PDA

View Full Version : NL25 callimine väikeste pocket paaridega



5lehte
11.01.10, 01:47
Kas tasub callida igast poosist nendega PFR-e? Super nite callin, kelle cbet kõrge aga LAG-e ja positsioonist väljas ka veel olles?

vennike
11.01.10, 01:53
implied oddsid saan 1-16 või paremad, siis alati

Tarmonator
11.01.10, 13:43
kuni 6bb alati

edit: va arvatud shortstackide vastu obv

muhkLionu
11.01.10, 15:30
Mingi reegel on, et calli reisi poket paariga kui pead panustama summa, mis ei ole suurem kui 20% sinu ja su vastase stäkist.

Rage
11.01.10, 15:42
oda.. mida sa callimise all mõtled? limpimist või raisede callimist?

raisede puhul on efektiivne stack oluline.. OOP setminemise puhul ei oska midagi arvata.. kas peaks sealt foldima hakkama või mitte.. ma olen ikkagi callinud kui vastase stack lubab... (reegel on umbes nii, et vastasel peab olema alles veel 20*bet suurus stacki, et teda tasuks callida)

kui pead limpimist silmas, siis paar päeva kommenteeriisn kellegi limpimise teooriat selliselt:



3. Mai tea kuidas sa mängid 22-1010 ranka tabeli järgi? Ise limbin ja kui pihta ei saa siis fold.
absoluutne leak.. kui hitid seti, on sul limbitud pot.. mis on väike, seda on raske suureks kasvatada.. ja mingid hullud võivad olla suvalise any2 kaardiga miski OESD või flushdraw kokku tõmmata, mille hitivad ja sina maksad oma setiga nende käe kinni.. aga nemad enamasti oma any2 käega sinule sinu seti kinni ei maksa.. rääkimata sellest, et kui oled preflopis agressor, siis tihti saad flopis poti maha ka siis kui sa ei hiti.. ehk sealt tuleb ka raha tagasi..

rrrr
11.01.10, 15:43
Mingi reegel on, et calli reisi poket paariga kui pead panustama summa, mis ei ole suurem kui 20% sinu ja su vastase stäkist.

NL50 avad MP 22-ga 1,85 ja saad CO-lt reraise 6-peale. Callima pead 4,15 mis on ca 8% su stackist. On küll väiksem kui sinu 20% aga mina ei calliks. Set vs set, nigelad implied oddsid ja võimalused, et vastane ei maksa on ka olemas.
Pooldan 5/10 reeglit või siis osalust MW potis.