PDA

View Full Version : Nl100 TT vs OOP reg



antnx
06.01.10, 20:25
$0.50/$1 No Limit Holdem
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO ($36.50)
Hero (BTN) ($100.50)
SB ($164.05)
BB ($100)

Pre-Flop: ($3, 4 players) Hero is BTN 10 :heart: 10 :spade:
[CO posts $1]
[CO posts $0.50]
CO checks, Hero raises to $5, 1 fold, BB calls $4, CO folds

Flop: 2 :spade: 3 :spade: 9 :heart: ($12, 2 players)
BB checks, Hero bets $8, BB raises to $23.50 HERO?

VILLAIN:
29/20/4.2
Flop 3.3
Turn 12.0
River 4.0

Fold to flop Cbet 44%
Check raise 8%
Aggression Freq 43%


Millega ta siin meid raiseb ja mis on meie mäng?

forell
06.01.10, 20:37
Ma ei saa aru kas nende protsentide/stacki suuruse ja positsiooni järgi peaks tõesti vastase mingi kindla käe peale panema?
Kas tõesti siis kui sa mängid 18 lauda korraga ei jätku sul aega/mõistust igat kätt natuke erinevalt mängida?
Natuke raske on teda JJ-QQ peale panna, aga kõik ülejäänud võimalused on täiesti reaalsed. Kõik käed millega kõlbab BB pealt su raise ära callida on piisavalt head et su cbeti raisida, arvestades et see on väga tõenäoline et sul AK/AQ/AJ/KQ ja sa viskad maha.
See kui ta tõstab ei tähenda automaatselt et tal on väike set ju. Mina teeks täpselt samamoodi kahe kõrgema potiga QJ/KQ/K10 spades näiteks. Maybe isegi A9s.
Ma saan aru kui suure koguse info põhjal (turni check, riveri check-raise vms bettting patternite põhjal) saad tyybi täpsele käele panna aga hetkel on ilmselgelt liigavähe infot et öelda millega ta seal sind raiseb.
Mina callin ja vaatan mis turnis teeb.

2ssapaar
06.01.10, 20:59
sample size oleks hea

arvan, et ta c/r sind any2 potiga; overcardidega päris tihti; settidega; harva slowplayed overpairidega; harva A9. Kahte paari ja reatõmmet tahaks uskuda et tal pole kuna callis BB-lt.

Shipiks flopil sisse arvatavasti kuna paljud turnid on halvad.

timukasr
06.01.10, 21:17
Ta käsi on pigem tugev, aga jah, tema tugev range + malts mis siin võib olla on piisav, et lükata. Kui ta siis callib siis on tavaliselt kellad.

tdx
07.01.10, 00:13
IMO siin nüüd selline case, et kui oled cbettinud, siis optionid on kas call või raise.
Tundub, et ta eriti palju ei foldi cbettidele ja üritab vastu mängida. Sellest lähtudes on ta CR ranges päris palju airi, mille ta foldib shovele. Lisaks on hero ka IP, niiet võtaks turni.

Kui turn tuleb brick, siis prolly rahad sisse, kui ei, siis üritaks SD jõuda.

ranka
07.01.10, 00:18
sample size oleks hea

arvan, et ta c/r sind any2 potiga; overcardidega päris tihti; settidega; harva slowplayed overpairidega; harva A9. Kahte paari ja reatõmmet tahaks uskuda et tal pole kuna callis BB-lt.

Shipiks flopil sisse arvatavasti kuna paljud turnid on halvad.


Mulle shove ei meeldi, kuna kombode vastu flip, nutfd ühe ülekaardiga ka suht flip, settide ja kahe paari vastu taga. Seega tundub mulle flip or way behind olukord, kui shoveme ja saame callitud (vastane ei tee viga). Seega calliks turni ja stäkiks ohutu turni pelae (no spade, no overcard)