PDA

View Full Version : Detsembri Pakkumine



ranka
23.11.08, 14:16
Tervist!

Otsustasin, et enne uut aastat võtan natuke vabalt ning vähendan kohustusi, et uuel aastal hakata uue hooga. Seega käemängu järgmine kuu ehk detsembris minu juhtimise poolt ei toimu. Minu pakkumine oleks, et kui keegi aktiivne kasutaja tahab ise käemängu korraldada, siis mina annan selleks vabad käed - toetan auhinnaga ($50+$5 turniiripilet või $25 sulas) ning annan ka korraldajale rohkem õigusi (ajutised moderaatori õigused) korraldamise ajaks.

Samuti korraldaja saaks muuta selle kuu jooksul reegleid täpselt nii nagu tema tahab, mis võib viia käemängu uuele tasemele ja tuua mängu uusi idei. Ühtlasi uus korraldaja tooks kuuks ajaks ka vaheldust mängudesse, sest kindlasti koka vahetudes muutuks natuke ka toidu maitse.

Seega, kui Teie seda ei korralda järgmine kuu, siis puhkame kõik :)

Mingeid tingimusi kandidaadile ei esita, kui olete huvitatud või on küsimusi siis pange siia kommentaar (PM-idele selle teema kohta ei vasta) ning ütlen, kas olete sobiv või mitte ja miks.

lebovend
23.11.08, 14:25
kuna ma olen busto, siis oleks ikkagi vaja ise osaleda ja asi 2ra v6ita, seega ei ole kahjuks v6imeline tegelema sellega niisama, aga pakkumine on muidu huvitav!

nii, et loodan, et keegi ikka v6tab selle vastutuse enda peale:p

alaska
25.11.08, 01:39
Võiks iga käe juures olla mingi vihje, näiteks hero võitis, või kaotas, kuigi oli algul ees jne.

Klamber®
25.11.08, 01:43
ma võin seda täiesti vabalt teha
seega kui keegi ei pretendeeri siis olen in

ranka
27.11.08, 17:13
4 päeva jäääääääääääänud.

Keegi vapper veel peale klambri suudab end kandidaadiks panna? Kui ei tule homseks õhtuks teisi pakkumisi siis annan võtmed üle klambrile, kes saab juba valmistuda käemänguks - kohandada reegleid, mõelda käsi jne.

Klamber®
27.11.08, 18:43
Võiks iga käe juures olla mingi vihje, näiteks hero võitis, või kaotas, kuigi oli algul ees jne.


see ei ole hea mõte, sest käes olles sa keset mängu ju seda samamoodi ette ei tea.

ranka
27.11.08, 21:20
see ei ole hea mõte, sest käes olles sa keset mängu ju seda samamoodi ette ei tea.


Täpselt. Vihjeid anda siis, kui käsi on tõesti muidu utoopiline.

antnx
28.11.08, 15:24
Ja järgmine kuu võiks olla 50$ pokkeri kontole või 50+5$ turna või 25+5$ turna :D

LoL..

ranka
28.11.08, 19:12
Ja järgmine kuu võiks olla 50$ pokkeri kontole või 50+5$ turna või 25+5$ turna :D

LoL..


Pigem vastupidi... Auhinnafond peab minema väiksemaks, mitte suuremaks, sest sõda peab end ise ära elatama :D

Klamber®
01.12.08, 14:15
nii

tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

andke tagasisidet.

Tigrano
01.12.08, 14:16
nii

tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

andke tagasisidet.




Ma vist ei või ikka mängus osaleda >:( Ranka on nii jah ;D

ranka
01.12.08, 14:19
Ma vist ei või ikka mängus osaleda >:( Ranka on nii jah ;D


Võime küll osaleda, sest meie ei tea kätest midagi.

Tigrano
01.12.08, 14:19
Võime küll osaleda, sest meie ei tea kätest midagi.


Juhuuu, vinge ;D

grigory
01.12.08, 19:21
nii

tundub et mina hakkan käemänguga edasi tegelema.
algselt oli mõte et panen max 3 kätt nädalas, kuid siis mõtlesin et parem küsin mitu oleks ok - kuna teatavasti on detsember suht kiire kuu kõigile ning tegemist jagub. ise pidasin optimaalseks teha näiteks teisip, ja reedel uued käed.

andke tagasisidet.



Minu arvamus, et võid ju korraga postidada kaks kätt, või kolme inimese showdowni, saaks rohkem mõistatada :P !

Tuul
03.12.08, 00:14
ma arvan, et kui tahad ainult postitada paar korda nädalas, siis oleks lahedam, kui paneksid mitu kätt korraga

Uniquest
04.12.08, 14:43
ma arvan, et kui tahad ainult postitada paar korda nädalas, siis oleks lahedam, kui paneksid mitu kätt korraga


Rohkem käsi jah, vähendab dispersiooni (OMG, kasutangi seda sõna nüüd või? :o).

Klamber®
09.12.08, 17:34
reedel arvestan punktid ja panen 3 käe vastuse.

edasi jätkab lebovend.

lebovend
09.12.08, 20:35
jah, tegelesin siin just filtreerimise ja k2te v2ljavalimisega, ega muud öelda polegi. Reedel loodetavasti tulistan esimese käe, reeglites vast suuri muudatusi ei tule.

Tigrano
10.12.08, 03:54
jah, tegelesin siin just filtreerimise ja k2te v2ljavalimisega, ega muud öelda polegi. Reedel loodetavasti tulistan esimese käe, reeglites vast suuri muudatusi ei tule.


Edu, arvatavasti löön ise ka kaasa, magasin ju stardipaugu maha.

Edu sulle lebovend, käemängu läbiviimisel ;)

surka
13.12.08, 01:34
et kuidas siis on?
kas tuleb freeroll v hoopis esikoht saab?
ja kas freerollil chipcount sõltub punnidest?
kui ei sõltu punnidest ja freeroll tuleb, siis võib vist detsembri lõpuni oma seisul liugu lasta. ;D

ranka
13.12.08, 04:54
et kuidas siis on?
kas tuleb freeroll v hoopis esikoht saab?
ja kas freerollil chipcount sõltub punnidest?
kui ei sõltu punnidest ja freeroll tuleb, siis võib vist detsembri lõpuni oma seisul liugu lasta. ;D


see kuu esikoht