PDA

View Full Version : TOI: Table Of Interest



kollane
16.01.10, 15:59
Leidsin siis sellise asja Starsi mängijate jaoks 2p2-st

Stack modes mängijatele peaks see väga hea uudis olema. Hakkas endale ka meeldima.
Põhimõtteliselt ei pea enam siis hiirega vajutama kuhu tahad lauda paigutada vaid see teeb sinu eest ära selle.
Valid mitut sloti kasutad ekraanil ja sinna hakkab siis paigutama actioni all olevaid laudu.

Lihtne seadistada, tasub proovida.
Trialit saab testida kõige madalmas sendilauas.

2p2 link:
http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/new-software-table-interest-v1-70-dynamic-table-management-solution-pokerstars-651960/

koduleht:
http://www.tableofinterest.com/index.html

timukasr
16.01.10, 16:04
Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.

kollane
16.01.10, 16:07
Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.


ei sellist bet (3xbb+limper) ei ole

lenC
18.01.10, 08:12
Mõte on hea ja selle tegija Thois ka cool tüüp. Kas seal on ka sellised featured nagu default bet tuleb preflop (3xbb+limper), ja hiir liigub automaatselt laule ning sina pead ainult raise nuppu sõtkuma? Kui on siis vahetaks isegi table ninja vastu ära. Samas selline feature võib ka kunagi tableninjasse minna, sest konkurente matkitakse tihti.

TN-l on see funktsioon juba ammu olemas

StripPoker
18.01.10, 09:23
TN on 35$ , rohkem võimalusi ja põhjalikumalt testitud. Ei näe erilist põhjust hoopis TOI osta.

Anyway mul nädalapärast TN trial läbi (juba 70pv trialis olnud) ja vaja otsustada kas osta TN, alustada scriptide testiga (siin neist räägitakse aga ei ole proovimiseni jõudnud või midagi muud. Igatahes mängin stackis gamepadiga ja 16-22 lauda - seega mingi selline abilahenud on essential.

pastilaa
18.01.10, 09:46
TN on 35$ , rohkem võimalusi ja põhjalikumalt testitud. Ei näe erilist põhjust hoopis TOI osta.


$35 võimalust mu meelest enam ei pakuta. Eluagne ja $60.

StripPoker
18.01.10, 09:53
Oh krt... ongi nii :( See 35$ kulutus oli veel mõistlik teha ja oleks kõige tõenäolisem variant olnud mulle.. aga 60 küll ma välja ei taha käia. Õhtul siis scripte nokkima :(

Tigrano
18.01.10, 14:32
TN ju ei saa sedasi laudu jooksma panna, kui selle TOI-ga või saab? Mul TN küll ostetud aga pole seda eriti näppinud peale standart asjade. See TOI süseem mulle täiega meeldis, peab proovima sellise setupiga mängida.

StripPoker
18.01.10, 14:43
Mismoodi jooksma? Laudade liigutamist mõtled? Saab ikka määrata asukohad-suurused ja hotkey vajutades lendab laud stackist välja valitud kohta. Mul endal ekraan 4ks jagatud - 1 põhistack ja 3 kohta väljatõstetavatele laudadele. Kogu juhtimine gamepadilt ja hiirt vaja vaid lobbys uute laudade avamiseks.

Kodu
18.01.10, 14:47
sa ei vaadanud TOI kodukal seda videot. Seal hüpavad lauad ise kõrvale kui sinu kord on käija ja on stäksit väljas nii kaua kui sa foldinud pole. Selleks on ekraanil rohkem kui 3 kohta peale põhi stäkki

Tigrano
18.01.10, 14:53
sa ei vaadanud TOI kodukal seda videot. Seal hüpavad lauad ise kõrvale kui sinu kord on käija ja on stäksit väljas nii kaua kui sa foldinud pole. Selleks on ekraanil rohkem kui 3 kohta peale põhi stäkki


Jah, see süsteem annaks just võimaluse hästi multitableda 24 laual, sest kui peaks tõesti vahest tekkima vajadus mõnes lauas pikemalt timebanki kasutada, siis teised lauad sitoudivad ja sellest suurest timebangist pole mingit kasu. Selle skirptiga saaks panna teised lauad fold, bet või mis iganes ja keskenduda sellele tähtsale käele pikemalt, ilma et teised lauad sitoudiksid.

StripPoker
18.01.10, 14:56
Ei näe videot siin arvutil ja eks vaatan üle. Vähemalt kõlab tüütult kui aus olla - ise on ikka parem otsustada millal midagi välja tõsta ja millal tagasi. Stacki pluss see ongi, et ekraan ei ole kirju ja laudu täis pidevalt. Lihtne jälgida IMO.

Laudade tõstmine on gamepadiga ülilihtne. Mul pandud see 4suunaline nool selleks. Iga suund tähendab ekraanil kindlat laua asetust.

Aga jah, uurin täpsemalt ja ehk on siiski kuldmuna siin peidus.