PDA

View Full Version : NL25 Flopi ülepaar, vastane reraises cbeti, kuidas jätkata?



mcdyess
02.01.10, 01:47
PokerStars, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 8 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
herkri (BB): $23.20
HERO (UTG): $25
Quadfours (UTG+1): $30.10
morukstar (MP1): $35.35
\iceman XII/ (MP2): $25
gqsmoove66 (CO): $44.75
barely l€gal (Button): $25
vhm.Pook (SB): $53.20

Dealt to HERO A :club: A :heart:

Pre-flop:
HERO raises to $1, (2 folds), \iceman XII/ calls $1, gqsmoove66 calls $1, (3 folds)

Flop: ($3.35) 6 :spade: T :spade: 2 :diamond: (3 Players)
HERO bets $2.50, \iceman XII/ raises to $6.75, (1 folds), Kuidas jätkab Hero käe mängimist? Kas fold on väga nitine liigutus?

Vastase kohta suur midagi ei tea, aga paistab regular olevat. Statsid 15/12/2,5. Käsi tema kohta 170. Flopi agro 9.

dabljuu
02.01.10, 02:23
Hmm, ma küll ei tea mis su bankroll on, kui ülespoole shoti võtsid aga minu arust shove...ehkki standard seti mäng vastas eksole.

NL10 ise küll praegu aga kui tohib siis kommenteerin ka NL25 ( sest plaanin ka limiidis varsti liikuma hakata ), niiet minu arvamusi ärge kullana võtke.

Tohman
02.01.10, 04:25
Foldi nagu ise ei leiaks..
Nupud sisse ja note külge

levis
02.01.10, 04:46
Ei arva, et fold ülearu nitine on. Flop agrot ma sellisel hetkel isegi vist ei vaata, sest paljud väga agrod mängijad on tegelikult üsna tundlikud kui vastane panustab, samas kui keegi ei panusta, siis on nad kohe platsis ja tulistavad puusalt. Samas flop agro 9 on ikka suur number iseg 170 käe puhul ja eks ta midagi ikka näitab. Sample väike ja "raise vs flop cbet" siin vaevalt abiks on, aga üldiselt saab ikka vaadata, et palju talle kasvõi preflop 3betida meeldib, seegi näitaja.
15/12, siis ta ikka eriti preflop callimist ei harrasta ja suited connectorsid paljuski vist langevad ära, mis tõstab tunduvalt seti tõenäosust.
Ma pakun, et fold ja tõdeme seda, et raha liigub lauas ikka päripäeva ;)

pastilaa
02.01.10, 10:29
Ei arva, et fold ülearu nitine on. Flop agrot ma sellisel hetkel isegi vist ei vaata, sest paljud väga agrod mängijad on tegelikult üsna tundlikud kui vastane panustab, samas kui keegi ei panusta, siis on nad kohe platsis ja tulistavad puusalt. Samas flop agro 9 on ikka suur number iseg 170 käe puhul ja eks ta midagi ikka näitab. Sample väike ja "raise vs flop cbet" siin vaevalt abiks on, aga üldiselt saab ikka vaadata, et palju talle kasvõi preflop 3betida meeldib, seegi näitaja.
15/12, siis ta ikka eriti preflop callimist ei harrasta ja suited connectorsid paljuski vist langevad ära, mis tõstab tunduvalt seti tõenäosust.
Ma pakun, et fold ja tõdeme seda, et raha liigub lauas ikka päripäeva ;)


Kuula siin Levist. Sellisel limiidil ei maksa siin lolliks minna - kui PTR järgi on kõrge winratega mees, siis ta võis siin tõestisobivat boardi checkraiseida suvalise pasaga. NL25 regularide vastu on selline asi suht easy money. AGA - kuna sellist note`i meil pole ja pelgalt note pärast siin maha ma ei calliks. 1000000 lihtsat olukorda meid ootab ees, et raha saada.

vapsik
02.01.10, 11:09
Ise olen kehv foldija ning lauas olles läheksin võib-olla broke, aga natukene asja üle mõeldes foldiksin.

Vastase liin tundub siin lihtsalt ülitugev. Arvatavasti näeb vastane Sind üsna asjaliku regulariga, lisaks sellele oled UTG, kus Su range on arvatavasti üsna tugev ning nüüd paned kahe vastase vastu cbetti. Ehk siis Sa igatpidi näitad, et Sul on küllaltki korralik käsi + peale Teid on potis veel üks vastane, aga Icemani see ei sega ning lükkab rahuliku südamega raise sisse. Nii et mina annaks siinkohal vastasele respekti. Lisaks sellele on vastane MP-2l ning väga ei usu, et ta sealt positsioonilt mingid suited connectoreid ja asju mängiks. Üldjuhul regid seal callivad PP-dega ja ka suuremate suited ässadega ning vahel ka ehk AQo ning AKo. Vähemalt mina annaksin sellise preflop range. Seega väga palju drawsi tema ranges ei näe.
A :spade: Q :spade: oleks üks väheseid, aga A :spade: K :spade: ning A :spade: J :spade: pole samuti võimatud. A :spade: 9 :spade: ja väiksemaid väga ei usu. Ehk siis kuskil ainult 3 combot, samal ajal sette on 9 combot ehk siis minu meelest tublisti rohkem kui võimalike drawsid.

Ning vastavalt minu eelpool toodud rangele annab stove sellise tulemuse:

Board: 2d 6c Tc
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 33.939% 33.94% 00.00% 4032 0.00 { AcAh }
Hand 1: 66.061% 66.06% 00.00% 7848 0.00 { TT, 66, 22, AsKs, AsQs, AsJs }

mcdyess
02.01.10, 11:53
Aitäh asjalike vastuste eest.

dabljuu
02.01.10, 19:38
ai ai , mõtlesin ise ka pokerstovega mässata aga et kohe niimoodi on %, siis fold jaa

ei tea, ma vist ei kommenteeri NL25 ennem, kui ise seal möllama hakkan :)