PDA

View Full Version : Paar kätt - Tartu Olympic Eesti meistrivõistluste ME satikas



faronel
15.01.10, 00:22
Total 21 players. First two two tickets to ME, third 2,2K (buyin with 1 rebuy 630).


1) 8/21 alles. Stacks around 10K per player, some +-2-4K.

Blinds 400/800

UTG raise 2000 (total stack ~ 13K)
All fold to Hero
Hero BTN & M9

Hero's cards: pocket 8s.
Push or fold?

2) 7/22 alles. Stacks same.

Blinds 600/1200.

Everyone fold to Hero.
Hero SB & ~ 8500 stack

BB 6K stack and talks "I´ll call any two!"

Hero's cards: 98s.

Push or fold?

Sorry, et ebastandartne käe postitus.

KeRRRt
15.01.10, 01:05
pole küll väga suur live mängija, kuigi mõlemad käed tunduvad suht pushid. turniiridel tuleb alati eete võta üks "gamble" koht. või isegi rohkem kui üks :) kindlalt mõlemad shove

faronel
15.01.10, 01:47
Ma arutleks kaasa ja parandage, kui donky jutt vms.

1. käe puhul mulle endale tundub, et insta push oleks õige tegu, sest kui sellises faasis turna ja stack BTN peal on 9M, siis muud varianti vist ei ole, eriti sellise käega.

2. käe puhul hakkasime vaidlema Hotcocaga. Ma pushisin, BB callis. Enne, kui panti flop, Coca ütles juba, et "vale move".
Minu loogika ütles, et 98s on piisavalt hea käsi, kus seda riski võtta. Kui suur tõenäosus on, et ma olen 30-70 ja halvemas olukorras? Vähemalt coinflip peaks olema?
Coca loogika oli, et "sul oli foldi ruumi - BB oli sind callimas anytwo. Järgmine käsi oli BTN ja siis saaksid näha paremaid variante."
Ma ei püüa leida toetust oma arvamusele. Mind lihtsalt huvitab, mis rahvas arvab? Kas 2. käe puhul push on õigustatud ja miks? Kui mitte, siis samuti miks? Ja ärme unustame 1. kätt ka. :)

vonkartoffel
15.01.10, 01:55
Mina pigem foldin esimese kui teise. See mis ta seal räägib et callib any two on bs. Esimese foldiks kui on tavaline nit ja teise foldiks kui on tõesti mängija kes ei foldi kui lihtsalt seletab siis ta foldib seal päris palju.

privador
15.01.10, 02:47
1) easy fold. Tean, et on raske, kui näed mingit normmi kaarti, aga on väike probleem..UTG raise.. sry aga sa ei taha ju joosta overpairi vastu?
2)fold. Mul ei meeldi see, et kui sa allinni kaotad jääb sul mingi haiged 2k järgi. Oleks BB stack sust suurem ma pushiks.

vsiu100
15.01.10, 12:18
1) easy fold. Tean, et on raske, kui näed mingit normmi kaarti, aga on väike probleem..UTG raise.. sry aga sa ei taha ju joosta overpairi vastu?
2)fold. Mul ei meeldi see, et kui sa allinni kaotad jääb sul mingi haiged 2k järgi. Oleks BB stack sust suurem ma pushiks.


olen päris nõus.
1. ok, utg-l paistab pisut suurem stack olevat, kui teistel. võibolla on agrom, kui enamus laud. võibolla on ta avamisrange suurem, kui enamusel. arvad, et su 88 võib hea olla tema range vastu? ma ei usu. ta on ikkagi UTG ja isegi agronoomid ei ava utg lightilt. fold.
2.oleneb mis vastasega tegu oli. vastane tundub olevat laua shortstack, seega ka kõige suurema surve all ja võib päris lightilt callida. mina bb-l olles calliks 22+,T9o+,J8o+,any A, K6o+, Q7s+. viicib keegi stovest järgi vaadata, mitu % see on
ja kuidas seis oleks selle range vastu? arvan, et push on suht piiripealne otsus, aga mitte vale.
oleneb palju vastasest ka ikka. kui oled kindel, et tegu on mankiga, kes callibki kasvõi kaarte vaatamata, siis pigem fold.

vonkartoffel
15.01.10, 15:42
2. on ikka väga korralikult plussis otsus. Mees kes ütleb sellise lause ka veel otsa, ma arvan et ei calli isegi sellise rangega nagu vsiu andis.

faronel
15.01.10, 18:16
Hm, tänud kommentaaride eest.

1. käel siis mängib rolli UTG raise faktor. Kui ta big stack bully ei ole, ei ole mu 88-tel lootust. Kui on, siis push.

2. käel, nagu aru saan, mängib samuti info mängija kohta. Kui ta call anytwo, siis tõesti fold. Arvestades, et isegi mingi 95s on minust marginaalselt ees ja võibki võita 9 high'ga.

Seega mõlemal juhul pigem player read kui statistika? Ehk 1. push, kui stack agro, fold iga teise info alusel; 2. push kui oled kindel, et vastane ei calli v.a. solid käega?

onuark
16.01.10, 02:10
1. käsi - FOLD, Mu stack on M=9, seega võin ma riskida kogu oma stackiga LOOTUSES saada coinflip, aga stacki on piisavalt, et varastada veel blinde ja oodata parem situatsioon.
LIIGA PALJUD kalduvad arvama, et stack on juba nii väike, et neil ei ole foldi ruumi! wtf is that?! 3-4 tiiru kannatab ära veel(samal ajal obviously blinde varastades)
2. käsi - FOLD, mina foldiks sellel turniiril, kui see oleks mu igapäevane sng, siis ilmselt ei viitsiks foldida.

vonkartoffel
16.01.10, 05:27
Hm, tänud kommentaaride eest.

1. käel siis mängib rolli UTG raise faktor. Kui ta big stack bully ei ole, ei ole mu 88-tel lootust. Kui on, siis push.

2. käel, nagu aru saan, mängib samuti info mängija kohta. Kui ta call anytwo, siis tõesti fold. Arvestades, et isegi mingi 95s on minust marginaalselt ees ja võibki võita 9 high'ga.

Seega mõlemal juhul pigem player read kui statistika? Ehk 1. push, kui stack agro, fold iga teise info alusel; 2. push kui oled kindel, et vastane ei calli v.a. solid käega?

khm kui vastasel 95s siis ju pidu arvestades esimeses postis antud hero kätt, mina stovedes ja lollitades sain et hero võidab 6kchippe kui villainil siuke range nagu vsiul, selle vasut 40-60 ja fold equity on tohutu, stove ütles et calling range 35. Esimene on jah ainult hullu vastu shove.

Svenza
16.01.10, 07:40
1) Näpitsad on Tartus nuts, olles nüüd results oriented, me teame et sa oleks selle käe võitnud ja Tallinna tohmani välja võtnud. RAISK!
2) Sinika vastu on insta push. Ta ajab meelega möla, lootes et saab säilitada oma stacki ja keegi ei tuleks torkima. Saidki eheda coin flipi, kõik korras ju.