PDA

View Full Version : HooaegII - 14. Käsi - Aega Vastamiseni: 24. November, 8:00:00



ranka
23.11.08, 11:50
MP2 on legendaarne mängija WCG|Rider, kes on populaarsust ja tegusid teinud ka juba eestlaste seas (stakenud). Stattideks on tal 21/17/2.6 - 1600 kätt. Otsest "meta mängu" meil ei ole aga kuna me oleme suht koos kasvanud, liikudes limiitidest üles ja samuti koos foorumites seigelnud, siis mingisugune "sarvede" puksimis ja üksteise ületrumpamis ajalugu peaks olema, et vahest võib teha natuke imelikke asju - näiteks üritada teha kõvat hero calli või suurt bluffi. Sellest ka minu kummaline betsizing, et mitte hoida kätt standardina ja panna ta mõtlema.

Igal tänaval enne bettimist ma mõtlesin pikalt ja võtsin ALATI time panga. Samuti tema enne callimist mõtles natuke aega, riveril võttis aja panga ning kui miski 5-6 sekundit oli järgi tegi crying calli ära. Mis on villaini käsi?

Ja loodan, et Te ei lähe ebaausat teed ja ei lähe kätt küsima Doug'i käest :)
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG+1: $400.00
MP1: $445.70
MP2: $404.00
Hero (CO): $400.00
BTN: $367.00
SB: $364.35
BB: $412.00
UTG: $443.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with 7 :spade: 7 :club:
3 folds, MP2 raises to $8, Hero calls $8, 1 fold, SB calls $6, BB calls $4

Flop: ($32.00) K :spade: 7 :heart: A :diamond: (4 players)
SB checks, BB checks, MP2 bets $12, Hero raises to $24, SB folds, BB folds, MP2 calls $12

Turn: ($80.00) 4 :club: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $77, MP2 calls $77

River: ($234.00) 4 :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $291 all in, MP2 calls $291

Tuul
23.11.08, 12:06
A :club: K :heart:

Tarmo
23.11.08, 12:08
Igati lihtne ju ;D Kidlasti on tal mingi enam vähem tugev käis nagu anna kurnikova seda on! preflop väike bet, flopp talle meeldis, lasi min raise peale ranka reraise callis, mitte küll kohe, ehk tundub nii mu käsi nõrgem mõtles vastane! Turn oli tema jaoks igati pro kaart. Oleks tal midagi muud oleks ta ise juba nuppe lükanud turnil aga ta oli oma käe tugevuses nii kindel. Eks riveri 4 ehmatas nats vastase ära, ei kiirustanud ta oma calliga, aga mis tehtud see tehtud. Targem tegelt on mul mitte teinekord sellist lamba juttu kirjutada ;D
käsi siis A :heart: K :heart:

Timpz
23.11.08, 12:09
A :club: K :diamond:
A :club: Q :club:

-andres-
23.11.08, 12:22
A :spade: Q :spade:
A :spade: J :spade:

ranka
23.11.08, 12:23
Igati lihtne ju ;D Kidlasti on tal mingi enam vähem tugev käis nagu anna kurnikova seda on! preflop väike bet, flopp talle meeldis, lasi min raise peale ranka reraise callis, mitte küll kohe, ehk tundub nii mu käsi nõrgem mõtles vastane! Turn oli tema jaoks igati pro kaart. Oleks tal midagi muud oleks ta ise juba nuppe lükanud turnil aga ta oli oma käe tugevuses nii kindel. Eks riveri 4 ehmatas nats vastase ära, ei kiirustanud ta oma calliga, aga mis tehtud see tehtud. Targem tegelt on mul mitte teinekord sellist lamba juttu kirjutada ;D
käsi siis A :heart: K :heart:


Nii mõelda on jah väga lihtne aga kui sa ise kätt mängid ja näiteks seisad turni decisioni ees on asjad natuke raskemad :D

bounce
23.11.08, 12:38
esimene mõte oli AK kohe.
lasi ehk sul surnuks bluffida ennast.

lebovend
23.11.08, 12:38
Doug ytles, et ta siiamaani on pahane selle käe pärast. Ta hoidis käes seda: A :heart: Q :club:
Ta selgitas veidi oma mõttekäiku ka. MPs standard raise siis ja sina callisid seealt LPst, mille peale tal olevat n2rv kohe tukslema hakanud. Aga no flopis ta "teadis", et ta teeb sulle 2ra, v2listas kohe AK, sest K oli juba keskel olemas ning tulistas rahumeelega. Aga siis sinu raise peale oli kutt veidi tudisenud ning tegi siis calli ja turnis checkcalli. Rivers littis ka checki sisse, aga kuna sina panid seal overpot allini, siis nyyd ta ei kusenud yldse mingit maja sul ja tegi selle calli ikkagi 2ra.

PS: Lubas, et tuleb j2rgmine kevad Eestisse ja lubas sinuga r22kida....rusikate keeles.

ranka
23.11.08, 12:59
ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLRO FLROFLROFLROFLROFL
ROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFLROFL

IRWWWWWWWWWWWWW

antnx
23.11.08, 13:01
Ma helistasin dougile ja ta ütles, et A :heart: A :club: Ma ei usu, et tugev vastane siin lambist 2 paariga check calli harrastab. Eks tal oli algusest selge, et sul set.
Teine pakkumine K :club: K :heart:

ranka
23.11.08, 13:25
Milleks raisata raha kaugkõne peale?

http://dougkpolk.blogspot.com/

timukasr
23.11.08, 14:52
K :club: K :heart:
A :diamond: 4 :heart:

Väga imelik käsi.

Fortune
23.11.08, 16:04
A :club: K :heart:
Pealegi sa ütlesid et crying call nii et muud võimalust pole.

ranka
23.11.08, 16:23
A :club: K :heart:
Pealegi sa ütlesid et crying call nii et muud võimalust pole.


Luban südamest, et ma ei öelnud crying call sellepärast, et mis tal käes on. Vaid, kui SOLID mängija võtab riveril aja panga all-in bettide callides ja mõtleb aja lõpuni, siis see on crying call. Seda peaks juba iga üks siit välja lugema, et solid mängija never-ever ei slowrolli nutsiga :)

farik666
23.11.08, 19:20
A :club: K :heart:

Q :spade: Q :diamond:

Metsapull
23.11.08, 19:47
A :spade: Q :spade:

Jousou
23.11.08, 20:52
Preflop viitab pigem AK-le kui pocketile pluss flopiga oli tüüp arvatavasti rahul, kuid mitte piisavalt, et turnil ja riveril juhtida. Või siis teadis Doug, et asi läheb nii või naa all-in.

Seega pakkumiseks:

A :spade: K :diamond:

kivisaba
23.11.08, 21:17
eks ta ole üks kahest käest sest betting pattern näitab et vastane pani su käe peale mida sa bettid 100% aga tema biidib
ehk siis on tal kas A :club: K :club: või K :club: K :heart:

JanRose
23.11.08, 23:40
alustaks seekord nii, et üritan välistada käed esmalt: AA KK vaevalt, kuna ju oleks ta mänginud turni agromalt või siis ei oleks mõelnud riveri ajal kuni 5 secini, allapoole paarid vaevalt, kuna see flop lihtsalt liiga scary- isegi kui oleks callinud flopil, siis edaspidi oleks kindel fold olnud, 44 oleks tõesti mega käsi olnud ja legendaarne beat, kuid vaevalt oleks ta riveril nii kaua passinud, AQ AJ AT KQ kindlasti mitte, kuna vaevalt oleks nii kaua callinud, mingi hetk oleks su prolly pannud juba tripsi või parema kickeri peale.
seega jääb ikka lauale ainult üks ja ainus käsi A :club: K :diamond:
millegipärast ma usun, et ta teadis, et sa ei bluffi ning 2 top pair ikka raske ära visata (st ainus tugev käsi, millega AI minna, kuid mille üle mõelda riveril, kõik muu on kindel fold või siis call koheselt)

kilu6
23.11.08, 23:56
K :heart: K :diamond:

taavi
24.11.08, 00:50
A :heart: K :club:
A :spade: Q :diamond:
A :heart: J :club:

Keiss
24.11.08, 04:37
A :club: Q :club:

AK ta poleks vast turnil checkinud. Rohkem lisada ei ole nagu.

amagan
24.11.08, 07:49
A :club: K :club:

Rage
24.11.08, 12:05
A :heart: K :club:

mingil imelikul juhul võiks olla ka

A :heart: 4 :heart:

callimiseks pidi tal midgai kõva olema.. top kaks pairi või maja... kuna ta on pahane selle käe üle, siis vast kaotas... seega KK ja AA langevad ära.. AQ AJ võiks ju nagu ka olla.. küsimus selles, kas nendega oleks lõpuni läinud või mitte

ranka
24.11.08, 12:07
Ametlikult Te aega ei jõua :P Aga kuna ma isen uiman hetkel (pole desktop arvuti taga), siis arvestan kõiki pakkumis niikaua, kui ma vastuse olen pannud :P

ranka
24.11.08, 12:42
Vastus:

Turn: ($80.00) 4 :club: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $77, MP2 calls $77

River: ($234.00) 4 :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $291 all in, MP2 calls $291

Final Pot: $816.00
MP2 mucks A :spade: J :diamond:
Hero shows 7 :spade: 7 :club: (a full house, Sevens full of Fours)
Hero wins $813.00
(Rake: $3.00)

Punktid:
Tarmo: 2
-andres-: 7
lebovend: 2
antnx: 2
Jousou: 2
taavi: 3
Rage: 2
Janrose: 2

Kommentaarid: antnx ja lebovend said 2 punkti heade naljade eest :P Aga ärge need olid tõesti erandid ja ärge nüüd miskite kildude peale välja minge :)