PDA

View Full Version : Kus toas ma peaksin mängima?



rohelinekonn
23.11.08, 23:15
Otsustasin siis tõsiselt alustada pokkeri õppimist taas kord. Loen oma lõpetamata raamatud ja käin ja risti läbi ka foorumi. Kuid küsiks enne mõned asjad.
1. Kus toas ma peaksin mängima? Plaanin mängida cashi kuid samas tahan ka teha MTT. Mõtlesin et Pokerstar on heakoht kuna seal on palju mängijaid ja turniiride valik on suur. Kuid ehk on seal tase liiga tugev minu jaoks.
2. Plaan on kanda 100-200 dollarit ei suuda otsusele jõuda. Või kui palju peaks üldse kandma esialgu? Mõtlesin et alustan NL10 laudades oma teekonda.
3. cashi mängides kas peaks tegema 6max või full ringi?

Kõik muud viited on teretulnud.
Vabandust et nii algajalikud küsimused

Tigrano
23.11.08, 23:59
Otsustasin siis tõsiselt alustada pokkeri õppimist taas kord. Loen oma lõpetamata raamatud ja käin ja risti läbi ka foorumi. Kuid küsiks enne mõned asjad.
1. Kus toas ma peaksin mängima? Plaanin mängida cashi kuid samas tahan ka teha MTT. Mõtlesin et Pokerstar on heakoht kuna seal on palju mängijaid ja turniiride valik on suur. Kuid ehk on seal tase liiga tugev minu jaoks.
2. Plaan on kanda 100-200 dollarit ei suuda otsusele jõuda. Või kui palju peaks üldse kandma esialgu? Mõtlesin et alustan NL10 laudades oma teekonda.
3. cashi mängides kas peaks tegema 6max või full ringi?

Kõik muud viited on teretulnud.
Vabandust et nii algajalikud küsimused


Tere rohelinekonn,

Soovitan alustada mängimist full ring laudadest. On lihtne mängida ABC pokkerit, variatsoon on väiksem ning oluliselt lihtsam alguses, sest ei ole vaja teha niipalju raskeid otsuseid. Lihtsalt on vaja kannatust ja mängida tightilt ;)

Kandes 200$ mõnda pokkeriruumi ja mängides nl10 ei tohiks mingit probleemi tekkida, kui just tase väga kehva ei ole. Siinkohal soovitan, mõnda tuba, kus on head boonused, mis annab teatud kindlustunde ja kasvatab ka bankrolli jõudsamalt.

Siinkohal soovitan, mängida Towergamingus, kus meil pragu enamus nl10 huvilis mängib ;)

Tutvuda saad Towergaminguga lähemalt: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,27.0.html

Samuti katsu uurida nl10 grinderite tegemisi: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,140.0.html


Parimat soovides,

Tigrano