PDA

View Full Version : Milliseid SNG-si mängite?



onuark
25.12.09, 18:49
Cashi mängijaid tundub Eestis olevat kõvasti rohkem kui tõsiseid SNG mehi, või on mulle vale mulje jäänud.

Igatahes.. Milliseid SNG-si te mängite ja miks?
Kas turbod / normal kiirusega ?
Kas 1table / MTT ?
Miks mängite just selliseid SNG-si, ehk mis on nende sng-de puhul Teie arvates + ja - ?
Kas on kuhugile hea edasi areneda, ehk suurema buy in'iga turniire, mis on piisavalt tihti.
Mitmel laual korraga laste?

Teen otsa lahti.

Olen mänginud starsis $4.4 180man SNG-si. Nende suureks plussiks on see, et need toimuvad õhtuti väga tihedalt(Alla 10m uue sng jaoks). Hommikul on vähe mängijaid (peab ootama ligi 30m uut sng)
Tase on väga nõrk nendes turniirides.
15m blind level - seega solid.
Miinus: järgmine step oleks $11 180 manid, aga need toimuvad väga harva, õhtuti ainult. Olen võtnud paar shotti neid sngsi, aga sain 4 sng järjest näkku ja, praegu pole rohkem proovinud.
BR hoian 100 BUY INi et järgmist levelit proovida, ehk 100 x $11 = $1100 on vaja, et mängida $11 180man-e.
Pärast seda oleks võimalik $22 180 manid, aga ei tundu ka väga populaarsed olevat.

Need olid normaalse kiirusega multitable SNG'd.
Kas turbodes on rohkem mängijaid ja peaks pigem kuni 45 mängijaga turbosi katsetama, et need toimuvad tihedalt ja suure volüümi korral tuleb turbodes skill ka numbrites esile?

edit: Mängin 4 laual korraga. Olen proovinud ka kuni 20 lauda korraga stack laotusega(üksteise otsas), aga kuna tulemused ei olnud head, siis olen jäänud 4 laua juurde. Nüüd tundub, et peaks jälle volüümi suurendama ja mingi 8 laual stack laotusega proovima, sest otsused tunduvad piisavalt kiired ja kindlad.

häid pühi.

MrT2inem
25.12.09, 22:07
Ise panen päris odavaid STT-sid. Turbod ei istu ja ei saa rahulikult käsi valida (IMHO) Tavaliselt toksin 2 korraga mõnel juhul ka lagi 4. Mida rohkem laudasid, seda kehvemini hakkab mul millegipärast mäng minema. A usun, et asi selles et olen alles suht algaja ja vaja veel tohutult õppida. Plaanis hakata ka nüüd mingil ajal kui rolli saan taguma $2-$4 sisseostuga 90+matsiga SNG-sid ja arvatavasti samuti piirdun kas siis ühe või kahe lauaga korraga.

Madis Very
25.12.09, 23:19
Short story:
Eelmine kuu alles hakkasin SnGdega tõsisemalt tegema tegin ca 1k 6,5$turbo STTd ära, ei tundnud, et see minule on. Siis läksin 45/180 manide peale üle(põhiliselt alles dets alguses) ja üsna ez money. Tavalises sessis esimene tund TN hoiab vähemalt 16 lauda lahti ja sealt edasi hakkab järjest vähemaks jääma obv ...
Ja PSis mängin :heart:

kivisaba
26.12.09, 11:58
45 man turbod on väga ez money minu meelest ja volüümi saab kh korralkult panna

onuark
26.12.09, 13:12
45 man turbod on väga ez money minu meelest ja volüümi saab kh korralkult panna



Seal on palju rahvast igas buy in levelis? ehk hea edasi areneda?

flipmachine
27.12.09, 17:24
ise pigem cash mängija, kuid viimasel nädala tegin testi mõttes hunniku 3.40$ turbosid pokerstarsis .. ja ausalt öeldes ei ole seal taset olla. Võidab see ,kes suudab kõige rohkem riverisse imeda. Vägagi biiditav.

Koit
27.12.09, 17:29
enamasti multy table turbod/normal speed omad. Suhteliselt suva järgi laksin neid, lemmikut pole. Suures osas micro omasi siis.

kivisaba
27.12.09, 18:36
Seal on palju rahvast igas buy in levelis? ehk hea edasi areneda?

lvlid 1.1 3.25 6.5 ja 12 tulevad suht kiirelt paari minutiga täis, teisi pole mänginud

andu_andu
27.12.09, 19:16
Milliseid SNG-si te mängite ja miks?
Kas turbod / normal kiirusega ?

FTP-s HUSNG $115 turbod, sest sealne blindistruktuur ja turbo formaat sobib kõige paremini mu oskustega.

Kas 1table / MTT ?

HUSNG

Miks mängite just selliseid SNG-si, ehk mis on nende sng-de puhul Teie arvates + ja - ?

Miinuseid polegi eriti ; Plussid on see, et FTP-s on tihe traffic turbodes, vähemalt microdes( kuni $115 ) ja mängijad on enamus mingid droolerid ning isegi võitvad regularid on enamus halvad.

Kas on kuhugile hea edasi areneda, ehk suurema buy in'iga turniire, mis on piisavalt tihti.

Sellepärast ongi HU sng etem kui ühe, või mitmelaua oma, sest HUSNG-s on kuhu areneda ja mängud ei kuiva ära nii kiirelt. Kõik suurimad profititabeli liidrid SS leaderboardides on HUSNG vennad.


Mitmel laual korraga laste?

Ühte lauda, sest nii on areng kõige kiirem ja winrate maksimaalne ( swingid kõvasti väiksemad ) .

cacapall
04.02.10, 13:48
45 man turbod on väga ez money minu meelest ja volüümi saab kh korralkult panna


Kus sa mängid? FTP ? Seleta kuidas sa finaallauas käitud. Ma ei tea, aga ma alati saan seal mingi näruse koha, kuigi finaallauda sisenedes on mu stack parajalt suur. Pean vist push or foldi rohkem õppima...

kivisaba
07.02.10, 05:33
Kus sa mängid? FTP ? Seleta kuidas sa finaallauas käitud. Ma ei tea, aga ma alati saan seal mingi näruse koha, kuigi finaallauda sisenedes on mu stack parajalt suur. Pean vist push or foldi rohkem õppima...

starsis mängin Ft-s kui on üle keskmise stack siis üritan võimalikult palju pushida ja inimestele ajudele käia samalajal vältides suurema stackiga kohtumist
kui short olen siis ei anna kellegile halastust shoven nii palju kui vähegi saan
üldiselt foldi crapp ja shove kõik käed mis vähegi meeldivad
ja tunne oma vastaseid mõnikord on õige ka button shoveda any2

üldiselt sai väga mõttetu post aga küsi täpsemalt järgmine kord