PDA

View Full Version : Jätkusuutlikud tulemused pokkeris?



sinisebra
03.01.10, 12:49
Hakkas huvitama, milline võiks olla normaalne jätkusuutlik tulemus pokkeris buy-inidesse arvestatuna.

1 buy-in päevas on liiga palju?
1 buy-in kuus on liiga vähe?
Millised võiksid olla reaalsed ootused?

Ma kardan, et olen omale seadnud liiga kõrge eesmärgi ning sooviks teistelt mängijatelt teada kui palju nemad buy-ine võidavad. Keskmiselt; heateril olles; võttes arvesse downswinge ja tasemeid. Rahanumber ei ole siinkohal ehk olulisim.

EdgarP
03.01.10, 12:52
Kas me räägime cashist,sngdest või turniiridest??

olavike
03.01.10, 12:55
Minu meelest sõltub see kõik sinu eesmärkidest :)
Kas mängid selleks, et maksud saaks makstud ja toit lauale?
Kas mängid selleks, et see on hea intelligentne meelelahutus?
Kas teed seda hobina või elukutsena?

jne...

tdx
03.01.10, 12:56
goal on 1000 kätt = 1BI. see oleks 5 PTBB.

KeRRRt
03.01.10, 12:56
ära mängi sellise mõttega, et "kui täna saan 5 buy ini plussi sisi rohkem ei mängi".
Loe lulu sexy adventures läbi ja mõistad.
Usu, see aitab. Mängid kuni pea kaasa mõtleb. ON endal põnevam ja märkad mis laudades tõimub ka.

sinisebra
03.01.10, 13:48
Kas me räägime cashist,sngdest või turniiridest??
Rääkida võiks kõigest. Mina ise mängin cashi.


0.5bi 1k käe kohta = sobiv limiidi beatimine

goal on 1000 kätt = 1BI. see oleks 5 PTBB.
Huvitavad ideed. Millel need arvutused põhinevad? Ma olen ise ka pikka aega mõelnud, et sinnakanti võiks tulemused jääda. (Ehkki... Ed Miller soovitas xPTBB arvutused yldse kõrvale jätta kuna need ei anna tulemustest adekvaatset ylevaadet. )


Minu meelest sõltub see kõik sinu eesmärkidest Smiley
Kas mängid selleks, et maksud saaks makstud ja toit lauale?
Kas mängid selleks, et see on hea intelligentne meelelahutus?
Kas teed seda hobina või elukutsena?
Esialgu tulusa hobina. Hiljem ehk selleks, et maksud saaks makstud ja toit lauale. Millised numbrid erinevatele eesmärkidele sobiksid? On yldse suuri erinevusi?


ära mängi sellise mõttega, et "kui täna saan 5 buy ini plussi sisi rohkem ei mängi".
Ma arvan, et see on minu mängu suurim viga. Kõik pokkeriõpikud korrutavad sama, kuid ma ei ole hetkel veel suuteline oma mõtlemist niimodi muutma.


Aitäh

Keiss
03.01.10, 13:57
Sinisebra, kui oled 5BI juba plussis siis tõenäoliselt on hiiter ning kui vaimselt ja füüsiliselt oled suuteline kauem mängida siis ei maksa sessi küll veel lõpetada, sest tihtipeale tuleb sujuvalt 5BI juurde.
Aga jah limiidist sõltub ka kõik. NL2-s peaks ikka iga päev 5-20BI suutma päevaga ära teha vast. Samas kuskil NL1000-s võid rakeback pro ka vast olla:P

olavike
03.01.10, 14:01
Ja FL mängides piisab ka break-even olemisest :)

StripPoker
12.01.10, 12:52
Hobikorras break-even täiesti OK. Edasi oleneb juba ju limiidist. NL2 peaks päris palju BIsid teenima, et rahaliselt mingi lisa tekiks iga kuu. Oleneb palju vaja on ja kas suudad mingil limiidil raha kätte saada.. lahtine teema.

StripPoker
12.01.10, 12:56
NL1000 jah ei oleks ma väga nõudlik võidetavate BI arvude suhtes, et väike rahulolu tekiks :D

ESTPatrick
12.01.10, 13:10
NL1000 jah ei oleks ma väga nõudlik võidetavate BI arvude suhtes, et väike rahulolu tekiks :D


vaidlen 100% vastu. SADA PROTSENTI.

põhjused lihtsad, selleks et sa jääd 1000NL-s kuus näiteks 3k$ plussi mängides ca 40k kätt ON SU KÕIGE MUSERDAVAM POKKERIKOGEMUS üldse. Küsid, miks, 3k$ suur raha ju? vastus lihtne. selleks et sa pärast 40k kätt 3k ehk 3 BI plussis oled , tähendab et sul on olematu winrate või downswing, mistõttu sa olid kuu jooksul korraks kas MINIMAALSELT 20k$ plussis või samapalju miinuses korraks ja sellist stressi ei talu kõik pingevabalt. minumeelest on parem 50NL-s stabiilselt 50BI kasumit teha kui kuu kuu järelt 30k$ swingidega võidelda.

StripPoker
12.01.10, 13:18
OK, sul on point sees selles suhtes :)

Codecci
12.01.10, 23:04
minumeelest on parem 50NL-s stabiilselt 50BI kasumit teha kui kuu kuu järelt 30k$ swingidega võidelda.

No see on suhteline. Enne 200NL-i pidama jääda sellel eesmärgil, et vältida tõsiseid swinge on küll rumalus iga formaadi mängijate jaoks imo, sest 200NL on viimane limiit mis on veel tõeliselt fishine ja iga vähegi töökas mängija peaks sellest läbi hammustama. Muidugi 1-2 aasta pärast see väide ei pruugi enam paika pidada, sest mängijad arenevad kiiremini kui uusi fishe peale tuleb.

Minu stiili juures on ma arvan heads-upis 400-1000NL tasemel täiesti normaalne absoluutselt iga kuu plussi jääda hea mindsetiga inimesel (mida minul hetkel pole). Isegi 6-maxis see vast võimalik (http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/nanonoko). Samas nt. 5000NL ei ole kellegi jaoks kerge, heads-upis vb võimalik, aga 6-maxis ma arvan, et ükski mängija ei saa eeldada, et ta iga kuu plussis lõpetab.

ESTPatrick
12.01.10, 23:16
nanonokot ei tasu just võrdluseks tuua, ta on parim 6max midstakes multitabler üldse, ta vist alla 16 laua ei mängigi ja ikka purustab. ja lisaks nano ei tabe selecti üldse - tema jaoks on IGA LAUD, hea laud - seni kuni see on 50bb min. tal on räige eelis ka regularide ees.

minu näide ei olnudki limiitide biitimise kohta, vaid stressitaluvuse kohta ja proovisin selle tuua võimalikult lähedale väärarusaamadega inimese jaoks, kes mängib mikrolimiidis

lebovend
13.01.10, 01:30
Sinisebra, kui oled 5BI juba plussis siis tõenäoliselt on sul olnud hiiter
ning kui vaimselt ja füüsiliselt oled suuteline kauem mängida siis ei maksa sessi küll veel lõpetada, sest tihtipeale tuleb sujuvalt 5BI juurde, samas võid ka kaotada 8BI väga kiirelt või joosta breakeveniga. Seda ei saa aga ette teada, unless kui sa oled Nastja.

Fucked Your Post