PDA

View Full Version : Häda käes.



kureko1
06.01.10, 14:40
Kandsin Starsist välja 70$, kuna boonus oli täidetud ja tahtsin uut tegema hakata, kandsin raha Pacificusse. Sealne soft mulle absoluutselt ei istunud ja kolisin tagasi Starsi, nüüd aga on mind tabanud täielik downswing või ma ei tea mis, 5000 käe graafik on -20$ ja ei biidi enam üldse, isegi sitngodel saan korduvalt badbeate. Muidu olin NL2 kindel võitev mängija, uuest aastast on midagi valesti.
Oskab keegi aidata, või mida peaksin tegema?
Olen väga õpihimuline ja tahan areneda!!!

StripPoker
06.01.10, 14:45
IRW, tüüpiline doomswitch pärast iga Starsi cashouti. Kestab tavaliselt u nädala. Ela üle :D

Tigrano
06.01.10, 14:45
5000 kätt ei ole ju mingi näitaja. Kui ennem mängisid võitvalt, siis mängi samamoodi edasi, küll kõik paika loksub.

kureko1
06.01.10, 14:53
Kas NL2 on mõtet taskupaare mängida agresiivselt või limpida neid, ja siis kui flopis set siis agresiivselt pot sisse?

StripPoker
06.01.10, 15:03
Proovisin mõlemat varianti ja eelistasin limpimist. Siiski nüüd jäänud 4BB+ 1BB(per limper) preflop raise juurde. Soovitan ka sul nii teha.

kureko1
06.01.10, 15:17
Kaotan ju jube palju raha, harva kui hitib seti ?

StripPoker
06.01.10, 15:25
See on pikem ja põhjalikum teema tegelikult. Lühidalt kokkuvõttes ei ole asi nii hull sest kui oled muidu u VPIP 10 kanti näitajaga siis sinu raise peale väga tihti foldib terve ring ja korjad endale blindid ning ehk ka mõne limpija raha.

Kui saad floppi 1 vastasega ja ei hittinud setti siis suht alati tee lisaks cbet (olen teinud 5-6BB isegi) Kui vastane on muidugi mingi 90/50 donk siis ei maksa enam raha sisse panna. Aga nittide vastu küll. Sealt tuleb ka enamus kordadel fold vastu.

Pane tähele ka , et mis lauda tuleb. Kui oled 1 niti vastas ja lauas AKJ vms siis ta sai midagi kokku suurema tõenäosusega (Nit mängib üldiselt kas pocket paariga või kõrgete kaartidega) Kui lauas madal flop siis 100% tee cbet.

Kui flopis 2+ vastast siis minupoolt pigem fold.

Strateeg
06.01.10, 18:17
AKJ flopp on võibolla tõesti kehv, aga minu teada on K ja A high flopid cbeti tegemiseks just parimad, sest reeglina NIT setmineb ja foldib su cbeti peale, nt MP1 avad 77 Nit callib BTN peal flop A82r on väga hea cbeti tegemiseks. Soovitan lugeda http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,202.0.html

kollane
06.01.10, 18:38
AKJ flopp on võibolla tõesti kehv, aga minu teada on K ja A high flopid cbeti tegemiseks just parimad, sest reeglina NIT setmineb ja foldib su cbeti peale, nt MP1 avad 77 Nit callib BTN peal flop A82r on väga hea cbeti tegemiseks. Soovitan lugeda http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,202.0.html


A flopis väga hea jah, dongid ka kardavad cbeti ja foldivad kui A lauas väga kergeti.
monotone board üks kehvemaid vähemalt mul

janek174
06.01.10, 19:13
A flopis väga hea jah, dongid ka kardavad cbeti ja foldivad kui A lauas väga kergeti.


Ja kui donk ei foldi, siis võib ta 95% miski A5 tüüpi käe peale panna ja check/foldid

timz0333
09.01.10, 14:19
Kordamine on tarkuse ema. http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html

StripPoker
10.01.10, 10:36
Lisasin enda laua HUDi ka Fold to Cbet, väga hea abiline