PDA

View Full Version : NL10, FR, 6-table - Kotkas1000



Kotkas1000
14.01.10, 21:19
Tegin täna video enda mängust. Ootaks kommentaare mängule. Tibake saab ka actionit nii, et kõige igavam ei tohiks olla. Vabandan asjatundmatu jutumöla eest.


http://rapidshare.com/files/335307930/nl10_wmv__14.01.wmv.html


EDIT: Kuna rapidshare pidavat pidevalt umbes olema, siis uppisin selle ka megaupload: http://www.megaupload.com/?d=AHXLCCN1


54 minutil ajan head kelbast suust välja, kus endal on nuts käes ja sonin seal mingitest kolmikutest, mida ma kardan. Mitte tähele panna palun :D!

k2snakalle
15.01.10, 00:47
soovitan kuskile mujale ka üles laadida (megaupload ntx) sest no seal ei saa ma üldse ligi. Ütleb, et serverist tõmbab liiga palju inimesi ja proovi hiljem uuesti.

Kotkas1000
15.01.10, 02:39
soovitan kuskile mujale ka üles laadida (megaupload ntx) sest no seal ei saa ma üldse ligi. Ütleb, et serverist tõmbab liiga palju inimesi ja proovi hiljem uuesti.


Tehtud!

olympus999
15.01.10, 06:57
Mõtlesin, et vaatan tsipa seda videot enne kooli minekut ja hakkas silma kohe üks käsi mille kohta tekkis küsimus(1.45)
82/64/1 11 käe kohta tõstis PF 2bb, sul 77 ja flopp tuli 4 J 3, ta panustas floppis natuke alla 1/3(2bb) potist ja sa foldisid.
Käsi on küll vähe tema kohta, aga kas me ikkagi enamus ajast ees pole?
Ma ise oleks reraisi teinud ja sealt edasi otsustanud.

k2snakalle
15.01.10, 18:03
mul tekkis kohe 40dal sekundil küsimus. Miks sa laual 4 oma pocket 4-jadega 4bb raise callid? Vaata venna stacki!! sul ei ole mitte mingeid oddse setminimiseks seal. Võibolla ehk juhul kui BB-ll olev vend oleks mingi 80vpip (mida ta meil ei ole) ning ka siis full stackiga! Ja oop oleme ka veel. Ja mis krdi pärast sa flopis donkbetid? Selline short sai kindlasti sellisel flopil pihta või tal KK, QQ. Sellised vennad ei anna 99,9% flopis ise alla kui nad on PF agressorid. Ja 100% võib öelda, et ta ei anna antud olukorras alla, sest ta tõstis UTG-lt
Ehk siis PF viska kindlasti maha ja as played siis flopis check-fold.
Pärast vaatan kindlasti videot edasi, aga praegu lõppes just vaba aeg järsku otsa.

Sass
15.01.10, 18:16
KK foldi lasta 6 table tiles onn kyll andestamatu viga.. pane omale standard deck 4 color deck mitte see krdi ylenivärvilised kaardid.. valged kaardid värviliste tekstidega pyyavad rohkem tähelepanu ja ma ei saa aru kuidas sa seal sain need timeautida.. tip: teinekord kui uimama niimodi jääd ja suur pocket ja saad aru et hiljaks jäänud esimese asjana vajuta time banki!!!

olympus999
16.01.10, 10:34
15:15 Q4s BB, üks limper(31/9?) Hittid floppi, aga low kicker, flop bet on standard, tuli call, turn K ja miks ikka bettid? Sa ei biidi siin midagi
23:06 A8o SB, kõik on foldinud sinuni ja BB on 49/21 vend ja sa foldid, miks? Mina stealiks siin iga ässaga.
25:15 Floppasid kahtede kolmikud, flop check, vastane(31/9?) bettib peaaegu potti ja sa raisid? Miks? Rerais on tihti lugu monster ja hirmutab vastased ära, ma oleks rohkem slowplayd teinud. Parem kohe panustada või check/call flop ja riveris natuke actionit anda.
Ja river all-inn? Tundus, et sul mingit erilist riidi tüübi kohta ei olnud, seega sind callib enamus ajast ainult parem käsi. Mina oleks pannud ~2$, et saada võimalikult palju taha talt kätte, nagu ennem mainitud, siis all-inni callitakse ainult monstrumiga või siis folditakse mingi mitte nii hea leht, foldi me ei taha, seega väiksem bet.
26:00 Oled BB 6 :club: 9 :club:, kaks limperit,button(22/0) ja SB(34/6?), flopp 9 :heart: Q :diamond: 9 :diamond: ,SB bettib 2/3 potti ja sa tõstsid ta üle 4x. Miks? Sind callib enamus kordadest parem käsi ja halvemad lähevad foldi.
Kas teha otsa 2x rais või siis callida ja turnis vaataks edasi.
27:15 sa BB, vastane SB(44/11) hittid floppis top pairi small kicker ja teed betti nagu ikka. River on A ja sa bettid potti? Sellised dongid näitavad palju odavamalt kas nad said ässale pihta või mitte. Ma oleks pool potti pannud. PS: Fishid ei mõtle, nemad mängivad enda kaarte, ainus asi mida nad kardavad on suured bettid.
29:06 Sul 1010 käes, PF standard. Floppis sul overpair(vastas 29/11 ja 49/1), sellistel olukordadel ma panustaks potti, kuigi 3/4 pottist ei ole ka väga halb. Turn ja flopp olid head.
35:31 Flopp läks mööda, vastane cbetib 71% ajast, obv check/raise, aga miks rohkem kui 2x tema rais üle tõsta? Pigem hoia see 3bb kokku, see ei muuda midagi.
40:18 SB J5o sinuni folditud, vastane tundmatu, ma panustan siin alati 3xbb ja floppis oleks veel c-bettinud ka.
43:06 15/1 vend callib ära betti mis on suurem kui pool potti, riveris ma oleks bettinud 1-2$ või checkinud. Shove callib ainult parem käsi või foldib halvem käsi.
Vana v**djas ei kütnud nuppe otsa sellepärast, et ta oli kindel, et kotkas hittis midagi ja stakkib ise ennast ära :D
49:37, Flopp 484, sul K8o, 4 limperit, paneks pool potti.
54:15, hittisid setti oma AJ turnis, turn bet hea, riveris oleks pannud 1-2$, two pariga oleks ta kinni maksnud.
1:02:40 Callid KQo, ees 33/31 rais ja 30/0 callis reisi ära, calli ma siin ei näe kunagi, reis üritades 30/0 kutti foldima saada PF või fold.
1:04:18 Hittisid kaks paari regi vastu(10/6), masti ost ka maas. Flop bet norm, turn andis masti, vastane check sa bettid?
Me ei biidi siin midagi, tal kas on sett või mast.
1:06:14 Maas oli kaks masti kaarti, tuleb ikka panna vähemalt pool potti, isegi siis kui short on, muidu on masti ost talle kasulik.
1:07:29 Sul top pair, J on kicker, vastas 48/11 tüüp, miks turnis 2$ potti panna 1.6$? Enamasti sind callib ainult parem käsi ja halvem foldib, top pairidega ei tasu nii palju panustada, vb siis kui A on kicker. Pigem panusta vähem ja looda, et halvem käsi callib, parem käsi callib niikuinii, vb paneb isegi raisi.
1:08:23 river andis rea, standard bad beat
1:08:50 hittisid riveris kaks paari ja check? Pot on kyll väike, aga 1bb oleks seal kätte saanud ehk.

Üldjuhul sa panustad tihti liiga palju minu arust, suured panused hirmutavad inimesed ära kui sa ei hitti ja kui vastane hittib siis ta lihtsalt callib sind riverini ja sa stakkid ise ära ennast.

Saatsin sulle kunagi PM, pakkusin coachi sulle. Ise mängin nl10 6bb/100, sample 23k kätt. Sinna hulka kuuluvad siis ka erinevad eksperimendid mis olen teinud, pikkalt grindida üritanud ja siis vahepeal lihtsalt funny pannud, kui see välja jätta peaks üle 7bb/100 ära tulema. Diil oleks siis selline: kui suudan sinust kasumis mängija teha, siis esimesed 300$ mis teenid läheb pooleks ja peale seda diil lõppeb.


EDIT: pokertableratings näitab, et 5.5bb/100 kohta, PT3 näitab 6bb/100. Kasutaja nimi olympus9999

kirjeldus
16.01.10, 17:43
ei saa kummagi lingi pealt kätte videot :-[

Kas mingi nipiga ei oleks võimalik upload.ee-sse üles lasta seda? (registreeritud kasutajad - 3min võtab aega - peaksid saama kuni 200mb faile üles laadida)
hea kiire ning eestimaine. ;)

Stennu123
07.11.10, 14:41
Endale ei meeldinud PF low pocketite pidev foldimine .Parem on vb see 4bb raise maha callida mitte otsa lükata.

pastilaa
07.11.10, 17:27
Endale ei meeldinud PF low pocketite pidev foldimine .Parem on vb see 4bb raise maha callida mitte otsa lükata.

Hea, et keegi kotkale lõpuks appi tõttab. Vend puha hädas seal NL10s...

Stennu123
07.11.10, 17:49
Aa lol see video 10 kuud tagasi tehtud . Nojah gg siis.