PDA

View Full Version : donk otsib personaalset teacherit



raunsz
12.01.10, 20:55
TERE!
Olen siis suhteliselt uus mängija, mänginud ca 2 nädalat. No natuke biidin juba, aga praegu nullis veel. Võitsin korra ka pkrstarsis 27 SNG (buy in 3 taala+ rake).
Olen palju lugenud siit foorumist, igast videosid vaatanud, lugenud teemasid jne jne. Mängin ainult häid käsi.

Aga, et veel paremaks saada, tahaksin abi tõeliselt proffilt, ehk on keegi nõus aitama ja siis hea (loodetavasti) tooriku täiesti siledaks lihvima.
Kui pappi hakkab tulema ja tõesti kasu on, siis võin ka abi ära tasuda! ;)

Triobeti freeroll king'e mängin ka tihti. ;) Korra sain ka finaali (ütleme, et olen mingi ~15x proovinud ja nendest 10-l korral lähedal olnud finaalile) ning seal 25. koht ja 5 euri. Suht pettunud olin, sest lendasin ässakolmikuga välja (päss tõmbas runner,runner masti ja pidin nah tõmbama).

On joppanud korra isegi Royal Flush, quads of aces jne... see selleks.. :D
Kus praegu mänginud olen - pacific, pokerstars, unibet, trio.

Suured tänud ette, mehed! A :heart: A :spade: A :diamond: A :club:

daljoh
12.01.10, 20:58
mida sa siis mängid???

freerolle?
cash?
SNG?
MTT?

Jennifer
12.01.10, 21:01
Tundub, et kõike :D

raunsz
12.01.10, 21:05
mida sa siis mängid???

freerolle?
cash?
SNG?
MTT?
Tere!


freeroll-e peamiselt , cash ülivähe, SNG vähe, meeldid turnasid ka mängida

huvi on! :D

daljoh
12.01.10, 21:06
ja mida sulle siis õpetama peab?

mkva
12.01.10, 21:10
ja mida sulle siis õpetama peab?


obv ta tahab saada paremaks freerolli biitijaks!

raunsz
12.01.10, 21:23
ha, no päris mõnitust kohe ei oleks ootanud. :P

Eeesmärk hakata cashi ja SNGsid, freerolle pelan rohkem lõbu pärast.

mkva
12.01.10, 21:43
Keegi ei mõnita, lihtsalt väljenda end täpsemini, kui tahad midagi saada.

Esiteks ütlen siis kohe ära, et freerolle ei tasu üldse mängida, ja seda mitmetel põhjustel.
Esiteks seal ei mängita nö 'pokkerit' kuna enamus mängijaid seal on pühapäeva mängijad ega ole huvitatud strateegiast ja üleüldistest tulemustest ja ka oma mängu parandamisest.

Ma ei oska midagi öelda cashi mängimise koha pealt, kuna ise ei mängi.

Ma ei teagi midag eriliselt rohkem öelda, aga soovitan hakkata mängima HU SNG-sid

HU (Head Up) SNG (SitnGo) on ehk parim viis hakkata kasvatama oma bankrolli. Kui sul ükskord HU selge, siis arvan, et tuled mitmelauaturniiridel ja rahalaudades ilusti toime.
Infot HU SNG-de kohta on netist tohutult, seega ei oska midagi konkreetset pakkuda. Kuigi 2+2 HU foorum on päris asjalik.
Ma ei tea kuidas sul inglise keelega on, aga siis sulle midagi
http://archives1.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Number=10979789&an=0&page=0#Post10979789
http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/hu-forum-posting-guidelines-faq-updated-9-25-08-read-before-posting-178357/
http://www.parttimepoker.com/beating-lower-limit-heads-up-sngs-part-one

Ma ise alustasin nädal aega tagasi HU SNGde mängimisega, kuid ei kahetse ja nädal ajaga olen tohutult õppinud. HUs õppitu kajastub nagu ma ütlesin hiljem nii STT, MTT, kui ka cash laudades ja tasub end kuhjaga ära.

Samuti on ka siinsamas foorumis olemas HU nurgake http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,809.1050.html kust saad alati abi ja nõu kõsida, kui vaja.

Ma vb pole õige inimene üldse midagi siin ütlema, aga eks saad endale siit midagi.

Ma ei tea said sa nüüd aru midagi mu jutust. Vabandan kohe ette ära kirjavigade ja Ehk segase teksti eest. Uni silmas kinni.

Edu!

raunsz
12.01.10, 21:52
Inglise keel laiemate terminitega on mu jaoks nõrk koht, aga hakkan uurima kohe. Tänud igatahes postitamast!

kuco
12.01.10, 22:58
Inglise keel laiemate terminitega on mu jaoks nõrk koht, aga hakkan uurima kohe. Tänud igatahes postitamast!


Terminite koha pealt aitab kindlasti sind selline teema
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,851.0.html

Kui midagi arusaamatuks j22b siis kysi kindlasti seal teemal. Saab kogutud tarkust ka teiste jaoks.

timz0333
15.01.10, 21:45
Tasuta lõunaid pole olemas. Loe foorumit loe foorumit loe foorumit. Tõma poker tracker 3 sellel on 60 päeva trial. Mängi kas HUSNG, STT või siis NL2, ära hakka kohe korraga kõike tahtma (suur tükk ajab suu lõhki/lendad bustoks e pankroti) proovi algul mingit kindlat game ja kui ei sobi proovi järgmist, ise soovitan kas HUSNG 2$ või NL2 full ring mis on Ranka preflop tabeli järgi 100% easy money. Grindid oma bankrolli ülesse, loed foorumit postitad käsi ja mäng paraneb, liigud järgmisesse limiiti ja nii kuni NL1000 iiizi. Ma pole ise mingi pro aga tallasin kah kunagi seda rada, et kas keegi coachiks paraku ei, ei ole tasuta lõunaid! PS: välja arvatud bokkeri laudades.

daljoh
16.01.10, 08:41
pean nende HUSNG osas nõustuma....mängisin enne NL2-10....aga seal tuli mega tilt mingi hetk ning hakkasin HUSNGsid mängima.

seal läheb oluliselt paremini ning need 2$ mehed on enamus ajast täis lambad :D

isutuba
23.01.10, 21:55
tõsi ta on

tahe-olen
29.01.10, 13:07
Mis sa tahad sama moodi õpetajat nagu Imre Leibold õpetas Mart Mardisalule pokerit ja andis tunde?
Emo - (emo tähendab minu arvates) saad sa artiklitest rohkem kasu ja õppe videodest!
Külasta :
Leiad siit foorumist õpetlike artikleid
www.pokernews.com - sealt samamoodi ja ka eesti keeles!
2+2 foorum on ka väga kasulik aga inglise keeles!
+ veel googlest ja muudeltpokeri saitidelt!
Õppe vieod leiadka siit foorumis!
Edu õppimisel! Ja kui midagi arusaamatuks jääb postita foorumisse ma ole kindel ,et saad siit enda vead ära parandatud!
Ja kui raatsid 200-300kr raisata siis on olemas ka eesti keelne pokeri raamat David Sklansky poolt pokeri teoreem mis on igas raamatu poes!
Pokeri piiblit eriti ei soovita! ;)

IamAllin
29.01.10, 13:10
Emo - (emo tähendab minu arvates)




Ehk ikka IMO?

antnx
29.01.10, 13:24
Nett on materjali täis. Võta kätte ja loe läbi. Coachi jaoks on -EV sind õpetada nullist lihtsalt.

Rage
29.01.10, 13:42
jep.. NL2-NL10 ja võibolla ka NL25 jaoks võta õpi ranka tabel selgeks, betsized ja positsioonid.. sealt edasi vast on mõtet juba midgai juurde seletada või ühiseid sesse teha..

raunsz
29.01.10, 17:30
Õppimine käib - käib!

;D

Tänud!

Tuul
29.01.10, 19:43
lol@kirjutada valesti imo koos pika seletusega, selle asemel, et kirjutada lihtsalt 'minu arvates'

Strateeg
29.01.10, 19:46
lol@kirjutada valesti imo koos pika seletusega, selle asemel, et kirjutada lihtsalt 'minu arvates'

+1

tahe-olen
30.01.10, 02:09
lol@kirjutada valesti imo koos pika seletusega, selle asemel, et kirjutada lihtsalt 'minu arvates'


Pole midagi teha mõtlesin vist sel hetkle emodes ja kirjutasin imo asemel emo soz my bad!

tahe-olen
30.01.10, 02:10
+1


+1? pigem +5 :D

makz
30.01.10, 15:46
Võta deucescrackedist trial...turnade materjali on sinna kõvasti juurde tulnud. Soovitaks kindlasti iweargoggles-i käteanalüüse ja ka hitchhikeri sng seeriat. Ja kui sul funktsioneeriva tournament indicatori vastu huvi on, siis võta ühendust, usun, et saan aidata.

Muckyourcards
30.01.10, 16:00
Kui huvi siis too 6 pack ja teeme mõned turnad koos. Saad targemaks

raunsz
03.02.10, 14:59
Teen pigem enda teema! Tänud kõigile, kes aitasid kuidagi.
--------
Edit: paneks teema lukku vast (nkn uutele kasutajatele vb abi ka pole siit)
Sain ühe aitaja (kellega kas või niisama hea pokkerijutte ajada) ning ise ka rohkem uurinud, et microlimiitides polegi vaja mingit õpetajat väga... :P

Tänud siiski, foorumist palju abi saanud. :heart:

Dogers
03.02.10, 15:05
Õpetaja on pigem justkui vaimne mentor, kes Sind tagant utsitab ja mängu kiidab isegi kui kaotad. Taastab Sinu enesekindluse suuremate downswingide ajal, kasvõi ainult rääkides, et mäng õige ja jätka samas vaimus, küll graafik pöördub, kui kedagi sellist ei ole, kaotad enesekindluse kiiremini kui arvata oskad isegi kui oskad mängida, tahes tahtmata tekib endas kahtlus kui oled kaotuste radadel.

Leian et pigem eelnev on põhjus, miks mentorit vaja oleks, loomulikult suudab ta ka midagi tarka öelda ning silmaringi avardada, aegaajalt käsi üle vaadata ning kas koos õlut juues mindsetti parandada.