PDA

View Full Version : NL25 paardunud flopil mastitõmme.



taavo
04.01.10, 22:44
Hero (BB) ($28.90)
UTG ($8)
MP ($25)
Button ($36.05)
SB ($25.10)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
3 folds, SB bets $0.75, Hero raises to $2.25, SB calls $1.50

Flop: ($4.50) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $1.75, SB raises to $22.85 (All-In), Hero..... Do you feel lucky punk?


vastane 19/6/1 16 kätt

levis
05.01.10, 00:55
Väga raske koht, vabalt võib olla tal kehvem mastitõmme ja meil ~79%
Kui tal 9x, siis Herol 25% ja loomulikult on call üsna suur -EV, isegi QQ-KK vastu on pisike -EV, aga vaevalt siin QQ+ tihti näeme.
Näiteks TT vastu oleme küll veidi taga, aga call ikkagi +EV, samas eriti tihti siin sellist kätt vist kah ei näe.
See oleks lihtne fold, aga väga tundub nõrgema mastitõmbena või kes teab, näitab hoopis mingit kummalist kätt. Ehk siis ühest küljest ~79% meile ja teisest ~74% talle ning sinna kõrvale kõiksugu drawing dead ja muid pisikesi tõenäosusi.
Ma insta callin kui pisike tilt sees, aga kui just sessioon alguses ja gamblemise pisik alles idaneb, siis võib-olla isegi fold, aga kindlasti mitte kerge fold.

pikk28
05.01.10, 00:58
Väga raske koht, vabalt võib olla tal kehvem mastitõmme ja meil ~79%
Kui tal 9x, siis Herol 25% ja loomulikult on call üsna suur -EV, isegi QQ-KK vastu on pisike -EV, aga vaevalt siin QQ+ tihti näeme.
Näiteks TT vastu oleme küll veidi taga, aga call ikkagi +EV, samas eriti tihti siin sellist kätt vist kah ei näe.
See oleks lihtne fold, aga väga tundub nõrgema mastitõmbena või kes teab, näitab hoopis mingit kummalist kätt. Ehk siis ühest küljest ~79% meile ja teisest ~74% talle ning sinna kõrvale kõiksugu drawing dead ja muid pisikesi tõenäosusi.
Ma insta callin kui pisike tilt sees, aga kui just sessioon alguses ja gamblemise pisik alles idaneb, siis võib-olla isegi fold, aga kindlasti mitte kerge fold.



kas hero on siia piisavalt investinud money sisse, et teha sellisel flopil call?

levis
05.01.10, 01:04
kas hero on siia piisavalt investinud money sisse, et teha sellisel flopil call?
See palju Hero on investeerinud pole kunagi oluline.

Ghost0
05.01.10, 01:08
Mina lisan range veel AK, AQ see teeb minu otsuse suht kindlaks ehk siis call.

Ghost0
05.01.10, 01:16
See palju Hero on investeerinud pole kunagi oluline.

pikk28 pidas niikuinii silmas pot oddse...need peaks olema 1:~1.4 vms ehk mingi 41%.

levis
05.01.10, 01:33
Ahsoo, no igatahes mina mõtlesin nii, et kui pisike tilt-emotsioon sees, siis call tundub ilmselgelt +EV, aga kui selline weak tight sügelus, siis näib call pisut -EV'na ning mõttetu variatsiooni (kindlasti negatiivse) kasvatamisena.

pastilaa
05.01.10, 07:42
Meil on vaja callida $22.85 (44% tekkivast potist), aga equitit ma siin kuidagi stovega üle 40% ei saa, sest minu eeldusel on tegemist solid mängijaga (käsi vähe, aga full stacki puhul ja veel ok suunas liikuvate nr puhul tuleks seda teha) kes siin FD va. 4xh selleks lükkeks võimeline ei ole. Ilma eelneva ajaloo ja vastavasisulise noteta - FOLD!

P.S. Keegi targem võiks sellele mõttekäigule hinnangu anda. Lahe käsi, taavo!

Sebastian_du
05.01.10, 07:48
Ehkki statte on minimaalselt siis mina teda ax peale ei paneks ja k-qs peale ka mitte. Seega ülepaar mille vastu call on -ev. Juhul kui teeb mingit tricky played siis on paremaid kohi kus kinni võtta. Fold

levis
05.01.10, 11:45
Oletame, et leiame kogu vastase käte range, aga range siseselt osad käed ilmuvad selgelt suurema või väiksema tõenäosusega. Nüüd tuleb Pokerstovele ütelda, et vot see osa rangest ilmub sellise tõenäosusega ja see osa sellisega jne. Kas sedasi saab Pokerstoves teha?

ranka
05.01.10, 11:46
Hey käe postitaja. Kui vastane vastab su preflop 3betil omakorda 4betiga, mida sa siis teed? Mina küll ei tea, mis teha ja see on ka põhjus miks mina preflopis ei 3beti.

EDIT: ja mis muda mängisid Taavo, stonni w?

Ghost0
05.01.10, 11:54
Meil on vaja callida $22.85 (44% tekkivast potist), aga equitit ma siin kuidagi stovega üle 40% ei saa, sest minu eeldusel on tegemist solid mängijaga (käsi vähe, aga full stacki puhul ja veel ok suunas liikuvate nr puhul tuleks seda teha) kes siin FD va. 4xh selleks lükkeks võimeline ei ole. Ilma eelneva ajaloo ja vastavasisulise noteta - FOLD!

Tegelt on 21.10$ vaja callida ehk 42%. Aga üldiselt pean ma vist oma sõnu sööma, mässasin ka veits stovega.

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 45.657% 43.83% 01.82% 16056 668.00 { AhJh }
Hand 1: 54.343% 52.52% 01.82% 19238 668.00 { TT+, AKs, KdQd, AKo }

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 41.837% 41.83% 00.01% 9939 1.50 { AhJh }
Hand 1: 58.163% 58.16% 00.01% 13818 1.50 { TT+ }

Millegi pärast arvan ,et lauas olles ma seda foldida ei suudaks :-\ Ma ei tea enam mis õige on ja mis mitte, ei viitsi rohkem selle käega maadelda - jagu ma sellest igatahes ei saa.

Sebastian_du
05.01.10, 12:02
Hey käe postitaja. Kui vastane vastab su preflop 3betil omakorda 4betiga, mida sa siis teed? Mina küll ei tea, mis teha ja see on ka põhjus miks mina preflopis ei 3beti.


Võibolla ekslik aga kui EI OLE infot et vastane on tight siis ma 3-betiks sb raise väga kergelt, sest nad on jubedad varastama aga ei oska 3beti vastu tegutseda oma 9-6s vms

ranka
05.01.10, 12:06
Võibolla ekslik aga kui EI OLE infot et vastane on tight siis ma 3-betiks sb raise väga kergelt, sest nad on jubedad varastama aga ei oska 3beti vastu tegutseda oma 9-6s vms


Aga ikkagi, mis sa teed, kui saad 4beti? Mina võtan flopi (eriti veel suited äss-poisiga!) ja mängin postfloppi.

PS! Kuna nad on agarad stealima siis sa ei pea mitte midagi hittima. Arvan, et kui ma callin siis foldin cbetile miski 20-30% ajast, mitte rohkem SB vs BB olukorras. Näiteks: 239 rainbow flop on ideaalne floatimiseks ja võidad selle poti nii tihti. Kui peaksid veel flopile pihta saama võid võtta vabalt tal terve stäki.

Ei, mina tahan siin 100% floppi näha, 3bet on out of question. Kui 3betin siis value peale ja shoven 4betile aga AJ on selleks tõesti liiga nõrk.

masterpuppet
05.01.10, 13:36
AJ on preflop jeps insta call, sest 3betiga enamasti paneme foldima meist halvemad käed.

Aga mõtleks natuke seda flopi otsust ka, et miks kuradi pärast ta peaks made handiga seal check-nuppe panema. Hero betsize'ing on küll nõrk, aga villiani bettimises ei ole kohe üldse loogikat. Ise ilmselt shipiks ning hiljem note. :)

kuco
05.01.10, 13:40
Hero..... Do you feel lucky punk?




ja mis muda mängisid Taavo, stonni w?


Minu mäletamist mööda pea kõikidel Diku based mudadel oli selline sees

taavo
05.01.10, 14:57
Okei, kui me ei tõstaks preflop aga mängukäik jääb samaks, ehk chk-bet-allin kas siis on instafold või tahaks ikka veel keegi gambeldada?
Üldiselt idee 3bettida oli, et rääbis läheb mucki, aga samas mul on käsi millega mängida postflop ja situatsioonist on näha kuhu ma jõudsin :) Hea küsimus, et mida ma teeksin. Poleks õrna aimugi - 80% fold vist.


..... pole elu sees muda mänginud.

ranka
05.01.10, 15:02
Hetkel ma ei teagi, miks postflopi üle vaieldakse - 3betted pot, nut masti tõmme + ülekaardid - arrr-innn.

Kui ei oleks 3betted pot siis ma sellisel boardil ainult calliks (mängiks aeglaselt) vastase beti (meil on tihti juba best hand + sitaks oute) ning laseme vastasel teha hilisematel tänavatel rohkem vigu.

joestackster
05.01.10, 16:44
Pf 3b suurus tundub liiga väike.Vastase range sellest tulenevalt piisavalt suur et flopis callida.

ranka
05.01.10, 16:51
Pf 3b suurus tundub liiga väike.Vastase range sellest tulenevalt piisavalt suur et flopis callida.


Suht ogens ju. 9 BB-d