PDA

View Full Version : 100 enn-ell: Ülepaari oli, libestit ei ole, regular hullub - kuidas mängid?



ranka
07.01.10, 00:30
Stu-Ungar'i kohta info, mida teadsin:
31/25/2 - 1200 kätt
W$WSF: 44% WTSD: 26%
Fold SB: 78% Fold BB: 65%

j9nhy calls $1 on fish: 37/8/1 - 53

Prima Network $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 460865 (http://www.thehandconverter.com/hands/460865)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

j9nhy (UTG): $61.03
Hero (MP): $111.46
klesou45 (CO): $138.06
goodwin090 (BTN): $143.66
NatteRavn (SB): $88.29
Stu-Ungar (BB): $112.25

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with Q :spade: Q :diamond:
j9nhy calls $1, Hero raises to $5, 3 folds, Stu-Ungar calls $4, j9nhy calls $4

Flop: ($15.50) 3 :club: 9 :heart: 3 :heart: (3 players)
Stu-Ungar bets $8.00, j9nhy calls $8, Hero calls $8 <--- siin callite?

Turn: ($39.50) A :club: (3 players)
Stu-Ungar bets $18.00, j9nhy folds, Hero ???

tdx
07.01.10, 00:36
IMO turn on call ja kui riveri chekib, siis on vbet.
Kui riveri betib PSB siis ma ei calliks.
Kui riveri betib ~1/2 PSB siis calliks.

ESTPatrick
07.01.10, 00:41
ma 100% raisiks floppi, fishid ei foldi never seal drawd ja 9t aga kardavad ülekaarte tihti, oleks AAh, siis vast oleks call mõeldavam kuna ülekaarte tulla ei saa

ranka
07.01.10, 00:42
IMO turn on call ja kui riveri chekib, siis on vbet.
Kui riveri betib PSB siis ma ei calliks.
Kui riveri betib ~1/2 PSB siis calliks.


Aga, mis teed vhlopis?

ranka
07.01.10, 00:42
ma 100% raisiks floppi, fishid ei foldi never seal drawd ja 9t aga kardavad ülekaarte tihti, oleks AAh, siis vast oleks call mõeldavam kuna ülekaarte tulla ei saa


Mis teed turnil?

ESTPatrick
07.01.10, 02:47
Mis teed turnil?


nii nagu sina mängisid, ma calliks ja calliks ka riveri, mis ei täida miskit draw ja kui ta läheb insta allinn siis foldiks.

kui oleksin floppi raisinud siis bet foldiks turni ja kui callib siis checkiks riverit järgi või betiks sitaks vähe

ranka
07.01.10, 05:07
nii nagu sina mängisid, ma calliks ja calliks ka riveri, mis ei täida miskit draw ja kui ta läheb insta allinn siis foldiks.

kui oleksin floppi raisinud siis bet foldiks turni ja kui callib siis checkiks riverit järgi või betiks sitaks vähe


Ma ei mänginud niii... :P

antnx
07.01.10, 09:55
Mulle meeldib küll floppi kindlalt raiseda. Turni meeldiks callida ja riverit ka. Ühesõnaga nõme on kui estpatrick ees kõik ära ütleb - peale selle võib käe kohe lukku panna :D

AshrakWhite
07.01.10, 12:23
stu turnis 2 paari :)

A9 probly, jätkab 1/2 pot nup ja bet vajutamist, sinu button raiset ei respekti ever, flopist sai 9'le pihta ja arvab et guud.


ise oleks flopi raisend QQ'ga :)

as played call turn ja vaata mis riveril saab. K9s 89 jne asjad on ka ranges, arvan et flopist top pair / FD kindlalt turni peal usun et FD ei leadiks seega top pair, kui sai top 2 pihta no jah sitt luck, ei foldi turni.

tdx
07.01.10, 15:00
kui oleksin floppi raisinud siis bet foldiks turni ja kui callib siis checkiks riverit järgi või betiks sitaks vähe


Miks sa floppi raised kui tahad turnis IP bet-foldida? See oleks 27o'ga sobiv liin imo.
See ka veel, et ma ei näe Stu-Ungaril ühtegi legit Ax kätt siin.
LAGil tuleb lasta valuetownida ennast.

Vandalar
07.01.10, 15:11
Hmm... kui mul nii palju käsi villaini kohta, siis ma tavaliselt olen ära märkinud millega showdowni läheb ja millega turni vaatab jne. Seega oleneb sellest, mis notesid mul ta kohta on. Kui notese pole, siis võib ju lõpuni callida, et väärtuslikku infi saada :)
Samas oleks vajalik teada, mis ta 3bet% on. Veel tahaks teada ka sinu pfr% vastavalt pos. ja siis võiks midagi aretama hakata. See on niivõrd situatsioonikeskne, et midagi konkreetset ei julgeks pakkuda.

Selliste statsidega vend kes paistab siiski pos. mängivat võib BB-lt callida IMHO just tugevamate kätega nagu 77-AA, kuid nö. vahelduse ja pette mõttes võib ta ka pmst. millega iganes seal nii tõsta kui ka callida. Kuid enamasti ma paneks ta ilmselt mingi 77-AA peale ja siis vastavalt sellele kuidas ta mängib ja kuidas ta võib sinu eelnevale
mängule reageerida ja vastavalt tema käikudele erinevatel tänavatel, otsustan kas tal on väiksem poket või suurem kui mul. Aga kui mingeid eriti tugevaid riide pole, siis pigem eeldaksin calli siin kui ma selle calliga saavutan
mingi metagame värgi nii BB kui ka terve laua suhtes või kui tahan lihtsalt tulevikus tema BB mängu paremini mõista.
Sedapsi siis.

R1naldo
07.01.10, 16:15
mõtte protsess mitte floppi reisides, palun?

tdx
07.01.10, 17:33
mõtte protsess mitte floppi reisides, palun?


Minu loogika on see, et see konkreetne flop on preflop agressori jaoks üsna halb. LAG regular obviously saab sellest aru ja üritab ASAP potti maha võtta, reppides ükskõik mida (ta range on suht huvitav siin).

Kui flop raiseda, siis sellega hero näitab, et ta tahaks hea meelega asap commitida ja seega LAG foldib oma bottom range ja jätkab üldiselt ainult kätega mis meid biidivad.

Kui flopil flattida, siis ta betib turni terve oma rangega, ilmselt riveri ka.

ranka
07.01.10, 17:36
Hmm... kui mul nii palju käsi villaini kohta, siis ma tavaliselt olen ära märkinud millega showdowni läheb ja millega turni vaatab jne. Seega oleneb sellest, mis notesid mul ta kohta on. Kui notese pole, siis võib ju lõpuni callida, et väärtuslikku infi saada :)
Samas oleks vajalik teada, mis ta 3bet% on. Veel tahaks teada ka sinu pfr% vastavalt pos. ja siis võiks midagi aretama hakata. See on niivõrd situatsioonikeskne, et midagi konkreetset ei julgeks pakkuda.

Selliste statsidega vend kes paistab siiski pos. mängivat võib BB-lt callida IMHO just tugevamate kätega nagu 77-AA, kuid nö. vahelduse ja pette mõttes võib ta ka pmst. millega iganes seal nii tõsta kui ka callida. Kuid enamasti ma paneks ta ilmselt mingi 77-AA peale ja siis vastavalt sellele kuidas ta mängib ja kuidas ta võib sinu eelnevale
mängule reageerida ja vastavalt tema käikudele erinevatel tänavatel, otsustan kas tal on väiksem poket või suurem kui mul. Aga kui mingeid eriti tugevaid riide pole, siis pigem eeldaksin calli siin kui ma selle calliga saavutan
mingi metagame värgi nii BB kui ka terve laua suhtes või kui tahan lihtsalt tulevikus tema BB mängu paremini mõista.
Sedapsi siis.


Dataminetud käed.

ranka
07.01.10, 17:39
Miks sa floppi raised kui tahad turnis IP bet-foldida? See oleks 27o'ga sobiv liin imo.
See ka veel, et ma ei näe Stu-Ungaril ühtegi legit Ax kätt siin.
LAGil tuleb lasta valuetownida ennast.


Täitsa õige jutt. Peale selle raise flop + bet-fold on ju selline line, kus sa betiga commited end ära. Kolmandaks ülekaarte me ei pea küll kartma, kuigi ma sittusin end selles käes täis ja foldisin aga ma ei ole kindel.

Mu foldi põhjus oli, et keskmine prima regular on nit aga samas jube etteaimamatu. Ta võib kolm tänavat top setiga callida või näiteks JQ-ga J9992 boardil riveril järgi checkida, samas võib ta check-callida bottom paariga kolm tänavat või teha kolm tänavat mõttetuid bluffe. Kuna vahel oli fish siis tundus nii väga, et ta ehitab potti ja turni äss võis aidata, kui tal on ainukesena nut-draw samas võib ta bluffida edasi tavalise drawga.

Foldisin ära ja ei ole happy. TDX line tundub the best.

stenboy
07.01.10, 18:35
Mina seal küll calli ei näe eriti , oleks natuke juurde pushinud . Riverit enam nii ette ei tea , oleneb vastastest ka :'(

measke
07.01.10, 23:00
PFR/VPIP suhe annab alust arvata, et ta oskab foldida A9 tüüpi käe. flopil tema range paneks 89, 9T ja mastitõmbe peale (+99 muidugi cooler) - seega raiseks 28-ni flopis ja shipiks any safe turn. as played on tema turn lead mudugi väga out of line, kuna nii fish kui ka sina reppid väga hästi Ax käsi. Seega turn võib olla ainult call (muidugi ässaga oleks raise loogilisem, ainult call võib väga hea LAGi riveril bluffshovema panna). River on veelgi keerulisem. vbetti küll ei tulistaks kuna 9x käega ta ei calli seal midagi. alla poole potist donkbetti calliks ainult safe riveril - mitte ärtu ja väiksem kui 9.

kokkuvõtvalt: turn call oleks minu valik, ainult see on +variatsioon. fold on ka OK.

measke
07.01.10, 23:25
mõtlesin veidi veel selle käe peale ja arvan, et väga suur osa villaini rangest on FD, väike osa risti FD 9 paariga, väike osa TT või JJ, väga väike osa 99'ga maja, ja väga väga väike osa 33'ga nelik.

89, 9T ilma FD'ta võtan turnil tema rangest välja, kuna talle lisanduvad kikkeriprobleemid.