyyd hakkab armukesi pidama jms. Naine teeb standard skandaali. Mees teeb ettepaneku, et kui midagi ei meeldi koli välja üürikasse ja maksad oma arveid ise. Arvake nüüd ise mis valiku naine teeb?

ilusad on need hetked, kui privador naistest, suhetest ja armastusest midagi kirjutab...:heart:

ranka
09.12.13, 18:55
Ei meenu hetkel, millal Eestis viimati üksi baaris istudes pakuti lauamängu mängida või piljardit mängides minu eest kuulid valmis seati... Või kasvõi õlle lõppedes küsima tuldi, et kas soovid veel ühte (v.a. Parkis kus teeninduse tase teine ja tipid võimsad). Sul meenub?

Kõik maksab, aga siin saab sama raha eest lihtsalt kõvasti rohkem. Eestis saad €3 eest õlle ja €2 eest piljardi ja vaata ise mis teed, siin saad €2 eest õlle, €0.50 või tasuta piljardi ja sinna kõrvale saad tasuta ridic teeninduse lisaks.

Võrdled võrreldamatuid asju. Esiteks Eesti ei ole piljardiriik. Teiseks Eestis ei ole ühes väikeses baaris viite või enamat töölist, kes enamus ajast istuvad niisama.

EDIT: väikene baar on väiksem kui näiteks Tallinnas Valli baar. Üks lett ja piljardilaud.

ranka
09.12.13, 18:57
Ranka,

Too midagi positiivset välja, sa elad ju siin mitu kuud, atm tuleb välja, et kõik on ainult huiarid.

Peabki olema raha eest, kõik on õige.

Kui ei meeldiks siis ma ei oleks siin. Aga piljardikuulide tõstmise ja kii vahetamise pärast ma tho seda riiki ei külastaks.

See oleks sama kui Eestit külastada toreda statoili teeninduse pärast, kus alati kohvi kõrvale pakutakse pirukat müüa ja suitsupakki ostes tulemasinat.

privador
09.12.13, 18:57
Krt kui ise Tais käisin, kui raha polnud...siis naised küll nii mesimagusad polnud...
Aga kui raha on võivad nad kasvõi valutavat vorsti ravida

Codecci
09.12.13, 19:00
Kui oleks loll turist, siis never ei ütleks taksojuht ise, et taksomeetrit ei ole vaja kuna saab klubilt raha. Selliseid turiste laseb ta õhtu jooksul üle kümneid ja seda iga taksojuht.
Standard tingimise värk, turiste nööritakse igalpool. Mulle nt 2-s vanalinna restos 20% sellepärast alet tehtud, et ma eestlane :D


Miks siis arusaamatuse juures taksojuht ei tule klubisse ning ütleb, et no sorry saan sust aru, aga maksa siis taksomeetri järgi 60 bahti, mitte ei hakka ime summasid nõudma. Mingit mõistmisest ja arusaamisest ei saa rääkida vaid iga bahti nimel tõmblemisest.
Sinu jaoks on see arusaamatus, tema jaoks mitte. Ta eeldab, et kui sa sellest süsteemist tead siis tead ka, et kui pudel juba olemas siis nad commissionit ei saa. Pmst maksad "ülelaskmistasu" selle asemel, et politseis lõpetada või machetega käest ilma jääda.

Codecci
09.12.13, 19:02
Kui ei meeldiks siis ma ei oleks siin. Aga piljardikuulide tõstmise ja kii vahetamise pärast ma tho seda riiki ei külastaks.

See oleks sama kui Eestit külastada toreda statoili teeninduse pärast, kus alati kohvi kõrvale pakutakse pirukat müüa ja suitsupakki ostes tulemasinat.
Sinu arust siis teenindus pole siin parem kui Eestis? Täna just McDonald'sis käies mõtlesin, millal viimati Eesti mäkis naeratavat nägu nägin, siin kõik särasid leti taga :p

privador
09.12.13, 19:03
Sinu arust siis teenindus pole siin parem kui Eestis? Täna just McDonald'sis käies mõtlesin, millal viimati Eesti mäkis naeratavat nägu nägin, siin kõik särasid leti taga noored vene tüdrukud? Milline raiskamine:)

ranka
09.12.13, 19:07
Sinu jaoks on see arusaamatus, tema jaoks mitte. Ta eeldab, et kui sa sellest süsteemist tead siis tead ka, et kui pudel juba olemas siis nad commissionit ei saa. Pmst maksad "ülelaskmistasu" selle asemel, et politseis lõpetada või machetega käest ilma jääda.

Muideks seekord oli isegi olukord, kus taksojuht küsis, et kas meil stamp on. Ma ütlesin, et ei ole, aga meil on pudel, et kas see ok. Siis ütles, et jah see on OK ning taksomeeter tööle ei läinud.

Ma ei tea, mis süsteem neil on. Pileti pealt nad saavad 100 ja kui sa ostad pudeli saavad ka 100. Siis eeldan, et isegi kui sul on pudel, siis esimeste mixerite pealt teenivad samamoodi 100 ning neile ei meeldi see kui sul on autos 4 venda ja ta saaks tõsta oma income 400 peale 100 asemel.

Seepärast enamus ajast taksojuht järgi ei tulegi ja saab ikka oma komisjoni kätte niing ehk seepärast ei ole kunagi pelae nende kahe korra "jamasid" tulnud. Esimene kord oli patricku ja teiste süü kui tagant karjuti, et ei me ostame piletid kuigi taksojuhi küsimise peale ütlesin ,et me ei osta ja meil on pudel.

Uurin selle veel tulevikus järgi.

overbet
09.12.13, 19:08
Sinu arust siis teenindus pole siin parem kui Eestis? Täna just McDonald'sis käies mõtlesin, millal viimati Eesti mäkis naeratavat nägu nägin, siin kõik särasid leti taga :p

5x nädalas 8h päevas 4€/h burksi serveerides ei saagi naeratust näol olla.

Codecci
09.12.13, 19:09
Esimene kord oli patricku ja teiste süü kui tagant karjuti, et ei me ostame piletid kuigi taksojuhi küsimise peale ütlesin ,et me ei osta ja meil on pudel.
lol


5x nädalas 8h päevas 4€/h burksi serveerides ei saagi naeratust näol olla.
Aga 2x väiksema palga eest tundub, et saab :)

qbj0hn
09.12.13, 19:15
See taksoteema ka omaette värk.
Me viskame nalja siin, et meestel on kodus igav ja lihtsalt lõbuprst sõidavad siin ringi, takso on lihtsalt ridic odav. Mingi kerge probleem oleks läheks ise ka tilti, see klubi värk ongi kus suuremad plekid tulevad ma kujutan ette.
Üldiselt ei tule ühtegi halba kogemust atm meelde.

Eile klubis pillasin ntx klaasitäis rummi maha puruks kogematta, põrand oli kilde ja rummi täis.
Matter of seconds oli mingi vend oma luuaga kohal, koristati ära ja teist nägu ka ei tehtud.

pikk28
09.12.13, 19:16
Hea teema rsk :). Rankaga suht nōus ehk money talks on Tais. Samas ei vaidle vastu, et nad viisakad ja abivalmid on. Degen kube saab obv paremat teenindust kui mōni teine ihnuskoist turist.

overbet
09.12.13, 19:21
Aga 2x väiksema palga eest tundub, et saab :)

Eks seal riigis asjad veits teisiti ka.

Aga üldse, ma ei saa aru, miks see teenindaja naeratus nii oluline on mingit burksi ostes? Nagu who cares, peaasi, et enam-vähem tehtud ja sisse sülitatud ei ole. Mulle pigem tekitab selline ülilahke suhtumine võõristust. Nagu boss istuks pokerstarsdoomswitch.jpg-esque puldi taga ja jõllitaks vahetpidamata kuskilt kaamerast trapdooril seisvat teenidajat; kui piisavalt lahke pole, lendab otsapidi snakepiti.

viki
09.12.13, 19:25
lol


Aga 2x väiksema palga eest tundub, et saab :)

Seal on ju kohalikel äraelamiseks kordades vähem raha vaja,kui eestis.Eks seepärast teenindus ongi parem.Meie teenindaja elukvaliteeti see mõni euro oluliselt ei paranda.Seepärast eriti ei rabeleta.

Codecci
09.12.13, 19:27
Eks seal riigis asjad veits teisiti ka.

Aga üldse, ma ei saa aru, miks see teenindaja naeratus nii oluline on mingit burksi ostes? Nagu who cares, peaasi, et enam-vähem tehtud ja sisse sülitatud ei ole. Mulle pigem tekitab selline ülilahke suhtumine võõristust. Nagu boss istuks pokerstarsdoomswitch.jpg-esque puldi taga ja jõllitaks vahetpidamata kuskilt kaamerast trapdooril seisvat teenidajat; kui piisavalt lahke pole, lendab otsapidi snakepiti.
Ma ei tea, olen selline kiiksuga inimene kellele meeldivad lahked ja rõõmsameelsed inimesed rohkem miskipärast...

Kohati võib see freakylt välja kukkuda küll, Kristiine Babyback BBQ-s nt kus tõesti jäi mulje, et boss kaamerast jälgib kas piisavalt naeratatakse ja ülifeigid tundusid. Siin pole sellist jama kohanud veel.

privador
09.12.13, 19:29
krt nad ei saa ju 4 eiro kätte, pigem 2 euri neto(maksud maha). Mõni vene piiga võiks olla küll mõne rikka mehe armuke, selle orjatöö asemel. Seega kohati imestan, et sellsied kaunitarid mulle burksi pakuvad

Codecci
09.12.13, 19:32
Seal on ju kohalikel äraelamiseks kordades vähem raha vaja,kui eestis.Eks seepärast teenindus ongi parem.Meie teenindaja elukvaliteeti see mõni euro oluliselt ei paranda.Seepärast eriti ei rabeleta.
Kahtlen. Kordades odavamad on pigem asjad mis vaestele pole ette nähtud, igasugused teenused, väljas söömised, taksod jne. Poehinnad on küll mingil määral odavamad, aga mitte kordades.

Ja kui lepingule alla kirjutad ja sita palga eest nõustud tööd vastu võtma siis pole kehvas palgas küll kedagi peale iseenda süüdistada ja vabanduseks tuua sita töö tegemise eest.

harryahven
09.12.13, 19:33
lihtsalt teevad kõik, et sul oleks alati naeratus näol ja hea olla, ei vingu ja bravuuritse. lihtsalt see hoolitsevus kuidagi veres neil ja automaatselt tegutsevad, et kõik timm oleks.

lol, sa pmst maksad neile palka ju selle eest, tundub nagu oleksid üllatunud vms, suht obv, et nad bravuuritsema ei kuku kui kunde hästi tasub

viki
09.12.13, 19:34
Kahtlen. Kordades odavamad on pigem asjad mis vaestele pole ette nähtud, igasugused teenused, väljas söömised, taksod jne. Poehinnad on küll mingil määral odavamad, aga mitte kordades.

Ja kui lepingule alla kirjutad ja sita palga eest nõustud tööd vastu võtma siis pole kehvas palgas küll kedagi peale iseenda süüdistada ja vabanduseks tuua sita töö tegemise eest.Eestis on põhikulud ikka eluasemekulud ja küte.

Codecci
09.12.13, 19:35
lol, sa pmst maksad neile palka ju selle eest, tundub nagu oleksid üllatunud vms, suht obv, et nad bravuuritsema ei kuku kui kunde hästi tasub
Eestis maksab samamoodi, teenindus ei ole sama.

overbet
09.12.13, 19:36
Ma ei tea, olen selline kiiksuga inimene kellele meeldivad lahked ja rõõmsameelsed inimesed rohkem miskipärast...

Kohati võib see freakylt välja kukkuda küll, Kristiine Babyback BBQ-s nt kus tõesti jäi mulje, et boss kaamerast jälgib kas piisavalt naeratatakse ja ülifeigid tundusid. Siin pole sellist jama kohanud veel.

Ei nojah, eks mullegi, kui mingi random inimene absoluutselt ilma igasuguse tagamõtteta lahke ja abivalmis on. Aga hui usungi, enamik mingil low-end shithole töökohal tõsiselt õnnelikud on, et sulle burksi saavad teha. Eks rohkem ikka selle tõttu, et homme ka endal leib laual oleks.

Ja mulle tundub see räigelt disgusting, et mingil mitte nii edukal inimesel, kelle elu on probably niigi pask, kästakse mu ees lömitada, kui ma burksi tahan osta.

VisaHing
09.12.13, 19:54
krt nad ei saa ju 4 eiro kätte, pigem 2 euri neto(maksud maha). Mõni vene piiga võiks olla küll mõne rikka mehe armuke, selle orjatöö asemel. Seega kohati imestan, et sellsied kaunitarid mulle burksi pakuvad

Vist ikka saavad

Kas küsimus ongi äkki palgas? Millist palka algajale pakute?

Võin kinnitada, et meie palgad on konkurentsivõimelised. Paljud ettevõtted maksavad teenindajatele miinimumpalka (320 eurot kuus – toim), McDonald’si restoranides aga on alustaja palk 60 protsenti suurem (u 500 eurot – toim). Meil on paindlikud töögraafikud – kõik töötajad saavad valida töötamiseks enam sobiva aja. Just sellepärast ongi meie teenindajaamet populaarne üliõpilaste, hooajaliste töötajate ja osaajaga töötada soovivate inimeste seas.

Lisaks teevad motiveeritud ja töökad inimesed meil tavaliselt kiiret karjääri ja tõusevad kõrgemapalgalistele kohtadele. Oleks vale öelda, et meil on raskusi töötajate leidmisega. Pigem ütleme, et praegu võtab uute inimeste leidmine rohkem aega. Loomulikult jälgime pidevalt tööturul toim

ranka
09.12.13, 19:54
Sinu arust siis teenindus pole siin parem kui Eestis? Täna just McDonald'sis käies mõtlesin, millal viimati Eesti mäkis naeratavat nägu nägin, siin kõik särasid leti taga :p

Kus kohas ma seda väitsin? Ma ütlesin pigem vastupidi.

Selgitasin «fenomeni», miks tüdrukud Johni eest «hoolitsevad» ja teevad tema haigele kurgule sooja teed, samal ajal kui ta peategelane ise hommikuse pohmakangiga koledal viisil vaeva näeb.

Kui see tüdruk või isegi kogu Tai elanikkond teeniks Norra keskmist palka, siis nad ei vaataks qbjohni ega ühegi farangi poole, ei satuks tema hotellituppa ning teekannu peab ikkagi ise tulele panema. Erandiks muidugi kui oled tuttav või lähedane sõber.

Kindlasti keskmine taikas on soojema südamega kui näiteks külm ja jäik põhjamaalane, aga eelmainitud tingimustes seda lähedust ja hoolitsevust ei saaks kuna siis ei ole seda võimalik rahaga osta. Peadki olema sama cool ja noortepärane kui Justin Bieber või vähemalt Pastilaa.

Näide kohe lähedalt. Ma ei kujutaks ettegi, et keskmine Singapuri tüdruk maanduks esimesel ööl suvalise valge mehega hotellituppa. Ometi singapurlased on väga sõbralikud, aga suhtelised jõukal järjel. Seega selle taga on ainult raha.

Muu teeninduse jutt on ebaoluline. Macaus ei ole teps halvem teenindus. Mcdonni müüa naeratab, poemüüa rõõmuga laob su banaane kotti, tänaval inimesed tulevad ise juurde rääkima, taksojuhid on umbkeelsed aga sõbralikud, klubides järjekorras seisma ei pea - kõik tuuakse lauale kätte jne. Siis miks järsku Macau nii vastumeelne on aga Tai mitte? Äkki ikka sellepärast, et Macaus ei ole inimesed nii alandlikud ega karju «hey handsome» ning löö külge nagu Tais ehk teisisõnu ei tunne seal end nii kuninga ja rahabossina?

Pidin siit riigist lahkuma 15. jaanuar, aga nüüd paraku pean teatud põhjustel kauemaks jääma. Bangkoki vastu ei ole mitte midagi. Linn, mis annab mulle kõike ja see linn hetkel meeldib mulle. Teenindus on OK. Inimesed on OK, kui ise dbag ei ole. Kui jätame välja tüdrukud (loe: seksturismi) siis Bangkok on nagu iga teine suurlinn maailmas ning suure tõenäosusega oleks siin mitmeid kordi vähem turiste, vaatamata heale teenindusele ja tõenäoliselt ei külastaks ka sina nii väga Bangkoki ega Taid?

qbj0hn
09.12.13, 20:02
Tõsi jutt.
Aga see teebki selle mis ta on, see ebaoluline mu jaoks mis põhjus selle taga on miks siin awesome on.

Edit:@ norra näide ja tee jutt



lol, sa pmst maksad neile palka ju selle eest, tundub nagu oleksid üllatunud vms, suht obv, et nad bravuuritsema ei kuku kui kunde hästi tasub

Eilne tüdruk kellele midagi ei maksnud ja kelle klubist kaasa võtsin oli täpselt sama mis need kellele maksnud suhtumise poolest.
Fwiw, see tüdruk töötab patpongis mingis degen stripikas ja on harjunud normaalselt plekki saama.
Ja ma see trip pole pmst kedagi üle maksnud, pigem olen tinginud.

Detailidesse laskuda siis mul on/oli üks regular keda ma mitu korda võtnud, maksin talle pmst turu miinimumi iga jumala kord ja võtsin "max value", st seda, et ta sõba eriti silmale öösiti ei saanud.

Ta oleks võinud palju parema kliendi võtta kes oleks ka rohkem maksnud, aga peale siukest porni ka inimesel on tuju laes ja voldib särke hommikul mul.

Olen kindel, et sellel poleks kvaliteedi suhtes vahet olnud kas maksan 3x rohkem või min, antakse ikka parim.

Non-degen näide tuua siis,
Baaris ntx jooke tellides saan mitte tippides sama hea teeninduse kui need kes tipivad, see on kõik "up to you" nende seisukohast.
Mitte keegi ei tõmba krimpsus nägu pähe.

Edit: Atm tundub see arutelu nagu eesti vs tai, aga nii see pole, mulle meeldib eestis.
Tegemist lihtsalt ju tai teemaga ja toon välja plusse miks siin mõnus on.

Miinuseid ka obv.
Rolleri selga siin liikluses ei julgeks üldse istuda ntx ja üle tee minnes tuleb ikka väga tähelepanelik olla, esmaspilgul tundub nagu täielik kaos ja imestad kuidas keegi matsu ei pane.

Mingi õhtu jõin üksinda ühes baaris suure tee ääres, liiklus oli väga vaikne tol hetkel.
Samas baari ees pandi rolleriga epic mats maha, inimene lendas hea lennuga "üle lenksude".
Rolleritaksol taga istuda on ka omaette kogemus, viimane trip oli siis kui vend sõitis kõnniteel kus inimesed liikusid miski 80km/h.

Codecci
09.12.13, 20:11
Rääkisingi teenindusest üleüldse, mitte libudest.

Macaus on ka teenindus täitsa ok. Macau vastumeelne, sest seal igav - peale joomise ja gämblimise pole sittagi teha ja liiga korralik riik.

Meeldib rohkem 3rd world kus rolleriga sõidetakse 4-kesi, kiivrit kannad kui ise tahad jms mõnusad valikuvabadused ja inimesed on lihtsad, ei aeta näpuga seadustes järge, võimaluse ja vajaduse korral pole midagi hullu teha väike mõnesajameetrine põige vastassuunavööndis jne. Elatakse praktiliselt :)



Seda kõike muidugi puhkuse vaatenurgast, pikalt elamine vähe teine teema.

Priidix
09.12.13, 21:02
Mul oleks ka nii üht-teist kirjutada.

rasmer
09.12.13, 21:06
Rolleritakso Tais oli ikka väga lahe kogemus. :D

atsetoon
09.12.13, 21:58
Loll saab kirikuski peksa. Kui oled ise ebameeldiv - purjus räuskav rahaga ärplev farang, siis maksadki iga liigutuse eest ja keegi ei hakka hommikuti särke ka voltima. Kui vähegi ise püüad nendest aru saada ja normaalne oled(viisakas, viskad mõne tai keelse väljendi jutu sisse jms) siis volditakse särke ja koristatakse tube hommikusöögi ja kahe kokteili eest (ja põhiteema ka muidugi...)
Parimad näited mis hetkel on: Üks vahva neiu aitas omast vabast ajast meile korteri leida. Temaga saime väga mitu korda kokku ja seda mitte kunagi raha eest, obv maksin jookide-söökide eest aga sama peaks suurelt osalt ka kodumaal tegema. Ja kuskjuures ta oli töötav baaritüdruk(eesti keeles "lits") Ma olen 100% kindel, et tal oleks need korrad(mõnikord mitu päeva) kordi kasulikum olnud olla rikaste farangidega. Kord juhtus nii, et ta oli end tööl purju joonud ja helistas mulle, et kas ta võib minu juurde tulla ja tahtis, et ma maksaks poole tema baari"trahvist", mis oli 350 bahti(ca 8 eurot)- olin nõus. Teinekord olime mitmendat päeva koos ja ta pidi tööle minema, maksis trahvi ise ära - jäime samasse baari piljardit mängima - võtsin -EV otsuse mängida sama trahvi peale.
Üks teine tüdruk, kelle mu korterikaaslane kunagi minu jaoks koju tõi(olin temaga juba varem tuttav ja korterikaaslane kohtus temaga kuskil juhuslikult). Saatuse tahtel olin ma samal õhtul harjutanud Tai poksi kuskil tänaval, ma ei ole selles kuigi hea. Igatahes mu nägu oli suht lömmis ja särk verine. Ja see tüdruk hoolitses mu eest järgmised 2 päeva nii, et ma ei pidanud voodist väljagi minema. Täiesti tasuta. Ei kujutaks ette, et Eestis peale esimest nägemist sellist kohtlemist saaks või eksin?

Dzuu
09.12.13, 22:12
Keegi puusalt oskab tulistada, et palju $$$ kuu aega Tai nalja maksma läheb?

atsetoon
09.12.13, 22:24
See on väga väga suhteline. Lennupileteid mitte arvestades pakuks, et juutidel oleks võimalik isegi 500€ eest ära elada. Kõige keerulisem on elukoha leidmine, eriti nõnda lühikeseks ajaks.

qbj0hn
09.12.13, 22:24
Võimatu öelda vaakumis nii.

Priidix
09.12.13, 22:36
Kui elad - 1k€, saab ka 500€ lebolt hakkama
Kui külastad/puhkus - 2k-22k€+

edit: asukoht loeb!

Ajuvaba
09.12.13, 23:01
Rääkides teenindusest Tais ja Macaus. Selles mōttes on ranka jutt ōige et neid on krt nii palju, et ta peab naeratama mcdonaldsis, sest muidu vōetakse kohe uus kui ei täida töökohustusi. Hiinas on 1,3 miljardit inimest jne. Nõudluse ja pakkumise suhe. Vali ise kas töötad 200 euri eest v ei tööta yldse. Olen käinud nii phuketis kui ka bangkokis, seal on erinevused suured. Phuketil ka veel omakorda head ja vead sees. Ise ka usun, et Tai inimesed on loomult sõbralikumad, kuigi sain seal väga kehva kogemust samuti tunda. Nad peavadki olema sõbalikumad kui meie ju, päike 24/7. Pole sellist sombus ja sitast ilma nagu siin.

taipupole
09.12.13, 23:46
Raineril on muidugi täiesti õigus, armsad ollakse täpselt seni kuni raha jagub, pärast seda on vsjoo ja vaata, et minema saad. Selle eest kiita, no võib muidugi, kuid oleneb elatustasemest. Sisuliselt nagu sommid ja britid lällavad Eestis ja pörutavad siin naisi, sest odav ja kleeputakse külge. Mingit vahet pole.

Sina oled Tais nende jaoks päästeröngas, nii hea voodis ikka pole, et prostituut vähem maksva juurde roniks iga kord. Tasapisi mõte liigubki, et oh, ma olen talle nii eriline, et ta valib mind ja voldib riideid, kuigi võiks mingeid saksa vuntse lakkuda.

See on nii high stakes game, et te ei saa arugi.

Et lihtsalt ei lällaks, siis minu Tai aja huvitavaim kogemus oli ameeriklane, kes lasi oma Tai naist kõrvalt, prost hakkas raha välja pressima ja tüüp lõikas tal pea maha noaga. Sümpaatne sell oli ja tegi pidudel häid burgereid.

qbj0hn
10.12.13, 00:29
Tõsi jutt yep.
Kuni village trippe ei tee on kõik lill.


Edit: Mul tuli just meelde, et lähipäevadel pean mamasani (nais pimp kes aru ei saa) ära võtma.
Mingi 50 aastane vms naine, suht hea näeb välja. Panime mingipäev korralikult koos tantsu baaris, tahtsin juba siis teda koju viia, aga ei võtnud ta vedu.
Nüüd ükspäev töllerdasin seal baaride vahel siis tuli ligi ja ütles, et tuleb minuga kaasa kui tahan, aga olin juba mingi teisega selleks ajaks.
Polnud südant ära ka saata tüdrukut ja seda kohe ära võtta.

atsetoon
10.12.13, 00:36
seda head chopi lugu olen kusagilt kuulnud isegi :D
Mu eelmise jutukese mõte oli pigem, et kõiki teenuseid on võimalik tasuta või odavamalt saada. See mida nemad mõtlevad ei mängi imo erilist rolli, kui ise aru saad, kus sa oled ja kõigele õigel ajal lõpu teed või mõista annad, et kedagi Finnairile kaasa ei võta.

atsetoon
10.12.13, 00:41
Tõsi jutt yep.
Kuni village trippe ei tee on kõik lill.


Edit: Mul tuli just meelde, et lähipäevadel pean mamasani (nais pimp kes aru ei saa) ära võtma.
Mingi 50 aastane vms naine, suht hea näeb välja. Panime mingipäev korralikult koos tantsu baaris, tahtsin juba siis teda koju viia, aga ei võtnud ta vedu.
Nüüd ükspäev töllerdasin seal baaride vahel siis tuli ligi ja ütles, et tuleb minuga kaasa kui tahab, aga olin juba mingi teisega selleks ajaks.
Polnud südant ära ka saata tüdrukut ja seda kohe ära võtta.

history in making...:D

ESTPatrick
10.12.13, 00:53
kõige suurem erinevus peale ilma on tais usk. Budda usulised inimesed ei mõtle nii nagu meie uskumatud. Sealt tulebki pidev karma pärast muretsemine, mida nad ka mõistavad teisiti kui valged. St. et kui teed siin mingi jama, siis pead lihtsalt veel parema teo vastu tegema et karma ära puhastada ja siis teinekord tulebki imeline öö modelliga tasuta.

olen siin kohalikust teemast raamatuid hoolega lugenud ja usk on asi mis on kõige rohkem igapäeva elu juhtivatest asjadest silma jäänud.

PS: budda polegi niivõrd usk kui õpetus eluks, et järgmises elus putukana ei ärkaks

Owner85
10.12.13, 01:41
Ta oleks võinud palju parema kliendi võtta kes oleks ka rohkem maksnud, aga peale siukest porni ka inimesel on tuju laes ja voldib särke hommikul mul.



imo loen siit threadist välja et kube on ikka solid porridegen,pakuks puusalt et võiksid elukutset vahetada imo :cool:

privador
10.12.13, 02:11
Poisid loodetavasti uhate ikka kondoomiga(kui ei taha vene ruletti mängida) Heal sõbral hakati välja pressima, pm kondoom oli prost prügikastist tuuri pannud koos ollusega ja endale sisse topitud ja öeldi, et naise laps. Seega hoidke silma peal ka kuhu kodnoomi viskate!

ranka
10.12.13, 05:17
Poisid loodetavasti uhate ikka kondoomiga(kui ei taha vene ruletti mängida) Heal sõbral hakati välja pressima, pm kondoom oli prost prügikastist tuuri pannud koos ollusega ja endale sisse topitud ja öeldi, et naise laps. Seega hoidke silma peal ka kuhu kodnoomi viskate!

Su sõber oli süütu w? Kondoom pannakse ju enne Tai reisi peale ning maha võetakse esimest korda alles siis kui oled tagasi Eestis.

vsiu100
10.12.13, 08:40
Selles mōttes on ranka jutt ōige et neid on krt nii palju, et ta peab naeratama mcdonaldsis, sest muidu vōetakse kohe uus kui ei täida töökohustusi.

ei ole nõus, aga see võib piirkonniti erineda. eelm aasta olin bangkokis ja phuketis ja mcdonni töökuulutused olid nädalaid üleval, pakutav palk 400eur+ kuus.

inimesed on in general juba lahkemad. olen iga tai trip rolleri nädalateks võtnud ja sellega ringi uhanud. kord läks esirehv katki kuskil keset linna. random tuk-tuki vend nägi seda. ta keelt ei jaganud aga tuli ligi, kutsus sõbra ka kaasa ja tööriistad tagant kastist. võtsid ratta alt, kummi maha(mis käis rolleritaksoga paranduses, arve tuli rollerivennale miski 20baht anda sõidu eest) ja panid alla tagasi. kokku mingi 1h+ nussi keset liiklust. pakkusin pärast taksojuhile 500baht, et ta pole saanud sel ajal tööd teha ja käed õlised nägi võõra valge turisti rolleri kallal vaeva. lükkas tagasi ja peale mitut pealekäimist ka ei võtnud vastu.


eesti teenindus ei ole ka suures plaanis kõige alumisel pulgal, kuigi on jah pigem loid ja emotsioonitu. halvim siiani olnud pariisis ja prahas. viimane väga hea kogemus oli riia olympicus woodoos, nagu öö ja päev kui isegi pargiga võrrelda.

Romka
10.12.13, 08:44
John on Eesti Pooter (http://forumserver.twoplustwo.com/62/bbv4life/ask-me-anything-about-living-thailand-sexpat-last-12-years-819496/), keep em coming.

vonkartoffel
10.12.13, 10:15
ei ole nõus, aga see võib piirkonniti erineda. eelm aasta olin bangkokis ja phuketis ja mcdonni töökuulutused olid nädalaid üleval, pakutav palk 400eur+ kuus.

inimesed on in general juba lahkemad. olen iga tai trip rolleri nädalateks võtnud ja sellega ringi uhanud. kord läks esirehv katki kuskil keset linna. random tuk-tuki vend nägi seda. ta keelt ei jaganud aga tuli ligi, kutsus sõbra ka kaasa ja tööriistad tagant kastist. võtsid ratta alt, kummi maha(mis käis rolleritaksoga paranduses, arve tuli rollerivennale miski 20baht anda sõidu eest) ja panid alla tagasi. kokku mingi 1h+ nussi keset liiklust. pakkusin pärast taksojuhile 500baht, et ta pole saanud sel ajal tööd teha ja käed õlised nägi võõra valge turisti rolleri kallal vaeva. lükkas tagasi ja peale mitut pealekäimist ka ei võtnud vastu.


eesti teenindus ei ole ka suures plaanis kõige alumisel pulgal, kuigi on jah pigem loid ja emotsioonitu. halvim siiani olnud pariisis ja prahas. viimane väga hea kogemus oli riia olympicus woodoos, nagu öö ja päev kui isegi pargiga võrrelda.
stfu, pargi teenindus on väga viimase peal. Slotikasiinode teenindus obv halvem kui voodoos, donk rsk

vsiu100
10.12.13, 10:51
minul pole ka pargis kunagi ühtki probleemi, kuid nädalavahetuse riia punt rääkis+veel infot seest ja väljast, et nn vanad baaridaamid on juba liiga ära tõusnud oma suhtumisega. kohati kõrvaltvaatajana panin ka ise seda tähele, et olenevalt kliendist oli suhtumine ikka liiga erinev.
niiet vaata oma nina otsast 3cm edasi, o.

:biggrin:

Codecci
10.12.13, 11:26
Keegi puusalt oskab tulistada, et palju $$$ kuu aega Tai nalja maksma läheb?
Mul ja qbj0hnil läheb selle kuuajase tripiga Bangkokis üle €3K (lend mitte included) per face. Mingi 50% päevi sellest normilt joonud tho mis võtab enamus raha. Kui nädalas 2x jood ja odavas kohas ööbid siis €2K reisirahaks on ok ma arvan, saab ka odavamalt, aga pole mõtet Egiptuse kogemust Taisse saama tulla.

Raineril on muidugi täiesti õigus, armsad ollakse täpselt seni kuni raha jagub, pärast seda on vsjoo ja vaata, et minema saad. Selle eest kiita, no võib muidugi, kuid oleneb elatustasemest. Sisuliselt nagu sommid ja britid lällavad Eestis ja pörutavad siin naisi, sest odav ja kleeputakse külge. Mingit vahet pole.

Sina oled Tais nende jaoks päästeröngas, nii hea voodis ikka pole, et prostituut vähem maksva juurde roniks iga kord. Tasapisi mõte liigubki, et oh, ma olen talle nii eriline, et ta valib mind ja voldib riideid, kuigi võiks mingeid saksa vuntse lakkuda.
Kui random lohh oled siis muidugi.

Samas lust on kõrvalt vaadata kui lihtsalt paaril kamraadil siin asjad käivad kes pmst kordagi pole maksnud naistele. Paljud pole libud ka, töötavad tavatööde peal või omal paksud rikkad mehed kodus magavad kui noored eestlased koju viivad :)

Eestis siukest asja pole näinud ja prolly eriti ei juhtu ka, võib-olla ainult väga-väga vähestel õnnelikel. Kui Eestis saab ehk top 1% viia korraliku naise samal õhtul koju siis siin ma arvan mingi top 10%+.

qbj0hn
10.12.13, 11:43
John on Eesti Pooter (http://forumserver.twoplustwo.com/62/bbv4life/ask-me-anything-about-living-thailand-sexpat-last-12-years-819496/), keep em coming.

Ei tea, see pole enam nali ka.
+Hetkel see thread tundub kuidagi jube konservatiivne ja ei ole isu midagi kirjutada.

Vbl lihtsalt on keha juba nii kohviks tõmmatud ja tuju ka ei ole kõige parem.
Kui ühes paremas stripis nana plazal showsid vaadata ja kuidas keset baari naised paljalt ennast "klaas puuris" pesevad ja sau märku ei anna siis on mingid piirid juba ületatud.
Teiselt jällegi vbl on seksuaalne mindset nii ära rikutud juba, et siuksed tavalised asjad enam käima ei aja, ma loodan, et see pole case.
Carry on.

leits
10.12.13, 12:12
pooteril tõmbas golden shower päeva käima .. ehk peaksid proovima?

qbj0hn
10.12.13, 12:37
Pole keegi vedu võtnud.
jkor am i::)?

tolmuahv
10.12.13, 13:23
Eestis siukest asja pole näinud ja prolly eriti ei juhtu ka, võib-olla ainult väga-väga vähestel õnnelikel. Kui Eestis saab ehk top 1% viia korraliku naise samal õhtul koju siis siin ma arvan mingi top 10%+.

Actual vs perceived range? :)

Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi.

privador
10.12.13, 13:50
Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi. Et selle asemel, et ööklubis läheneda "ma tahan su v--u lakkuda" on parem viis rääkida kassipoegadest kõledas 500 ruuduses häärberis? Et siis on nagu sotsiaalselt jokk-skeem.
a)Mees rahul, sest saab karata päev hiljem
b)Naine rahul sest ta väärtustega naine, mitte kerge püksikummiga...
c)Ühiskond rahul, sest pole litsilikku käitumist

leits
10.12.13, 13:56
tra ma lihtsalt ei saa .. priva sõnavõtud seksist ja naistest on lihtsalt nii epicud ;)
priva kuda endal sul kohalike naistega tais lood olid .. ?

Kakahirmutis
10.12.13, 14:16
Et selle asemel, et ööklubis läheneda "ma tahan su v--u lakkuda" on parem viis rääkida kassipoegadest kõledas 500 ruuduses häärberis? Et siis on nagu sotsiaalselt jokk-skeem.
a)Mees rahul, sest saab karata päev hiljem
b)Naine rahul sest ta väärtustega naine, mitte kerge püksikummiga...
c)Ühiskond rahul, sest pole litsilikku käitumist


Coach plz

privador
10.12.13, 14:30
priva kuda endal sul kohalike naistega tais lood olid .. ? ei midagi erilist , standard laksud-olin ka turistina ja polnud aega "tasuta" teenust otsida. Tuttavad enamuses pole "süütuna" tagasi tulnud-see polegi ju petmine pigem kultuuri tarbmine...
Krt ma ei tea ütlustest kumab läbi. Eestis on 2 stampi
Mehed:Ma sain Tasuta, ma tasulisi ei tarbi! Kogu aeg rõhutakse tasuta-tasuta-tasuta. ja siis jutu käigust tuleb välja, et naisele osteti auto,riided selga jne
Naised:Ma ei ole mõni selline! Aga käiakse kogu aeg ringi erinevate meestega, kel kassipojad kodus!
ah tilti ajab see teema

vsiu100
10.12.13, 14:33
priva, millal sa tais käisid?

overbet
10.12.13, 15:12
kõige suurem erinevus peale ilma on tais usk. Budda usulised inimesed ei mõtle nii nagu meie uskumatud. Sealt tulebki pidev karma pärast muretsemine, mida nad ka mõistavad teisiti kui valged. St. et kui teed siin mingi jama, siis pead lihtsalt veel parema teo vastu tegema et karma ära puhastada ja siis teinekord tulebki imeline öö modelliga tasuta.

olen siin kohalikust teemast raamatuid hoolega lugenud ja usk on asi mis on kõige rohkem igapäeva elu juhtivatest asjadest silma jäänud.

PS: budda polegi niivõrd usk kui õpetus eluks, et järgmises elus putukana ei ärkaks

AFAIK putukana sünnid nii või naa, point on üldse mitte enam sündida.

Codecci
10.12.13, 19:00
Actual vs perceived range? :)

Tegelikult ei ole vahe nii drastiline vast. Peamine on ikkagi kultuuriline erinevus, kus Eestis peab suur osa naisi seda halvamaiguliseks kui esimesel õhtul kaasa lähevad. Kui neil see otsus kergemaks teha, siis range laieneb tunduvalt. Selle asemel, et naist koju saagima kutsuda, võib talle rääkida, et sul on kodus 8 kassipoega, keda sööta tuleb või pead oma potiporgandeid päikesetõusul kindlasti kastma vms. Eestis tuleb naisele anda võimalus "jah" ütelda, Tais pole seda eriti vaja, sest naised ei seosta kaastulekut oma maine või sotsiaalse väärtusega samamoodi.
Jup täpselt seda mõtlesingi. Mitte, et Eestis aint 1% enam-vähem naistest oleks valmis kaasa tulema, vaid top 1% meestest saab sellega hakkama (no number laest võetud, aga usun, et Taiga võib vahe 10x+ olla küll :D). Mitte, et siin need vennad kuidagi rohkem peale lähevad, vaid lihtsalt kultuur ja kombed on sellevõrra teistsugused minu arust - kepp ei ole nii big deal nagu Euroopas.

leits
10.12.13, 19:52
yhesonaga .... tais saad kiiremini BJd kui eestis (yhes kohas hoia kasse, teises voldi särke)

Dzuu
10.12.13, 22:48
Hahaha, korralik teema, im sold for sure.
Kuidas hotelli leidmine käib, bookite ennem või lendate kohale ja esimesest uksest sisse ja olemas ?
Millal ja kus moonshine pidu toimub ja kas ongi tegemist suure raiviga rannal ainete all või see rohkem haip?

Priidix
10.12.13, 23:52
Fullmoon party?
Tuesday 17 December 2013
Wednesday 25 December 2013
Tuesday 31 December 2013
Wednesday 15 January 2014
Saturday 15 February 2014
Saturday 15 March 2014
Monday 14 April 2014
Wednesday 14 May 2014
Thursday 12 June 2014
Sunday 13 July 2014
Sunday 10 August 2014
Monday 08 September 2014
Friday 10 October 2014
Thursday 06 November 2014
Saturday 06 December 2014

Toimub lõunas oleval saarel Koh Phangan. Väheke googeldada leiab päris palju infot selle kohta. Majutusega on üleüldiselt nii, et high seasonil tasuks rohkem neti kaudu bookida, low-season ajal savi.

qbj0hn
11.12.13, 06:23
Mõtlesin kas kirjutan või mitte, aga savi.

Eile oli semi-cool story worthy trip. Lühike, aga vürtsikas TR nimesid nimetamata.

Kaheksa paiku õhtul läksime välja kaasdegeniga, kõigepealt kerge eine ja siis veits degenimas tänavas sümboolne piljard.
Selleks ajaks kui piljardi lõpetasime oli mõlemal juba omajagu kokse all ning suundusime otse nana plazale. Sõbral oli tegelikult soov otse kluppi minna, aga mul oli hirmus isu vaadata kuidas naised vitsa saavad nana teisel korrusel spanky's, sain oma jonnimise peale poisi nõusse ja seal maandusimegi.
Ühe show vaatasime aint ära, mis oli päris okay.
Kui lähemalt kirjeldada siis lavale saabus 2 tüdrukut kes olid riietanud ennast koolitüdrukuteks ja üks kes õpetaja rollis, vaikselt ja sensuaalselt muusika saatel hakkasid üksteist seal nühkima ning lahti riietuma kuni kõik täiesti alasti. Miskiprst suht ootamatult lõppes ära see, maksime arve ja panime ajama.

Käisime veel mõnes analoogses stripikas ja siis mõtlesime põigata läbi ladyboyde baarist.
Astusime sisse, aga kohe maha ei istunud vaid läksime otse wcse ennast kergendama.

Soristasin siis rahulikult pissuaari kui järsku tunnen, et keegi vaatab pealt.
Järgmine hetk oli selline, et literally poole kusemise pealt võttis lb sauast kinni, masseeris veits ja andis miski 15 secise blowjobi ning kadunud ta oligi...
Kõige awesome ja samas imelikum moment vist.

EestiMats
11.12.13, 06:40
http://24.media.tumblr.com/124fbc1b86f5ea0b7dbd3e9b2ef92ff7/tumblr_mipic1Ggz31r8ecnuo1_400.gif

qbj0hn
11.12.13, 06:49
http://www.upload.ee/image/3757724/in3.gif

J0kker
11.12.13, 06:59
http://awesomegifs.com/wp-content/uploads/reek-sausage.gif

qbj0hn
11.12.13, 07:06
really

pikk28
11.12.13, 07:17
Kube, sa oled parim!

taipupole
11.12.13, 07:22
Kui mõõgad ei ristunud, siis ei loe.

Tai, a special place.

Keegi eestlastest endale majaneiut pole ostnud? Mul oli kõrvalmajas mingi 60-aastane sakslane, kes palkas endale sümpaatse neiu, kes oli äkki mingi 19, pesu pesema ja süüa tegema ja ju muude asjade eest hoolitsema, mingi 300-400 euroga vist sai täisteenuse.

Ise käis vana vunts muidugi klubides ka lantimas. Creepis nurkades ja tegi oma semudega tütarlastele silma.

Aga koduabiline oli kaunis.

qbj0hn
11.12.13, 07:31
Ei ole midagi ristunud lolz.

Aga seda abilist võid ju jah imo iga nurga pealt võtta, pikemalt elada siis normal vast.
Hetkel timm, iga lõuna käib kaks koristajat kes teevad linade vahetusest akende pesemiseni kõik ära. Pesu on easy, viskad kõrval tänavasse oma koti ja tood järgmine päev ära, aint paar eurtsi.
Söögi tegemine oleks küll A+ jh.


Edit: See oli ka pull öösel.
Siin kella 12ne ja 6 vahel hommikul paljudes kohtades poes alkoholi ei müüda. Olime siukses kohas kus ühtegi taolist poodi mis müüks läheduses ka polnud, aga tahtsin hirmsasti koju mõned õlled kaasa võtta.
Ütlesin tüdrukule, et kas on võimalik. Tüdruk viis lähimasse apteeki, ei saanudki aru miks alguses, vbl sai valesti aru minust, dunno?
Ei, kõik õige, apteeki tagaruumist toodi ilusti kolm külma heinekeni ja õhtu võis jätkuda.

pastilaa
11.12.13, 07:36
õnneks qbj jaoks ka kodus õiekesi noppida:

http://www.youtube.com/watch?v=_I3f3vEFeM8

taipupole
11.12.13, 07:39
Koristaja ja pesunaine on paketis suht alati sees või piirkonnast leitav. Aint seda peab ikka jälgima, et mis pasaga nad pesevad, mõned tooted on kemikaalne nii täis, et kehal pärast lööve. Obv endaga ei juhutnud ja sõbral oli.

Kokk olnuks mõnus, mul majaomanik oli ise mingi meisterkokk ja tegi sünnipäevaks ning lahkumiseks mulle lauad tellimuse peale. Lisaks taanlasest naabri tailannast naine kokkas päris tihti õhtuti ja kutsuti õhtustama. Väga hea oli. Kui raha nii palju oleks, siis puhas võit, toit on seal riigis A+++.

qbj0hn
11.12.13, 07:47
õnneks qbj jaoks ka kodus õiekesi noppida:

http://www.youtube.com/watch?v=_I3f3vEFeM8

Nali naljaks, aga enamus lbd siin kordades kenamad kui any avg. tai tüdruk.
Mindseti küsimus ja kuni sauasid ei rista on kõik õige.
Usun, et päris paljud testiks selle legendaarse BJi järgi, aga lihtsalt selleks ei tee, et neid kotib teiste arvamus liiga palju.

taipupole
11.12.13, 07:52
http://thai-discovery.com/ladyboy-test-super-advanced.php

Kes kohe ei julge karmilt ette võtta, siis lihtsamad levelid: http://thai-discovery.com/ladyboy-test.php

Codecci
11.12.13, 08:08
Nali naljaks, aga enamus lbd siin kordades kenamad kui any avg. tai tüdruk.
Mindseti küsimus ja kuni sauasid ei rista on kõik õige.
Usun, et päris paljud testiks selle legendaarse BJi järgi, aga lihtsalt selleks ei tee, et neid kotib teiste arvamus liiga palju.

http://2.bp.blogspot.com/--sVOJzWnqfs/T8Vq3lmaM5I/AAAAAAAAA8M/sbC4R73_jf4/s320/GAYY.jpg

qbj0hn
11.12.13, 08:13
http://www.upload.ee/image/3757754/bateman6mu9l.gif

pastilaa
11.12.13, 08:52
Petitsioon: Nõuame, et Õhtulehes hakkaks ilmuma lisaks ranka blogile ka qbj Tai blogi!

EestiMats
11.12.13, 09:09
http://i.imgur.com/SCNLyPY.gif

ranka
11.12.13, 09:35
http://www.youtube.com/watch?v=Hf_uPGkOUdg

taipupole
11.12.13, 11:57
Petitsioon: Nõuame, et Õhtulehes hakkaks ilmuma lisaks ranka blogile ka qbj Tai blogi!

QBJ on oma algset postitust kohitsenud, niimoodi Õhtulehes ei saa, seal tuleb ikka tõtt rääkida. Täies mahus!

Muidu Ranka suudaks kindlasti ära orgunnida ja blogi oleks hommepäev olemas!

privador
11.12.13, 12:29
Soristasin siis rahulikult pissuaari kui järsku tunnen, et keegi vaatab pealt.
Järgmine hetk oli selline, et literally poole kusemise pealt võttis lb sauast kinni, masseeris veits ja andis miski 15 secise blowjobi ning kadunud ta oligi...
Kõige awesome ja samas imelikum moment vist. isegi mu südame jaoks oli see liig...

Maxi
11.12.13, 12:55
isegi mu südame jaoks oli see liig...

wat, kui ta oleks mingis suvabaaris olnud ja poleks jommis peaga aru saanud et lb, siis kõik praegu ruigaksid õnnest, et midagi nii epicut juhtus. Imo mõttetu dissida siin kubet selle story eest.

NSFW
http://i.imgur.com/1bGVlF0.gif

MartinGarcia
11.12.13, 13:07
gbj0hn või keegi targem võiks lahti seletada ja mind veidi valgustada. Miks ladyboyd seal Tais nii popid on või miks nad üldse ladyboyd on ? Ma ei ole sellest aru saanud, vb vähe seda teemat sirvinud. ty!

qbj0hn
11.12.13, 13:07
QBJ on oma algset postitust kohitsenud, niimoodi Õhtulehes ei saa, seal tuleb ikka tõtt rääkida. Täies mahus!

Muidu Ranka suudaks kindlasti ära orgunnida ja blogi oleks hommepäev olemas!

Ma rääkisingi tõtt, lihtsalt kustutasin ära õhtu edasise jätku.
Ebamugav kirjutada kui aint hate.
///

vsiu100
11.12.13, 13:10
siitpoolt :heart: . ikka ju juhtub igasugu asju jne.

pikk28
11.12.13, 13:11
mida sa jaurad kube...kes sind hateb? Me kõik :heart: sind! Haterid pole lihtsalt irl sinuga kohtunud. Tore poiss oled, suu koguaeg mesine.

Rage
11.12.13, 13:15
Mulle meeldiks kui Privador õhtulehes armastuse ja naiste teemalist kolumnit peaks ja oleks muuhulgas ka Dr. Amori rollis ja aitaks abivajajid nende suhteprobleemidega.

p.s. ära ütle et kõiik heitivad, vale puha.. need kes :heart: need lihtsalt ei kommenteeri siin niipalju ja üldse.. kommentaaride järgi võttes mine vaata delfi.ee'sse kogu eesti on ainult heitereid täis... mitte ükski teema eestis ei ole peace&love

qbj0hn
11.12.13, 13:17
vsiu,

Need asjad isegi mitte ei juhtu.
Lihtsalt kui tahaks päikest võtta ja basseini ääres õlle juua oleks kuskil egiptis, võtan max value sellest linnast.
Mingis blogis ei kirjutaks elusees, lihtsalt mõtlesin mõnda seika jagada mis on veits teistsugune oma foorumi inimestega ja kui isegi keegi teine siin loeb siis ok.

Codecci
11.12.13, 13:17
gbj0hn või keegi targem võiks lahti seletada ja mind veidi valgustada. Miks ladyboyd seal Tais nii popid on või miks nad üldse ladyboyd on ? Ma ei ole sellest aru saanud, vb vähe seda teemat sirvinud. ty!
Minu arusaamise järgi on see täiesti mitte-tabu olla ladyboy, koolis ei kiusata jne, võib isegi klassi kõige popim tegelane olla. Pmst litsiamet on kõige tulutoovam amet vaeste jaoks ja nagu teada, siis mees-litsidel turgu pole, sest naised seksi eest ei maksa. Tihti perekonnad ise maast madalast kasvatavad poisina sündinud lapsi tüdrukutena üles, et nad tulevikus perele raha saaksid teenida.

Olen kuulnud jutte, et nad pidid isegi rohkem teenima kui naised keskmiselt, aga ei tundu küll... Niipalju kui siinkandis paari kohta sattunud kus neid rohkem juhtub olema siis eriti kliente pole küll näinud ja mingeid suuri summasid nad ei küsi, ühele kamraadile pakuti isegi tasuta (võib-olla vanameeste või japside käest küsivad palju? dunno) :D

Aga mulje on jäänud, et jaapanlased on f*cked up degen kodanikud purjus peaga ja neil pappi ka sitaks, äkki sealt neile tuleb korralikult peale...

Codecci
11.12.13, 13:19
Mulle meeldiks kui Privador õhtulehes armastuse ja naiste teemalist kolumnit peaks ja oleks muuhulgas ka Dr. Amori rollis ja aitaks abivajajid nende suhteprobleemidega.
LOL, Privadori suhtenurk oleks f*cking awesome... Eriti kui naistele nõu annaks, mõnusad üliseksistlikud üllitised, feministid nõuaks nädala pärast juba Priva vallandamist :D

Maxi
11.12.13, 13:20
vsiu,

Need asjad isegi mitte ei juhtu.
Lihtsalt kui tahaks päikest võtta ja basseini ääres õlle juua oleks kuskil egiptis, võtan max value sellest linnast.
Mingis blogis ei kirjutaks elusees, lihtsalt mõtlesin mõnda seika jagada mis on veits teistsugune oma foorumi inimestega ja kui isegi keegi teine siin loeb siis ok.

davai, anna kuuma siis, see thread siin jälle üle pika aja põhjus foorumit külastada.

Potsataja
11.12.13, 13:20
QBJ on oma algset postitust kohitsenud, niimoodi Õhtulehes ei saa, seal tuleb ikka tõtt rääkida. Täies mahus!

Muidu Ranka suudaks kindlasti ära orgunnida ja blogi oleks hommepäev olemas!

Omalegi üllatusena ei mõelnud ma enne seda posti Õhtuleht>taipupole>Ranka ja Lenc seosele. ;)

qbj0hn
11.12.13, 13:29
davai, anna kuuma siis, see thread siin jälle üle pika aja põhjus foorumit külastada.

Ma olen 5 päeva pärast lumehanges tagasi uut teenimas, eks siis kirjutab.
Hetkel üle selle, et litsidega piljardit erinevate pooside peale mänginud jne ei julgegi nagu kirjutada.
Aga tänud suppordi eest, tõmbame kuhugi baari nüüd minema uusi seiklusi otsima.

Iga uus päev peab ületama eelmise.

vsiu100
11.12.13, 13:33
LOL, Privadori suhtenurk oleks f*cking awesome... Eriti kui naistele nõu annaks, mõnusad üliseksistlikud üllitised, feministid nõuaks nädala pärast juba Priva vallandamist :D

see oleks tõesti epic. saatsin ühele naistuttavale priva postid. ta on literally sillas sellest tegelasest.
usu mind sa müüks väga hästi. pilt sassis "firmasoenguga" ja mingi epic t-särgi või kampsuniga, prillid ninal artikli juurde ja sold!
mõtle sellele tõsiselt privador, sa nooliks iga jumala nädal uut noort liha, käiksid Raua talkshows ja a-listi tegelastega peenetel öhtusöökidel ning mine tea, võibolla saaksid ka oma kunagise crushi Evely ära räägitud ;)

inward
11.12.13, 13:37
See teema on hakanud kahel erineval tasandil arenema väga huvitavas suunas. :p

Codecci
11.12.13, 13:42
http://www.youtube.com/watch?v=CKDwsFbq1_c

uus lemmiklugu

qbj0hn
11.12.13, 13:43
Enne kui välja lähen tuleb veel üks lühike huumor meelde.
LBde baaris oli ühis veits, lasen rahulikult järsku vaatan kõrvale "jube kena tüdruk" kuseb lihtsalt püsti.
Siuksed väikseid lampe on ikka palju mis siin naerma ajavad.
Kuskil urkas juues läheb põhi alt ära ja ajab oksendama hommikul kell 6, siis avastad, et ainuke wc mida kasutada saad on selline, et ainult auk maas, paberit pole ning rusikasuuruste prussakate pesakond peab suguvõsakokkutulekut seal samas.

Pumper
11.12.13, 14:24
http://www.youtube.com/watch?v=CKDwsFbq1_c

uus lemmiklugu

Umbes sama kui smurfide pininat netist kuulata: http://www.youtube.com/watch?v=fRRc9Ed7I_E

rasmer
11.12.13, 16:24
5 star lugemine.

overbet
11.12.13, 17:32
Ma rääkisingi tõtt, lihtsalt kustutasin ära õhtu edasise jätku.
Ebamugav kirjutada kui aint hate.
///

Ei quiti kurat. A+ stoorid, moar.

valustyng
11.12.13, 17:39
more plz

camu
11.12.13, 21:11
Soristasin siis rahulikult pissuaari kui järsku tunnen, et keegi vaatab pealt.
Järgmine hetk oli selline, et literally poole kusemise pealt võttis lb sauast kinni, masseeris veits ja andis miski 15 secise blowjobi ning kadunud ta oligi...
Kõige awesome ja samas imelikum moment vist.

http://i.imgur.com/y8gwHlx.gif

leits
12.12.13, 10:57
J0hn jätsid selle mamasani ikka ellu või sai ataki?

qbj0hn
12.12.13, 11:24
Viimane baar kus eile käisime oli tema oma, aga ma jõin ainult vett ja oli super halb olla, siiamaani voodis tbh.
Kerged musid sai tehtud.
See mis enne seda toimus oli solid tho, atm pole jõudu TRi kirjutada.

ranka
12.12.13, 12:20
Taikad võivad kõik ***** käia.

Kaotasin eile telefoni ära. Siis hellasin 10h hiljem oma numbrile: voilaa kutsub! Miski Tai vend võtab vastu. Lepime kokku aadressi ja vaevatasu, et ta hakkab kohe liikuma. No siis ootan, ja ootan, ja ootan ning hellan ja hellan ja hellan. Igakord ühene vastus: 5 minute, coming, dont worry, ok ok jne. No ma suht happy, et näed inimestel ikka ausus olemas, et polegi nii ülelaskjate riik. Sisimas plaan 2000 bahtine vaevatasu 4000 bahti peale tõsta, sest tõesti ausus maksab ka midagi.

Ja siis ühel hetkel mu küsimise peale, et kus sa oled: fuck you, fuck you, fuck you, guay... jne. Panin rahuliku südamega telefoni ära, veepudel näppu ja üles tagasi. Ma ei saa aru loogikast. Kui tahad võta telefon omale, mitte ära mängi seal lolli ning nii üle lase.

vapsik
12.12.13, 12:35
Mõnus lugemine. Palju parem kui tava jama siin foorumis. Paarist haterist ei tasu välja teha.

virukunn
12.12.13, 12:44
Taikad võivad kõik ***** käia.

Kaotasin eile telefoni ära. Siis hellasin 10h hiljem oma numbrile: voilaa kutsub! Miski Tai vend võtab vastu. Lepime kokku aadressi ja vaevatasu, et ta hakkab kohe liikuma. No siis ootan, ja ootan, ja ootan ning hellan ja hellan ja hellan. Igakord ühene vastus: 5 minute, coming, dont worry, ok ok jne. No ma suht happy, et näed inimestel ikka ausus olemas, et polegi nii ülelaskjate riik. Sisimas plaan 2000 bahtine vaevatasu 4000 bahti peale tõsta, sest tõesti ausus maksab ka midagi.

Ja siis ühel hetkel mu küsimise peale, et kus sa oled: fuck you, fuck you, fuck you, guay... jne. Panin rahuliku südamega telefoni ära, veepudel näppu ja üles tagasi. Ma ei saa aru loogikast. Kui tahad võta telefon omale, mitte ära mängi seal lolli ning nii üle lase.

Ja väike võrdlus Eestiga, kuu aega tagasi kaotasin tutika 300€+ telefoni ära ja vene rahvusest isik leidis üles, võttis ilusti ühendust ja andis tagasi ning vaevatasu vastu ei võtnud.

ranka
12.12.13, 12:48
Ja väike võrdlus Eestiga, kuu aega tagasi kaotasin tutika 300€+ telefoni ära ja vene rahvusest isik leidis üles, võttis ilusti ühendust ja andis tagasi ning vaevatasu vastu ei võtnud.

Ukrainas luckboxisin korralikult ära. Lühikestle pükstel oli tasku, mille krõps ei jäänud korralikult kinni ning muidugi telefon libises taskust ära taksosse. Linnas vaatan, et raisk telefon läinud. Läksin lennujaama tagasi ja põõsa all lebotavad sama firma Ukraina taksojuhid. Rääkisin seal siis vene ja inglise keelt segamini ning üks taksojuht lubas telefoni kasutada.

Muidugi ise olin suht kindel, et telefon juba väljas ja Ukrainas pole lootuski tagasi saada. Voilaa. Telefonile vastati, lasin ukrainlasel ära rääkida ning vend oli telefoniga 10 minuti pärast platsis. Taksojuht, kelle käes telefon oli, siis et oh tahad viin tasuta linna tagasi ja raha pidin suht vägisi suruma pihku.

Kakahirmutis
12.12.13, 13:15
Ma oma 15a tagasi väikse tatina kaotasin rahakoti paarisaja krooniga ära,helistati mulle kooli ,sealt saadi andmed ja toodi raha koos kommikarbiga mulle koju ära :D

vapsik
12.12.13, 16:04
Ranka, tundub et oled ise loll kui telefonid pidevalt ära kaovad.

ranka
12.12.13, 16:22
Ranka, tundub et oled ise loll kui telefonid pidevalt ära kaovad.

Elus kadunud telefon kaks korda (kui ei eksi): mõlemad juhud on siin kirjas, ja ühekorra sain tagasi.

qbj0hn
12.12.13, 19:29
Iga uus päev peab ületama eelmise.

Suht kehv on olla, jõin miskit tai borjomi eile õhtul ja olen enamuse päevast veetnud wcs oksendades ja niisama potti täitnud.

Eilne päev möödus üldiselt suht tavapärasel töllerdades mööda erinevaid lõbustusasutusi ja baare.
But still, iga õhtu ei saa lõppeda päris standartselt.

Huumor algas sellega kui miski 2 öösel tegi sõber ettepaneku, et võiks kahe peale 3 naist võtta ja tema korterisse minna nendega.
Obv olin insta käpp ja lahkusime kahekesi ülejäänud seltskonna juurest, et see plaan ellu viia. Miski 3 minutit vist jõudsime ainult kõndida kui märkasime tänava nurgal kahte päris ok välimusega neiut. Astusime ligi ning küsisime kas neil oleks 3ndat sõbrannat ka võtta kuskilt.
Hiiter oli vist peal ja sõbranna oli kohal mõne minutiga. Rääkisime enda plaanist, leppisime kokku hinna ja kõik oli timmis.
Edasi läksime apteeki, et osta mõned kaitsevahendid ja loomulikult toodi ka sama asutuse tagaruumist 4 jääkülma heinekeni välja, klassika.
Istusime taksosse viiekesi ning suundusime kaasdegeni armupessa. Kohal olime siis käisid kõik kordamööda pesus ja best buck per fuck spent võis alata.
Tüdrukud tulid meiega kaasa kõigest 1k (~€23) per face eest, aga tööd tegid küll väga hästi. Enne orgiat leppisime kokku, et mõlemad saaksime ikkagi max value.
Polnud vist vaja sellest rääkidagi, sest kõik toimis nii sujuvalt ja hästi lihtsalt, neiud näitasid mõlema peal enda erinevaid skille ja ühtegi sekundit ei lastud raisku. Voodi oli ka hea suur ja 5 inimesel seal mürada polnud mingi probleem.
Kogu act kestis vbl veits alla tunni vms, kui kõik oli tehtud saatsime neiud ilusti põsemuside saatel minema.

VisaHing
12.12.13, 19:36
http://cdn03.cdnwp.celebuzz.com/wp-content/uploads/2013/05/11/gatsby-leo-051113.gif

valustyng
12.12.13, 19:37
pics ?

Fabulous
12.12.13, 19:41
8=):heart:

Sõbraga high-five'site ka aktsiooni käigus?

qbj0hn
12.12.13, 19:44
pics ?

Miskiprst ei tulnud pähe, et teha.



8=):heart:

Sõbraga high-five'site ka aktsiooni käigus?

Muigele ajas vahepeal aint mõlemat veits, läks "tulemisega" kauem aega ka, see olukord tundus nii ridic lihtsalt.
Suht väsinud olin ka tbh selleks hetkeks.
3 naist kordamööda pumbata ja pikk päev seljataga. Act lõppes mul ebastandartselt anyway kui 2 naist korraga näitasid enda suulisi oskuseid, tuhhi polnud lõpus lihtsalt enam.

Mõtled küll, et võtad 3tk jne, aga peale ühte roundi on keha nii kohviks tõmmatud juba.
Lisaks miski tund vms enne nende tüdrukute võtmist oli mul short-time action.

blazkuh
12.12.13, 20:13
Tai on ikka üks tore maa :)

Priidix
12.12.13, 20:27
Muigele ajas vahepeal aint mõlemat veits, läks "tulemisega" kauem aega ka, see olukord tundus nii ridic lihtsalt.
Suht väsinud olin ka tbh selleks hetkeks.
3 naist kordamööda pumbata ja pikk päev seljataga. Act lõppes mul ebastandartselt anyway kui 2 naist korraga näitasid enda suulisi oskuseid, tuhhi polnud lõpus lihtsalt enam.

Mõtled küll, et võtad 3tk jne, aga peale ühte roundi on keha nii kohviks tõmmatud juba.
Lisaks miski tund vms enne nende tüdrukute võtmist oli mul short-time action.
;)
:heart:

privador
12.12.13, 20:45
Suht väsinud olin ka tbh selleks hetkeks.
3 naist kordamööda pumbata ja pikk päev seljataga. Act lõppes mul ebastandartselt anyway kui 2 naist korraga näitasid enda suulisi oskuseid, tuhhi polnud lõpus lihtsalt enam.
tüdrukud omavahel ka tegutsesid, kui härradel oli võhm väljas?

qbj0hn
12.12.13, 20:51
Seekord mitte, aasta alguses phanganil tegutsesid veits kui yxi 2 võtsin.

pastilaa
12.12.13, 21:39
tüdrukud omavahel ka tegutsesid, kui härradel oli võhm väljas?

seal võis igasuguseid kombosi olla - Tais ei loe, kes sa oled. öeldakse, et "kallistame" ja läheb. taipupole ju ütles ära - kõik ok kuni mõõku ei riistatud.

Dzuu
12.12.13, 22:33
Haha, J0hn The Legend !!
Give us m0ar! Pajata mõnest outdoor seiklusest või hoopis mõne Heinekene võluva apteeki tagaruumis korraldatud aktsioonist ? :D

qbj0hn
12.12.13, 22:37
Mõni muu päev, ty.
Hetkel käisin väljas ommiql kell 3 pohmaka pannkooke söömas ja selle käigus leidsin hommikuni kena kaaslase.

Und.

mislinn
12.12.13, 23:09
Epic, john keeps delivering:heart:

Owner85
13.12.13, 03:31
eelime kord oli counter vist 18 naist vms,see kord ületad või juba tehtud? :D

qbj0hn
13.12.13, 09:11
Pole lugenud tbh, aga prolly jah.

bi0hazard
13.12.13, 09:43
lol how did i miss this. gold. MOAR plox!

timz0333
13.12.13, 09:52
Obv cool storys jhon ja keep posting aga lihtsalt meeldetuletuseks, et kellele siin teemas sex storydest väheks jääb siis mõistlik endale "Maaja" osta

qbj0hn
13.12.13, 11:31
Rofl, +1.
Väga hariv ja aktiivne öö oli täna.
Tglt ma suht alati üritan nendega pikemalt rääkida. Huvitav kuulda igasugu jutte, elulugusid ja tai teemasid tänu millele vbl ise ka veits targemaks saab. Inglise keelt rääkis ka täiesti puhtalt.
Miski busto ülikooli oli lõpetanud ja varem töötas hotellis, aga liiga vähe plekki oli saanud ja läks litsiks ära.
Nägin kui korra telefoniga facebookis istus, mother of god, jumala lihtne meeste ja uute sõnumite nimekiri oli ikka, unreal. Kõik miskid noored tüübid ka, ütles, et ta vanadega ei ole. Ta freelancer ka seega tal siukest teemat pole, et keegi maksab barfine ja siis igaüks võib teda võtta. Ise valib keda võtab.
Hommikul küsis tagasihoidlikult ainult 200 bahti (5 euri) taksoraha.
Lisasin line (miski skype analoog mida kõik kasutavad siin) ka, et eestis vbl edasi suhelda. Tundus siuke tark tüdruk ja oli hea juttu rääkida.

Rigged
13.12.13, 11:43
http://replygif.net/i/742.gif

WeThePeople
13.12.13, 12:33
textbook kuubikjohn, armub ära enne kojusõitu..

virukunn
13.12.13, 12:42
Mul oleks ka nii üht-teist kirjutada.

Kaua me ootame ? ::)

Ja John, jätka palun, nii tore on lugeda.

Cypher0
13.12.13, 13:36
Epic thread, qbjohn gonna qbjohn. :D

Aga jah, keep it coming! (pun intended)

Maxi
13.12.13, 14:07
liiga vähe pilte imo

Codecci
13.12.13, 14:29
mis qbj0hn, uus nimi tal lbj0hn

RudiTurbo
13.12.13, 14:55
Kõige ulmelisem teeninduskogemus Tais oli klubi WC's imo :D

Käisin kergendamas ära, siis kõnnin kraanikausi poole ja mingit kaks tüüpi chillivad seal kraani nurgas. Jõuan kraanini, insta keeratakse kraan lahti, tüüp vajutab seepi pudelist kätele. Pesen käed ära, seejärel antakse kuskilt potist niiske soe rätik ja lõpetuseks anti veel paber rätik lol wth.

Sellise asja eest makstakse seal palka inimestele, ulme, mul oli terve õhtu karp lahti, et wtf 5 tärni teenindus kuskil WC's.

leits
13.12.13, 15:02
Kõige ulmelisem teeninduskogemus Tais oli klubi WC's imo :D

Käisin kergendamas ära, siis kõnnin kraanikausi poole ja mingit kaks tüüpi chillivad seal kraani nurgas. Jõuan kraanini, insta keeratakse kraan lahti, tüüp vajutab seepi pudelist kätele. Pesen käed ära, seejärel antakse kuskilt potist niiske soe rätik ja lõpetuseks anti veel paber rätik lol wth.

Sellise asja eest makstakse seal palka inimestele, ulme, mul oli terve õhtu karp lahti, et wtf 5 tärni teenindus kuskil WC's.

aga suhu ei tuldud võtma kusemise ajal? siis pigem imo 4*

Codecci
13.12.13, 15:20
Kõige ulmelisem teeninduskogemus Tais oli klubi WC's imo :D

Käisin kergendamas ära, siis kõnnin kraanikausi poole ja mingit kaks tüüpi chillivad seal kraani nurgas. Jõuan kraanini, insta keeratakse kraan lahti, tüüp vajutab seepi pudelist kätele. Pesen käed ära, seejärel antakse kuskilt potist niiske soe rätik ja lõpetuseks anti veel paber rätik lol wth.

Sellise asja eest makstakse seal palka inimestele, ulme, mul oli terve õhtu karp lahti, et wtf 5 tärni teenindus kuskil WC's.
fisk, 20-40 bahti eest saab lasta veel peldikumassaaži teha, kõik liigesed ragistatakse minutiga läbi... see on nuts asi, järgmine kord võta :D

timz0333
13.12.13, 15:21
:D

pastilaa
13.12.13, 19:17
seni kuni mõõku ei ristata on kõik fine

ranka
13.12.13, 19:19
Kõige ulmelisem teeninduskogemus Tais oli klubi WC's imo :D

Käisin kergendamas ära, siis kõnnin kraanikausi poole ja mingit kaks tüüpi chillivad seal kraani nurgas. Jõuan kraanini, insta keeratakse kraan lahti, tüüp vajutab seepi pudelist kätele. Pesen käed ära, seejärel antakse kuskilt potist niiske soe rätik ja lõpetuseks anti veel paber rätik lol wth.

Sellise asja eest makstakse seal palka inimestele, ulme, mul oli terve õhtu karp lahti, et wtf 5 tärni teenindus kuskil WC's.

Oled kindel, et keegi neile palka maksab? Ma arvasin, et nad elatuvad jotsist, mis neile antakse käte pesemise ja masaazi eest.

overbet
13.12.13, 19:22
Ehk siis freelancer busto degenid?

jasssass
13.12.13, 21:00
UK-s oli samuti pelleri neeger täiesti tavaline nähtus suuremates baarides, klubides terve õhtu istusid sitturis, elatusid tipist ja ulatasid rätikuid viisakalt, seal oli neil terve rivi deodorante Hugo bossist Bonanza Hossini. Selle eest pmts elatusidki, pärst urinaali ikka keskmine inglane lasi paar vurtsu peale omale ja viskas 1 coin-i. Ükskord oli suht ok juhus kui sõbraga lasime pelleris laulu lahti: Glory glory glory England...... mingi 10 min pärast oli terve peller rahvast täis kes kõik laulsid kaasa. Soov oli niisama irooniat teha aga Inglasele läks vist hinge, et mingi idaeuroopa lohh laulab glory glory England.

blazkuh
14.12.13, 00:41
Teagi, kust alustada, lendan lambist poole pealt sisse jutuga aga mis siis. Kõigepealt võib vist öelda, et olen see johni salasõber, kes orgiaidee välja käis ja sellest peale olemegi põmst öösiti johniga kahekesi ringi last. Tuttavaks saime paar päeva varem :D

Tänane päev algas atsetooniga kahe paiku piljardit mängides, paaritunnise mängu järel liitus meiega ka ESTPatrick ja hiljem ka kõige väsinum panovend, johnik. Olles miski 4-5h mänginud, sai samas kohas korralikku barbeque’d, mille sisse vägistasime ning otsustasime sealt lahkuda. Atsetoon ja Patrick olid grindimisest ja searibi õgimisest nii väsinud, et kolisid koju tagasi, me johniga seadsime sammud soi 4 (nana plaza) poole.

Kõigepealt tiir nana-l, kus sai „playskool“ gogo-baaris käidud, mis aga kellaaja varasuse tõttu suht mõttetu tundus ja peale pudelit vett tiirutasime minema. Sihiks „Strike“ sportspub, kus plaanisime paar piljardit teha ja siis uuesti tagasi nanale vaadata, kuna mõlemal oli plaan „Spanky“st püssid rebida, kellel silm peal juba paar päeva. Strikes saime aga positiivse üllatuse, kui piljardilaua kõrval diivanitel mukkisid ennast noored (19-20) püssid, kes baari tantsima olid kutsutud. Tegemist ei olnud tavaliste baaritüdrukutega, kuna neid polnud võimalik barfine makstes sealt ära viia, olgu summa mis tahes (see siiski vaevalt paika peab, mingi summa eest oleks ikka ära lastud) ning ka neiud ei olnud ka raha eest „saadaval“. 2tk olid ikka tõsised pärlid, üks mitte nii pärl (kuid siiski hea, meil latt kõrgel) samas mõnusalt psühh (positiivses mõttes), kes võib voodis uiui mis trikke teha. Number kukkus sülle mõnigase meelitamise järel ja ülejäänud õhtu olidki tsikid vabal ajal (kui ei tantsinud või japsidele kalli hinna eest jooke ei müünud) meie juures, tähelepanu järgi otsustades olime tänase õhtu baari staarid :D Lõpuks käisid naised juba meile ette kandmas, et „we go around to sell some drinks, ok?“, tundus endalegi vähe imelik :)

Kella 22 paiku lendasimegi spankysse, kus just kõva lesbishow käimas - korralik hõõrumine ja tutilakkumine, aga mitte seda ei läinud me sinna tegema-vaatama. Johnil ei vedanud, kuna tema rahmakat näha polnud aga minu oma ronis peale show-d lavale, kus ma tal üle 2 minuti olla ei lasknud ja kutsusin enda kõrvale istuma. Pikka juttu ajada ei viitsinud, uurisin mama-san’ilt kohe, palju barfine ja short-time action. 600+2000 kohalikku, mis välimust arvestades ja paaripäevast taga ajamist tühisena tundus. Mõeldud-tehtud, naiska käevangu ja 2 korrust ülespoole, kust 350 kohalikuga short-time toa saab võtta. Välimust ja kerget häbelikkust arvestades suhtusin asjasse päris suure eelarvamusega, kuna sarnastel juhtudel ennegi tais pettuma pidanud (sitt pano, 2min järel vingumine jne). Aga kui action pihta hakkas, tõmbas suu kohe kõrvuni, kuna sain reaalselt ühe parima kepi üldse, mis tais saanud (praegune reis siia on 12’s). Tsikk tuli mingi 4 korda, igas poosis ja oli nii happy, et kukkus lõpuks väsinuna, rõõmsana ja higisena mulle peale, mis veelgi ego upitas :D Asjad aetud, helistasin johnile, kellega spanky ees kokku saime ja vähe muljetasime. Lõpuks tuli tööle ka johni tsikk, kes aga pidi tööle minema ja rohkem oodata ei viitsinud, kerge burger ja sammud strike poole tagasi.

Noored püssid olid vahepeal ennast mõnusalt vindiseks tõmmanud ja psühh hakkas kohe korralikult johni suud uuristama, millest vähemalt saime kinnituse, et päris nalja nad meiega ei teinud. Psühhiga liitus vahepeal ka teine püss ja john istus baaripukil, nägu rõõmsalt roosa peas ja meigas püsti :D Kolmas nii julgelt ei tegutsenud, kuid andis siiski mõista, et mingid plaanid on. Teine hõõruski meie kahe vahel, ei suutnud vist otsustada, kumba tahab. Aga vahet pole, kõik olid head. Mängisime seal piljardit kella kaheni, kuni baar kinni pandi. Tsikid andsid juba varem mõista, et täna nad meiega kaasa ei tule, sellega peame homseni ootama. Kalliks nende seltskond ei läinud (paar cocat, paar smirnoff ice’i ja paar tequilat), imo +EV igast otsast, kasvõi juba seltskonna ja muside mõttes :) Saatsime tüdrukud jällegi muside saatel minema ja hakkasime edasist plaani pidama.

Leppisime kokku, et kui leiame sukhumvitilt mingid tonnised, siis võtame need koju kaasa ja paneme õhtu kirja. Paarikiltsane jalutuskäik aga peale LB-de näppimise (nemad ikka meid :D) tulemust ei toonud, viimaseks õlekõrreks oli veel soi 22 (queen’s plaza jms baarid). Sealgi esimese pilguga ühtegi sobivat ei paistnud ja otsustasime hoopis massaaži minna. Tavalisest õlimassaažiplaanist sai hoopis body-massage, mida peab küll iga vaba (või kui naine lubab, siis ka mittevaba) mees tais olles proovima. Kõigepealt viiakse tuppa, pestakse kena neiu poolt puhtaks, kes su ilusti voodisse paneb, peale seda õliga korralikult kokku teeb ja ennast oma kehaga sinu oma vastu hõõruma hakkab, täitsa hea isegi massaaži mõttes. Miski 20min hõõrumise järel hakkas handjobi tegema, mis aga kerge ülesanne polnud, võttis aega üks 20min, spankyse tips tõmbas ikka korralikult mahlad välja. John arvas, et peale seda ongi kõik läbi ja kobis alla tagasi, mul oli aga kellal veel mingi 30min ees ja selle aja sain tavalist õlimassaaži, mis väga mõnus relax on. Toad olid erinevad ja suhelda kahjuks ei saanud, muidu oleks näiteks anekdoote rääkinud. Minu massöör lasi ennast ka igast otsast näppida, johnil nii palju ei vedanud.

Edasi kobisime soi22 algusesse „tänavabaari“ (lambist tänavale baarilett üles pandud ja müüakse jooke), kus 2 kohalikku meile külge ajama hakkasid. Mõlemad olime aga nii läbi tõmmatud, et ei olnud jaksu absull miskit enam teha. Raha nad vaevalt oleks küsinud, kuna tahtsidki täitsa selgelt keppi saada, seda juhtub siin võrreldes Pattaya ja Phuketiga üllatavalt tihti (tasuta siis). Tegime neiudele kepi asemel sotised koksid välja, ajasime veits aega lolli ila ja seadsime sammud kodu poole.

Umbes poole tee peal jäi tänava ääres rolleriment seisma, vahtisid väga kahtlaste nägudega. Alguses järgi ei tulnud, kuid mingi 100m pärast olid rolleriga sabas ja kästi seisma jääda. Kuigi kummalgi põhjust põdeda polnud, võttis ikkagi korralikult värisema. Uurisid, mis teinud olime ja kuhu suundusime, vastuseks tuleme soi4 ja läheme koju. Johnil uuristati veel tobipakk läbi, et kas seal ikka mingit narkotsi pole, küsisid ka, et kas oleme joonud ja miskit tarbinud. Lõpuks naeratasid viisakalt, ütlesid thank you ja lasti edasi. Seven-elevenist paar cheese-ham croissanti ja kodu poole.

Homset (tänast) päeva ootan väga suure huviga. Kui peaks mingi äpardus juhtuma ja tantsutüdrukud siiski meid üle laskma, teeme johni viimasest peopäevast ikkagi nii epicu, kui vähegi võimalik. Orgiaöö tuleb üle lüüa kõva matsuga. Tantsutüdrukutega 5some oleks muidugi jackpot.

Sry pika jutu eest, lühemalt ma ei oska. Pühap saate järgmise postituse, siis arvatavasti veel pikema. Seniks toredaid jõule.

PS! Ma alkovaba juba mitmendat aastat, kõik see toimub kaine peaga.

qbj0hn
14.12.13, 00:43
See läbiotsimine tõmbas veits jalad nõrgaks küll, kuigi kõik korras oli.
Enne seda veel nende nina ees võtsin tänaval lonksu õlle ja viskasin pudeli ära.

privador
14.12.13, 02:12
kui mingit puru oleks leitud, mis siis saanud oleks?Otse Tai vanglasse??

atsetoon
14.12.13, 02:16
suure tõenäosusega oleks siis korrakaitsja järgmisel päeval perekonna kallisse kohta sööma saanud viia

taipupole
14.12.13, 02:38
Tsikk tuli mingi 4 korda, igas poosis ja oli nii happy, et kukkus lõpuks väsinuna, rõõmsana ja higisena mulle peale, mis veelgi ego upitas :D

http://i.imgur.com/DWJp3VL.jpg

Dzuu
14.12.13, 02:54
Wtf, terve foorum Tais v?
Epic.

VisaHing
14.12.13, 07:59
Wtf, terve foorum Tais v?
Epic.

..and im sitting here and masturbating.

blazkuh
14.12.13, 08:53
http://i.imgur.com/DWJp3VL.jpg

Eile arutasime johniga seda teemat peale actionit, et kuidas üldse on võimalik eidel orgasmi teeselda nii, et mees aru ei saaks. Peab olema kas saamatu ja loll mees või siis on naise privaatkoht nagu võlurikinnas, kus niisama edasi-tagasi logistad, ise midagi tundmata. Üldjuhul saab need tulemised kokku lugeda küll :)

Juhhei
14.12.13, 09:47
Funfunfun :heart:

qbj0hn
14.12.13, 12:44
Viimane võtt siis täna, loodame, et suudan tuumapohmelli ikka ilusti välja teenida ning supervurr teeb hommikul nägusid millest võib gife vorpida.
http://www.upload.ee/image/3763691/aEwp8b9_460sa.gif

privador
14.12.13, 13:10
Ranka näeb varsti uut ärivõimalust ja paneb Tai affelite XXX bannerd ülesse:)

Samas mulle ei meeldi, et ranka fb seda teemat promob. Need on siiski isiklikud teemad ja võiks jääda foorumi seinte vahele. Lihtsalt muidu ei postta siin enam keegi

qbj0hn
14.12.13, 13:15
Semi +1.
Mul vbl veits savi tbh, nii kaua on kõik alati õige kui vähemalt ühte teist inimest ei mõjuta.

Victimless degening.

ranka
14.12.13, 13:16
Ranka näeb varsti uut ärivõimalust ja paneb Tai affelite XXX bannerd ülesse:)

Samas mulle ei meeldi, et ranka fb seda teemat promob. Need on siiski isiklikud teemad ja võiks jääda foorumi seinte vahele. Lihtsalt muidu ei postta siin enam keegi

Pokkeriprode FB fän on üldjuhul selle foorumi külastaja. Seinte vahelt ei lähe välja mitte midagi.

privador
14.12.13, 13:32
Pokkeriprode FB fän on üldjuhul selle foorumi külastaja. Seinte vahelt ei lähe välja mitte midagi. siis ok. Mõtlein, et kui qbjohn tahab kunagi EV presidendiks kandideerdia võib probleeme tulla, kui liiga laialt net asju täis...

qbj0hn
14.12.13, 13:34
Pole õnneks või kahjuks isegi close to siukest plaani. (lähitulevikus siis, ma tbh ei jõua lihtsalt mõelda atm kaugemale).
See rong ei peatu.

ranka
14.12.13, 14:16
siis ok. Mõtlein, et kui qbjohn tahab kunagi EV presidendiks kandideerdia võib probleeme tulla, kui liiga laialt net asju täis...

Kui keegi tahab johnnile sitta keerata, siis selle teema leiab ta esimesena. FB on viimaste seas.

EDIT: Võrdle seda sellega. Kui keegi googeldab X scammeri infot, siis esimesena leiab ta foorumi teemad, mitte FB sharemisest. FB ei ole eriti Google sõbralik ning inside otsing seal peaks ka puuduma.

Codecci
14.12.13, 15:35
Kui keegi tahab johnnile sitta keerata, siis selle teema leiab ta esimesena. FB on viimaste seas.

EDIT: Võrdle seda sellega. Kui keegi googeldab X scammeri infot, siis esimesena leiab ta foorumi teemad, mitte FB sharemisest. FB ei ole eriti Google sõbralik ning inside otsing seal peaks ka puuduma.
Google ei leia, aga kui mõni sõber FB-s likeb/shareb siis näeb seda kogu sõbralist kes PokkeriProde foorumi sügavustesse vabal ajal ei sukelduks.

atsetoon
15.12.13, 09:35
Eile ja täna hommikul:
Käisime semudega litsitänavatel aega surnuks löömas. Pidime veidi kaugemale sõitma aga kuna ma olin suht väsinud, siis otsustasin lebotada ja pundist lahku lüüa - käisin 7elevenist läbi, võtsin mõned õlled ja mõtlesin, et lähen rahulikult koju, joon õlut ja vaatan viimast Gold Rushi osa. Kodus oli herr Roomet juba preiliga veinitamas ja neil oli plaan välja minna, suutsin ka sellest ahvatlevast pakkumisest loobuda ja läksin hoopis oma mugavasse sängi. Umbes poole Gold Rushi ajal hakkas üks kohalik neidis minuga facebookis rääkima. Neiu küsis, mis mul täna plaanis ja selline standartne small talk. Vastasin ausalt. Tema vastu, et kas võib siia tulla ja kuna neiu isa töötab politseis ja ta telefonilaadija ning kõrvaklapid olid minu juures + ma olin varem talle juba mõned korrad ära öelnud, siis oli mul raske pakkumisele eitavalt vastata. Ta saabus umbes tund hiljem, vaatasime veidi telekat ja läksime voodisse ära...
Hommikul kell 10 jõudsid Ranka ja ta preili koju ning olid otsustanud mulle üllatuse teha. Nad olid klubis ühte mu eelmistest kohanud ja võtsid ta meie juurde kaasa. Raineri tüdruk ja klubist toodud fling tulid siis minu tuppa. Ja läksid sealt sama kiirelt välja. Klubihunt hakkas lohinal nutma, voodis olev tüdruk oli ka veidi endast väljas. Hoidsin pea külmana ja läksin kõigepealt pesema ja peale seda suitsule. Kuna korterikaaslased olid purjakil ja ilmselgelt soosisid sissetungijat, siis otsustasin, et mõtekas oleks kõigepealt see koju saata, kes minu toas oli. Viisin ta siis liftile ja jalutades rääkis neiu, et ta on tegelt hullult vihane, sest praegu jääb see teine tüdruk peale. Lisaks sellele sundis ta mind lubama, et ma selle teise tüdrukuga ei seksi. Olin nõus ja oli hüvastijätu aeg, tema viimased sõnad olid: "Aga kui seksid, siis kasuta kondoomi." Läksin koju tagasi, kõik olid endiselt väga purjus ja endast väljas. Korterikaaslased läksid umbes poole tunni pärast magama ja hakkasin filmi vaatama. Mingi aeg tuli kurb tüdruk minu tuppa ja sättis ennast minu kõrvale voodisse pikali. Mõne aja möödudes hakkas ta end minu vastu hõõruma, püüdsin olukorrast mitte välja teha ja jätkasin filmivaatlust. Mõne aja möödudes preili kõnetas mind ja ütles, et tal on kell 2 töövestlus, kuhu on ilmtingimata vaja minna aga käekott on Ranka toas pantvangis ja toa uks lukus. Läksime ukse taha lõhkuma, ei mingit vastust. Loobusime ja läksime tagasi minu tuppa pikutama. Jälle hõõrumine. Viimasest korrast oli juba vähemalt 3 tundi möödas ja ma murdusin. Detailidesse laskuma ei hakka aga tegime midagi sellist, mida neiu varem proovinud ei olnud, ja seda tema enda initsiatiivil. Dunno, suht imelik. Peale aeroobset vedelesime niisama voodis ja preili küsis, kas ma seksisin selle teisega. Vastasin ausalt. Ütles siis, et nüüdsest alates oleme ainult sõbrad, mulle sobis. Peale seda rääkisime niisama elust-olust, küsisin miks tal armid jalgadel on, ütles, et klubis oli mingi tsikk jala peale astunud 2 korda ja ta pani talle selle eest molli(Ranka confirmis). Solid

Priidix
15.12.13, 09:49
Päris piinlik olukord võis olla, aga nii palju kui ma Sind tean siis sa suudad selliseid olukordi suht hästi biitida. Respect ei suutsid öelda täpselt nii nagu oli!

Keep em stories coming!

atsetoon
15.12.13, 09:54
Päris piinlik olukord võis olla, aga nii palju kui ma Sind tean siis sa suudad selliseid olukordi suht hästi biitida. Respect ei suutsid öelda täpselt nii nagu oli!

Keep em stories coming!

See oli way kõige piinlikum ja keerulisem situatsioon, mis elus olnud. Suurt rolli mängis ka see, et suurem osa seltskonnast oli joobes. See teine tüdruk oli see, keda ka sina nägid btw :D Pole temaga mitte kunagi midagi kokkuleppinud aga ta on jutu sees varem minu kohta boyfriend öelnud :S

ranka
15.12.13, 13:46
Eile ja täna hommikul:
Käisime semudega litsitänavatel aega surnuks löömas. Pidime veidi kaugemale sõitma aga kuna ma olin suht väsinud, siis otsustasin lebotada ja pundist lahku lüüa - käisin 7elevenist läbi, võtsin mõned õlled ja mõtlesin, et lähen rahulikult koju, joon õlut ja vaatan viimast Gold Rushi osa. Kodus oli herr Roomet juba preiliga veinitamas ja neil oli plaan välja minna, suutsin ka sellest ahvatlevast pakkumisest loobuda ja läksin hoopis oma mugavasse sängi. Umbes poole Gold Rushi ajal hakkas üks kohalik neidis minuga facebookis rääkima. Neiu küsis, mis mul täna plaanis ja selline standartne small talk. Vastasin ausalt. Tema vastu, et kas võib siia tulla ja kuna neiu isa töötab politseis ja ta telefonilaadija ning kõrvaklapid olid minu juures + ma olin varem talle juba mõned korrad ära öelnud, siis oli mul raske pakkumisele eitavalt vastata. Ta saabus umbes tund hiljem, vaatasime veidi telekat ja läksime voodisse ära...
Hommikul kell 10 jõudsid Ranka ja ta preili koju ning olid otsustanud mulle üllatuse teha. Nad olid klubis ühte mu eelmistest kohanud ja võtsid ta meie juurde kaasa. Raineri tüdruk ja klubist toodud fling tulid siis minu tuppa. Ja läksid sealt sama kiirelt välja. Klubihunt hakkas lohinal nutma, voodis olev tüdruk oli ka veidi endast väljas. Hoidsin pea külmana ja läksin kõigepealt pesema ja peale seda suitsule. Kuna korterikaaslased olid purjakil ja ilmselgelt soosisid sissetungijat, siis otsustasin, et mõtekas oleks kõigepealt see koju saata, kes minu toas oli. Viisin ta siis liftile ja jalutades rääkis neiu, et ta on tegelt hullult vihane, sest praegu jääb see teine tüdruk peale. Lisaks sellele sundis ta mind lubama, et ma selle teise tüdrukuga ei seksi. Olin nõus ja oli hüvastijätu aeg, tema viimased sõnad olid: "Aga kui seksid, siis kasuta kondoomi." Läksin koju tagasi, kõik olid endiselt väga purjus ja endast väljas. Korterikaaslased läksid umbes poole tunni pärast magama ja hakkasin filmi vaatama. Mingi aeg tuli kurb tüdruk minu tuppa ja sättis ennast minu kõrvale voodisse pikali. Mõne aja möödudes hakkas ta end minu vastu hõõruma, püüdsin olukorrast mitte välja teha ja jätkasin filmivaatlust. Mõne aja möödudes preili kõnetas mind ja ütles, et tal on kell 2 töövestlus, kuhu on ilmtingimata vaja minna aga käekott on Ranka toas pantvangis ja toa uks lukus. Läksime ukse taha lõhkuma, ei mingit vastust. Loobusime ja läksime tagasi minu tuppa pikutama. Jälle hõõrumine. Viimasest korrast oli juba vähemalt 3 tundi möödas ja ma murdusin. Detailidesse laskuma ei hakka aga tegime midagi sellist, mida neiu varem proovinud ei olnud, ja seda tema enda initsiatiivil. Dunno, suht imelik. Peale aeroobset vedelesime niisama voodis ja preili küsis, kas ma seksisin selle teisega. Vastasin ausalt. Ütles siis, et nüüdsest alates oleme ainult sõbrad, mulle sobis. Peale seda rääkisime niisama elust-olust, küsisin miks tal armid jalgadel on, ütles, et klubis oli mingi tsikk jala peale astunud 2 korda ja ta pani talle selle eest molli(Ranka confirmis). Solid

Sorry, et nii selle eelmise chickiga läks. Arvasin, et jäid koju üksi magama ning kedagi kodus ei ole ning vabandused veel hommikuse jama pärast.

Kakluse asi oli epic. Atsetooni tots tagus tuimalt keset klubi kahte teist totsi. Kui vahele läksin sain ise ka päris hea obaduse ning asi läks päris julmaks ning eemaldusin. Turvameestel läks tükk tegemist, et totsid omavahel lahutada ning pärast vaatan, et käsi verine ning auk käes.

Too atsetooni tots taoks mind vist vaese omaks kui tekiks olukord. Karm värk.

EDIT: muidugi see oli ka Epic, et ma ei saanud lõpus enam ühtegi jooki osta, sest tots ostis kõik ise. Klaas ei saanud tühjaks kui juba vajus uutega peale :)

taipupole
15.12.13, 15:06
Ladyboyd on sageli enne olnud Muay Thai (pool/äpardunud) profod, seega solvata neid ei maksa. Et kui võtad koju kaasa ja paned käe püsti ja leiad kahe üllatusmuna vahelt kurgikese, siis vabanda ise viisakalt ja ütle, et pole sinu tassike teed, räuskama ei kätega vehkima ei tasu hakata.

Täiesti tõsiselt.

reggie
15.12.13, 18:29
Eile arutasime johniga seda teemat peale actionit, et kuidas üldse on võimalik eidel orgasmi teeselda nii, et mees aru ei saaks. Peab olema kas saamatu ja loll mees või siis on naise privaatkoht nagu võlurikinnas, kus niisama edasi-tagasi logistad, ise midagi tundmata. Üldjuhul saab need tulemised kokku lugeda küll :)
Tõenäoliselt kõige naiivsem asi, mida ma kunagi lugenud olen.

timz0333
15.12.13, 18:44
Sorry, et nii selle eelmise chickiga läks. Arvasin, et jäid koju üksi magama ning kedagi kodus ei ole ning vabandused veel hommikuse jama pärast.

Kakluse asi oli epic. Atsetooni tots tagus tuimalt keset klubi kahte teist totsi. Kui vahele läksin sain ise ka päris hea obaduse ning asi läks päris julmaks ning eemaldusin. Turvameestel läks tükk tegemist, et totsid omavahel lahutada ning pärast vaatan, et käsi verine ning auk käes.

Too atsetooni tots taoks mind vist vaese omaks kui tekiks olukord. Karm värk.

EDIT: muidugi see oli ka Epic, et ma ei saanud lõpus enam ühtegi jooki osta, sest tots ostis kõik ise. Klaas ei saanud tühjaks kui juba vajus uutega peale :)


http://imageshack.com/a/img11/3332/5aa4.jpg

nikitheone
16.12.13, 07:22
teemasse - http://vitaminl.tv/video/55?ref=fbs

alaska
16.12.13, 08:43
Ei tea, kas sellest saaks sama eepilise teema, kui keegi lehekülgede viisi kirjeldaks, kuidas ta Sõle bensuka kõrvalt proste rajalt maha võtab, nad siis Sepa tänava baaris täis joodab ja lasnamäe korteris läbi kepib?

bluelite
16.12.13, 08:55
Sul paistab kogu info peensusteni olemas olevat, tee proovi.

pastilaa
16.12.13, 09:37
Ei tea, kas sellest saaks sama eepilise teema, kui keegi lehekülgede viisi kirjeldaks, kuidas ta Sõle bensuka kõrvalt proste rajalt maha võtab, nad siis Sepa tänava baaris täis joodab ja lasnamäe korteris läbi kepib?

ma loeks mõlemat jep

ranka
16.12.13, 09:54
Ei tea, kas sellest saaks sama eepilise teema, kui keegi lehekülgede viisi kirjeldaks, kuidas ta Sõle bensuka kõrvalt proste rajalt maha võtab, nad siis Sepa tänava baaris täis joodab ja lasnamäe korteris läbi kepib?

Muidugi saab. Eestis selline foorum ju olemas - foorum69.org, kus muidugi ainult entusiastid koos.

qbj0hn
16.12.13, 17:05
Ōnnelikult kodumaal, viimased 2p olid awesome, poleks paremat lōppu oodanudki.
Seltskond oli ka muidugi super, edu teistele kes sinna paradiisi maha jäid.

TR later.

RudiTurbo
16.12.13, 17:23
Minu BKK neiu oli ka päris tough, näitas mulle seda videot miski 5 korda, kuidas Ta seda endast suuremat neidu tagus :D

Valges särgis on Tema

http://www.youtube.com/watch?v=zUZiXN6ChjQ

Ühekorra klubis läxime ka läbi rahva nii, et Tema ees käest kinni ja mingi random ei näind, et me käest kinni hoidsime ja tahtis meie vahelt läbi minna. Selle aja peale, kui Ta tagasi vaatas, tundus Talle, et see random oli mind kallistama tulnud vms ja sealt tuli juba selline pilk, et näha oli, et fight oli lähedal, aga õhutasin Teda siiski edasi liikuma :D

qbj0hn
16.12.13, 17:38
Rudi kui su wc kogemusest rääkida siis laup vōtsin ennast shocki peldikus truuparite väele ja 200 bahti eest pesti rätikutega puhtaks, puuderdati kaenlaalused ning lasti lōhna peale tipuks.
Julmalt higine oli olla tantsimisest ja testisin kas tehakse siuke pull ära.
Enne seda tehti massaasi ka veel.

Nuts.

valustyng
16.12.13, 19:08
looooooool

Potsataja
21.12.13, 21:15
Ei tea, kas sellest saaks sama eepilise teema, kui keegi lehekülgede viisi kirjeldaks, kuidas ta Sõle bensuka kõrvalt proste rajalt maha võtab, nad siis Sepa tänava baaris täis joodab ja lasnamäe korteris läbi kepib?

Ma kujutan ehk ette, aga arvan, et Sõle bensukas on kvaliteedi ja hinna suhe ikka päris paigast ära võrreldes Tai teenusepakkujatega.

Vandalar
21.12.13, 21:44
http://www.happymassage.com/wiki/Red_Rope
Kui juba idamaades olete...

ranka
22.12.13, 14:02
http://www.happymassage.com/wiki/Red_Rope
Kui juba idamaades olete...

Olen kuulnud, et selle nimi 360-kraadine blowjob ning Hiinas ei kasutata köit, vaid naine tõmmatakse kettidega lakke.

qbj0hn
23.12.13, 02:34
Lubasin kirjutada viimastest päevadest kerge TRi.
Midagi märkimisväärselt degeni ei toimunud, selleks ka veits hoogu võtnud kirjutamisega.

Üldiselt enda jaoks olid need viimased 2 päeva väga mõnusad. Laupäeva õhtul läksime neljakesi koos välja, et kerged dringid teha alustuseks.
Tbh, mul mälu veits petab hetkel ja ei mäleta täpselt kuhu alguses läksime. Igatahes mingi hetk olime otsaga juba soi cowboys, mis on miski 100m pikk tänav kus mõlemal pool on erinevad gogo baarid.
Käisime mõnest läbi, aga see uimane tants ei läinud kohe mitte peale, kell oli veits vara ka vast, et mingit korralikku actionit näha ja haudusime uut plaani.
Olime teise kamraadiga kohanud mõned päevad varem klubis kahte tüdrukut kellega hiljem koos olime, nad olid sõbrannad ja töötasid samas baaris.
Kuid seal linnaosas me varem käinud polnud ja kui päris aus olla siis me isegi ei teadnud kas nad tol õhtul tööl on.
Vahepeal lahkus seltskonnast atsetoon (ta TR on eelmisel leheküljel mis ta õhtust edasi sai) ja suundusime kolmekesi patpongile.
Jällegi tänav kus kahel pool erinevad stripikad ja tänava keskel kerge turg kus igast pahna müüakse. Patpong on üldiselt tuntud erinevate showde poolest mis seal toimuvad. Võid vaadata kuidas ziletiteri neiu endal masinast välja tõmbab või kuidas laval orgiat tehakse.
Igal sammul pakuti uste ees neid showsid vaatama minna kuid istusime avg. go-gose maha ning tellisime mõned joogid.
Üldiselt tahtsime leida üles baari kus need 2 neiut töötavad ja neid nn. üllatada. Käisime paaris stripis veel ja loobusime otsimisest. Saatsin tüdrukule sms-i ning üllataval kombel ta vastas sellele ja ütles kus baaris nad töötavad.
5 minuti pärast juba istusime antud degen kohas ja tüdrukutel oli hea meel meid näha. Maksime nende barfined, jõime veits ja liikusime edasi kluppi.
Kuna kolmandal sõbral veel kedagi kaenlas polnud siis võttis temagi ühe neiu samast baarist (selle loo püandi lubas ta ise TRi näol foorumi kirjutada).
Edasi istusime kuuekesi takso peale ja suundusime kluppi kus võtsime pundi peale pudeli rummi ning tants võis alata. Edasi liitusid juba meiega ka teised eesti semud kellel oli juba pudel klubis olemas ja sai laua täidet juurde. Sama õhtu toimus ka see sama huumor kui mind klubi peldikus pool alasti olles puhtaks pesti. Pikkade pükstega tantsu panna seal siis higistab ikka korralikult ennast märjaks.
Mingihetk otsustasime kogu pundiga, et läheme jargmisele peole. Tellisime uue pudeli rummi seal jällegi ja pidu jätkus.

Pärast mõnda aega trallitamist lahkusime ülejäänud seltskonnast neljakesi (patpongi 2 sõbrannat ja sõber) ja läksime lähedal asuvasse söögikohta tai toitu sööma.
Kõik söödud võtsime tuk tuki ning tõmbasime kõik koos koju enda sõbrantsidega, sõber enda pessa ja mina enda.

Üles ärkasime siis läksime pundiga sööma ning olin suht kindel, et saadan ta peale seda minema. Oli ju vaja esmaspäev vara lennule minna, asju pakkida jne.
Loomulikult mõtlesin poole eine ajal ümber. Suht lemmik tüdruk oli ka keda sellel tripil kohtasin. Otsustasin, et olen taga nii kaua koos kuni lennule lähen, mõeldud, tehtud.
Läksime peale söömist korteri tagasi ja vahtisime niisama tvd ja degenisime heas mõttes. Siis aitas toa ära koristada ning pakkis kõik mu kotid kokku, paremat pakkijat pole vist kohanud.
Äratus vara, kerged sahkerdamised veel ja minek. Hommikul kui ta istus taksosse ja me suundusime lennujaama läksid teed alles lahku.

Oli tõesti awesome tüdruk ja suhtlen siiani, raha ka ei küsinud sentigi. Siiski peab meeles pidama, et tegemist prostiga, pole päris mudalits, aga none the less. Hoian ühendust siiski, meeldib suhelda ja vbl kui lucky saab veel kokku.
Fwiw igaksjuhuks lugesin isikliku tantsija läbi eile õhtul uuesti, parandas veits mindseti ja tõi maa peale tagasi.

Nagu ühest tai raamatust lugesin siis asi on lihtne.

You can have some fun, a lot of fun. I will say this, treat the girls decent and chances are they'll do the same. But don't mistake your fun for reality. And always remember, they got more experience at this game than you do



Viimasest neiust ja koos mõned picid ka.

http://www.upload.ee/image/3781543/IMG_1120.JPG


http://www.upload.ee/image/3781549/1157588_10151859499646189_460338165_n.jpg


http://www.upload.ee/image/3781548/IMG_1102.JPG


http://www.upload.ee/image/3781551/1094935_10151836892361189_2072765452_n.jpg


http://www.upload.ee/image/3781552/IMG_1121.JPG


See viimases klubis tehtud.

http://www.upload.ee/image/3781553/S__49219.jpg


http://www.upload.ee/image/3781558/S__24601.jpg



Paar random pilti mis hiljuti tehtud degen tänavatest ja nightlifest jms mis ühest awesome foorumist rotti lasin.
Ise ei klõpsutanud eriti.


See textbook line-up, lähed kohale istud diivanile, võtad kerge dringi, tüdrukud nummerdatud ja valid endale sobiva.

http://www.upload.ee/image/3781571/1__9_.jpg


http://www.upload.ee/image/3781575/2.jpeg


http://www.upload.ee/image/3781576/7.jpeg


http://www.upload.ee/image/3781577/12.jpeg


http://www.upload.ee/image/3781578/4__2_.jpg


http://www.upload.ee/image/3781580/img5870nz.jpg


http://www.upload.ee/image/3781582/4__1_.jpg


http://www.upload.ee/image/3781584/2__1_.jpg


http://www.upload.ee/image/3781585/1__3_.jpg


http://www.upload.ee/image/3781586/_.jpg




Over and out.

rasmer
23.12.13, 02:48
Good times, plaanid juba tagasiminekut ?

qbj0hn
23.12.13, 02:50
Teenitakse uut, aga eks kindlasti jah.

Pythagoras
23.12.13, 08:38
absull mitte paha pärast, lihtsalt huvist - kaua olid ja mis umbes eelarve oli?

qbj0hn
23.12.13, 08:44
Täpset eelarvet polnud, aga plaanis oli mitte üle paari k euri kulutada kohapeal, st siis elamine+kõik muu huumor.
Kokku läks, aga piletite ja kõigega 4.7k euri ja kuu aega. St siis rougly 3.5k läks puhtalt degenimise peale.

See on sitaks obv, kui elaks ei läheks nii palju, aga puhkus teine asi veits.
Ma olin seekord kõvasti nitim tho kui eelmine trip, küll, aga kui väljas igapäev käia ja mitte toas passida siis seda raha lihtsalt voolab mutiauku.

Pythagoras
23.12.13, 09:35
normal, sinu storisid lugedes mõtlesin ise, et läks vähemalt 2X rohkem, seega nit mis nit :D

Priidix
23.12.13, 10:03
Somewhere in Thailand :smile:

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-frc3/q83/s720x720/1509733_10201148181011598_1941997108_n.jpg

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash3/q82/s720x720/1512459_10201148181131601_2125738965_n.jpg

qbj0hn
23.12.13, 10:12
normal, sinu storisid lugedes mõtlesin ise, et läks vähemalt 2X rohkem, seega nit mis nit :D

Need degen seiklused ja debiilsused mis nüüd teha võiks pole üldse kallid, palju nalja teha siis vaikselt koguneb jah.
See lambi pralletamine on kallis.
Paar rahulikku päeva oli ainult, kui väljas käid siis see 4-5k bahti (100 euri) läheb õhtu jooksul muuseas minema.

ESTPatrick
23.12.13, 10:33
Somewhere in Thailand :smile:

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-frc3/q83/s720x720/1509733_10201148181011598_1941997108_n.jpg

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-ash3/q82/s720x720/1512459_10201148181131601_2125738965_n.jpg


somewhere in bangkok (meil on ka vett, joodavat)

http://cdn4.vtourist.com/4/4648397-Drink_bottled_water_Bangkok.jpg

Rigged
23.12.13, 15:56
Bada bing, sopranos näh :D

Codecci
23.12.13, 19:05
Johnil minu teada keppimise peale ei läinud sittagi, aga joomine kõige kallim... Umbes samakallis kui Eestis, vb aint suts odavam ja me jõime esimese 2 nädala jooksul mingi 12 päeva ikka korralikult, edasi ülepäeva. Samad seiklused kaine peaga ära teha siis läheb 2-3x vähem ma usun, blazkuh oskab täpsemalt kommenteerida :D

Edit: hindu või fat f*ck oled siis keppimine ka muidugi 5x kallim vast. Johnil Carmen Kassi geenid, ta saab poolmuidu.

qbj0hn
23.12.13, 19:21
Indudel solid jah, isegi tais pumpa ei saa.
Väga paljude tüdrukuga pikemalt igast jamast rääkinud, tegelikult ma alati pommitan neid küsimustega ja uurin elu mitte ei saada koju. Ei ole douche nende vastu kunagi, vaatamata sellele, et nad litsid on ja käitun hästi. Nad ka inimesed lõppude lõpuks.
Spermatopsideks ei kutsu nagu Big Ron isiklikus tantsijas.
Aga ei meeldi nad tüdrukutele absoluutselt.

Ma nägin 2x Spanky ees nana plazal, mis on suhteliselt pop strip seal kuidas "sisseviskaja" ei lasknud hindusid sisse. 1x sokkis, et kõik kohad on täis ja teist x 5 venda tuli ja seisis lihtsalt ukse ees.
Kui saavad otsa peale siis peavad rohkem maksma, mida nad obv ei tee, kuna haiged koid lihtsalt.
Muutusin seal vist rassistiks selle koha pealt.

Codecci
23.12.13, 19:24
Mul ka mustade, pilukate, venelaste ega kellegi vastu pole mitte midagi, aga f*cking hindud... Tais vähemalt 99% tunduvad rämedad ülbed m*nnid.

ranka
23.12.13, 22:23
Indudel solid jah, isegi tais pumpa ei saa.
Väga paljude tüdrukuga pikemalt igast jamast rääkinud, tegelikult ma alati pommitan neid küsimustega ja uurin elu mitte ei saada koju. Ei ole douche nende vastu kunagi, vaatamata sellele, et nad litsid on ja käitun hästi. Nad ka inimesed lõppude lõpuks.
Spermatopsideks ei kutsu nagu Big Ron isiklikus tantsijas.
Aga ei meeldi nad tüdrukutele absoluutselt.

Ma nägin 2x Spanky ees nana plazal, mis on suhteliselt pop strip seal kuidas "sisseviskaja" ei lasknud hindusid sisse. 1x sokkis, et kõik kohad on täis ja teist x 5 venda tuli ja seisis lihtsalt ukse ees.
Kui saavad otsa peale siis peavad rohkem maksma, mida nad obv ei tee, kuna haiged koid lihtsalt.
Muutusin seal vist rassistiks selle koha pealt.

Hindud on head matemaatikud, loogiliselt mõtlevad ja kavalpead. Sa ei tohiks teisi maha teha sellepärast, et sa sündisid betoonpeaga.

qbj0hn
23.12.13, 22:26
Antud kontekstis on nad siiski ebameeldivad.

pastilaa
23.12.13, 23:02
väga kerge on jah sildistada rahvuse, rassi, orientatsiooni alusel. eestis on venelane loll, must (kuigi tegelikult süüdi see, et lihtsalt nsvl ajal siia suunati meelega lasnasse kõntsa), samamoodi on soomes on eestlane "tänu" kalevipoegadele tihti samaväärne prügi. ekre vendadele on neeger loll ja must jne jne jne. intelligentne inimene on üle üldiselt sellistest asjadest ja vaatab ikka laiemat pilti. aga laske tai teemadel edasi - hea :heart:

KristjanLaas
24.12.13, 00:18
väga kerge on jah sildistada rahvuse, rassi, orientatsiooni alusel. eestis on venelane loll, must (kuigi tegelikult süüdi see, et lihtsalt nsvl ajal siia suunati meelega lasnasse kõntsa), samamoodi on soomes on eestlane "tänu" kalevipoegadele tihti samaväärne prügi. ekre vendadele on neeger loll ja must jne jne jne. intelligentne inimene on üle üldiselt sellistest asjadest ja vaatab ikka laiemat pilti. aga laske tai teemadel edasi - hea :heart:

Mart approves!

http://www.upload.ee/image/3783663/mart.jpg

pastilaa
24.12.13, 13:07
peen rsk! meeldib

Cheating
24.12.13, 15:40
I asked a sexy Thai girl for her number.
-She replied, Sex Sex Sex,Free Sex tonight.
I said, Wow!
Then her friend said, She means 6663629.
lol


Ise ka täheldanud, et Indud käituvad kuidagi üleolevalt ja jube kahtlaselt, aga samas täiesti ükskõik mis või kes nad tahavad olla. Obv olen ma veel hullem..lol.

Ühes kõrval korteris elas ka 1 Indu plus siis mingi Thai naine. Iga päev käsi selline laamendamine ja lõugamine. EI kujuta ette mis seal teema oli aga üks õhtu oli küll päris tugev andmine, et mööbel ja klaas pudelid vms lendasid ühest nurgast teise. Kergelt tekkis selline tunne, et nüüd küll löödi seal keegi maha.

BTW, Good Thread!

qbj0hn
25.12.13, 23:32
www.bangkokroughguide.info/forums

Siit foorumist leiab kõike head.
Trip reportid, reviewid erinevatest kohtadest jne. Full access maksab $10 5 kuud.

Päris pulli lauset lugesin sealt.
Mingi vend kirjutas, et läheb mitme kuu prst tagasi ja loodab, et tüdruk kes talle meeldis veel alles on.

Igati lihtne ja aus lause öeldi selle peale: "Don't worry this is Thailand, where you never lose your girlfriend, only your turn."

succiety
26.12.13, 14:18
http://www.postimees.ee/2642534/eesti-kodanikud-saavad-alates-24-jaanuarist-reisida-taisse-viisavabalt

privador
26.12.13, 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=FbP98IcEtKI

doublemint65
26.12.13, 18:03
loodan siiralt, et see viimane sugumürsk ei meenuta mitte mingil moel jhoni, sest see neiu polnud seda ära teeninud.

qbj0hn
26.12.13, 18:09
Ma ei muutu siukseks imbetsilliks jorris peaga. Nunnu siiras tüdruk tundus seal vidis.
Aga siukseid turiste on palju.

timz0333
26.12.13, 22:20
http://www.youtube.com/watch?v=FbP98IcEtKI


http://www.youtube.com/watch?v=b-4SEWznHZQ

qbj0hn
26.12.13, 23:00
Viimase peksmis videoga tuleb haige huumor meelde.
Seal riigis vist tulevad kõige haigemad fetishid välja.

Miski 4-5 aeg ommiql mängisime rahulikult piljardit peale pidu vms. Täiesti süsi olin lihtsalt ja tulin siuksele mõttele, et päris pull oleks kui baaritüdruk paneks paar x hea paugu labakäega vastu vahtimist, et erksamaks veits teeks.
Mõeldud tehtud, järgmine hetk juba hoidis sõber käsi mul selja taga ja naiska ladus maksakaid.

Viimasel peol tegin enda regilt sama requesti klubis, aga ranka oli ka pundis ja sain temalt ka hea paugu.

Fun times.

Potsataja
28.12.13, 15:29
Kas suitsud on Tais odavamad? Nimelt jõuluvana tõi mulle sealt ploki suitsu. Tõenäoliselt vist mingi tagamõttega, sest need pildid pakkidel on ikka väga rõvedad.

Cheating
28.12.13, 15:34
Marlboro 90.00 ฿ ~ €2.00

qbj0hn
28.12.13, 17:00
Põlvel tehtud suitsud ikka, aga päris nii põhk pole kui kuskil egiptis.
Pole see sama marps mis siin.

atsetoon
28.12.13, 17:07
Laose piirilt saab õigeid(lääne) suitse umbes poole hinnaga, võrreldes Taiga siis.

qbj0hn
28.12.13, 17:13
Btw.
Mul tuleb meelde, et RCAs route 66 klubi sissepääsu ees müüdi ka lääne suitse. Ehk kuskil analoogne teema.

Potsataja
28.12.13, 17:30
Paki peal on "for duty free sale only", seega peaks õige kraam olema. Muidu enamus teksti selles kirjas, mis neil sealkandis on.

Kusjuures see teema on mind nii ära rikkunud, et ma mõtlesin, mida kuradit pensioniealistel naistel üldse Tais teha on. ;)

qbj0hn
28.12.13, 17:40
Igale vanusele imo ja ilusaid kohti on palju, see degen värk lihtsalt väike osa.
Pole huvitav kirjutada eriti siin mingist ranna tripist vms.

Codecci võib rääkida enda turu kogemusest tho, mitte just lihtsaid tukke ja asju müüdi naglalt, osta mida tahad, ise ei käinud.

Fabulous
28.12.13, 18:45
Lihtsalt huvi pärast küsin, et kuidas seal hoolimata väga karmidest seadustest näiteks kanepi kättesaadavus on ja palju reaalselt tarbitakse?

qbj0hn
28.12.13, 18:57
Avalikus kohas naglalt ei tehta vast, aga kuskil reggae baarides jne küll. (Phuketil peaks neid jaguma+obv chillax saartel)
Kinni makstud kõik, et miski kanepi prst mingil asutusel küll probleeme ei tule või nende klientidel.

Mingi õhtu koju jalutasime siis pakuti isegi koksi igal sammul, aga nii midagi osta pole eriti safe, alati võib mingi erakas olla kes peale tehingut sult tahab head fine, et jamast pääseksid. Ei soovita lambi inimestelt baaris või tänaval küsida taoliseid asju.
Ise ei teinud seal riigis midagi ja kunagi ei tee ka, liiga palju doke vaadanud ja paranoiline.

Ma sittusin isegi phangail tossu teha kus reaalselt leti tagant müüdi jointe. Teisel rannapeol käidi ringi ja müüdi juppe ka.
Lisaks see tai toss pidi täis saast olema.

Ja kui kõrbed mingi nipiga, nii kaua kui plekki on siis kõik okay, aga kui sa semi-busto seal oled ja kõrbed, fine maksta ei ole siis võid seda hiltonit nautida natuke aega.
Pooter kirjutas, et ta sõber pidi 200k (4.4k eur) maksma kuna joint oli taskus näiteks.

Eks seal on ka siukseid kes patrullivadki ringi, et endale kerge payday teha. Keegi ei taha sind tegelt kinni panna, raha tahekase aint.
Ja nagu ühes dokis vend ytles "They want more and more and more"

Cheating
28.12.13, 19:16
Esimene kord lolli peaga tegin weedi ja kooki aga jah kraam oli väga kehva ja tegelikult ei tasu seal absoluutselt sellistele asjadele mõeldagi. Never ei tee ka seal selliseid asju enam. Seal on ilma ka ikka super FUN.

qbj0hn
28.12.13, 19:18
Tean kes teevad naglalt ja prolly naeravad mu jutu peale, aga ma ei võta isegi 1/100 võimalust siuksesse olukorda sattuda, savi.


Nanal ühe võtsin siis see oli nagu väike kurat, ma ei kujuta ette mis paska see eit tõmmanud oli. Silmad punased peas jne, aga BJi tegi hästi vähemalt.

EDIT: Liiga palju draamat.

qbj0hn
28.12.13, 21:22
Kerge trallitamis video, panin tripi alguses selle fb. aga obv pole enamusi listis, seega viskasin youtube foorumi jaoks.

Eelmise päeva lõunast saadik on rajal oldud ja kell peaks olema 7-8 hommikul video tegemise hetkel.
Eesti muusika oli hinnas.


http://www.youtube.com/watch?v=QRYUQYjV5eE


Hommikune piljard ka.
Ärge mu retard filmimis skilli tähele pange, mees hoidis telefi valepidi käes obv.


http://www.youtube.com/watch?v=eS6fjfWs4W4

Cheating
28.12.13, 21:40
Krt, ei saa neid Thai videosi vaadata. Tahaks kohe sinna lennata :)



Mingi imelik drug liigub ka seal ringi nimega "YABA". Olen kunagi mingeid videosi näinud selle kohta.
Kui kellegil huvi siis netis peaks päris palju DOK. Filme selle kohta olema.

qbj0hn
28.12.13, 21:45
Midagi huumorit eelmisest tripist.
Olin flipates stuck ja huiasin codilt 50k flipi välja.


http://www.youtube.com/watch?v=BYj6YzJnEvk

Codecci
28.12.13, 22:40
Paki peal on "for duty free sale only", seega peaks õige kraam olema. Muidu enamus teksti selles kirjas, mis neil sealkandis on.

Kusjuures see teema on mind nii ära rikkunud, et ma mõtlesin, mida kuradit pensioniealistel naistel üldse Tais teha on. ;)
Seal on sitaks kõigil teha imo. Tai regularid selle peale ütlesid, et kui ma gf-iga Taisse läksin, et "pole metsa puid mõtet viia", aga ma paremat kohta ei tea kuhu naisega puhkusele minna nt. PokkeriProde foorumi kasutajad lihtsalt 18-30a mehepojad enamjaolt keda kõige rohkem selline teema huvitab ja 90%+ juttu sellel teemal ka on, aga usun, et kuskil internetiavarustes on foorum kus pensiokad arutlevad ainult Tai spadest, randadest ja restodest ja jääb mulje, et naisi saab paremini sebida Egiptuses kui Tais :D

Tarq666
29.12.13, 08:01
Kuidas Tais muidu tulirelvadega lood on? Võib suvalt osta ja kanda?

Priidix
29.12.13, 09:49
Krt, ei saa neid Thai videosi vaadata. Tahaks kohe sinna lennata :)
Mis sind takistab? :smile:

Mrt1989
29.12.13, 09:49
:D luba peab olema ikka.

qbj0hn
29.12.13, 15:19
Nii relvade kandmise kui naise luba minekuks :D
Tglt ma relvade kohta ei tea, aga lampi turul müüakse obv neid igale mardile.

vsiu100
29.12.13, 22:57
phuketis pakuti igal sammul, igal õhtul öösel taksojuhtide ja muidu mingite tegelaste poolt kanepit ja kokat.
jätsin vahele.

basiilik
30.12.13, 00:34
Yabat ehk metamfetamiini ei soovi küll kellegil Tais proovida, üks haigemaid narkotse.
Sõber jäi mul kanepiga vahele seal kuskil saare peal,ei mäleta Koh Samuil vist oli.
5 Grammi oli, kõik oleneb kellele vahele jääd.
Polnud raha politseile maksta, istus miski kuu vangis, suht nutune seis oli õnneks olid head tüdrukud, tuttavad kes tallle sinna toitu vedasid iga päev.Välja ka osta ei andnud enam kõigil olid rahad nullis.
Obiviusly pidi riigist välja minnes veel trahvi maksma lennujaamas kuna oli viisa ületanud.

Cheating
30.12.13, 07:28
Mis sind takistab? :smile:

Hetkel töökohustused.

taipupole
30.12.13, 07:36
Yabat ehk metamfetamiini ei soovi küll kellegil Tais proovida, üks haigemaid narkotse.
Sõber jäi mul kanepiga vahele seal kuskil saare peal,ei mäleta Koh Samuil vist oli.
5 Grammi oli, kõik oleneb kellele vahele jääd.
Polnud raha politseile maksta, istus miski kuu vangis, suht nutune seis oli õnneks olid head tüdrukud, tuttavad kes tallle sinna toitu vedasid iga päev.Välja ka osta ei andnud enam kõigil olid rahad nullis.
Obiviusly pidi riigist välja minnes veel trahvi maksma lennujaamas kuna oli viisa ületanud.

SMS laen! Tõsiselt, enne võtaks seda, kui ööbiks mõne öö sellistes urgastes. Ise ei pidanud, kuid naabermajast jorh jõi midagi kahtlast ja keeras keset ööd Phuketis Patongis inimesi ründama, sest arvas, et kõik on vaenlased ja pead meid kaitsma. Lõpuks lõi mingi litsi rollerilt maha ja siis läks karmimaks, löödi insta pea lõhki, kuid saime kuidagi ta maha surutud ja tailased eemale. Ment tunduski parim lahendus, muidu oleks veel nuga saanud või hullemini läinud.

Igatakes visati lihtsalt põrandale sinna, peast verd voolas ja kõigil oli pohhui. Lasime siis ta tailannast naisel politseiga suhelda, kuid mingile normaalsele kokkuleppele ei jõutud. Vaidlesime seal edasi, et kuidas ta koju saame ning leppisime siis vahetuse (raha neile, isik meile) järgmiseks päevaks kokku.

Läksin magama. Mingi kella 10ks tellisin auto ette, et davai, sõidame. Kell 9.30 umbes keeras majade ette politsei. Kaks võmmi koos härraga välja, toodi koju ära sümpaatselt. Oli vanglas neile hommikul selginedes maininud, et tal nats raha kodus. Muidugi ütles rohkem, kui meie lubasime.

Noh, vähemalt sai viisakalt koju.

Mulle eriline nörr, sest samal hommikul kell 7 läks laev üksikule saarele, kus kohalikud ameeriklased jms hakkasid home gamei taguma ja snorgeldama. Ilus koht oli piltidelt, kuid hea, sest raha jäi alles.

Codecci
30.12.13, 11:40
Cool story, taipupole. Palju pappi küsiti?

Ja 5g kanepi eest ainult kuu aega, see standard või joppas kuidagi ja anti vähem kui tavaliselt? Arvasin, et palju-palju hullem...

basiilik
30.12.13, 12:35
Cool story, taipupole. Palju pappi küsiti?

Ja 5g kanepi eest ainult kuu aega, see standard või joppas kuidagi ja anti vähem kui tavaliselt? Arvasin, et palju-palju hullem...

Jah eks ma arvan see suhteline, mõnele viskad 20000 bathi ja asi korras, mõnel on omad põhimõtted, tean ka olukordi, kus üks kohalik rikkur tappis inimese ära ja maksis nende perekonnale midagi 30000 dollari kanti, pluss politseile, miskid üle 60000 dollari.

Kaks korda, mil Tais käidud on nagu mingi needus olnud peal või halbade asjade kokku langemine.
Esimest korda sai Austraaliast mindud Pattayasse kuuks ajaks.Läksime siis mingisugusele saarele Pattaya lähedal, sai rollerid saare peal võetud ja ringi tripitud, kõik oli üli tsill kuniks õhtul kuskil kohalikus baaris keegi sünnipäeva pidas, mingi kohalik, sai 7 või 8 kraadist õlut omajagu libistatud, pluss Taikad veel pakkusid seda kanget viskit, ei mäleta kas oli 70 või 80 kraadi.Lõpuks läks asi parajalt käest ära ja otsustasime rolleritega tagasi sõita ma veel võtsin manuaal käigukastiga rolleri kuna see odavam oli, sõber kellega ma eriti ühes autos istuda ei julge kui ta roolis on, arvestades tema sõiduoskusi omastas endale uuemat sorti värginduse.
Pani siis ees minema, mul loomulikult roller käima süütest ei lähe, hakkasin seda siis käima lükkama,lõpuks sain hääled sisse.
Ei jõudnudki palju sõita kui panin betoonkraavi või mingi vee äravoolu kohta vms.Midagi hullu ei juhtund õnneks jõudsin kuidagi ära hoida hullema,huul paistes ja natuke nägu kriimustada saand, persse ainuke jama, et krt ei jõua seda vanakooli pilli betooni pidi üles lükata,kallak kah nii 45 kraadi ja sügav, suht katki oli olla kah, no nussisin siis sellega mingi umbes 45 minutit ja sain lõpuks selle üles lükatud.Mõtlesin nojah et kus see sõber siis üldse on???
Jõudsin bungalow juurde vaatan, et ta oma rolleri täitsa ribadeks sõitnud, läksin sisse siis vana lamab, jalast põlve juures poole golfipalli suurun auk, vaatan et Wtf, nagu alguses tundus naljakas mõlemad nii täis kah,ta valu ei tundud, ei mõelnud me siis kainelt, mõtlesime nojah pole hullu midagi, vajusime ära.
Läks poolteist tundi mööda kui sõber mu üles äratas karjudes, et krt vii mind haiglasse oli juba valge väljas.
Alles siis mõistsin olukorra tõsidust tormasin välja karjusin ambulance, doctor, tuli noorem kutt, läksin näitasin talle sõpra, vend tõmbas telefoniga kõne peale, saadeti siis speedboat ,kaater kuskilt võib olla Pattayast.
Vahepeal oli rolleri omanik kohalejõudnud.Tõmbasime siis speedboatiga Pattayasse haiglasse.
Tänu jumalale, et kindlustus oli olemas.Kuradi haigla oli nagu hotell.
Poole tripist vedeles ta seal haiglas, ulme asju tehti seal ta ise ei saand pesema minna siis kolm korda päevas tulid tagasihoidlikud Tai medõed, kes ta siis käsnadega puhtaks nühkisid.
Siis oli veel krooni aeg, kus siis Farangile oli päev haiglas 8000 eeku, mis täiesti müstika, aga see oli kindlasti tehtud et kindlustuselt raha saada, ma veel ise täitsa imestasin, et tol ajal kui tervisekindlustus sai tehtud 2500 eegu eest tasus see ikka väga ära.
Helistati kohemaid kindlustusse kah ja räägiti asjad ära.Kurb oli see et kui me tagasi Ozisse jõudsime, siis jäi tal kruusatükk jalga sisse mis omakorda mädanema läks, aga see teine teema.
Kõige pullim oli see, et 1. jaanuaril oli lend ja saime mingi erilise mugava taksoga haigle poolt, mul oli jumala sitt olla kah kaks tundi magand, mõtlesin, et nojah nussi seal lennujaamas pohmas peaga, aga talle anti mingi saatekiri kaasa peaarsti poolt, siis kui ma teda lennujaamas kärutasin check inni, sealt kutsuti mingi kaks turvameest ja mingi kärulükkaja, mis meid ilma igasuguse kontrollita lennukisse toimetas, anti veel meile 4 istekohta kahe peale.Nojah gotta love Thaiairways, joo kui palju tahad Black Labeleid ja muid kalleid marke, sai siis kohe pea ka ära parandatud :D
Kokku maksis kindlustus mingi üle 120k eeku välja mis ulme, nojah rolleri eest pidin mina maksma hetkel kuna tal raha polnud.
Vot selline lugu siis :D

Codecci
30.12.13, 12:41
Sick degens :D:D:D

Sama sõber jäi kanepiga vahele?

Cheating
30.12.13, 13:07
Tai on ikka väga ohtlik koht.
Ma ei tea ma arvan, et mul ikka mitmed sõbrad kellega ma never ei julgeks Taisse minna. Need sellised Mendi ja pasa magnetid.
Käisin Aprillis Song Kran Festivali pidamas. Lendasime ka ThaiAirways firmaga. Joogi valik oli tõesti üks parimaid mida kohanud.
Kõige ägedam oli see, et tagasi lend oli 24 aprill 00:50 nojah muidugi panime ajaga mööda ja lennujaama läksime alles 24h hiljem.
Aga jah meil sitaks vedas, sest saime ikkagi lennuki peale kuna mõned kohad olid vabad. Nüüd ei teagi ehk need tulemata inimesed panid sammuti kuupäevadega mäda või ei :) Pileti eest maksime ainult 6000-8000 THB mis on ikka väga odav. Alguses seal ees kusagil mingi ThaiAirways töötaja ütles 1300-1500€ on pilet tänasel lennule.
Rollerid ikka jubedad. Hui enam rendin paar korda ikka väga mälus peaga seal ringi lastud ja mõned väga ohtlikud manöövrid tehtud mis nagu jäävad vist eluks ajaks meelde. Pick-Up taksoga ka hui enam seal taga avatud poolel istun. Ühe korra jäin peolt tulles tukastama ja mingi preili püüdis mind kinni. Väga lucky.
Ma ei tea kas olete tähele pannud, et kui paljudel tibidel on jalad arme täis ja kui küsid mis juhtus siis vastuseks on alati roller.
Eks kui ise seal elaks siis oleks ka käed jalad igast arme täis rolleri sõitudest, eriti veel kui pidu ka panna 24/7 Triple pohhui kõigest :)

basiilik
30.12.13, 14:11
Ma tegelt valetan kui ütleks, et see vend kes kanepiga vahele jäi oli sõber pigem sõbra sõber ehk tuttav :D

Roller ja alko ei käi kokku jah, eriti Tais.Rääkisin ükskord ühe Venelasega, kes seal pikemalt resideerus, too rääkis ühest Vene tsikist, kes oli strippar, läks siis see tsikk mingise suurema sorti mootorattaga sõitma, sõitis näo sodiks mööda betoonseina, igast jama seal juhtub, ühed panid oma skuutritega kokku mere peal.
Thaiairways on ikka kvaliteet lennufirma, krt mul lõppes Austraalia viisa ära, pidime lendama kambaga siis Uus-Meremaale, mul oli ühe otsa pilet Aucklandi, no ja siis lennujaamas mingi tädi seletab, et näed ei saa sind lasta lennuki peale, ma olin nagu WTF mul täna lõppeb viisa ära, mida ma siis tegema pean???
Seletas näed sul peab pilet ette näidata olema, seletasin talle, et ma tulen Turisti viisaga tagasi, tema ikka vastu ei ei nii ei saa peab olema ostetud kuhugi mujale kui Ozisse, no ja no see kuradi Sydney lennujaam nii urgas kah, kuskil midagi välja ei saand printida, vedas et läpakas ja Austraalia neti pulk oli sain lõpuks niimoodi lennuki peale et näitasin talle arvutist ostetud piletit Taisse,hea et taksoga veel lennujaama enne teisi tulin, muidu oleks persses kah olnud!
Ei lootnud raha tagasi saada isegi, aga pärast vaatasin, et mingi 60 prossa andis tagasi saada Thaiairwaysi poolt kui lennu ära ütled :D

Loksutaja
30.12.13, 14:54
Üks biitiv tegelane siit foorumist sai ju hukka (mõned aastad tagasi, alkorolleri kombo)

fyte
30.12.13, 15:30
jep, peoõhtutel ikka taksodega kõige mõistlikum liigelda üldiselt. Phuketil & Samuil on see küllaltki kallis ning Phanganil oli nt lihtsalt öistel aegadel raske taksot leida, siis sõitsin tavaliselt ikkagi ise rolleriga koju, kuna liiklust oli väga vähe ja teed tuttavad. 20-30km/h hoidsin kiiruse profülaktika mõttes.

reggie
30.12.13, 16:00
Tuttav just tuli Taist, täpselt ei tea mis juhtus aga ka rolleriga ja vist jalg hüppeliigesest pahupidi.

Cheating
30.12.13, 16:22
Thailand now rated 2nd most likely country for tourists to die. (Thailand now rated 2nd most likely country for tourists to die)

See blogi on vist juba mingi 2 aastat minu Bookmarkide all. Aga tundub, et vana on ära väsinud või siis selle blogi edasi müünud, sest viimase aja teemad suht kehvad ja sisu puudub täielikult. Aga kellel vähegi huvi siis seal päris palju huvitavat infot ka mida lugeda.

Codecci
30.12.13, 17:42
Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D

taipupole
30.12.13, 17:46
Vana hea pokkeriprode foorum... Siin kõik jutu järgi A+ korralikud kodanikud, aga esimest korda Tais käisin siis meie ~ 10 'sest seltskonnast olin ainuke kes võttis vaevaks kiivrit kanda, ülejäänud pohhuilt täispeaga kiivrita ringi :D

Ei tundu reaalne, see on nagu üks asi, mida liikluspoll peaks isegi jälgima ja mida päris palju rõhutati. Ilma võivad ainult kohalikud, turistidel peab kindlasti olema. Ju sellesama statistika ja maine pärast juba.

Codecci
30.12.13, 17:50
Ei tundu reaalne, see on nagu üks asi, mida liikluspoll peaks isegi jälgima ja mida päris palju rõhutati. Ilma võivad ainult kohalikud, turistidel peab kindlasti olema. Ju sellesama statistika ja maine pärast juba.
Oleneb kohast. Koh Phangan oli see, kus nii oli.

Aga just viimane trip käisin Bangkokist ~ 200km väiksel 3K populationiga saarel Ko Samet. Seal ma ei näinud kordagi kellelgi kiivrit. Enamus teed nii sitad lihtsalt, et ei saa kiirelt anyway sõita.

Cheating
30.12.13, 17:55
Olen ise näinud kuidas isegi kohalike võetakse maha kuna ei kanna kiivreid ja ülerahvastatud.
Üks neist kes Rolleriga oli läheb võtab takso ja sõidab Politseijaoskonda ja maksab trahvi ja tuleb siis trahvi kviitungiga tagasi ja siis antakse roller tagasi ja võivad edasi sõita. Muidugi ainult sedasi, et kõigil ikka kiiver ka on. Aga eks see ikka selline pisteline asi ja paljudel ikka väga pohhui, eriti väiksemates linnades/külades.
Ise ka kindlasti ilma ei soovi sõita.

VisaHing
30.12.13, 22:04
Nii relvade kandmise kui naise luba minekuks :D
Tglt ma relvade kohta ei tea, aga lampi turul müüakse obv neid igale mardile.

Minu poolt jõulukingitus sulle, kuna ma tean kui raske on Eestist naist saada.

http://www.amazon.com/Bang-Estonia-Sleep-Estonian-Women/dp/1477648852

qbj0hn
30.12.13, 22:13
Mis sa tõesti arvad, et selles on asi?
Pole eestis kuival olnud, lihtsalt nüüdseks meeldivad kollased rohkem.

Codecci
30.12.13, 22:17
Sa süütuna ei läinudki eelmine kord Taisse? Sain nagu nii aru :S

qbj0hn
30.12.13, 22:18
rofl

Edit: Kuigi pean jah tõesti tõdema, et kollaseid/tõmmusid/ w/e on rohkem hinge all kui valgeid.

Valgete porni pole ka umbes 2a juba vaadanud.

leits
30.12.13, 22:22
in b4 cambodia .. koomas peaga vahele mendile rolleriga ilma kiivrita ja 10 usd (ise tho ei soitnud, aga yks eestlane rääkis)

VisaHing
30.12.13, 22:45
Mis sa tõesti arvad, et selles on asi?
Pole eestis kuival olnud, lihtsalt nüüdseks meeldivad kollased rohkem.

Ausalt ei pidanud seda silmas. :(