PDA

View Full Version : Lulu's sexy adventures, part I



krayzie
28.12.09, 18:40
Kuna siia pole mõnda aega midagi uut postitanud siis jagan natuke oma mõtteid teatud teemadel.

Infot kuidas pokkerit mängida on palju. Veebist võib leida mustmiljon strateegiapostitust, sadu handcharte, õpetusi kuidas teatud tänavatel panustada jne jne jne. Mängijad võivad liituda erinevate treeningsaitidega, postitada käsi, analüüsida teiste mängu, vaadata tundide kaupa videosi või osta endale riiulitäis raamatuid. Kõigest sellest hoolimata on masendavalt suur hulk mängijaid longterm kaotavad või rake monkey'd (ja ma ei mõtle sh ainult pühapäevamängijaid). See, kust jookseb piir suurepärase ja keskpärase mängija vahel tundub hägune. Järgmistel lõikudel olevad mõtted teevad selle piiri äkki natuke selgemaks.

Kõige raskem vastane pokkeris oled sa ise.

Alustagem rohujuure tasandil mõtlemisest. Oletame et sa seisad tänaval ja näed kuidas moottrattur koerast üle sõidab. Rattur sõidab minema, aga sa ise salvestad naljapärast agoonias looma siplemise enda telefoni selleks et see hiljem youtube'i laadida ning foorumitesse postitada. Loogiline tegevuskäik kas pole?

Oletame et sa soovid osta palaval suvepäeval jäätise mis ei maksa sinu jaoks sisuliselt midagi. Kahjuks peale ostu kukub lahtine jäätis porilompi. Kas sa võtad jäätise porilombist välja ning hakkad sööma? Või jalutad lihtsalt minema? Või ostad uue?

Viisid kuidas me asjade üle mõtleme on meie jaoks enamasti nii automaatsed et me ei vaevu vaagima põhjuseid miks see või teine otsus sündis. Me oleme kogu senise elu mõelnud asjadest teatud viisidel ilma mõtlemata kas põhjused nende taga on loogilised või mitte. Samamoodi ka pokkeris. Suur osa igapäeva-halbadest-grinderitest on mänginud pokkerit juba aastaid, neil on teatud stiil ja viis kuidas nad mängu üle mõtlevad ning nad ei vaevu kunagi elementaarsete ostuste üle pead vaevama – standard, next hand please ning jaanalinnumäng jätkub.

Et sellest tsüklist välja rabeleda on vaja unustada üks lihtne asi - ego. Sa pead endale tunnistama et teed vigu. Igapäevaselt. Nagu kõik teised mängijad, iseasi kas nad tunnistavad seda endale või mitte. Ei ole mõtet endale vastu rinda taguda ning vanduda et mängid perfektselt, eriti kui graafik käib nagu sinusoid ümber 0-telje ning kõrgeim limiit milles plussis oled on 25nl. Pole mõtet istuda lauda kus on 4 keskpärast/head regulari ning 1 professionaalne shortstack lihtsalt seetõttu kuna su ego ütleb „Ma olen nii hea et ei pea tableselectima, biidin iga suvalist mängu“. Isegi kui sul on seal lauas keskmiselt 2ptbb/100 eelis siis variatsioon mis sellega kaasneb on mõttetult suur. Ei ole ka mõtet avada UTG pealt T8o lihtsalt sellepärast et Cole South seda oma videotes teeb – sa ei mõista neid põhjusi selle otsuse taga. Jne jne. Mäletan kuidas üks mängija minu peale hingepõhjani solvus kui ma arvasin et 5678A laual pole hea KK shoveda eriti kui hero eelmised tänavad oli minbettinud.“Aga ma võitsin ju“ oli argument kui villain QQ'ga callis ning egotrip võis jätkuda.

Paar tüüpilist viga mida veel välja tooksin:

1.Mängitakse liiga palju laudu. Kui vägisi tundub et 4tabledes liigub graafik ülesmäge ning 16tabledes allamäge siis oleks aeg silmaklapid eest võtta ning mängida nii nagu kasumlikum. Mängides vähem laudu on variatsioon väiksem, jõuad kirjutada notesi mängijate kohta (need toovad pikas perspektiivis $$$ tagasi kui oskad vastaste mõttekäiku kirja panna). Jõuad jälgida kes võitis/kaotas suure poti, kes võib olla tiltis, kes mängib järgmised käed äärmiselt fit-or-fold jne. Mängides vähem laudu tekib ajapikku ka tegelik tunne et sa tõesti MÄNGID pokkerit mitte et oled väike mutrike oma kirju hud'i, kahe jagatud kaardi ning preflop handchartiga. On hea tõenäosus et su mäng areneb oluliselt kiiremini (rohkem aega otsused läbi mõelda) kui konkurentidel ning peagi avastad end purustamas limiite mis veel hiljuti tundusid kauged.

2.Mängitakse palju halba pokkerit. Mängijad seovad end mingite kummaliste reeglite ja põhimõtetega kui palju ja kuna nad mängivad ning kui palju tohivad sessiooni lõpuks plussis või miinuses olla. Ei ole mõtet seada endale kohustusi kui palju käsi pead kuus või päevas mängima – katsugem mängida head pokkerit nii palju kui võimalik ning halba nii vähe kui võimalik. Kui sa alustad sessiooniga ning tunned et mõte ei liigu, otsustes tekivad kahtlused, mängu muutub ümmarguseks ja passiivseks ja raha julged sisse panna ainult nutsiga siis ei ole mõtet hakata punnitades mingit arvu käsi täis mängima või hakata jahtima oma kaotatud buyini või kahte. Targem on lõpetada, puhata, katsuda tehtut analüüsida ning üritada mingi hetk uuesti. Need kaotatud dollarid tulevad järgmise sessiooniga tagasi. Siis aga ära lõpeta silmapilkselt kui eelmised kaotused tagasi oled teinud – kui sa mängid hästi, siis mängi pikemalt. Ära pane laudu kinni lihtsalt sellepärast et võitsid 3 buyini ja sul mingi ajuvaba põhimõte et rohkem ühes päevas plussi jääda ei saa. Samuti katsu end kõrvalt jälgida kui mängid hästi ja märgi tolle hetke mõtted üles – miks sa mängid just praegult hästi võrreldes eilsega? Need mõtted aitavad sul järgmine kord sinu A-mängu taas leida.

3.Bankroll mõjutab su otsuseid. See punkt on sisuliselt eelmise järg. Kui paar buyini kaotust mõjub sinu enesetundele halvasti mängid sa üle bankrolli. Kui paar buyini võitu paneb sind rõõmust lakke hüppama ning lauad lähevad insta kinni mängid sa üle bankrolli. Sinu bankroll on sisuliselt see mis põhjustab 95% kõikvõimalikust tildist. Kui aga iga kord mil sa näiteks 5 buyini kaotad limiidis alla pead liikuma mõjub see depressiivselt sinu mängule – enesekindlus kaob, üksi asi enam ei tööta, kõik loevad sind nagu lahtist raamatut jne jne jne. Ning peagi avastad et pead kahanenud bankrolli tõttu veel sammu allapoole astuma. Sisuliselt satub mängija tsüklisse kus ta on äärmiselt ebakindel ja masendunud ning ta bankroll on ebapiisav iga limiidi jaoks mida ta mängib.

Hariduse omandamine

Kui enda aega õppimisele mitte investeerida minnakse sinust peagi mööda nagu situvast kassist. Hea uudis on see et sama võid teha sina teistega! Kuidas teha seda kõige efektiivsemalt on iseasi.

1.Ära ülehinda foorumeid. Tasuta informatsioon mis laiast veebist saadav on laialivalguv, enamasti ebapädev, korralikult argumenteerimata ning tihti antud inimeste poolt kes vahest pole isegi ühtegi limiiti beatinud (võibolla pole isegi pokkerit viimastel aastatel mänginud). Lihtsalt fakt et mingil tondil on kusagil foorumis 10000 postitust ei tähenda et tegu on hea mängijaga, pigem vastupidi. Ma ei mõtle selle all ilmtingimata eesti foorumeid, küll aga meenub üks tüüpiline juhtum PN foorumist kus keegi algaja küsis mängustrateegiat puudutava küsimuse millele vastas 3 patoloogilist luuserit ühtemoodi ning üks kompetentne võitev mängija teistmoodi. See näide on kahjuks pigem reegel kui erand. Aeg ja energia mis kulub mingi pööbli brainfartide läbitöötamiseks-analüüsimiseks on meeletu.

2.Loo otsene kontakt arenevate ja võitvate mängijatega. Arutage käsi, mõtteid, situatsioone. Ja kui midagi muud üle ei jää siis saada kasvõi mõnele profile $10 starsi et ta paar sinu kätt üle vaataks ja küsimusele vastaks. See info on kordi väärtuslikum kui pööbliga foorumis jageletud aeg.

3.Investeeri coachi. Keskmiselt 1 veedetud tund nädalas mängijaga kes pühendub AINULT sinule võib teha mänguga imesi. See raha tuleb kiiresti ja kordades tagasi.

Jätkan kui viitsin

http://www.youtube.com/watch?v=Upam80cjGNo

JohnnyDolce
28.12.09, 18:48
Viitsi ikka - väga värskendav on sellist teksti lugeda ülejäänud foorumites kirjutatud jama kõrvalt.

Johnny Jazz
28.12.09, 18:50
Puhas kuld :)

ranka
28.12.09, 18:57
Nõustun! Seepärast liigungi uuest aastat minema Starsist, et sunniks ennast vähem laudu mängima ja rohkem mõtlema. Kohati tunnen ennast robotina ja see ka põhjus, miks mu winrate on nii kusine.

Selline küsimus. Et mängijas, kes mängivad vähestes laudades ja peavad end heaks mängijas (näiteks Krayzie) kas sul mängimise aeg on teised programmid kinni (näiteks web, MSN jne). Starsis ajab eriti marru see, et paned weebi kinni aga korraks lähed kedagi PTR'ist checkima ning siis ühel hetkel avastasin, et 12-nes laual ja samal ajal foorumit lugemas...

raunooo
28.12.09, 18:57
Puhas kuld :)

+1, tõesti väga hea ja INSPIREERIV lugemine.

k1ly
28.12.09, 19:12
Viimase aja üks kõige asjalikum post . Kindlasti muudad paljude inimeste mõttemaailma sellega.

FreakyJason
28.12.09, 19:24
Väga hariv ja mõtlemapanev tekst

pikk28
28.12.09, 19:26
wow. müts maha.

dabljuu
28.12.09, 19:42
Krayzie on sümpaatse mulje jätnud algusest peale, eriti oma huumorimeelega ( vt. kasvõi teema pealkirja, eksole ) Aind kätekommentaarides jube napisõnaline ja räägib vihjetega :). Asjalik kirjutis, põhimõtteliselt samad teemad on endalgi käigus ja nii on. Ainult see kõutsi asi pole mul läbimõeldud, siin on foorumis pakkumisi olnud respektaablitelt kasutajatelt aga....samas kui Sa nii ütled, et see on üks kiiremaid viise edasi liikuda, siis peab teinekord kandideerima.

Hea töö! Ootab järge ( kui viitsitakse ) !

Lutzky
28.12.09, 20:10
veelkordne austus

mkva
28.12.09, 20:10
Viimase kahe kuu jooksul parim 5 min mille lugemisele olen investeerinud.

Palun järge.

antnx
28.12.09, 20:36
Lõpuks hakkab midagi harivat kah siin foorumis toimuma üle pika aja.

reigo
28.12.09, 20:46
Siuke lugemine oleks juba ammu ära kulunud. Oleks palju aega ja raha ilmselt kokku hoidnud.
Igastahes super tekst!

KraindOnMaind
28.12.09, 22:09
suht fishine

andu_andu
29.12.09, 00:10
tubli tüdruk ;)

ülihea artikkel.

Rigged
29.12.09, 00:15
Solid jutt, osa algusest tuli kuskilt tuttav ette, ilmselt 2+2 see jäätise jutt(mingi sarnane näide oli), aga jah, keep it up.

Svenza
29.12.09, 00:26
Good

kollane
29.12.09, 00:40
väärt lugemine
nii mõnedki asjad läksid täppi minu puhul.

pastilaa
29.12.09, 00:51
väärt lugemine
nii mõnedki asjad läksid täppi minu puhul.




+1

mkva
29.12.09, 05:32
Kui krayzie või teised vastu pole, siis lisaksin ka omaltpoolt midagi teile. Kui ei sobi, siis kustutada. Ma isegi ei tea kas see Fitib siia teemasse, või teen hoopiski end lolliks, aga ehk keegi leiab endale siit ridade vahelt midagi. Tavaliselt ma nii sõna ei võta, kuna olen täitsa noor, kõigest 19 siis ehk teengi end lolliks, aga mis seal ikka.

Mõttemaailm
---

Sinu mõtteviisi määrab su elu. Et olla suuteline teha oma "A-mängu" pead sa hoidma selget pead. Sa ei saa endale lubada sisse lasta kõiki uudiseid ja negatiivsust, Maailm on täis kõike seda ja ainuke viis tulla selles olukorras võitjaks on kontrollida oma mõtteid.
'Sinu mõtted muutuvad sõnadeks, sinu sõnadest saavad teod, ning sinu teod määravad su saatuse'. Mina seda välja ei mõelnud, aga see on mul meelde jäänud, kuna see on tõsi. Meie teod näitava, kes me tegelikult oleme ja kui pealiskaudne või hoopis sügav on meie iseloom.
Kus sa oled praegu, kuhu sa oled jõudnud on peegeldus sinu mõttetest, sõnadest ja tegudest, mis leidsid aset minevikus. Pole mõttet süüdistada meid ümbritsevaid inimesi, vanemaid, sõpru või keda iganes selles, kus sa täna oled, sest kui tõele otsa vaadata, siis keegi nendest ei tassinud sind siia süles.
Kuulen tihti peale minust vanemaid inimesi kurtmas, et küll elu on ikka raske. Give me a break! Nad on liiga ära harjunud kõigega, nad on liiga laisad või siis liiga palju kartust täis, et võtta end kokku ja viia oma elus läbi muudatusi. Rutiin - see on see mis tapab. Palun, ärge kunagi laskuge rutiini.

Kui sa ühel hetkel avastad end nördinuna või täiesti vihasena millegi või kellegi peale siin elus, siis hinga, võta aeg natukeseks maha. Mõtle kas või 10 sekundit, enne, kui teed järgmise liigutuse, või otsustad midagi välja öelda. Samas aitab ka see, kui mõtled millelegi, mis on väga meeldiv või mis parasjagu on hästi su elus. Kui sa oled kellegi peale vihane, näiteks oma koera peale, kes tahab välja ja ei lase sul rahus oma tegemisi teha, siis mõtle kohe sellele, kui palju sa oma koera ikkagi armastad, kui palju on ta sind koju oodanud ja kui palju te olete koos aega veetnud.
Jooksid hetkel rahast tühjaks ? Oled väga vihane, siis mõtle kohe sellele, et sinu nädala teenistus on enamasti suurem, kui keskmise kodaniku kuupalk. Paneb mõtlema onju.

'Pööra tähelepanu sellele, mis tuleb sul välja.
'Unista

Erinevusel on erinevusi, oska neid otsida, oska neid leida. Kõik mis sul välja ei tule, analüüsi kohesel, ära ole enamus, ära ole see hall mass, kes ei taha oma ebaõnnestumisi analüüsida, ning üritavad toore jõuga läbi lüüa. See ei tööta!
Oluline on säilitada positiivset vaimset hoiakut, olenemata sellest, milline sinu elu on, sest miski ei ole tähtsam, kui sinu mõtted. Mõtted teevad kindlaks, kuidas sa koged järgmised minutid, tunnid, päevad.
Kui sa tahad elada täisväärtusliku elu, siis tee iga päev midagi, mis viib sind lähemale selleni, et sa saad öelda ' Jah, ma armastan oma elu!

Järgnev on see, mida igaüks võiks vahest teha.
- Lülita end kõigest välja ja kirjuta kuskile, kas või paberile ülesse oma eesmärgid.
- Loe kellegi autobiograafiat, kes sind inspireerib.
- Täna neid, kes on aidanud sul tõusta, võid jõuda lähemale su eesmärkidele.

Nakata oma positiivse ja vaimselt tugeva hoiakuga kõiki, kes on su ümber ja sa näed, kuidas inimesed seda näevad, samuti tagab see sulle selle, et saaksid nautida paremat elu.

Elu on lihtsalt liiga lühike, et lasta end segada draamal ja virisejatel, kes kunagi midagi ei muuda.

ranka
29.12.09, 09:59
mkva ega budismiga ei tegele? küsin seda sellepärast, et su mõtted on nii sarnased selle usundiga ja olen viimasel ajal selle kohta üht teist uurinud ning paljud pokkerimängijad on seda soovitanud.

PS! Ja ükski neist ei mass multitable ning niipaljusid kui mina tean on neil kõigil suured winrated. 4PT/BB+ 6max või suurtematest mängudes.

tdx
29.12.09, 10:32
Pange stickyks või/ja Lingikogusse.



Krayzie on sümpaatse mulje jätnud algusest peale, eriti oma huumorimeelega ( vt. kasvõi teema pealkirja, eksole ) Aind kätekommentaarides jube napisõnaline ja räägib vihjetega :).


Ma arvan, et uNL\SSNL käsi on midstakes regularil suht igav kommenteerida, kuna kõik need liinid mida uued kutid alles enda jaoks avastavad on juba sada korda nähtud ja läbi analüüsitud.. Lisaks peab tihti kõik suht puust ja punaseks lahti kirjutama, mis on päris suur effort.. Ja siis veel see, et mingist limiidist alates on oma mõttekäigu lahti seletamine ilmselt -EV.

Muide mulle tundub, et 2+2 lugemise lõpetamine ja ise mõtlema hakkamine impruuvis mu mängu päris palju.

Pahvak
29.12.09, 10:55
Ise mõtlemine on aktiivne protsess, aga teiste käte/kommentaaride lugemine tihtipeale passiivne. Ma pole küll palju õppevideoid vaadanud, aga neid vaatan ka mõnikord nö passiivselt e. ei viitsi väga kaasa mõelda, seevastu oma käte läbivaatamisel nii passiivne ma olla ei saa. Kahju, et mõtlemine on raske tegevus...

EDIT: Kuidas Sa sellise toreda mindseti endale saanud oled? Ise üritan vabadel hetkedel enda jaoks asju lahti mõtestada, aga ehk on mõni konkreetne asi Sind aidanud?

Svenza
29.12.09, 17:29
Hea lugeda kohe sellist topicut kus aetakse asjalikku juttu. Keep up!

mkva
29.12.09, 18:06
mkva ega budismiga ei tegele?


Ma ei saaks öelda , et ma Tegelen sellega, kuigi saan öelda, et mind see huvitab väga palju. Kuna kõige selle mindset meeldib mulle 99% seega sobib mulle.
Mina isiklikult soovitan Budismi info sisse sukelduda. See parandab mindseti, see aitab..? ma ei tea. Mind aitab.

mkva
29.12.09, 18:18
EDIT: Kuidas Sa sellise toreda mindseti endale saanud oled? Ise üritan vabadel hetkedel enda jaoks asju lahti mõtestada, aga ehk on mõni konkreetne asi Sind aidanud?


Küsisid minult seda vist.. ? ??? Kui ja siis..

Sellise mindseti olen saanud vast oma emalt :p ja isalt. Ja kui nüüd pea aasta tagasi sai tais käidud, siis sain teada kui powerful on Budism.
Aga mis mind aitab ? Mind aitab tühi laud, paber ja pastaks. Vaikus. Muusikad ja telekad ja üleüldse kõik välised segajad kinni. Ja siis lihtsalt lasta oma mõttetel lennata, kui oled feilinud, siis keskendud sellele. Võtad kas või algusest peale läbi, mis läks välesti ja koostad endale punktid. Enne kui sa arugi saad on sul terve rida punkte mis võisid viia sind selle failimiseni. Ja nüüd polegi midagi, paned pastaka käest ja hakakd neid punkte ükshaaval läbi võtma ja mõtlema, mida ma ikkagi tegin valesti ja mida ma teeksin siis, kui ma saaks aja korraks tagasi võtta ja mida ma teen siis, kui samasugune situatsioon tuleb järgmine kord. Ja enne, kui arugi saad, oled kõikidele oma küsimustele vastuse leidnud ja veel väga tugeva. Plus see, et jõudsid ise vastuseni ananb sulle väga suure enesekindluse.

Pahvak
29.12.09, 18:47
Ei küsinud tegelikult Sinult. Minu viga, et ei täpsustanud, aga usun, et oled ka õigel teel :)

dabljuu
29.12.09, 19:12
Järgnev on see, mida igaüks võiks vahest teha.

- Loe kellegi autobiograafiat, kes sind inspireerib.


Selle nõuandega on küll kehvasti, mulle Bukowski autobiograafia meeldib aga peale lugemist ajab vägisi jooma jälle.

IamAllin
29.12.09, 19:19
Väga hea teema (Y)

Codecci
29.12.09, 22:54
Järgnev on see, mida igaüks võiks vahest teha.
- Lülita end kõigest välja ja kirjuta kuskile, kas või paberile ülesse oma eesmärgid.
- Loe kellegi autobiograafiat, kes sind inspireerib.
- Täna neid, kes on aidanud sul tõusta, võid jõuda lähemale su eesmärkidele.

Seda ma teen hästi tihti, loen 2+2 's welle, blogisid jms, sitaks annab motti grindida.

sawcrish
30.12.09, 01:39
Väga hariv info foorumisse tekkinud, tihti ei olegi asjad nii nagu need võiks olla.
Üllatavalt palju on tõesti selliseid olukordi kus ego muutub sinu mängu juhiks.
Loodan väga järge ja müts maha sellise positiivsuse eest, mida siit sain.

mislinn
30.12.09, 02:48
Nüüd mul tuleb räige hiiter.

jrgn hell
30.12.09, 04:02
Selle nõuandega on küll kehvasti, mulle Bukowski autobiograafia meeldib aga peale lugemist ajab vägisi jooma jälle.




rohvel

:D

aga respekk teema autorile

isenseven
30.12.09, 12:15
Väärt lugemine

PokerDevil
31.12.09, 01:24
Pani mõtlema, tõsiselt.

Tänud.

lebovend
31.12.09, 02:21
Sobrasin foorumis ja äkitselt näen sellist pealkirja.
Süda hakkas puperdama ja veri valgus *****.
Ja leian eest hoopis sellise jama.


Aga kui normaalset juttu ajada, siis jah,
tekst täitsa õige, kuigi enamus mõtteid on
ka varem kuskilt leitud. Enda puhul mängib
ka ilmselt rolli just see multitablemine ja samal
ajal saja erineva kõrvalise tegevusega tegelemine,
mille tulemusel istun tundide viisi pokkeris, nagu robot. Ning
samas ei saa ära ka lõpetada, aga enda puhul mitte
just seetõttu, et "Tahaks nulli tagasi saada", vaid
"Mida suurem volüüm, seda rohkem raha" mõtte
pärast + targemat nagunii teha pole :p

Siinkohal kordaks ranka küsimust, et kas teema
autoril on endal mängimise ajal kõik tingimused
sinna perfektsuse poole pürgivad, et rahu toas,
muusika kinni ja absoluutselt kõik ebavajalikud
programmid kinni?

Ning mitme lauaga autor ise ennast leiab veel
täisvõimsusel mõtlemas?

alaska
31.12.09, 12:52
väärt lugemine. Viimase kuu jooksul kaks korda samasse ämbrisse astutud.

antnx
31.12.09, 13:49
Ma ei tea. Mulle on räägitud väga palju sellest kuidas ma peaksin oma volüümi kallal vaeva nägema, et ma ei nulli isegi vartiatsiooni ära. Aga mulle meeldib teha 500-700 käelisi sesse. Ma lihtsalt ei taha ja ei jaksa rohkem mängida. Samal ajal kuulan ka muusikat. Ma ei näe põhjust miks peaks kõik inimesed tegema asju mingite kindlate standardite järgi. Kui ma tunnen ennast hästi tehes võimalikult häid otsuseid selle 500 käe jooksul siis ma ei arva, et ma peaks kõige kiuste hakkama tegema 2000 käelisi sesse. Võite mulle vastu vaielda aga minu puhul see töötab ja ma suudan näidata kasumit. Kas ma olengi Hit and runner või biidingi mängu "oma süsteemiga"?

blah
31.12.09, 17:26
krayze mida ise mängid ja kas coachid ka?

krayzie
01.01.10, 15:08
Sobrasin foorumis ja äkitselt näen sellist pealkirja.
Süda hakkas puperdama ja veri valgus *****.
Ja leian eest hoopis sellise jama.


Aga kui normaalset juttu ajada, siis jah,
tekst täitsa õige, kuigi enamus mõtteid on
ka varem kuskilt leitud. Enda puhul mängib
ka ilmselt rolli just see multitablemine ja samal
ajal saja erineva kõrvalise tegevusega tegelemine,
mille tulemusel istun tundide viisi pokkeris, nagu robot. Ning
samas ei saa ära ka lõpetada, aga enda puhul mitte
just seetõttu, et "Tahaks nulli tagasi saada", vaid
"Mida suurem volüüm, seda rohkem raha" mõtte
pärast + targemat nagunii teha pole :p

Siinkohal kordaks ranka küsimust, et kas teema
autoril on endal mängimise ajal kõik tingimused
sinna perfektsuse poole pürgivad, et rahu toas,
muusika kinni ja absoluutselt kõik ebavajalikud
programmid kinni?

Ning mitme lauaga autor ise ennast leiab veel
täisvõimsusel mõtlemas?



mängin 4-6 laual, üle selle lähevad otsused liiga abc'ks. mingit msn/skype/randomwebpage asja lahti ei ole, pole kunagi olnud tbh.

mängin 400nl, low volume kellaaegadel miksin ka 200nl'iga. Olen sweatinud mõnda inimest aga sõna otses mõttes coachimist pole teinud.

jrgn hell
01.01.10, 23:39
palju sul kuus kokku umbes tavaline laks on. Ja palju PTBB on. Usun, et sinu pokker on nii kvaliteetaeg, et ole vajagi üle mõistuse istuda laua taga

krayzie
02.01.10, 00:12
palju sul kuus kokku umbes tavaline laks on. Ja palju PTBB on. Usun, et sinu pokker on nii kvaliteetaeg, et ole vajagi üle mõistuse istuda laua taga


laks?

mängin kuus kuni 30000 kätt kui seda küsisid. Olen ühe suurema sampliga graafiku minevikus postitatnud, kui selle leiad saad ptbb teada.

mkva
02.01.10, 00:30
ta meanis vist, et palju su kuu profit on .. ::)

oitarvi
03.01.10, 13:56
Kiidan ka takka antud artiklit. Väga hästi põhjendatud asjad; väärt lugemine. :)

Btw: Seal videos on mu linna kohalikud rollerijorsid. :D

Tohman
03.01.10, 14:56
Hahaaa, hea vid!

Pahvak
10.01.10, 21:20
Aitäh, Lulu, alustasin täna sessi, tegin ühe spewy ja siis mõistsin, et ma ei mängi nii teadlikult kui ma võiksin. Sulgesin lauad ja teenisin vähemalt pool buy-ini.

jrgn hell
10.01.10, 23:01
ta meanis vist, et palju su kuu profit on .. ::)


käsi ikka mõtlesin

jrgn hell
10.01.10, 23:02
proovin mitte sorida teiste walletites

Johnny Jazz
10.01.10, 23:17
http://img524.imageshack.us/img524/2720/lulu.png