PDA

View Full Version : suvaline rotikas JJ vastab turni shovele



jrgn hell
08.01.10, 10:25
*

Davy
08.01.10, 10:33
Idootne liin scarecardiga on 80% juhtudel bluff, nii et snapcall.

Nende mõtlemine 4juhul 5st "nii mul on pair+draw ta niikuinii raisib siin mingi 99+...kui draw hitin turni saan kogu ta papi....call.....OHHHHHHHHH JESSSSSSSSs Kunn, nüüd lükkan ise ....tüüb niikuinii kardab ja foldib...

ülejäänud 20% juhtudel kohtad idootselt mängitud nutlähedasi käsi.
ok ok 5% AK ka.

Numbrid on illustratiivsed aga minu kogemuste järge kuskile sinnaauku nad langevad

lepisto
08.01.10, 10:38
kui oleks reade ja tegemist mõtleva mängjaga autofold, aga ikkagi kipun foldi poole tavaliselt sellised blufivennad ei calli ka esimest panust aga väänavad kohe all-in, sa oled ju ainult tugevust oma käes näidanud, miks ta peaks sind bluffima.

lenC
08.01.10, 10:41
wow mu arvamus on suht 180 kraadi Davy omast, arvan, et siin on enamus korrad siiski flopped 2pair+ vastas. Nende mõtlemise analüüsimisel pointi pole, tuleb kogemuste pealt lasta.

lepisto
08.01.10, 10:43
AK ma välistaks preflop call arvan pigem KQ,KJ

jrgn hell
08.01.10, 10:45
tänks kiirete vastuste eest.
Proovin stoves ka mingi vahu kokku keerata, et aimusaada, kuidas long runis ennast üleval pean

keep the advice coming. Respekk!

Davy
08.01.10, 10:56
wow mu arvamus on suht 180 kraadi Davy omast, arvan, et siin on enamus korrad siiski flopped 2pair+ vastas. Nende mõtlemise analüüsimisel pointi pole, tuleb kogemuste pealt lasta.


crap ma vaatasin et ta turni betsize on 900 2k-sse.

Ok ma sõnastan siis veidi ümber. Kui fish teeb commiteva flopi raise calli ja scarecardi tulemisel turni, lükkab oma viimased kopikad sisse, mis sulle ligikaudu 3:1le oddsid annab, siis see on 80% juhtudel bluff.

Antud käes see oleneb vastasest, kui on tegu mingi 22/5 tegelasega, siis foldi. Kui 35/5 tegelasega siis calli.