PDA

View Full Version : Pokkeripro Taimaal



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

taiki
25.12.09, 00:33
Tere! Kellegil on kogemusi Taimaal elamise ja samal ajal pokkeriga elatise teenimisega? Gambling on keelatud seal, seetõttu live mängida ei saa, kuid see pole suur prob mulle. Kui ise eelistaksite mõnda teist soojema kliimaga maad, siis millist ja miks? Peamiselt ootaks muljeid seal elamisest(2 nädalatvõi rohkem), aga teretulnud on ka reisimuljed. Üldistatuna siis elamis kulud, keskond, tarbeesemeta ja söögi maksumus, parim piirkond jms.

Võibolla on liiga spetsiifiline küsiumus ja ei leidu inimesi kes saaksid pakkuda adekvaatseid vastuseid aga nu üritada võib.

Ette tänades.

Rigged
25.12.09, 00:44
Soovitan kloonikesega foorumist kontakteeruda, tuli just taist ning läheb lähipäevil 6ks kuuks elama

TaaviK
25.12.09, 00:49
Tai pidi olemagi täielik pokkerimängijate paradiis. Aga kuna sa mainisid, et otsid ka alternatiive Taile, siis ise oskaksin rääkida sulle Hawaiist. Võin öelda ette aga, et Hawaiil, täpsemalt siis Honolulus, läheb juba enam-vähem normaalse 2-3 toalise korteri alla vabalt alates $1,5k kuus ja sedagi mitte võib-olla just kõige parema asukohaga. Aga keeleks on vähemalt inglise keel, inimesed on ootamatult sõbralikud(võrreldes Eestiga) ja temperatuur on täpselt selline mõnus. Niiet juhul kui oled veidi rikkam poiss ja ei otsi just tingimata odavat paradiisi taga, siis võid Hawaii kohta minult edasi pärida.

Johnny Jazz
25.12.09, 04:32
Ise olen nüüd viis kuud Tais elanud ning lahkumist ei ole veel küll plaani võetud. Mingit pikka ja väga üldist juttu ei jõua küll praegu kirjutada, aga kui sul mingi hunnik konkreetsemaid küsimusi välja on mõeldud, võid mulle PM saata MSN-i kontaktiga.

rohelinekonn
25.12.09, 11:38
Kirjutan sulle mõned küsimused kunagi Johnny Jazz. Sest endal on plaan mingi aeg elada tais. Teema pealkiri võiks olla pokkeripro elu välismaal vms. Siis kõik kes kuskil on pokkeripro elu elanud ning on nõus oma kogemusi jagama saaks seda siin teha

Johnny Jazz
25.12.09, 12:04
Päris mitmed inimesed on juba ühendust võtnud, seega ehk oleks tõesti lihtsam mul mingi kokkuvõtvam postitus kunagi koostada. Või koostada topic stiilis "Ask me anything about living in Thailand"?

Jennifer
25.12.09, 12:09
Kokkuvõtvat postitust ootaks isegi:)

rohelinekonn
25.12.09, 12:09
Päris mitmed inimesed on juba ühendust võtnud, seega ehk oleks tõesti lihtsam mul mingi kokkuvõtvam postitus kunagi koostada. Või koostada topic stiilis "Ask me anything about living in Thailand"?


Pigem üldine kokkuvõte siis hea kerge kõik inf ühes postitusest kätte saada.

taiki
25.12.09, 16:02
Johnny ütles, et mitmed inimesed on juba küsimused esitand. Parem oleks jah kui inf oleks avalik, kindlasti korduvad enamus küsimused.

Maybe nii, et esimeses postituses on FAQ kokkuvõte vms ja siis ülejäänt teemas küsimused ja saab modifitseerida esimest postitust kui tuleb välja, et midagi puudu. Kui keegi viitsiks teha muidugi.

teerajaja
25.12.09, 16:22
Teema pealkiri võiks olla pokkeripro elu välismaal vms. Siis kõik kes kuskil on pokkeripro elu elanud ning on nõus oma kogemusi jagama saaks seda siin teha


Pooldaks ka sellist ideed, et inimesed kes kusagil välismaal elavad pokkeripro elu võiks teha väikse ülevaate oma elust seal, oleks väga huvitav lugeda :)

Toots_x
25.12.09, 16:26
Pooldaks ka sellist ideed, et inimesed kes kusagil välismaal elavad pokkeripro elu võiks teha väikse ülevaate oma elust seal, oleks väga huvitav lugeda :)

+1

Johnny Jazz
25.12.09, 16:28
Aga tekitage siis mingeid küsimusi, et tekiks "Frequently asked questions" olukord. Olen natukene oma MSN-i kontakti juba jaganud, kuid keegi midagi küsinud veel pole.
Mis on teie eesmärgid Tai Kuningriigis? Mis on peamised kriteeriumid - odav elu (kui odav?)? Naised? Rand? Söök? Suurlinnaelu?

Nii palju võin kohe kõigi tuju rikkuda, et 10,000 EEK eest pole kuninga moodi küll võimalik elada nagu mõni PM-i kaudu ühendust võtnud kodanik endale ette on kujutanud. Küll aga olen vabalt valmis kaasfoorumlastele nõu andma ning kas või esimestel päevadel majutama, kui keegi siia hea elu peale tulla plaanib :)

PS: Joobeseisund ületab hetkel igasuguseid läänemaailmas üleskirjutatud piire - vabandage mu potentsiaalseid kirjavigu.

mislinn
25.12.09, 16:36
Aga mis see optimaalne summa on siis, mis kuus kulub. Mõtlen siis, kui sa elad nagu tavaline inimene, mitte nagu turist.

Johnny Jazz
25.12.09, 16:52
Aga mis see optimaalne summa on siis, mis kuus kulub. Mõtlen siis, kui sa elad nagu tavaline inimene, mitte nagu turist.

See oleneb täielikult sellest, kus sa elada soovid. Mina elan hetkel näiteks väikelinnas Lõuna-Tais, kus maksan kolme magamistoaga majas parimas rajoonis üüri 10 000 Thai baht = 299.94 U.S. dollars. Klubiõhtu läheb maksma vahemikus 1000-2000 THB, ostes väljast lääne viskit jms. Samas toidupoest kohalikku alkoholi ostes võib ennast täiesti ilma rahata lolliks juua - nt Tai "rumm" Hong Thong, 12 x 350ml kast maksab Tesco poes 1019 Thai baht = 30.563886 U.S. dollars. Sick.

Trangis (tõeline Tai väikelinn) elades võib $1000/kuus vabalt ära elada. Samas see kõik on nii suhteline, et mingit üldpilti on üsna võimatu paika panna. Iga inimese tarbimisvajadused on ju erinevad. Esimese kuuga Patongis (üks põhilisemaid rannapiirkondi Phuketi kandis) kulutasin näiteks ligi $10,000. Kui sealkandis pikemaks ajaks majutust üürida, siis mingi kahetoalise maja keskusest natuke eemal leiaks madalhooajal ka vabalt 10,000 THB eest ning üldised elamiskulud oleks samalaadsed nagu mul siin.

Samas Bangkoki Sukhumvit piirkonnas kuskil penthouse'is balla korteri eest maksate vabalt 100,000 THB/kuu.

Palun küsige natuke konkreetsemalt. Kuskil külakolkas tänavatoitu süües ning urkas elades on võimalik $100/kuu ka ära elada, kuid olen päris kindel, et mitte keegi siit foorumist sellisest asjast huvitatud pole. Kus ning missugusest eluviisist te huvtatud olete? Hinnad varieeruvad piirkonniti TOHUTULT.

kvaliteet
25.12.09, 16:59
Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?

Pahvak
25.12.09, 17:05
Milline paberimajandus välja näeb? Ehk, mida peab enne tegema, et sinna mingiks ajaks elama asuda?
Palju maksab kõhutäis kiirtoitu tänavalt? Pubist? Poes on toiduained meist odavamad?
Transpordi hinnad? Kas ühistransport kannatab kriitikat?

Räägi enda väikelinna seisukohalt, siis ehk kergem. Kui suur on väikelinn?

Johnny Jazz
25.12.09, 17:11
Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?

Ise pole Eestist kunagi Taisse lennanud ning lennupiletite osas ei oska erilist nõu anda, kuid sagedase lendajana valin tavaliselt oma pileteid www.kayak.com või www.expedia.com lehtedelt. Võib leida tõelisi pärle - olen kuulnud lausa ~6000 EEK reisidest Riga-Bangkok-Riga. See on loomulikult täielik joppamine.

Reisibüroode kaudu pole eriti mõtet asju ajada. Hoidke pigem ikka minu poolt mainitud või muudel analoogsetel lehtedel ise silma peal.

Johnny Jazz
25.12.09, 17:33
Milline paberimajandus välja näeb? Ehk, mida peab enne tegema, et sinna mingiks ajaks elama asuda?
Palju maksab kõhutäis kiirtoitu tänavalt? Pubist? Poes on toiduained meist odavamad?
Transpordi hinnad? Kas ühistransport kannatab kriitikat?

Räägi enda väikelinna seisukohalt, siis ehk kergem. Kui suur on väikelinn?

Lennukiga riiki sisenedes on Eesti passiga võimalik Tai Kuningriigis viibida 15 päeva viisavabalt. Maadmööda tulles see võimalus puudub. Ise olen Malaisias iga kahe kuu tagant Tai saatkonnas viisat käinud tegemas. Samas on näiteks Perthi (Austraalia - võrdlemisi lähedal) saatkonnast võimalik aastast viisat saada ning ka Helsingist peaks multiple-entry viisat pikemaks ajaks võrdlemisi lihtne saada olema.

Tänavatoitu süües (mis on kohe tõsiselt täiesti nuts) jääb korralik kõhutäis $1 kanti (25-35 THB), eeldusel, et sa pole kuskil turistipiirkonnas - seal võib kõik hinnad vähemalt kolmekordistada. Pubis on praed (liha, salat, riis) samuti max 100 THB, v.a. turistipiirkonnad või Bangkoki keskus.

Kohalikud toiduained on Eestiga võrreldes päris kindlasti palju odavamad, kuigi viibisin ise viimati kodumaal ~2a tagasi. Samas on väga palju asju, mida siin lihtsalt pole võimalik saada - a'la hapukoor jne. Igasugune imporditud kaup on üleüldse äärmiselt kallis. Sealhulgas lääne alkohol jne.

Ühistransport on tasemel. Bussiliiklus toimib üleriigiliselt ning ei maksa suurt midagi. 200km ots on 100 Thai baht = 5.9988 U.S. dollars. Samuti toimib suuremate linnade vahel edukalt rongiliiklus, mis on küll võrldemisi aeglane. Bangkokis on BTS (Mass Transit System) ehk Skytrain, mis käib iga paari minuti tagant ning sõidab kesklinna piires igale poole. Üldiselt valitseb liikluses muidugi täielik kaos. Taksoga võib tipptunnil pealinnas tundide kaupa ummikus istuda. Samas sõidavad siin tuk-tukid ( http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/TrangTukTuk.jpg ) ning eelkõige motorbike taxid, kellel on liikluses ilmselged eelised.

---
EDIT: Ise ostsin endale ka kohe "motorbike'i" ehk rolleri, millega enamik inimestest ringi sõidab. Maksin korraliku masina eest $1000 ning see asi teenib mind väga truult. Oli plaanis kohe auto ka osta, kuid praeguseks olen jõudnud veendumusele, et kui pikemaid otsi ei sõida, on auto võrreldes "baigiga" obv -EV. Kui kolima hakkan, ostan siiski auto ka. Need on siin seoses maksudega paraku küllaltki kallid.
---

Siin linnas, kus mina elan, on ca 60,000 elanikku. Vaikselt hakkab see staari-staatus juba üle viskama - oleme sõbraga siin täiesti üle linna tuntud. Esimese kolme kuu jooksul nägime siin linnas 2x valgeid inimesi. Praegu on aga tipphooaeg ning nüüd on neid ikka ülepäeva raudteejaama kandis näha. Üks suur ööklubi on siin ning hunnik väiksemaid pubisid. Veebruarist-märtsist kolime Phuketi. See lihtsalt siin kliima ning eluolu suhtes paras maapealne paradiis, kus bankrolli üles grindida ning siis järjest elujärge parandada ja parematele jahimaadele edasi liikuda :)

paradigmlost
25.12.09, 17:46
kuidas Tais interneti ühendusega lood on? kas selles väikelinnas kus sa elad on püsiühendus pigem haruldus?

ranka
25.12.09, 17:49
See oleneb täielikult sellest, kus sa elada soovid. Mina elan hetkel näiteks väikelinnas Lõuna-Tais, kus maksan kolme magamistoaga majas parimas rajoonis üüri 10 000 Thai baht = 299.94 U.S. dollars. Klubiõhtu läheb maksma vahemikus 1000-2000 THB, ostes väljast lääne viskit jms. Samas toidupoest kohalikku alkoholi ostes võib ennast täiesti ilma rahata lolliks juua - nt Tai "rumm" Hong Thong, 12 x 350ml kast maksab Tesco poes 1019 Thai baht = 30.563886 U.S. dollars. Sick.

Trangis (tõeline Tai väikelinn) elades võib $1000/kuus vabalt ära elada. Samas see kõik on nii suhteline, et mingit üldpilti on üsna võimatu paika panna. Iga inimese tarbimisvajadused on ju erinevad. Esimese kuuga Patongis (üks põhilisemaid rannapiirkondi Phuketi kandis) kulutasin näiteks ligi $10,000. Kui sealkandis pikemaks ajaks majutust üürida, siis mingi kahetoalise maja keskusest natuke eemal leiaks madalhooajal ka vabalt 10,000 THB eest ning üldised elamiskulud oleks samalaadsed nagu mul siin.

Samas Bangkoki Sukhumvit piirkonnas kuskil penthouse'is balla korteri eest maksate vabalt 100,000 THB/kuu.

Palun küsige natuke konkreetsemalt. Kuskil külakolkas tänavatoitu süües ning urkas elades on võimalik $100/kuu ka ära elada, kuid olen päris kindel, et mitte keegi siit foorumist sellisest asjast huvitatud pole. Kus ning missugusest eluviisist te huvtatud olete? Hinnad varieeruvad piirkonniti TOHUTULT.


Mitu korda rohkem/vähem raha sul Tais kulub võrreldes sellega, kui Eestis elasid.

Oliverk
25.12.09, 17:51
No põhimõtteliselt tavainimese elu elada ja mitte iga õhtu linnas kuskil täis juua ja laaberdada vaid niisama chillida ja hommik näiteks rannas käia grindida ja niisama olla. Siis nagu ei kulu suurt sittagi vist jah. Et mingi koha üür oleks suurim väljaminek ja elu odav? Põmst elaks igava inimese elu.

Codecci
25.12.09, 17:53
Ma ei saa aru kuidas on võimalik kulutada 10K$ kuus, eriti veel Tais kus asjad peaks Eestiga võrreldes odavad olema. Minul oleks küll raskusi näiteks Tallinnas kuu aega möllates 10K$ kulutada kui just miski 50% sellest ei oleks balla hotellitoad. Mille peale nii suured summad kuluvad siis?

rohelinekonn
25.12.09, 17:54
Ise ostsin endale ka kohe "motorbike'i" ehk rolleri

lube kah selle võrriga sõitmisel vaja?


Mina elan hetkel näiteks väikelinnas Lõuna-Tais, kus maksan kolme magamistoaga majas parimas rajoonis üüri 10 000 Thai baht = 299.94 U.S. dollars.

kas see on kuu hind või nädala?

Karikakar
25.12.09, 17:57
http://www.fairproperties.com/houses_for_rent_5.htm

Trr ila hakkab tilkuma vaadates mis hinnad seal on majade (!) üürimisel.

levis
25.12.09, 18:12
Et 10k$ kuus laiaks lüüa, selleks tuleb keskmiselt päevas 3500eeki taevasse põrutada.

Johnny Jazz
25.12.09, 18:13
kuidas Tais interneti ühendusega lood on? kas selles väikelinnas kus sa elad on püsiühendus pigem haruldus?

Kui pokkeris kergesti tilti lähete, pole Taisse ilmselt asja. Ametiasutused lasevad ikka totaalselt üle ning närvikulu on maksimaalne. Teist küljest võin aga oma näitel öelda, et pärast nende inimestega maade jagamist, ei ole ma enam mitte ühtegi korda (!!!) ka kõige räigemate suckoutide pärast pokkeris kulmugi kergitanud.

Internetiühendusega on nii, et algselt oli mul majas TOT ühendus, mis kuulub minu andmetel 100% riigile. Ühendus käis igapäevaselt maas ning vahel lausa mitmeks tunniks. 2+2 foorumist sain informatsiooni, et see on TOT puhul standard, kuid kindel variant on TTT. Käisin siis paar kuud järjest iga natukese aja tagant TTT kontoris, kus lubati ning vannuti mulle absoluutselt iga kord otse näkku, et kahe nädala pärast saan oma ühenduse. Nüüdseks on möödas viis kuud ning olen alla andnud. Vahepeal aga liitusin CAT-CDMA teenusega (Eestis peaks olema analoogne Kõu vms ehk USB-pulk, mis saab telefonimastidest CDMA-ühendust), mis pole veel kordagi ära katkenud. Lisaks siis veel back-upiks see TOT ühendus. Maksumuseks vist 770 THB/kuus TOT ning sarnane summa CAT.

Eelpool mainitud CAT-CDMA toimib üle riigi, v.a. Bangkok. Samas on pealinnas ilmselgelt korralikke teenusepakkujaid enam kui küll. Ühe internetiühendusega mina high-stakes pokkerit ei mängiks, kuid üldiselt pole hullu midagi. Teenus on täiesti saadaval ning seda võileivahinnaga.




Mitu korda rohkem/vähem raha sul Tais kulub võrreldes sellega, kui Eestis elasid.

Nagu eelnevalt mainitud, kulutasin esimese kuuga ca $10,000. Viimaste kuudega oma väikelinnas elades pole aga ka parima tahtmise juures õnnestunud üle ca $1500 kulutada. Samas olen veendnud, et Phuketis oleks see summa kahekordne ning Bangkokis umbes kolmekordne (minu elustiil siis).

Viimati Eestis elades maksin korteriüüri 8,000 EEK+kommunaalid ning tina panin vähemalt sama palju kui Tais viimastel kuudel kui mitte rohkem. Eestis kulus ilmselt umbes 2-2.5x rohkem kui siin, kuid valuet on Tais äärmiselt meeldiva rahvuse/traditsioonide ning kliima näol tunduvalt rohkem. Samas ärge palun kujutage ette, et võite Bangkoki kesklinnas $2000 eest kuninga-elu elada. Tegemist on siiski maailmalinnaga.

timukasr
25.12.09, 18:23
Kuidas naistega lood on?

Johnny Jazz
25.12.09, 18:24
Ma ei saa aru kuidas on võimalik kulutada 10K$ kuus, eriti veel Tais kus asjad peaks Eestiga võrreldes odavad olema. Minul oleks küll raskusi näiteks Tallinnas kuu aega möllates 10K$ kulutada kui just miski 50% sellest ei oleks balla hotellitoad. Mille peale nii suured summad kuluvad siis?

Hotell ei olnud kuigi balla, kuid võttis muidugi oma osa. Eesmärk oligi kuu aega lubada endale kõike, mis hing ihaldas. Rääkides näiteks alkoholihindadest, ei saa küll Phuketi/Patongi Eestist odavamaks pidada ning joodud sai ikka kõige kvaliteetsemat kraami. Oma praeguses külakolkas tõesti ei oskaks kolme kuuga iga päev juues ka $10k ära kulutada, kuid usun, et kes vähegi Patongis käinud on, võib koheselt kinnitada, et $10k pole mingi ulme. Loomulikult sai välja ka käristatud :)

See võiks aga taaskord olla tõestuseks, et Tais 5000 krooniga kuus mingi ulme-balla-elu variant on TÄIELIK MÜÜT! Külakolkas (kus on muidugi palmid, ookean ja külatibid täiesti olemas!) on see aga tõepoolest täiesti reaalne.

Johnny Jazz
25.12.09, 18:28
lube kah selle võrriga sõitmisel vaja?

kas see on kuu hind või nädala?



Juhiluba on paar korda küsitud jah, ehkki hinnanguliselt umbes 8 aasta vanused tatid sõidavad samasuguse masinaga tuima näoga ringi. Eesti autojuhiluba kaotas mul aga juba 2008. aastal kehtivuse ning olen siin targa esitanud oma ID-kaardi, mille peale olen veel targema noogutuse ning parimad soovid edasiseks teekonnaks välja teeninud.

Need summad käisid kuu kohta, mitte nädala.

Johnny Jazz
25.12.09, 18:28
Kuidas naistega lood on?

Naised on ilusad :D

EDIT: Kuid võhik peaks arvestama, et mõned neist osutuvad meesteks.

teerajaja
25.12.09, 18:34
Ehk jagad meile natuke ka pilte, mingid pildialbumid asjad ? :)

Johnny Jazz
25.12.09, 18:35
Ehk jagad meile natuke ka pilte, mingid pildialbumid asjad ? :)

Oh ei :D
Kes külla tulevad, näevad :)

taiki
25.12.09, 18:54
Ok, lisan ka paar küsimust siis.

1) Kuidas välismaalastesse üleüldiselt suhtutakse?

2) Kas on midagi sellist millest tunned puudust, mis Eestis oli olemas ja Tais mitte?

3) Võibolla kirjeldad tavalist argipäeva põgusalt.

ranka
25.12.09, 19:13
Ladyboyd oled pannud? ::)

Johnny Jazz
25.12.09, 19:22
Ladyboyd oled pannud? ::)

Mina ei ole, kuid kui on huvi, siis nad on vabalt saadavad.
Lähen tähistan nüüd pokkeri-aastavahetust. Jõulu meil siin pole, moslemid vahetasid aasta juba natuke aega tagasi ära ning budistidel on sinna veel tükk aega. Homme vastan igasugustele uutele küsimustele :)

EDIT: Kusjuures neid on absoluutselt igal pool ning tegemist pole vaid turisti-aktraktsiooniga. Kui on täis peaga meeles, lähen ja teen teile täna nende standard-kogunemispaigas ühes bussipeatuses pilte ning postitan homme :D

levis
25.12.09, 19:57
Miks neid Ladyboysid seal nii palju on?

taiki
25.12.09, 21:22
Ehk jagad meile natuke ka pilte, mingid pildialbumid asjad ? :)


Eks neid pilte leiab netist ka kui otsida.

2+2 on sama teema inglise keeles, 10000 postitusega :D.
Seda vast läbi kammima ei hakka, natuke lugesin. 1 link sealt:

http://www.youtube.com/watch?v=gtUizNQC4YI

mkva
25.12.09, 23:38
Ma tripisin ka tais tsipa üle kuu. Pole kaks päeva mänginud, seega praegu hakkan mängima, aga kui huvitab võin olemises/olukorrast ja hindadest väikse kokkuvõtte hommikul teha :)

taiki
25.12.09, 23:46
Ma tripisin ka tais tsipa üle kuu. Pole kaks päeva mänginud, seega praegu hakkan mängima, aga kui huvitab võin olemises/olukorrast ja hindadest väikse kokkuvõtte hommikul teha :)


Jah. Tegelt võiks kõik vastata kelle piisavalt kogemusi/viitsimist.

pkmarek
26.12.09, 03:36
mis värk selle taiga on, miks sinna nii hirmasti kibeletakse? (miks sa ise seal oled?)

Ghost0
26.12.09, 03:46
Kuidas lood arstiabi ja tervisekindlustusega on?

Svenza
26.12.09, 04:44
Taifuunid, orkaanid, üleujutused?
Kui kaua meie mõistes on head ilma. Mingid sesoonsed vihmad, niisked kuumad ilmad... on midagi sellist seal ka? On seal võimalik aastaringselt elada?

Edit: Ja kuidas cashoute teed? Kuidas poes maksad? Kuidas raha sinuni Tais jõuab?

Kloonike
26.12.09, 04:58
Ok, lisan ka paar küsimust siis.
1) Kuidas välismaalastesse üleüldiselt suhtutakse?
2) Kas on midagi sellist millest tunned puudust, mis Eestis oli olemas ja Tais mitte?
3) Võibolla kirjeldad tavalist argipäeva põgusalt.

1) Kui sa suhtud kohalikesse austusega ning tüli ei nori, siis keegi sind ennast ka torkima ei tule. Minul pole 4-5 tripi jooksul veel ühtegi konflikti jõudnud tekkida. Küll aga tekkis konflikt mingi debiilse eestlasega mõned päevad tagasi, ilma, et ma talle midagi öelnud oleks (kuulsin baaris eesti keelt ja lihtsalt ütlesin nende seltskonnale tere). Taid on üldiselt sõbralikud ja abivalmid, hoolivad. Hotellidest mul siiani midagi varastatud pole, kõik käituvad äärmiselt viisakalt. Kuna mul on juba regular kohad välja kujunenud, kus ma peatun jms ning inimesed teavad ning tunnevad mind, siis on nad enda külalislahkust näidanud veel suuremalt. Näiteks ühes restoranis ma sõbrunesin restorani omanikuga - iga kord toit valmistatud erilise hoolega ja vähemalt 50% suurem kogus... Ta on nüüd minu "ema" Tais :D Kusjuures ta mees mängib pokkerit ja minu "Tai ema" pakkus kohe coachingut. Mees olevat miljoneid võitnud (maybe bs). Hotellid, korterid special rate. Baaris tasuta joogid jne. Suhtu neisse viisakalt ja nemad vastavad sulle samaga.

2) Eestis on mõned head sõbrad kellest tunnen Tais olles puudust, kuid Eestis olles tunnen ma Taist veel rohkem puudust.

3)Argipäev... Mul ei ole veel argipäeva olnud, ainult argi-pidupäevad.. Kuid täna lendan sinna ning planeerin suht normaalset elu elada 6 kuud (peale uue aasta pidustusi). Suht standard... Äratus, pesu, söök ja muu vajalik. Edasi juba grind vastavalt vajadusele ja peale seda mis iganes :) Oleneb kellaaegadest. Ise olen sunnitud minema öörežiimile nii, et pokkeriga alustan umbes 8pm+ ja lõpetan 6am või midagi sinna kanti, sest mängin UK based sitel ja see on -7h Thai time. Niisama "väljas käimise" üritan jätta nädalavahetusteks. Kahjuks selline graafik eriti hästi sotsiaalelule ei mõju (sõbrad töötavad 8-17 vms - seega pean nende tööajal magama ja niisama "hängimise" enne pokkerisessioone tegema... loodan, et süsteem siiski minu jaoks toimib).

Kloonike
26.12.09, 05:02
Taifuunid, orkaanid, üleujutused?
Kui kaua meie mõistes on head ilma. Mingid sesoonsed vihmad, niisked kuumad ilmad... on midagi sellist seal ka? On seal võimalik aastaringselt elada?

Edit: Ja kuidas cashoute teed? Kuidas poes maksad? Kuidas raha sinuni Tais jõuab?


Taifuunid, orkaanid, üleujutused? - not really. Tormise ilmaga võib ju toas istuda.

Kliima on eri Tai piirkondades erinev. Näiteks Põhja Tai (mägedes olev Chiang Mai) on oluliselt jahedam kui Lõuna Tai. Bangkok tundub selline niiske ka lämbe.

Meie mõistes on seal kogu aeg suvi, lihtsalt vahepeal on vihmaperiood, kuid siis ei saja ka väga palju (maybe 1-2h päevas). Olen seal viibinud nii vihmaperioodi ajal kui ka kõige kuumema perioodi ajal - mõlema üle pole midagi kurta.

Cashoudin otse panka, poes maksan sulas, sula saan ATMist kaardiga (suuremates keskustes ja klubides/baarides saab ka kaardiga maksta, kuid ma arvan, et nad pigem eelistavad cashi).

Kloonike
26.12.09, 05:07
Kuidas lood arstiabi ja tervisekindlustusega on?


Ei ole kindel. Ise olen raha eest kõik tervisemured lahendada suutnud, kuid tõsiste terviseriketega mul kogemused puuduvad. Ehk Johnny täpsustab.

Väiksema

Miks neid Ladyboysid seal nii palju on?


Seal kus on, sinna tuleb juurde. Nad on Tai ühiskonnas aktsepteeritud.

Svenza
26.12.09, 05:09
Swed või SEB või välismaa bank? Või krediitkaart?

Kloonike
26.12.09, 05:13
Swed või SEB või välismaa bank? Või krediitkaart?


Toimivad nii deebet- kui ka krediitkaart toimib, kuid pank võtab teenustasu (20k bahti pealt miski 180 eegu kanti imo). Teine variant on saata raha Eesti pangast Tai panka ja siis Tai kaardiga välja cashida.

Hädaabi korras võib ka mõne sõbra/tuttavaga diili teha kuidagi aga see on juba igaühe enda kujutlusvõime küsimus.

mkva
26.12.09, 05:53
Niisiis, lubasin väikse kokkuvõtte teha.

Ehh, ma ei teagi kust alustada.. No teeme proovi.

* Elamine - Võin täitsa öelda, et kui oled nii regular ja tead, et sissetulek koguaeg olemas, võib vabalt hotellis elada. Nt: Elasin Pattaya kesklinnas, hotellis, üle kahe nädala, öö eest maksin u $20, mis ma siis selle eest sain ? Üpris suur tuba + suur kaheinimese voodi, riidekapp, külmik, nurgalaud, telekas, kont, ainuke miinus minu jaoks oli, et vannituba ja wc oli koos, aga noo see ei määra ka väga.
Nii, kööki polnud ja seda pole vaja ka (sinnani jõuame), ahjaa, üks plus oli veel see, et mul oli tuba viimasel korrusel, seega sain hommikuti ärgates kohe katusele suitsu minna tegema ja linna uurima :)
Uurisin ka seal olles üürihindu natuke, suht pooleks eesti hindadega, aga väga ma siiski ei uurinud. Aga Pattaya kesklinnas oleks ostes saanud mõnusa katusekorteri mingi natuke üle miljoni krooni kätte.
Nii,
*Söök
Mainisin ennem, et kööki pole vaja, jah, nii see on, taid söövad enamasti väljas, ja kodus teevad süüa vähesed. Lihtsalt tänavatoit on niivõrd odav ja samas ülimalt maitsev. Näiteks, kõige tavalisem nuudlisupp, selline mõnus ports oli umbes 12 krooni, siis igasugused praetud riisid, nuudlid,kanaga ja ilma, kõik sellised keskmised portsud samuti umbes 10-15 krooni. Kui ikka puhtalt tänaval süüa siis saab väga odavalt läbi, kui minna kuskile söögikohta, aga siiski tellida tai toite siis lihtsalt tänu lauale ja toolile maksad 20 krooni juurde (ei ole ju palju)
aga nii, kui tellid mõnd euroopaliku toitu, nii hind poole suurem.

Mis siis veel, noh liigelda on ülimugav igalpool tais. Linnades vuravad tuk-tukid ja kastikad, millega saab sõita linnades enamasti kuni 10km kõigest 10-25 krooni eest. Muidugi on ka taksod, neid on kahte sorti, ühed on meetertaksod ja teised on minutitaksod, alati on mõtekam võta meeter takso, sest seal tihtipeale ummikud suured, seega minutitaksoga maksad lihtsalt üle.

Üldiselt on kõik väga odav. Söök, jook, riided.. kõik.

Ilmast siis. VÄGA Soe/Kuum, mis mulle isiklikult 100% meeldib. Muidugi ka niiske. Mina satusin sinna, siis kui hakkas vihmahooaeg, ja obv pole see vihmahooaeg selline, nagu mina/me oleme seda ette kujutanud, et kui hakkab kallama, siis jääbki kallama, Not ! Enamasti sajab üldse öösiti, nii et ärgates sa ei pruugi kunagi aru saadagi, et sadanud on, sest masinad mis imevad vett, sõidavad intensiivselt tänavatel ja hommikul vara hakkab päike kütma, mis kuivatab kiirelt kõik ära. Aga noo muidugi, sadas ka päeval vahest, või õhtul kui baaris sai istuda, siis sadas mingi 2 tundi järjest, siis oli vesi tänavatel põlvini, siklid olid pooleldi vee all ja autod kimasid siis pritsisid mõnusalt suuri lained kahte pidi, :D (täis peaga oli fun, tänava ääres passida ja dziipi oodata kes kimab :p) Aga üldiselt uurisin kohalike käest, siis nii pidigi olema, et paar tunid päevas sajab (vihmahooajal) aga ülejäänud aeg on ikka soe/kuiv, kuum/kuiv.

Suuri toidupoode seal pole, nagu meil nt Selver vms. Ülipopulaarne on 7eleven kaubanduskett, ehk siis sellised väiksed poekesed, kust saad kõike enamvajaliku (peale söögi) nagu joogid, suitsud, hügjeeni tarbed, maiustused etc.

Kohavalikutest:

Oleneb inimesest, kes tahab, et iga päev/öö oleks lõputult uusi võimalusi, uusi väljakutseid ja mida kõikeohtliku jnejne, sellejaoks oleks Bangkok väga viis koht. Mullegi isiklikult meeldis Bangkok, kuigi ei jõudnud nii palju, kui oleks tahtnud seal elu näha. Aga seda ma ütlen, see linn on piirideta...

Siis olin veel ka Pattayas, mis asub u 150km bangkokist, selline tore linnake, mina pesitsesin kesklinnas, nii et kui hotellist tänavale astusin, siis kahel pool teed oli baare/kõrtse/klubisid täis. Rand asus 100m kaugusel ja põhiline rämeda melu tänav ehk Walking Street asus 300 meetri kaugusel.

Siis midagi palju rahulikumat, selline saar nagu Koh Phangan, umbes 1000km bangkokist, täielik paradiis. Btw, sellest saarest pole kaugel (umbes paar tundi laeva sõitu) on saar, filmist "The beach" nimega Koh Phi Phi, sinna ma ei jõudnud, aga üks Iisraaeli lahe vana teadis rääkida, et obv pole see saar nagu see oli seal filmis, aga paradiis pidavat ikka olema.. eniveis tagasi Phangani juurde.. jah see on seal paradiis. Mis ma oskan öelda.. eem, valge liiv, helesinine vesi ja palmid ranna kohal õrnalt lehvimas.. damn, kui hea on meelde tuletada.. Üldiselt väga rahulik pleiss, kuigi mida paljud ei tea on see, et seal toimub iga kuu üks faking võimsamaid pidusid, eirti nende suve järgi. Selle party nimeks on Full Moon Party, ehk siis igal täiskuul pannakse seal rämedalt pidu.. Mingid väiksed näitadad mis kohe meelde tulevad on, et full mooni ajal tulevad Bangkokist tuhanded üliõpilased, ning ülejäänud seltskonna moodustavad turistid, ja iga kuu on seal rannas üle 20k inimest, hoojal duubelda see arv, kui mitte triple. See on lihtsalt omaette klass, kuidas seal pidu tehakse, kuigi pean tunnistama, et ise ma jäin nädal hiljaks, aga sain nautida half moon partyd :D mis oli ka väga kreisi, magic coctailid hakkasid kõrist alla voolama, mingi hetk avastad ennast suure rahvamassiga täiega reivimas rannal, üle põlevate kõite hüppamas, drink competitonitest osa võtmas jnejne. AWSOME!

Nijah, ega mul polegi väga rohkem Tai kohta midagi rääkida, vähemalt peast küll ei tule kohe. AA, Bhuketis käisin ka, täiesti BEDEDE koht on, neverever ärge minge sinna! Ülejäänud aja tripist veentsin veel Kamboozias ja Hong Kongis. Muidugi Hong Kong on omaette NUTS pleiss, aga selle juures ei peatu hetkel.

Okei, ongi siis vast kõik. Kui on küsimusi veel, siis ma võin vastata, nii palju kui oskan.

Ja Btw, andke tuld, kes tahaks 2010 Tai poole oma sammud seada, mina oleks iga kell nõus. Ootan pakkumisi :)

Svenza
26.12.09, 06:05
Ma juba tahan...

Johnny Jazz
26.12.09, 07:40
Ei ole kindel. Ise olen raha eest kõik tervisemured lahendada suutnud, kuid tõsiste terviseriketega mul kogemused puuduvad. Ehk Johnny täpsustab.

Pole minulgi midagi tõsisemat mureks olnud. Tean aga, et ühel pokkeriprod.com kasutajal on Tai haiglatega kogemus oli ning nii palju kui mina aru sain, oli see äärmisel positiivne. Üritan ta siia topicusse suunata. Eks kipun ise ka mitmelt poolt kuulma, et vähemalt Eestiga võrreldes on tervishoid täiesti omal ning kõrgemal tasemel. Suhtumine on juba teine, kuid suurtes erahaiglates, kuhu lääne inimene reeglina satub, on ka ruumid ning võimalused täiesti (lääne)maailmatasemel. Eks reisikindlustust saab ju enne reisile minekut koduriigis teha vms. Endal pole küll tehtud, ehkki ilmselt tuleks. Ega see erahaiglateenus teab mis odav pole ning õnnetus ilmselgelt ei hüüa tulles.



AA, Bhuketis käisin ka, täiesti BEDEDE koht on, neverever ärge minge sinna!

Tänan kuldse ning hästi põhjendatud nõuande eest. Kurat - ma oleks lolli peaga homme läinud!
(srsly, wtf is this? muu jutt oli ju täitsa asjalik ja õige)

mkva
26.12.09, 08:15
See oli minu arvamus. Ja seal tõesti ei ole midagi teha.
Kaks asja mis juba kaalub kõik üle, et sinna MITTE minna
* Kõik on ütleme, et veerand korda kallim, kui nt bangkokis
* Ladyboyde paradise seal... õõõõh.. im gonna sick!

Kloonike
26.12.09, 09:35
24h pärast olen oma uues kodus 8)

vonkartoffel
26.12.09, 09:57
Suurimaid plusse miinuseid teiste lähedal asuvate kohtadega oskab keegi välja tuua? Malaisia, Kambodza jne. Äkki on kuskil veel mingi täiesti avastamata kullaauk. Filipiinidest pikemat kogemust on kellegil?

qjet
26.12.09, 10:03
oi perse. te kõik räägite tai kohta nii lillelist juttu ja nii odav elu, et tahaks juba ise hakata sinna poole tulema.

privador
26.12.09, 10:19
Minu arust netiühendus peab olema ikka a ja o.
Nt kui Sharmis käisin, siis oli seal ka tasuline "high speed internet". Tegelikult oli see puhas BS ja pokekrit poleks seal mängida saanud
Ma ei tahaks uskuda, et kuskil Tai külakeses, kus on "odav elu" pakutakse head interneti teenust..
Pokkerimänmgijane ei saa riskida sellega, et nt ala finaallauas läheb net ära ja kaotad 10 tuhandeid.

taiki
26.12.09, 10:39
Ise Tais ei ela, aga niipalju kui lugenud olen(2+2) on 2 netiühendust kõigil pokkerimängijatel seal, kui üks liin maas kasutavad teist, ei ole neil eriti probleeme sellega. Keegi kes paremini asjaga kursis võib selle muidugi ümber lükata.

leits
26.12.09, 11:13
Imo kui ma 3-4a tagasi käisin Bankokis ja pattayas siis need hinnad nii odavat tho kyll polnd. obv ma väga tänavapeal ei söönud, kuid baaris õhtul syyes on imi 1:1'le hinnad eestiga .. kui siis max 10-15 eeki odavam. No obv enamus aega käisin kuskil saksa vms restodes ka, kus rohkem turiste pesiteses ..

Ja imo see pattaya rand imeb .. tra no see on nii sitane et täiesti kohutav :D A tho, migni paadiga/kaatriga 10-15 min sõitu oli juba teh nuts saar. valge liiv, helesinine vesi jne ... A poes jne tunddus küll kõik pask kordi odavam kui meil siin eestis

Kloonike
26.12.09, 11:18
Imo kui ma 3-4a tagasi käisin Bankokis ja pattayas siis need hinnad nii odavat tho kyll polnd. obv ma väga tänavapeal ei söönud, kuid baaris õhtul syyes on imi 1:1'le hinnad eestiga .. kui siis max 10-15 eeki odavam. No obv enamus aega käisin kuskil saksa vms restodes ka, kus rohkem turiste pesiteses ..

Ja imo see pattaya rand imeb .. tra no see on nii si*ane et täiesti kohutav :D A tho, migni paadiga/kaatriga 10-15 min sõitu oli juba teh nuts saar. valge liiv, helesinine vesi jne ... A poes jne tunddus küll kõik pask kordi odavam kui meil siin eestis


Kuskil turistibaarides jms Bangkokis ning Pattayal ongi umbes samad hinnad mis meil (võrdluseks võib tuua näiteks Tallinna vanalinn vs teised kohad). Odavam on väiksemates linnades. Näiteks Chiang Mai on vähemalt 25% odavam kui Pattaya. Tai restoranides saab eine ka $1-2 eest.

leits
26.12.09, 11:21
Plaanin ka siin järgmine vb ülejärgmine aasta uuesti seda riiki külastada, siis ilmselt juba kuhugile väiksemasse kotha. See Pattaya on tra turistidega no nii üle küllastatud, et jube .. A bangkok on iseenesest ka äge, kuid yle 2-3 päeva seal tegevust ei leiaks .. Heitgaase on obv mõnusalt seal linnas .. A ja need suured shoping centrid mis seal on, no need on vägevad .. .mingi MCM c MRM vms oli üks ..

Olen ka kuulnud et Phuket on ka suht koht turiste täis. Peakski vaatama mingeid väiksemaid saari? A tho kus ikka tegevustka võiks olla vms ...

Kloonike
26.12.09, 11:24
.mingi MCM c MRM vms oli üks ..

Olen ka kuulnud et Phuket on ka suht koht turiste täis. Peakski vaatama mingeid väiksemaid saari? A tho kus ikka tegevustka võiks olla vms ...


MBK...
Phuket on hinna poolest Pattayast veel kallim. Tõeline turistilõks. Ise ma pole veel uskumatul kombel saartele jõudnud aga eks kunagi teen sinna kanti ka mõned tripid. Kui sa lähed lihtsalt puhkama mõneks nädalaks/kuuks, siis vast erilist vahet ei ole kus sa peatud, peaasi, et lõbus oleks. Tõenäoliselt rikutakse 4 aastaga ära ka kõik väheasustatud saared, sest turiste reisib Taisse aina rohkem iga aastaga.

rohelinekonn
26.12.09, 11:30
Ma juba tahan...


tahaks kah seal miski pool aastat elada vms.
Kuid kaludn arvama et see võimalus tekib alles 2010 aasta teisel poolel kuna mai kuu veedan indias

kloonike kus linnas/külas sina elad?

Kloonike
26.12.09, 11:44
Ma lähen Chiang Maisse. Chiang Mai on Tai kultuuripealinn (asub Põhja-Tais). Seal on arvukalt palju turiste ja suhteliselt lihtne elu. Inglise keelega saab päris hästi hakkama. Eelkõige lähen sinna sõprade pärast, kuid arvan, et see on ka elamiseks väga hea paik (Bangkok tundub liiga suur ja Pattaya on läbulinn...). On olemas korralik baaride jms kompleks, normaalne nightlife, hulgalislt restorane jne. Väga bueno! Kliima on ka jahedam. Seal linnas tunned nagu sa oleks keegi, mitte nagu mingi väike sipelgas Bangkokis või järjekordne "2 nädala miljonär" kuskil mujal.

tolmuahv
26.12.09, 14:07
Käisin ise ka 2 kuud tagasi Tais. Peamiselt Phuketis ja saartel. Nägin mõnd kohalikku eestlast ja üritasin end sinna keskkonda elama kujutleda. Ilm, loodus, söök on seal tõesti hea. Samas kõige rohkem hakkaks 'tavalistest' inimestest puudust tundma vist. Sellistest, kes sinu pilgule alluda ja sind teenindada ei püüa igal võimalusel. Kellega sarnased huvid ja taust oleks, et mõistlikku juttu vesta. Aga kui kohapeal elada, siis ilmselt see probleem laheneb ka. Lihtsalt inimesed peavad sind aktsepteerima kui mitte-turisti.

Kes esimest korda läheb, siis soovitaks kindlasti eelnimetatud saari, s.h. Koh Phi Phi jms. Võimalikult väikese seltskonnaga minna. Osadele saartele saab ka mõneks ajaks elama jääda (küll mitte Phi Phi'le). See full moon party on ka kohalike hulgas suht hinnatud üritus, turistidest rääkimata. Ofc saartel mingist grindimisest juttu ei ole :)

Kui keegi küsis ümbritsevate riikide kohta, siis Malaisia on mõnusalt odav ja arenenud, aga kaugelt liiga igav elamiseks. Isegi Kuala Lumpuri kesklinnas ei ole actionit. Tean mõnd eestlast, kes seal elab ja nad räägivad täpselt sama juttu. Ilm oli seal ka palju raskem kui Tais (väga niiske ja kuum + natuke saastunud õhk). Malaisiat ei eelistaks kindlasti Taile. Kambodzas võib jälle ühenduvusega tõsiseid probleeme olla, kuigi elu seal odav ja tore väidetavalt (ise ei käinud).

vsiu100
26.12.09, 15:46
olen Tais käinud mitu korda. Bangkok, Pattaya, Phuket ja mõned saared.
esiteks ei ole nõus mkva-ga st. meie maitse on erinev.
Bangkok - linn mulle liiga "väsitav". palju sagimist, suht räpane, väga niiske ja päikest on vähem kui pattayas või phuketis.
loodusest pole haisugi(linn ju :) ) mina seal elada ei suudaks pikalt.
Pattaya - turistipiirkond. samas 1 esimesi ja suht ära lagastatud. linnast välja sõites, pisut eemal elades on loodus ilus.
kesklinnas on möllu,baare, tegevust küllaga samas liiga läbune ja liiati sexi peale rajatud. venelasi on meee-leee-tult.
Phuket - ok, hinnad on pisut kallimad kui pattayas aga see eest on loodus sitaks ilusam. saad randades kohe ujuda, vesi puhas(mitte nagu pattayas, kus pead selleks saartele sõitma). Üldse on terve see saar(Phuket) tunduvalt ilusam, kui Pattaya kant imo. Samas on tegevust seal täpselt samamoodi(baare, klubisid ja "muud" meelelahutust). Selleks tuleb minna Patongi, kus käib kõige suuurem ööelu.
Ei ytleks et seal ladyboysid rohkem oli kui pattayal(mis on pigem selline sexturisti esmane valik).
Mina olen iga kord linnas liikumiseks rolleri rentinud(mugavam kui mootorratas). hind on olnud miski 700.- eek 2 nädalat.
üli mugav ja odav ringi liikuda. lähed sinna kuhu tahad ja millal tahad. õhtul peole lähed kastikaga :)
Saartega on see asi, et seal super loodus, meri rannad jne aga õhtuks tegevust napib.
Põhja poole pole sattunud aga puhkamiseks läheks Phuketisse ja siis tuleks teised kohad.....

mkva
26.12.09, 16:18
Bhuketis tho tõesti rand on super..seal sa supled juba india ookeanis, oli vist nii :/
Aga ma ei hakka vaidlema, lihstalt mulle see koht ei istunud :)

flipmachine
26.12.09, 16:31
hakkas huvitama, et mis limiiti peab biitima,et elada selliste kulutustega taimaal ? jhonny teeb MTT-sid aga teised?

leits
26.12.09, 16:33
NL10 200k kätt kuus 9bb/100le no prob

Ghost0
26.12.09, 16:41
hakkas huvitama, et mis limiiti peab biitima,et elada selliste kulutustega taimaal ? jhonny teeb MTT-sid aga teised?

selliste kulutustega?
Kui suudad NL25s 15-20K kuus teenida siis elaks vabalt ära ma kujutan ette. Ühest vastust limiidi osas on raske anda, kõik oleneb palju mängid, mis winrate on, mis elu tais elada plaanid jne..

Keiss
26.12.09, 17:06
Siin mõned räägivad, et kuskil Tai külakeses oleks odav ja hea elada. Põhimõtteliselt saab Eestis ka elada nagu kuninga kass. Kolid kuhugi Võrumaa külakesse Paganamaa lähedal näiteks. Kinnisvara ei maksa midagi, loodus on ilus, kohalikud naised pole normaalset meest näinudki ... seal pole just tavatu, et ollakse sugulastega kooselus ... a la meesnaiste teema nii, et eksootikat ka küllaga :P

atsetoon
26.12.09, 17:26
LOL

taiki
26.12.09, 17:28
Siin mõned räägivad, et kuskil Tai külakeses oleks odav ja hea elada. Põhimõtteliselt saab Eestis ka elada nagu kuninga kass. Kolid kuhugi Võrumaa külakesse Paganamaa lähedal näiteks. Kinnisvara ei maksa midagi, loodus on ilus, kohalikud naised pole normaalset meest näinudki ... seal pole just tavatu, et ollakse sugulastega kooselus ... a la meesnaiste teema nii, et eksootikat ka küllaga :P


Pime/külm ja mingit ööelu pole olla jms. Pigem võtaks sama raha eest võrkkiige kuskil rannas Taimaal ikka. Sellest sain muidu aru jah, et ikka mingi 9k kuupalgaga normaalselt läbi ei aja seal.



Mul paar küsimust veel. Ma ei saant ikka päris aru mis kamm nende viisadega on? Ma arvan pole vaja erinevaid meetodeid hakata lahti seletama, ütle lihtsalt kuidas sul viisa runid välja näevad ja kuidas ise teed? Oletan, et ise valisid kõige parema variandi viisade jaoks(kes iganes viitsib vastata).

Kui keegi tahab pilte ja/või lugusi, muljeid Taiga seoses postitada siis palun.

Foux
26.12.09, 17:38
Nii palju, kui mina kuulnd olen, siis kõik, kes Tais käind, kipuvad sinna tagasi :spade:

privador
26.12.09, 17:39
ma i mõtlen , selle peale, et ma poleks sugugi kindel, et ma seal paremini pokkerit mängiks. Joomine, läbud, peod, meesnaiised jne. Pidev nn auruall olek. Onu TILT külastaks sagedamini, sest elu on piisavalt adrealiinirohke ja emotsioondiest tulvil.

See pea sama kui naxer läks nn väljamaale , et hakata pidevalt live kasiinodes pokkerit mängima ja reisiima Lõpptulemus ikka, see , et elatakse 100eurostes hotellides ja saadakse ka kohalikelt regularidelt tappa...lol

Õks asi on teooria teine praktika.

mkva
26.12.09, 17:45
ma i mõtlen , selle peale, et ma poleks sugugi kindel, et ma seal paremini pokkerit mängiks. Joomine, läbud, peod, meesnaiised jne. Pidev nn auruall olek. Onu TILT külastaks sagedamini, sest elu on piisavalt adrealiinirohke ja emotsioondiest tulvil.



Ei ole Üldse nii, see võib tõesti alguses olla, nagu iga uue ja tundmatuga. Aga olles kuua aega tripinud, ei tõmband mind enam sajaga välja pidu minna panema. Pigem istusin hotteli rõdul ja jälgisin niisama inimesei, pöörf oleks olnud arvuti ja poker :) votnii.

Johnny Jazz
26.12.09, 19:02
Bhuketis tho tõesti rand on super..seal sa supled juba india ookeanis, oli vist nii :/
Aga ma ei hakka vaidlema, lihstalt mulle see koht ei istunud :)

Phuket on ju meeletult lai mõiste - tegemist on Tai suuruselt kolmanda saarega ning mingi paarinädalase turimisreisi käigus ei jõua sa sellest murdosakestki ära avastada. Patongis selle möllu sees ei suuda loomulikult täie mõistuse juures olev inimene püsivalt elada, tehes sel ajal ka midagi mõistlikku ehk mängides pokkerit vms. See on vaid ÜKS piirkond seal ning rand on näiteks üks Phuketi tagasihoidlikumaid.

Jah - seal on tänavad tüütuid India rätseppi, riide- ning kõikvõimalike imeasjademüüjaid, prostituute ning ka neid kurikuulsaid ladyboysid, kellest kõik siin teemas tunduvad eriliselt pöördes olevat, täis. Btw miks nad nii paljudele teist üldse nii väga ette jäävad? Loomulikult kipuvad nad Patongis/Pattayas jms olema üleliigselt pealetükkivad ja lärmakad, kuid ega nad väevõimuga teie riista oma tagumikku ei topi ning üldiselt ei tasu nendest lihtsalt välja teha. Paneksin nad iga suvalise tänavakaupmehe või tuk-tukivennaga täpselt samasse patta - ühtemoodi ebameeldivad.

Millest aga tegelikult rääkima hakkasin, oli siiski see, et lisaks Patongile on saarel linnakesi absoluutselt igasugusele maitsele ning elustiilile vastavalt - Kata Beach, Karon Beach, Rawai, Surin, Kamala Beach jne jne jne. Viimane siis juba paras pommiauk, kuid Kata/Karon näiteks minu hinnangul ühed saare ilusamad rannad ning üleüldse selline kuldne kesktee - turiste on ikka palju, kuid tegemist on teist masti inimestega. Kui Patongi läheb läbu- või seksiturist, siis Katas on seevastu tohutul hulgal suurepäraseid restorane, rahulikke elava muusikaga pubisid ning ilusaid elamurajoone-villasid. Lisaks on veel Phuket Town. Viimasest paraku kuigi palju rääkida ei oska, kuid juba homme või ülehomme sõidan ise ka sinnakanti - ehk siis täpsemalt.

Point on aga selles, et minu silmis on Phuketi saarel valikuid igale maitsele tohutul hulgal ning sealjuures asub kõik käe-jala ulatuses - elades nt Kata Beachil, sõidad taksoga 10-15 minutit Patongi (rolleriga kõigest ~5) peole jne.
Samas usun, et mõistan, kuidas mkva'l selline veidi teistsugune arvamus võis välja kujuneda ning eks see olegi ju kõik maitse asi ning enne kui kuhugi pikemaks ajaks elama asuda, tuleks ikkagi oma silmaga eri paigad üle vaadata.



Mul paar küsimust veel. Ma ei saant ikka päris aru mis kamm nende viisadega on? Ma arvan pole vaja erinevaid meetodeid hakata lahti seletama, ütle lihtsalt kuidas sul viisa runid välja näevad ja kuidas ise teed? Oletan, et ise valisid kõige parema variandi viisade jaoks(kes iganes viitsib vastata).

Mina olen praegu näiteks iga kahe kuu tagant Penangis Malaisias käinud, kust saab ühe päevaga konsulaadist 60+30 (algselt 60, kuid 1900 THB vms eest võimalik veel riigist lahkumata migratsiooniametis 30 päevaks pikendada) single-entry turismiviisa. Praegu on viisad tasuta ka, kuid märtsis või kunagi muutuvad vist jälle tasuliseks. Need summad pole muidugi suured. 30 päeva pikenduse varianti aga kasutada ei saa, kuna sellisel puhul uut samasugust viisat enam ei anta, põhjendusega, et 90 päeva peaks olema turistile piisav aeg riigiga tutvumiseks. Kuna elan Lõuna-Tais, piirist natuke üle 200km kaugusel, siis on selline variant teoorias (!) võrdlemisi soodne ning kiire. Samuti võiks ka lennata Kuala Lumpurisse, Vientianesse, Kambodžale jms. Tean, et Laosest peaks üsna lihtsa vaevaga nt double-entry viisat saama. Minu linnas on aga väga tagasihoidlik lennujaam.

Samas on praegu kõik need tripid umbes nädalapikkuseks veninud ning päädinud täiesti meeletu tuumapohmelliga. Bussisõit on ka kurnav ning ebamugav. Jaanuaris teen oma visa-runi ilmselt Austraaliasse. Väidetavalt peaks Perthist väga suure tõenäosusega aastase multiple-entry non-immigrant viisa saama. Iga 90 päeva tagant peab küll riigist lahkuma kuid see on suva - ei pea minema kuhugi suuremasse linna, kus oleks konsulaat jne, vaid lihtsalt üle suvalise piiri ning kas või minuti pärast tagasi. Selliseid spetsiaalseid bussitrippe, et niimoodi käia, korraldatakse vähegi suurematest linnadest igapäevaselt.

Variante on aga muidugi veel enam kui küll ning midagi leiab alati ;)

mkva
26.12.09, 20:13
Oleneb kuidas asjad siin aasta lõpus ja uue alguses välja kujunevad, aga esialgne mõte oli minna Austraaliasse, Gold Coastile/ surfers paradise, aga siin + ja - kokku pannes olen kaaluma hakkanud, et võiks ikka Tais veel ringi vaadata, kuna tohutult meeldib kõik mis on TAI

Aga eniveis, kui tai kasuks otsustan siis tahan jazzi tel numbrit saada :D

vonkartoffel
26.12.09, 21:00
Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?

sadakrooni
26.12.09, 21:07
Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?


Loomad neile maitsevad.

Johnny Jazz
26.12.09, 21:10
Kuidas loomadega seis on? Mul üks 20+kg koer oleks ka vaja kodust kaasa võtta. Live mänge toimub seal?

Loomade osas ei oska midagi väga põhjapanevat kommenteerida. Koduloomade pidamine on vägagi levinud. Ei ütleks, et vähem kui Eestis. Kui koer aga väga karvane on, siis võib tal siin palavas päris ebameeldiv olla. Samas Põhja-Tais on ka kliima osas olukord leebem.
Hulkuvaid, haigeid ja räpaseid koeri-kasse liigub vähemalt minu praeguses kodulinnas väga masendavalt palju igal pool ringi.

Live mänge tõepoolest avalikult absoluutselt ei toimu, kuna igasugused hasartmängud on seadusega keelatud. Sealhulgas muide ka online pokker, kuid kui oma suu kinni hoiad ning kohalikele oma mängimisest ei pasunda, siis ei juhtu ealeski midagi. 2+2 rahvast, kes siin igapäevaselt grindib on ju nt tohutult. Nendega annab vahel kindlasti ka homegame'i korraldada.

RudiTurbo
26.12.09, 21:13
Kuidas Spordiga lood on, häid jõusaale leidub ja kuidas hind on?

mkva
26.12.09, 21:17
Kuidas Spordiga lood on, häid jõusaale leidub ja kuidas hind on?


Suuri spordisaale on palju. Hinnad tavalised. oleneb mida kasutada tahad, aga enamasti ming kuni sada krooni kasutustkord..
Ma ise olen pinksihuviline ja seal on suured hallid, nagu korvpalli saalid, aga pinksi laude täis.. üldse pink hoiab terve keha liikuvana.

taiki
26.12.09, 23:00
Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased? Praegu lihtsalt oletan, et on ainult mõned erandid kuna enamus elanikke ei teeni
sama palka ja ei saa lihtsalt samamoodi pidutseda iga päev. Ei oleks üldse osanud arvata, et siin foorumis leidub nii palju inimesi kes elavad Taimaal ja asjadega väga kursis. Olete kontaktis omavahel? Keegi rääkis ennem, et 2+2st on palju inimesi. On seal lausa mingi pokkeri "kogukond" tekkind vms? Äki oskab keegi valgustada selle koha pealt...

vsiu100
27.12.09, 00:46
Phuketi kohta...
Johnny kirjeldus oli päris täpne. kõik elustiilid on käe-jala juures.
olin seal puhkamas 2 nädalat ja selle ajaga jõuab küll terve saare ära avastada(miski 60km yhes suunas, 100km teises)
sõitsime rolleritega terve saare risti-põiki läbi. Elasin Kata beachil, väga mõnus, nuts koht.
Patongi sõidab siiski rollerolleriga ca 20-25min, mitte 5. vahemaa peaks olema ca 12-13km(aga Katalt Patongi tuleb ülesse ja alla sõita päris suurest kaljust, mis võtab aega)
Kata 3-4km Karon, sealt ca 7-8km Patong. Loodus on saarel superilus. Soovitan linnast väljas olevaid restorane, kus hind on hea ja osad asuvad superkohtades( kalju otsas, kus vaade merele ja linnadele). Võtsime ühes restoranis Kata ligidal kalju otsas aega kaua päike loojub.
Kui suur päikese ketas oli veepiiriga tasa, siis 50 seki pärast polnud midagi näha. kiirelt läheb pimedaks. silmaga näed kuidas päike kukub.
Phuket townis ei ole suurt midagi, keset maad. pole merd ja pole erilist ööelu.
Saare allosas(ja ka Patongist ülesse pisut) on rikaste villad ja lukshotelle.
linnade ääres on kohalike turud, kus hinnad ca 3x odavamad kui turistipiirkonnas. ostsime oma puuviljad enamasti sealt. neid kulus palju :) ja maitset ei saa meil müüdavaga võrrelda.

mkva
27.12.09, 00:57
Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased?


u dont have to be rich, u just have to beat the game.

taiki
27.12.09, 01:35
u dont have to be rich, u just have to beat the game.


Nu kust see piir tõmmata rikkusele on omaette küsimus. Pidasin silmas nagu Taimaa suhtest rikkaid.

Tylos
27.12.09, 02:33
Taimaale on olemas ka t2iesti bueno alternatiiv naaberriigi Filipiinide n2ol.7000-st saarest koosnev riik on mida avastada.21 esimest p2eva viisavaba,edasi saab viisa teha riigisiseselt.Eeliseks ka see ,et inglise keel yheks riigikeeleks.

http://trip.ee/node/52845

erplander
27.12.09, 02:46
Olen siin lugend mõndasid eestlaste Tai-blogisid, ehk pakub veel mõnele huvi:

http://villa-lili.blogspot.com/
http://phukest.blogspot.com/
http://mcneelytai.travellerspoint.com/
http://vabakava.blogspot.com/search/label/Tai

Ise Taisse järgmine talv mõneks kuuks, selle talve lõpus (veebr.-märts) aga Tenerife ja La Gomera (Kanaarides) saartele.

erplander
27.12.09, 03:47
Taimaale on olemas ka t2iesti bueno alternatiiv naaberriigi Filipiinide n2ol.7000-st saarest koosnev riik on mida avastada.21 esimest p2eva viisavaba,edasi saab viisa teha riigisiseselt.Eeliseks ka see ,et inglise keel yheks riigikeeleks.


Ma soovitaks veel üht ingliskeelset saareriiki, nimelt on inglise keel riigikeeleks ka Maltal ja see on suht äge koht oma huvitava kultuuripärandi ja tugevate UK mõjudega: http://www.onlyinmalta.com/index3.html
Looduse poolest on Malta küll veidi vaesem ja üksluisem kui näiteks Kanaari saared, talvekuudel ka mõne kraadi võrra jahedam, aga vähemalt hetkel näitab BBC Weather järgmiseks 5 päevaks (ehk selle aasta viimastels päevadeks) seal 16...19 C.

Malta eelisteks Tai ees:
- lähedus Euroopale, odavamad lennud
- sarnane kultuurikeskkond, mitte nii hull bürokraatia, pole vaja viisa-jooksu iga paari kuu tagant
- pokker kasiinodes lubatud ja mänge piisavalt tänu saarel asuvatele arvukatele gambling- ja pokkerioperaatoritele ning turistidele
- stabiilsem internet

Hinnad on muidugi Euroopa tasemel, aga mitte kallimad kui Eestis, pigem täiesti samal tasemel nii toidu- ja tarbekaupade kui teenuste ja üüri osas, keskmise korteri kuu üür tuleb 350-400 EUR:
http://www.timesofmalta.com/classifieds/to-let
http://www.benestates.com/new/index.php?act=listyourproperty

Korra käinud seal ja kindlasti lähen kunagi pikemalt veel.

mkva
27.12.09, 03:50
Thainland 4 Win !

Kes kiiremas korras minna tahab , andke teadaa, nah, ma ei jaksa enam seda eesti kliimat taluda :S

hotcocacola
27.12.09, 04:10
tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ;)...........

mkva
27.12.09, 04:10
tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ;)...........


kauaks sa minna plaanid ahh ? :D

vsiu100
27.12.09, 04:37
tai on nuts. ise plaanin ja loodan veebruraris sinna minna :P, kui häid vahepalasid ei tule ;)...........


kui puhkama lähed lühemaks ajaks, siis soovitan enne aprilli ära käia. siis hakkab vihmasem periood.(mis pole tegelt hull sest sajab paar h päevas aga korralikult;) )

malta kohta olen ka palju head kuulnud. ja neile,keda live ka huvitab kindlasti hea valik.

Johnny Jazz
27.12.09, 06:01
Enamus sõbrad ja tuttavad kellega Taimaal lihtsalt hängite on rikkama poolsed välismaalased/eestlased? Praegu lihtsalt oletan, et on ainult mõned erandid kuna enamus elanikke ei teeni
sama palka ja ei saa lihtsalt samamoodi pidutseda iga päev. Ei oleks üldse osanud arvata, et siin foorumis leidub nii palju inimesi kes elavad Taimaal ja asjadega väga kursis. Olete kontaktis omavahel? Keegi rääkis ennem, et 2+2st on palju inimesi. On seal lausa mingi pokkeri "kogukond" tekkind vms? Äki oskab keegi valgustada selle koha pealt...

Olen siin koos sõbraga, keda tunnen juba Eestist ammu. Rohkem pole Tais ühtegi eestlast näinud ning oma väikeses linnakeses oleme ka praktiliselt ainsad välismaalased. Paar vanemat meest, inglise keele õpetajat jms on veel, kuid nendega läbi ei käi. Vahepeal oli periood, mil kahe kuu jooksul nägime valget inimest ühe korra. Praegu muidugi igal pool Tais absoluutne tipphooaeg ning isegi siia linna satub läbisõidule mõningaid turiste. Viimastel päevadel mitmeid näinud

2+2 rahvas elab suures osas Phuketis, kus peaks hetkel lisaks muule elama nt ~10 soomlasest pokkerimängijat ning Bangkokis. Lisaks on veel mõned mitmel pool mujal üle riigi laiali - Chiang Mai, Koh Samui jms. Bangkoki ning Phuketi rahvas aga suhtleb omavahel tihedalt, käivad koos väljas söömas/joomas, sporti tegemas, kardiga/ATV-ga sõitmas jne.

Sellest, kui palju neid 2+2 mehi seal on, võid aimu saada heites pilgu neile kahele teemale:
http://forumserver.twoplustwo.com/92/travel/ask-us-about-thailand-344/
http://forumserver.twoplustwo.com/92/travel/thailand-chatter-thread-259049/



Nu kust see piir tõmmata rikkusele on omaette küsimus. Pidasin silmas nagu Taimaa suhtest rikkaid.

Ütlen veelkord, et kõik sõltub soovitud elustiilist. Mina oma praeguses pommiaugus võin suurema pingutusega $2k/kuus elada, käies päevas 2-3x väljas söömas ning ülepäeviti tina pannes. Selle raha sees siis üür, kommunaalid, internet jms ka. Kui mingi tõsine vajadus oleks, veaks $1k/kuu ka välja, kuid see poleks muidugi mingi elu ning ei plaani seda ka kunagi katsetada. Samas üks inglane, kes siin kooliõpetaja on, teenib 20,000 THB/kuus ($600), maksab oma üüritoa eest 2000 THB/kuus ($60) üüri ning ütles, et igal kuul jääb veel mõni tuhat bahti ülegi, mille saab kõrvale panna. Mina aga niimoodi ei viitsiks ega tahaks elada.

Suuremas kohas kulub ilmselgelt rohkem. Oma elustiili juures kujutan ette, et kulutaksin oma kõiksuguste hobidega tegeledes, pidevalt pidutsedes ning linna kalleimas piirkonnas elades ca $5k/kuus. Samas see kehtib lihtsalt minu ning mu tarbisharjumuste kohta, kuid selle raha eest saan tõepoolest suuremalt jaolt kõike, mida hing ihaldab. Äärelinnas on Bangkokis täpselt samamoodi võimalik $1 eest väljas söönuks saada ning paari tuhande bahti eest elamist üürida. Taaskord aga ei leia ma, et sellise (a'la 10,000 EEK/kuus) eelarvega ei tasu siia üldse ronida. Peale aastaringselt päikesepaistelise ilma ei teki teile ju Eestiga võrreldes mingit erilist hüve juurde ehk te ei saa neid lihtsalt endale lubada. Samas kui niivõrd õilis eesmärk silme-ees on - tulla välismaale ning elada kuninga elu, siis peaks ju iga inimene võimeline olema end kas või pooleks aastakski kokku võtma, pühendama end täielikult pokkerile ning jõudma võitva mängijana nt NL100 tasemele, kus teenitud mõne tuhande dollariga annab juba nii mõndagi ära teha.

Tais elades on veel muidugi üsna mitmed varjatud kulud, mille peale paljud ilmselt enne tulekut ei mõtle. Eelkõige visa-run'id iga natukese aja tagant. Transport küll suurt midagi ei maksa, kuid sellegi poolest kui olete natuke nagu mina, siis joote end juba eelmisel õhtul enne eelootavat pikka bussisõitu maani täis ning nii nad päevad ja õhtud märkamatult mööduvad, mil ööbite hotellis ning kulutate raha. Malaisias on alkohol ka, kurat, tunduvalt kallim kui Tais :P
Teine "vajatud kulu" on naised. Seda eriti alguses, mil ilmselt igal tervel mehel tõmbab ikka silme-eest kirjuks ning tekib "laps kommipoes" efekt.

Tõsiselt ka, väga raske on mingit ühtset vastust anda, kui palju kuus raha kulub. See kõik sõltub lihtsalt täielikult konkreetsest isikust ning tema tarbimisharjumustest. 2+2 võib sageli lugeda, kuidas mehed väikese seltskonnaga kuskil Bangkoki high-society G-klubis tina käivad panemas ning siis 100k+ THB ($3k) arvete peale krediitkaardiruletti mängivad. Samas selle minu õpetajast tuttava näitel on võimalik ilma rahata ka elada. Kusjuures, tal jätkub oma olematu eelarve juures veel raha tasulisi naisi külastada ning regulaarselt juua.

Siiski, ma ei leia, et oleks kohe üldse lahe ega mõistlik tulla riiki, kus on niivõrd palju ahvatlusi ning asju mida tahaks teha ja näha ning siis siin hakata igal sammul oma sente lugema ja arvestama.

Johnny Jazz
27.12.09, 06:05
Patongi sõidab siiski rollerolleriga ca 20-25min, mitte 5. vahemaa peaks olema ca 12-13km(aga Katalt Patongi tuleb ülesse ja alla sõita päris suurest kaljust, mis võtab aega)
Kata 3-4km Karon, sealt ca 7-8km Patong. Loodus on saarel superilus. Soovitan linnast väljas olevaid restorane, kus hind on hea ja osad asuvad superkohtades( kalju otsas, kus vaade merele ja linnadele). Võtsime ühes restoranis Kata ligidal kalju otsas aega kaua päike loojub.
Kui suur päikese ketas oli veepiiriga tasa, siis 50 seki pärast polnud midagi näha. kiirelt läheb pimedaks. silmaga näed kuidas päike kukub.
Phuket townis ei ole suurt midagi, keset maad. pole merd ja pole erilist ööelu.
Saare allosas(ja ka Patongist ülesse pisut) on rikaste villad ja lukshotelle.
linnade ääres on kohalike turud, kus hinnad ca 3x odavamad kui turistipiirkonnas. ostsime oma puuviljad enamasti sealt. neid kulus palju :) ja maitset ei saa meil müüdavaga võrrelda.


Kinnitan bolditud osa, kuid ka kõike muud. Eile unise peaga pakkusin ilmselgelt üle natuke ning 5 minutit on liialdus. 25 minutiga jõuaksin sellegipoolest heade ilmastiku- ja liiklustingimustega sõita Patong-Kata-Patong, mitte vaid ühe otsa. Samas on ka kommenteeritud, et mu sõidustiil on täiesti hullumeelne :D

Toots_x
27.12.09, 06:22
Võibolla olen midagi maha maganud, aga tekkis siiski küsimus.

Kuidas te kannate pokkerist raha välja?
Mingi uus pangakonto Tais kuhu kannate läbi Netelleri, MB?

Johnny Jazz
27.12.09, 06:34
Võibolla olen midagi maha maganud, aga tekkis siiski küsimus.

Kuidas te kannate pokkerist raha välja?
Mingi uus pangakonto Tais kuhu kannate läbi Netelleri, MB?

Ise kasutan valdavalt oma Austraalia pangakontot (wire transfer, MB või www.garybenson.com.au - täpselt nagu Tim'i teenus), mille kaardiga saan enamikest sularahaautomaatidest Tais raha kätte. Kuna võtan tavaliselt suuremate portsude kaupa raha välja, ei mängi teenustasu ka erilist rolli (150 THB Tai pangale + olenevalt su enda pangast mingi teenustasu).

Samamoodi on ka kõik Eesti kaardid seni töötanud. On vaid mõni üksik ATM, mis ei aktsepteeri, kui automaate on konkreetselt iga nurga peal ning erinevate pankade omad.

Kui on soov igasugused teenustasud minimaalsed hoida, siis on mõnes kohalikus pangas imelihtne konto avada, sinna oma arvelt raha kanda ning tasuta välja võtta. Ainus teenustasu siis rahvusvahelise ülekande eest, mis jääb tavaliselt mõistlikkuse piiresse. MB -> Tai konto ülekannet otse teha ei saa, kuna hasartmängud on siin illegaalsed ning MB seda ka automaatselt kohe eristab (Gambling/Non-Gambling purposes). Samal põhjusel tuleb ka pokkerisaidi ning MB vahelisi tehinguid läbi viies kasutada VPN-i või midagi muud analoogset, mis su Tai IP ära varjaks. See on aga imeodav ja väga lihtne.

janek174
27.12.09, 07:10
http://www.krabihomesandland.com/krabi_house_rental/188/index.shtml

Hakkame ka perega vist sinnapoole sättima...

Kloonike
27.12.09, 10:26
Johnny, räägi sellest Kõu sarnasest internetist. Ma jõudsin oma elukohta ning siinne wifi on veidi liiga aeglane pokkeri jaoks. Kaablit kohe tuppa ei taha vedada, sest peatun siin vaid ajutiselt. Mis selle CDMA vms jaoks vaja on ning palju see maksab? Kust osta?

Johnny Jazz
27.12.09, 10:52
Johnny, räägi sellest Kõu sarnasest internetist. Ma jõudsin oma elukohta ning siinne wifi on veidi liiga aeglane pokkeri jaoks. Kaablit kohe tuppa ei taha vedada, sest peatun siin vaid ajutiselt. Mis selle CDMA vms jaoks vaja on ning palju see maksab? Kust osta?

Teenusepakkuja on CAT ning osta saab CATi kontorist. Chiang Mais peaks ikka päris kindlasti olemas olema. Vaja ei ole suurt muud midagi, kui USB-porti arvutil. Tegemist siis mälupulga välimusega jubinaga.

Modemi hind oleneb sellest, mis mudeleid neil parasjagu laos saadaval on. Minu oma oli vist 7000 THB vms ning mudeliks Ovation MC760. Maksin igatahes ca 7700 THB ning hinna sees oli siis modem ning kaks kuud tasuta ühendust. Edaspidi maksan oma unlimited paketi eest vist 890 THB/kuu või midagi sinna kanti - sorry, ei mäleta täpselt. Kindlasti oli aga alla tuhande.

Kui vähegi pikemaks ajaks Taisse jääda, tasub see pisike investeering raudselt end kuhjaga ära. Endal sai alguses back-up ühenduseks ta võetud, kui minu suureks imestuseks on see nüüdseks osutunud mu kõige stabiilsemaks ühenduseks. Lepingu sõlmimisega läks max 10 minutit ning kui koju jõudsin, lükkasin modemi lihtsalt USB-sse, automaatselt installeerusid driverid ning soft ning mõne minuti pärast mängisin juba pokkerit.

Siit saad täpsemalt uurida, kui midagi aru saad - eri mudelite ja hindade kohta jne http://www.catcdma.com/home.htm
Tean, et see minu MC760 peaks praegu nendest kõige levinum olema ning üldiselt kiidetakse. Suurt vahet aga ei tohiks olla. Kõige olulisem asi on see, et modem toetaks EV-DO.

Kloonike
27.12.09, 10:57
Suur tänu, lähen uurin kui aega saan.

kilu6
27.12.09, 13:20
Vaatasin, mis maksab tervisekindlustus pooleks aastaks. Salva Kindlustuse näitel - http://www.kalkulaator.ee/?lang=1&page=10
Eeldab, et kindlustatul on Eesti haigekassa kindlustus olemas.
Kui soovida kindlustada ennast benjihüpete, kaatrisõidul vms tekkivate õnnetustel vigastuste ravi jne jaoks, siis tuleb juurde maksta ja lepingusse pannakse vastav punkt sisse.

Reisikindlustus
Piirkond: Kogu maailm (v.a USA)
Kindlustusperiood: 04.01.2010 - 05.07.2010
Kindlustatavad riskid: Tervisekindlustus 100 000 USD
Kindlustusmakse: 2 044 krooni

Tervisekindlustus kindlustussummadega 38 000 või 100 000 USA dollarit katab järgmised ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud:

- kiirabi-, haigla- ja ravikulud ning ravimite maksumuse;
- haige kodumaale tagasitoimetamise kulud;
- kindlustatut saatva isiku majutus- ja elamiskulud;
- surmajuhtumi korral matusekulud välismaal või põrmu tagasitoimetamise Eestisse.


8. Kindlustusjuhtumiks ei ole ja hüvitamisele ei kuulu: (siin kirjas olulisemad)
(nö ohtlike spordialade harrastamiseks peab lisa maksma, aga neid hindu internetiversioonis ei olnud välja toodud, aga võib summat näit 2x suuremaks teha)

8.3. kulu, mis on seotud psühhiaatrilise ja psühhoneuroloogilise seisundi või haigusega (sh
stressreaktsioon, depressioon);
8.4. kosmeetilise ja plastilise operatsiooni kulu;
8.6. kahju, mis tekkis mägironimise, mägimatkamise, lennuspordi, langevarjuhüppe,
ratsaspordi, motospordi, allveespordi, veespordi, mille harrastamisel kasutatakse
mootorsõidukit, surfi, poksi, maadluse, võitluskunsti, talispordi harrastamisel
väljaspool talispordikeskuse märgistatud radasid ning muu ekstreemse spordiala
harrastamisel ning kulu, mis tekkis ametlikuks spordivõistluseks ettevalmistumisel või
sellest osavõtul;
8.7. kulu, mis on seotud suguhaiguse või AIDS-iga ning haigusega, mis on põhjustatud
HIV- viiruse poolt;
8.8. füüsilise vigastuse, puuduse, meditsiinilise seisundi või kroonilise haigusega seotud
kulu, mis esines kindlustatul enne antud reisi algust;
8.10. plaanilise ravi kulu;
8.12. kulu vaktsineerimisele ja kaitsesüstile;
8.13. kulu mittemeditsiinilise abi või alternatiivse meditsiini kasutamisel;
8.14. kahju, mis on seotud füüsilise palgatöö tegijaga, kui lepingus pole kokku lepitud
teisiti;

Svenza
27.12.09, 14:41
http://www.krabihomesandland.com/krabi_house_rental/188/index.shtml

Hakkame ka perega vist sinnapoole sättima...

Hästi elame...

taiki
27.12.09, 14:44
mis see reaalne kasu siis on sellel kindlustusel ?


Omg mis küsimus! Reaalset kasu ei ole kindlustusel, muidu see ei oleks kindlustus, ega ju? Raha suhtes on iga kindlustus -EV.

Johnny Jazz
27.12.09, 14:48
http://www.krabihomesandland.com/krabi_house_rental/188/index.shtml

Hakkame ka perega vist sinnapoole sättima...

Krabi on minust 1,5-2h kaugusel ning perega rahuliku elu elamiseks täiesti viisakas koht. Poissmehena sinna ei läheks, kuid Ao Nang Beachi piirkonnas on võimalik isegi päris mõnus pidu maha panna. Ka linnas on üks ööklubi täitsa olemas.

Selle 10-15k THB eest nagu sinu poolt viidatud lingil, oleks aga lootust isegi midagi natuke korralikumat (suuremat) leida.

taiki
27.12.09, 18:19
Niipalju kui 2+2 lugesin siis seal pmliselt keelati netist elukoha valimist, ise otsides ja koha peal kaubeldes pidi palju parema/odavamalt saama. Farangidele pidavat ka hinda 2x vähemalt tõstma. Kellel Tai naised olid seal, siis lasid nendel alati telefoniga rääkida ja ise pidid vait olema, et poleks tagant inglise keelt kosta :D.

Johnny Jazz
27.12.09, 19:48
Niipalju kui 2+2 lugesin siis seal pmliselt keelati netist elukoha valimist, ise otsides ja koha peal kaubeldes pidi palju parema/odavamalt saama. Farangidele pidavat ka hinda 2x vähemalt tõstma. Kellel Tai naised olid seal, siis lasid nendel alati telefoniga rääkida ja ise pidid vait olema, et poleks tagant inglise keelt kosta :D.

Täpselt nii ta on. 2x on küll pigem liialdus, kuid mitte väga suur liialdus ning piirkonniti esineb sedagi. Tai inimesed on aga äärmiselt sõbralikud ning abivalmid ja mulle on vähemalt seni naiste ja kohalike sõprade poolt kõik asjad ette-taha ära tehtud, ilma et oleksin pidanud kunagi paluma ega mõistagi andma, et oleks veidi abi tarvis.

Netist eluaset valides saab mingisuguse üldpildi kätte, kuid lõplikku otsust ei tohiks kohe päris kindlasti teha. Pildid võivad tegelikust olukorrast drastiliselt erineda, rääkimata hindadest, millest juba oli juttu. Üleüldse soovitan ikka kõigil tulla ise kohale, varuda mõned päevad tulevase kodu jahtimiseks ning elada nii kaua hotellis (mis ei maksa ka niikuinii midagi). Mina vähemalt tahan küll ALATI oma silmaga näha ja veenduda, et kõik oleks nii nagu peab - eelkõige asukoht (!!!), maja/korteri seisukord jne. Te ei vali ju üheks ööks öömaja.

tolmuahv
27.12.09, 20:42
Ma sain ka selle kohavalikuga mõnusalt sumpsi korra. Austraalias olles polnud aega ise otsida ja usaldasime mingeid kohalikke eestlasi, kes pidid midagi mõistlikku bookima. Ofc viidi päraperse meid, hotellis polnud sooja vett, netti, seifi jne. Järgmisel päeval jalad selga ja iga hotell, kuhu sisse astusime, pakkus paremat diili. Ja kõigil oli midagi pakkuda.

Dogers
27.12.09, 20:54
mm, keegi kokakotte ei sokuta piiridel pagasisse? see vist rohkem müüt jah

paradigmlost
27.12.09, 21:08
kuidas üldse narkootikumidega on? kas karistused on sama karmid nagu paljudest filmidest järeldada võib.

Codecci
27.12.09, 21:10
kuidas üldse narkootikumidega on? kas karistused on sama karmid nagu paljudest filmidest järeldada võib.

Üle piiri vedamisel vist küll, mingit dokumentaali näinud selle kohta...

mkva
27.12.09, 21:56
narko koha pealt..

Kui jääd vahele ja tunnistad kõik ausalt ülesse, saad kergendava asjaoluga eluaegse, kui ei tunnista ülesse, saad surmanuhtluse :)

leits
27.12.09, 22:02
Prostitutsiooniga pidi ka karm teema ju olema? Peaks see Tais ju illegaalne olema .. Kuskilt meelde j22nud, et selle eest saad ka korralikult sumparisse ja Tai vanglat nautima, kus pead endale magamiskoha ostma vms :D

mkva
27.12.09, 22:11
Prostitutsiooniga pidi ka karm teema ju olema? Peaks see Tais ju illegaalne olema .. Kuskilt meelde j22nud, et selle eest saad ka korralikult sumparisse ja Tai vanglat nautima, kus pead endale magamiskoha ostma vms :D


Ei oska selle koha pealt sõna võta.

Pigem tean mina, et see on nö aksepteeritud.. paljude jaoks ainuke sissetuleku allikaks.

Hah, meelde tuli selline asi, et pattayas on selline Walking Street olemas, see on tänav kus kahel pool on stripi baarid/klubid etc, no üldiselt täielik seksi tänav ja selle tänava alguses on üleval kirjas "walking Street" ja selle juures ilutseb suur suur kuninga pilt :P

kilu6
27.12.09, 22:11
narko koha pealt..

Kui jääd vahele ja tunnistad kõik ausalt ülesse, saad kergendava asjaoluga eluaegse, kui ei tunnista ülesse, saad surmanuhtluse :)


Nii hull polnud. 1995a võeti 4 eestlasest narkokullerit Bangkokis kinni, neile määrati 50+ aastat. 8 aasta pärast saadeti Eestisse, siin istusid veel 2 aastat ja juba 2005 said välja ;D


Eesti Ekspress 1999, ei tea kuidas praegu on:

20x30-meetrises kongis pesitseb kuni kakssada vangi: mustad, kollased ja valged, mõrtsukad ja vargad või lihtsalt sulid. Kongis veedavad vangid suurema osa ööpäevast: õhtul kella viiest hommikul kella kaheksani.
...
Ligi viit tuhandet naist mahutavas vanglas puudub torustik. Heited ja saast lähevad otse lahtistesse kraavidesse, mis vihma ajal vangla õue ligi poole meetri kõrguselt üle ujutavad.

Eestlannadel on jalas omatehtud riidest sussid, millega nad kõntsasest ja haisvast, põlvini ulatuvast heitveest läbi sumpavad.

Dushi all saavad naised käia korra päevas. Pesemine maksab ligi dollari (umbes 15 krooni). Arsti vanglas ei ole, ainult vangivalvurid jagavad haigetele rahustavaid tablette.

taiki
27.12.09, 22:21
Ametlikult on prostitutsioon on illegaalne :D. Samuti on tantsimine. Turismipiirkondades pigistatakse silm kinni nende asjade pealt, seepärast äki on kellegil kogemusi kanepiga. On täiesti null tolerants ja pannakse heroiiniga samasse patta või on leebemad seadused ja saab trahvi aint? Loomulikult mõtlen aint tarvitamist ja mitte müümist/üle piiri toomist. Muu uimastid eriti ei huvita.

Muide, porno DVD-de tegemine/müük/omamine on illegaalne Taimaal ja üle piiri toomine on ülimalt karm kuritegu.

leits
27.12.09, 22:25
Seal Pattyas tollel põhitänaval on suht sicko .. Nii kui pimedaks läheb, on tra litsiarmee platsis, hui teab kas mehed või naised .. Kõndida ka ei lastud, iga üks tuli juurde ... "i can be your lady tonight", "no AIDS, cheap sex", "ill do whatever u want" ... see viskas küll suht yle .. ilmselt pigistatakse silm kinni, mendid neid minema ei peksnud.. Aga giid midagi rääkis, et ca 98% neist porstidest pidi aidsi omama vms .. ja nad pidid lampi mingeid antibiotse sisse kytma endale et haiguseid ennetada vms, reaalsus aga see, et need haigsyed muutuvad resistseks vms nende suhtes. Aga pilt ilusad on küll kõik, nagu pildi raamatust ..

Ja see grupi reisid imevad ... järgmine kord minek, siis foru Sure üksi .. (ilma mingi debiilse grupita)

Dogers
27.12.09, 22:29
krt, kui karistused nii karmid, kogemata räägid täispeaga, et oled pokkerimängija ja järgmine hetk jagad krdi paarikümne ruudust kongi ja jalutad sita sees ? :S

kilu6
27.12.09, 22:32
Eestlaste invasioon Taisse, kaugel pole siis ajad kui: ;D

http://farm1.static.flickr.com/40/122568162_76f790f5da.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v732/melinwloo/Thai%20Wedding/P1120150.jpg

taiki
27.12.09, 22:45
Suht tihti peaks saama kergematest asjadest altkäe maksuga ära saama? Mnjh kui kellegil kiviga seotud teamisi on siis võiks jagada.

Lisan ka 1 pildi siis eestlasest, kes abielus tai naisega:

http://img130.imageshack.us/img130/1143/thailand20040432.jpg

mkva
27.12.09, 22:53
Ma seda ei tea kuidas karistatakse kui omad kivi/oled kivis aga tean seda, et kraam on seal NUTS, ambeliivabõl :D TEH NUTS tegelt :D

Ahangama
28.12.09, 00:09
Ise olen peatunud Sri Lankal mõned kuud, seal pidi juba lennujaamas panema mingile dokule allkirja(krt vbl allkirja ei pannud aga miski seadus igatahes: droogide omamine/tarvitamine = surmanuhtlus. Igatahes juba esimesel õhtul oli see unustatud ja suitsud ees. Üldiselt ei tekkinud kiviga mingeid probleeme, kui ise ei läinud tänavale seda otsima.. meid varustas sellega üks tuttav hotelli omanik. Suurim vahejuhtum oligi kui sai korra mõnusalt vindise peaga ikka mindud õhtul suitsetamist otsima. Kohalikus raudteejaamas läksid asjad aga supper segaseks ja hapuks. Lõpuks selle jama klaaris meie üürimaja omanik kes oli juhtumisi Sri Lanka sõjaväes kõrgem pulk.

privador
28.12.09, 02:05
Mnjaa, suht kergesti oleks ju sitta keerata. Paned sõbra ööbimisse või lennukohvrisse drogi. Teavitad mente. Pärast tõestagu, et ta kaamel pole ja surmanuhtlus ootamas...
Aga olen näinud mingit dokumentaali Tai vanglast. Ikka kohe kuidagi ei anna võrrelda eesti luxkajutitega Tartus

Kloonike
28.12.09, 03:45
Tais tekkivatest probleemidest (sh ka vanglast) räägib üks hiljuti valminud doksari Big Trouble in Thailand (tuntud ka kui Big Trouble in Tourist Thailand). Narkost soovitan siin eemale hoida või tarvitada väga ettevaatlikult. Mingitelt suvalistelt tontidelt tänaval ei tasu eriti osta (pakutakse igal pool ja mitte vähe).

mkva
28.12.09, 04:31
(tuntud ka kui Big Trouble in Tourist Thailand).


Tundub huvitav, tõbasin kolm episoodi, hakkan vaatama nüüd.

kilu6
28.12.09, 05:09
Tundub huvitav, tõbasin kolm episoodi, hakkan vaatama nüüd.


Siin olemas
http://www.youtube.com/watch?v=i9Bjmemu474

mkva
28.12.09, 05:31
Siin olemas
http://www.youtube.com/watch?v=i9Bjmemu474


fak, kui huvitav vaatamine see on. JJ on nuts vend :D

mkva
28.12.09, 07:59
Üks asi veel mille koha pealt ma oskan sõna võtta on sealne ühistranspordi teema. Eriti kaugliini busside sõitmine ja üldse piletite ostmine reisibüroost.

Minu kuu ajalisel rännakus seal maal, oli seiklus seikluses kinni ja üks meeldejäävam oli selline.. (räägin ikka loo, äkki on huvitav kellegil lugeda)

.. (Mingi õhtu Pattayas), tol õhtul ei olnud tuju kuskile välja pidu minna panema, seega otsustasin, et käin 7elevenis, võtan mõned õlled ja lähen hotelli ette limpsima ja tänavaelu jälgima. Poes käidud ja just, kui hakkasin hotelli ette maha isuma, tuli meelde, et suitsud jäid tuppa, muidugi oli mõeldamatu õlled juua ja niisama aega veeta ilma suitsudeta, seega otsustasin, et käin kiirelt toas ära. Uks lahti, suitsupakk laualt taskusse, uks kinni ja just oli suundumas treppist alla, kui avanes minu toa vastasuks. Välja tuli sealt selline suhteliselt noor kuut (hiljem sain teada, et ta 24) viski klaas käes, ja hõikab mulle "hei bro" Ma seda täpselt ei mäleta, et millest meie jutt arenes, kuid ülejäänud õhtu veetsin sealsamas kolmanda korruse hotelli koridors. Õigemini see polnud koridor, vaid nagu fuajee vms, toolide ja laudadega. Igatahse, õlut ma see õhtu ei joonud, kuid vägijooki kallutasime kahekesi kõrist alla siiski, ning seekord siis tolle samuse tüübi poolt lauale pandud Johnnie Walker Blue Label, mis oli koos sigariga muljetavaldav kogemus. Eniveis, sain kiiresti teada, et kutt on Iisraelist, pidi abielluma sealmaal, kui viimasel hetkel lõi kusele, pakkis asjad kokku ja hakkas maailma avastama. Tüüp oli nagu totaalselt sitaks reisinud. Teadis väga palju rääkida. Muuseas oli ta ka käinud Venemaal ja ka Soomes.
Mõned tunnid juttu and then, hakkas ta mulle rääkima thai paradiisidest, mida ta oma silmaga näinud on. Rääkis ta mule siis sellistest kohtadest nagu koh phangan, krabi, ko phi phi etc. See teema küitis mind nii tohutult, et selle juures me ka ülejäänud öö peatusime. Rääkis ta mulle siis kust mida leida võib. Lõpuks, kui ma ütlesin talle, et ma tahan neid kohti näha siis jagas ta mulle juba täpsemaid juhiseid. Ütles, et läheksin Bangkoki, sealt ostaksin bussireisi koh samuile, see on saar, seega obv sinna buss ei lähe vaid läheb sadamasse, mis on pea 1000km bangkokis, kuid selle nimi ei meenu kuidagi. .. sadamas läks väike väike laevake nelja tunniga sinna saarele. Koh samuilt pidin edasi sõitma järgmise laevaga Ko Phangan-i, mis oligi mu esialgne sihtkoht. Okei, mõeldu tehtud. Hommikul ärkasin, käisin pesemas, check outisin hotellist, käisin söömas ja läksin bussijaama, et sõita Bangkoki.
Lõunaks olin Bangkokis, suundusin koheselt esimesse ettejuhtuvasse reisibüroosse (pris ettejuhtuv polnud tho, kuna taksojuht mind sinna vedas(ju olid sõbrad seal)) ja hakkasin uurima, et kuidas siis Koh samuile saada. Kiirelt sain vastuse, et buss väljub õhtul ja sõidab ca 15H. Okei, ostsin piletid ära. wtf ma nüüd peale hakkan ? Mõtlesin ma. Kuskil 10 tundi oli bussi väljumiseni. Okei, jätsin oma kodinad sinnasamma reisibüroosse (tho väikese kahtlusega) kuid nägin, et seda teevad teisedki, siis ei muretsenud eriti.

Läksin linna peale kolama. Ma ei mäleta kus ma täpselt käisin ja mida ma tegin, tegelt ma ei mäleta ülde. Tean ainult, et sõin kuskil ja see on ka kõik... nijah, juhtub :/

Käes õhtu ja siinkohal hakkabki pihta see kurikuulus TAI organiseerimine etc.

Tund aega bussi väljumiseni, passin reisibüroo ees, teen suitsu ja kuulan kuidas Austraalia noorpaar räägib mingist paradiisisaares. Okei, kell hakkas peaaegu kukkuma, reisibüroo ette ilmus 4-5 bussi. (Pikkad reisid väljuvadki õhtul, et mitte sõita palavas vms)
Sättisin end ka busside ette, et leida enda buss. Okei, üksi neist polnud minule. Mis seal ikka, ootan edasi. Kell juba pool tundi õigest ajast üle, hakkasin mõtlema, et miski on mäda siin, otsisin oma piletimüüa üles, et küsida mis toimub, kuid sain kiire vastuse, et Buss tuleb arsti !
mm, okei, ootan siis edasi. Bussid tulevad ja lähevad, üksteise järel. Turistid väsinutena, kuid õnnelikena otsivad bussides oma istekohti, kui samas mina hakkasin juba päris kõvasti muretsema. Suits suitsu järel käis mul ees. Mõtted jooksid, aina sügavamale, et kas tõesti olen üle lastud ? Wtf ma nüüd peale hakkan ? Öö käes.. Siiski, ei andnud ma alla.
1.5 tundi möödas õigest väljumisest.
Jooksin reisibüroo ja reisisaatja vahet, ning nõudsin oma bussi. Kuid paistis, et ma pole ainuke peata kana, kes seal tol hetkel ringi jooksin. Samuti paistsid reisibüroo müüa ja reisisaatja olema tadmatuses.
Telefonid kuumalt käes, närvilisus, see kõik oli õhus tol hetkel. Kaks tundi oli õigest väljumis ajast möödunud, siis hakkasin tasapisi alla andma. Istusin pingil, tegin suitsu ja mõtlesin, et kuhu ma lähen ja kus öö veedan. Kuna tol hetkel olin Bangkokis esimest korda, siis ei osanud midagi mõeldagi. Aga uurisin Lonely Planetit, et kuhu soovitatakse minna ja kus odav.
Ühel hetkel tuli mu juurde reisisaatja, ning oma vigase inglise keelega püüdis mulle seletada, et mingi jama on, et äkki otsin hotelli endale ja homme stardin. Lomulikult oleks ma võinud seda teha, kuna väsimus oli ka juba peale, aga ma olin üsna kuri selleks hetkeks juba ja ei tahtnud oma jonni jätta ja ütlesin, et see ei tule küne allagi, ma pean homme hommikul saarel olema kindlasti ! Ja jälle kadus saatja kuskile ära, telefoni otsas kisades. Mina jälle istusin pingile, panin suitsu ette ja mõtlesin, et a miks ma hotelli ei läinud ? Oleks hommikul värske peaga startinud. Ahjaa, tuli meelde, ma juba päev otsa, õigemini eelmisest ööst, ble labelit libistades, unistasin oma "paradiisist" et saaks lõpuks juba seda randa ja täieliku lebo. Sellest hetk jälle mõeldes, andis mulle jõudu oma tahtmist saada. Otsisin oma reisisaatja ülesse ja ütlesin viisakalt, et kui mina bussile ei saa täna, siis teil tuleb jamasid. wtf. 5 minti hiljem lendas bussijaama ette roller, ja saatja ütles mulle, et hüppa peale ta viib su kuskile. Ma ei saanud muffigi aru, aga fukk it, midagi targemat nigunii ma tulemas ei näinud. Hüppasn siis rolleri peale ja ralli mööda linna algas. Mingi tai shuumaher oskas mulle autode vahelt kimades ainult öelda "You Bus" mm, okei, oletasin, et see tähendab, et ma saan bussi peale. Kümme minti mööda tänavaid kimades, silmasin järsku tee ääres seisvat bussi, roller peatus selle juures, pasundas midagi bussijuhiga ja mu kästi bussile ronida. Ma tõesti ei teadnud, wtf toimub ja kuhu see buss tegelikult läheb. Maha istudes uurisin kohe kõrvalreas istujalt, et kuhu buss läheb, vastuseks sain Koh samui... huuuuuuuuuh, see oli kergendus.
Mõtiskledes natuke viimase paari tunni üle, otsustasin, et keeran magama. Enne sain veel teada, et öö jooksul on üks söögipeatus.
Parasjagu ilusaid unenägusid nähes, ärkasin kõva kisa peale ülesse. "fiftiin minutes. FAST!" Avasin silmad, ja nägin, et oleme kuskile süügiputka ees peatnud. Ronisin välja, ringutasin, vaatasin ringi ja suundusin sööma. Kiirelt veel sellest, kõik mis jääb suurtemate linnade vahele, on sellised teeäärsed nö telgid vms. Kus all müüakse sooja toitu, jooke ja nänni. Ongi turistide jaoks üles pandud.
Eniveis, sõin mingi suppi ära, ostsin veel endale juua ja magusat bussi kaasa ja olimegi uuesti teel. Und kohe ei tulnud, seega jägisin seda lõputut teeäärset tühjus, mis kohati oli täidetud nendesamuste telkidega ja ohtrate neoon valgustitega. Mingi hetk ma magasin uuesti ja seekord ärkasin kõva kisa peale "OUT, OUT, NEXT BUS; FAST:" mkey. ma ei saanud mitte emmigi aru, krabasin oma koti ja astusin uksest välja. Vaevaltoli viimane inimene bussist välja saanud, kui buss tallas gaasi ja kadunud ta oligi. Me, bussitäis rahvast olime MIDDLE OF FCKING NOWHERE! Ma ei viitsinud isegi midagi mõelda, panin suitsu ette ja vaatasin seda rahvamassi, kes mitte emmigi millesti aru ei saanud. 5 min hiljem ledas rahvamassi ette 3 minibussi. ühte läksid need, kes tahtsid saada mingi huiteab mis saarele, teise need kes tahtsid saada krabile ja kolmas buss, ehk koh samui buss oli mulle. obv ma ei olnud ainuke, mingid ingalsed ja austraallased olid ka. Eniveis, päike hakkas tasapisi tõusma, meie minibussis oli järgmine tai shuumaher roolis, kes võttis viimast oma bussist. Pool tundi hiljem olime ingis kohakeses, mingi bussipargi vms keskpunkti taolises kohas. Kõigil kästi bussis väljuda ja telgi alla minna. Okei, seda me tegime. Tund aega möödus, hakkasin pärima mingilt ülbelt tai tüübilt, et millal buss sadamassse läheb. Vastus oli ZUUN; ZUUN. Right, seda olen varemgi kuulnud. Kusjuures see sama tüüp käis veel kõikide turistide vahel ringi, endal terve mendelejevi tabel taskutes, ning pakkus igaleühele,(imeodavalt) obv, mina midagi ei ostnud temalt, küll aga oleks peaaegu lõuga küll saanud. Nimelt natukese aja möödudes küsisin talt uuesti, et millal buss läheb , vastas too mulle, et osta minult midagi siis ülten. Mul insta tõusis keskmine näpp, ja ta insta küsis ka tahan kakelda, kuna vend oli eriline sitke ja muskils siis mu insta vastus oli NO :D
Okei, buss tuli, jeesh, lõpuks. Sealt oli veel pool tunnikest sõitu ja sadamas me olimegi. Seal väiksed asjaajamised ja juba olingi laeval.
START: JEE. Ränk tunne oli küll selleks ajaks juba. Üliväsinud, pesemata, must..õõh. Aga vaade oli see eest ilus hommikul vara seal seilates. kerge udu oli, seega maapiir kadus kiiresti, näha oli ainult kaugele ulatuvatest saartest.. Kaua ma olla ei jaksanud, keerasin magama. Ja 4 tundi hiljem jõudisngi Koh Samuile. See oli juba nagu pool võitu ! Kõht oli üli tühi, seega suundusin kohe linna, aga kuna kell oli vähe ja aeg varajane siis linn oli tühi, poed/söögikohad kinni, siiski leidisn lõpuks ühe avatud söögikoha, Tellisin kohe külma coca ja nuudlid. was good!
Söök söödud, suits tehtud, läksin uurima, kuidas ma nüüd oma paradiisi saaksin. Kiirelt leidsin sadamapuka, kust ostsin praamipileti. 4-5 tundi oli väljumiseni. Sisustasin oma aega ümberkaotse saarte uurimisega. Kolasin ka vähe linnas, ostsin pest päiksekreemi ja läksin sadamasse. Praamike väljus. See oli puupüsti täis, 99% turistid 90% vanuses 19-25 Kaks tundi sõitu ootas ees, ja esimest korda elus sain tunda seal keset avavett olles, mis tähendab, kui päike on paistab lagipähe. Määrisin küll end ülima päiksekreemi kihi alla, aga põlesin ikka. Sõit ise oli huvitav, lihtsalt kuulata, kust keegi tulnud on ja mida näinu, läbi elanud on. Kaks tundi hiljem..

.. JEE! Ma olen kohal ! WTF? WHAAAT! WTF ? See pole mingi paradiis ju :S FCKIN A ma ütlen:S
Olin suht nördinud, kõndisin u 5 min, sadamast linna, et uurida kuhu minna. Kiirelt sai selgeks, et see on täielikult sadamapoolne saar ekül, seega siin polegi midagi. Okei, loodame, et teiselt poolt leiame midagi paremat. Võtsin takso, et sõita teisele poole saart. Ma ei mäleta, kuidas oli selle koha nimi, kust hakkas see rannariba, kus ma algul maha tulin, aga kiirelt leidisn, et see on täielik BS koht.
Mul oli vaja bungalow-i ehk, siis majake rentida, kuhu end sisse seada, aga see kus ma algul maha tulin see oli täiesti surnud koht. Kuna takso oli juba minema tõmmanud, siis ainuke varjant oli mööda rannarima kõmpima hakkata. Seda ma ka tegin. Tund aega vist trampisin ma teadsin täpselt kuhu tahan jõuda, olin selle koha leidnud Lonely Planeti raamatust, aga isegi tund aega kündides, sain teada, et olen veel väääga kaugel. Mõtlesin, et mida ma küll teen, ülimalt kurnatud, väsinud, läbimärg, väljas oli oma 50 kraadi vist..
Tulin rannast eemale, tee peale ja nagu kõsitud sattusin kohe rollerirendi juurde. Pikalt mõtlemata rentisin kohe endale tutika rolleri, millega hakkasin neid üüratuid üles alla künkaid võtma, kuniks olingi oma sihtkohas. OMFG, see on rohkemgi veel kui ma oodata oskasin. Üürisin kohe endale väikse majakese, käisin pesemas, käisin söömas. Tegin kiirelt tiiru üliväikses, ülikompaktses linnakeses , mis asus kõigest 5 min sõidu kaugusel minu bungalowst, ning seejärel suundusin tagasi. Parkisin rolleri ära, läksin võtsin baarist (oma bungalow baar, kust võtad mida tahad, paned oma toa arvele kirja mida võtsid ja hiljem maksad. Täielik usaldamine) ühe õlle ja astusin kohe sealt samast, täpsemalt oli astuda 5 sammu randa. Üks pilt siis ka mille ma ühtul võtsin..
http://www.upload.ee/image/319311/P4120128.JPG

Okei, see on pretty much kõik siis. Natuke pikaks venis, ja suht lühidalt oleks ära saanud rääkdia selle organiseerimis süsteemi, aga vahest on kellegil huvitav siiski lugeda.
Btw, tuli veel meelde, et kui ma reisi lõpus kamboodziast tulin siis tai piiri äärest patayasse sõites vahetasin bussi 7 korda. Jas SEITSE!

Usun, et teks suht vigane, kuna väsinud ja üle kontrollida ei viitsi, seega ärge pahaseks saage, kes loevad.

Kõik siis.

jrgn hell
28.12.09, 08:07
very nice!

Johnny Jazz
28.12.09, 08:10
mm, keegi kokakotte ei sokuta piiridel pagasisse? see vist rohkem müüt jah

One in a billion. Kui sa just ise mingite kõrgete politsei- või sõjaväeametnikega jubedalt tüli ei nori ega ülbitse. Nemad on tõepoolest millekski taoliseks võimelised, kuid sa pead suutma neid selleks ikka väga närvi ajada.
Muidu kui olen maadmööda Malaisias jms käinud, siis tegemist on imo haledama kontrolliga piiridega kui nt Eesti-Läti.



kuidas üldse narkootikumidega on? kas karistused on sama karmid nagu paljudest filmidest järeldada võib.

Mitte et ma muidu teeks, kuid siinpool maakera olen küll endale vandunud, et neid asju lihtsalt ei puutu. Samas kindlasti on see asi ka natuke ülepuhutud. Märksõnaks oleks Tais pigem see, et igasugusest jamast on võimalik ära pääseda. Iseasi, kui palju sul raha on, keda sa tunned ning kellega sa ülbitsenud oled ehk kui väga keegi sulle sitta soovib keerata. Malaisias on asi hullem. Seal ärge, kurat, lihtsalt tehke. See ausalt ka pole seda väärt.



Prostitutsiooniga pidi ka karm teema ju olema? Peaks see Tais ju illegaalne olema .. Kuskilt meelde j22nud, et selle eest saad ka korralikult sumparisse ja Tai vanglat nautima, kus pead endale magamiskoha ostma vms :D

Seaduse järgi tõepoolest illegaalne, kuid needki seadused veel võrdlemisi hiljuti tehtud ning põhjuseks vaid see, et politseil oleks alust katuseraha küsimas käia. Klienti/välismaalast ei puutu keegi. Kui mingi reid on, siis juhatatakse lihtsalt viisaka näoga uksest välja. Erandiks on aga alaealised prostituudid, keda leidub aga pea alati pea igast asutusest, rääkimata tänavatest. Nendest tuleb suure kaarega eemal hoida ning alati kõigilt dokki küsida (2-in-1 btw - kui ise vahet ei tee, saad ka kohe teada, kas on ladyboy või mitte). Või veel parem - kui vähegi kahtlus tekib, lihtsalt mitte tegemist teha.

Samas ei peeta sedagi üldjuhul niivõrd suureks patuks, et teatud summa eest ära ei pääseks. Prostitutsioon aga ühiskonnas tõesti vägagi tavaline ning aktsepteeritud nähtus. See, mis Pattayas/Patongis jms turistidele korraldatakse, tundub hullumeelne ning võiks ju arvata, et mujal nii pole. Tegelikult sõidavad siin minu väikeses külakeses mehed mööda linna ringi, kahekümnekesi Pick-Up auto kasti pressitud ning valivad endale eri litsimajadest naisi. Samuti käivad kohalikus ööklubis (kus peale enda näen valget inimest ühel korral kümnest) iga natukese aja tagant laval Coyote tantsijad ehk väga napis rõivastuses neiud - umbes sama nagu Go-Go tantsijad läänes. Samal ajal käivad kelnerid vms asjapulgad mööda klubi ringi ning võtavad meestelt broneeringuid vastu - "lady booking". Need, keda kohe ära ei bookita, tulevad pärast tantsu laudadesse meestega suhtlema ning neid seebitama.



Seal Pattyas tollel põhitänaval on suht sicko .. Nii kui pimedaks läheb, on tra litsiarmee platsis, hui teab kas mehed või naised .. Kõndida ka ei lastud, iga üks tuli juurde ... "i can be your lady tonight", "no AIDS, cheap sex", "ill do whatever u want" ... see viskas küll suht yle .. ilmselt pigistatakse silm kinni, mendid neid minema ei peksnud.. Aga giid midagi rääkis, et ca 98% neist porstidest pidi aidsi omama vms .. ja nad pidid lampi mingeid antibiotse sisse kytma endale et haiguseid ennetada vms, reaalsus aga see, et need haigsyed muutuvad resistseks vms nende suhtes. Aga pilt ilusad on küll kõik, nagu pildi raamatust ..

Ja see grupi reisid imevad ... järgmine kord minek, siis foru Sure üksi .. (ilma mingi debiilse grupita)

Terve see postitus on üks väga-väga suur liialdus (see 98% osa siis eelkõige jne). Samas ega sellega nalja ole ning tulega mängida ei tasu. Õnneks just kõige jubedamate ning praegusel hetkel ravimatute haiguste ennetamiseks toimib kondoom minu andmetel kõvasti üle 99% tõenäosusega.
Samas olgu öeldud, et väga suur osa prostituutidest on tõepoolest ilmselt piisavalt lollid, et hea teenistuse lootuses nõus kaitsevahendita seksima. Nendest lausidiootidest lääne keskealistest panomeestest, kes aga seda nõuavad, ei taha ma siinkohal rääkidagi, sest läheksin ilmselt liiga tilti. Lollus on lihtsalt täiesti piiritu.
Ladyboydega on asi lihtsam kui te arvate. Keskmiselt kahe nädalaga peaks igaühel peas see *click* ära käima, misjärel näete 99% juhtudest koheselt ära, kelle või millega tegemist on. Kui kahtlus endiselt üleval on, siis lihtsalt küsige. Nad tavaliselt ei valeta. Veel kindlam - küsige dokumenti. Kui neil midagi varjata pole, näitavad suurima heameelega.

Johnny Jazz
28.12.09, 08:23
Jutt bussiliiklusest

Selle kohta võib öelda +1 ning see lugu võtab kokku absoluutselt iga pikema bussisõidu absoluutselt liialdamata. Äsja läänest tulnuna, ajas algul ikka korralikult tilti, kuid need ligi pool aastat nüüd Tais, on teinud minust vana rahu ise. Kindlasti äärmiselt kasulik iseloomuomadus edaspidiseks eluks ;)

Koh Samui on muideks nendest sadadest saartest Tais kõige enam "rikutud" ehk ma ei ütleks, et seda enam eriliseks paradiisiks nimetada saaks. Rannad on räpased, läbu käib ning kõik on rahvast pungil täis. Praam väljub sinna muidu Surat Thanist. Samas kui päris aus olla, siis ise polegi seal käinud, kuid on lähikuudeks plaani võetud. Seega pikemalt ei oska kommenteerida :) Edastasin siinkohal Tai inimeste arvamust ehk mida nad mulle rääkinud ning soovitanud on.

Saared on aga nutsid tõesti. Minu kodulinnast lähevadki praamid Koh Phi Phile, Koh Lantale ning veel kümmekonnale saarekesele. Madalhooajal näiteks küsiti ühe reisipaketi eest naeruväärsed 3000 THB ($90), mis sisaldas transporti sadamasse, praamisõitu ning 2 ööd kohapealses luksuskuurortis.


EDIT: mkva, võiksid oma pildi spoilerisse panna :)

mkva
28.12.09, 08:35
Jeeh, Surat Than oli jah see väike sadamake. damn, kuidas mind piinas see :D tnx :P

Aga selle koh samui koha pealt jah, see ei kvalifitseer enam erilise paradiisina imo. Minule isiklikult tundus see koht väga tühjana ja... Hallina.

marguzz22
28.12.09, 09:58
Taisse minnes peaks vast võtma neid kiir HIV teste peotäis kaasa(100 eek tk, et kui libudesse satud ütled, oot teeme kiire testi :D näpuotsast verd, sinna testi peale ja 10min vastus olemas, siis on süda rahul, et isegi kui kumm katki peaks minema surmatõbi sind 10a maha ei võta) :P Pealegi saab libu ise ka teada, et on HIV või juba AIDSI haige ja läheb äkki koju ära ;D

Johnny Jazz
28.12.09, 10:11
Taisse minnes peaks vast võtma neid kiir HIV teste peotäis kaasa(100 eek tk, et kui libudesse satud ütled, oot teeme kiire testi :D näpuotsast verd, sinna testi peale ja 10min vastus olemas, siis on süda rahul, et isegi kui kumm katki peaks minema surmatõbi sind 10a maha ei võta) :P Pealegi saab libu ise ka teada, et on HIV või juba AIDSI haige ja läheb äkki koju ära ;D

Tegelikult pole üldse vaja neid teenuseid tarbida. Samas turistina on pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt maha võtta. Teine probleem on see, et joon "korraliku" ning töötava tüdruku vahel on sageli täiesti nähtamatu ja olematu.
Phuketis jms turistipiirkonnas on aga alati ka lääne naisi (ka nt väga palju piltilusaid venelasi) ning naine unistab seksist teatavasti veel tunduvalt enam kui mees. Lähevad nemadki ju soojale maale paariks nädalaks jooma ja keppima :D

Aga noh - kui ise ikka debiil pole, siis mingisse surmatõppe nakatumise tõenäosus suurem küll pole kui reisides lennukiga alla kukkuda.

marguzz22
28.12.09, 10:15
Üldjuhul on ikka nii,et kaine peaga neid teenuseid ei tarbitagi. Kui oled ära joonud liitri kaks rummi või muud kanget vägijooki töötab aju juba hoopis teistmoodi. :D Tais vast peab kirjutama endale kuhugi käe vms. peale, küsi dok naiselt, et jumala pärast ladyboy poleks. Ma arvan ma saaks elulõpuni shoki kui hotelli selle sea tooks ja pärast välja tuleks, et tegemist on mehega, rõve mõeldagi.

Johnny Jazz
28.12.09, 11:22
Üldjuhul on ikka nii,et kaine peaga neid teenuseid ei tarbitagi. Kui oled ära joonud liitri kaks rummi või muud kanget vägijooki töötab aju juba hoopis teistmoodi. :D Tais vast peab kirjutama endale kuhugi käe vms. peale, küsi dok naiselt, et jumala pärast ladyboy poleks. Ma arvan ma saaks elulõpuni shoki kui hotelli selle sea tooks ja pärast välja tuleks, et tegemist on mehega, rõve mõeldagi.

Turismipiirkonnas on tänavad paksult täis lääne mehi, kes on endaarust täieliku jackpoti otsa komistanud. Ehk siis kõnnivad uhkelt ja laia maneeriga mööda tänavaid, suu kõrvuni ning käekõrval (tema jaoks) naiselikkuse sümbol, tõeline jumalanna. Minul on aga nalja nabani, teades, kuidas mõne tunni pärast hotellitoas mehe maailm kokku variseb :D

Tulime ise ka alguses sõbraga kahekesi Taisse, kolmas liitus nädal hiljem. Mõlema jaoks esimene kord Tais, kirjeldamatu ärevus ja rõõm. Paari päevaga ohtralt peatusi tehes trippisime Malaisiast maadmööda põhja ning mõne päevaga jõudsime otsapidi Patongi. Otsisime kiirelt sobivas piirkonnas hotelli, panime oma pagasi tuppa. Sellele järgnes ülikiire dušš, korralikud riided selga ning jooksuga tänavale sellest hullumeelsusest osa saama.

Ehkki tegemist oli alles pärastlõunase ajaga ning Bangla Road (põhiline ööelutänav) polnud veel avatudki, ei jõudnud me sadat meetritki kõndida, kui olime esimese massaažisalongi ees juba tohutu naistehordi poolt ümber piiratud, üks ilusam kui teine. Kaks salongi olid kõrvuti ning mõlemast rebiti meid väevõimuga. Ühe asutuse töötajatel (mille ees mu sõber seisma jäi) olid seljas megaseksikad roosad liibuvad kleidid, teistel aga natukene traditsioonilisemad rahvusvärvides vormid. Mina sain siis selle viimase ees ühe kaunitariga jutule. Paarikümne sekundi pärast nägin juba silmanurgast, kuidas sõber rahuloleva muigega koos oma neiuga uksest sisse astus ning kuna mitu päeva bussis loksumist oli seljataga, polnud minulgi ilmselgelt vähimatki põhjust ühest lõõgatavast massaažisessioonist keelduda.

Juba trepist üles kõndides tuli aga minu massöör välja pommuudisega, mille üle naerame veel tänase päevani - "Do you know your friend went to ladyboy massage?". Loomulikult ei suutnud mu sõber loobuda ka pakutud "massage special" (happy ending) teenusest sessiooni lõpus, nii et võite üritada ette kujutada mehe näoilmet, kui talle umbes tund aega hiljem lagiseva naeru saatel rõõmusõnumit teatasin.


Karma on aga õel ning endal läks vist kaks või kolm päeva, kuni suutsin vaat et ära armuda (btw kõigile teadmiseks, et sellises töötavate tüdrukudega ülerahvastatud piirkonnas on tegemist täiesti andestamatu veaga, kuid te ainult proovige seda vältida; nad on seal niiiiiii osavad.. mina olen aga muidugi nüüdseks targem) tüdrukusse, kellega kohtusin ühes korralikumas baaris. Asja võti oli selles, et esiteks kohtusin temaga kohas, kuhu prostituutidel üldjuhul asja pole. Teiseks keeldus ta minuga esimesel õhtul hotellituppa tulemast. Lõppkokkuvõttes käisin temaga mitu päeva kõikvõimalikes kohtades söömas-joomas, viis mind isegi Big Buddha juurde - suur tempel Phuket Towni külje all, käisime rannas jne.

Lõpuks veetis ta ka öö minu toas, kus ütles mulle, et tal on päevad. Mõtlesin, et mis siis ikka - ebaõnn. Järsku hakkasin aga igasuguseid pisiasju märkama - number 38 kingad (vihjeks: see on üks põhilisi asju, mille järgi kindlaks teha.. pisikesel Tai naisel on standard jalanumber mingi 32; ilmselgelt tol hetkel ma seda muidugi nii kindlalt ei teadnud) ning nt see, et ta proovis minu sõrmust omale sõrme, mis oli talle peaaegu paras!! Igatahes tõusis mul alateadvuses terve hunnik punaseid lippe õhku, keerasin heaga selja ning magasin oma voodiserval, hoides "ohutut distantsi".

Järgmisel hommikul rääkisin oma kahtlustest hotelliomanikuga, kes oli selleks hetkeks juba väga heaks sõbraks saanud. Tema hakkas muidugi alguses kõva häälega naerma, kuid pärast rääkis täiesti tõsiselt, et aga mis seal siis vahet on? Kui sulle inimene meeldib - pane ikka. Tegin talle siiski viisakalt selgeks, et see on kardinaalselt välistatud :)
Nüüd tuleb uskumatu osa. Isegi see hotelliomanik ei suutnud mulle 100% kindlalt öelda ning tegemist on Tai mehega, kes on aastaid Patongis hotelli pidanud!!! Andis siiski mõista, et väga suure tõenäosusega asi õige ei ole, kuid sel juhul on tegemist tõesti ääretult õnnestunud ja ilusa isendiga :D Küll aga andis ta mulle ühe lollikindla nõuande, mille samal õhtul käiku lasimegi.

Järgnevast missioonist võiks ka veel pika loo kirjutada, kuna VÄGA napilt oleks esiteks vahele jäänud ning üleüldse sai kõvasti nalja, kuid teen siinkohal lühidalt. Niigi pikalt juba kirjutanud - võiksin kunagi selle asemel hoopis raamatu kirjutada :P
Ühesõnaga lasime samal õhtul joomingu käigus tüdruku käekotist tema ID-kaardi korraks tuuri ning ennäe imet - Mr. Xxxx Xxxxxxx. Selleks õhtuks varises minugi maailm kokku :D


Kolmandal sõbral õnnestus teadaolevalt päris mitu nädalat analoogse intsidentita pääseda, kuid lõpuks sai meist kolmest kõige haledama paugu osaliseks :)
Nii, et 3/3.


Mis ma selle jutuga öelda tahan, on aga see, et tegelikult on see ju lihtsalt üks halenaljakas lugu, mida veel aastaid tagantjärele meenutada ning teistele rääkida. Mis šokist elu lõpuni siin ikka nii väga rääkida - enne saavad ju asjad ikka selgeks, kui oma riista kuhugi päris toppima hakkad.
Muidugi eks ole olnud kuulda sellistestki lugudest, kus mehele öeldakse, et "I'm a naughty naughty girl and only like it in the ass" ning mees, olles maani täis, ei saagi aru, et ega muud auku tegelikult olegi :D

Pahvak
28.12.09, 11:32
Hea postitus Johnny. :)

nomerlot
28.12.09, 11:48
Kuigi minu huvi pole üldsegi mitte Taimaale kolida, pean ütlema, et see on hetkel kõige huvitavam pokkeriväline teema siin foorumis, alati loen uusi postitusi :)

See teema on siin nagu hea reisikiri, vabalt annaks "Minu ****" sarja väljaande mõõdu välja.

leits
28.12.09, 11:49
Vägev on ta kyll jah ... nendest tai saartest pole minigt huvitavat filmi tehtud?

AshrakWhite
28.12.09, 11:53
puhas kuld.

hoss23
28.12.09, 12:03
IRW.. jah, väga lahe jutustus Johnny

tolmuahv
28.12.09, 12:13
Kurat, JJ. See pidi tasemel ladyboy olema küll. Minu meelest on nad valdavas osas ikka drastiliselt eristuvad naistest, kui vaadata oskad. Näkku vaadates rohkem meiki, suuremad silmad ja eriti põsesarnad. Pikad jalad. Kitsad puusad. Laiad õlad. Suur jalanumber. Tihti keskmisest suuremad rinnad, mis on ebaproportsioonis puusadega. Väike perse. Suured randmed võrreldes naistega.

Ma ise uurisin seal, et mis point nendel ladyboydel on. Et nende pettus tuleb ju väga kiirelt välja. Kohalik ütles, et üldine joon pidi olema, et kui juba tuppa on saanud, siis tahab raha isegi siis, kui sina teda ei taha. Et tema on oma aega raisanud vms. Ja pidid hullult lärmama ja laamendama hakkama. Enamikul turistidel hakkab piinlik ja maksavad neist lahti saamiseks. Ma küsisin imestunult, et miks lõuga ei anta neile. Kohalik jäi vastuse võlgu.

Ja massaazhi osas mul küll midagi väga head pole ütelda. Sügasid niisama ja mõni tallas jalgupidi seljas. Kui tädi sulle ikka kannaga neeru peale astub ja samas õpetab, et 'relax', siis ei ole seal eriti mängu. Sõber käis vist 4 korda ja kaks korda tuli longates välja. Mina oma poolkatkisi kehaosi ei lubanud puutuda vigastuse kartuses.

leits
28.12.09, 12:19
elu nagu lill seal Tai kuningriigis ..

Johnny Jazz
28.12.09, 12:28
Kurat, JJ. See pidi tasemel ladyboy olema küll. Minu meelest on nad valdavas osas ikka drastiliselt eristuvad naistest, kui vaadata oskad. Näkku vaadates rohkem meiki, suuremad silmad ja eriti põsesarnad. Pikad jalad. Kitsad puusad. Laiad õlad. Suur jalanumber. Tihti keskmisest suuremad rinnad, mis on ebaproportsioonis puusadega. Väike perse. Suured randmed võrreldes naistega.

Ma ise uurisin seal, et mis point nendel ladyboydel on. Et nende pettus tuleb ju väga kiirelt välja. Kohalik ütles, et üldine joon pidi olema, et kui juba tuppa on saanud, siis tahab raha isegi siis, kui sina teda ei taha. Et tema on oma aega raisanud vms. Ja pidid hullult lärmama ja laamendama hakkama. Enamikul turistidel hakkab piinlik ja maksavad neist lahti saamiseks. Ma küsisin imestunult, et miks lõuga ei anta neile. Kohalik jäi vastuse võlgu.

Ja massaazhi osas mul küll midagi väga head pole ütelda. Sügasid niisama ja mõni tallas jalgupidi seljas. Kui tädi sulle ikka kannaga neeru peale astub ja samas õpetab, et 'relax', siis ei ole seal eriti mängu. Sõber käis vist 4 korda ja kaks korda tuli longates välja. Mina oma poolkatkisi kehaosi ei lubanud puutuda vigastuse kartuses.

Sul on tuline õigus, kuid tõepoolest ei osanud esiteks vaadata ning teiseks oli ka tõeliselt tasemel. Enam ei pea vähimalgi määral võimalikuks sarnasse orki langeda. Vilumus neil vahet tegemaks tekib kiiresti.

Lõugama, laamendama ja raha küsima võivad nad tõepoolest hakata. Neile lõuga andmist ei soovitaks aga vaenlasele ka. Ladyboyd on väga salapärased isendid - naise välimus, kuid mehe jõud. Eriti veel täis peaga, on vägagi suur tõenäosus ise peksa saada ning mitte vähe. Tais on täiesti standard ju ka tatist peale Muay Thaid teha ning üleüldse on inimesed hoolimata oma väiksusest võrreldes keskmise lääne inimesega, sitked. Teiseks - neid on rohkem kui arvatagi oskate, liiguvad kambas, tegutsevad koos ning hoiavad üksteist. Kui juba ühte puutuda, võib asi väga-väga halvasti lõppeda. Rääkimata sekeldustest ametivõimudega jne. Ükskõik, mis jamasse välismaalane kohalikuga satub, pole kohalik mitte kunagi süüdi.

Massaažisalonge on kahte sorti. Teatud piirkondades keskenduvad enamik neist just seksuaalteenustele ning sealsed teenindajad õiget massaaži reeglina teha ei oska. Töötajaskondki vahetub pidevalt, väljaõpe on minimaalne ning uusi õnneotsijaid kuskilt külakolgastest tuleb iga päev peale. Tõeline Tai massaaž kuskil SPA-s, kus neid õnneliku lõpu variante ei pakuta, on aga täielik nuts - vabastab igasugusest pingest, stressist, tildist jms. Olen mitmel pool maailmas ikka vahetevahel massööri juures käinud, kuid hetkeseisuga pean Tai massaaži ilmselt oma lemmikuks.

rohelinekonn
28.12.09, 12:34
Väga hea teema ja lugemine.

farik666
28.12.09, 12:47
JJ mis külas sa seal elad?

Johnny Jazz
28.12.09, 12:51
JJ mis külas sa seal elad?

Päris küla pole, kuid palju puudu ei jää - ca 60,000 elanikuga Trang Lõuna-Tais.

leits
28.12.09, 12:57
Millisele saarele vms soovitaksid minna kui bangkok ja pattaya n2htud ... Kus ikka tegevust ka oleks, mitte ei oleks ainuke valge inimene palmi all :D A ja kuda offseasoni ajal on .. ntx kui mingi juuni-juuli tulla. turiste ilmselt 10x vähem .. Oled ise kunagi mingi juuni-august tais viibinid. See vihma sadamisjutt on kõikidel suhteline. Mõni räägib et tuleb nagu oa varrest, teine et 1-2h p2eval ja siis jälle päike ... Suvel on plaanis mingi pikem reis kuhugile teha ..

farik666
28.12.09, 12:58
Lahe google Earthist tsekkida... täitsa Malaisia piiri ääres kah..

raunooo
28.12.09, 13:00
Nuts teema. :P

Johnny Jazz
28.12.09, 13:11
Millisele saarele vms soovitaksid minna kui bangkok ja pattaya n2htud ... Kus ikka tegevust ka oleks, mitte ei oleks ainuke valge inimene palmi all :D A ja kuda offseasoni ajal on .. ntx kui mingi juuni-juuli tulla. turiste ilmselt 10x vähem .. Oled ise kunagi mingi juuni-august tais viibinid. See vihma sadamisjutt on kõikidel suhteline. Mõni räägib et tuleb nagu oa varrest, teine et 1-2h p2eval ja siis jälle päike ... Suvel on plaanis mingi pikem reis kuhugile teha ..

Kusjuures ma pole selles osas veel kõige pädevam mees nõu andma, kuid kui korralikku pidu ja actionit tahad ning et teisi turiste ka oleks, siis ilmselt Koh Samui kindel valik. Läänekaldalt sobiks ilmselt kõige paremini Koh Phi Phi, kuid see siiski rahulikum ning väärib rohkem nime paradiisisaar.
Uue aasta esimestel kuudel kavatsen aga päris korraliku käputäie saarekesi üle vaadata. Siis on oodata mitmeid trip reporte minu poolt!

Ise jõudsingi juulis Taisse ning minu kogemus on selline, et igal pärastlõunal nagu kellavärk, tuli paar tundi vihma ning ülejäänud ajast oli mõnus. Paar korda kuus aga tuli ka ~2 päeva järjest vahetpidamata. Praegu pole ligi kuu aega piiskagi vihma saanud ning lähikuudel pole oodata ka.

Ise eelistangi kindlasti off-seasonit kohe päris tõsiselt just selle turistide vähesuse tõttu. Rahulik ja mõnus, kuid peod kohe kindlasti pidamata ei jää ;)

Svenza
28.12.09, 15:24
Üks kindel viis kontrollida kas on naine või mees, vaatad kas Adam´s apple on olemas või mitte. Ühelgi naisel pole seda kusagil maailmas.
Kõrisõlm ühe sõnaga.

taiki
28.12.09, 15:31
Üks kindel viis kontrollida kas on naine või mees, vaatad kas Adam´s apple on olemas või mitte. Ühelgi naisel pole seda kusagil maailmas.
Kõrisõlm ühe sõnaga.


Tehakse operetsioone seal, paar sada daala ja on läinud. Treenitud silm kindlasti saab aru kas mees või naine. Keha kuju ja proportsioonide järgi vast. Aga jh kujutan ette, et päris raske võib aru saada mõnikord. Nad ei ole nagu transvestiidid läänemaailmas, kuna hakkavad tihti 10 aastaselt juba hormoone sööma.


Muidu sellised jutud on väga teretulnud, kui viitsite kirjutada. Väga palju küsimusi vast polegi enam, aga kui kellegil on midagi, siis andke tuld. See teema läbi lugeda siis juba mingi ettekujutus on olemas mis Taimaa kohta. Edasi on lihtsalt vaja seljakott selga visata, natuke raha kaasa ja lennuki peale ;D 8)

Johnny Jazz
28.12.09, 15:49
Tehakse operetsioone seal, paar sada daala ja on läinud. Treenitud silm kindlasti saab aru kas mees või naine. Keha kuju ja proportsioonide järgi vast. Aga jh kujutan ette, et päris raske võib aru saada mõnikord. Nad ei ole nagu transvestiidid läänemaailmas, kuna hakkavad tihti 10 aastaselt juba hormoone sööma.

Adam's apple oli veel kümmekond aastat täiesti kindel meetod jah, kuid enam ei saa selle peale panuseid panna. Kui neil see olemas on, siis on kindlasti tegemist mehega. Kui aga ei ole, siis vaid sellele toetudes öelda ei saa, et kindlasti naine on.

Sellegi poolest - õlgade proportsioon puusakondiga, jalanumber, käte suurus, randmekuju, liigne make-up, näojooned (lõug, põsesarnad). Asju, mida vaadata, on enam kui küll ning minul piisab üks kiire pilk heita õige nurga alt ja juba on selge. Jama on aga selles, et äsja läänest tulnuna tunduvad mõned ilusamad ladyboyd liigagi sageli esmapilgul atraktiivsemana kui kohalikud piitspeenikesed ja õrnakesed naised. Lääne naiste näojooned ongi siinsetega võrreldes tunduvalt maskuliinsemad ning oleme sellega harjunud.

Hormoone hakkavad nad sageli sööma veel tunduvalt varemgi kui 10-aastaselt. Sellisel juhul on neil ka naturaalsed rinnad, puudub karvkate näol jne. Rääkimata käitumismaneeridest, kõnnakust jms. Kui nad ikka maast madalast "tüdrukuna" üles on kasvanud/kasvatatud, siis on nad ka selles osas täiesti veatud. Nad näevad ju veel eriliselt selle täiuslikkuse nimel vaeva, teades, et on sündinud tegelikult ikkagi mehena.

Muretsemiseks pole siiski põhjust. Liigne paranoia pole ka hea - nii ei saa ju üldse naisi vaadata, kui kogu aeg hirm nahas. Korra või kaks astuvad tõepoolest peaaegu kõik ämbrisse, kuid kolmandat korda ikka ühe reha otsa ei astu. Nagu juba öeldud, tekib vilumus neil vahet tegemaks päris kiiresti ning isegi kui juhtute kellegi kogemata koju vedama, saadate ta pärast asjaolude selgumist otsemaid viisakalt uksest välja ning olete lihtsalt ühe naljaka elukogemuse võrra rikkamad.

Uniquest
28.12.09, 15:52
Väga hullud jutud siin, ja täitsa uskumatu tundub, et 3 meest kolmest ladyboy otsa lendas. :D
Tegelikult neid ju nii palju pole, aga on siis pealetükkivamad/osavamad? ???

Johnny Jazz
28.12.09, 15:57
Väga hullud jutud siin, ja täitsa uskumatu tundub, et 3 meest kolmest ladyboy otsa lendas. :D
Tegelikult neid ju nii palju pole, aga on siis pealetükkivamad/osavamad? ???

Pealetükkivamad kohe täiesti raudselt, kuid mis kõige hullem - esmakordselt Aasias olles tunduvad mõned korralikumad isendid lääne mehele äärmiselt atraktiivsed.
See 3/3 on tõesti naljakas, kuid tegelikult pole midagi niivõrd erilist - meie kõigi jaoks ühekordne õnnetus, mis moodustab kõikidest "vallutustest" vaid imepisikese murdosa.

privador
28.12.09, 16:13
Mis kaifi need ladyboyd siis saavad enda lõikamistest ja hormoonide söömisest?
Turistid ju niikuinii ei taha neid, milles see point siis on?

lenC
28.12.09, 16:15
kõik need 5-aastased poisid teevad kindlasti seda mingi kaifi pärast...

tolmuahv
28.12.09, 16:18
See on easy way out. Meestel pole turisti rahavoole erilist ligipääsu. Ladyboyl on selge amet ja väljund (või pigem - sisend). As sick as it sounds, aga nii selgitati mulle seda.

taiki
28.12.09, 16:24
Eks selleks, et aru saada pead ise 1 nendest olema. Ma ei usu, et k6ik 5 aastased kohe raha peale mõtlevad. See ei ole nüüd küll mingi Taimaa eripära, transvestiite on igalpool. On selliseid anomaaliaid ja inimene kes on homo/vale sooga sündinud teab seda tavaliselt juba väga varases eas.

Pole küll kuulnud, et hormoonidest mingit kaifi saab.

ranka
28.12.09, 16:30
.....Korra või kaks astuvad tõepoolest peaaegu kõik ämbrisse, kuid kolmandat korda ikka ühe reha otsa ei astu....


Eesti mees astub reha otsa niikaua, kui reha katki läheb :P

Godspeed_EJ
28.12.09, 16:35
Ma ei usu, et k6ik 5 aastased kohe raha peale mõtlevad.


mõtlevad 5 aastased?!?
u kidding?

Vanemad topivad tabletid suhu ja lasku heal maitsta. Ma olen 100% kindel, et ei ole 5 aastast, kes suudaks tulla sellise mõtte peale, et "oh nüüd hakkan hormoone laksama ja 13 aasta pärast olen shemale aga vähemalt on sissetulek olemas".

taiki
28.12.09, 16:48
mõtlevad 5 aastased?!?
u kidding?

Vanemad topivad tabletid suhu ja lasku heal maitsta. Ma olen 100% kindel, et ei ole 5 aastast, kes suudaks tulla sellise mõtte peale, et "oh nüüd hakkan hormoone laksama ja 13 aasta pärast olen shemale aga vähemalt on sissetulek olemas".


Yeye right. Sõnastasin lause valesti, ei arva, et on 5aastasi kes seda raha pärast teevad. Samuti ei arva, et sellist asja, et vanemad lapsi sunnivad eriti esineb.

Sellest teemast võib jääda mulje, et iga teine tai naine on prostituut ja iga kolmas ladyboy. Ühest kohast sain numbri, et taimaal on oletatavalt 10 tuhat kuni 100 tuhat transseksuaali. Kui võtta viimane number, siis 65 miljoni inimesega riigis pole neid just palju. Ilmselgete põhjuste pärast on neid turismipiirkondades palju. Taimaal lihtsalt aktsepteeritakse sellist asja rohkem, kui Eestis on rohkem selliseid inimesi "kapis".

Muidu ma ei saa aru, miks pool seda teemat nende ladyboyde ümber keerleb :D.

kuco
28.12.09, 16:57
Muidu ma ei saa aru, miks pool seda teemat nende ladyboyde ümber keerleb :D.


Oleks nad eestis samasuure protsendiga siis ei paneks me neid isegi mitte tähele. Rääkimata, et 2 lk raiskaks teema peale.

nikitheone
28.12.09, 16:57
% protsendiks. sada tuhat transat turistipiirkonnas on päris palju

Johnny Jazz
28.12.09, 18:06
Turistid ju niikuinii ei taha neid, milles see point siis on?

Oled valesti aru saanud. Nõudlus on meeletu ning teenivad nad ka keskmiselt tunduvalt rohkem kui naised. Sügavamale ma aga selles osas laskuda ei oska ning põhjusi tuleb küsida meestelt, kes seda teenust naudivad ning selle nimel regulaarselt Tais käivad. Minu tutvusringkonnas mulle teadaolevalt selliseid mehi pole. Pinnapealselt võib ju spekuleerida - eksootiline, mujal maailmas üsna kättesaamatu ning blowjobi pidavat paremini oskama teha kui mistahes naine.

Üldiselt teen ettepaneku see jutt siin siiski lõpetada. Muidu ei leia kasulikku informatsioon siit teemast enam üleski. Diskussioon on ju alati hariv ning tore, kuid sel teemal me tulemuseni lihtsalt ei jõuaks. Asi ei ole must-valge ning põhjapanevat vastust küsimustele "miks?", "kui palju?", "kellele?" ja "kuidas?" lihtsalt polegi olemas.

Pokkeripro igapäeva elus Taimaal ei mängi need inimesed niikuinii vähimatki rolli.


EDIT: Selle asemel, et ise üritada jalgratast leiutada, võite lugeda pikemat aega Tais elanud inimeste 16 lehekülje pikkust arutelu kõnealusel teemal: http://www.thaivisa.com/forum/Ladyboys-Thailand-t203154.html

Codecci
28.12.09, 18:57
Tegelikult pole üldse vaja neid teenuseid tarbida. Samas turistina on pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt maha võtta. Teine probleem on see, et joon "korraliku" ning töötava tüdruku vahel on sageli täiesti nähtamatu ja olematu.
Sa mõtled pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt mitte maha võtta?

Ja teisele lausele paluks selgitust :P

kilu6
28.12.09, 19:06
Nonii QUIZ: naine või ladyboy? ;D
1
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507419-Believe-it-or-not-1-0.jpg
2
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507421-Believe-it-or-not-2-0.jpg
3
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507422-Believe-it-or-not-3-1.jpg
4
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507425-Believe-it-or-not-4-0.jpg
5
http://img704.imageshack.us/img704/7350/eiole.jpg
6
http://img51.imageshack.us/img51/6648/eiole2.jpg
7
http://1.bp.blogspot.com/_s12ZXkrQNwg/SvBePI_y2TI/AAAAAAAABuA/VgI-UlXQ5C8/s1600/Queen09_3.jpg
8
http://velvetescape.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/3328648822_5b7727f484.jpg
9
http://www.magnussen.nl/wp-content/uploads/2009/06/3008.jpg
10
http://www.globalnanpa.com/blog/wp-content/uploads/2009/01/thai_ladyboy1.jpg
11
http://www.retirementthailand.info/Lady%20Boy%2091.jpg
12
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/fc714b3bc3b63460fda772fcb64834c11235097399_full.jp g
13
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/514f0bf16960189bb3710398e59499ff1235098588_full.jp g

ranka
28.12.09, 19:08
Keda huvitab? Ma ei paneks neist ühtegi :)

Codecci
28.12.09, 19:12
Oled valesti aru saanud. Nõudlus on meeletu ning teenivad nad ka keskmiselt tunduvalt rohkem kui naised. Sügavamale ma aga selles osas laskuda ei oska ning põhjusi tuleb küsida meestelt, kes seda teenust naudivad ning selle nimel regulaarselt Tais käivad. Minu tutvusringkonnas mulle teadaolevalt selliseid mehi pole. Pinnapealselt võib ju spekuleerida - eksootiline, mujal maailmas üsna kättesaamatu ning blowjobi pidavat paremini oskama teha kui mistahes naine.

Kui sa (või keegi teine siit foorumist) isegi oleks ladyboydega vallatlenud, siis ma kahtlen, et seda siin foorumis tunnistaksid :P

Ja kilu6, ma arvan, et kõik on ladyboyd, jube robustsed tunduvad kuidagi - laiad õlad, suured jalad.

kilu6
28.12.09, 19:15
Vaata uuesti, ma panin juurde.

raunooo
28.12.09, 19:16
Jo Malone ei ole ma arvan.

Svenza
28.12.09, 19:16
Suht uglyd ikka tõesti. Kui turistid selliste elukate pärast sinna lähevad, siis ma ei saa aru. Saksamaal ja Hollandis saab 50€ Miss Estoniaid keppida terve furgoonitäie. Nahui sinna Taisse üldse asja???
Ja selle kepiteema võiks tegelt lõpetada jah siin. Tais on oluliselt targemat ka teha ja õige mees saab igal pool keppi!

ranka
28.12.09, 19:17
Vaata uuesti, ma panin juurde.


No nüüd tulid juba paremad "chickid" ka välja :) Jätan niikauaks jutumärgid, kui tulemused käes :P

raunooo
28.12.09, 19:17
Aga liiga läbuks hakkab ära minema see teema teglikult. :)

Codecci
28.12.09, 19:19
Uusi paneks küll.

Mismõttes läbuks? Tai ongi eriline just sellepärast, et #1 seksiturismikoht, või eksin?

uudistaja
28.12.09, 19:20
hehe, funfun.

mina pakun et 4 esimest on "boyd" ja viimased 4 ehk "naised"?

haha, igatahes millalgi hiljem anna teada, kes on kes. P6nev ;D

mkva
28.12.09, 19:38
Ma lendasin ka ladyboy orki.. või noh, niivõrd kuivõrd. Ma ei olenud väga täis, küll aga päev otsa joonud, nii et suhtkoht zumises pea, läksin randa, silmasin mitmesajast pidutsejast kohe 1 üliilusa tsiki, selline väike, armas blabla.. Tikkil oli pöörfi keha, pööfi nägu, pöörfi rinnad, üldse ahhujei piff oli. Tantsisin taga mingi aega, siis läksin istusin maha, ta tuli minu kõrvale, ma juba mõlgutasin mõtteid peas, et tänane ööd saa vahva olema, aga hetkel, kui see tüdruk oma suu lahti tegi ja oma madala heli välja lasi, ei teadnud ma mida teha, kas nutta või täiega naerda, sest sain koheselt aru, et ta on ladyboy. Muidugi küsisin ka kohe üle ja valetama ta ei hakkanud mulle.
Aga polnud hullu, rebisin koha sealsamas ikka real tüdruku ja õhtuotsa muigasime koos tüdrukuga, kuidas toosamune ladyboy mingeid soome vanamehi lantis :D

mkva
28.12.09, 19:51
Millisele saarele vms soovitaksid minna kui bangkok ja pattaya n2htud ... Kus ikka tegevust ka oleks, mitte ei oleks ainuke valge inimene palmi all :D A ja kuda offseasoni ajal on .. ntx kui mingi juuni-juuli tulla. turiste ilmselt 10x vähem .. Oled ise kunagi mingi juuni-august tais viibinid. See vihma sadamisjutt on kõikidel suhteline. Mõni räägib et tuleb nagu oa varrest, teine et 1-2h p2eval ja siis jälle päike ... Suvel on plaanis mingi pikem reis kuhugile teha ..


Need samuid, phanganid, phi phi, ja krabi, need on lihstalt tuntud ja populaarsed, aga see ei tähenda, et nad ilusaimaid vms on.

vähemtuntud, aga samamoodi paradiisid.

KohWai The Paradise Island in Thailand
Koh Kood Special

Populaarsed, aga juttu pole olnud. Kuid väga ilusad kohad

Koh Samet
Racha Islands
Coral Island
Koh Tao Island
Similan Islands

Ehh, neid on saud ja sadu. selle kohta ütleks..

Too many islands, too little time! Thailand has more than its fair share of islands, and for the first time visitor, picking the right Thai island can be a pretty daunting undertaking.

Aga siin nimekiri, kõigile kes tahavad saada osa saartest, siis kõigi nende kohta võite uurida, iga saarel omad plussid ja miinused. Kindlasti leiab igaüks siit endale omele meelepärase.

» Coral and Raya Islands
» Ko Adang
» Ko Bulon Lae
» Ko Chang
» Ko Kham
» Ko Kho Khao
» Ko Kradan
» Ko Kut
» Ko Lanta
» Ko Lao Liang
» Ko Libong
» Ko Lipe
» Ko Maak
» Ko Muk
» Ko Mun Nork
» Ko Ngai
» Ko Pha Ngan
» Ko Phi Phi
» Ko Samet
» Ko Samui
» Ko Sukorn
» Ko Tao
» Ko Tarutao
» Ko Wai
» Ko Yao Noi
» Ko Yao Yai
» Phuket

Johnny Jazz
28.12.09, 20:02
Sa mõtled pea võimatu "korralikke" tüdrukuid rajalt mitte maha võtta?

Ja teisele lausele paluks selgitust :P

Pidasin ikka silmas, et tursti jaoks on neid tõepoolest pea võimatu rajalt maha võtta ning seda täiesti tõsiselt. Tai ühiskond on äärmiselt kihistunud ehk väga selgelt ning tugevalt klassidesse jagunenud ning klass on kohalike jaoks ka täiesti uskumatu tähtsusega. Näiteks peetakse on poes müüdavad hügieenitarbed nagu šampoon, dušikeelid jms, rääkimata igasugustest kreemidest ning kosmeetikatarvetest pea eranditult nahka valgendava toimega, kuna tumedama nahagatooniga inimesi peetakse alamaks ühiskonnakihiks. Kohalikus televisioonis on absoluutselt kõik saatejuhid, diktorid, uudisteankurid või näitlejad täiesti lumivalge nahaga ning seda isegi võrreldes keskmise eestlasega.

Samuti on täiesti tavaline, et inimene valetab teisele otse näkku oma töö/sissetulekute ning veel enam sotsiaalsete sidemete kohta - a'la "tunnen isiklikult riigi ühe suurima telekomifirma osanikku ning minu naise vennapoeg on kuninga aednik". Isegi kui suvalise Tai keskklassi pere 18-aastane tütar on sinust isiklikul tasemel ja/või seksuaalselt huvitatud, ei tuleks perekondlikel ega ühiskondlikel põhjustel see kõne allagi. Kuulujutud on siin vägagi kiired levima ning korraliku peretütre seiklused suvalise kahe-nädala-turistiga mõjuksid pere mainele hävitavalt. See on ju siiski kõigile teada, et noor valge mees on üldjuhul pelgalt seksi- või läbuturist. Tai võrdlemisi traditsioonilises ning vanamoodsas ühiskonnas on aga oluline see, et tütar leiaks endale truu ning kindlasti majanduslikult ja sotsiaalselt kindlustatud mehe, kes on võimeline tema eest elu lõpuni hoolt kandma.

Sellega jõuamegi jälle klassiteemani tagasi - Tai mehe unistuste ning ideaalne naine on süütu, puhas ning puutumata. Kõike seda arvesse võttes ei saagi ükski endast lugupidav tüdruk selliseid seiklusi endale lubada. Kuna jõukus ja staatus on igas elu aspektis kõige muu kõrval niivõrd oluline, siis kaotab naine reeglina sinu vastu huvi kohe, kui mõistab, et oled mõne nädala pärast oma kodumaal tagasi ning sinust tema tulevast kaasat ei saa. Samas ei saa unustada, et Tai naine on siiski vähemalt sama seksuaalne või rohkemgi kui iga teine naine kustahes maailmas ning sisimas oleksid nad kas või selleks ühest ööst sinuga sageli enam kui huvitatud. Seega kui oled piisavalt osav, pole miski võimatu ning leidub ka kõvasti erandeid. Seda eriti pealinnas, kus inimeste suhtumine muutub aasta-aastalt üha enam läänelikuks.

Kui aga pikemalt kohapeal elada, kombeid ja tõekspidamisi omaks võtta ning ühiskonda sisse sulanduda, on kõik teed valla!

---

Teist lauset oleks kõige lihtsam põhjendada ehk mõne konkreetse näitega. Oma Patongis veedetud aja jooksul korjasin igal õhtul ööklubidest mõne naise üles, kellega sai siis seitsmeni hommikul eri klubides ning baarides pidu pandud ja pärast hotellitoas lõpetatud. Nii kaua, kuni ükskord hommikul ka raha küsiti, panin selle kõik lihtsalt enda välimuse ning sarmi peale. Nüüdseks aga loomulikult mõistan, et laias laastus osutati mulle siiski teenust, millega tasusin järgnevatel päevadel kallites restoranides söömas käimise jms-ga ning neid tüdrukuid võib lõppkokkuvõttes prostituutideks nimetada. Konkreetselt sellises asutuses, kus tunni alusel raha küsitakse, seejärel naisega voodisse minnakse ja sessiooni lõppedes uuesti hüvasti jäetakse, olen seni vaid ühe korra elus käinud (see oli ka Tais) ning sedagi täiesti koomaeelses seisundis, nii et asjaks lõpuks ei läinudki.

Suure tõenäosusega on väga paljud mehed selles osas minumoodi mõtlemisega ning selle tõeliselt võrratu girlfriend experience'i tõttu, mis kõike muud eranditult saadab, Tai nii populaarne sihtkoht ongi. Minumoodi mõtlemisega - selle all pidasin silmas tõsiasja, et eesmärgiks on ikkagi piire pidamata meeldivas seltskonnas lõbutseda, õppida ka inimest tundma, saada koos vinge peo näol ühine elamus ning seks on sealjuures vaid meeldiv boonus, kuid üldse mitte peamine.

Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.


Andke teada, kui Codecci poolt esitatud küsimustele ikkagi selget vastust ei saanud. Kaua juba üleval olnud ning mõte tikub uitama. Proovin siis uuesti.

Johnny Jazz
28.12.09, 20:08
Kurat, kilu6 on pea eranditult ikka tõeliselt jubedad isendid leidnud nii meeste kui naiste osas :D
Tegelik olukord on ikka märksa roosilisem.

leits
28.12.09, 20:09
Tra eriti exp silm peab olema, ma kyll ei suud avahet teha miuke on naine v mees ja seda kaines olekus, tra kui veel kuuli all oleks, on ju piuhta ****** :D
e: vaatasin uuesti, esimeded 4 on raudselt mehed :D
Nr10ga voiks abielluda kui ta naine on ikka :D:D

Johnny Jazz
28.12.09, 20:18
Tra eriti exp silm peab olema, ma kyll ei suud avahet teha miuke on naine v mees ja seda kaines olekus, tra kui veel kuuli all oleks, on ju piuhta ****** :D

Päriselus näed ju ikka tervikpilti ning olukord muutub märksa lihtsamaks, isegi kui võrdlemisi purjus oled. Kui foto on aga õige nurga alt tehtud, siis ei oleks isegi teadlasel sageli vähimatki alust, mille järgi otsustada ning on tegemist coinflipiga :)

mkva
28.12.09, 20:19
Huh, mis mul veel meelde tuli on see, et 80% ladyboyd on riietuselt palju avatumad.. või noh ma ei oska seletada,üldiselt..

http://thailandlandofsmiles.com/wp-content/uploads/2007/11/Pattaya-2007-081.jpg

leits
28.12.09, 20:20
Nojah, aga sitaks piltilusaid naisi on kyll ... monega voiks isegi abielluda kui viking lotoga hitiks 60 milli, koliks sinna ja elu lill :D

leits
28.12.09, 20:21
Huh, mis mul veel meelde tuli on see, et 80% ladyboyd on riietuselt palju avatumad.. või noh ma ei oska seletada,üldiselt..

http://thailandlandofsmiles.com/wp-content/uploads/2007/11/Pattaya-2007-081.jpg

wtf vaata selle põlvi juba ,... kohutav

taiki
28.12.09, 20:30
Aga liiga läbuks hakkab ära minema see teema teglikult. :)


Ei ole lihtsalt võimalik sellist teemat lõpmatuseni niimoodi arendada, et oleks huvitav koguaeg. 4 lehekülge ja peaaegu 200 postitust ja suhteliselt ammendatud on see teema minu arust. Suur tänu neile kes kirjutasid Taimaast, eriti Johnnyle, väga põhjalikult ja kokkuvõtvalt jagasid teadmisi. Nüüdsest lähebki teema natuke teistsuguseks ma arvan. Huvitavaid lugusid/pilte võiks küll postitada kui kellegil on(Taimaa teemadel loomulikult).


Nendel piltidel on kõik ladyboyd? Peaks olema minu arust. Parim oli imo pilt number 5, alguses vaatad näo järgi, et absoluutselt naine aga käte järgi saab aru.

kilu6
28.12.09, 20:34
Nonii QUIZ: naine või ladyboy? ;D
1
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507419-Believe-it-or-not-1-0.jpg
2
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507421-Believe-it-or-not-2-0.jpg
3
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507422-Believe-it-or-not-3-1.jpg
4
http://img2.travelblog.org/Photos/18193/82266/f/507425-Believe-it-or-not-4-0.jpg
5
http://img704.imageshack.us/img704/7350/eiole.jpg
6
http://img51.imageshack.us/img51/6648/eiole2.jpg
7
http://1.bp.blogspot.com/_s12ZXkrQNwg/SvBePI_y2TI/AAAAAAAABuA/VgI-UlXQ5C8/s1600/Queen09_3.jpg
8
http://velvetescape.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/3328648822_5b7727f484.jpg
9
http://www.magnussen.nl/wp-content/uploads/2009/06/3008.jpg
10
http://www.globalnanpa.com/blog/wp-content/uploads/2009/01/thai_ladyboy1.jpg
11
http://www.retirementthailand.info/Lady%20Boy%2091.jpg
12
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/fc714b3bc3b63460fda772fcb64834c11235097399_full.jp g
13
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire2/514f0bf16960189bb3710398e59499ff1235098588_full.jp g




Nendel piltidel on kõik ladyboyd? Peaks olema minu arust.


Eks tuleb ise Taisse minna ja järgi küsida.

Aga jah, kirjade järgi on nad kõik ladyboyd

leits
28.12.09, 20:35
Nr10 on ka ladyboy???? WTWTWTWTWTWTWTWF .. hui:D?

Supsti
28.12.09, 20:36
Nr8.. :-\

Johnny Jazz
28.12.09, 20:39
Pidime küll lõpetama selle teema, aga mis seal ikka - panen siis vastukaaluks mkva pildile ühe omatehtud foto ka. Sõbra näole tegin paintiga meistertuuningu, ärge pange tähele :D
http://img689.imageshack.us/img689/2629/asdfbb.jpg

leits
28.12.09, 20:41
aga ma ei olegi aru saanud, miks leed ladyboyd end ymber p2ris ei lõika.. ? siis ju ongi suht voimatu vahet teha?

raunooo
28.12.09, 20:42
Mulle ei jõua kohale, et kui nr 5 on ka ladyboy, siis mida kuradit ta seal poes asjatab? Kõik ladyboyd ei olegi napis riietuses tänavatel turiste lantimas vaid mõned teevad normaalset tööd kah? ???

taiki
28.12.09, 20:46
aga ma ei olegi aru saanud, miks leed ladyboyd end ymber p2ris ei lõika.. ? siis ju ongi suht voimatu vahet teha?


Haha sa pole vist ladyboyde töö pointile üldse pihta saanud :D

Johnny Jazz
28.12.09, 20:48
Mulle ei jõua kohale, et kui nr 5 on ka ladyboy, siis mida kuradit ta seal poes asjatab? Kõik ladyboyd ei olegi napis riietuses tänavatel turiste lantimas vaid mõned teevad normaalset tööd kah? ???

Hinnanguliselt peaks prostituutide protsent riigi elanikkonnast jääma alla 2%. Trans-seksuaalide seas on see number tõenäoliselt mingil määral suurem, kuid mitte drastiliselt.
Su postitus oli ilmselt muidugi level, kuid vastus su küsimusele on väga konkreetne "ei" :)

Codecci
28.12.09, 20:48
Pidasin ikka silmas, et tursti jaoks on neid tõepoolest pea võimatu rajalt maha võtta ning seda täiesti tõsiselt. Tai ühiskond on äärmiselt kihistunud ehk väga selgelt ning tugevalt klassidesse jagunenud ning klass on kohalike jaoks ka täiesti uskumatu tähtsusega. Näiteks peetakse on poes müüdavad hügieenitarbed nagu šampoon, dušikeelid jms, rääkimata igasugustest kreemidest ning kosmeetikatarvetest pea eranditult nahka valgendava toimega, kuna tumedama nahagatooniga inimesi peetakse alamaks ühiskonnakihiks. Kohalikus televisioonis on absoluutselt kõik saatejuhid, diktorid, uudisteankurid või näitlejad täiesti lumivalge nahaga ning seda isegi võrreldes keskmise eestlasega.

Samuti on täiesti tavaline, et inimene valetab teisele otse näkku oma töö/sissetulekute ning veel enam sotsiaalsete sidemete kohta - a'la "tunnen isiklikult riigi ühe suurima telekomifirma osanikku ning minu naise vennapoeg on kuninga aednik". Isegi kui suvalise Tai keskklassi pere 18-aastane tütar on sinust isiklikul tasemel ja/või seksuaalselt huvitatud, ei tuleks perekondlikel ega ühiskondlikel põhjustel see kõne allagi. Kuulujutud on siin vägagi kiired levima ning korraliku peretütre seiklused suvalise kahe-nädala-turistiga mõjuksid pere mainele hävitavalt. See on ju siiski kõigile teada, et noor valge mees on üldjuhul pelgalt seksi- või läbuturist. Tai võrdlemisi traditsioonilises ning vanamoodsas ühiskonnas on aga oluline see, et tütar leiaks endale truu ning kindlasti majanduslikult ja sotsiaalselt kindlustatud mehe, kes on võimeline tema eest elu lõpuni hoolt kandma.

Sellega jõuamegi jälle klassiteemani tagasi - Tai mehe unistuste ning ideaalne naine on süütu, puhas ning puutumata. Kõike seda arvesse võttes ei saagi ükski endast lugupidav tüdruk selliseid seiklusi endale lubada. Kuna jõukus ja staatus on igas elu aspektis kõige muu kõrval niivõrd oluline, siis kaotab naine reeglina sinu vastu huvi kohe, kui mõistab, et oled mõne nädala pärast oma kodumaal tagasi ning sinust tema tulevast kaasat ei saa. Samas ei saa unustada, et Tai naine on siiski vähemalt sama seksuaalne või rohkemgi kui iga teine naine kustahes maailmas ning sisimas oleksid nad kas või selleks ühest ööst sinuga sageli enam kui huvitatud. Seega kui oled piisavalt osav, pole miski võimatu ning leidub ka kõvasti erandeid. Seda eriti pealinnas, kus inimeste suhtumine muutub aasta-aastalt üha enam läänelikuks.

Kui aga pikemalt kohapeal elada, kombeid ja tõekspidamisi omaks võtta ning ühiskonda sisse sulanduda, on kõik teed valla!

---

Teist lauset oleks kõige lihtsam põhjendada ehk mõne konkreetse näitega. Oma Patongis veedetud aja jooksul korjasin igal õhtul ööklubidest mõne naise üles, kellega sai siis seitsmeni hommikul eri klubides ning baarides pidu pandud ja pärast hotellitoas lõpetatud. Nii kaua, kuni ükskord hommikul ka raha küsiti, panin selle kõik lihtsalt enda välimuse ning sarmi peale. Nüüdseks aga loomulikult mõistan, et laias laastus osutati mulle siiski teenust, millega tasusin järgnevatel päevadel kallites restoranides söömas käimise jms-ga ning neid tüdrukuid võib lõppkokkuvõttes prostituutideks nimetada. Konkreetselt sellises asutuses, kus tunni alusel raha küsitakse, seejärel naisega voodisse minnakse ja sessiooni lõppedes uuesti hüvasti jäetakse, olen seni vaid ühe korra elus käinud (see oli ka Tais) ning sedagi täiesti koomaeelses seisundis, nii et asjaks lõpuks ei läinudki.

Suure tõenäosusega on väga paljud mehed selles osas minumoodi mõtlemisega ning selle tõeliselt võrratu girlfriend experience'i tõttu, mis kõike muud eranditult saadab, Tai nii populaarne sihtkoht ongi. Minumoodi mõtlemisega - selle all pidasin silmas tõsiasja, et eesmärgiks on ikkagi piire pidamata meeldivas seltskonnas lõbutseda, õppida ka inimest tundma, saada koos vinge peo näol ühine elamus ning seks on sealjuures vaid meeldiv boonus, kuid üldse mitte peamine.

Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.


Andke teada, kui Codecci poolt esitatud küsimustele ikkagi selget vastust ei saanud. Kaua juba üleval olnud ning mõte tikub uitama. Proovin siis uuesti.

Väga huvitav, ma siiani aru saanud, et Tai naised lihtsalt tahavad sinuga koos olla lootuses, et ehk viid neid heale Ameerikamaale kaasa.

Aga need wine & dine naised pmst siiski ei ole ju prostituudid? Kui neile juurde lähed ja ütled, et "lets go have sex, i give xx$ for 1 hour" siis nad insta nõus? Kui vastus on ei, siis võib ju samahästi eestis klubides käivaid naisi, kes ei otsi püsisuhet, prostituutideks nimetada, või mis erinevus on?

Codecci
28.12.09, 20:53
Haha sa pole vist ladyboyde töö pointile üldse pihta saanud :D

Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?

taiki
28.12.09, 20:58
Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?


2 viimast küsimust siis. Kurat teab miks inimestele see meeldib. Igatahes oleks väga -EV enda poolt müüdava toote 1 fuktstioon ilma mingi põhjusetta eemaldada. Logish, et kui nad joysticki eemaldavad ei ole nad nii mängitavad.

Codecci
28.12.09, 21:02
2 viimast küsimust siis. Kurat teab miks inimestele see meeldib. Igatahes oleks väga -EV enda poolt müüdava toote 1 fuktstioon ilma mingi põhjusetta eemaldada. Logish, et kui nad joysticki eemaldavad ei ole nad nii mängitavad.

Oota mis see tähendab siis? Et ladyboyd on tihti/vahest ise ka andjam pool? :D

Mõni naine nende teenuseid ka kasutab või naistele üldse pakutakse?

privador
28.12.09, 21:03
Kui tavalised prostituudid lubavad ka anaali, siis mis point neil ladyboydel on? Meeldib nende teenuste kasutajatele ise saada? Või ongi fetiš just ladyboyle anaali panna?
küllap see on erutav, kui ilusa naise jalge vahel on karvane ****...

rohelinekonn
28.12.09, 21:04
ehk aitab juba teema pöörab mõtetuks ära

taiki
28.12.09, 21:08
Oota mis see tähendab siis? Et ladyboyd on tihti/vahest ise ka andjam pool? :D

Mõni naine nende teenuseid ka kasutab või naistele üldse pakutakse?


Neti kaudu raske aru saada, aga oletan, et see ei ole iroonia. No offence sulle, aga emme-issi on silmaklappidega sind õndsas teadmatuses hoidnud. On see nüüd just halb või hea asi ei hakka mina otsustama. Gay meestest ikka tead? Loomulikult on veel mehi kes lasevad koertel/sigadel/hobustel või ükskõik mis elukatel ennast ratsutada. Muidu kuskilt videost võin n2gin pilti kuskilt, kus mingi paks valge naine hoidis ladyboylt käest kinni, nii et ju kasutavad. Eesmärk on ikkagi raha ja ma arvan, et nad ära ei ütle.

Codecci
28.12.09, 21:11
Neti kaudu raske aru saada, aga oletan, et see ei ole iroonia. No offence sulle, aga emme-issi on silmaklappidega sind õndsas teadmatuses hoidnud. On see nüüd just halb või hea asi ei hakka mina otsustama. Gay meestest ikka tead? Loomulikult on veel mehi kes lasevad koertel/sigadel/hobustel või ükskõik mis elukatel ennast ratsutada. Muidu kuskilt videost võin n2gin pilti kuskilt, kus mingi paks valge naine hoidis ladyboylt käest kinni, nii et ju kasutavad. Eesmärk on ikkagi raha ja ma arvan, et nad ära ei ütle.

Lol, obv tean mis toimub, aga kliente peab ikka palju olema, et selline makeover ennast ära tasuks ja teatavasti tugev enamus maailmainimestest ei ole gayd, seega kas average joe 'd tõesti Tai reisil tulevad ideele, et "oh kõva oleks mingilt meesnaiselt pumpa saada" ? :D

taiki
28.12.09, 21:16
Ugh see on ilmselt viimane vastus Codeccile. Mulle meenub mu vanaema kes koguaeg kaagutab, et talle saadetakse reklaami post: "No kes selliseid asju ostab!?". Ma ei pea sulle põhjendama, et see on tulu toov äri. Äri suurus ise näitab seda, et see on, ainuüksi see, et on olemas teenuse pakkujad näitab, et teenust tarbitakse piisavalt. Loomulikult ei lähe sinna iga keskealine mees Kolga-Jaanist vaid inimesed kellele see meeldib, terve maailma peale neid ikka leidub. Ei peagi olema enamus, on vaja piisavat turgu. Mis sa arvad, et teenus tehakse tänapäeval enamusele ja kui 51% asi ei meeldi, siis see ei müü?

Kui tahad teada saada midagi uut Taimaa kohta, mille peale nad poleks ise tulnudgi, siis seda väga oodata ei tasu, suht palju on juba öeldud. Seikluste lugusid ootaks muidugi veel aga njh...

Johnny Jazz
28.12.09, 21:20
Väga huvitav, ma siiani aru saanud, et Tai naised lihtsalt tahavad sinuga koos olla lootuses, et ehk viid neid heale Ameerikamaale kaasa.

Aga need wine & dine naised pmst siiski ei ole ju prostituudid? Kui neile juurde lähed ja ütled, et "lets go have sex, i give xx$ for 1 hour" siis nad insta nõus? Kui vastus on ei, siis võib ju samahästi eestis klubides käivaid naisi, kes ei otsi püsisuhet, prostituutideks nimetada, või mis erinevus on?

Jah, vaeses piirkonnas (eelkõige Isaan kirde-Tais ning igasugused väikesed eraldatud paigad) on see tõepoolest nii. Nemad on alamklass ning välismaalasega abielludes või välismaale kolides tõusevad nad sellel klassiredelil kohe mitu astet kõrgemale. Sellisesse kohta sul noore mehe või pokkerimängijana ilmselt aga asja pole, kui sul just mingisugust kultuurilist või antropoloogilist huvi pole.

Küll aga on valdav enamus turismipiirkondades töötavad naised sinna tulnud justnimelt Isaanist. Julgen pakkuda lausa 90+ protsenti. Nende jaoks siis jah 2-in-1 variant - teenivad KORDADES rohkem raha kui oma kodukohas riisi kasvatades ning kohtavad päevast päeva välismaalasi, omades reaalset lootust, et keegi neid ühel päeval ka kosib.

Tavalises keskmise suurusega linnas, kuhu turist aga eriti ei satu, kuid inimesed on valdavalt normaalsel elujärjel, kehtib siiski minu eelnev jutt. Teine äärmus (võrreldes vaeste Isaani naistega) oleks veel aga täiesti eliitklassi kuuluvad naised või taoliste perede tütred. Kuna nad on majanduslikult täiesti kindlustatud ja kogu ülejäänud elanikkond vaatab neile alt üles, puudub see keskklassile omane vajadus säilitada oma puhas ja korralik maine, et heale mehele saada. Nemad võivad endale kõike lubada. Aga noh, eks seda teab igaüks, et raha paneb rattad käima või nii.

---

Wine & dine teemal - minu hinnangul oleksid väga paljud tõenäoliselt nõus ka sellise pakkumisega ning käituvad vastavalt hetkevajadusele ning olukorrale. Kui on parajasti vaja üür ära maksta, küsivad raha. Kui aga mees tundub lõbus ja tore, siis eelistavad pigem koos mehega läänelikust ning kõrgema klassi elustiilist võimalikult kaua osa saada. Mõni saadaks su tõenäoliselt p-sse ka. Peamine erinevus Eesti klubides käivate naistega oleks aga see, et nende jaoks on see püsiv elustiil ning sissetulekuallikas. Gold-digger, prostituut või miski kolmas? Raske öelda - sealt tulebki see minu lause, mille kohta algselt küsisid, et "korralike ning töötavate tüdrukute vahel on sageli äärmiselt õhuke joon".

Kõige nutsim nipp on neil muidugi see, kuidas nad armetuid paari-nädala-turiste aastateks konksu otsa tõmbavad, tekitades illusiooni, et on armunud ja truud. Nii ongi osavamatel naistel lausa kümneid mehi üle maailma, kes neile regulaarselt taskuraha saadavad ning arvavad, et on kaugsuhtes. Paar korda aastas tulevad jälle nädalaks külla, kuid ülejäänud ajast naine aina suurendab oma haaremit :)

Igasugused sellised nipid toimivad muidugi taaskord vaid siis, kui ise lihtsameelne või õrnake oled.

hillu
28.12.09, 21:25
Kuna teema siin on populaarne, siis oleks huvi teada, millistes riikides veel pesitevad pokkerimängijad, kes teenivad lõviosa elatisest just pokkerist, oleks väga huvitav ja kasulik inff.

Nende meesnaiste kuuma teema peale tuli mul pilt ette, et kellelgi hakkasid arvuti taga vist munad sügelema ning rahuldadakse end uue ning värske informatsiooniga siin. Okse maitse tuleb suhu.

jrgn hell
28.12.09, 21:43
see video käib lihtsalt siia teemasse
üks parimaid filme imo.

http://www.youtube.com/watch?v=uG3TS69jlpM

Lutzky
28.12.09, 21:51
meenub üks endise klassivenna ütlus: pohhui, auk on auk.

privador
28.12.09, 21:59
Sellega üritasin siis öelda, et (kõik käib jälle eelkõige suurema turistipopulatsiooniga piirkondade kohta) isegi kui tüdruk on sinuga 100% siiras ning veedate kas või terve sinu puhkuse jooksul ninapidi koos aega, on see tavaliselt üldkokkuvõttes tema jaoks ikkagi finantstehing. Olgu tasu siis sularaha või wine & dine vormis.

See on selge, et kõik suhted toimuvad rahas. Aga kas need klubinaised küsisid ka otse pappi?

Johnny Jazz
28.12.09, 22:09
See on selge, et kõik suhted toimuvad rahas. Aga kas need klubinaised küsisid ka otse pappi?

Kolme sõbra ning ~10 naise peale kokku küsiti ainult ühe korra "taksoraha". Küll aga sai kõigiga kõvasti väljas käidud ning head-paremat söödud ning joodud. Minu jaoks igati win-win situatsioon - kes siis ilusast ja toredast naisest ära ütleb, kes sind pohmelli põdemise ajal põetab ning seltsiks on :)

Tylos
28.12.09, 22:19
ma ei paneks ja ma ei paneks....tra,vaadake peeglisse,tondid

leits
28.12.09, 22:22
wtf? said korvi ladyboylt voi milleks siuke suhtumine?

Tarmonator
28.12.09, 22:28
ma ei paneks ja ma ei paneks....tra,vaadake peeglisse,tondid


see oli küll hästi öeldud...liiga palju jutumehi on siin teemas. Tehke eraldi teema ja laske siin asjatundjatel huvitavaid lugusid Tai elu kohta rääkida.

Ise lisaks selle paljukardetud vihmaperioodi kohta ühtteist. Olin 2008 lõpp kuu aega malaisias. Siis polnud küll päris vihmaperiood, aga seda vihma nägin siiski. Sajab enamasti öösel. Ja sajab tugevalt ja korraga...ei ole mingit 2+ ööpäeva kestvat sadu nagu meil siin. Lisaks on õhk ju soe, seega ka vihm on soe ja ega sa turistina ju päris metsas ei ela, ikka oled asulas ja see 1-2 tundi vihma mis võibki päeval sadada ei tee kellegile liiga. Ja peale vihma kuivab kõik ülikiirelt.

Tylos
28.12.09, 22:28
Suht uglyd ikka tõesti. Kui turistid selliste elukate pärast sinna lähevad, siis ma ei saa aru. Saksamaal ja Hollandis saab 50€ Miss Estoniaid keppida terve furgoonitäie. Nahui sinna Taisse üldse asja???
Ja selle kepiteema võiks tegelt lõpetada jah siin. Tais on oluliselt targemat ka teha ja õige mees saab igal pool keppi!



Svenza,mis aastal sa Mister Universumi tiitli v6itsid? ;D

Tigrano
28.12.09, 22:37
Loodan, et enam ladyboy taolisi postitusi ei tule siia.

Ei tasu teemat ülearu solkida, sest muidu lähevad järjest postitused kustutamisele

edit: nagu tarmonator ütles:

see oli küll hästi öeldud...liiga palju jutumehi on siin teemas. Tehke eraldi teema ja laske siin asjatundjatel huvitavaid lugusid Tai elu kohta rääkida.

hoss23
28.12.09, 22:56
tnx Tigrano, et lõpuks ometi sekkusid.

kardpleier
28.12.09, 22:58
see video käib lihtsalt siia teemasse
üks parimaid filme imo.

http://www.youtube.com/watch?v=uG3TS69jlpM


mul ka yks lemmikuid

Svenza
28.12.09, 23:05
Svenza,mis aastal sa Mister Universumi tiitli v6itsid? ;D

Sa oled kuuma saanud tont vä??? Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord. Olid ju peletised kõik piltide peal. Sa Tylos pead tõesti MR Universumiks hakkama, et keppi saada

ranka
28.12.09, 23:07
Rahu. Üks sellises stiilis postitus veel siis 2009-ndal aastal sellel postitajal siia asja ei ole.

EDIT: Svenza soovitan üleüldse sul oma posti kustutada.

ok2aa
28.12.09, 23:13
Kuna teema siin on populaarne, siis oleks huvi teada, millistes riikides veel pesitevad pokkerimängijad, kes teenivad lõviosa elatisest just pokkerist, oleks väga huvitav ja kasulik inff.

Nende meesnaiste kuuma teema peale tuli mul pilt ette, et kellelgi hakkasid arvuti taga vist munad sügelema ning rahuldadakse end uue ning värske informatsiooniga siin. Okse maitse tuleb suhu.


ise millalgi mõtlesin, et hispaania oleks ka suht hea valik. kliima hea, hinnad odavad, lähedal ka eestile. oleks seal veel sama hea köök kui prantsusmaal siis oleks superluks.

Tylos
28.12.09, 23:15
Sa oled kuuma saanud tont vä??? Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord. Olid ju peletised kõik piltide peal. Sa Tylos pead tõesti MR Universumiks hakkama, et keppi saada


Relax,kotkas.

leits
28.12.09, 23:17
M

ise millalgi mõtlesin, et hispaania oleks ka suht hea valik. kliima hea, hinnad odavad, lähedal ka eestile. oleks seal veel sama hea köök kui prantsusmaal siis oleks superluks.


ma teeks BMWsse grind house hea meelega .. olen pidevalt mobiilne .. taga istmel magan .. wifi alades olen pokkeripro .. elu on lill, magan seal kus tahan jne jne ... tohutu luksus .. ja kui vaja soidan ka taisse

taiki
28.12.09, 23:21
Lõpetage see fucking off topic ära juba ükskord.

Ei tea kas peaks nutma või naerma. Minu post saab olema samamoodi täiesti offtopic nagu svenzalgi. kui tahtsite lugeda Taimaast, siis hiir tagasi kätte.

Pmliselt mina näen sellel teemal 2 võimalikku võimalust.

Esimene oleks see, et kõik jäeks nagu praegu on. Need inimesed kes on teema juba läbi lugenud võtavad viimasel lehel uusimad postitused lahti ja nagu internetiga tavaliselt ikka on seal vastupidiselt Taimaa kohasele infile loevad nad kellegi kardpleieri arvamust, et mingi 8 aastat vana hollywoodi film meeldib talle või kellegi Tylose riistamõõtmisduelli mõne teise foorumlasega. Teema on bs, kellegile enam ei meeldi. Enamus põhi asju on öeldud ja isegi kui keegi teeb mingi briliantse postituse nagu Johnny on siin teinud siis see jääb sitalaviini alla peitu. Positiivne asi oleks see, et teema seisaks kauem esilehel ja seda loeks rohkem inimesi.

Teine võimalus oleks adminnil seda BSi pidevalt kustutada. Kui seda teeks vajuks teema kiiremini lihtsalt unustusehõlma. Viimane variant on imo teostamatu(adminnidel palju tööd) ja pole isegi parem. Pole midagi teha. Inimesed lihtsalt arvavad, et kedagi kotib mingisuguse võõra arvamus, keda nad kunagi näinud pole "yee Me Laaaiks this shiit". Samuti peavad nad oma olematut mainet ülal hoidma ja vastu vaidlema võitmatus kahevõitluses, siis hoiavad oma au, et teised inimesed kes neid kunagi näinud poleks neist halvasti mõtlema ei hakkaks. Trollid on lihtsalt paratamatu kõrvalnäht internetiga. Sorry inimesed, aga see teema ei ole see enam mis ta oli 1-4 lehekylge.

Nothing lasts forever. :D ...

ranka
29.12.09, 00:46
See kustutamine ei ole nii lihtne nagu esmapilgul välja paistab, sest too ladyboyde jutt oli diskussiooni loomulik jätk. Enamus suuri ja populaarseid teemasid lähevad tihti peale oma originaalmõtte raamidest välja just tänu diskussioonile.

Mina ei ütleks, et ladyboyde osa teema ära lõhkus, pigem see viha ja vaen, mida me külvasime Codecciga ja nüüd Tylos.

PS! Ma ise teistes foorumites peale 2p2 ei käi ning seal lähevad isegi strateegiateemad "offtopicuks". Aga kas siis tõesti teistes foorumites on teemad 100% "raamides"? Ma arvan, et mitte.

nikitheone
29.12.09, 00:47
+ ladyboyd on üks osa taist, miks neist mitte rääkida.

taiki
29.12.09, 01:02
Ok toon viimasest postist siis uuesti tähtsamad asjad välja: ma ei olnud ühegi posti kustutamise poolt ja ei kritiseerind seda ladyboydest rääkimist. Maybe saaks hoiduda päris offtopicust nagu "jah, olen nõus.";"word","damn tahaks juba minna", rääkimata mingist sõimamisest. Mitte ainult ei kaldu selline asi teemast mööda vaid ei anna mingit kasulikku infi, kuna see kas tahaks/kellele meeldib, on 99% kordadest tundmatu.

Ok Tai teemadele siis korraks tagasi. Johnny oskab võibolla kommenteerida selle koha pealt. Tõmbate ringi nendega, aga 2+2 on kirjutatud, et Tai naised on tihti armukadedad,jälitama ei hakka vms. Ehk viitsib keegi kirjutada Tai naiste iseloomust(nuh üldistatult, võrdluses eesti naistega võibolla) ja siis mis käitumisnormid ja kombed erinevad lääne maailmast üldiselt(ka mehed).

mkva
29.12.09, 01:21
Ok toon viimasest postist siis uuesti tähtsamad asjad välja: ma ei olnud ühegi posti kustutamise poolt ja ei kritiseerind seda ladyboydest rääkimist. Maybe saaks hoiduda päris offtopicust nagu "jah, olen nõus.";"word","damn tahaks juba minna", rääkimata mingist sõimamisest. Mitte ainult ei kaldu selline asi teemast mööda vaid ei anna mingit kasulikku infi, kuna see kas tahaks/kellele meeldib, on 99% kordadest tundmatu.

Ok Tai teemadele siis korraks tagasi. Johnny oskab võibolla kommenteerida selle koha pealt. Tõmbate ringi nendega, aga 2+2 on kirjutatud, et Tai naised on tihti armukadedad,jälitama ei hakka vms. Ehk viitsib keegi kirjutada Tai naiste iseloomust(nuh üldistatult, võrdluses eesti naistega võibolla) ja siis mis käitumisnormid ja kombed erinevad lääne maailmast üldiselt(ka mehed).


Mina tsillisin seal nädal aega ühe ja sama tüdrukuga rini. (ei olnud hooker!) Tai inimesed on ju Budismi usku, seega nad on väga avatud ja väga väga toredat, meeldivat etc. Ainuke vahe ogi siis see, et nad on avatud. Ega muu eirti inimese iseloomus ei erine. Kui ma tänaval teisi tüdrukuid tsekkisin vms, siis tüdruk solvus kergelt, kuigi ma ei tea miks.. (naised) kuid pikemalt ta oma solvumisega ei peatunud. Väga arusaajad on nad. Nt malaisa rahvas on hoopis teise iseloomuga, kuna nad on Moslemid. Ma ei tea sorry, kui mu arvamus ja väljavaade kedagi häirib, aga see on minu arvamus ja teadmine.

Svenza
29.12.09, 01:49
Tisko elas seal pool aastat. Ta teaks nii mõndagi rääkida. Seda mainis jah , et jube armukadedad pidi olema. Ja siis veel see jama, et inglise keel neil ikka väga nadi. Nagu 7 aastase lapse tasemel, et tõsisematel ja reaalsetel teemadel ei saagi rääkida. Ise ma ei kannataks lolli naist pikemas perspektiivis välja. Või kuda teil seal on?

mkva
29.12.09, 02:31
fck off @ all this offtopic.

All i need is ..

http://www.bugbog.com/images/beaches/thailand-beach-pictures-krabi/thailand-beaches-large/beaches-ko-samet-volleyball.jpg

praekartul
29.12.09, 03:20
Võibolla see küsimus käis enne läbi ka aga olen siin nüüd ennast päris sodiks lugenud ja lõpuks naismeesteni jõudnud aga tekkis küsimus palju enne raha kõrvale panite? Kui riskantne on üldse pokriga välismaal grindida?

Spewmonkey
29.12.09, 03:56
Tisko elas seal pool aastat. Ta teaks nii mõndagi rääkida. Seda mainis jah , et jube armukadedad pidi olema. Ja siis veel see jama, et inglise keel neil ikka väga nadi. Nagu 7 aastase lapse tasemel, et tõsisematel ja reaalsetel teemadel ei saagi rääkida. Ise ma ei kannataks lolli naist pikemas perspektiivis välja. Või kuda teil seal on?


Ainus post, mille ma siit teemast läbi viitsisin lugeda kuna kell on liiga palju hommikul juba. Tisko armukadedate naiste kohapealt levivad linna peal jutud, et ta on selles ise süüdi :D. Korraliku keelega naised on küll haruldus, aga leiab ikka(tai kohta korraliku siis).
Olen Bangkokis elanud nüüdseks 8 kuud, ostsin 1-otsa pileti aprillis, ammu oli tahtmine üle checkida ja siin ma nüüd siis olen. Ladyboysid pannud ei ole. Kui viitsimine tekib, siis võin millalgi pikemalt kommenteerida kui õhus veel küsimusi ripub.

mkva
29.12.09, 03:58
kus elad ? ma varsti ostan ka üheotsapileti. äkki pakud öömaja mõneks päevaks, kuniks bangkokist edasi saartele minema panen ?

Spewmonkey
29.12.09, 04:01
Elan kesklinnas, öömaja ei võimalda, sest meil on diivanidki täis pakitud jaanuari lõpuni ja võimalik, et ka veebruaris.

mkva
29.12.09, 04:03
No ega hullu polegi, niisama suusoojaks küsisin, seal kesklinnas olen varem ööbinud ka ala mingi 10$ öö, nii et suht naeruväärne ..

mkva
29.12.09, 04:10
HAHA, mis mul veel meelde tuli. Kõik kes peaksid kunagi Bangkoki sattuma, minge õhtul suvalise tuk-tuki venna juurde ja öelge, et taahate Ping Pong show näha :D (nõrganärvilistel ei soovita) Aga muidu on täiesti erakordne vaatemäng :)

mkva
29.12.09, 04:20
Vaatan just seda Big trouble in Thailand
Selline näeb välja venna nägu, kes just minemas kohtusse saamaks teada kas ta saab maksimumi, ehk surmanuhtluse või teise maksimuni, ehk eluaegse. / tegemist siis narkodiileriga.

http://www.upload.ee/image/320687/Untitled.jpg

Kloonike
29.12.09, 09:07
Tean, et see minu MC760 peaks praegu nendest kõige levinum olema ning üldiselt kiidetakse. Suurt vahet aga ei tohiks olla. Kõige olulisem asi on see, et modem toetaks EV-DO.


Käisin uurimas. 1. jaanaurist hakkab neil uus kampaania. MC760 saab 6500.- baht eest ning 3 kuud peale seda on tasuta. Ootan 5 päeva ja lähen ostan ära. Loodan, et toimib stabiilselt ning latency on hea.

Johnny Jazz
29.12.09, 09:31
Käisin uurimas. 1. jaanaurist hakkab neil uus kampaania. MC760 saab 6500.- baht eest ning 3 kuud peale seda on tasuta. Ootan 5 päeva ja lähen ostan ära. Loodan, et toimib stabiilselt ning latency on hea.

Stabiilne on ta küll ning latency ka üllatavalt ok. Mõni minut tagasi tehtud testid siis:

http://www.speedtest.net/result/665784976.png (http://www.speedtest.net)
http://www.speedtest.net/result/665786058.png (http://www.speedtest.net)
http://www.speedtest.net/result/665786852.png (http://www.speedtest.net)

Praegu on veel ka põhimõtteliselt kõige hullem tipptund ehk öösel (mil mina valdavalt grindin) on olukord veelgi parem. Usun, et sul seal peaks enam-vähem sama seis olema. Peaksid aga välja uurima, kui kaugel on lähim CAT Tower sinu (tulevasest?) kodust. Kuni mingi 5km peaks veel täitsa ok olema. Mul on ca 2km ning väga hea!

nikitheone
29.12.09, 09:36
johnny kuda seal siis inglise keelega on?

Johnny Jazz
29.12.09, 09:51
johnny kuda seal siis inglise keelega on?

Väiksemates kohtades nagu ka siin, kus mina elan, pole peaaegu mitte üheski restoranis ingliskeelset menüüd (kahes kohas on, aga need on ka raudteejaama kõrval, kust turistid läbi käivad), väga paljud inimesed ei tea, mida tähendab "hello" ega "thank you". Isegi hotelliteenindajad pole palju asjalikumad! Samas olen täheldanud, et lapsed vanuses 10-15 suudavad sageli põhilised asjad isegi ära rääkida. Seega võib eeldada, et inglise keel on õppekavasse üsna jõuliselt sisse toodud ning ~5 aasta pärast on olukord juba märksa parem.

Phuketis jms turismipiirkonnas saab kõik esmased vajadused inglise keeles ära aetud. Mõne intelligentsema tüdrukuga, kes seal juba kauem töötanud on, võib olla lootust isegi sügavamasse diskussiooni laskuda.

Pealinnas on korralikud rahvusvahelised ülikoolid, elab/liigub palju välismaalasi ning väga paljud kohalikud on teatud määral läänestumas. Seal peaks väga normaalselt inglise keelega hakkama saama, ehkki endal laialdane kogemus veel puudub (varsti, varsti).

Samas - mis seal ikka. Kõik ikkagi sisimas tahaksid osata ning pole ebatavaline, et noor neiu naabermajast koputab häbelikult sinu välisuksele ning loeb internetist paberilipakale tai tähestikus üles kirjutatud "you me teach english, me you teach thai". The rest is history :D

Fantaasiat läheb vahel kõvasti tarvis ning kehakeeles peab tugev olema, kuid üldiselt on lõbus ning nalja saab selle keelebarjääriga! Mida enam tuttavaks näoks ma siin linnapeal ka muutun, seda enam julgevad inimesed vähemalt üritada minuga inglise keeles rääkida, ehkki varem on kategooriliselt väitnud, et nad ei oska. Eks nad ikka kuulevad siit-sealt - telekast jms, kuid kardavad valesti rääkida.

nikitheone
29.12.09, 09:58
a kuidas sul tai keelega lood on? on raske?

Johnny Jazz
29.12.09, 10:22
a kuidas sul tai keelega lood on? on raske?

Kui laiskusest üle saaks ning tähestiku viitsiks endale selgeks teha, siis hakkaks vaikselt külge kindlasti. Räägin ise muidu vähemalt alg- või kesktasemel üsna mitut keelt ning pean seda üheks oma tugevamaks küljeks. Seda arvesse võttes aga on minu Tai keele oskus alla igasugust arvestust - oskan praktiliselt vaid põhilisi sööke tellida ning ei ole viitsinud isegi numbreid korralikult ära õppida, ehkki mingi tuhande piires kuluks mul selleks konkreetselt 10 minutit. Laiskus :)

Võtan uuest aastast käsile selle asja, kuna liiga sageli on naistega asjad keelebarjääri taha jäänud. Tai keele oskus tekitab neis usaldust - isegi kui ma oma üksikuid sõnu purssida üritan.

Grammatika tundub imelihtne ning loogiline. Tuleb lihtsalt tähestiku õppimisest alustada. Mis aga kõige hullem - nagu enamikule Aasia keeltele omane, on siin kasutusel tonaalsüsteem (sorry, ei tea eesti keeles õiget sõna selle jaoks). Ühesõnaga on igal häälikul viis tähendust, sõltuvalt sellest, mis tooniga see on öeldud!!!
Suvaline näide - sõna "mai". Sõltuvalt toonist, kuidas seda öelda (mid tone, high tone, low tone, rising tone, falling tone), tähendab see kas "puit", "mitte", "siid", "põletama" või "uus".

Samas eks sellega ole nagu kõige muuga - kättevõtmise asi. Lähen uuel aastal ilmselt mingile kursusele, et vähemalt baas kätte saada. Siis on juba lihtsam lihtsalt naistega suhelda ning Tai keelt purssida. Nad väga viisakalt ja rõõmsalt parandavad ja selgitavad kohe kui midagi valesti läheb.

Ajuvaba
29.12.09, 10:38
kui saladus ei ole, siis kui vanad olete "Tai elanikud"?

taiki
29.12.09, 11:54
Yay teema suht rööpasse tagasi läinud.

Ülipopp on taimaal Muay Thai. Kellegil sellega kogemusi on? On hea meelega nõus õpetama? Mingisuguse minimaalse tasemeni jõudmine on raske/aeganõudev? MMA huvitaks tegelt isegi rohkem...

Teine küsimus oleks natuke spetsiifilisem Kinode kohta. Kas filmid on seal dubleeritud või subtiitritega(ise kardan et on ilmselt dubleeritud, suur riik)? Oletan et filmid tulevad umb. samal ajal Eestiga. On kinod üldse levinud seal? Ise suht filmide friik ja see asi oleks tähtis.

vsiu100
29.12.09, 12:49
Ülipopp on taimaal Muay Thai. Kellegil sellega kogemusi on? On hea meelega nõus õpetama? Mingisuguse minimaalse tasemeni jõudmine on raske/aeganõudev?

pop on ta tõesti.
äärelinnades võib näha päris palju lahtisi nn katusealuseid-treeningsaale.
turistide peatänaval kuskil nn baaris toimuvad matsid on showelemendiga.
tasemele jõumise kohta - sellega on nagu iga teise asjagagi - sõltub iga inimese individuaalsest pingutusest, õpetajast ja talendist.
mis eesmärgil tahad seda asja osata?

taiki
29.12.09, 12:59
Nu enamasti ikka omalõbuks :D, nagu enamus asju mis ma teen. Um pole proovind ning ei tea kui palju see meeldiks, kui sellised asjad meeldivad tavaliselt. Ei saant päris aru kas oled sellega ise tegelend või mitte. Ütleme nii, et kui kaua kuni saaks kehvemapoolse Muai Thaid õppind inimesega kelle paremad päevad on möödas võistelda, nii et päris haledalt pähe ei saaks. Nats olen sellest videosid vaadant ja nagu päris karate see ei olem, et õpid aastaid ja saad mingeid vöösid, tundub rohkem nagu kickbox natuke suuremate võimalustega. Eesmärk oleks siiski võistelda. Nad hakkavad seal päris titeeas peale, nii et kas oleks mingit lootust, arvestades seda, et ma olen ikka aastaid maas nendest.

tolmuahv
29.12.09, 13:22
Karatega pole seal küll suurt pistmist, see on väikeste reeglite erinevusega ikkagi kick ju. Ja kohalike entusiastide vastu niisama lambijaanid küll ei saa. Seal peab ikka tõsiselt valu taluma ja aastaid harjutama. Karatekal taotakse jalad kohe alt ära. Samas on seal päris palju välismaalasi ja mitmed neist on kõvad tegijad. Aga enamus on kickboxi taustaga vist ja eluaeg tegelenud. Ei kujuta ette, et sellist sporti saaks teha stiilis 'harjutan nats ja lähen proovin võistelda'.

Vandalar
29.12.09, 14:06
Palju Tais klotsi vaja on, et kuu aega pinnal püsida?

kivisaba
29.12.09, 14:11
Palju Tais klotsi vaja on, et kuu aega pinnal püsida?

aga äkki loeks teema läbi?

Spewmonkey
29.12.09, 14:19
5-50k eeki, oleneb kus ja kuidas elad, rohkemaga saab alati.

Spewmonkey
29.12.09, 14:25
Pole küll otseselt elamisega seotud, aga suvel vist tuttavatel plaanis maja üürida Taisse ja kutsusid, et tule ka mõneks ajaks. Nii, et küsiks kust kõige soodsam võiks olla lennupileteid Taisse osta? Või on mõningaid muid kogemusi, et millise firmaga oli kõige sujuvam lennata?


Airberlinilt leiab vahel häid pakkumisi.