PDA

View Full Version : Nl100 QQ vs tight reg.



antnx
18.01.10, 17:55
$0.50/$1 No Limit Holdem
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($104)
Hero (CO) ($195)
BTN ($92.10)
SB ($137)
BB ($78.60)

Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is CO Q :diamond: Q :heart:
UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, BTN calls $3.50, 2 folds

Flop: 4 :club: 4 :diamond: 4 :spade: ($12, 3 players)
UTG checks, Hero bets $7.50, BTN folds, UTG calls $7.50

Turn: J :club: ($27, 2 players)
UTG checks, Hero bets $15, UTG raises to $30, Hero calls $15

River: 10 :club: ($87, 2 players)
UTG goes all-in $63.05, Hero ??????


Villain:
17/10/1.5
Flop 1.7 Turn 1.3 River 1.3
Fold to 3bet 29%
Cbet flop 66%
Hands 644

Mis on meie play? Mis võib tema ranges olla?

Arusaadav, et QQ flattimine pre on so-so decision. Võib 3bettida aga ei pea ju alati? Kas me paneme villaini siin insta KK+i peale?
Ise arvan, et siin käes võib isegi c/c line võtta. Meie handil on tugev showdown value. Riveri spot peaks olema suht easy olukord kuid ma tahaks kogu käe kohta üldiselt infi saada. Võib-olla oleks parem siiski pott väiksena hoida.

stormwarning
18.01.10, 18:09
pre flat on fine imo, selliste stattidega reg ei jätka seal väga paljude kätega ja sinu 3bet paistab tugevam kui rambo.

flopil võiks rohkem bettida, 9 vähemalt, sest villani ranges on ka 55-JJ, millega ta väga suure tõenäosusega floppi peelib.

üldiselt arvan, et antud stattidega reg blufib antud käes turnil ja riveril väga väga harva, eriti kui arvesse võtta c/minraise turn ja shove river. kuigi riveri T ei muuda käes väga midagi, siis tõenäosus, et villan 77-99 või muu sarnase käe blufiks pöörab, väheneb veelgi.

käsi mängib välja umbes nii, et riveriks jääb ta range 98% AA/KK/QQ/JJ/TT, seega ez fold.

KristjanLaas
18.01.10, 18:39
Siin tasub sul mõelda pigem selle peale kuidas sa ise seda kätt mängisid ja mille peale vastane sind panna võib.
Kuna sa mängisid seda kätt kui (minu arvamus vaid) keskpärast pocketit, siis paneb sind selle peale ka vastane ja võib panustada tuginedes sellele.
Nüüd paneks ma alles tema range paika.
Turni min/beti callides paned sa ennast päris keerulisse olukorda, otsuse oleks võinud vastu võtta juba seal, sest kui sa seal callid tema min beti jätad sa endast taaskord hirmul oleva 77-88 mulje (taaskord, minule jääks selline mulje ja mina seal karistan riveril)
Nüüd oledki sa riveriks sellises olukorras, kus sa lihtsalt pead callima arvestades kui nõrga mulje sa enda käest jätsid ja KK ja AA ei ole nii suur osa tema rangest sinu mängu vastu.

KristjanLaas
18.01.10, 18:41
päris erinevalt kohalt lähenesin siin nüüd võrreldes stormiga..

pastilaa
18.01.10, 19:25
päris erinevalt kohalt lähenesin siin nüüd võrreldes stormiga..


Diip värk. Mis limiidil ise muidu mängid?

Käe kohta niipalju kommentaariks, et kui ta UTG avangu range on ilmselt 7-8% kanti (88+?) ja Zeebo teoreem ka appi võtta, siis vast 50-50 olukord. Edestame 88, 99 ja TT(arvestades, et oleme veel turnis) aga kahtlane, kas 88 ja 99 siin 1,5AF venda turnil nii optimistlikuks teeb.

EDIT: Mida rohkem seda kätt vaatan, seda rohkem tundubki TT moodi :).

stormwarning
18.01.10, 19:49
re kirstjanlaas

kah võimalus kuidas läheneda, aga arvan, selline passive nit mängib väga suures osas esimese leveli mõttemaailmaga pokkerit, s.t. enda holdingut.

AshrakWhite
18.01.10, 21:06
Siin tasub sul mõelda pigem selle peale kuidas sa ise seda kätt mängisid ja mille peale vastane sind panna võib.
Kuna sa mängisid seda kätt kui (minu arvamus vaid) keskpärast pocketit, siis paneb sind selle peale ka vastane ja võib panustada tuginedes sellele.
Nüüd paneks ma alles tema range paika.
Turni min/beti callides paned sa ennast päris keerulisse olukorda, otsuse oleks võinud vastu võtta juba seal, sest kui sa seal callid tema min beti jätad sa endast taaskord hirmul oleva 77-88 mulje (taaskord, minule jääks selline mulje ja mina seal karistan riveril)
Nüüd oledki sa riveriks sellises olukorras, kus sa lihtsalt pead callima arvestades kui nõrga mulje sa enda käest jätsid ja KK ja AA ei ole nii suur osa tema rangest sinu mängu vastu.



võtan sama lähenemise ja maksan

noname
18.01.10, 23:19
ei tahaks küll uskuda,et tal 1010 käes on:/
eks tal AJs käes oli:p

bauss
18.01.10, 23:59
Arvad, et TIGHT reg peelib floppi ja c/minr turn AJ-ga?

KristjanLaas
19.01.10, 00:09
Nüüd ikkagi mõtlen siin, et just see min raise on natuke liiga kahtlane turnil..
mõtle, mina mängin küll erinevalt paljudest haha, aga mina teeks ka seal min raise, et riveril bluffi ette valmistada, min raise turnil jätab agressori mulje, kuid jätab riveriks alles veel poti suuruse bulleti, ässadega oleks tõstnud rohkem, et vastane end riveriks commited tunneks..

aga ässad mängiks seda kätt...pref ja flop ka niimoodi jah, vastik, et ma siiani mõtlen sellest käest ja ei suuda välja mõelda.
AJ ilmselt hetkel ees minu mõttemaailmas siiski, AJ, bluff või AA, KK...aga sellist bluffi teeb (kiidan nüüd end) ainult hea agressiivne mängija ja kui ta oli 1 neist, siis super bet.

krayzie
19.01.10, 01:43
Villaini madal AF peaks olema siin käes see info mis meie otsuse väga lihtsaks teeb. Selline line nagu call flop - minraise turn - bet river on reeglina idioodi monster ning me oleme seal taga 99% ajast. Turni betis ma ei näe väga suurt value sest ees olles on villainil ainult 2 outi ning reeglina nitid foldivad seal turnil enamuse oma marginaalsetest kätest. Pigem checkida turn läbi, panustada riveril ning loota et villain leveldab end callima mingi pp'ga. Aga jah, antud käes ma foldin suht kiirelt, lihtsalt 10 PFR ja 1.5 AF on numbrid mis väga otsese vihje annavad.

ranka
19.01.10, 05:01
Väga easy fold.

privador
19.01.10, 05:30
Aga kus foldida turnis või riveris? Kui suur on tõenäosus, et minraisele järgneb shove?

ranka
19.01.10, 06:03
Aga kus foldida turnis või riveris? Kui suur on tõenäosus, et minraisele järgneb shove?


Turnis.

Üldiselt Turn tuleks järgi checkida, sest sa never-ever ei saa siit 3 streeti valuet halvemalt käelt. Vastane turnis check-foldib 99 päris kergelt sest SD kaugel aga kui riveril teha miski pisike vbet siis võib ta meid maha callida.