PDA

View Full Version : NL50 K high frush



Pahvak
26.12.09, 17:19
Villain on eestlane - seega arvan, et enamvähem kompetentne. PTR näitab, et ta on mänginud FT-s ca 10k käsi. Minu sample on 15/12/1.7 aggfq=33 üle 100 käe.

Kommenteerida võib ka teisi tänavaid, aga eelkõige huvitaks riveri play. Mis on parim riveri play? Bet-call peaks vaieldamatult halvim olema? Või on mu mäng liiga konservatiivne ja villain shoveb piisavalt tihti kehvema käega? Ma ise arvan, et standard villain ei shove väga tihti J tripsiga või vähemalt mitte nõrkade tripsidega ja nõrkade flushidega?

Ühest küljest näeb mu liin päris nõrk välja, aga teisest küljest jõuavad 4-way flopidel riverini ainult parimad ranged...

Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 8 players - View hand 441387 (http://www.thehandconverter.com/hands/441387)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP1: $31.20
MP2: $49.70
CO: $23.20
BTN: $43.00
Hero (SB): $55.30
BB: $50.00
UTG: $99.40
UTG+1: $50.50

Pre Flop: ($1.55) Hero is SB with K :diamond: T :diamond:
2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, BTN calls $0.50, Hero calls $0.25, BB checks

Flop: ($2.80) J :diamond: 9 :diamond: J :heart: (4 players)
Hero bets $2, BB calls $2, MP1 folds, BTN calls $2

Turn: ($8.80) 3 :diamond: (3 players)
Hero checks, BB bets $4, BTN folds, Hero calls $4

River: ($16.80) Q :spade: (2 players)
Hero bets $8, BB raises to $43.40 all in, Hero folds

qjet
26.12.09, 17:23
paaris lauas ei meeldu mulle kunagi välja leadida flushi, kui mul readi pole. c/c river, aga ma foldiks samuti river shove peale. ja sa mängisid oma kätt suht face up

Pahvak
26.12.09, 17:27
Mõtlen ise ka, et Jx või väiksem flush betiks kindlasti ise ja arvan, et palju nõrgemaid käsi tal ranges ei ole. Lisaks on ise bettimisel oht, et see nõrgem osa rangest, mida ma beadin tõstab mind mu käe pealt maha, sest ta arvab, et valueshoveb.

flipmachine
27.12.09, 14:35
Isiklikult ei limbi k10s SB sisse - raise või fold. flopil oleks täpselt sama teinud. Turnil kaaluks pigem raise ~10$ see annaks sulle suure hulga infot vastase käest ,aga ma ei tea ka su mõtteid callides..olid 100% kindel ,et ees või juba kahtlused hinges. Riveril sama as you .. aga mina shoveks vastase poolelt riveris ainult QJ. Üsna kindel,et fold oli hea.

Pahvak
27.12.09, 17:14
Isiklikult ei limbi k10s SB sisse - raise või fold. flopil oleks täpselt sama teinud. Turnil kaaluks pigem raise ~10$ see annaks sulle suure hulga infot vastase käest ,aga ma ei tea ka su mõtteid callides..olid 100% kindel ,et ees või juba kahtlused hinges. Riveril sama as you .. aga mina shoveks vastase poolelt riveris ainult QJ. Üsna kindel,et fold oli hea.


KTs on raisemiseks liiga nõrk, sest väga tihti me ei saa HU potti mängida ja isegi kui saame, siis oleme OOP. Arvan, et 4way pole SB completimine halb, et drawd hittima minna. Mis puutub turni, siis mingit kahtluseussi mul polnud, lihtsalt mängisin passiivselt ja mulle ei meeldi raiseda informatsiooni saamise eesmärgil, sest info peab olema odavam kui sealt saadav kasu; mitte praegu, aga mõnikord on lihtsalt odavam/parem maha callida. Kui ma raiseks turnis 10$ peale ja vastane shoveks, siis ma foldiks ju samamoodi nagu riveris?

P.S. Mul oli turnis juba plaan, et callin turni ja bet/foldin riveri.

tdx
27.12.09, 21:21
Veits kahtlane liin on sul siin käes imo.

Esiteks, sa betid 4way paardunud floppi - mis teed, kui BTN raiseb to $10? Shoved või foldid? Kui foldid (nagu mulle su mõttekäigust tundub), siis ma pigem ei betiks seda floppi, vaid check-calliks.

Turni check on kummaline mu jaoks, kuna peaaegu iga Jx checkib siin järgi pot controli eesmärgil ja kõik paremad käed betivad (mille sa oled obv sunnitud callima). Ma paneks standard 2nd barreli suuruse beti ja calliks ka enamvähem iga mõistliku raise, kuna pot on nii väike.

Riveril, kui initsiatiiv oleks sinu käes, siis ilmselgelt vbetiks. Shove peale ilmselt full ringis võib isegi foldida(?)
Kui initsiatiivi pole (nagu siin käes), siis donkaks ainult juhul, kui on plaan raise callida/shoveda. As played, kui sa check-calliks riverit, siis ta valuecutib ennast siin üsna tihti nõrgema flushi / Jx'ga. Pot on ka üsna väike, niiet showdown tuleb odav.

Pahvak
28.12.09, 00:11
Tänud hea posti eest. Seedin seda veidike.