PDA

View Full Version : NL25 JJ preflop tundmatute vastu



wedoit
10.01.10, 12:01
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($25.10)
CO ($34.60)
Button ($25)
SB ($25.50) unknown
Hero (BB) ($46.25)
UTG ($43.40)
UTG+1 ($34.65) unknown
MP1 ($26.75) 68/13/1 (48 kätt)

Preflop: Hero is BB with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, UTG+1 bets $1, MP1 calls $1, 3 folds, SB raises to $3.25, Hero ??!

Mõlemad agressorid on just lauda istunud (SB esimene käsi ja UTG+1 kuues käsi ja eelmine käsi tegi ka UTG raise $1), mina olen lauas olnud 48 kätt.

Kotkas1000
10.01.10, 12:51
See selline olukord, kus sa ei suuda vastast elusees mingile käele panna. Rusikareegel on see, et microlimiitides 3betitakse üldujuhul kätega JJ+, AK. JJ võid antud hetkel ära unustada. Ehk siis alles jääb neli varianti, millest kolmel esimesel (QQ, KK, AA) oled kaugel taga ja kolmandal juhul (AK) saad coinflipi. Ühesõnaga FOLD ja next hand. Ei ole mõtet hakata punnima sellises olukorras. Tuleb parem ja lihtsamini mängitav olukord.

Jennifer
10.01.10, 12:54
Kotkas räägib õiget juttu.
Kuigi ma ise vast vaataks flopi ära, kui setti ei hiti, siis kindel fold.

wedoit
10.01.10, 12:57
Kotkas räägib õiget juttu.
Kuigi ma ise vast vaataks flopi ära, kui setti ei hiti, siis kindel fold.


aga kas siin on ikka õige setmine'ida?

K2snakas
10.01.10, 13:03
Kotkas räägib õiget juttu.
Kuigi ma ise vast vaataks flopi ära, kui setti ei hiti, siis kindel fold.

lol?
callid eks, aga mis teed kui UTG veel otsa kütab??
tundub raha põletamisena..ise foldiks kah ära selle:)

Pumper
10.01.10, 13:18
Sa oled OOP ka nagunii, level fish!

McFoldberg
10.01.10, 20:21
Fold, ei ole mingeid setmine oddse. Üks kord kaheksast saame seti, me ei suuda vastast iga kord ära stackida,et see $3.25-e callimine oleks +EV. AK-delt ei saa me iga kord stacki, samuti KK/QQ käest. Lisaks veel set vs set olukorrad.

Võib tunduda, et omg, come on, JJ, ma ei saa ju seda foldida, ma võin palju raha võita. Tegelt on lood antud käes vastupidi, sa võid hästi palju raha kaotada. OOP means you're out of action. Ei saa lihtsalt cold-callida, pole oddse ja võime 4beti meie taga olevatelt mängijatelt saada... Ning 4betida oleks lihtsalt spew, kuna ma sügavalt kahtlen, et meie JJ on siin ees.

pastilaa
10.01.10, 20:38
Fold, ei ole mingeid setmine oddse. Üks kord kaheksast saame seti, me ei suuda vastast iga kord ära stackida,et see $3.25-e callimine oleks +EV. AK-delt ei saa me iga kord stacki, samuti KK/QQ käest. Lisaks veel set vs set olukorrad.

Võib tunduda, et omg, come on, JJ, ma ei saa ju seda foldida, ma võin palju raha võita. Tegelt on lood antud käes vastupidi, sa võid hästi palju raha kaotada. OOP means you're out of action. Ei saa lihtsalt cold-callida, pole oddse ja võime 4beti meie taga olevatelt mängijatelt saada... Ning 4betida oleks lihtsalt spew, kuna ma sügavalt kahtlen, et meie JJ on siin ees.


+1 Täpsuse huvides vähendab matemaatiliselt kasulikku setminingut veel ka rake, nii et 10bb võiks seti eesmärgil olla callimiseks ülimaks piiriks.

vennike
10.01.10, 21:46
fold neh, ise kasutan 16* reeglit, ehk siis kui saan implied oddsid 1-16.

võid ka setmineda kui eelmised 7 korda pole setile pihta saanud :D:D

Ahangama
10.01.10, 22:30
Kui sa räägid, et ulme donksid koos, siis mina vast calliks ära 3$ ja kui floppmadal siis... Muidugi kui utg peaks re re tegema siis on raha põletamine..nii et fold..aga
hmm aga kas set ei hittinud mitte 1 kord 11st hmm

Strateeg
10.01.10, 22:50
Kui sa räägid, et ulme donksid koos, siis mina vast calliks ära 3$ ja kui floppmadal siis... Muidugi kui utg peaks re re tegema siis on raha põletamine..nii et fold..aga
hmm aga kas set ei hittinud mitte 1 kord 11st hmm

11,8 % ehk umbes 1:8le mina olen nii meelde jätnud

pastilaa
11.01.10, 01:17
Nii on jah, aga see eeldaks, et sa seti hittides 100% kordadest ka full stacki kelleltki saad. Aga kas alati on ikka nii?

Pahvak
11.01.10, 05:38
Setiga on see asi, et tundub suur +EV, sest saame ju terve stacki kätte, aga tegelikult 3bet pottides...

wedoit
11.01.10, 08:40
Mulle oli see easy fold, aga enivei on huvitav lugeda kui üle võib ühe lihtsa koha mõelda :D