PDA

View Full Version : 180sng lõpufaas, kas lükata nuppe?



marxiku
11.01.10, 17:18
Kas lükata nupud ikka sisse või oodata "midagi paremat"? pole veel ft, 15 alles

No-Limit Hold'em Tournament, 600/1200 Blinds (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t23295)
UTG (t17162)
MP1 (t12999)
MP2 (t3574)
Hero (CO) (t14529)
Button (t41750)
SB (t25326)

Hero's M: 8.07

Preflop: Hero is CO with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
3 folds, Hero [color=black]??

isenseven
11.01.10, 17:34
ma ei lükkaks siin, stack ka veel korralik

kilu6
11.01.10, 17:49
Ikka nupud, anted peaks ka olema ju?

oitarvi
11.01.10, 17:51
Buttonil, small blindil ja big blindil on oluliselt suuremad stäkid, kui sul, et see on jama. Aga mina paneks nuppe.

onuark
12.01.10, 02:08
Ikka nupud, anted peaks ka olema ju?


Vahet pole kas anted või mitte(180manis on anted sellises faasis), aga M ütleb kõik juba ära.
Stack ei ole korralik ka, M=8 puhul võid veel 2.5xBB panna (kui blindidele meeldib preflop lihtsalt callida su tõstet, siis võid nuppe panna, et kindlalt pot maha võtta kohe)

Cremer
12.01.10, 09:56
sinu miinimum eesmärk on stack saada 30K(avarage finaalilauas) peale finaalilauda minnes. kui võidule mängid, siis no brainer shove.

marxiku
12.01.10, 20:26
siis tegin vast õige otsuse et nuppe panin. Aga buttonil AJ, niiet, läks seekord nii.

Äll
12.01.10, 23:40
ma oleks sisse surunud arvatavasti

KeRRRt
17.01.10, 15:08
ma olen fish. ma foldiks. Liiga suured stäkid vastas.

Jennifer
17.01.10, 15:09
Minu arust on M veel täitsa mängitav. Ei lükkaks sisse.

onuark
17.01.10, 16:10
Minu arust on M veel täitsa mängitav. Ei lükkaks sisse.

Mängitav.. selle stacki suuruse nimi peaks olema: noh tule juba duubel/anna suur pocket - Selle jaoks, et su stack PÜSIKS mängitav tuleb sellistes olukordades võita see pot, mida keegi pole rünnanud.

SEEGA KINDLALT NUPPE!

edit: 180man sng puhul peaks see KOHUSTUSLIK shovemis koht olema.

KristjanLaas
18.01.10, 00:33
ma olen fish. ma foldiks. Liiga suured stäkid vastas.



Opa fold on vist üldse out of question sellel hetkel.
Pigem on stäkkidest hetkel olulisem Buttonil ja blindidel olevate mängijate kohta teadaolev info.
Aga hetkel arvestades vaid nende stäkki siis on just shove jah, aga kui mängijatel ei ole ajalugu sinule vastu huijamisega ma isegi teeks 2.49 x BB raise ja jätaks omale võimaluse veel käest loobuda, kui vastu mängitaks.

Godspeed_EJ
18.01.10, 11:08
Aga hetkel arvestades vaid nende stäkki siis on just shove jah, aga kui mängijatel ei ole ajalugu sinule vastu huijamisega ma isegi teeks 2.49 x BB raise ja jätaks omale võimaluse veel käest loobuda, kui vastu mängitaks.


Selle lükkega paned sa 1/4 oma stackist sisse ja shove korral foldid?

Sellises faasis ei saa teha enam 2,5BB raise CO pealt. Vastane on vaja panna keerulise otsuse ette, mitte endale tekitada keerulist olukorda.

Shove.

KristjanLaas
18.01.10, 14:03
Selle lükkega paned sa 1/4 oma stackist sisse ja shove korral foldid?

Sellises faasis ei saa teha enam 2,5BB raise CO pealt. Vastane on vaja panna keerulise otsuse ette, mitte endale tekitada keerulist olukorda.

Shove.



1/5 stäkki..

Aga jutus on iva, aga see oleks eriti ekstreemsetel juhtudel, erand noh täielik, kui tõesti vastased mängivad tõesti väid nutsi.
Polnud ilmselt vaja seda isegi mul mainida ilmselt, sest see oleks tõesti harv juhus.

Godspeed_EJ
18.01.10, 15:14
1/5 stäkki..

Aga jutus on iva, aga see oleks eriti ekstreemsetel juhtudel, erand noh täielik, kui tõesti vastased mängivad tõesti väid nutsi.
Polnud ilmselt vaja seda isegi mul mainida ilmselt, sest see oleks tõesti harv juhus.


Arvestades seda, et mäng on 7handed siis on ka 20% stackist way too much sisse lükata, et shovele foldida.
Blindid jooksevad korra üle ja oled 10k peal.

marxiku
18.01.10, 20:42
1/5 stäkki..

Aga jutus on iva, aga see oleks eriti ekstreemsetel juhtudel, erand noh täielik, kui tõesti vastased mängivad tõesti väid nutsi.
Polnud ilmselt vaja seda isegi mul mainida ilmselt, sest see oleks tõesti harv juhus.


Raise võimalust ma siin küll ei näe. Nagu Godspeed_EJ juba mainis, poleks meil võimalust eriti foldida shove peale. niigi on piiripealne stäck mul.

Mõned mõtted.
Foldida sellises kohas on tiba raskem kui nuppe lükkata, sest vajame nööpe, positsioon on suhteliselt hea, ja me ei saa alati jääda lootma et ehk tuleb parem käsi(blindid lähenevad, positsioon halveneb, suurem võimalus et meid maha callitakse, ja kui olen card-dead siis peale blinde olen alla 10k, ja lvl up, ehk siis veel hullem seis).

raudtee(EST)
19.01.10, 09:27
A8o selline piiripealne käsi, nii shove kui ka fold pole vale. Ise käituks selliselt, et kui button ja blaindid nitid, siis shove ja kui loosem tegelane ka sees, siis fold.