PDA

View Full Version : Elukoha tõendamine



privador
04.01.10, 11:23
Viimasel ajal olen märganud, et tubasi ei huvita enam niivõrd enam id ,vaid elukoht ja nussitakse sellega. Aga, mis siis kui elukoht on muutunud või veel hullem , pole mingeid nimelisi arveid ette näidata? Elad kellegi sõbra juures vms...
Isegi välismaistel pankadel, kus ülekanded võivad olla miljonites, ei küsita mingeid elektriarveid!

wedoit
04.01.10, 11:37
Viimasel ajal olen märganud, et tubasi ei huvita enam niivõrd enam id ,vaid elukoht ja nussitakse sellega. Aga, mis siis kui elukoht on muutunud või veel hullem , pole mingeid nimelisi arveid ette näidata? Elad kellegi sõbra juures vms...
Isegi välismaistel pankadel, kus ülekanded võivad olla miljonites, ei kü**** mingeid elektriarveid!


elektriarve pealt on kõige lihtsam tõendada elukohta ja Lääne-Euroopas on see standard (st kommunaalide makse järgi tõendada elukohta). samad nõuded on ka enamasti illegaalidele elamisloa taotlemisel jne. Probleem muidugi üleval, kui elupaika üürid vms. siis on kehva. samas ma ei saa aru mis sa täpselt küsisid :D

nikitheone
04.01.10, 11:41
Aga, mis siis kui elukoht on muutunud või veel hullem , pole mingeid nimelisi arveid ette näidata?

mcbethk
04.01.10, 11:52
Tavaliselt ollakse ka mingi bank statemendiga, kus kõik vajalik peal rahul.

kollane
04.01.10, 11:55
photoshopiga ei saaks midagi ette võtta ??
ei usu, et midaig hullu juhtub kui tõesti muud varianti pole

leits
04.01.10, 11:58
ma olen alati elioni arved saatnud

ranka
04.01.10, 12:35
Tavaliselt ollakse ka mingi bank statemendiga, kus kõik vajalik peal rahul.


Bank statement on väga hea elutõendaja ja samas kõige lihtsam võltsida. Logid näiteks SEB-sse sisse, oma profiili alt muudad aadressi selleks milleks soovid, lendad panka ja lased statemendi teha. Voila ongi soovitud adre olemas ja iga pokkerituba (s.h. ka neteller) atsepteerib seda.