PDA

View Full Version : Abi Algajale ?



Makuz
17.01.10, 21:56
Tere, hakkasin umbes kuu aega tagasi mängima pokkerit, kuid nagu iga algajagi olen ma üsna koba veel. Siit minu palve teile, kes on juba kauem pokkerit mänginud, et ehk jagaks nippe kuidas ja kus mängida ? Ise mängin hetkel replaypokeris ja full tiltis freerolle, kuid kukun tavaliselt üsna kiiresti välja. Deposiiti ma ka ei julge teha veel, sest et äkki mängin korraga raha. Aitäh :)

InternetiPervert
17.01.10, 22:01
Üldiselt teadjamad ütlevad, et freerolle ei tasu mängida, sest see ei sarnane peaaegu üldse päris pokkerile(minnakse 1. käega lampi all in ja niisama mänigtakse lolli). Muidu is olen ka algaja aga soovitan mingeid artikleid netist lugeda ja väike deposiit kuskile teha(triobet on vist kõige lihtsamini biiditav tuba väikestes liimiitides). Kuna starsi roll jäi väikseks ja peaks limiidis alla liikuma, siis praegu mängin trios, kuhu sain tasuta 50 eeku ning praeguseks on seal 15 euri, mis on väga lihtsalt tulnud kuna mängijad on nii läbinähtavad.

nomerlot
17.01.10, 22:01
Kõigepealt:

http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/

InternetiPervert
17.01.10, 22:04
Internetist on võimalik saada ka tasuta bankrolle N: pokerstrategy.com ( mina sain näiteks sealt 50 doltsi ja seal on ka kasulikke artikkleid)

olavike
17.01.10, 22:07
No olge ettevaatlikud nende tasuta bankrollidega.
Hiljem, kui juba jalad all, võite väga kahetseda, et ise deposiiti ei teinud ja sellega ka paljusid hüvesid endale ei saanud.

taipupole
17.01.10, 22:16
Ise mängin hetkel replaypokeris ja full tiltis freerolle,

Ainult üks nõuanne: Full Tilti ära alla 600 dollari kanna.

Makuz
17.01.10, 22:26
Ainult üks nõuanne: Full Tilti ära alla 600 dollari kanna.


Seleta ära palun , miks mitte ? Muidu ma praegu ei julge üldse real money peale mängida, sõpradega oleme küll mänginud lives sentide peale , aga nad on samasugused algajad nagu mina, aga netis on ikkagi kogenenumad mängijad ja kardan kaotada liiga palju. Hetkel mängin play money peale

// Muidu tänan kiirete vastuste eest :) Lähen teen ka sinna pokerstrategysse kasutaja.

olavike
17.01.10, 22:47
Play Money peale mängimine ei anna sulle ka mitte midagi.
See siiski pole pokker ja nii võivad sul lollid harjumused külge jääda :)

InternetiPervert
17.01.10, 22:50
Seleta ära palun , miks mitte ? Muidu ma praegu ei julge üldse real money peale mängida, sõpradega oleme küll mänginud lives sentide peale , aga nad on samasugused algajad nagu mina, aga netis on ikkagi kogenenumad mängijad ja kardan kaotada liiga palju. Hetkel mängin play money peale

// Muidu tänan kiirete vastuste eest :) Lähen teen ka sinna pokerstrategysse kasutaja.


Usu mind, et väikestes limiitides pole üldse kogenud mängijad. Garanteerin, et näed jubedaid suck oute ja mängitakse igast kräppi lampi positsioonidelt ning tilti saab ka ohtralt tunda. Ja strategys loe kindlasti artikleid. Ära niisama oma tasuta BRi jagama mine.

Makuz
17.01.10, 22:57
Usu mind, et väikestes limiitides pole üldse kogenud mängijad. Garanteerin, et näed jubedaid suck oute ja mängitakse igast kräppi lampi positsioonidelt ning tilti saab ka ohtralt tunda. Ja strategys loe kindlasti artikleid. Ära niisama oma tasuta BRi jagama mine.

Kindlasti teen seda :)
Aga mul tekkis kaks küsimust :
1) Mis on NL25,NL50,NL100 jms ?
2) Ütleme, et mul on käes K :spade: ja 2 :heart: ja vastasel on Q :spade: ja J :spade: ja lauas on K :club: 2 :club: Q :heart: J :diamond: ja 3 :club: ja meil mõlemal on kaks paari , kuid mul on üks paar tugevam, kuid teine paar nõrgem, siis olen mina siiski võitja eks ?

mislinn
17.01.10, 23:05
1. nl25= 0,1/0,25 blindid, nl50=0,25/0,5blindid jne
2. Jah, sinu võit

InternetiPervert
17.01.10, 23:08
1) tähendab sisseostu või õigemini 100x big blind N: laud, kus on BB 0,25 senti on NL25, sest 100x 0,25 on 25'
2) vaadatakse suurema paari järgi ehk KKga paarid võidavad. Juhul kui mõlemal on 2 paari ja suurem paar on KK, siis vaadatakse teise paari suurust ning võitja selgub selle järgi.

DanRai
18.01.10, 02:43
täpselt nii ongi

Makuz
18.01.10, 14:52
Kust saada sinna pokerstrategy.comi vastuseid õigeid ? http://pokerstrategy-quiz-answers.blogspot.com/ siin ei ole neid küsimusi mis seal küsitakse :S

vapsik
18.01.10, 14:54
Loe need pokerstrategy artiklid läbi. Kindlasti on neist algajale kasu.

Makuz
22.01.10, 16:08
Rääkige palun, et kui teile on tulnud kiri et peate oma idenditeeti tuvastama , siis kas olete teinud pilti mobiiltelefoni kaameraga ? Endal digikat pole ja tegin mobiiliga, nime ja kuupäeva loeb välja, aga muud küll välja ei loe. Huvitav kas saadavad raha üle ?

Tigrano
22.01.10, 20:53
Rääkige palun, et kui teile on tulnud kiri et peate oma idenditeeti tuvastama , siis kas olete teinud pilti mobiiltelefoni kaameraga ? Endal digikat pole ja tegin mobiiliga, nime ja kuupäeva loeb välja, aga muud küll välja ei loe. Huvitav kas saadavad raha üle ?


Mõne mobla kaamera on nagu fotokas ja erinevad pokkeritoad nõuavad erinevat kvaliteeti jne ehk kõik on suhteline ;)

Makuz
24.01.10, 11:42
Nonii, sain nüüd vastuse, et ei suudetud välja lugeda sealt ja et saadaksin parema kvaliteediga pildi, saatsin ära,loodetavasti saab kätte siis. Aga nädalavahetuseti see raha laekumine ei tööta vist vms ? Sest reede õhtul saatsin tolle uue ja praeguseks pole vastust saanud.

Makuz
26.01.10, 13:01
wtf noh, saatsin uue kirja koos elektriarve ja korraliku pildiga juba reedel ära sinna pokerstrategy.com-i ja ikka pole kiri kätte tulnud, kuigi lubasid 48 tunni jooksul vastata ???

olavike
26.01.10, 13:08
wtf noh, saatsin uue kirja koos elektriarve ja korraliku pildiga juba reedel ära sinna pokerstrategy.com-i ja ikka pole kiri kätte tulnud, kuigi lubasid 48 tunni jooksul vastata ???

Nädalavahetus jäta ikka sellest 48h arvestusest välja.

ingu
26.01.10, 17:25
Sa ära selle selle 48h peale ka 100% kindel ole. Võib vabalt päevi rohkem tulla (räägin kogemustest)



Ainult üks nõuanne: Full Tilti ära alla 600 dollari kanna.

Algajale päris hea nõuanne ;D

taipupole
26.01.10, 18:34
Algajale päris hea nõuanne ;D


Natuke poolik tegelikult. PokerStarsi ära samuti esimesel korral alla 600 dollari kanna.

ingu
26.01.10, 18:52
Natuke poolik tegelikult. PokerStarsi ära samuti esimesel korral alla 600 dollari kanna.


Einoh muidugi on vinge kohe sitaks boonust saada oma kontole, aga mõtle reaalselt, kas uus mängija riskib kohe oma kontole teha sissemakse 6000.- EEK ? Õigem oleks vist öelda tegelikult, mitte kas riskib, vaid kas selline võimalus on inimesel olemas.
A noh, nõuanne on asjalik..

taipupole
26.01.10, 18:54
Einoh muidugi on vinge kohe sitaks boonust saada oma kontole, aga mõtle reaalselt, kas uus mängija riskib kohe oma kontole teha sissemakse 6000.- EEK ? Õigem oleks vist öelda tegelikult, mitte kas riskib, vaid kas selline võimalus on inimesel olemas.

Siis ärgu ronigu sinna.

Makuz
26.01.10, 19:39
Unfortunately the transfer of free $50 starting capital was denied by PokerStars. We regret any inconvenience caused. Please consider choosing an alternative poker room on which you can get your free $50 starting capital.

Choosing an alternative poker room
A list of available poker rooms can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software you want and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then restart the transfer of your free $50 starting capital to your new poker room of choice.

Best regards,
PokerStrategy.com Transfer Team


WTF, nagu ma nüüd aru saan, siis PokerStars ei lase mul seda 50 dollarit kätte saada? Maitea, saatsin nüüd kirja et tahan partypokkerisse nüüd seda raha, aga siiski, huvitav miks pokerstars niimoodi näkku siis pani ?

ingu
26.01.10, 20:15
Ega vist keegi ei oska meist Pokerstarsi eest vastata ...

Makuz
26.01.10, 20:17
Njamh, loodetavasti saan siis vähemalt partypokerisse raha kätte.

ingu
26.01.10, 20:42
Njamh, loodetavasti saan siis vähemalt partypokerisse raha kätte.


Mina sinna sain igastahes.

Makuz
27.01.10, 11:03
Unfortunately we were not able to issue your starting capital to your PokerStars account because you already had an account there.

However, I have just restarted the transfer of your starting capital on your PartyPoker account.

If you need any further assistance, please don't hesitate to contact us again.

Njamh, lubavad nüüd partypokkerisse saata, loodetavasti saab kätte ka. Muidu keegi on pokerstrategy kaudu saatnud raha partypokkerisse ? Mul käseb praegu real money acci teha ise depositides, aga kui see raha laekub, kas siis läheb automaatselt mu kasutaja real money useriks vms?

zyxxx
27.01.10, 11:20
Freerollidest ja mängurahast rääkides. Need ei anna küll päris reaalset rahalaua tunnetust, kuid siiski õpetavad mängu elementaarse poole selgeks. Lugedes samal ajal teooriat, saad käe sisse harjutada õige panustamise ja positsioonidelt mängimise. Samuti harjud ära tundma floppe mis on mingit pidi sulle ohtlikud, nagu mast, rida jne. kombinatsioonid.

Ise multitablesin üsna mitu kuud mängurahaga ja ei ütleks et see maha visatud aeg oli, pigem säästis nii mõnegi buy-in'i rahalauas alustades.

Makuz
27.01.10, 13:56
Okei, sain ka nüüd oma raha partypokkerisse kätte. Suht rahul olen isegi, et siia saadeti see raha, sest siin ka suht samasugused algajad nagu mina vist :D Rahvast võiks küll veidi rohkem olla, tahaks sngsi ka teha

ingu
27.01.10, 13:58
Okei, sain ka nüüd oma raha partypokkerisse kätte. Suht rahul olen isegi, et siia saadeti see raha, sest siin ka suht samasugused algajad nagu mina vist :D Rahvast võiks küll veidi rohkem olla, tahaks sngsi ka teha


Eks igas pokkeritoas leidub nii algajaid kui edasijõudnuid IMO...

Albertti
27.01.10, 14:00
Party-s on Everestiga võrreldes ikka väga hea tase, seega ei ole seal midagi nii kerge :D

antnx
28.01.10, 10:54
Pokernewsi kaudu saab ka 50$ tasuta partypokerisse.

Albertti
28.01.10, 15:19
Kas keegi oskab öelda, mis abiprogrammi lisaga on siin videos tegemist?

http://www.youtube.com/watch?v=67OkWVIeKG8

kollane
28.01.10, 15:40
tournament indicator

andrus69
21.02.10, 21:49
Kuulasin ära Trigano algajate videode seeria. Tahaksin printide välja need preflop tabelid. Aga ei suuda neid siit foormuist leida. Kasutasin Searchi abi, kuid endiselt ei suutnud leida. Äkki keegi aitab või ütleb, mida ma valesti teen, et ei leia?

Fabulous
21.02.10, 22:51
Kas Sa mõtled Ranka pre-flop tabelit (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=196)? Muid tabeleid ma siin foorumis täheldanud pole.

Toots_x
22.02.10, 01:13
Äkki keegi aitab või ütleb, mida ma valesti teen, et ei leia?
Tabel (http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=159310&postcount=44)