PDA

View Full Version : EPT BERLIIN 2-7. märts 2010



Kaitz20
11.01.10, 00:36
Ma võitsin tasuta pääsme EPT Berliini turniirile. http://www.europeanpokertour.com/tournaments/berlin/
Sisseost 5300 eurot. Enda rahadesse tuleku võimalust hindan u 10% kanti, sest mul pole mitte ühegi suurema kui 215$ online ja suurema kui 1000 kr live turniiri kogemust.
Pokkerit, eriti turniire oskan ma mängida enda arvates suhteliselt hästi, samuti pole mul scared money tunnet (lol), sest mul pole sisuliselt midagi kaotada ning lähen sinna ainult võitma ( või noh kui jõuan finaallauada, siis vaatab edasi :D).
Paar küsimust:
- kas Sina minu asemel paneksid müüki osa enda osakuid? Kui jah, siis mis hinnaga?
- Arvestades minu tausta, kas kellelgi oleks mingit huvi neid osta :D (kui huvi sharkskope või pokertablerating.com järgi vaadata, siiis Kaitz 20 FTP ja Stars)
Ma ise arvan, et üle 20% ma müüki ei paneks, sest selline võimalus tekib ehk ainult kord elus ja kui joppab siis võiks sellest maksimumi võtta inng hinna kohta mul pole õrna aimugi, kuna pole kunagi sellega kokku puutunud.

Ahjaa ja kui keegi oskab mingeid soovitusi live mängu kohta anda, siis arvan, et midagi mööda külgi maha ei jookse :D

Igatahes näeme finaallauas, rsk :)

sm0ntaan
11.01.10, 00:40
congratz... ja edu... ja võit ka eestisse :D

oitarvi
11.01.10, 00:49
Kuidas täpsemalt võitsid?

Kaitz20
11.01.10, 01:11
pokerstrategy.com korraldas jõulupromo loosimise enda teemantliikmetele ning mul joppas :D

onuark
11.01.10, 01:15
Tundub, et sa online turkasi suht vähe mänginud.
edit:
FT 354 ja stars 152 turkat.

Kaitz20
11.01.10, 01:20
jep, kuna mu põhiline mäng on siiski 6-max
turniire tavaliselt kas ainult pühap või FTOPS/WCOOP ajal. Mõnikord ka argipäeviti rahalauadade kõrvale
Ma isegi ei tea, kas peaksin nüüd rohkem hakkama turniire mängima, kuna aga vastas enamasti nõrgad mängijad, siis väga vahet ei tohiks olla

vonkartoffel
11.01.10, 02:14
jep, kuna mu põhiline mäng on siiski 6-max
turniire tavaliselt kas ainult pühap või FTOPS/WCOOP ajal. Mõnikord ka argipäeviti rahalauadade kõrvale
Ma isegi ei tea, kas peaksin nüüd rohkem hakkama turniire mängima, kuna aga vastas enamasti nõrgad mängijad, siis väga vahet ei tohiks olla


Mängi ikkagi, saad harjutada kõvasti väiksemate stackidega mängu.

sm0ntaan
11.01.10, 03:45
käi classicus deepstackidel :D

IamAllin
11.01.10, 06:43
eniveis GL Sulle ja loodan et lucbox on sela põhjas:D

Muckyourcards
11.01.10, 06:59
1,5kuud aega sul harjutada veel ;)
Soovin edu!

ok2aa
11.01.10, 09:01
ma ei müüks midagi

vsiu100
11.01.10, 09:07
mängi eestikad kaasa, mängi live enne minekut palju. see on ikka päris koomiline, kui netimängija esimesi kordasi või siis üle pika aja lives mängib. viimastest livedest on 2 koomilist juhust:
* üks mängija, kes aasta ja rohkem tagasi käis regulaarselt neti kõrvalt ja live mängimas, oli reedel üle aasta live-turniiri mängimas. käed vibreerisid julmalt, nägu punane jne. päris naljakas(tal endal ka, tunnistas, et pikast pausist)
* noorelt mängijalt(võibolla loeb ka seda foorumit :) ) küsiti, et kus ta pärit on? vastas: "internetist" :D

osakute müügist:
kui ma enda sansse pigem halvaks hindaks, siis müüksin ka ca 20%. saab kõik reisikulud kaetud. kui arvad, et oled parema poole fieldi sees ja reisikulutused on tühine summa sinu jaoks, siis ei müüks midagi ja freerolliks.

wedoit
11.01.10, 10:05
pokerstrategy.com korraldas jõulupromo loosimise enda teemantliikmetele ning mul joppas :D

njaaa... lotovõtija võib! :)



küsiti, et kus ta pärit on? vastas: "internetist" :D


lol :D unreal! :D

vilkar
11.01.10, 13:25
loe live tellide teema veel läbi paar korda tuleb vast kasuks ja säilita lives külma närvi ja ole rahulik.

Kui rahadesse saad siis ju pro !

vsiu100
11.01.10, 13:40
kui ma kellegagi sassi ei aja, siis olen suga kunagi lives koos mänginud.(miski 1-1,5a või rohkem tagasi)
julmalt vatrad lauas, mõtled kõvasti - võib sina olla?

Kaitz20
11.01.10, 15:19
Pigem mitte :D või samas mine tea
Ma olen suht rahulik mängija. Üritan teistega ikka rääkida, st ei istu päikeseprillide ja nokamütsi taga.
ma vic enamvähem mäletan Sind, ma ei tea, kas ma ka rääkisin Sinuga Olympicus ilmselt mingil pühapäevasel turniiril.
See pühap mängin ka Eesti MV 500 kr turniiri, eks kui näen Sind seal, siis astun ligi :)

Äll
11.01.10, 15:21
ma ei müüks midagi

akristjan
11.01.10, 15:31
Kui vaja reisikulusi tasa teha siis soovitaks panna natuke muuki ja et oleks ostjaid siis natuke soodsamalt, kuna live ikka vaga erinev neti mangudest ja tase EPT vist ikkagi laheb jarjest paremaks.

Natuke OT aga maletan kui vsiu kais vist esimest korda olys mangimas.. 4 tundi ja mangis ainult 10 katt vist :) Panin finaalis vist TT maha insta ta raise peale...

Kaitz20
11.01.10, 16:13
Otseselt vaja pole, kuna mulle antakse ka 1000$ reisikuludeks ja majutus on vic tasuta.
Seega otsustasin, et ei pane osakuid müüki. Kui keegi tahab kindlasti osta, eks saatke mulle PM enda pakkumisega ja ma mõtlen selle üle järgi.
Mis seal siis ikka, hakkan valmistuma, kuidas Peter Eastgate potist välja bluffida :D

vsiu100
11.01.10, 16:33
Otseselt vaja pole, kuna mulle antakse ka 1000$ reisikuludeks ja majutus on vic tasuta.
Seega otsustasin, et ei pane osakuid müüki. Kui keegi tahab kindlasti osta, eks saatke mulle PM enda pakkumisega ja ma mõtlen selle üle järgi.
Mis seal siis ikka, hakkan valmistuma, kuidas Peter Eastgate potist välja bluffida :D


ma arvan, et ta re-blufib su blufist välja :)

Jennifer
11.01.10, 16:40
Kindlasti harjuta enne sinna minekut live mängu. Mööda külge see maha ei jookse ;)

Allanaator13
11.01.10, 18:11
Vaata jah foorumlaste poolt korraldatavaid turnasi nt, viimsis neljapäeviti on üks..

timukasr
11.01.10, 18:36
Good luck ja natuke osakute müüki ainult alandab variance nii, et miks mitte.

privador
13.01.10, 04:43
Ega sul tõesti ehk müüa pole mõtet, sest siis sa peaks tõenäoliselt odavamalt müüma kui 100% osakuid. Sest ept-del on ikka väga tugev tase ja sind süüakse seal elusalt light 3 ja 4-bettidega.

Keiss
13.01.10, 14:28
Ma müüks teatud osa välja ja paneks ise light 3 ja 4 bete :)

wedoit
27.01.10, 11:22
Kui vähegi huvi natukenegi võimaluse pealt plussi jääda, siis tuleks proovida mingi osa välja müüa. Nimelt on esimest korda suuremat turniiri laivis mängides põhimõtteliselt välistatud rahadesse jõudmine. Sisuliselt on kõige tähtsam peale esimest päeva sees olemine, aga esmakordsel ei pea närv vastu lihtsalt. Olen seda palju näinud, inimestega rääkinud ja see on põhimõtteliselt alati esimene järeldus mis tehakse peale välja kukkumist. Muidugi eks ole ka erandeid, aga ma pole veel ühtegi nn erandit kohanud eestlastest.

tolmuahv
27.01.10, 11:34
Kui päris aus olla, siis ma teeks parem Käsperi, Leiboldi, Kiivramehe vms solid turniirimängijaga diili (a la pilet neile, 50-50 split). Neil on reaalne võimalus seal korralikult hittida. Kui ise esimest korda mängida, siis (nagu wedoit eespool mainis) see praktiliselt puudub. Rämedalt peab luckima, et rahasse jõuda. See pole võimatu, aga ebatõenäoline. Sisuliselt pead ikkagi paarkümmend tundi ilma vigadeta mängima. Ja su vastas on väga kõva field, kes saavad aru, et sa oled algaja ja oskavad panna sind vigu tegema.

Kui peaksid ka pileti maha müüma 50% face valuega, siis selle raha eest saab ka Olympicus kõvasti mängu teha ja value kokkuvõttes vast sama või suurem (field nõrgem ja endal õppimisvõimalus pikem). Muidugi kui 5k EURi pole eriti suur raha sinu jaoks, siis võib meelelahutuseks asja ette võtta. Aga ootusi ei tasu eriti kõrgele seada siis.

lepisto
27.01.10, 11:46
kas on siis võimalik võidetud piletit kellegile teisele mängida anda, pole kursis aga kahtlen

wedoit
27.01.10, 11:53
kas on siis võimalik võidetud piletit kellegile teisele mängida anda, pole kursis aga kahtlen


milleks anda kellelegi teisele? varem-hiljem võiks ikka ju ise ka kogemuse omandada.

tolmuahv
27.01.10, 12:19
milleks anda kellelegi teisele? varem-hiljem võiks ikka ju ise ka kogemuse omandada.

Et ise väiksematel turniiridel kogemusi omandada ja mitte maksta esimese õppetunni eest 5k EURi? Antud juhul ma tõesti ei tea, kas package saab edasi anda, aga ma usun, et see on kerge välja uurida.

privador
27.01.10, 12:21
milleks anda kellelegi teisele? varem-hiljem võiks ikka ju ise ka kogemuse omandada.Sama mõte. Ega need Kiivramehed jt mingid imemehed pole. Blufifad su hinnalise pileti ära ja ongi kõik
Võimalusi ikka on-ka algajal-blindid lähevad suureks ja siis võib kõike juhtuda.
Ma pole kedagi näinud, kes ept osakuid oleks alla 90% müünud.50% on mõttetu odavmüük

wedoit
27.01.10, 12:45
vanadel aegadel sai võidetud piletit rahaks kah edukalt vahetada, tänapäeval seda võimalust enam ei anta üldiselt. iseenesest suht (geo)loogiline otsus. :)

mkva
27.01.10, 12:59
Võidetud pilet ju. Minuarust ei peaks mõtlemagi sellisele asjale nagu ära andmisele vm. See võib samas ka once in a lifetime võimalus sul olla ..

leits
27.01.10, 13:02
luckboxid ära ja saad kuulsaks

Rigged
27.01.10, 14:11
luckboxid ära ja saad rikkaks

FYP

Kes see ikka neid 1 time hittereid väga kaua mäletab
Aga soovitan mängida igal juhul.

Albertti
27.01.10, 15:06
Ma isegi ei kaaluks, kindlasti läheks ja prooviks seda suppi. :P

Kaitz20
29.01.10, 00:11
Ega ma lives päris algaja ka pole. Levelid hakkavad 300bb ja kui just väga hullud 3-bet monkeys mu lauda ei satu, siis väga hull ei tohiks olla. Saab piisavalt rahulikult kätt oodada ja jälgida teiste mängu. Enda pileti müümist Kiivramehele, Käsperile või Imrele küll ei kaalu. Ma arvan, et suudan seal maailma praimate vastu sama head mängu näidata kui nemad või noh kui saan peksa, eks jälle üks õppetund juures.
Freerollis just väga palju kaotada ei saa :)

ranka
29.01.10, 14:08
Kuna said pileti tasuta ja sa pokkeris äpu/busto ei ole siis ma ei müüks ühtegi osakut maha. Nagu Bemmi Leits ütles - luckboxid ära ja saad rikkaks. Kukud välja on freeroll. Saad mincashi on nagu raha maast leitud.

Edu turniiril.

timukasr
03.03.10, 19:22
Chip Counts at the start of level 6

Blinds are now 200/400 with a 50 ante
Players left: 465
Total of players on day 1B: 557
Average: 35,9k

Kaitz20: 38k (võik 20k)

Pilt ka pokerstrategyst kellegi tehtud:

http://farm5.static.flickr.com/4027/4404235278_bc3d5f7895_b.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2778/4404234684_03ba24987c_b.jpg

Sinnerman
03.03.10, 21:01
X5YAZ3nazfE

mkva
03.03.10, 21:16
X5YAZ3nazfE&feature=player_embedded

FYP

Kaitz20
04.03.10, 11:53
yeah, vähemalt on mul parem diktsioon kui runnaril :D
Täna ehk tehakse veel üks intervjuu, postitasin enda tegemistest ka pokernews.ee foorumisse. Muidu mänguruumi veel on 33bb u täna loositakse uued lauad, eks näis kuidas seal olukord on. Rahadesse jõudmisest väga veel ei unista, finaallaud on kauge unistus ja eks ma võtan käe-käe järel mängu. Vähemalt kellegi ees hirmu ei tunne ja kui tunnen et ikka keegi 3-betib light, siis ma arvan, et Ax on suht kerge 4-bet shove

Kaitz20
04.03.10, 14:31
well, I´m out
JJ vs AK, AQ4 flop, A turn, T river
Mängisin seda kätt venelase vastu, kuna ta rääkis pidevalt enda sõbraga, siis arvasin, et tal väga tugevat kätt pole, seega 30BB mingitmuud erilist ei näinud
Better luck next time :)

runnar
04.03.10, 14:50
yeah, vähemalt on mul parem diktsioon kui runnaril :D

nii madala lati ületamine pole eriline saavutus :)

speedi
04.03.10, 14:55
?