PDA

View Full Version : Mis tähendab "pöörad oma käe blufiks"?



alaska
24.11.08, 14:21
Põhimõtteliselt ma saan aru, mis situatsioonis see juhtub, aga mis kahju sellest on? Fold equity väheneb? Imidzile kahjulik? Ma ei oska täpsemalt küsida, aga äkki keegi viitsib panna siia mõne käe ja väikese seletuse juurde sellisele olukorrale.

Davy
24.11.08, 14:49
Põhimõtteliselt ma saan aru, mis situatsioonis see juhtub, aga mis kahju sellest on? Fold equity väheneb? Imidzile kahjulik? Ma ei oska täpsemalt küsida, aga äkki keegi viitsib panna siia mõne käe ja väikese seletuse juurde sellisele olukorrale.


Põhimõtteliselt tähendab see seda, et hakkad esindama paremat kätt kui sul käes on. Näiteks kui turni tuleb 3s mastikaart ja siis betid poti nagu sul oleks mast ja kõik muud analoogsed situatsioonid.

Miinuseks on , et hakkad marginaalse käega stackide peale mängima.

ok2aa
24.11.08, 15:28
näiteks: maas on 2-4-T-7-J ning sul on QT ning oled vastasega HU riverini jõudnud. vastane betib riveril välja ning sa oled kindel, et tal on sinust parem käsi kuid arvad, et suudad ta vähemalt osa neist raisega foldima panna.

ütleme, et eeltoodud boardil vastane betib riveril T-7'ga ning sa oma Q-T'ga raised. sa ei tee seda mitte sellepärast, et sa arvaksid et sul on parim käsi vaid et ta foldiks sinu kümnepaarist paremad käed (T kõrgema kickeriga, madalad 2-paari jne).