PDA

View Full Version : NL10 AA, flopis saan check-raise



bounce
11.01.10, 19:16
Microgaming, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 7 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
Donadoniii (BB): $10.65 13/8/2.2 729 käe peale, flopi chk-raise on 4%
alblasan (UTG): $9.85
bounce-est (UTG+1): $9.95
phileykove (MP1): $9.81
rogpaj64 (CO): $20.33
zolxtan (Button): $12.96
I-0HaK (SB): $10.40

Dealt to bounce-est A :heart: A :diamond:

Pre-flop:
(1 folds), bounce-est raises to $.50, (1 folds), rogpaj64 calls $.50, (2 folds), Donadoniii calls $.40

Flop: ($1.55) 7 :club: T :heart: J :heart: (3 Players)
Donadoniii checks, bounce-est bets $1.55, (1 folds), Donadoniii raises to $5.03

Kas oleme siin taga või tuleks shippida? kas ta võib siin draw-ga pushida?

pikk28
11.01.10, 19:21
kuigi see flop tundub ülidrawine, siis minusugune nit suudab siin foldida. Kui su käes ei oleks ärtu A-d, siis oleks foldi raskem leida.
ma näen siin käes tal ainult enamus kordadest setti, KQs väga harva. QQ ja KKga peaks ta juba pre sind 3 bettima.

flipmachine
11.01.10, 19:27
ainult setile paneks vastase ..ainult setile. Minupoolt kindel fold!

Allanaator13
11.01.10, 21:18
Mina paneks ta kas 77 või 1010 peale siin, poistega oleks ta arvatavasti sind PF raisenud. Teine variant on, et ta teab, et sa 90% ajast C-Betid ja flop on mõttetu ja tal endal on mingi flushdraw või middle pair ja ta tahab teada mis seisus ta on, kuigi selle jaoks on see raise vist ilmselt natuke suur...

olympus999
12.01.10, 15:31
Ma calliks ära, tal võib olla AJ, QQ+. Set võib ka loomulikult olla.

Strateeg
12.01.10, 15:52
Ma calliks ära, tal võib olla AJ, QQ+. Set võib ka loomulikult olla.

what?

Käe kohta ma ka foldiks, lõhnab tugevalt seti järgi ja kuna ta ilmselt teab et sa EP avades reeglina cbetid siis ta check-raise on siin tugev ja seti jaoks täiesti loogiline play. AJ ma ei usu hästi ja QQ oleks 3bettind pres.

McFoldberg
12.01.10, 19:09
SB VPIP% aitaks vast natuke olukorda lahendada. Aga probleem on lihtsalt selles, et isegi kui ta flatis sind veidi loosemalt kui setminedes, siis see flop sobib ta rangega ikkagist nii hästi kokku, et parimal juhul on flippamisolukord. Combodrawd (Axs pole vastasel võimalik) ning setid on kõige tõenäolisemad, ehk me pole peaaegu kunagi palju ees siin.



Here's what pokerstove had to say:

Text results appended to pokerstove.txt

17,820 games 0.005 secs 3,564,000 games/sec

Board: 7c Jh Th
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 19.964% 19.34% 00.62% 3447 110.50 { AdAh }
Hand 1: 80.036% 79.42% 00.62% 14152 110.50 { JJ-TT, 77, KhQh, QhJh, JcTc, JdTd, JsTs, 98s, 8h7h }



Folding seems reasonable.

bounce
12.01.10, 19:41
tänan vastuste eest.
minu jaoks oli kummaline see, et kohe flopis raise sain. tavaliselt flop flatitakse ja turnis hakatakse lammutama. kuna board oli siiski väga halb, lisaks raise suht suur ning olen tähele pannud, et sellised suured raised või overbetid on siin 90 protsenti ajast value peale. Lisame suht tag-i stattidega mängija, kes ei olnud silma paistnud selliste kummaliste raisedega ennem, foldisin selle käe.

olympus999
12.01.10, 21:51
what?

Käe kohta ma ka foldiks, lõhnab tugevalt seti järgi ja kuna ta ilmselt teab et sa EP avades reeglina cbetid siis ta check-raise on siin tugev ja seti jaoks täiesti loogiline play. AJ ma ei usu hästi ja QQ oleks 3bettind pres.

Ma olen päris mitmeid kordi NL10-s sattunud selliste vastu kes limbivad suuri pocketeid ja siis floppis annavad actionit või isegi callivad kuni riverini.
Aga võibolla on see minu leak, aga foldida ma siin poleks suutnud vist.
EDIT:Eriti raskeks teeb foldimise floppi check/raise minu arust, mis on tõesti suht ebatavaline. Aga jah, minu leak võibolla.

Tarmonator
12.01.10, 22:01
ülistandard on mängida setti mastidrawga flopil just nii. enamus paneb sind kohe mastidraw peale ja kütab nuppe oma ülepaariga. kordan see on ülistandard.
kui on kuiv flop, siis callitakse flop ja raisetakse turn.

Strateeg
13.01.10, 00:28
Ma olen päris mitmeid kordi NL10-s sattunud selliste vastu kes limbivad suuri pocketeid ja siis floppis annavad actionit või isegi callivad kuni riverini.
Aga võibolla on see minu leak, aga foldida ma siin poleks suutnud vist.
EDIT:Eriti raskeks teeb foldimise floppi check/raise minu arust, mis on tõesti suht ebatavaline. Aga jah, minu leak võibolla.


see what käis selle kohta et mida sa callid? siin on ainult kaks valikut fold või shove, tegelikult ainult fold on valik aga callida ei saa stacki suurusi vaadates mitte kunagi antud situatsioonis ja 13/8 vend ei ole kindlasti selline nagu sa oma postis kirjeldasid ja siin käes ei ole limpimisega midagi pistmist.