PDA

View Full Version : ***JAANUARI OFFTOPIC*** - UUED TUULED, UUS HOOG!

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

olavike
05.01.10, 22:36
einoh, kui laudu on 4+ :D

Paistab, et selle double clickiga pead sa siiski leppima: http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=133

Muid võimalusi nagu ei mainita.

marguzz22
05.01.10, 22:49
Wtf mis mul juhtus. Sõber viskab kodu ukse ette ja hakkab ära sõitma, mina samal ajal kõnnin ukse poole ja panen juba võtme lukuaukku kui näen, et kaks suurt vanti jooksevad minu poole täiega(mingi 10m kauguselt maja nurga pealt hakkasid jooksma). Ühel on käes mingi pikem asi. Tundsin, et midagi on ****** ja hakkasin ruttu ust lahti tõmbama, vend karjub 0.5 m kauguselt eemalt daite mne svoi telefon, tõmban ukse lahti ja pauh kinni tema silme ees(väike klaas on näen teda, vant vahib otsa). Tra süda peksab räigelt. See näitab, et keegi pole kuskil safe, ka oma koduukse ees võivad faking naarikud tulla ja sind röövida. 2 a tagasi sai naaber kõrval paraadnas lõuga ja kõik asjad võeti ära. Tegemist on õismäega ja ei tohiks nagu väga karm koht olla.

ranka
05.01.10, 22:52
Wtf mis mul juhtus. Sõber viskab kodu ukse ette ja hakkab ära sõitma, mina samal ajal kõnnin ukse poole ja panen juba võtme lukuaukku kui näen, et kaks suurt vanti jooksevad minu poole täiega(mingi 10m kauguselt maja nurga pealt hakkasid jooksma). Ühel on käes mingi pikem asi. Tundsin, et midagi on ****** ja hakkasin ruttu ust lahti tõmbama, vend karjub 0.5 m kauguselt eemalt daite mne svoi telefon, tõmban ukse lahti ja pauh kinni tema silme ees(väike klaas on näen teda, vant vahib otsa). Tra süda peksab räigelt. See näitab, et keegi pole kuskil safe, ka oma koduukse ees võivad faking naarikud tulla ja sind röövida. 2 a tagasi sai naaber kõrval paraadnas lõuga ja kõik asjad võeti ära. Tegemist on õismäega ja ei tohiks nagu väga karm koht olla.

Päris rets ja sul ikka juhtub. Pärnus ründavad ninjad, kes löövad kannaga pähe läbi auto katuseluugi ning Tallinnas jõhkard-snõrrid raudkangidega ründavad.

marguzz22
05.01.10, 22:59
aga ei olnud tahtlik ju.
ma saatsin igatahes ära neile kirja pole veel vastust saanud

Selgitan natuke teile aegumist. Antud juhul on aegumistähtajaks siiski 3 aastat, mis tuleneb TsÜS §146 lg 1. (tehingulise aegumise puhul kohaldatav)Nii arvan mina. Kui osta tahab väita, et tegemist on sinu puhul kohustuse tahtliku rikkumisega, peaksin nad minema kohtusse ja seda tõestama.

VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

Tahtlusega on tegemist, kui isik soovib õigusvastase tagajärje saabumist õigussuhte tekkimisel, täitmisel ja lõppemisel. Tahtluse sisu avamiseks peab järelikult aru saama, milline tagajärg on õigusvastane ja mida tähendab soovimine.
Võttes aluseks isiku soovi õigusvastase tagajärje saabumisel saab tahtluse jagada otseseks või kaudseks tahtluseks. Esimesel juhul võlgnik teab, et tema selline käitumine toob kaasa sellise õigusvastase tagajärje, see on tema eesmärk.

Kaudse tahtlusega on tegemist, kui kohustuse rikkuja teab ja saab aru, et ta oma kohustust ei täida, kuid möönab sellise tagajärje saabumise võimalikkust, kuid ta ei võta kohustuse täitmiseks midagi ette (nt ei võta võlausaldajaga ühendust, ei tasu võlgnevust). Seega saab öelda, et isik, kes ei täida endale lepinguga võetud kohustust, käitub õigusvastaselt. Kui ta teab ja möönab oma sellist käitumist, on tegu tahtliku kohustuse rikkumisega ning nõue aegub kümne aasta möödumisel nõude tekkimisest.

Võrdlus tahtluse ja hooletuse vahel viitab kvalitatiivsele erinevusele. Hooletuse korral isik ei teagi oma kohustuse olemasolust või kui ta teab endal lasuvast kohustusest teha mingi sooritus, siis usub, et täitmiseks antud tähtaeg ei ole veel saabunud, soovib täita kohustust mittekohaselt jms. Seevastu tahtlikult kohustust rikkuval isikul puudub üldse soov oma kohustust täita. Kohustuse tahtliku rikkumise sisustamisel on oluline jälgida kohtupraktikat
Antud juhul ei käitunud kollane ma arvan pahauskselt

Ma arvan et kollase soov antud õigussuhte tekkimise ajal(kui ta laptopi pani müüki) ei olnud huiata ostat ära ja seda läpakat mitte maha müüa ja oksjoni tasu maksta.

kollane
05.01.10, 23:09
mul polnud õrna aimugi igatahes, et mul selline arve üldse olemas on ja ootab kuskil.

sain kirja siis hakkasin ka reageerima ja kirjutasin ka neile koheselt ja pärisin aru. kusjuures see oli ka esimene mingi teavitus, et mul selline asi on kuskil
küll tuli milllalgi mingi uudiskiri mida ma ei lugenud.

nii, et peaks ikka jah 3a alla minema

marguzz22
05.01.10, 23:24
Jah võs ju ütleb selgelt VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

Mingil juhul ära maksa seda! Küsisin just igaks juhuks mag õppivalt sõbralt üle - reeglina ikkagi 3a nagu kirjutasin .

kollane
05.01.10, 23:27
Jah võs ju ütleb selgelt VÕS § 104 lg 5 järgi on tahtlus õigusvastase tagajärje soovimine võlasuhte tekkimisel, täitmisel või lõpetamisel.

Mingil juhul ära maksa seda! Küsisin just igaks juhuks mag õppivalt sõbralt üle - reeglina ikkagi 3a nagu kirjutasin .

pane sulle privasse kirja.
sain vastuse

RudiTurbo
06.01.10, 00:04

Mul on Paldiskis elamisest skill, et kui ma öösel pean kuskilt koju tulema, siis ma pmst teekonda alustades võtan juba välisuxe võtme õigetpidi kätte, et saaxin ruttu uxest sisse, kui mingi killer peax taga hakkama ajama, seda ma tean ka, et minusugusele spordihaile mingi donk kergesti järgi ei jõua ka ja probably uxeni joostes suudan ka väixe edumaa kasvatada :D

Tegelikult polegi väga palju intsidente olnud, aga no liigne ettevaatlikus ei tee paha ;D

ranka
06.01.10, 00:11
Gaasi ei ole mõtet (või üldse tohibki?) kaasas kanda? Sellega ikka sussutaks päris usinasti, kui mõni endine marutõves snõrr arvab, et on nüüd rambo.

Mandre
06.01.10, 00:16
Keegi piljardit viitsib playrays teha :D ?

Dogers
06.01.10, 00:18
Gaasi ei ole mõtet (või üldse tohibki?) kaasas kanda? Sellega ikka sussutaks päris usinasti, kui mõni endine marutõves snõrr arvab, et on nüüd rambo.

muidugi tohib seda kaasas kanda ja rünnaku korral lase või terve purk talle näkku seda, hädakaitses oma elu pärast kartes on see piisavalt proportsionaalne küll, sest Sa eeldad, et ta naljalt rünnakut ei lõpeta ju

mkva
06.01.10, 00:26
A ma mingi paar aastat tagasi käisin pop sessionil ja siis ööseks pidin minema sinna mis see balti jaamast veel edasi on, mingi kopli vm. Tulin kuskilt trammi pealt öösel maha, selline suur lai tänav oli seal, hakkasin kõndima, kui avastasin, et mingi 3 vanti hüppasid sappa. kiirendasin oma sammu nats, kui avastasin, et juba jooksevad. Mis ega ma sitem mees ole, andsin aga tuld ja nii ma seal ümber kopli kuskil jooksin majade vahel. Ma ei saa aru kuidas mingid narkartongid nii kaua jaksasid joosta. 1 küll kadus ära tho, aga kaks jälitasid ikka. Lõpuks hüppasin kuskilt tänavale jälle välja ja nägin tulika taksot, lendasin sisse ja ütlesin et tahan maardusse. Läksin seal teise sõbra jurde hoopis. Fak nevrever pole läinud sinna kopli enam :D

variatsioon
06.01.10, 00:29
A ma mingi paar aastat tagasi käisin pop sessionil ja siis ööseks pidin minema sinna mis see balti jaamast veel edasi on, mingi kopli vm. Tulin kuskilt trammi pealt öösel maha, selline suur lai tänav oli seal, hakkasin kõndima, kui avastasin, et mingi 3 vanti hüppasid sappa. kiirendasin oma sammu nats, kui avastasin, et juba jooksevad. Mis ega ma sitem mees ole, andsin aga tuld ja nii ma seal ümber kopli kuskil jooksin majade vahel. Ma ei saa aru kuidas mingid narkartongid nii kaua jaksasid joosta. 1 küll kadus ära tho, aga kaks jälitasid ikka. Lõpuks hüppasin kuskilt tänavale jälle välja ja nägin tulika taksot, lendasin sisse ja ütlesin et tahan maardusse. Läksin seal teise sõbra jurde hoopis. Fak nevrever pole läinud sinna kopli enam :D

lol.. sick place..
tegid 100m jooksu rekordi?

mkva
06.01.10, 00:30
see oli pigem maraton. Ma jooksin nagu sitaks :D pask oli suht püksis ikka :D

Timpz
06.01.10, 00:33

ei saanud häid oddse kolme tondi vastu kaklemiseks :D?

variatsioon
06.01.10, 00:36
aga kas koplis juhtub sellised asju tihti et keegi saab kannaga näkku?

mkva
06.01.10, 00:39
obv olin ma seal dog :D

ranka
06.01.10, 00:42
Mäletan, et miski 4 aastat tagasi me Pumpsiga tulime ujumast ning läksime ta naisele lilli ostma viru tänavale. 55 krooni jäi üle ja mõtlesim, et hüppame keskturult läbi, sealt saame odava viinuska ka. Mõeldud tehtud, roosid käes ja keskale minek. Saime viinsuka kätte ning kohe lasime rõõbates paar mahti sisse nurga taga. Samal ajal 3 vanti tulid ja tõmbasid meile kardulakotid pähe raisk ja järgmine pilt on seal, et ärkasin mustaka garaazis.

Garaaz oli kõik piinariistu täis - orasid ja värke (neid millega suguhaiguste teste tehakse) ning vana ziguli ka (See vana gaasikambrina töötaS). Siis kutsuti ümara laua taha ja öeldi - SIDI MALTSIKI! Istusime ja öeldi "Telefonitami no stole". Panime siis laua pelae telefonid, tulid veel 3 meest ja panid oma telefonid ka. Samal ajal miski chick tuli, laotas kaardipaki ja segas ning jagas kõigile kaks kaart. me sittagi aru ei saanud ja enne kui mõistsime reegleid olime riveris ja telefonides suht ilma.

Sellepäevast peale hakkaisngi pokkerit õppima, et sinna mustaka gaaraazidesse tagasi minna ja nendele onudele raisk kätte maksta.

rohelinekonn
06.01.10, 00:43

mul lasti kolmele tuttavale ndv gaasi näkku. Seda muidugi tegid pubi turvad sest nood kaklesid omavahel

Lutzky
06.01.10, 00:44

obv. päevas keskmiselt 4-5 korda minule teadaolevalt.

Codecci
06.01.10, 00:45
muidugi tohib seda kaasas kanda ja rünnaku korral lase või terve purk talle näkku seda, hädakaitses oma elu pärast kartes on see piisavalt proportsionaalne küll, sest Sa eeldad, et ta naljalt rünnakut ei lõpeta ju

Pipragaasi ei saagi ju vähem lasta kui terve purk, selline imelik system on.

Aadu
06.01.10, 00:45
Eiei, see on üks väga ülepaisutatud teema.

Codecci
06.01.10, 00:46
Ei viitsi quotet otsida, a Ranka, sa hääldad Kodekki... Tegelikult kunagi seda nime tehes mõtlesin, et hääldatakse "Kodeshi". A pohhui, see on nõme, Kodekki/Kodetsi palju ägedam.

mkva
06.01.10, 00:46
HAHA, ranka kujutlusvõime on vapustav :D

ESTPatrick
06.01.10, 00:50
kas kellegil on laenata Bourne triloogia EESTI KEELSEID raamatuid? tallinnas.

identiteet
ultimaatum
ülemvõim

http://www.apollo.ee/search.php?keyword=bourne

Codecci
06.01.10, 00:52
Ise käisin 2009 aasta algul arstlikus, vabatahtlikuna, tahtsin minna, meeldib ennast proovile panna, distsiplineerida jms, nüüd oktoobris peaks minema ja kui busto läheks siis rõõmuga insta läheks, aga hetkel tõesti ei raatsi enam, sest see mõjutaks majanduslikku olukorda elu lõpuni meeletult (raha mis 8 kuuga teenimata jääb + mingi periood peale seda kui pole enam skilli, võimalik, et ei tulegi enam tagasi). Teist nii kasumlikku "tööd" ikka väga võimatu leida ja pokker nii profitable ei ole ilmselgelt igavesti.

Huvitav kas sõjaväest on võimalik ära sebida ka siis kui arstlikus juba käidud? Selles suhtes, 2 aastat ju vahet arstlikul ja sõjaväkke minekul, loogiline, et inimesed võivad selle ajaga haigestuda.

kivisaba
06.01.10, 00:53
mul endal gaas täitsa olemas aga kaasas kanda eriti ei viitsi

rohelinekonn
06.01.10, 00:54
ma ei julge gaasi osta. Mälus peaga arvatavasti teen huumorit sõpradele ja lasen neile näkku seda :D

2ssapaar
06.01.10, 01:13
aga hetkel tõesti ei raatsi enam, sest see mõjutaks majanduslikku olukorda elu lõpuni meeletult (raha mis 8 kuuga teenimata jääb + mingi periood peale seda kui pole enam skilli, võimalik, et ei tulegi enam tagasi). Teist nii kasumlikku "tööd" ikka väga võimatu leida ja pokker nii profitable ei ole ilmselgelt igavesti.
ei mõjutaks nii meeletult midagi ju. Sul on terve elu aeg pokkerit mängida. Mõned alustavad mängimist 25 aastaselt ja saavad 3 aastaga high stakes regularideks.

Skilli ei saa sult keegi ära võtta, see on su mõtetes.

Pokker pole hea valik kui su eesmärk on väga palju raha teenida. On olemas palju kasumlikumaid viise raha teenimiseks.

Ei usu et no limit holdem lauad saavad palju raskemaks minna enam. Kõik õppematerjal on netis olemas. Suurem osa lihtsalt ei viitsi/taha/oska oma mängu kallal vaeva näha. Need inimesed ei kao kuskile. In fact on isegi võimalik et lauad muutuvad softimaks tänu pokkeri populaarsuse tõusule.

Codecci
06.01.10, 01:19
ei mõjutaks nii meeletult midagi ju. Sul on terve elu aeg pokkerit mängida. Mõned alustavad mängimist 25 aastaselt ja saavad 3 aastaga high stakes regularideks.

Skilli ei saa sult keegi ära võtta, see on su mõtetes.

Pokker pole hea valik kui su eesmärk on väga palju raha teenida. On olemas palju kasumlikumaid viise raha teenimiseks.

Ei usu et no limit holdem lauad saavad palju raskemaks minna enam. Kõik õppematerjal on netis olemas. Suurem osa lihtsalt ei viitsi/taha/oska oma mängu kallal vaeva näha. Need inimesed ei kao kuskile. In fact on isegi võimalik et lauad muutuvad softimaks tänu pokkeri populaarsuse tõusule.

See on ebaoluline kui vana ma olen, lihtsalt mängud on veel endiselt piisavalt softid ja korralik hourly rate midstakesis saavutatav. Toad võivad tulevikus midagi bumhuntimise vastu ette võtta ja bumhuntereid tuleb järjest juurde.

Loomulikult skill ajaga kaob. Ja kõige tähtsam polegi otsene strateegia-skill, vaid mindset. Ning aastaga teised arenevad ja minul jääb areng seisma, pokkeris peab pidevalt end arendama, et edukas olla.

Nimeta mulle üks kasumlikum viis raha tegemiseks kui ma olen 20a keskkooliharidusega alla miljonikroonise finantsvahenditega noormees. Või noh, see haridus ebaoluline, ütleme, et mul on 5 magistrit kasvõi sinu valitud aladel, nimeta mõni kasumlikum viis.

Muidugi NLHE lauad lähevad raskemaks. Alati saab minna raskemaks. Miks? Sest koguaeg tuleb uusi mängijaid, kes avastavad, et pokkeriga saab head raha teenida ja nad ei kao kuskile. Samas fishe enam niipalju peale ei tule.

janek174
06.01.10, 01:19
Nordic marketing bonus 250$ tekkis starsi mul. Keegi veel on saanud või teab, mille eest seda jagatakse?

variatsioon
06.01.10, 01:20
börsil gamblimine

eddi
06.01.10, 01:21
tubli ranka, et lõpuks selle hasartseaduse teema lukku panid. tükk aega mõtlesin, et miks seda juba tehtud pole.

2ssapaar
06.01.10, 01:38
See on ebaoluline kui vana ma olen, lihtsalt mängud on veel endiselt piisavalt softid ja korralik hourly rate midstakesis saavutatav. Toad võivad tulevikus midagi bumhuntimise vastu ette võtta ja bumhuntereid tuleb järjest juurde.

Loomulikult skill ajaga kaob. Ja kõige tähtsam polegi otsene strateegia-skill, vaid mindset. Ning aastaga teised arenevad ja minul jääb areng seisma, pokkeris peab pidevalt end arendama, et edukas olla.

Nimeta mulle üks kasumlikum viis raha tegemiseks kui ma olen 20a keskkooliharidusega alla miljonikroonise finantsvahenditega noormees. Või noh, see haridus ebaoluline, ütleme, et mul on 5 magistrit kasvõi sinu valitud aladel, nimeta mõni kasumlikum viis.

Muidugi NLHE lauad lähevad raskemaks. Alati saab minna raskemaks. Miks? Sest koguaeg tuleb uusi mängijaid, kes avastavad, et pokkeriga saab head raha teenida ja nad ei kao kuskile. Samas fishe enam niipalju peale ei tule.

sa ei pea elulõpuni no limit heads up-i mängima. Toon näiteks PLO, mille tase praegu on umbes sama mis 2007a HLHE.

Just nimelt mindset ei kao mitte kuskile. Strateegia ja hand reading võibolla, aga see tuleb ka kiiremini tagasi võrreldes sellega kui sa hakkaks täiesti nullist pihta.

kasulikum ala näiteks daytrading. See on mõnes mõttes väga sarnane pokkeriga ja seal on targemad inimesed rumalamatelt juba üle 100 aasta raha teeninud ning see ei kao kuskile. Tase ei muutu suures plaanis aastatega kõvemaks.

jott
06.01.10, 01:57
Huvitav kas sõjaväest on võimalik ära sebida ka siis kui arstlikus juba käidud? Selles suhtes, 2 aastat ju vahet arstlikul ja sõjaväkke minekul, loogiline, et inimesed võivad selle ajaga haigestuda.

Mul oli arstlik 2 kuud enne sõjaväge, aga kui midagi tõsist juhtub siis küll pääseb. Ise tuleb aktiivselt ajada seda asja.

Oliverk
06.01.10, 02:03

Sa saad taotleda meditsiinilist uuesti. Kui kohe hakkad asju ajama saad asja ka võib olla. Mõtle kõik asjad mis sul viga võiks olla ja hakka neile pabereid ajama. Ja kui noh tõesti pole midagi viga, aga soov ikka tõesti mitte minna siis ... . Otsi kellegi tuttavat arsti või midagi ja ürita sealt kaudu midagi.

variatsioon
06.01.10, 02:19
tüüp kes tegi 1 300 000VIP(SNE) punkti eelmine aasta NL100s:

Typical work day:
Wake up at 5:30, arrive at work at 6:30, sleep (if very tired) during lunch from 12-1, arrive home at 3:15, feed baby, eat dinner, assist with kids homework, hang with family until 5:30, play poker til 8:00 or so, hang with family until 10:00, play until 1 or 2 am, then sleep until 5:30. On weekends, I try to play from 6 or 7 am until noon, then again from 6 or 7 am until midnight. I am a sick individual, I know.

DannyOhBoy

vonkartoffel
06.01.10, 02:42
keegi oma 24- tolli monitori pole müümas?

Codecci
06.01.10, 03:01
sa ei pea elulõpuni no limit heads up-i mängima. Toon näiteks PLO, mille tase praegu on umbes sama mis 2007a HLHE.

Just nimelt mindset ei kao mitte kuskile. Strateegia ja hand reading võibolla, aga see tuleb ka kiiremini tagasi võrreldes sellega kui sa hakkaks täiesti nullist pihta.

kasulikum ala näiteks daytrading. See on mõnes mõttes väga sarnane pokkeriga ja seal on targemad inimesed rumalamatelt juba üle 100 aasta raha teeninud ning see ei kao kuskile. Tase ei muutu suures plaanis aastatega kõvemaks.

Mindset just kaob.

Ja daytrading kasumlikum võrreldes HU bumhuntinguga - ma ei usu. Selles suhtes, tõsiselt targad inimesed loomulikult teenivad rohkem kui nt. mina HU bumhuntinguga, aga need tõsiselt targad inimesed beadiks pokkeris NL5000. Kui ma oleks sama aja daytradingu alla matnud mis ma olen pokkeri alla matnud, siis arvestades minu intelligentsi ja tööeetikat ma sügavalt kahtlen, et oleksin daytradinguga rikkam.

Codecci
06.01.10, 03:02
Sa saad taotleda meditsiinilist uuesti. Kui kohe hakkad asju ajama saad asja ka võib olla. Mõtle kõik asjad mis sul viga võiks olla ja hakka neile pabereid ajama. Ja kui noh tõesti pole midagi viga, aga soov ikka tõesti mitte minna siis ... . Otsi kellegi tuttavat arsti või midagi ja ürita sealt kaudu midagi.

Viga ei ole midagi, aga ma olen valmis normaalselt raha investeerima (eraarstid?).

variatsioon
06.01.10, 03:27
Viga ei ole midagi, aga ma olen valmis normaalselt raha investeerima (eraarstid?).

tra :D :D see oli selle aasta parim post :D
____

imo võiks saada ennast sõjaväest välja osta (0.25m vms)

hotcocacola
06.01.10, 03:32
ma võtaks pangalaenu ja ostaks end välja :D (kui ma peaks minema)
või siis teeks sick lifegrindi kuskil :D

lenC
06.01.10, 05:36
Hello!

The time has come yet again to change my image(the picture) at the tables. Seeing as the software doesn't allow me to, I request you guys to help me out. I have to admit I have some pretty awesome Megan Fox pictures on my computer, so I'm probably going to go with her again, unless you can suggest me something different?

Thanks,
lenCindahood

Hello Lennart,

Thank you for contacting PokerStars.

We have updated your account privileges so you may change your image.

To change it, start the PokerStars software, and from the Lobby screen, select:

'Account' -> 'Select/Change Image'

By all means, please continue with the Megan Fox pictures.

Please let us know if we can assist you further, and thank you for playing at
PokerStars.

Regards,

Aaron A
PokerStars Support Team

Hello Lennart,

Your email has been escalated to myself as a senior support member on duty.

I just wish to reiterate that you should continue with images of Megan Fox
for your player circle.

Best of luck at the tables, and thank you for choosing PokerStars!

Regards,

Dean
PokerStars Support Team

Hello!

First, I'd like to thank you for allowing me to change my image. On another note, it seems that you guys have some sort of "Senior expert on fine looking women" job, I'm sitting here thinking "Hell, I can do that". So will you guys take me on board and make me "Junior expert on fine looking women"?

Thanks,
lenCindahood

PS! I already chose my image for the tables, so if you can review it(awesome, I KNOW) and accept it, it would be great. I know that it can take upto 5 days, I'm just not patient enough :(

Hello Lennart,

Thank you for your reply.

Alas, we do not currently have an opening for "Junior Expert on Fine Looking Women" (our
Poker Specialist Team has that area well and truly covered). With that being said, you
can find a listing of our current open positions at:

http://www.pokerstars.com/about/careers/

I am happy to report that after intense scrutiny we have found your image to be quite
awesome indeed and we have enabled it for display at the tables.

Please feel free to contact us again if there is anything else (image related or
otherwise) that we can help you with as we are available 24 hours a day to assist you.

Thank you for choosing PokerStars and best of luck at the tables!

Regards,

Aaron A
PokerStars Support Team

hotcocacola
06.01.10, 05:41
ROFL

btw, kas keegi oskab öelda, kui hetkel (oletame nt jaanuaris) minna puhkusele....mis oleksid head variandid?
ma ei taha mitte midagi ulmet...lihtsalt et oleks soe/tapvalt kuum, lol.
Seega....ehk Türgi? Maroko? Egiptus? Mis saidilt vaadata nende riikide tempe? Ise pakun, et Egipt oleks vist solid...odav ja "kerge" maa...+ ma pole seal käinud. Ning kui Egipti, siis kas Sharmi, Hurgada vms ?

eddi
06.01.10, 05:42
LOL @ lenc :D

Ghost0
06.01.10, 05:42
Starsi support on lihtsalt kõige nutsim :)

hotcocacola
06.01.10, 05:45
krdi, hetkel vaatan...Gambia tundub täpselt selline puhkus & online pokker :D,kuid ma kardan et kuskil karuptsisaafrikas puudub selline andmeside nagu "INTERNET" irw

variatsioon
06.01.10, 05:45

+http://logopond.com/thumbs/tn_infinity.gif

variatsioon
06.01.10, 05:46
+http://logopond.com/thumbs/tn_infinity.gif

damn... ei näe eriti kena välja :(

hotcocacola
06.01.10, 05:58
panid tina we

variatsioon
06.01.10, 06:18
kes?

ESTPatrick
06.01.10, 06:59
tule kuubale parem cola

Godspeed_EJ
06.01.10, 08:34
kas kellegil on laenata Bourne triloogia EESTI KEELSEID raamatuid? tallinnas.

identiteet
ultimaatum
ülemvõim

http://www.apollo.ee/search.php?keyword=bourne

On olemas ja võin laenata.

pastilaa
06.01.10, 08:36
Oi Lenc - parim post! Loodan, et sind peagi ülendatakse nooremspetsialistiks!

Godspeed_EJ
06.01.10, 08:50
krdi, hetkel vaatan...Gambia tundub täpselt selline puhkus & online pokker :D,kuid ma kardan et kuskil karuptsisaafrikas puudub selline andmeside nagu "INTERNET" irw

cmon coca, puhkus ikka puhkus, mitte hotellis grindimine :)

edit: LenCi post muidugi nuts

K2snakas
06.01.10, 09:38
lenc mis pildist jutt k2ib?:D

lenC
06.01.10, 09:45
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/meganforpresident.jpg
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/megan-fox-1920x1200-33370.jpg

edit: kvaliteet läks ikkagi kaduma :(

pastilaa
06.01.10, 09:46
lenc mis pildist jutt k2ib?:D

Ma siiski kahtlustaks seda, kus ta nooremspetsialistiga on:

http://www.bestweekever.tv/bwe/images/2008/06/000wd3b7.jpg

nikitheone
06.01.10, 10:08

lool, sellega tuli meelde, kuidas mu üks sõber jõi rummi mustamäel ja siis läks koju, aga sattus miskipärast koplisse. järgmine hetk, mil pilt tuli ette, oli siis kui kõnnib kodu poole ja on absoluutselt tühjaks tehtud - isegi nööbid olid ära võetud särgilt. aga kannaga näkku ei saanud

eddi
06.01.10, 10:41
lool, sellega tuli meelde, kuidas mu üks sõber jõi rummi mustamäel ja siis läks koju, aga sattus miskipärast koplisse. järgmine hetk, mil pilt tuli ette, oli siis kui kõnnib kodu poole ja on absoluutselt tühjaks tehtud - isegi nööbid olid ära võetud särgilt. aga kannaga näkku ei saanud

lol see ajas küll mõnusalt muigama :D

StripPoker
06.01.10, 10:54
Ainuke kord kui Koplipoole sattusin mingite segastel asjaoludel siis ootasin öösel 3-4 paiku taksot Endla tänaval ja tuleb mingi neiu juurde, küsib, et kas ma otsin midagi. Mina: Mida sa pakud? (vahepeal oli ta lähemale tulnud ja näen, et u20a aga üleni kärnas tegelane) Kärnakas: "Minett 300.- ja muu 500.-" Mina: Ootan siiski taksot (mis siis tuligi kohe).

Taksojuht pärast rääkis, et sel tegelasel klientidest küll puudust ei ole :D Krt küll mehed, no nii lootusetu ei saa ka olla...

vsiu100
06.01.10, 11:03
Ainuke kord kui Koplipoole sattusin mingite segastel asjaoludel siis ootasin öösel 3-4 paiku taksot Endla tänaval ja tuleb mingi neiu juurde, küsib, et kas ma otsin midagi. Mina: Mida sa pakud? (vahepeal oli ta lähemale tulnud ja näen, et u20a aga üleni kärnas tegelane) Kärnakas: "Minett 300.- ja muu 500.-" Mina: Ootan siiski taksot (mis siis tuligi kohe).

Taksojuht pärast rääkis, et sel tegelasel klientidest küll puudust ei ole :D Krt küll mehed, no nii lootusetu ei saa ka olla...

[ ] Endla tänav - Kopli

TaaviK
06.01.10, 11:31
btw, kas keegi oskab öelda, kui hetkel (oletame nt jaanuaris) minna puhkusele....mis oleksid head variandid?
ma ei taha mitte midagi ulmet...lihtsalt et oleks soe/tapvalt kuum, lol.
Seega....ehk Türgi? Maroko? Egiptus? Mis saidilt vaadata nende riikide tempe? Ise pakun, et Egipt oleks vist solid...odav ja "kerge" maa...+ ma pole seal käinud. Ning kui Egipti, siis kas Sharmi, Hurgada vms ?

Emm, kui natuke mujale vaadata, siis näiteks Jamaicale saaksid Londonist $773 edasi-tagasi pileti. Hinna leidsin Orbitz.com'ist kuupäevadele 25jan - 8veeb, muudele kuupäevadele võid ehk soodsamaltki saada. Iseasi muidugi kui suur Mary J sõber sa oled. Ning loomulikult soovitan sul igasuguse grindimise puhkuse ajal ära unustada. Veel eriti kui tüdrukuga plaanid minna. Mindset peab puhkama.

mkva
06.01.10, 11:45
Ma soovitan minna Ibizale. Kuna sulle ka meeldib selline muusikastiil nagu sulle meeldib :D siis seal on über klubid ja üldse ka rannad ja kõik olemine. Päeval vedeled rannas jood kokteile ja õhtul oled klubis LALA landis :D

Booyaka
06.01.10, 11:48
@ Codecci

Alati aitab riigist lahkumine ja mitte enne tagasi tulemine kui 27 oled. Alati saab elukoha aadressi muuta lisaks sellele. ja pärast 27 eelustat saab nö "kapist" välja tulla.
Ma ise olen täitsa nõus, et aasta eemal võib kaardimängule päris kohutava põntsu panna kuna mindset võib täisti rappa joosta. Ei mina saa veel aru miks sõjavägi kohustuslilk on. Ma oleks sinna isegi nõus minema millalgi kui asi oleks vabatahtlik, aga niimoodi vastutahtmist minna väga ei ole küll soovi. Ja kui paar aastat kapis istud siis kes teab mis seadused tulevad, vabalt võib vabahtlikuks minna sõjavägi nii, et! ;) Kindlasti pistavad paljud karjuma, et täielik bullshit kui vabatahtlikuks läheb kuna nemad pidid ja nende arust on see hea jne. aga sügavalt ükskõik mul kui aus olla.

K2snakas
06.01.10, 11:58
http://www.elu24.ee/?id=208094

srry kui olnud vmt..

0ttt
06.01.10, 12:12
http://www.elu24.ee/?id=208094

srry kui olnud vmt..

See on päris haige ikka. Loomulikult teeks juttu kui keegi tuleks aga kindlasti ei sunniks ennast uskuma panna, et panin mingi vennaga rämedalt möllu ja siis ei mäleta seda :D

nikitheone
06.01.10, 12:13
ah sellist asja on olnud küll mingi miljon x, et keegi tuleb kuskil juurde, et yo mäletad seal jõime...

mkva
06.01.10, 12:23
KURAT KAS JÄLLE RSK FT ON LIBASTUS SITTASISSE JA NAHUYAA JÄLLE SERVER MAAS JAH ? =?!=!=

Godspeed_EJ
06.01.10, 12:26
KURAT KAS JÄLLE RSK FT ON LIBASTUS SITTASISSE JA NAHUYAA JÄLLE SERVER MAAS JAH ? =?!=!=

nope. minul töötab.

nikitheone
06.01.10, 12:27
mul ka

mkva
06.01.10, 12:28
tuli tagasi. ma ei tea, ei saanud minu viga olla. muu kõik töötas

RudiTurbo
06.01.10, 12:55
Haridust ja materjali on küll internetis ja tuleb haisi peale, kuid sellegipoolest ei saa öelda, et fishe peale ei tule. Inimesed on maailmas pidevas vahetumises, iga päev saavad uued inimesed 18-21 ning avastavad, et neil on nüüd õigus netis gamblida ja enamus ei uuri ikka mitte mingit materjali enne oma esimesi katsetusi ning tihtipeale veedetakse terve aasta mingi MTT fishina vms!

Tulex uurida maailma rahvastiku vanuse jaotusi hetkel ja vaadata, mis hetkel tekib aeg, kus on sitaks 16-25 aastaseid inimesi, sest see on see vanuserühm, mis võib kõige kergemini pokkerisse fishina siseneda esialgu :)
Siis peax tekkima uus fishiboom!

pastilaa
06.01.10, 12:59
Tulex uurida maailma rahvastiku vanuse jaotusi hetkel ja vaadata, mis hetkel tekib aeg, kus on sitaks 16-25 aastaseid inimesi, sest see on see vanuserühm, mis võib kõige kergemini pokkerisse fishina siseneda esialgu :)
Siis peax tekkima uus fishiboom!

Lahe teooria :D. Kahjuks maailma rahvastiku vanuselises jaotuses ei toimu erilisi kõikumisi.

kollane
06.01.10, 13:03
Eestis oli see buum ära vist 89/90 sündis ju kõige rohkem lapsi ? :D

nikitheone
06.01.10, 13:08
meie need olemegi

jrgn hell
06.01.10, 13:32
Kas kellelgi on ette tulnud, et kui tehakse mingit telefoniuurigut, siis helistatakse mobla numbri pealt, öeldakse et asi võtab täpselt minuti, räägitakse väga suvaliste lausetega ja küsimused on ülidebiilsed. Pärast 1182 numbrit ei näita.
Vaevalt kõnekaardiga survey-sid tehakse ja imo alati lauatelefon on olnud, plus viisakus on ka paigas.

ma liiga paranoid vist

oitarvi
06.01.10, 13:35
Kas kellelgi on ette tulnud, et kui tehakse mingit telefoniuurigut, siis helistatakse mobla numbri pealt, öeldakse et asi võtab täpselt minuti, räägitakse väga suvaliste lausetega ja küsimused on ülidebiilsed. Pärast 1182 numbrit ei näita.
Vaevalt kõnekaardiga survey-sid tehakse ja imo alati lauatelefon on olnud, plus viisakus on ka paigas.

ma liiga paranoid vist

Saada pikalt ja ütle sul on kiire. Pealegi, kui sa ära vastad siis saavad nemad mingit kasu selle peal. Kusjuures imestan, et jõle ülbelt helistatakse isegi mobiiltelefonidele, kuigi mu number pole kuskil kirjas.

jrgn hell
06.01.10, 13:36
awsome!

bounce
06.01.10, 14:36
koolis seksuaalkasvatuse tund ja teemaks homoseksualism ja õpetaja küsib, et kas lapsed teavad kes on homo
juku:"jep, ***** noh!"'
õpetaja:"juku nii ei ole ilus öelda"
juku:"aga kas perse nussida on siis ilus?"

mislinn
06.01.10, 14:44
koolis seksuaalkasvatuse tund ja teemaks homoseksualism ja õpetaja küsib, et kas lapsed teavad kes on homo
juku:"jep, ped*d noh!"'
õpetaja:"juku nii ei ole ilus öelda"
juku:"aga kas perse nussida on siis ilus?"

irw, mida veel :D

nikitheone
06.01.10, 14:46
irwwww kui hea

timukasr
06.01.10, 15:29
Mürka kukkus PCA'lt välja juba?

mkva
06.01.10, 15:32
Tra see fmlife.com on ikka sitaks kõva koht. Super tildi maandaja. See peaks olema kõigil kiirotsingus vms.. :D

Ulme mis kõike ei juhtu siin elus :D

Today, I was bored and decided it would be fun to pretend to be an undercover cop and pull over other cars. The first car I pulled over was a real undercover cop. FML

Today, I got stuck in an elevator for 2 hours with my boyfriend and the guy that I have been secretly having an affair with for 6 months. FML

Today, I found out that I am being sued for losing a set of wedding photos that I took. I lost them by being mugged on the way home after the shoot and £10,000 worth of equipment was stolen from me. FML

Today, I realized that the only time my girlfriend ever calls me is when she's drunk. FML

Today, I had a rare phone call from my ex-girlfriend. We ended up talking for hours about old times. It was the best conversation we have had in forever, it made me miss her and miss us. Later on in the day, she called back asking what we talked about. She was too high too remember. FML

:D:D

hotcocacola
06.01.10, 15:43
ROFL, väga hea mkva

tra, võtsin lingi lahti :D ja enam ei saa sealt ära

Today, I was watching Free Willy with my boyfriend. It was at the part where the boy leaned into the water to give Willy a hug. I asked, "How do you even hug a whale?" My boyfriend rolled over and gave me a hug, and said, "Like this." FML

rohelinekonn
06.01.10, 15:50
Today, I was watching Free Willy with my boyfriend. It was at the part where the boy leaned into the water to give Willy a hug. I asked, "How do you even hug a whale?" My boyfriend rolled over and gave me a hug, and said, "Like this." FML

LOL see on küll ikka liiga hea naeran kõgt kõveras

Keegi TITAN pokkeris mängib? Tra seal ei saa ju mängida vist

hotcocacola
06.01.10, 16:00
hetkel VEEL ei saa eestlased seal mängida :)

Tohman
06.01.10, 16:43
www.fmlife.com? mul mingi pointless leht ees

mkva
06.01.10, 16:45
www.fmlife.com? mul mingi pointless leht ees

http://www.fmylife.com/tops

Tohman
06.01.10, 16:45
tängo

vonkartoffel
06.01.10, 16:46
http://www.pokerprolabs.com/Bommel222/pokerstars.aspx
ja siis niimoodi http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/bommel222

pikk28
06.01.10, 16:49
uskumatü tüüp ikka.ma oleks 25k välja cashinud ning 5k-ga NL100 klõbistama läinud. roll alla 4k NL50, roll alla 1,5k NL25, tra ma unistan siin :D

Dogers
06.01.10, 16:54
omg

PokerDevil
06.01.10, 16:58
Sai korra elus ennast ballana tunda.

mkva
06.01.10, 17:00
Kes inglise keelt kirjas väga hästi valdam pmiga mulll pls kiirelt pm, ma annan msni, oleks kiirelt abi vaja.

vsiu100
06.01.10, 17:03

guilty - - - XBLINK

Koit
06.01.10, 17:05
Today, I overheard my parents discussing whether or not they could trust me being alone in the house for 2 days. They then came to the desicion that I'm too unpopular and unattractive to ever throw a wild party or get laid. FML

Madis Very
06.01.10, 17:59

BIO: Won 30.000$ for 2nd Place in The World Record Tourney and donked 29.987$ one day after this at Fixed Limit away. LOOOOLLOOOOLLLOOOOOLL

;D

Oliverk
06.01.10, 18:01
Üritas domineerida.

Godspeed_EJ
06.01.10, 18:15
kas PT3 table tracker on tasuv investeering?

karel111
06.01.10, 18:32
Pokkeriperekonna õnnelik ja rutiinivaba argielu on esimest korda avalikkuse ees Pealtnägijas, täna õhtul kell 20.05.

Tallinna prokuratuuri endine prokurör Kairit Leibold otsustas seitse aastat tagasi vahetada riigileiva kaardipaki vastu ning hakkas elukutseliseks pokkerimängijaks. Täna teenib Kairit keskmise eestlase jaoks ulmelisi summasid.

„Mingil hetkel hakkasin ma pokkeriga teenima sama palju kui prokurörina ning otustasin töölt ära tulla. Ma ei ole seda kordagi kahetsenud,” ütles Kairit Leibold Pealtnägijale. Praeguseks on Kairitist saanud Eesti edukaim naismängija, kelle turniirivõidud küündivad mitmesaja tuhande kroonini.

Kuid veelgi suuremat edu pokkerimaailmas naudib Kairiti abikaasa Imre Leibold, kelle saldol on miljoneid kroone auhinnarahasid. Varem kojamehena töötanud Imre on hetkel üks enimteeniv pokkerimängija Eestis. „Minu eesmärk on kindlustada pokkerimänguga perekonna majanduslik heaolu, kuid pikas perspektiivis tahaks ka maailmameistriks tulla!” ütles Imre Pealtnägijale.

;) usun et on huvi sellist asja vaadata riigitelevisioonist, see peaks veits ehk muutma keskmise eestlase suhtumist pokkerimängijate pihta.

Madis Very
06.01.10, 18:35
Tänud teatamast oleks jällegi maha maganud.

Väga väärt esimene post !

Dogers
06.01.10, 18:42
Tänud teatamast oleks jällegi maha maganud.

Väga väärt esimene post !

+1 OMGOMG, ta oli varem prokurör ?

Oliverk
06.01.10, 18:43
Sweet. Tänud ütlemast.

Oliverk
06.01.10, 18:43

No juura alal töötas seda tean. Ju siis.

kollane
06.01.10, 18:44
tänks vaatan ka kindlasti

forell
06.01.10, 18:45

Minuarust oli ta veel mingi kuu aega telekas ja võttis sõna teemal pere vägivald ja selle tõttu kannatada saanud naiste abistamine. Kairitist räägin siis.

lebovend
06.01.10, 18:51
paar eelmise aasta suuremat turniirihiti + miljoniprojekt + annetamine +
nyyd see. No **** ma ei tea kui nyyd ka need vanainimesed oma m6istust p2he
ei v6ta ja oma sitastest eelarvamustest lahti ei saa, ffs.

Dogers
06.01.10, 18:59
huvitav miks kairit kisa ei tõstnud kui uus hasartmängu seadus alles eelnõu staadiumis oli :)?

Tohman
06.01.10, 19:01
sest öeldakse, et ära torgi s**a, muidu hakkab haisema

PokerDevil
06.01.10, 19:08
Solid first post vähemalt. :)

leits
06.01.10, 19:10
kuidagi hiljem ka vaadata saab neid vms .. keegi ripida ei saa or salvestada vms seda :D?

Oliverk
06.01.10, 19:11
Võin oma 100 megase boxiga torrenti teha kui soovi. Aga see rip ei pruugi enne homset tulla. Mina rippimsiega ei tegele.

Dogers
06.01.10, 19:16
ma igatahes helistasin emadele ja vanaemadele ja kupatasin nad 20.05 pealtnägijat vaatama, eks näis mis välja tuleb :D

karel111
06.01.10, 19:25
kuidagi hiljem ka vaadata saab neid vms .. keegi ripida ei saa or salvestada vms seda :D?

ETV omasaated tulevad http://etv.err.ee/arhiiv.php lehele suht kiiresti, nt. on hetkel juba vaadatav täna hommikune Terevisioon. Pealtnägija seal kindlasti reedeks üleval.

kilu6
06.01.10, 19:25

ERRil on oma arhiivi lehekülg, paari aasta jooksul saab vanu saateid järelvaadata.
http://etv.err.ee/index.php?0544613
http://etv.err.ee/arhiiv.php?otsing=pealtn%C3%A4gija

Muidugi kvaliteet on suht keskpärane seal.

QKulgur
06.01.10, 19:40
Aitäh teavitamast, tsekin ka leiboldide elu üle ;D

erplander
06.01.10, 19:48

– ∞

Absoluutselt vastupidised kogemused, üksnes halvad ja väga halvad.

Kui vähegi suurema cashoudi üritad teha, hakatakse kohe huiama, kahel korral seda juhtunud juba. Küsitakse seletusi, dokumente jne.

Siis see affiliate teema, liitusin Pokernewsi kaudu (100% kindel) ja vahepeal küsisin PS suppordist üle, kas olen ikka nende kaudu liitunud, sest olid juba kogemused teiste saitidega, et seda peab alati üle kontrollima.
Vastati, et ei ole, aga nad siiski sidusid mu konto Pokernewsiga. Jäin seda uskuma, kuni osalesin mingil Pokernewsi promol, kogusin punkte, et pääseda mingile turniirile, aga siiski ei pääsenud. Kui uurisin, siis teatati, et siiski ei ole seotud PN-ga ja nad ei saa midagi teha. Saatsin siis koopiad kirjast, kus oli nende poolt must valgel öeldud, et olen seotud PN-ga, aga ei midagi...

http://www.theodoresworld.net/pcfreezone/huhImage2.jpg

ranka
06.01.10, 19:51
Supernovana olen ma alati head klienditeenindust PokerStarsist saanud aga kui Supernova ei ole siis ei pruugi saada.

teerajaja
06.01.10, 20:04
http://www.err.ee/otse/etv ETV puhul saab ka netist jälgida

bounce
06.01.10, 20:43
ja keerasidki popopokerfacega loo perse

hotcocacola
06.01.10, 20:51
(Y) väga kõva!

järjekordselt tekkis hullem EMV isu :D
irw, ma olin kõveras, kui lõpus ytles, et pole vahet kes kojamees on....(kairit tõmmati tanki :D )

timukasr
Kohe näha, kes on peres parem mängija, Imrel oli ikka terve saate pokerface ees.

leits
tra ei n2ind .nyyd epab arhiive sobrama hakkama

Timpz
KÕIK UNIBETTI SEAL FISHIMERI TÄNU SAATELE :D:D:D

Aristotep
06.01.10, 20:52
Vaatasin lõigu ära ja pettusin ausalt öeldes. Mitte sõnagi hasartmänguseadusest. Järjekordne lugu sellest, et tulime, ajasime papi kokku ja nüüd elame ballat elu. :(

Timpz
06.01.10, 20:53
uusi kalu peaks ikka tulema

PokerDevil
06.01.10, 20:54
Aga öeldi, et "pokker ei ole kaugeltki õnnemäng". Kui 10 inimese mõttemaailma see natuke muutis, siis on asi korda läinud.

olavike
06.01.10, 20:54
Väga positiivne lugu oli :)
Hea vaadata kohe :)

nikitheone
06.01.10, 20:55
igav oli suht
ainuke hea asi, et "pokker pole õnnemäng"

janek174
06.01.10, 20:56
Mis krdi hasartmänguseadusest jahumine igas viimases kui topicus käib. No tõesti, südame ajab pahaks juba.

Timpz
06.01.10, 20:56
Mis krdi hasartmänguseadusest jahumine igas viimases kui topicus käib. No tõesti, südame ajab pahaks juba.

+1

privador
06.01.10, 20:59
Mis krdi hasartmänguseadusest jahumine igas viimases kui topicus käib. No tõesti, südame ajab pahaks juba. nu rotid kardavad oma sentide pärast

hotcocacola
06.01.10, 21:00
starsi EMV satikal 1te inimest veel vaja, siis 2 piletit olemas!! 5min late reg...tulge kohe (33$)

Tarmonator
06.01.10, 21:01
promo on alanud ;)

pastilaa
06.01.10, 21:02
starsi EMV satikal 1te inimest veel vaja, siis 2 piletit olemas!! 5min late reg...tulge kohe (33$)

Teen sulle meelehead - tulin.

Sass
06.01.10, 21:20
kassike: kuu lõikes on miinust olnud kyll aga aasta lõikes oleeme ikka ILUSTI plussis :D

Aristotep
06.01.10, 21:26
nu rotid kardavad oma sentide pärast

Ise oled sa rott

kardpleier
06.01.10, 21:42
Opokerisse mõtlesin veits rulli kanda, starsist kopp ees. keegi teab sellest midagi ve

E: a leidsin muidu selle teema ka

oitarvi
06.01.10, 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=bXSCUGTyHIU&feature=player_embedded#

timukasr
06.01.10, 21:57
Vaatan, et Nordic Copenhagen Expedition turnas, Starsis, on 5. kohal selline tartlane nagu MartinSaar. Keegi teab kas on sama vend?

http://www.stereolounge.ee/admin/spaw2/uploads/images/MartinSaar.jpg

lenC
06.01.10, 21:58
ma arvan, et Martin Saar-esid on ikka ropult palju Eestis, odds are against it

timukasr
06.01.10, 22:12
Njaa, vb see ka, et too Martin Saar oleks nö "stiilsem" ja ei kannaks avatariks Mr Burnsi.

variatsioon
06.01.10, 22:14
http://www.youtube.com/watch?v=bXSCUGTyHIU&feature=player_embedded#

thanks klamber!

jott
06.01.10, 22:18
http://www.e24.ee/?id=208465

variatsioon
06.01.10, 22:22

PMige mulle kui on põhjust paanitseda.

variatsioon
06.01.10, 22:26
tuule update oma website :)

http://www.tuule.com/

kollane
06.01.10, 22:27
asd : Ärge blockige midagi pls ma hakkasin juba vaikselt biitima...

;D ;D ;D

+1

Tohman
06.01.10, 22:29
PMige mulle kui on põhjust paanitseda.

+1

leits
06.01.10, 22:32
Lol oleme nagu hiina siis varsti. b2nnime mingeid saite ... see on raudselt l2bi ussi emmi mingi vabadusega vastuolus :D

marguzz22
06.01.10, 22:38

Juurdepääsu nendele netikasiinodele peaks seadusest tulenevalt piirama interneti teenuse pakkuja. Selleks teeb maksu- ja tolliamet internetifirmale ettekirjutuse ning keelatud veebilehtede domeeninimed blokeeritakse talle kuuluvates nimeserverites.

Kas selles ISP bännist on kuidagi võimalik mööda ka minna?

Tarmonator
06.01.10, 22:42

www.google.com (http://www.google.com)

Godspeed_EJ
06.01.10, 22:43

oled sa kunagi kohanud lollikindlat süstemi?

there are loopholes.........

Oliverk
06.01.10, 22:47
No loopholes on natuke tagasihoidlikult öeldud. Lihsalt ristmik on ees. Paremal pool on aed aga vasakult saab ka minna.

Jennifer
06.01.10, 22:47

+100 Jumala hea leht :D :D :D

Lutzky
06.01.10, 22:50

ridiridiralla, mul on üsna savi.

pendula
06.01.10, 22:58
+100 Jumala hea leht :D :D :D

jap, lugu kaheksatepoketist on lemmik :)

minuraha
06.01.10, 22:59
ridiridiralla, mul on üsna savi.

puht sportlikust huvist,mis sa peale hakkad siis?

Oliverk
06.01.10, 23:01

Mängib pokkerit edasi.

kollane
06.01.10, 23:03
8
8
8
ka mu lemmik tuule.com-s :D

Sass
06.01.10, 23:08
Ärge blockige midagi pls ma hakkasin juba vaikselt biitima... :D:D:D

aga jah wtf...

Lutzky
06.01.10, 23:08

müün ennast Indoneesiasse orjaks.

vinney
06.01.10, 23:10
mis seis on praegu unibetis on kuda depo ja withdrawaliga on, sama nagu triobetis?

hotcocacola
06.01.10, 23:18
starsi emv satikas.
2 piletit.
5 alles.
üks liider, ma teine, kolmas koht on keskmine.
2 shorti

krt, davai tahab tulla

blah
06.01.10, 23:19
hmm pole eriti huvitanud see seaduse jama aga keegi midagi ladbrokesi kohta oskab kosta (microgaming/prima võrgus), starsist kohe-kohe cashoutimas aga kas on mõtet kui mingid jamad tulevad?

pikk28
06.01.10, 23:20
starsi emv satikas.
2 piletit.
5 alles.
2 shorti

krt, davai tahab tulla

edu

pastilaa
06.01.10, 23:21
starsi emv satikas.
2 piletit.
5 alles.
2 shorti

krt, davai tahab tulla

Kle sa mängid ju poolenisti minu stackiga - crackisid muttidega mu pocket 77! 50 -50 diil?

hotcocacola
06.01.10, 23:38
TÜRA KAS TULEB KAARTE VÕI EI.

3 alles, 2 saavad.
mul 17
liidril 39k
short 11k

Sass
06.01.10, 23:41
kahjuks ei tule :(

sokimeez
06.01.10, 23:42
Kuidas selle turna sealt starsist leiaks?

Sass
06.01.10, 23:44
id on 227349506

sokimeez
06.01.10, 23:46
tänud:)

Lutzky
06.01.10, 23:47
ilus duubel pepsile

Sass
06.01.10, 23:48
kamooon coca!!! do it! aga jah 1 time enam kutsuda ei saa see oli juba 2ra :(

hotcocacola
06.01.10, 23:49
TRA MIS KÄED

73
Q6
83
83

KOGUAEG

A highd pole mmm juba 20min vähemalt näinud

pikk28
06.01.10, 23:54
tra see linnapea nusserdab meie pepsi ajusid

Timpz
07.01.10, 00:06
wp

pikk28
07.01.10, 00:07
õnne

Mandre
starsi emv satikas.
2 piletit.
5 alles.
2 shorti

krt, davai tahab tulla

Naissssss :D

Lutzky
nice

vapsik
07.01.10, 00:08
gg Coca

pastilaa
07.01.10, 00:11
Tubli töö jaa!

hotcocacola
07.01.10, 00:12
TRA
mis emotsioon :D
APPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KUI KÕVA :D

variatsioon
07.01.10, 00:16
TRA
mis emotsioon :D
APPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KUI KÕVA :D

mida vaatad?

blah
07.01.10, 00:19
lmao

pastilaa
07.01.10, 00:20
mida vaatad?

Monsterirw!!

nummar
07.01.10, 00:21
wp

hotcocacola
07.01.10, 00:21
ei vahi porri, üritan ühte voice convet ülesse panna, kui turnis ALLIN oli :D

hotcocacola
07.01.10, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=QCNuNuk29cM

võitu toetas: http://www.rotterdamterror.com/

kuulake...haheha

Godspeed_EJ
07.01.10, 00:27
krt tuju läks kohe heaks....

gg coca

variatsioon
07.01.10, 00:27
http://www.youtube.com/watch?v=QCNuNuk29cM

võitu toetas: http://www.rotterdamterror.com/

kuulake...haheha

insta telefoni helinaks.

nummar
07.01.10, 00:29
irww mis clip :D

Lutzky
07.01.10, 00:29
epic

Muckyourcards
07.01.10, 00:30
Congratulations cola ;)

Skyline
07.01.10, 00:33
Tuim support rotterdamterrorilt :D

Dogers
07.01.10, 00:33
vinge, palju EMV pilet muidu maksab ? :P

hotcocacola
07.01.10, 00:36
5000.-

starsi paketis on lisaks päev (vb kaks) hotelli + riided (sellesmõttes, et ma tahangi riideid, turna ise on väga pohh, irw)

Dogers
07.01.10, 00:37
pane see käsi üles siis mis selle rotterdami karjatuse põhjustas :D

PokerDevil
07.01.10, 00:38
Lol, satika võit.. Aga mida sa turna võidu puhul teha LUBAD?

ranka
TERE TULEMAST UUTE ALAFOORUMISSE!!!!!

Dogers
TERE TULEMAST UUTE ALAFOORUMISSE!!!!!

aitäh

hotcocacola
07.01.10, 00:41
LOL, see offtopic, seega pohh :D

ja rofl, kui midagi sellist peaks juhtuma, siis te parem ei taha teada, irw

lenC
07.01.10, 01:04
152 topicut liigutada vähem kui poole tunniga peaks mingi guinessi rekordi shippima küll

variatsioon
07.01.10, 01:08
üritame siis siin teemas vältida tarka juttu.
/et õpihimulised gamblerid ei peaks OT aega raiskama.

kuco
07.01.10, 01:21
Vaatan, et Nordic Copenhagen Expedition turnas, Starsis, on 5. kohal selline tartlane nagu MartinSaar. Keegi teab kas on sama vend?

Peaks olema yks Tartu olympicu m2ngija

vapsik
07.01.10, 01:30
Uudis ka:

http://www.elu24.ee/?id=208664

Üks kommentaar jäi ka silma minu jaoks:

Ikka päris õnnemäng see pole ka!!!! Seda arvavad ala võhikud või need kellel taipu pole!!!

BuildUp
07.01.10, 01:40
Neid kommentaare on alati tore lugeda.

Mulle meeldis see kõige rohkem :D :

Ei tea midagi pokkerist aga see, et mõnel veab ja teisel mitte, seda usun küll.
Tean inimest kes võidab mida iganes , kraapides, kleepse saates mingi sörgi, mütsi märgi ...........no mis iganes.
Mulle aga pole seda ünne antud. Mina ei saa, ei ole ette nähtud, et midagi saaks niisama lihtsalt hea ünne peale.
Õnnemäng on õnnemäng.

Sass
07.01.10, 01:45
Ütleme nii, pokker on ja jääb siiski õnnemänguks, kuna alatasa otsustab alles viimane kaart võitja välja. Kellel seda õnne on rohkem, see on alatasa nn. tipus.
Olen pokkeerit mänginud 5 aastat internetis. Hetkel kusagil miinus 100 000 kr. Kord võidad väga lihtsalt, kord kaotad väga tugeva käega jne.

kõige lollim jutt yldse mida kuulnud olen

hotcocacola
07.01.10, 01:46
Ütleme nii, pokker on ja jääb siiski õnnemänguks, kuna alatasa otsustab alles viimane kaart võitja välja. Kellel seda õnne on rohkem, see on alatasa nn. tipus.
Olen pokkeerit mänginud 5 aastat internetis. Hetkel kusagil miinus 100 000 kr. Kord võidad väga lihtsalt, kord kaotad väga tugeva käega jne.

kõige lollim jutt yldse mida kuulnud olen

minuarust üks kõige koomilisemaid jutte mida ma kuulnud olen :D

pastilaa
07.01.10, 01:49
Sass on viimasel ajal palju tublim olnud minu meelest. Tuleb kiita!

ranka

Poiss areneb. Vahetas püksikud pokserite vastu. 8)

Dogers

Pärast banni ? :D

Sass
07.01.10, 01:52
Pärast banni ? :D

pätid jäävad pärast vanglat ikka pättideks... normaalseid inimesi muudab aeg

Svenza
07.01.10, 01:54
Peaks olema yks Tartu olympicu m2ngija

Seesama kes korduvalt lõugand ja p.utsi saatnud inimesi. Kolm korda on talle turvad järgi kutsutud ja välja visatud. Korra pani ühele suur tolgusele 6se seeria, sisse ei läinud ühtegi... Peale toda, pole suurt kolli enam tartu olümpsis nähtud :)

ranka
07.01.10, 01:56
Seesama kes korduvalt lõugand ja p.utsi saatnud inimesi. Kolm korda on talle turvad järgi kutsutud ja välja visatud. Korra pani ühele suur tolgusele 6se seeria, sisse ei läinud ühtegi... Peale toda, pole suurt kolli enam tartu olümpsis nähtud :)

Sina siis w?

Svenza
Tra kuidas sittur valutab. Nii haledalt tõmmati ära järjest... papahh papahh, meil on väikene krahh.
http://www.youtube.com/watch?v=OAEHa7FtlM0

Svenza
Sina siis w?

minu nimi vaevalt Martin Saar on...

Sass
07.01.10, 01:57
minuarust üks kõige koomilisemaid jutte mida ma kuulnud olen :D

a kõige kurvem on see et selliseid võetakse kuulda

ranka
07.01.10, 01:58
minu nimi vaevalt Martin Saar on...

Kamoon. See, et TrioBetis ühe venna nimi on kleeplint ei tähenda, et ta päris elus on ka kleeplint...

Booyaka
07.01.10, 02:02
mis seal kurba on ? ma ei mõika!

hotcocacola
07.01.10, 02:03
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACMXeNoqE18Re5Bn5nBsqEMAoqSuBDNFNr9Hup2Mnp3T22 d5kLyaPCJEYGpPRcnaD_mpkFUuwUqVHr3ox4FZaz8Am1T1UH32 vcOxDS_xZurw7wEF3bcBhqAu.jpg

Sass
07.01.10, 02:06
mis seal kurba on ? ma ei mõika!

võetakse ah noh kogemused näitavad Pokker on õnnemäng tyyp kaotas 100k eeku
Teeme uue seaduse mis seda gamblemist takistaks

Godspeed_EJ
07.01.10, 02:07
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACMXeNoqE18Re5Bn5nBsqEMAoqSuBDNFNr9Hup2Mnp3T22 d5kLyaPCJEYGpPRcnaD_mpkFUuwUqVHr3ox4FZaz8Am1T1UH32 vcOxDS_xZurw7wEF3bcBhqAu.jpg

filmimäng on eraldi teemas coca, aga pakuks Planet of the apes

variatsioon
07.01.10, 02:08

:D :D

ranka
07.01.10, 02:08
Valujevi pere w?:)

Sass
07.01.10, 02:11
Valujevi pere w?:)

jep

hotcocacola
07.01.10, 02:13
pigem on see fotorobotiga tehtud pilt ning soovitakse teada, milline neist kõige õigem valujev on :D

Lutzky
07.01.10, 02:17
kes see valujev veel on?

ranka
07.01.10, 02:21
kes see valujev veel on?

Neandertaalide viimane järeltulija.

-andres-
07.01.10, 03:08
Arvasin, et valitsev peotantsu meister.

Sass
07.01.10, 03:43
http://img51.imageshack.us/img51/1989/fishq.jpg ebareaalne kullaauk... ANNA ainult käsi nyyd raisk enne kui teised ta tyhjaks teevad

Sass
07.01.10, 03:44
ja tegu ei ole hiiteriga.. keegi ei jookse 100 kätt spree yhes lauas häid käsi:D tyyp pmts any2ga callib kuni riverini vähegi t6mmet on callib 4 taala bette 2ra mingi aukuostuga

E:Tämit kala läks 2ra.. vähemalt suutsin kokkuv6ttes 1 BI välja imeda:D

jrgn hell
07.01.10, 05:09
lasin turka ja mingi essee kõrvale siin plo nano hu-d
coca, sa lükkaks flopis, või teeksid slowballi

Poker Stars $2.00+$0.20 Pot Limit Omaha Hi Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 461294 (http://www.thehandconverter.com/hands/461294)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

TheCrobar (BB): t960 M = 32
Hero (BTN/SB): t2040 M = 68

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Qhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif Qhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif
Hero raises to t60, TheCrobar calls t40

Flop: (t120) 2http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Qhttp://static.deucescracked.com/images/club.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif (2 players)
TheCrobar checks, Hero bets t120, TheCrobar raises to t480, Hero raises to t1560, TheCrobar calls t420 all in

Turn: (t1920) 4http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players - 1 is all in)

River: (t1920) 9http://static.deucescracked.com/images/heart.gif (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t1920
TheCrobar shows 2http://static.deucescracked.com/images/club.gif 2http://static.deucescracked.com/images/heart.gif Khttp://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (a straight, Nine to King)
Hero shows Qhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif Qhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (three of a kind, Queens)
TheCrobar wins t1920

hotcocacola
07.01.10, 05:15
obv flopil sisse....kui kutt juba teeb nii suure raisi su betile, siiis obv et sisse...parimal juhul näed setti...halvimal drawd, OESD

jrgn hell
07.01.10, 05:18
tnks

hotcocacola
07.01.10, 05:19
+ mingisugust flushdrawd ka lauas pole, seega see on setile pm kõige parem koht :D

Sass
07.01.10, 05:22
OT: coca sa nyyd oledki nagu elukutseline v? sissetulek aint pokkerist .. igapäeva töö panid maha?

hotcocacola
07.01.10, 05:24
jah, olen elukutseline sõltlane ja slotsiregs

keegi homme unicorni tuleb mängima ? :D

hotcocacola
07.01.10, 05:24
ööd parmaadid, shark läheb unne

Sass
07.01.10, 05:25
GL karjääriga .. ööd

jrgn hell
07.01.10, 07:20
smiley506 [observer]: if i could give my life so no women or child never get sick again i would
Dealer: Game #37772138896: JScott84 wins pot (375)
JScott84: alot of men would
womenholdem: wow

irw, mingi eludeep teema käib chatis. Üks kes välja lendas ja üks lauas mingid kroonilised hiaged ja arutlevad, kelle haigus hullem. Laua vennal tehti esimesena see närvide siirdamine, mille Christoper Reevs sai 3nda inimesena.

Helmps
07.01.10, 08:13
hommikune jutuajamine starsi MTT-l.

DoNkDaDoNk21: helmps where u from again?
riverrat1602: hahaha
riverrat1602: your mind is def in gutter
DoNkDaDoNk21: lol not mine
Roids88: as if it wouldnt be look at u
Helmps: kazakhstan
DoNkDaDoNk21: where is that?
Helmps: western asia
DoNkDaDoNk21: ook. ive never heard of it... is it small??
Helmps: 110m ppl
Roids88: u never seen borat hahah
DoNkDaDoNk21: holy sht. what are ur modes of transportation?
Helmps: what do you mean?
Helmps: we have our feet
DoNkDaDoNk21: car? truck? camel? dog?
DoNkDaDoNk21: horse?
Roids88: all the above
jimycrakkorn: hey donk bataia ny
DoNkDaDoNk21: na ohio
jimycrakkorn: batavia
jimycrakkorn: ah
DoNkDaDoNk21: wow TERRIBLE flop
Helmps: short trips like 50km we do by walking
Helmps: longer than 50km we usually take mule deer
DoNkDaDoNk21: ook
DoNkDaDoNk21: so u guys dont have cars?
Helmps: what is cars??
Roids88: ur killing me stop it hahah thats the funniest thing i have ever heard
DoNkDaDoNk21: any idea how many spots this will pay out??
DoNkDaDoNk21: lol whats so funny roids?
Helmps: donkadonk what is cars?
DoNkDaDoNk21: faster than mules lol
Dealer: Limits going up: blinds 30/60
Roids88: hahahah stop it
Helmps: what do you mean?
Helmps: u feed them with steroids then ?
DoNkDaDoNk21: haha now ur fking with me
Roids88: yes u do hahahahaha
DoNkDaDoNk21: +natas how u doing tonight?
Helmps: in my country feeding mules with steroids is illegal and you may go to jail for it
DoNkDaDoNk21: lol that sucks
Helmps: but u wanna say u feed cars with steroids?
Roids88: bet he is not even from kazakatzan\
Helmps: which one is better, female car or male car?
DoNkDaDoNk21: na hes not
DoNkDaDoNk21: his english is waaaaaaaaaay too good
Roids88: female car
Roids88: totaly ill remeber that next time i have to travel more the 50km
DoNkDaDoNk21: lol. yea ill take my CAR
DoNkDaDoNk21: fk the camels or whatever they are

vsiu100
07.01.10, 09:12
Uudis ka:

http://www.elu24.ee/?id=208664

Üks kommentaar jäi ka silma minu jaoks:

Ikka päris õnnemäng see pole ka!!!! Seda arvavad ala võhikud või need kellel taipu pole!!!

kommentaar:
ma isiklikult eelistan live kodumänge. kui mina panustan ja vastased ei foldi, siis sõidan kümpi lihtsalt. ükskord kasiinos jorss ei foldind. viskasin setooniga vastu pead, paras raisale, õppigu foldima

svenza??

StripPoker
07.01.10, 09:50
jutus on point sees .. aga svenza vist jah... :D

lenC
07.01.10, 11:25
ma ei teadnud, kas postitada seda bragide või beatide teemasse :/

http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/milestoneyo.jpg

rohelinekonn
07.01.10, 11:32
tra küll pange kõigile päevane bänn kes postitavad kuhugi teemasse seda kuradi seaduse artiklit. Ärkan üles loen siin unise peaga ja kaks esimest teemat mis lahti löön on mingi ahv selle lingi postitanud. Suht kopp on ees et igas vales teemast laterdatakse sellest

kardpleier
07.01.10, 11:32
bumhunting went wrong : -4 buyini nl50 HU-s . Tilt on realne...

kilu6
07.01.10, 11:34
See oli juba või?
http://www.recentpoker.com/news/microgaming-poker-5648.html

----
1/5/10 - Today (January 5th) will see the start of a new policy at the Microgaming Poker Network, according to several reliable sources. Observers say the policy is designed to encourage online poker sites on the network to bring in more "fish" (less experienced and therefore more likely to lose than win) players to ensure that the balance between deposits and withdrawals moves closer to the former. Pokerstars

Poker News, commenting on the move, reports that beginning January 5th, MPN will move from the contributed method of rake calculation, in which the operators’ rake is calculated by splitting pots between the total number of players, to the weighted method, whereby rake per room is generated proportionally according to the amount that individual players contribute to each pot.

antnx
07.01.10, 11:38
Supper hea. TY ranka, et uue alafoorumi tegid. TYVM

rohelinekonn
07.01.10, 11:56
Pealtnägija kordus hakkas kes eile ei näinud aga soovi on.