PDA

View Full Version : 3eur turbo HUSNG. open ended+FD shove turnil, õige või vale



timz0333
15.01.10, 15:48
Infot vastase kohta vähe, aga overdonkamine oli tema puhul standard. flattisin ja tahtsin vaikselt poti suuremaks saada või hittida.

Boss Media $25.00/$50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 477956 (http://www.thehandconverter.com/hands/477956)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN/SB: $1150.00
Hero (BB): $1850.00

Pre Flop: ($75.00) Hero is BB with 3 :spade: 2 :spade:
BTN/SB calls $25, Hero checks

Flop: ($100.00) 7 :spade: 4 :heart: 5 :spade: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $150.00, Hero calls $150

Turn: ($400.00) T :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $150.00, Hero raises to $1300.00, BTN/SB folds

edit: näpukas pealkirjas parandatud.

PokerDevil
15.01.10, 16:00
Tõmba flopis peale ning ürita sisse saada.

Rigged
15.01.10, 16:14
Tõmba flopis peale ning ürita sisse saada.
This.

tolmuahv
15.01.10, 16:16
Sul on ju open-ended + flush draw, mitte gutshot.

Ma ise mängiks flopil check-raise all-in. Turnil calliks järgi, sest temalt me shovele calli ei taha, aga saame selle donkilt liiga tihti isegi 2nd paariga. HU saab donkilt raha kergemalt kätte, kui turnil all-in bluffides.

vapsik
15.01.10, 16:38
Sul on ju open-ended + flush draw, mitte gutshot.

Ma ise mängiks flopil check-raise all-in. Turnil calliks järgi, sest temalt me shovele calli ei taha, aga saame selle donkilt liiga tihti isegi 2nd paariga. HU saab donkilt raha kergemalt kätte, kui turnil all-in bluffides.


Kui juba terminitesse laskuda, kas tegemist ei ole hoopis "double belly buster"-iga?

tolmuahv
15.01.10, 19:47
Terminitesse pole vaja laskuda, lihtsalt, et flushdraw+gutshoti korral oleme flopil shovedes taga kui vastasel on top paar/overpaar. Open ended + flush draw puhul oleme ees. Ehk 3 outi tuleb juurde.

vapsik
15.01.10, 20:40
Terminitesse pole vaja laskuda, lihtsalt, et flushdraw+gutshoti korral oleme flopil shovedes taga kui vastasel on top paar/overpaar. Open ended + flush draw puhul oleme ees. Ehk 3 outi tuleb juurde.


Miks ei ole? Mõne teise käe vastu kui OP võib vähem oute olla.

tolmuahv
15.01.10, 21:34
Miks ei ole? Mõne teise käe vastu kui OP võib vähem oute olla.


Hästi, härra. Sul on õigus. HU SNG's mid level on väga oluline, kas on open-ended straight draw või double belly buster. Vabandan oma ignorantsust. Aga vaatamata sellele rämedale pirnile mängiks kätt samamoodi, nagu eelpool mainisin.

vapsik
15.01.10, 22:24
Hästi, härra. Sul on õigus. HU SNG's mid level on väga oluline, kas on open-ended straight draw või double belly buster. Vabandan oma ignorantsust. Aga vaatamata sellele rämedale pirnile mängiks kätt samamoodi, nagu eelpool mainisin.


Ise hakkasid oma OESD jutuga pihta ja tahtsid täpne olla. Teema esialgne pealkiri gutshot polnud ju väga vale, sest selle kohta võib ka double gutshot öelda. Pärast mõni uuem mängija saab sellepärast mõnest terminist valesti aru, mis jälle mõne teise käe puhul võib üsna oluline olla. Seega ei näe põhjust, miks ma ei võinud väikest märkust teha. Ei ole vaja iga asja peale vaja kohe sapiseks ja ülbeks muutuda.

"Double Bellybuster
A double bellybuster is a hand in which a player simultaneously has two separate gutshot straight draws but does not have an open-ended straight draw. It is sometimes called a "double inside straight draw" or "double gutshot", but the more colorful "double bellybuster" has become the more popular term."

Ghost0
15.01.10, 22:37
Teema esialgne pealkiri gutshot polnud ju väga vale, sest selle kohta võib ka double gutshot öelda.

Võib? Ma ei tea, minu arust see küll double gutshot pole :-X

vapsik
15.01.10, 22:40
Võib? Ma ei tea, minu arust see küll double gutshot pole :-X


Sry, ju siis panin puusse. Mis õige nimetus oleks?

Ghost0
15.01.10, 22:47
Sry, ju siis panin puusse. Mis õige nimetus oleks?

Tavaline OESD juu

A double bellybuster is a hand in which a player simultaneously has two separate gutshot straight draws but does not have an open-ended straight draw.

nagu näiteks 43 A57flopil.

vapsik
15.01.10, 22:53
Tavaline OESD juu

A double bellybuster is a hand in which a player simultaneously has two separate gutshot straight draws but does not have an open-ended straight draw.

nagu näiteks 43 A57flopil.


Aa, minu paha :)

Aitäh, et mõistlikult asja seletasid.