PDA

View Full Version : Full tilt "special boonus"



Davy
12.10.08, 22:47
Sain just full tildilt sellise kirja:

Dear Davy,

As you are a valued player on our site, we are pleased to offer you a special Full Tilt bonus of $300.

To activate this bonus, log on to Full Tilt Poker between now and 23:59 ET on Saturday, October 25th and click "Check my bonus offer..." under the "Requests" menu.

Requests Menu

Once you have accepted your offer, you will then have 14 days to clear your full bonus amount. For every Full Tilt Point you earn, $0.06 of your bonus amount will be cleared. Each $20.00 you clear will be moved from your bonus account to your real money account.

You can check your status at any time by clicking the 'Bonus Account' button in the Cashier.

If you need to download Full Tilt Poker again please click here.

Thank you again for being a customer at Full Tilt Poker, and we look forward to seeing you online.

Sincerely,

Full Tilt Poker

Kuna mul signup bonus on ka käimas, siis kas see lisandub sellele ja saab samal ajal clearida. Ja full tiltis on veel selline asi nagu happy hour, kus siis saab kas 2x või 3x full tilt player pointse.

Väike kalkulatsioon:
2 boonust mõlemad 0,06 per full tilt point = 0,12 per full tilt point. Mängida 3x happy houri ajal, saame $0,36 per Full tilt player point. Mis peaks olema ka ühtlasi veidi üle rake.

Sellisel juhul 0- mänguga saaks isegi väikest kasumit. Tundub selline kahtlane diil olevat, kellegil on täpsem info, et kas saab neid kahte boonust samal ajal clearida, või kuidas sellega lood on?

ranka
12.10.08, 22:58
Ma ise Full Tiltis ei mängi aga ma olen päris kindel (99%), et kahte boonust sa korraga clearida ei saa. Starsis on näiteks nii, et on rohkem kui üks boonus "pendimas", siis korraga saad ühte clearida ja teised on nn. "oote järjekorras" ja kui käimasolev boonus clearitud siis saad asuda järgmise kallale.

Aga kuradi kummaline, et nad nii pakuvad sulle boonust, kui 1 boonus veel käimas. Mine tea ehk neil miski muu süsteem, soovitan FTP supportist järgi küsida.

jrgn hell
13.10.08, 12:09
mida sa mängid seal, et sulle pakuti
eriti, kui selle teise hooramine alles poolik on. Saan äkki supporti nutukirja saata ja endale ka välja lunida

Davy
13.10.08, 15:07
mida sa mängid seal, et sulle pakuti
eriti, kui selle teise hooramine alles poolik on. Saan äkki supporti nutukirja saata ja endale ka välja lunida


Ei ma vaatan, et see vist mu mingi vanale unustatud kontole siiski saadetud, äkki tahavad surnud uuesti ellu äratada, ei tea kaua nad neid pikajalasi unactiveid kontosid hoiavad?

ranka
13.10.08, 17:28
mida sa mängid seal, et sulle pakuti
eriti, kui selle teise hooramine alles poolik on. Saan äkki supporti nutukirja saata ja endale ka välja lunida


Tegelt paljud said selle pakkumise ja erinevate summadega. Näiteks peokuningale vist tuli 50 kulline kiri. 2p2-as on erladi teema selle kohta: http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/new-ft-bonus-today-319448/



Ei ma vaatan, et see vist mu mingi vanale unustatud kontole siiski saadetud, äkki tahavad surnud uuesti ellu äratada, ei tea kaua nad neid pikajalasi unactiveid kontosid hoiavad?


Su account on igavene ja ei aegu ega kustu mitte kunagi.

jrgn hell
15.10.08, 15:32
saatsin supporti kirja, et äkki suudan ka välja lunida, kuan ma tahaks ka olla valued member of their site

Davy
15.10.08, 15:33
Sul deposit boonus on pooleli?. Siis ei saa

jrgn hell
15.10.08, 17:05
ei, eile aegus

jrgn hell
16.10.08, 17:24
tra, minu viga jah, 14 nov hoopis aegub. aga selle kallal ikka nokkisin, et nad seletavad boonust mängijatele, et jubedad special playerid,mi sest et 3 kuud pole käinudki.
my mistake