PDA

View Full Version : Pokkeri note'd



lebovend
14.01.10, 20:23
Ilmselt on kuskil olnud see teema. Aga olen laisk, ei viitsi otsida.
Äkki teie pole nii laisad ja viskate oma näiteid, missuguseid
notesid te kasutate? Ise kriban midagi väga väga harva, sest
ei oska midagi sellist kirjutada, millest tulevikus võiks kasu olla.
Dongile ju ei kirjuta notei:"donk" ja regularid tunned ka statsidega
järgi ära. Ideed oleks teretulnud.

Ghost0
14.01.10, 20:29
Ilmselt on kuskil olnud see teema. Aga olen laisk, ei viitsi otsida.

lol, miks postidada olemas olevasse teemasse kui saab ka uue teha :)

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1596.0.html

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2914.0.html

camu
14.01.10, 20:32
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/top-ten-notes-tl-dr-332863/

lebovend
14.01.10, 20:57
lol, miks postidada olemas olevasse teemasse kui saab ka uue teha :)

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1596.0.html

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2914.0.html

useless!


http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/top-ten-notes-tl-dr-332863/

NUTSSSSSSSSSSSSS!
ty

kollane
14.01.10, 21:08
need kes suckoudi teevad saavad kerge note ``värdjas, tee tagasi`` jne
muid note ma ei pane need põhilised

lebovend
14.01.10, 21:11
need kes suckoudi teevad saavad kerge note ``v**djas, tee tagasi`` jne
muid note ma ei pane need põhilised


lol, jah, see on standard(noh, mitte minu puhul), aga siiski oleks miskit kasulikku vaja ja
see 2p2 artikkel on j2llegi selline, mida on plaanis KORDUVALT läbi lugeda.
ise ei ole 2p2 regular, aga siit foorumist saab sinna ikka vahepeal harva v2ga
h2id linke!

ESTPatrick
14.01.10, 21:15
kõige tähtsam note all-time:

Lead out ja fold
lead out ja call
ehk mis on vastase lead out range ja note saab siis kirjutada kui olete näinud tema kätt SD-l või raisides(mis on minu lemmik)

uskuge mind kui te need suudate eristate ja kavatsete samas limiidis või samade vastaste vastu veel kaua mängida toob teile kullamägesid

lebovend
14.01.10, 21:20
mis see preflop action peab olema? sina olid agressor? tema OOPs? AKA DONKBETIB?

Ghost0
14.01.10, 21:29
useless!

ega mu eesmärk ei olnudki sulle mingit kulda otsida vaid näidatata, et mitu teemat olemas juba.

mkva
14.01.10, 21:32
a mis notesid HU vennad teevad ?

lebovend
14.01.10, 21:32
ega mu eesmärk ei olnudki sulle mingit kulda otsida vaid näidatata, et mitu teemat olemas juba.


Aga kui sa loeksid originaalpostitust, siis näeksid, et mainisin juba oma laiskust
ja kahtlustasin, et on juba sarnane teema olemas, aga tegin seda sellegipoolest.

Peale mida tuled sina oma "first" posti tegema täiesti useless linkidega.

Väga hea, et tegin selle teema, muidu poleks ma sinna 2p2 jõudnudki
ja ma polekski 2 kuu pärast NL400 regular.



Teemasse kah veidi. Kuues punkt käib vist minu kohta seal:

6. Talker.

Guys that talk in the chat box, especially the ones that complain about other players being luckboxes or belittle opponents that just lost (or won) big pots against them, are almost invariably aggrodonks.

There's a minor art form to relieving these guys of their money. If you bet right at them and they have nothing, a lot of them will fold (or make one bluff and give up afterward.) Check to them, let them bet, then raise their bet, and suddenly it becomes a challenge to their masculinity. They'll reraise. You get their stack. They usually swear at you and then leave the table.

Talkers don't always talk, but if you've seen him talk before, he's probably the sort that will go after you with air if you suggest, by raising his bet, that you might have a bigger male sexual/excretory organ than his.

No insta keerasin starsis chati kinni :D

Ghost0
14.01.10, 22:29
viimane OT minu poolt:
anna andeks, et siia teemasse üldse nina topisin. Peale selle, et sa teed lihtsalt laiskuse pärast uue teema hakkad sa veel minuga ilma põhjuseta ülibitsema. Su suhtumine on metsik...
2 kuu pärast NL400 regular my ass...sa ei viitsi isegi foorumi otsingut kasutada...

Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta.

lebovend
15.01.10, 00:34
sa kas oled loll v6i sa m2ngid lolli?
selgitasin ilusti 2ra sulle miks sinu esimene postitus oli ylearune, a
sa nagu ei keskendu vabsee ju.

Jah, oli olemas kaks teemat
Jah, tegin kolmanda
Jah, olen laisk
Jah, olen sita suhtumisega

Get the fuck over it ja j22 vait juba.

$$$
15.01.10, 00:42
Note , et kas Fish , Donk või Reg panen alati. HUs hea, eriti need ilusad värvilised =)

lebovend
15.01.10, 00:45
Note , et kas Fish , Donk või Reg panen alati. HUs hea, eriti need ilusad värvilised =)

mis fishil ja dongil vahet on :D
ise l2ksin seda donk, halb regular, hea regular liinipidi.

$$$
15.01.10, 01:25
Donk on minu jaoks see, kes on idikas, aga midagi nats jagab. Graafikus vahetevahel sakid ülespoole, aga muidu miinuses.
Fish on see, kelle graafik on otse alla.

raunooo
15.01.10, 11:03
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/top-ten-notes-tl-dr-332863/

This is good! :)

Tigrano
15.01.10, 13:43
mis fishil ja dongil vahet on :D


Mina eristan enda jaoks küll fishe ja donke, sest märgistan neid erinevalt ja teooria on ka erinev kudias mängida nende vastu. Fishid on minujaoks sellsied passiivsed nä: 40/3 ja Dongid on sellised agro manjakid, kes teevad overbette, callivad lampi, lükkavad preflop lampi nuppe jne nä: 81/51 :)

Vandalar
15.01.10, 18:31
Mina oma notese ei avalda.

$$$
16.01.10, 00:01
Mina oma notese ei avalda.


LAHE =)

timz0333
16.01.10, 13:27
a mis notesid HU vennad teevad ?
Põhiline relv on ikkagi see kas vastane läheb riveril busted drawga AI, et saame seal kolmanda paari või high kaardiga maha callida, siis meeldib mulle rämedalt raiseda igast mindonke, algul kui mul on käsi ja hiljem juba õhuga kui on teada et see nii suur nõrkus. siis igasugune pidev tsekkimine ja tsekkraisemine, kõik tuleb kirja panna. üldjuhul kui ikka koguaeg tsekib turni siis bullet ja pot jälle maas. Või vastupidi, kui koguaeg donkab turni siis 2,5¤ raise sisse ja järgmist turni ta enam ei donka. Bluffbeti suurused jne HU on fishide vastu note nii lihtne võtta, nad ei mixi oma mängu üldse, erinevalt võitvatest regidest.

low-flow
16.01.10, 19:27
Enda jaoks notemise tarvis olen nii defineerinud:
donk - mängija, kes mitte emmigi ei laksi mängust ja teeb täiesti ajuvabasid liigutusi
fish - meeldib drawida isegi siis kui oddse absoluutselt pole, ei suuda paare ega nõrkasid tõmbeid maha panna

Nagu eelpool juba mainiti, peab erinevalt mängima nende vastu.

Veel kohtab ka aegajalt selliseid vendi, kes PF on nõus põmst any 2-ga floppi nägema, hind pole neile oluline, aga flopist edasi mängivad ainult häid käsi. TPTK, overpair, pair+draw, combodraw jne. Nõrgad made handid foldivad kergelt isegi poole potise tõste peale.

qbj0hn
16.01.10, 20:12
Kõikide muude notede kõrvalt panen ma ALATI kirja need mängijad kes slowrollivad mind.Ja kohe kindlasti saavad tagasi!

ropka11
19.01.10, 10:58
kõige tähtsam note all-time:

Lead out ja fold
lead out ja call
ehk mis on vastase lead out range ja note saab siis kirjutada kui olete näinud tema kätt SD-l või raisides(mis on minu lemmik)

uskuge mind kui te need suudate eristate ja kavatsete samas limiidis või samade vastaste vastu veel kaua mängida toob teile kullamägesid


ehk seletad lahti mis asi see lead out range on.

masterpuppet
19.01.10, 11:43
Kui ma ei eksi siis:

Näiteks oled BTN AA raised 4bb ning BB callib.

Lauda tuleb a la 357 ning BB donkab ehk lead outib ala 3,5bb ehk siis betib esimesena. Ja range on ilmselt see, et kui oled näinud, et flopis ta donkab madala/keskmise paari, kahe kõrgema käega, madalama paari vms.

ESTPatrick
19.01.10, 14:50
Kui ma ei eksi siis:

Näiteks oled BTN AA raised 4bb ning BB callib.

Lauda tuleb a la 357 ning BB donkab ehk lead outib ala 3,5bb ehk siis betib esimesena. Ja range on ilmselt see, et kui oled näinud, et flopis ta donkab madala/keskmise paari, kahe kõrgema käega, madalama paari vms.


suht nii ongi. uskuge mind, paljud leadivad väikestes pottides sitaga ja foldivad mõtlemata raise peale, see on surnud raha ja selle järele tuleb minna. SAMAS mõned MULTITABLERID, ei suuda tihti tähele pannagi kes oli PF raisor ja leadivad tugevaga välja, neid tuleb eristada.