PDA

View Full Version : Julgust jääb väheks?



Albertti
05.01.10, 15:33
Tere kõigile!

Suhteliselt algaja mängija, mänginud nii kuu ringis PartyPokeris. Põhiliselt SNG 1$ 1-table ja steps, erinevad tasuta sateliidid ja nii nipet-näpet turniire, rahalauad on veel minu jaoks jätkuvalt häving, seega väga sinna ei trügi/nii tasapisi.

Pigem ei suuda endas selgusele jõuda ja olen avastanud viimastel päevadel, et ei taha enam miskipärast lauas hakata AK käega riskima ja kütan kohe enne flopi 3-4x pot panuse sisse, mille puhul enamasti kõik foldivad ja minus jääb närima kahtlus, et ehk oleks saanud lauast rohkem välja võtta.

Igatahes olen avastanud, et ranka tabel toimib ka SNG-s ja turnadel väga edukalt, samas teeb ikkagi endale selline asi, see asi vist täiesti enda ajukäärmes kinni ja vaja asi ise üle elada :D

Edit: pm sama mure ka vahek KK ja QQ ja isegi AA-ga, krt kardan seda flopi vist :'(

Uh hakkas kergem ja vabandan, kui teema vales kohas.

eddi
05.01.10, 17:26
Tere kõigile!

Suhteliselt algaja mängija, mänginud nii kuu ringis PartyPokeris. Põhiliselt SNG 1$ 1-table ja steps, erinevad tasuta sateliidid ja nii nipet-näpet turniire, rahalauad on veel minu jaoks jätkuvalt häving, seega väga sinna ei trügi/nii tasapisi.

Pigem ei suuda endas selgusele jõuda ja olen avastanud viimastel päevadel, et ei taha enam miskipärast lauas hakata AK käega riskima ja kütan kohe enne flopi 3-4x pot panuse sisse, mille puhul enamasti kõik foldivad ja minus jääb närima kahtlus, et ehk oleks saanud lauast rohkem välja võtta.

Igatahes olen avastanud, et ranka tabel toimib ka SNG-s ja turnadel väga edukalt, samas teeb ikkagi endale selline asi, see asi vist täiesti enda ajukäärmes kinni ja vaja asi ise üle elada :D

Edit: pm sama mure ka vahek KK ja QQ ja isegi AA-ga, krt kardan seda flopi vist :'(

Uh hakkas kergem ja vabandan, kui teema vales kohas.

AK on tugev käsi palju kordi ainult enne floppi. flopiga on juba teine asi.
ja oleneb mis blindid on, pead omale selgeks tegema suhte enda stäki vahel ja blindi vahel
googelda sng strategy push and fold. jne
küll see kartus üle läheb

Albertti
05.01.10, 17:34
Üldiselt ikka SNG alguses, kuni 400BB-ni, algne stack 3000, siis tavaliselt jäänud lauda 5-7 mängijat. Üldiselt, kui juba 1200/600 ja lauas veel 3-4 mängijat, siis lähen juba sellise käega all-in enne flopi. Nagu siin minu kasutajanime alt võib lugeda, ma siiski räme fish. Kui sa seda stäki M-i mõtled, siis sellega juba nats kursis ja proovin ennast igapäevaselt harida. Push-Fold asja peab täna asuma uurima.

tolmuahv
05.01.10, 17:37
Alustuseks ütleksin, et sa oled valinud kõige raskema koha tulemuse tegemiseks. PartyPokeris on $1 SNG puhul rake 25%. See on umbes võrdne winratega, mida on heal mängijal võimalik saavutada halbade vastu pikemas perspektiivis. Seega, hea mängija võiks PP SNG-de puhul arvestada, et break-even on väga hea tulemus.

Kui SNG-d huvitavad, siis loe siit foorumist Groamsi jutulõnga. Otsi endale SNG Wizard ja HEM, kasuta TopSharki tasuta versiooni oponentide info jaoks. SharkScope on parem, aga mitte 1 USD SNG mängides (liiga kallis). Kui tahad tõsiselt SNG-dega jätkata, siis esimene asi on PartyPoker vahetada Starsi või FullTilti vastu, kus rake on mõistlikum ja mängu võimalik beatida. Kui basic on paigas, soovitan $3.40 SNG-sid Starsis, kus tase on nõrk ja rake mõistusepärane.

tolmuahv
05.01.10, 17:42
Üldiselt ikka SNG alguses, kuni 400BB-ni, algne stack 3000, siis tavaliselt jäänud lauda 5-7 mängijat. Üldiselt, kui juba 1200/600 ja lauas veel 3-4 mängijat, siis lähen juba sellise käega all-in enne flopi. Nagu siin minu kasutajanime alt võib lugeda, ma siiski räme fish. Kui sa seda stäki M-i mõtled, siis sellega juba nats kursis ja proovin ennast igapäevaselt harida. Push-Fold asja peab täna asuma uurima.


AK-ga võid preflop minna all-in igal blindide levelil. 300/600 blindidega on 27o juba tihti piisav pf all-in minekuks. Samuti on OK callida K5o tüüpi kätega vastase all-in tihti. Põhimõtteliselt blindide tõustes lähed järjest aggromaks ja lõpus ei foldi enam praktiliselt midagi. SNG Wizardis saad 'quizi' teha, et push-foldi dünaamikat paika saada. Enne peaks muidugi endale selgeks tegema, misasi see on või miks ta nii toimib. Selle leiad googlest paremini kui siin keegi suudaks seletada.