PDA

View Full Version : Pocket paarid NL5



InternetiPervert
03.01.10, 18:16
Milliseid paare, mis positsioonilt ja millal NL5es mängida. Ranka PF mäng tundub natuke halb mulle nii väikse limiidi jaoks. Mis teie arvate?

InternetiPervert
03.01.10, 18:17
Sorri, tegelt oleks võind küsida seda NL5e topicust.

Provoker
03.01.10, 18:22
Kõiki paare mängi kõikidelt positsioonidelt
22-66 võid ka limpida, kuid üldjuhul 3bb betiga potti sisenedes ei saa eksida.

InternetiPervert
03.01.10, 18:28
aga early pos. 22-66 limpides tuleb suht tihti peale sind mingi tõste ja siis on vaja maha visata.

Provoker
03.01.10, 18:29
Nu ma isegi NL25 limbin nendega kuna üldiselt on mäng ikka nii passiivne et 10,st korrast 7-l näen ma floppi.

Strateeg
03.01.10, 19:56
eks see limpimine on enda valik, aga mina reeglina unopened potti sisenenen 4bb tõstega olenemata positsioonist ja paarist, mis peos on. Mul NL 5 cbet töötab ja seetõttu minu jaoks limpi ei eksisteeri. kui limbid ja raisetakse, siis call-20 reegel ehk siis vaatad vastase stacki ja hindad oma implied oddse, kui saad vähemalt 1:20le siis võid setmineda, muidu fold.

edit: ka mulle tundus alguses 22 ep raisemine pointless, aga kui õpid paremini vastaseid tundma ja oskad natuke paremini häid floppe eristada halbadest siis loksub kõik paika. ja see on +EV liigutus

ristijeesus
03.01.10, 20:19
kui limbid ja raisetakse, siis call-20 reegel ehk siis vaatad vastase stacki ja hindad oma implied oddse, kui saad vähemalt 1:20le siis võid setmineda, muidu fold.


Kuskohast sa sellise imeliku reegli oled välja võlunud? Selle järgi sa alla fullstäckiga venda setmineda ei tohikski.
Aga pole see asi nii hull ühti, seti floppamise tõenäosus on 12% ehk ümarguselt 1:8, niiet 1:20-st on asi ikka väga kaugel.

Tohman
03.01.10, 20:26
tegelt on see reegel pigem kümnega, mitte 20ga... ehk siis 1/10 tema stackist

ristijeesus
03.01.10, 20:34
Ja sama kehtib ka enda suhtes. Ei setmine, kui pead sisse panema rohkem kui 1/10 stackist. Seega hoidke ikka autoreload aktiivne kui võimalik.

InternetiPervert
03.01.10, 20:34
see call20 teema oli vist pokerstrategy.com lehel, kui ma õigesti mäletan.

Ghost0
03.01.10, 21:09
Kuskohast sa sellise imeliku reegli oled välja võlunud? Selle järgi sa alla fullstäckiga venda setmineda ei tohikski.
Aga pole see asi nii hull ühti, seti floppamise tõenäosus on 12% ehk ümarguselt 1:8, niiet 1:20-st on asi ikka väga kaugel.

Uuri 5/10 rule kohta. Kui sa puhtalt 1:10 reeglit kasutad siis su mängus on tõsine leak.

nikitheone
03.01.10, 21:12
alati pane 4xbb iga pocketiga igas positsioonis, 3betile foldi

Strateeg
03.01.10, 21:16
tegelt on see reegel pigem kümnega, mitte 20ga... ehk siis 1/10 tema stackist

UTG limbid UTG1 tõstab 5xBB, pott seega 7,5 BB, sul callida 4 BB nii et kui vastasel järel 40 BB siis setmined?

Kuskohast sa sellise imeliku reegli oled välja võlunud? Selle järgi sa alla fullstäckiga venda setmineda ei tohikski.
Aga pole see asi nii hull ühti, seti floppamise tõenäosus on 12% ehk ümarguselt 1:8, niiet 1:20-st on asi ikka väga kaugel.

Direct pot odds on 1:8le, implied oddse arvutad samamoodi et alati on nad olemas? mina küll halfstacki vastu ei setmine, kuna implied oddse on "küll ja maa". Minu meelest ongi skaala 1:20st 1:10ni, kus 1:10le on slightly +EV ja 1:20le tugevalt + EV.

Parandage mind kindlasti kui ma eksin, vbolla on kogu mu setminemine vigane :/ mingi limp-calli mul angunii ei eksisteeri aga PP callin järgi alati kui vähemalt 75 BB vastase stackis, peaks seda piiri alandama? Ärge mu küsimusi solvangutena võtke mehed, tahaks ise ka selle koha pealt targemaks saada :P

kirjeldus
03.01.10, 21:45
alati pane 4xbb iga pocketiga igas positsioonis, 3betile foldi


+1. lisaks veel niipalju, et sellel levelil tehakse väga palju min 3betti, need calliks kah ära.

ristijeesus
03.01.10, 21:47
Mina olen mänginud, et kui tõstab 5bb siis peab ta stack olema vähemalt 50bb, ehk vähemalt 10x, et hakkaksin setminema. 1:10 ongi seega miinimum, mitte 1:20-le nagu pervert kirjutas. Sel juhul jätaksime palju raha vastastelt võtmata.

Tupsik
03.01.10, 21:52
1:10 nüüd kindlasti kohe hea odds setmineimiseks ei ole.
Võib küll algselt tunduda nii, kuid reaalsuses tihti sa ei saa talt hittides lihtsalt nii palju kätte.
Lisaks veel teinekord hoopis kaotad suurelt set vs set jne.

ristijeesus
03.01.10, 22:11
Sul võib täiesti õigus olla, pean asja täpsemalt läbi mõtlema-uurima, aga õnneks seni pole mul shortiedega eriti vaja jamada olnud- mängin kas 300bb laudades või sellises pokkeritoas kus neid kohtab haruharva.

Tohman
11.01.10, 12:04
uurige seda 5/10 reeglit

EDIT:
copysin 2+2 foorumist
"When contemplating calling a raise because your position is good, you have a clear call if the raise is less than 5% of your stack, and a clear fold if it is more than 10%. In between those numbers, use your judgement."

StripPoker
11.01.10, 12:10
Mina NL5 väikese pocketiga ainult foldin või re-raisen. Mida see limp annab? 9/10 võimaluse, et ei hiti setti ja foldid tema cbetile.

nomerlot
11.01.10, 12:26
Mina NL5 väikese pocketiga ainult foldin või re-raisen. Mida see limp annab? 9/10 võimaluse, et ei hiti setti ja foldid tema cbetile.

+1
aga kui teed open-raise ja saad 1 calli, siis on päris suur tõenäosus, et cbeti peale ta ikka foldib.

Pealegi, kui limpides hitid setti, siis ei pruugi ikka valuet saada.

Mina mängisin NL5 pocketitega nii:
open-raise 0.20, kui ees 1 limper, siis 0.30, kui 2+ limperit, siis pisematega call, 99+ raise 0.40, kui raise ees, siis KK+, AK tõstsin 5x, LP-st juba QQ+, AK. Põmst classic ranka tabel.

Ja toimis normaalselt, 22K käe pealt sain 7,71 BB/100

StripPoker
11.01.10, 12:32
Jep. Ja lisan veel, et limpides tõstmata potti on väga tõenäoline veel tagant saada kellegi raise ja siis on sul valik kas kannad oma limbiraha maha või callid selle raise, makstes sisse veel u 4-5 BB. Ja siis jällegist 9/10, et selle callitud summa pead maha kandma.

McFoldberg
11.01.10, 16:47
Mina NL5 väikese pocketiga ainult foldin või re-raisen. Mida see limp annab? 9/10 võimaluse, et ei hiti setti ja foldid tema cbetile.



What? Väikese PP-ga 3betid??? Milleks? Milleks sa võtad väikestelt PP-delt ära üüratu setmine value ja asendad selle mingi tarded blufiga? Ma ei tea, kas sa oled kursis nähtusega nagu "implied odds". Kui ei ole, siis oleks viimane aeg lugeda selle kohta. Ja kui oled tuttav, siis ilmselgelt tasuks uuesti üle lugeda, kuna oled millestki valesti aru saanud.

Tohman
11.01.10, 17:15
NL5-NL10 regid teevadki nii, +EV ju
level obv

Rage
11.01.10, 20:49
3. Mai tea kuidas sa mängid 22-1010 ranka tabeli järgi? Ise limbin ja kui pihta ei saa siis fold.
absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..

ja vähe sellest, kui ma omal ajal NL4'ja mängisin... siis ma raisisin 6BB + limperid... ja ka väikeste pocketitega.. kui ees oli rohkem kui kaks limperit.. siis limpisin kaasa 22-88.. aga alati openraise või ühe limperi puhul raise..

Allanaator13
11.01.10, 21:04
Open-limpi ma ei tee nendega, pigem Open-Raise. Järgi limbin enamasti 22-77, 88-AA raise'n.

Kui oled raisenud mingi 22-1010 ja kui on väga mõttetu flop ja sul on kena read vastasest olemas ja sa oled positsioonis, Siis endale meeldib kõige rohkem tema cbet callida ja kui turnis blank ja tema checkib hästi pot endale võtta. See kõik on kui oled jäänud vastasega heads-upi.

k2snakalle
13.01.10, 07:41
aga alati openraise või ühe limperi puhul raise..

Vaidlen vastu.Kui on mingi ehe donk, kes mängib 70+% kätest, tal on alla 50bb stack.Muidugi vaatan fold to cbet statsi, et kumb variant kasulik, aga kui olen näinud, et ta ei foldi cbetile, siis teatud olukorras limbin.
N: Tema openlimbib(ülejäänud fold) ja mina olen ntx button, siis olen küll ise ka järgi limpinud (22-66!). Raise ei anna tavaliselt mitte midagi, sest ta callib selle niikuinii ja tegelikult ei ole vaja PF poti suureks ajada, sest tal väike stacki ja saad anyway selle sisse kui vaja on.

Parandage kui minu loogikas on leak :)