PDA

View Full Version : KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!



volde
19.01.10, 01:52
Vaata ära kõik ja tee oma järeldused?
http://www.youtube.com/watch?v=FE9NN7E4RfY

Tigrano
19.01.10, 01:59
See on see teema, et varsti oleme kõik kiibistatud ja maailma ei valitse valitsused vaid rikkurid, mis ta nimi oligi Rockefelleri orjad ::)

volde
19.01.10, 02:01
See on see teema, et varsti oleme kõik kiibistatud ja maailma ei valitse valitsused vaid rikkurid, mis ta nimi oligi Rockefelleri orjad ::)

Jah, ja see on facking sünge

Marek K.
19.01.10, 02:02
#OLD

vennike
19.01.10, 02:03
LOL

volde
19.01.10, 02:07
#OLD



LOL

Suht asjalikud postid!!!

mkva
19.01.10, 02:08
Kes vähegi on netist kolanud rohkem, kui siin foorumis ja elu24 see teab, kui rigged staffi maailmas toimub, millest meedia ei räägi ja ülimalt rigged teemasid, millest meedia räägib nii laiadaselt (valetades), et kõik usuvad..

mkva
19.01.10, 02:10
E: mõned kuud tagasi sukeldusin igavusest uurima 9/11 'not published' documente ja sain ikka nii palju targemaks, et minu usk massimeediasse on igaveseks kustunud..

volde
19.01.10, 02:11
E: mõned kuud tagasi sukeldusin igavusest uurima 9/11 'not published' documente ja sain ikka nii palju targemaks, et minu usk massimeediasse on igaveseks kustunud..

Sama siin, kunagi vaatasin ja ei viitsnd väga edasi mõelda, aga kuulates Georg Carlinit ,tärkas minus suurem huvi ja uudishimu asja vastu.
Ja nüüd see video, see on täistabamus.

Tigrano
19.01.10, 02:16
See on jah julm, et sõdade ettekäendeks korraldatakse sellised julmad asjad läbi ajaloo.

volde
19.01.10, 02:20
See on jah julm, et sõdade ettekäendeks korraldatakse sellised julmad asjad läbi ajaloo.

Ja mida ikka ajaloo tundides räägiti, üldse küsimus, mida kõike paska meile üldse kokku aetud on??
Masendav.

Paranoia
19.01.10, 02:23
http://www.youtube.com/watch?v=JR24APqFimM Jesse Ventura Conspiracy Theory.

mkva
19.01.10, 02:26
Selliseid teemasi on terve internet täis, aga võin julgelt väita, et tõsisemad analüüsid ja juurdlused ei ole üleval youtubes ega ka mõnel muul kõrgelt külastataval saidil. Ja need mis asuvad nö sügaval rabbitholes, need on ka üldjuhul parimad..

jrgn hell
19.01.10, 02:30
päris nii mustvalgelt ei saa võtta, aga imo niikaua, kuni ise snaipriga pankureid ei jahi, on suht mõttetu ennast üles kütta. Telgitagustes toimub nagunii sellist sitta, mida üks mutter ei suuda/viitsigi muuta.
Kes viitsib, lugege Naomi Kleini ShockDoctrini. Kauaaegne praksis juba ja pigem keskendun enda perse soojas hoidmisele.

enamvähem siia teemasse

http://www.youtube.com/watch?v=SypnEO9wMtI

mkva
19.01.10, 02:33
Ehh, tahtsin just kirjutada, et pole ennast ülse mõtet üles kütta, sest tõesti nagu jrgn ütles, toimub telkitagustes ikka väga haigeid asju.
1. Niikaua, kui mind ei puuduta, ei huvita ka selle muutmine
2. Ma ei saakski midagi muuta
3.ma tahan ainult et reisida saaks ja et pokkerit saaks mängida, nii kaua kui need lubatud võivad need poliitikud teha mis tahes :) IMHO

volde
19.01.10, 02:43
Jah kuidas võtta, eks muidugi me ei peaks väga siin märatsema hakkama, vaid lihtsalt teadma kuidas asjad siin ilmas käivad.
Aga jah muidu kui natukene järele mõeldes ja vaadates siis sa ärkad ükshommiku ülesse ja mingi kiip sul perses on??
Kui nad juba nii suudavad USAs lammutada, siis eesti on vabsee käkitegu.
Ag

Tigrano
19.01.10, 02:49
Jah kuidas võtta, eks muidugi me ei peaks väga siin märatsema hakkama, vaid lihtsalt teadma kuidas asjad siin ilmas käivad.
Aga jah muidu kui natukene järele mõeldes ja vaadates siis sa ärkad ükshommiku ülesse ja mingi kiip sul pe**es on??
Kui nad juba nii suudavad USAs lammutada, siis eesti on vabsee käkitegu.
Ag


Ära muretse seda tehakse rahulikult ja nii et me aru ka ei saa. Pakun et lastel tulevad juba need kiibid, sest lihtne on ju öelda, et pange laste ohutuse mõttes jne, siis varsti ei saa enam kuskile lennukisse kui sul pole seda kiipi, et terrorismi oht pla pla ja olemegi sunnitud kõik selle kiibi panema :) eazy game

edit: nagu see lambi eestlaste id kaart, et algus ei ole vaja osta, nüüd näiteks ei saa pangas üle 3k kanda irw, kui just pin kalkulaatorit pole jne, ehk täiesti sunnitult tehakse lampi ära.

vennike
19.01.10, 02:57
Suht asjalikud postid!!!


suht asjalikud videod ka. moore raamatuid olen lugenud, suht pointless ägisemine, omal konkreetseid tõendeid ei ole. sama nende videodega. vähem möla, pikem samm. inimestel, kellel pole tööd, (80% sellepärast, et nad ei ole viitsinud õppida / on lihtsalt käpardid või saamatud) on liiga palju vaba aega ja siis on vaja mingit sitta hakata ajama või otsima kedagi, kes süüdi nende saamatuses. fking masendav.

setoverset
19.01.10, 03:00
Sama siin, kunagi vaatasin ja ei viitsnd väga edasi mõelda, aga kuulates Georg Carlinit ,tärkas minus suurem huvi ja uudishimu asja vastu.
Ja nüüd see video, see on täistabamus.




Seljuhul vaata ka Zeitgeist I ja II ära.

ja loe raamatut nimega "Matrixi lapsed"

faronel
19.01.10, 03:11
Vandenõuteooriate puudujäägiks jääb alati olema probleem, et tihtipeale on asjad kahe otsaga. Paljud argumendid on nii veenvad ja tunduvad olema tõepärased, et täitsa tundubki olema tõsi.

"Süsteem" ei ole muud kui inimkonna otsuste ja tegevuste ahel. Öelda, et süsteem, pokkerisõpradele meelespärast väljendit kasutades, rigged, ei ole ka just kõige adekvaatsem. Otsuste taga ja tegevuste juures on siiski väga erineva profiiliga inimesed; erinevatel rühmahulkadel on erinevad ideoloogiad ja ambitsioonid. Pigem on see vahepeal tasakaalus, vahepeal ühe jõu ülekaaluga jõud: raha- ja võimuahned egoistid vastasseisus humanistliku maailmavaatega altruistlikke tegijate vastu.

Ma olen ka selle süsteemi lüli ja ma näen tihtipeale oma silmadega, mis **** käib vahepeal ühes või teises suunas, kuid samal ajal pean ma endale tunnistama, et on olemas ka võimuga häid inimesi, kes püüavad kogu seda sitta neutraliseerida ja muuta maailma paremaks. See on meie paratamatu inimloomus, paljud oleksid egoistid ja püüaksid haarata nii palju võimu, palju nad saaksid. Ainult "Equilibrium'is" kujutatud taolises ühiskonnas saaksime eksisteerida ilma selleta, et individuaalne ambitsioon oleks vastuolus terve ühiskonna heaoluga, kuid paradoksaalselt eeldaks see, et individuaalne (emotsioonid, tunded ja afekti mõtted) oleks taolises ühiskonnas ka totalitarismi kontrolli all.

Ma olen nüüd hästi kuri ja ütlen, et tõeline vaenlane ei ole see, kes neid asju teeb, vaid see, kes ei tee midagi.
Mkva: "mind ei huvita, kuni see mind ei puudata ja ma ei saa midagi muuta"? Palun... ära siis üldse võta selles teemas sõna, kui "see sind ei huvita ja sa väidetavalt ei saa midagi teha". Kust sina tead, et sa ei muuda midagi? Kas sa oled kunagi proovinud? Läbi mänginud peas kavatsust ja järeldanud, et see ei tule välja? Kui Venemaa ründab Eestit, siis liitume uuesti, lootes, et siis ei juhtu midagi halba? Me ju ei saa ilmselgelt midagi suure ja võimsa Venemaa vastu teha - Soome lihtsalt joppas. Ühesõnaga, tee põrgusse on värvitud heade kavatsustega. Pealegi on kurjus juba võitnud siis, kui head inimesed ei tee midagi. Me ei muuda maailma ühe loosungi või heatahtliku ja omakasupüüdmatu sammuga, vaid muudame väikseid asju, mis tervikuna on juba midagi - midagi, mis teeb "süsteemi" natukene teistsuguseks.

P.S. Miks, kui vaadetakse selliseid videosid, leitakse, et ainukeseks lahenduseks on revolutsioon, sõda võimu vastu? C'mon... just little steps: more volunteering work with troubled kids (who might become bad and evil leaders one day cause of their childhood ambitions to be recognized and with things like power), more towards promoting education, health care, and working on policies to change the world to be a little bit better place.

volde
19.01.10, 03:18
suht asjalikud videod ka. moore raamatuid olen lugenud, suht pointless ägisemine, omal konkreetseid tõendeid ei ole. sama nende videodega. vähem möla, pikem samm. inimestel, kellel pole tööd, (80% sellepärast, et nad ei ole viitsinud õppida / on lihtsalt käpardid või saamatud) on liiga palju vaba aega ja siis on vaja mingit sitta hakata ajama või otsima kedagi, kes süüdi nende saamatuses. fking masendav.

Esimeses postis sa neid sõnu ei maininud, eks ma ka täpselt ei tea kas asjad on nii nagu seal videos mainitakse, aga samas ma ei tea kas see video on ka vale, niiet jh nullseis.
Aga tõsised faktid sõdade ja nine eleveni asjus, ma ei näe põhjust tõõtuses.
Ja kui jälgida neid mainitud fakte meelelahutuse kohta, siis ega jah kes ikka viitsiks õppida piisavalt et ilgelt targaks saada, parem jookseks koju multikaid vaatama. Ja raha on vaja ning samas keegi pole nii loll et ei suudaks paari nuppu vajutada ja teenida äraelamiseks raha ning siis koju telekat vaatama minna.
Vb eksin aga ma tõesti ei oska midagi arvata.

mkva
19.01.10, 03:19
mhm.. jah, asjalik jutt

Btw, ma ei öelnud, et teema mind ei huvita, et sa ütled mulle miks ma siin teemas sõna võtan. Ütlesin, et mind ei huvita mis Tehakse ja kuidas keerutatakse, niikaua kuniks see Mind ei puuduta :)

Tigrano
19.01.10, 03:20
Pealegi on kurjus juba võitnud siis, kui head inimesed ei tee midagi. See lauses on rohkem sisu, kui kogu nendes videodes kokku ;) Ning kõige hullem seisukoht ongi, et kui ma mõtlen või teen head, mis siis ikka muutub (maailmas on ju nii palju inimesi) :)

Dogers
19.01.10, 04:12
hmm, kui vaba aega tekib vaatan ära :)

noname
19.01.10, 05:50
oeh.
mingi hääl kadus ära (14/15).

kena ~2:30h kestavad videod kokku,üht videot on mõttetu vaadata.
Teine osa oli ikka päris :o

rohelinekonn
19.01.10, 05:53
kuskil võiks ühes tükis olemas olla siis oleks hea omale see soetada ja vaadata siis kui aega on.

daljoh
19.01.10, 07:59
kellele tavaline meedia ei meeldi siis on see lehekülg....

Kõik mis seal on, on nuts ja viimasepeal

www.sprword.com (http://www.sprword.com)

bounce
19.01.10, 10:48
ei hakanud vaatama, aga reaktsiooni järgi arvan et see on mingi zeitgeisti taoline film. kindlasti annab vaatenurki juurde, muutma oma elu sellepärast aga ei hakkaks.

taipupole
19.01.10, 11:04
Kahjuks polnud ma ise sellel päeval Londonis.

http://www.youtube.com/v/chqi8m4CEEY

jrgn hell
19.01.10, 14:02
Pealegi on kurjus juba võitnud siis, kui head inimesed ei tee midagi. See lauses on rohkem sisu, kui kogu nendes videodes kokku ;) Ning kõige hullem seisukoht ongi, et kui ma mõtlen või teen head, mis siis ikka muutub (maailmas on ju nii palju inimesi) :)


ma seda pigem mõtlesingi, et võimalikult palju ei vaeva oma pead suurte asjadega, aga enda ümber saab nii mõndagi ära teha, isegi kui selline võimalus ise su juurde jõuab ja sa ei otsigi.
a´la mingi õli kuskil peksab looma tänaval oma lõbuks, siis lähed paned lõuga või aitad muude heategudega

taiki
19.01.10, 14:20
Sama siin, kunagi vaatasin ja ei viitsnd väga edasi mõelda, aga kuulates Georg Carlinit ,tärkas minus suurem huvi ja uudishimu asja vastu.
Ja nüüd see video, see on täistabamus.


Haha. Minu "üles ärkamine" sai ka alguses t2pselt samast mehest. Ta oli geenius imo. Ma mäletan, et see päev kui teada sain olin tõsiselt kurb, ainuke inimene keda kunagi näinud pole ja kelle surm kunagi mind kottinud on.

faronel, absoluutselt nõus sinuga, väga tark jutt imo. Matrix oli kohe peale esimest vaatamist mu lemmik film. Teist korda vaatasin siis hakkasin vaikselt aru saama mis point on, kolmas kord vaatada oli kõige lemmikum kord üldse, praeguseks on seda ikka väga palju vaadatud. 1 asi, mida matrix ennustas veel, mis võibolla 1-2 vaatamisega võib kahe silma vahele jääda on see, et "üles ärkamine" toimub peamiselt interneti abil, arusaadav sest kogu meedia ja poliitikud on bs. Neo, Trinity olid häkkerid, teiste seas oli veel Mouse, Link ja 1 neti alase nimega oli veel. Matrix ja V for Vendetta on samade režissööride tehtud minu teada. Matrixi teemal võiks pikalt rääkida, iga number ukse peal, iga väiksemgi sõnavahetus, žest ja märk tähendavad midagi. Kui esimese filmi poindist aru ei saa tunduvad teised v2ga igavad, a muidu teised filmid on ka kehvemini tehtud natukene, liiga palju võitlemist ja väga palju auke käsikirjas, esimene film on nuts.

Sorry, ei viicind kõiki neid videosid läbi vaadata, point on ilmselt teada. Zeitgeisti filmide kohta nii palju, et teine osa on tunduvalt parem minu arust kui esimene. Paljud faktid esimeses osas ei ole tõesed ja mingisugust kokkuvõtvat pilti sellest eriti ei saa, teine film pakub ka lahendusi.

http://www.youtube.com/watch?v=--Wpz4NAHtY

variatsioon
19.01.10, 14:50
mhm.. jah, asjalik jutt

Btw, ma ei öelnud, et teema mind ei huvita, et sa ütled mulle miks ma siin teemas sõna võtan. Ütlesin, et mind ei huvita mis Tehakse ja kuidas keerutatakse, niikaua kuniks see Mind ei puuduta :)

videot vaatasid?
inimesi manipuleeritaksegi mõtlema et üks või teine asi ei tee meile midagi halba.. et mind see ei koti kui nad mulle kiibi perse topivad.

ja sa tahad üldiselt öelda et meie ühsikonnas ei ole midagi viga?

___
ma ei hakka näiteid tooma aga mind häirib "uus hasartmänguseadus" ja õine alkoholi müügikeeld :D :D

edit: ja sitaks hea algus oli sellel filmil.
(matrix on obv mu lemmik film)

variatsioon
19.01.10, 15:13
aga imo see dok käsitles seda "9/11 on inside job" tõestamist veits halvasti.. youtubes on palju paremat materjali selle kohta.
kindlasti ka sprword.com-is

taiki
19.01.10, 15:29
Väide, et 9/11 oli inside job ei vasta küll tõele. 1 teises foorumis sai selle üle päris kõvasti vaieldud. Igasugused videod mis youtubes tehtud on on sellised, mis kas ei anna kogu pilti(kogu vajalikke fakte) või on lausa valed. Üldiselt ei ole eriline vandenõuteooriate fänn, see mis toimub ei pea olema mingi vandenõu, see on hoolikalt juhitud väga rikaste inimeste poolt tehtud töö. Neil on raha e. võimu nii palju, et saavad suuresti mõjutada maailmat. Keegi soovitas raamatut matrixi lapsed, autor on David Icke, nii palju kui mina tema kohta tean siis ta on suht hull(mitte heas mõttes) ja 1 inimene kelle tegevust absoluutselt ei poolda, kes ka seal nendes videodes räägib on Alex Jones, ta on ka igasuguste vandenõuteooriate fänn. Selleks, et inimesi "üles äratada" ei pea tõde väänama.

variatsioon
19.01.10, 15:35
Väide, et 9/11 oli inside job ei vasta küll tõele. 1 teises foorumis sai selle üle päris kõvasti vaieldud. Igasugused videod mis youtubes tehtud on on sellised, mis kas ei anna kogu pilti(kogu vajalikke fakte) või on lausa valed. Üldiselt ei ole eriline vandenõuteooriate fänn, see mis toimub ei pea olema mingi vandenõu, see on hoolikalt juhitud väga rikaste inimeste poolt tehtud töö. Neil on raha e. võimu nii palju, et saavad suuresti mõjutada maailmat. Keegi soovitas raamatut matrixi lapsed, autor on David Icke, nii palju kui mina tema kohta tean siis ta on suht hull(mitte heas mõttes) ja 1 inimene kelle tegevust absoluutselt ei poolda, kes ka seal nendes videodes räägib on Alex Jones, ta on ka igasuguste vandenõuteooriate fänn. Selleks, et inimesi "üles äratada" ei pea tõde väänama.

:P sa ei ole ainuke kes nii arvab.

taiki
19.01.10, 15:49
Mkay, teiskordsel mõtlemisel pean tõdema, et ei saa päris väita, et ma kõiki vandenõuteooriaid ei pooltda. JFK, MLK ja Malcolm X-i surmadega seoses on suht kahtlased sündmused. Seda, et WTC mingid pommid paigaldati ja kogu asi valitsuse poolt organiseeriti ma kohe kindlasti ei usu. Kuul mitte käimine ja paljud muud vandenõuteooriad on ka bs imo. Ma arvan, et ülal pool olevad inimesed saavad aru, et mida suurem operatsioon ja mida rohkem inimesi ja "hammasrattaid" selles on, seda tõenäolisem on, et kuskilt midagi lekib(surivoodi stsenaarium nt), Watergate on hea näide. Seda, et Bush ja muud kõrgemal olevad isikud midagi planeerisid imo küll arvata ei saa, maksimaalselt ma arvan, et võibolla võis olla selline variant, et teadlikult ei põõratud niipalju tähelepanu e. ressursse terroristide püüdmiseks vms, seda ka eriti ei usu.

variatsioon
19.01.10, 15:55
Mkay, teiskordsel mõtlemisel pean tõdema, et ei saa päris väita, et ma kõiki vandenõuteooriaid ei pooltda. JFK, MLK ja Malcolm X-i surmadega seoses on suht kahtlased sündmused. Seda, et WTC mingid pommid paigaldati ja kogu asi valitsuse poolt organiseeriti ma kohe kindlasti ei usu. Kuul mitte käimine ja paljud muud vandenõuteooriad on ka bs imo. Ma arvan, et ülal pool olevad inimesed saavad aru, et mida suurem operatsioon ja mida rohkem inimesi ja "hammasrattaid" selles on, seda tõenäolisem on, et kuskilt midagi lekib(surivoodi stsenaarium nt), Watergate on hea näide. Seda, et Bush ja muud kõrgemal olevad isikud midagi planeerisid imo küll arvata ei saa, maksimaalselt ma arvan, et võibolla võis olla selline variant, et teadlikult ei põõratud niipalju tähelepanu e. ressursse terroristide püüdmiseks vms, seda ka eriti ei usu.

no siis sa ei ole piisavalt palju uurinud imo.

http://www.sprword.com/9_11.html
näiteks siin on ca 30 dokumentaali 9/11 kohta..
ilusti seletatakse mis tegelikult juhtus.

taiki
19.01.10, 16:00
variatsioon, ma ei saagi aru, kas sa arvad, et WTC oli siis "inside job" või mitte? Ma olen suht palju uurinud, vaadanud neid väiteid et see teras ei sula ja et teised majad ei kuu niimoodi kokku ja seda hõõgumise värki jms. Võibolla kui viitsin kunagi vaatan rohkem üle. Sellest ma saan täiesti aru, et sündmust kasutati ära ja et see oli suur kingitus USA juhtidele ning et Iraagi sõda nad poleks saanud selles ulatuses ilma 9/11 korraldada.

variatsioon
19.01.10, 16:05
variatsioon, ma ei saagi aru, kas sa arvad, et WTC oli siis "inside job" või mitte? Ma olen suht palju uurinud, vaadanud neid väiteid et see teras ei sula ja et teised majad ei kuu niimoodi kokku ja seda hõõgumise värki jms. Võibolla kui viitsin kunagi vaatan rohkem üle.

no oleneb mida sa mõtled inside jobi all..
aga ma arvan et kogu see värk mida 9/11 kohta meedias räägitud on bs..
arvan et WTC oli lõhkeaine täis, "no Boeing hit the Pentagon" jms.

taiki
19.01.10, 16:20
Korra hakkasin 1 soovitatud filmi vaatama WTC teemal, üle 5 minuti ei suutnud vaadata. Kohe alguses, keegi Dario Fo selletas seal midagi, all oli et Nobeli preemia laureaat, 10 sec hiljem google abiga selgus, et muidugi mitte füüsika ega keemia alal, vaid kirjanduspreemia irw. See näide on väga tüüpiline, tavaliselt ei valetata, aga ei esitata kõiki asjakohaseid fakte ja vastuargumente. Ei saa ainult toetuda nendele videodele, ma pole veel ühestki videost leidnud sellist asja, mida ei oleks ümber lükatud. Pentagoni kohta leidsin 10 seciga selle : http://www.debunk911myths.org/topics/Pentagon . Pommide värki olen ka vaadanud, vastus on olemas.

variatsioon
19.01.10, 16:25
Korra hakkasin 1 soovitatud filmi vaatama WTC teemal, üle 5 minuti ei suutnud vaadata. Kohe alguses, keegi Dario Fo selletas seal midagi, all oli et Nobeli preemia laureaat, 10 sec hiljem google abiga selgus, et muidugi mitte füüsika ega keemia alal, vaid kirjanduspreemia irw. See näide on väga tüüpiline, tavaliselt ei valetata, aga ei esitata kõiki asjakohaseid fakte ja vastuargumente. Ei saa ainult toetuda nendele videodele, ma pole veel ühestki videost leidnud sellist asja, mida ei oleks ümber lükatud. Pentagoni kohta leidsin 10 seciga selle : http://www.debunk911myths.org/topics/Pentagon . Pommide värki olen ka vaadanud, vastus on olemas.

siit küll vastust ei saa!

taiki
19.01.10, 16:28
Mkay, võtame siis sinu sõna kui tõde ja ärme vaatame vastuargumente. Tegid suurepärase töö nende väidete ümberlükkamisel, nüüd näen, et see mis seal saidil on on ikkagi vale. [/sarkasm] Tehke teised kuidas tahavad, minu jaoks on oluline objektiivne tõde. Kogu asja ümber lükkamine oleks super kerge kui terve see WTC asi oleks inside job, ma peaaegu et tahan et, see nii oleks, siis oleks inimeste "üles äratamine" palju kergem. Kogu see ettevõtmine oleks väga mõttetu risk, see mis saadakse ja see millega riskitakse ei ole lihtsalt väärt. Kui tuleks välja et GOP orgunnis kogu asja, tähendaks see partei lõppu. Nagu ma ütlesin, siis surivoodi stsenaariumiga on paljud asjad välja tulnud ja tuleks ka see, sellel ei oleks mõtet lihtsalt "juhtide" jaoks.

mkva
19.01.10, 16:29
Ma ei viitsi ega taha kellegiga vaidlema hakkata aga olen 9/11 materjale uurinuid kuid ja mattunud väga väga sügavale, rääkinud inimestega kes seda kõike ümber on üritanud lükata ja teada saanud kuidas neid on ähvardtatud jne. Minu seisukoht 9/11 kohta ja seda ei muuda keegi, peale unetuid öid täis oppitud Fakte, et 9/11 on täis inside job. Viimane asi mil ma selle teemaga kokku puutusin oli üks dok film, mis ilmus netti ühel leheküljel ja kadus ka samas kolme päeva pärast ja enam pole ma seda leidnud.. dokis võtavad üksipulki mõned inimesed läbi mis toimus sel päeval ja pärast seda. Seletati lahti kuidas on monteeritud kõiki BBC,CNN ja teiste massiuudiste kanali videosid.

Mõned näited mis kohe kohe meelde tulevad, et näiteks kõik 'juhuslikud' pealtnägijad tänavatel, kellega tehti intervjuu, need kõik olid kas kuidagi CNN või BBCga seotud (täälised keda kunagi ekraan ei näe)
Siis kõik lennuki nurk kui tabas kaksiktorne, plahvatus.. ehh seda on nii palju..

Nüüd siis see koht, kus ütlen, et jah Minu ARVAMUS ja teadmine on see, et 9/11 oli inside job ja et mingeid lennukid ei tabanudki kunagi ei kaksiktorne ega ka pentagoni.

Ärkasin just ja veits unine ja sry kui segane jutt, aga kellel plaanis minuga vaidlema hakkata vms, siis ärge nähke vaeva, ma ei näe sellel mõttet. Its My Personal Opinion!

lenC
19.01.10, 16:37
mingeid lennukid ei tabanudki kunagi ei kaksiktorne

selle arvamusega oled küll üksi maailmas :)

mkva
19.01.10, 16:39
ehh, kindlasti mitte. Eniveis, ma võin ära ka kustutada, kui see hakkab minu piht sitta vastukaja tooma :)

rasmer
19.01.10, 17:18
http://www.skeptik.ee/index.php/2008/01/14/valed-neetud-valed-ja-vastuteadmised/

See on vastuteave: väärinfo, mis on pakendatud selliselt, et näeb välja nagu fakt. Me seisame vastamisi lihtsameelsuse pandeemiaga. Kunagi vaid äärealadel õilmitsenud ideed on nüüd tõsine jututeema Lääne haritlaste seas ja jooksevad kiini arenevas maailmas.

ok2aa
19.01.10, 17:40
ärge uskuge kõike, mis faktide pähe esitatakse (nendes linkides peituvaid asju mõtlen)

olympus999
19.01.10, 17:47
minu jaoks on see mitte reaalsus

variatsioon
19.01.10, 18:52
Mkay, võtame siis sinu sõna kui tõde ja ärme vaatame vastuargumente. Tegid suurepärase töö nende väidete ümberlükkamisel, nüüd näen, et see mis seal saidil on on ikkagi vale. [/sarkasm] Tehke teised kuidas tahavad, minu jaoks on oluline objektiivne tõde. Kogu asja ümber lükkamine oleks super kerge kui terve see WTC asi oleks inside job, ma peaaegu et tahan et, see nii oleks, siis oleks inimeste "üles äratamine" palju kergem. Kogu see ettevõtmine oleks väga mõttetu risk, see mis saadakse ja see millega riskitakse ei ole lihtsalt väärt. Kui tuleks välja et GOP orgunnis kogu asja, tähendaks see partei lõppu. Nagu ma ütlesin, siis surivoodi stsenaariumiga on paljud asjad välja tulnud ja tuleks ka see, sellel ei oleks mõtet lihtsalt "juhtide" jaoks.

:D pelasin pokkerit. ei viitsinud eriti argumenteerida.. mulle tundub et sa ei ole asjasse eriti süvenenud.. googeldasid paar linki ja kõik..

igatahes ma ei viitsi vaielda ja kellegi arvamusi ümber pöörata..

peac!

jokk
19.01.10, 19:16
Lisan ka ühe huvitava lingi.
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3493
Kõik see on piiblis ka päriselt olemas ;D

Karikakar
19.01.10, 19:49
Miks te ei viitsi arvamusi ümber pöörata? Selliste teemade eesmärk peakski olema enda seisukohtade jms. tõestamine erinevate linkide ja värkidega.
See oleks sama nagu strateegiafoorumis küsitakse abi ja pannakse oma mõttekäik käe juurde ja siis tuleb keegi tüüp ja ütleb, et vot näed mängid valesti, aga ma ei viitsi sinu arvamust ümber pöörata.

muruntau
19.01.10, 19:50
kogu see teema on oma usutavuselt ja tõsiseltvõetavuselt kusagil eneseabi käsiraamatute ja Kalev Jaiki majandusteooriate piirimail :)

taiki
19.01.10, 20:03
:D pelasin pokkerit. ei viitsinud eriti argumenteerida.. mulle tundub et sa ei ole asjasse eriti süvenenud.. googeldasid paar linki ja kõik..

igatahes ma ei viitsi vaielda ja kellegi arvamusi ümber pöörata..

peac!


Mulle tundub jällegi vastupidi, see oli paar kuud tagasi kui asjasse sügavalt süvenesin ja rohkem vaeva nägin ning lükkasin kõik asjad ümber, mis sellistest videodest sain. Kui üle 3 tunni neid asju vaadata siis hakkavad kõik korduma ja neid kannataks vaadata, kui nad ei oleks mingi "üüü aaaa" helinaga pidevalt taga ja mingit haledat vaataja manipuleerimist õudsate piltide ja bushi näitamise, põlevate tornide ja muu sellisega jamaga, st oleks lihtsalt esitatud argumendid ning teaduslikult põhjendatud.

Kui sina või keegi teine, kes usub, et 9/11 oli inside job, siis peale nende ümberlükatud faktide: pentagoni ei tabanud lennuk; tornid tõid alla pommid; lennukikütuse tõttu sulanud talad; mingisugune hõõgumine rusude all, mida ei põhjustanud lennukikütus on mingeid asju, mis panevad teid oma seisukohta pooldama. Võibolla on veel neid, mida juba enda jaoks ümber lükanud, aga lihtsalt tahaks teada mida te siis teate, mida mina ei tea. Ma arvan, et need kes oma uurimust on siin teinud kirjutavad goolesse midagi sellist, et 9/11 inside job, bombs WTC jms, nad ei kirjuta 9/11 conspiracy debunked jms.



Ma ei viitsi ega taha kellegiga vaidlema hakkata aga olen 9/11 materjale uurinuid kuid ja mattunud väga väga sügavale, rääkinud inimestega kes seda kõike ümber on üritanud lükata ja teada saanud kuidas neid on ähvardtatud jne. Minu seisukoht 9/11 kohta ja seda ei muuda keegi, peale unetuid öid täis oppitud Fakte, et 9/11 on täis inside job.


mkva, sa tegid ausalt kuid uurimustööd ja sul olid unetud ööd ainult selle küsimuse nimel? See on internet, aga pole põhjust miks sina või keegi peaks sellise asjaga valetama. Aga mul küsimus, vähemalt Taimaa juttudest jäi suike tunne, et oled rohkem elunautija(ei ürita vihjata, et selles midagi halba oleks), kes ei veedaks kuid, me räägime siin ikka sitax pikkast ajast + rahalisest kulust, kui otsisid tunnistajaid välja. Ma ei tia aga sa ei jäta sellist muljet oma jutuga, nagu oleksid teadlane vms. Lihtsalt huvitab, et mis motiveeris sind nagu sa ütlesid unetuid öid ja KUID veetma selle küsimuse nimel. Ma olen suht google friik aga ma pole kunagi isegi midagi selle lähedast teinud. Keegi tuttav sai surma vms? Ma ei saa aru kuidas suudab lihtsalt uudishimu kedagi kuudepikkust uurimustööd tegema. Kas sa tegid mingi kokkuvõtte ka? Oleks väga huvitatud selle lugemisest, kui tegid. Siin ei ole mingit sarkasmi ega kahtlust sinu sõnadest, lihtsalt uudishimu ja see, et ma ei kavatse ise kuid veeta nii triviaalse küsimuse nimel.

Igaüks kes oma uurimust teeb, peaks alati kirjutama ja otsima oma argumentidele, mis pooldavad nende seisukohta, ümberlükkamist.. Näiteks: kui arvad, et pentagoni lendas rakett, mitte lennuk. Siis otsima selle ümberlükkamist. Nende videode põhjal ei saa küll mingeid järeldusi teha, väga eba-teaduslikud.

vinney
19.01.10, 20:05
Lisan ka ühe huvitava lingi.
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3493
Kõik see on piiblis ka päriselt olemas ;D
ban

nikitheone
19.01.10, 20:27
vandenõuteoreetikutele:
see on usa 20-dollariline http://www.upload.ee/image/353607/20dollars_wtc.jpg

taiki
19.01.10, 20:32
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cd/US_$100_reverse.jpg/800px-US_$100_reverse.jpg

http://100dollarleads.files.wordpress.com/2007/12/100dollarlead2.jpg

Mkay mul teooria olemas, sellesse majja sõidavad lennukid sisse millalgil ja siis ehitatakse koha peale 1 väiksem maja. Religiooni mõju USAs väheneb(in god we trust kaob ära) ja riik nimetatakse Unmerikaks. Tõestage, et nii ei juhtu.

Praegu voldin eesti rahasid kokku ja siis hakkan selle pealt tuleviku ennustama, 100% reliable.

timukasr
19.01.10, 20:50
Mis vahe seal on, kas sa usud massimeediat või neid vandenõu jutte. Taiki ütles õigesti, et vb on mõne Eesti raha kokkuvoltimisel näha 9/11 sündmusi jne.

mkva
19.01.10, 20:56
Selline film nagu 'Numbers' või oli see mingi ala number 27 .. fak ma ei mäleta, igatahes point on sellest, et on inimesi kes suudavad mittemillesti teha midagi.. eeh, ei oska seletada.. nt mida sellist täna 19. jaanuar 2010 20:52 1+9=10 + esimene kuu ehks sii +1 on 11 kell 20:51 e. 2+0+5+2 on 9 tõstame ringi saame 9/11 ala selline teema..

pastilaa
19.01.10, 21:10
http://www.cslacker.com/images/file/mediums/conspiracy.jpg

pkmarek
19.01.10, 21:28
Zeitgeisti saab vaadata siis järgnevatelt linkidelt eesti tõlkega:

Zeitgeist Addendum:
http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek

Zeitgeist esimene osa:
http://www.overstream.net/view.php?oid=n8axucl8txuz

sawcrish
19.01.10, 22:10
rohkem infi on veel sellel lehel
http://www.prison.planet.ee/

ja välismaine sait
http://www.prisonplanet.com/

pastilaa
19.01.10, 22:29
Ja ülim tõde siit: www.nommeraadio.ee (http://www.nommeraadio.ee)

Lutzky
19.01.10, 22:30
Ja ülim tõde siit: www.nommeraadio.ee (http://www.nommeraadio.ee)


ainukene õige raadio, imo

ok2aa
19.01.10, 22:32
Ja ülim tõde siit: www.nommeraadio.ee (http://www.nommeraadio.ee)


qft

ma varsti vist ei suuda seda teemat trollimata jätta.

Kris
20.01.10, 00:50
Pmst, lühidalt öeldes. Tore, et siiagi foorumisse selline teema tehtud on, kuid kellegi convertimine 'õigele suunale' on siin foorumis arvatavasti keerulisem kui mujal. Väga ei aita kaasa ka vinge pealkiri.

Raske on mingite foorumi postidega kellegile midagi selgeks teha. See haiglane süsteem, mis maailmas valitseb on lihtsalt enamus inimesi mentaalselt orjastanud. Väärtushinnangud on täiesti paigast, inimesed lasevad ringi nagu kari lambaid, kordagi mõtlemata, mida ***** ma õigepoolest preagu teen?

Pole vaja hakatagi kellegile tõestama, et igaasta käib maailma eliit salajastel kohtumistel(Bilderberg group), või seda et korraldatakse terroriakte, et peale suruda uusi meetmeid(Operation Northwoods näiteks), või äkki olete tähele pannud, et mõni rebel, kes süsteemile vastu hakkab mõrvatakse?(Kennedy jne). Kes ei taju, see ei taju. Kurb aga tõsi. Kõige paremaks relvaks on 'vandenõuteoreetikutel' inimajalugu ise. Mida on tehtud viimased 10 000 aastat? Kas koolis ajalugu õppides, lugesite ajalooraamatut nagu muinasjuturaamatut?

Ise üritan võimalikult vähe sellel teemal kellegiga arutleda, kuna süsteem on nii tugevalt inimestes juurdunud- ei leia jõudu ega tahtmist kedagi valgustada. Hoian küll 'alternatiivsetel' uudistel igapäevaselt silma peal, kuid ei lasku sügavusse, kuna olen seda juba teinud ning endale tõestanud, et maailm on tõepoolest üks kuradi rigged koht. Hetkel ei saa aga ma midagi valitseva korra vastu teha, nii et üritan sellele lihtsalt võimalikult vähe mõelda. Küll kord saabub ka aeg, mil rebelid teevad globaalse revolutsiooni.

Kes mu postist midagi aru said:
http://thelovepolice.eu/ <3 - soovitan vaadata. Väga hea meelelahutus, Charlie on ütlemata imeline inimene.

Ja nendele, kes arvavad, et ma peksan segast vms:
Ilusat vegeteerimist, ignorance is bliss.

InternetiPervert
20.01.10, 01:03
Kes on asja huvilised, siis head filmid pmst. must see:

Obama deception
Fall of the republic
Endgame: blueprint for global enslavement

Ise tuleks ka asja uurida, sest pimesi uskumine ongi põhjus, miks selline sitt toimub.

camu
20.01.10, 02:40
mkva, sa tegid ausalt kuid uurimustööd ja sul olid unetud ööd ainult selle küsimuse nimel? See on internet, aga pole põhjust miks sina või keegi peaks sellise asjaga valetama. Aga mul küsimus, vähemalt Taimaa juttudest jäi suike tunne, et oled rohkem elunautija(ei ürita vihjata, et selles midagi halba oleks), kes ei veedaks kuid, me räägime siin ikka sitax pikkast ajast + rahalisest kulust, kui otsisid tunnistajaid välja. Ma ei tia aga sa ei jäta sellist muljet oma jutuga, nagu oleksid teadlane vms. Lihtsalt huvitab, et mis motiveeris sind nagu sa ütlesid unetuid öid ja KUID veetma selle küsimuse nimel. Ma olen suht google friik aga ma pole kunagi isegi midagi selle lähedast teinud. Keegi tuttav sai surma vms? Ma ei saa aru kuidas suudab lihtsalt uudishimu kedagi kuudepikkust uurimustööd tegema. Kas sa tegid mingi kokkuvõtte ka? Oleks väga huvitatud selle lugemisest, kui tegid. Siin ei ole mingit sarkasmi ega kahtlust sinu sõnadest, lihtsalt uudishimu ja see, et ma ei kavatse ise kuid veeta nii triviaalse küsimuse nimel.

Igaüks kes oma uurimust teeb, peaks alati kirjutama ja otsima oma argumentidele, mis pooldavad nende seisukohta, ümberlükkamist.. Näiteks: kui arvad, et pentagoni lendas rakett, mitte lennuk. Siis otsima selle ümberlükkamist. Nende videode põhjal ei saa küll mingeid järeldusi teha, väga eba-teaduslikud.

Ma loeks ka hea meelega materjale. (Kuigi ma kahtlen, kas midagi sellist oli. Ja 2 kuud uurimust on ka ilmselt liialdus, kui seda just vettpidavalt ümber ei lükata)
See vandenõuteooria on ikka liiga haige minu jaoks, et ma ei hakka oma pead sellega vaevamagi.

mkva
20.01.10, 04:15
Ehh, avastasin alles nüüd, et juttu oli minust siin..

Niisiis, okei. Kaks kuud oli ehk ilmselge liialdus minupoolt, sest aega ma ei võtnud ja ehk nii kaua tõesti ma sellega ei tegelenud. Tegelikult umbes nii kaua ma sellega tegelesingi, kuid ilmselgelt mitte hommikust õhtuni, saate aru? St et ma uurisin ja puurisin õhtuti/öösiti, kui magada ei saanud.
Kõik sai alguse sellest, et kuskil torrentlehtedel ma otsisin endale mingit filmi. Üks sait viis teiseni ja lõpuks ma olin mingil lehel, mis käsitles siis 9/11 teooriat. Lugedes ka kolades seal lehel hakkas teema mind väga huvitama. Päevi lugesin palju erinevaid variante. Mingi ajal sattusin lehele kust sai tõmmata alla avi faili. Tegemist oli tsirka kolme tunnise dok filmiga, kus võeti läbi kõik nö otsast-lõpuni.. ilmselgelt lõpuni see asi ei jõua ehk kunagi, aga saate aru. Filmi lõpus muid aadresse ja kontakte. Järgnevalt ma kolasin saadud aadresitel ja lugesin aina edasi.. Nagu ma ütlesin, vahetasin ka mõned kirjad ühe valmistajaga. Erilist midagi ei kirjutanudki peale selle, et keegi seal teiselpool ütles mulle, et teda korduvalt ähvardatud ja misiganes selle eest, et ta üritanud tõestada midagi. See siiski ei tundunud mulle kuigi reaalne, aga noh.. kes teab? Igast asju maailmas toimub ju..
Vaatasin ka oma vana meili üle, kuid ei leidnud neid kaht kirja. Minu komme selline, et kustutan lihtsalt koguaeg kirju, eriti nendelt meilidelt, mida otsustan nö hüljata. Aga vahet pole, paari sõnaga ütlesin ära mis sealt oli

ma ei tea mis veel. EI ma ei teinud mingit kokkuvõttet. Ma isegi ei süvenenud tegelt teemasse niivõrd et ma julgelt tugevalt selle koha pealt sõna võtta tahaks. Jah, ma sukeldusin sügavale teemasse, sest lihtsalt mind huvitas see Just täplselt Tol hetkel, erinevatel põhjustel.
õõh.
Ma ei viitsi rohkem kirjutada, sest minujaoks see teema ammendatud ja ma kulutan edasipidi oma mõtteid enda blogi täiustamiseks.

Ma ei võtta ka edasipidi siin teemas sõna, sest Ma ei viitsi ja mind ausalt ei huvita. Kes tahab jõudsalt mu juttu ümber lükkata, siis olemas on PM ja ma võin ehk vabal ajal, või kui üldse viitsimist on siis jagada oma teadmisi mis olen omandanud 9/11 kohta. (viisakusest ütlesin, tegelt ma ei viitsi üldse :D)

Eniveis kõik!

volde
20.01.10, 12:23
Pmst, lühidalt öeldes. Tore, et siiagi foorumisse selline teema tehtud on, kuid kellegi convertimine 'õigele suunale' on siin foorumis arvatavasti keerulisem kui mujal. Väga ei aita kaasa ka vinge pealkiri.

Raske on mingite foorumi postidega kellegile midagi selgeks teha. See haiglane süsteem, mis maailmas valitseb on lihtsalt enamus inimesi mentaalselt orjastanud. Väärtushinnangud on täiesti paigast, inimesed lasevad ringi nagu kari lambaid, kordagi mõtlemata, mida ***** ma õigepoolest preagu teen?

Pole vaja hakatagi kellegile tõestama, et igaasta käib maailma eliit salajastel kohtumistel(Bilderberg group), või seda et korraldatakse terroriakte, et peale suruda uusi meetmeid(Operation Northwoods näiteks), või äkki olete tähele pannud, et mõni rebel, kes süsteemile vastu hakkab mõrvatakse?(Kennedy jne). Kes ei taju, see ei taju. Kurb aga tõsi. Kõige paremaks relvaks on 'vandenõuteoreetikutel' inimajalugu ise. Mida on tehtud viimased 10 000 aastat? Kas koolis ajalugu õppides, lugesite ajalooraamatut nagu muinasjuturaamatut?

Ise üritan võimalikult vähe sellel teemal kellegiga arutleda, kuna süsteem on nii tugevalt inimestes juurdunud- ei leia jõudu ega tahtmist kedagi valgustada. Hoian küll 'alternatiivsetel' uudistel igapäevaselt silma peal, kuid ei lasku sügavusse, kuna olen seda juba teinud ning endale tõestanud, et maailm on tõepoolest üks kuradi rigged koht. Hetkel ei saa aga ma midagi valitseva korra vastu teha, nii et üritan sellele lihtsalt võimalikult vähe mõelda. Küll kord saabub ka aeg, mil rebelid teevad globaalse revolutsiooni.

Kes mu postist midagi aru said:
http://thelovepolice.eu/ <3 - soovitan vaadata. Väga hea meelelahutus, Charlie on ütlemata imeline inimene.

Ja nendele, kes arvavad, et ma peksan segast vms:
Ilusat vegeteerimist, ignorance is bliss.










Sul on täiesti õigus, aga lihtsalt tahtsin ka näidata inimestele kes sellest polnud ennem halligi kuulnud.
Endale tuli see ka suht sokina, aga eelnevalt olin mõelnud küll, miks ja kuidas asjad nii on.
Lihtsalt inimesed näevad nüüd, et igal asjal võib olla kaks külge.
Konkreetne video suunab inimesi nüüd ennast jalule ajama, et midagi koos ettevõtta. Midagi peab saama tehtud ja järjest rohkem rahvast kuuleb sellest.
See on kindel, et kunagi hakkab midagi toimuma ja need asjad ei ole õhust võetud.

pastilaa
20.01.10, 12:42
Veel üks paljastatud vandenõu:

http://www.ruslania.com/pictures/big/9789985972175.jpg

Ty sir.

karm
20.01.10, 13:29
9/11 on juba minevik.

Aga see, et ravimi firma saadab kõik maailma riigid pikalt (seagripi vaktsiini tagasi ostmine) peaks ju natukene juba mõtlema panema :D

variatsioon
20.01.10, 13:31
9/11 on juba minevik.

Aga see, et ravimi firma saadab kõik maailma riigid pikalt (seagripi vaktsiini tagasi ostmine) peaks ju natukene juba mõtlema panema :D

imo on seagripp ravimi firmade poolt "välja mõeldud" viirus et $$$ kokku ajada.

muruntau
20.01.10, 13:41
poisidpoisid, võtke jah tempot maha enda maailmavallutusplaanidega. Nii popid ja noortepärased kui ka ei ole igasuguste põlveotsafilosoofide, kohvikurevolutsionääride ja kampsuniagraarutopistide ideed kipuvad nad ikka jääma selleks mis nad ka reaalselt on - märjad unenäod.

Miks peaksid rikkad - kui isegi oleks mingit sellist defineeritavat, kokkuhoidvat, salaplaane tegevat gruppi - plaanima mingisugust "maailma ülevõttu" mis iganes vormis? Valgete täiskasvanute mõtlev osa on suures enamuses on juba mõnikümmend aastat tagasi aru saanud, et inimeste vabaduste, õiguste, soovide ja ihade jälgimine, kontrollimine ja suunamine on üks vägagi küsitav tee majandusarengu kiirendamiseks, need riigid, kus selliseid asju üritati, on enamuses oma eksistentsi lõpetanud või vähemalt suuresti enda arusaamu majanduse toimimisest muutnud.

Üks läbiv joon teie jutus on, et kiibistatakse, jälgitakse ja mida iganes veel. No kuulge, nii huvitavaks kui igaüks meist oma tühist elu ka ei peaks, miks peaks kedagi teist vähimalgi määral huvitama, kus keegi situb, sööb, mis maailmavallutuslikku möla ta kõrtsis peale 5ndat õlu ajab? Ei pea ja ei huvitagi, kui ei ole just väga tõsiselt väärastunud maailmapildiga ja/või mõistusega isikuga tegu, kelle tegude tagajärjel võiks teistele midagi halba juhtuda.

Ja need "faktid," mida nendes teooriates tõe pähe ja poindi tõestamiseks esitatakse on mõned vähemalt hoopis vastupidise tähendusega. JFK oli just liberaal selle perversseerunud tähenduses, st tema oli riigi võimu suurendamise ja suurema kontrolli poolt eraisikute õiguste ja kohustuste suhtes, keegi siin enne üritas vastupidist väita.

rohelinekonn
20.01.10, 14:03
ma ei viitsi lugeda kogu teemat aga nii palju kui kiiruga sirvisin siis mis te arvate kaua selline nii nimetatud "maailma valitsejate" liit vastu peab? Inimese ahnusel pole piire seega vaevalt et nad kaugele jõuaks.

edit: Keegi andis ühe teise foorumi ling siin enne tulihingelised võivad sinna minna luban et leiate kedagi sealt kes nõustub ja kes mitte ning vaidlust jätkub mitmeks kuuks

Godspeed_EJ
20.01.10, 14:10
Mõndadel kodanikel soovitaks vähem Jüri Lina teoseid lugeda.

muruntau
20.01.10, 14:15
ma ei viitsi lugeda kogu teemat aga nii palju kui kiiruga sirvisin siis mis te arvate kaua selline nii nimetatud "maailma valitsejate" liit vastu peab? Inimese ahnusel pole piire seega vaevalt et nad kaugele jõuaks.

edit: Keegi andis ühe teise foorumi ling siin enne tulihingelised võivad sinna minna luban et leiate kedagi sealt kes nõustub ja kes mitte ning vaidlust jätkub mitmeks kuuks


küsimus pole mitte selles, kaua nad vastu peavad, vaid millal ometi nad üle võtavad? Ja mida nende vastu teha?

Ehitaks punkri, läheks üles mägedele, massienesetapp?

pastilaa
20.01.10, 14:25
küsimus pole mitte selles, kaua nad vastu peavad, vaid millal ometi nad üle võtavad? Ja mida nende vastu teha?

Ehitaks punkri, läheks üles mägedele, massienesetapp?


Kui Margus Lepa ka tuleks, oleks kõigi kolmega nõus.

taiki
20.01.10, 15:48
poisidpoisid, võtke jah tempot maha enda maailmavallutusplaanidega. Nii popid ja noortepärased kui ka ei ole igasuguste põlveotsafilosoofide, kohvikurevolutsionääride ja kampsuniagraarutopistide ideed kipuvad nad ikka jääma selleks mis nad ka reaalselt on - märjad unenäod.

Miks peaksid rikkad - kui isegi oleks mingit sellist defineeritavat, kokkuhoidvat, salaplaane tegevat gruppi - plaanima mingisugust "maailma ülevõttu" mis iganes vormis? Valgete täiskasvanute mõtlev osa on suures enamuses on juba mõnikümmend aastat tagasi aru saanud, et inimeste vabaduste, õiguste, soovide ja ihade jälgimine, kontrollimine ja suunamine on üks vägagi küsitav tee majandusarengu kiirendamiseks, need riigid, kus selliseid asju üritati, on enamuses oma eksistentsi lõpetanud või vähemalt suuresti enda arusaamu majanduse toimimisest muutnud.


Ei väida, et nad plaanivad seda, väidan et see juba käib. Jah olen nõus, et selline kontroll on kehvem majanduse arengule kui vabadus, aga miks arvad, et rikkaid kotib majanduslik areng? Neit kotib raha ja oma mõjuvõimu suurendamine, majanduse iseenesest ei ole neil mingi eesmärk.


Üks läbiv joon teie jutus on, et kiibistatakse, jälgitakse ja mida iganes veel. No kuulge, nii huvitavaks kui igaüks meist oma tühist elu ka ei peaks, miks peaks kedagi teist vähimalgi määral huvitama, kus keegi situb, sööb, mis maailmavallutuslikku möla ta kõrtsis peale 5ndat õlu ajab? Ei pea ja ei huvitagi, kui ei ole just väga tõsiselt väärastunud maailmapildiga ja/või mõistusega isikuga tegu, kelle tegude tagajärjel võiks teistele midagi halba juhtuda.

Eestis ei paista see nii hästi läbi, aga U.S.A-s on see ilmseltge, lobbimisel ja kampaaniate rahastamisel on rahva tahtest palju suurem võim. Igasuguseid kiibi ja 9/11 vandeteooriaid isiklikult tõeseks ei pea. Mõttekontroll on igatahes väga kasulik. Mõttekontroll ehk mittemõtlemise propageerimine, kui inimene ei mõtle siis teeb ta just need valikud, mida talle ette söödetakse.



Ja need "faktid," mida nendes teooriates tõe pähe ja poindi tõestamiseks esitatakse on mõned vähemalt hoopis vastupidise tähendusega. JFK oli just liberaal selle perversseerunud tähenduses, st tema oli riigi võimu suurendamise ja suurema kontrolli poolt eraisikute õiguste ja kohustuste suhtes, keegi siin enne üritas vastupidist väita.

See ei ole päris õige, liberaal, sotsialist ja konservatiiv ei tähenda päris seda, mis need Euroopas t2hendavad. Sotsialistiks ei kutsu USA-s end pmliselt keegi.

Konservatiivid, kuigi definitsiooni järgi peaksid olema väiksema riigivõimu ja vähesema kontrolli poolt, siis on nad abordi, "stem cell inglise k." uurimise vastu, homoabielude vastu, suurema riigi abi poolt on nad siis kui see on neile mugav(nt. vaja korporatsioone aidata, nt raha anda neile).

Liberaal aga on nagu me euroopas peaksime aru saama sotsialist, aga siiski paljude erinevustega. Peamiselt isiklike vabaduste poolt(relvad on erand ja neid on veel). Aga tähtis asi mille poolt liberaalid on(nu tänapäeval on nad USAs kõik korporatsioonide tuhvlialused, varem see nii polnud). Liberaalid on suurema valitsuse poolt niimoodi(peaksid olema), mis kontrollib ettevõtteid ja maksustab ja kontrollib neid rohke, korporatsioonidele see muidugi ei meeldinud.

Kokkuvõtteks: ei saa nii ölda, et liberaalid on kontrolli poolt ja see on selline kontroll, mis peaks nagu meie neid kutsume "maailma omanikele" meeldima, see, et JFK tapmiseks rikkal koorekihil põhjust polnud ja et ta neile meeldis küll tõsi polnud. Kontroll on kasulik ainult neile, kes kontrollivad.

taiki
20.01.10, 15:51
küsimus pole mitte selles, kaua nad vastu peavad, vaid millal ometi nad üle võtavad? Ja mida nende vastu teha?

Ehitaks punkri, läheks üles mägedele, massienesetapp?


Mingit "ülevõtmist" ei toimu, nende kontroll on juba praegu suur ja kasvab. Sellist kindlat hetke ei saa välja tuua. Massienesetapp aitaks ka. Aga mul giljotiin keldris valmis, vaja vihast enamust töölisklassis, kui kriis suureneb veel ja aeg soodne ju siis veeretan välja selle.

hillu
20.01.10, 17:32
Selline film nagu 'Numbers' või oli see mingi ala number 27 .. fak ma ei mäleta, igatahes point on sellest, et on inimesi kes suudavad mittemillesti teha midagi.. eeh, ei oska seletada.. nt mida sellist täna 19. jaanuar 2010 20:52 1+9=10 + esimene kuu ehks sii +1 on 11 kell 20:51 e. 2+0+5+2 on 9 tõstame ringi saame 9/11 ala selline teema..


See film oli The Number 23.

Mis toimunud selle numbri all?

1. Charles Darwin's Origin of Species was published in 1859 (1+8+5+9=23)

2. Julius Caesar was stabbed 23 times.

3. The date that the Titanic sank was 4/15/1912. (4+1+5+1+9+1+2=23)

5. The date the Twin Towers were hit was 9/11/2001. (9+11+2+0+0+1=23)

6.In the movie Jeepers Creepers the creature gets to feed every 23 years for 23 days

7. The 23rd letter of the English alphabet is W. On a QWERTY keyboard, W lies directly below the two and three.

8. It takes 23 seconds for blood to circulate through the human body.

9. The tilt of Earth’s axis is roughly 23 degrees.

10. A human baby receives 23 chromosomes from each parent.

11. The average head of human hair can support 23 tons of weight.

12. 1994 (1+9+9+4=23) Michael Jordan's father was killed. Michael Jordan's jersey number was of course #23.

13. Tupac Shakur was shot 5 (=2+3) times and died at the age of 23.

14. 2/3=0.666 (The Devil’s number)

15. Each parent contributes 23 chromosomes to the DNA of a child.

16. Kurt Cobain was born in 1967 (1+9+6+7=23). Kurt Cobain died in 1994 (1+9+9+4=23).

17. Charles Manson was born on November 12th (11+12=23).

18. Bombing of Hiroshima, Aug 6, 1945 (8+6+1+9+4-5=23).

19. Hitler killed himself in April 1945(4+1+9+4+5=23).

20. AOL Chat Rooms only allowed 23 people to be in a room at one time.

21. Oklahoma City Bombing 4/19 (4+19=23).

22. The year the mayas and ancient chinese beleive the world will end 2012. 20+12=32.....32 reversed equals 23.

pastilaa
20.01.10, 17:39
13. Tupac Shakur was shot 5 (=2+3) times and died at the age of 23

See peaks selles listis esimesel kohal olema müstilisuse osas...

bounce
20.01.10, 17:40
13. Tupac Shakur was shot 5 (=2+3) times and died at the age of 23.


Tupac Amaru Shakur (June 16, 1971 – September 13, 1996)
ma pakun et siin on faktivigu veel, ei viitsi teisi kontrollida.

Edit:Tupac on ofc elus tegelt.

taipupole
20.01.10, 17:43
5. The date the Twin Towers were hit was 9/11/2001. (9+11+2+0+0+1=23)

Kas see liitmine 14 ei peaks olema või tuleb numbrid liita nii, et ikka 23 saab? Ja äkki keegi selgitaks, et mis juhtudel tuleb kuud ja päevad arvesse võtta ja millistel mitte?

hillu
20.01.10, 17:44
Tupac Amaru Shakur (June 16, 1971 – September 13, 1996)
ma pakun et siin on faktivigu veel, ei viitsi teisi kontrollida.

Edit:Tupac on ofc elus tegelt.


Täiesti õige, see ei olegi reaalsus.

hillu
20.01.10, 17:45
Numbrid tuleb liita igaljuhul nii, et 23 saaks :)

volde
20.01.10, 18:04
Siin gorge carlin kelle jutus peitub iva.
http://www.youtube.com/watch?v=6t1u9gSTw3I

nikitheone
20.01.10, 18:09
22. The year the mayas and ancient chinese beleive the world will end 2012. 20+12=32.....32 reversed equals 23.

IRW LOL. Ükskõik mis numbriga saaks sama paska teha

hillu
20.01.10, 18:28
20 jaanuar 2010. 20+2+0+1+0=23

Olge valvel.

Allanaator13
20.01.10, 18:49
Kõigile huvilistele soovitan kindlasti vaadata ära eelpool mainitud Zeitgeitst I ja II paneb asja teise pilguga kohe vaatama.

muruntau
20.01.10, 19:09
Taiki, ma ei viitsi sellisel pseudoteemal tõesti vaielda, ütleme lihtsalt nii, et see jura läheb väga tõsisesse vastuollu juba ainuüksi common sense teadmistega majandusest, poliitikast, ajaloost ja kindlasti veel mitmest teadusharust.

Aga sa võiksid tuua mõned fundamentaalsed erinevused, mis eristavad nn "matrix'iste" kampsunites agraarutoopia õdedest-vendadest ja saientoloogia usklikest. Mulle pole sul vaja neid tuua, proovi endale neid tuua. Aastatuhandete vanuste filosoofiliste probleemide teisejärguline ekraniseering + õrna reaalsustajuga tüüpide luulud mind ettevavalmistusi maailmalõpuks tegema ei pane.

taiki
20.01.10, 19:37
Taiki, ma ei viitsi sellisel pseudoteemal tõesti vaielda, ütleme lihtsalt nii, et see jura läheb väga tõsisesse vastuollu juba ainuüksi common sense teadmistega majandusest, poliitikast, ajaloost ja kindlasti veel mitmest teadusharust.

Aga sa võiksid tuua mõned fundamentaalsed erinevused, mis eristavad nn "matrix'iste" kampsunites agraarutoopia õdedest-vendadest ja saientoloogia usklikest. Mulle pole sul vaja neid tuua, proovi endale neid tuua. Aastatuhandete vanuste filosoofiliste probleemide teisejärguline ekraniseering + õrna reaalsustajuga tüüpide luulud mind ettevavalmistusi maailmalõpuks tegema ei pane.


Oleks võinud välja tuua mis vastuollu läheb siis. Ma tean, et "liberal" kasutatakse USA-s demokraatidest rääkides, sõna "libertarian" on see mis inglismaal nt liberal. Usas on poliitikas paljud asjad peapeale keeratud, muidu jah liberal tähendas väiksema, isegi olematu valitsuse pooldamist.

Matrix iseenesest pole mu mingi usk vms, pole isegi post-modernistliku filosoofia fänn. Matrixi fänn olen rohkem nagu lihtsalt hea filmi fänn, mitte seda, et see mingi filosoofia aluseks oleks. Siit foorumist juba leidsin mitmeid in. kes samuti nimetasid oma lemmik filmiks matrixit ja mul on nende arvamustega tõsiseid vastuolusid. Ma ei tea ise kas oled filmi süvenenud, aga selles filmis ei ole isegi midagi ebareaalset, isegi teistes filmides pole midagi ebaraalset(kui oletada, et aastasadadega on võimalik, et tehnoloogia areneb nii kaugele) mida sisuliselt olla ei saaks, peab meeles pidama, et matrix seal filmis on arvutiprogramm mitte tõelisus. Matrix mingeid vastuseid küll ei anna ja isegi ei nõustu mitmete lahendustega meie probleemidele, mis see film pakub. Film on ikkagi suht kuulus ja mingit sellega kaasnevat kultust küll kaitsma ei hakka. Mul on üldiselt väga suur probleem selliste vendadega kes ajavad mingi valitsuse salasepitsuse ja muud sellist paska inimeste hirmul hoidmiseks. 9/11 conspiracy ja see kiibi värk on täis bs minu arust ja kogu sellise kultuse juht, Alex Jones ja see teine vend, Icke vms on puhta hullud imo.

Kes ütles, et maailmalõpp üldse ligineb :D? Maailm ei lõppeks, miks oleks see kasulik rikastele, kui me välja surememe, nad on ka inimesed ikkagi :D. Maailma lõpp ei ole see mida karta, palju hullemaid asju on.

E: Zeitgeist 1 on täielik clusterfuck imo, kui raha süsteemi kirjeldamine välja arvata.

hillu
20.01.10, 20:02
Krt, vaatasin ka need 15 osa ära ja leian, et üpris mahavisatud aeg. Selge on see, et elame suht huvitaval ajal ning siin videos seletati kenasti lahti üks võimalus, kuidas süsteem toimib. Minul on pohhui, kontrollige, kui tahate, minu elu, minu luigelendu ja tõrvapotti, niikaua kui mina leian endale mdagi huvitavat siit elust, niikaua ei koti mind see isiklikult. Või mis oleks alternatiiv - võidelda vastu süsteemile, olla rahulolematu, kahtlustav ning kiuslik? Mingisugusest rahalisest sõltuvusest ning pseudouudiste uskumiste taustal oleks minu arvates suurim kaotus just meie positiivsed küljed, psühholoogiline "headus".

vinney
20.01.10, 20:07
saage üle juba

muruntau
20.01.10, 20:41
ok. võimu ja rikkuse suurendamine ning rahvaarvu vähendamine, nende hirmutamine, jälgimine, kontrollimine jms on vähemalt rikkuse osas vastu käivad. Rahvaarvu vähendamisel jääksid rikkad vaesemaks, mitte ei saaks rikkamaks. NL moodi meetmeid kasutades, ehk siis turu kui infovahendaja osakaalu majanduses vähendades samuti. Ehk siis võimu suurendamine üksikisikute arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis. Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada? Ühes neist videotest põhjendati seda sellega, et mõned üksikud neist samal ajal samas hotellis on. Ei tundu väga täie mõistuse juures oleva inimese arvamusena. Ja siis veel eeldaks see mingisuguse konsensuse, juhtorgani vms olemasolu. Milline näeb välja maailma rikkaimat n% (nüüd ka küsimus, palju = n) inimesi ühendav ühendus, enda võimu niiväga suurendada tahab?

Pealegi on ajalugu näidanud hoopis teistsugust tendentsi. Just seda, et rikkad jäävad suhteliselt vaesemaks, et need hüved, mis jäävad ainult rikkaimale 1-10% elanikkonnast kättesaadavaks, väheneb tohutu kiirusega. Suvaline töötu tont suvalises heaoluriigis saab kasutada palju rohkem hüvesid kui kõige vingem monarh (ehk rikkaim inimene) 2-3 sajandit tagasi. Ja sel ajal on ometi "rikkad rikkamaks" saanud. Ja see tendents jätkub ka praegu ja kiireneb järjest, 20 aastat tagasi olid ainult "bossidel" helistamiskastid, praegu juba jõuab suur osa ka arenevate riikide elanikest nutitelefone osta. Point on selles, et rikkust ei mõõda niiväga kui suur on inimese netokogus $'i, vaid tema reaalne ostujõud.

Jah, rikastel on omal moel rohkem sõnaõigust ühiskonnas, aga see ei tähenda seda, et see veel halb oleks. Ma eelistaks iga kell, et rikkad (ehk proven track recordiga tüübid, muidu nad poleks ju rikkaks saanud) mõjutavad rohkem elu, kui et Rikkusevastase Komitee Peasekretär (või ükskõik missugune praegust süsteemi asendava totalitaarse (jah, totalitaarse!) reziimi ametinikest). Sest nendest lahti saamiseks on vaja Autoritaarset reziimi, aga see oli just asi (või vähemalt vägagi sarnaste ilmingutega olukorra), mille tekkimist prooviti vältida. Teisisõnu, Taiki, sa näed mingit ähmast ohtu enda õigustele ja vabadusele ja selle ähmase ohu vältimiseks oled valmis selle ohu kohe kohale kutsuma. Veel teisisõnu, üritad enda korterit kindlustada tulekahju vastu seda maha põletades.

Rikastest juba on proovitud vabaneda, nii umbes kolmandik maailmast proovis seda. Ei töödanud nende plaan väga hästi.

pastilaa
20.01.10, 21:17
Head postitused Muruntau.

vennike
20.01.10, 22:01
3. The date that the Titanic sank was 4/15/1912. (4+1+5+1+9+1+2=23)

5. The date the Twin Towers were hit was 9/11/2001. (9+11+2+0+0+1=23)

Vaata nyyd ise üle see jama ja ytle mulle, kus erinevused on.. tra masendav
anna mulle kuradi lusikas ja riisipulgad, ma liidan neid ka nii et 23 saab.

muruntau
20.01.10, 22:12
Head postitused Muruntau.


ty

pikk28
20.01.10, 22:32
ok. võimu ja rikkuse suurendamine ning rahvaarvu vähendamine, nende hirmutamine, jälgimine, kontrollimine jms on vähemalt rikkuse osas vastu käivad. Rahvaarvu vähendamisel jääksid rikkad vaesemaks, mitte ei saaks rikkamaks. NL moodi meetmeid kasutades, ehk siis turu kui infovahendaja osakaalu majanduses vähendades samuti. Ehk siis võimu suurendamine üksikisikute arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis. Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada? Ühes neist videotest põhjendati seda sellega, et mõned üksikud neist samal ajal samas hotellis on. Ei tundu väga täie mõistuse juures oleva inimese arvamusena. Ja siis veel eeldaks see mingisuguse konsensuse, juhtorgani vms olemasolu. Milline näeb välja maailma rikkaimat n% (nüüd ka küsimus, palju = n) inimesi ühendav ühendus, enda võimu niiväga suurendada tahab?

Pealegi on ajalugu näidanud hoopis teistsugust tendentsi. Just seda, et rikkad jäävad suhteliselt vaesemaks, et need hüved, mis jäävad ainult rikkaimale 1-10% elanikkonnast kättesaadavaks, väheneb tohutu kiirusega. Suvaline töötu tont suvalises heaoluriigis saab kasutada palju rohkem hüvesid kui kõige vingem monarh (ehk rikkaim inimene) 2-3 sajandit tagasi. Ja sel ajal on ometi "rikkad rikkamaks" saanud. Ja see tendents jätkub ka praegu ja kiireneb järjest, 20 aastat tagasi olid ainult "bossidel" helistamiskastid, praegu juba jõuab suur osa ka arenevate riikide elanikest nutitelefone osta. Point on selles, et rikkust ei mõõda niiväga kui suur on inimese netokogus $'i, vaid tema reaalne ostujõud.

Jah, rikastel on omal moel rohkem sõnaõigust ühiskonnas, aga see ei tähenda seda, et see veel halb oleks. Ma eelistaks iga kell, et rikkad (ehk proven track recordiga tüübid, muidu nad poleks ju rikkaks saanud) mõjutavad rohkem elu, kui et Rikkusevastase Komitee Peasekretär (või ükskõik missugune praegust süsteemi asendava totalitaarse (jah, totalitaarse!) reziimi ametinikest). Sest nendest lahti saamiseks on vaja Autoritaarset reziimi, aga see oli just asi (või vähemalt vägagi sarnaste ilmingutega olukorra), mille tekkimist prooviti vältida. Teisisõnu, Taiki, sa näed mingit ähmast ohtu enda õigustele ja vabadusele ja selle ähmase ohu vältimiseks oled valmis selle ohu kohe kohale kutsuma. Veel teisisõnu, üritad enda korterit kindlustada tulekahju vastu seda maha põletades.

Rikastest juba on proovitud vabaneda, nii umbes kolmandik maailmast proovis seda. Ei töödanud nende plaan väga hästi.

muru ikka kaine peaga laseb kulda suust!

pastilaa
20.01.10, 22:44
muru ikka kaine peaga laseb kulda suust!


Aga ebakaine?

Kris
20.01.10, 22:54
Ei suutnud postitamata jätta ikkagi, päris naerma ajab osade jutt siin. Hakatakse mingitest numbritest ja kokkuvolditud rahadest rääkima : D, kindlasti on need vandenõuteoreetikute parimad ja olulisemad faktid, millele tähelepanu tuleb pöörata. Ärge pange tähele Kennedy sõnu mingitest salaühingutest ja korrupeerunud süsteemist. Ei, otsige mingi ebaoluline väide ja bashige seda.

---

Rikaste idee on muidugi aina rikkamaks saada.. gosh, neil on mingi fetish raha ja numbrite järgi arvate?

"Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada?"

lolled.

hillu
20.01.10, 22:57
3. The date that the Titanic sank was 4/15/1912. (4+1+5+1+9+1+2=23)

5. The date the Twin Towers were hit was 9/11/2001. (9+11+2+0+0+1=23)

Vaata nyyd ise üle see jama ja ytle mulle, kus erinevused on.. tra masendav
anna mulle kuradi lusikas ja riisipulgad, ma liidan neid ka nii et 23 saab.


Jama, tra, kuradi.

Kas said haiget vennike?

vennike
20.01.10, 23:07
Jama, tra, kuradi.

Kas said haiget vennike?


jah, sellise jama lugemine tekitab füüsilist valu. pane järgmine kord spoilerisse ja hoiatus juurde palun.

muruntau
20.01.10, 23:13
"Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada?"

see lause oli kontekstis, "KAS SEE ONGI REAALSUS ??? Wake up call!!" kontekstis



Aga ebakaine?


veel segasem :)

taiki
21.01.10, 00:28
Wow, lammutada on siin palju, päris palju on selles bsi imo. Und ei tule ja telekat ka vahtida ei viici, nii et hakkan pihta siis.



ok. võimu ja rikkuse suurendamine ning rahvaarvu vähendamine, nende hirmutamine, jälgimine, kontrollimine jms on vähemalt rikkuse osas vastu käivad. Rahvaarvu vähendamisel jääksid rikkad vaesemaks, mitte ei saaks rikkamaks. NL moodi meetmeid kasutades, ehk siis turu kui infovahendaja osakaalu majanduses vähendades samuti. Ehk siis võimu suurendamine üksikisikute arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis. Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada? Ühes neist videotest põhjendati seda sellega, et mõned üksikud neist samal ajal samas hotellis on. Ei tundu väga täie mõistuse juures oleva inimese arvamusena. Ja siis veel eeldaks see mingisuguse konsensuse, juhtorgani vms olemasolu. Milline näeb välja maailma rikkaimat n% (nüüd ka küsimus, palju = n) inimesi ühendav ühendus, enda võimu niiväga suurendada tahab?


1. Rahvaarvu vähendamine - Pole teemat jälgind, aga kust selle nüüd võtsid. Kui keegi seda väitis, et nad tahavad rahvaarvu vähendada, siis seda seisukohta ma küll ei poolda. Samuti ei näe sellel mingit mõtet.

2. "arvelt = rikkuse vähendamine, ja seda on ajalugu ka alati näidanud, vähemalt pikas perspektiivis." - Esiteks rikkad, või õigemini rikas inimene ei ole selline, kelle jaoks on pikk perspektiiv, pikem kui tema elu, eriti oluline. Mäng mida tema mängib on ikka tema elu aja kohta peamiselt, nu varanduse pärandab lastele küll kuna produktiivsus teda ei koti(pole vaja hakata ajama et Gates ja Buffet, on suht selge, et nemad on erandid). Rikkad ei mõtle nii, et oh teeme töölisklassi rikkamaks ja saame ise ka rikkamaks, praegune majanduskriis näitab seda väga hästi(inimene kes majandusest midagigi jagab teab, et see Adam Smithi värk on tänapäeva maailmas totaalne BS.)

See hotelli värk ei ole ka tähtis. On kindlasti neid, kelle eesmärk on lihtsalt päikse käes lesida, aga enamus rikkaid inimesi on nii rikkaks saanud, sest raha teenimine ja oma varanduse kokku ajamine pakub iseenesest neile lõbu. Rannas nad kindlasti peesitavad vahel kuid see ei esita väljakutseid, mis on seda sorti inimesele väga vajalikud. Rikaste ühenduse kohta ei oska öelda, kindlasti on midagi sellist olemas, kuid ei näe suurel organiseeritusel põhjust, ma arvan et enamus asjad viiakse läbi lihtsalt üksteisele silma tehes ja noogutades.



Pealegi on ajalugu näidanud hoopis teistsugust tendentsi. Just seda, et rikkad jäävad suhteliselt vaesemaks, et need hüved, mis jäävad ainult rikkaimale 1-10% elanikkonnast kättesaadavaks, väheneb tohutu kiirusega. Suvaline töötu tont suvalises heaoluriigis saab kasutada palju rohkem hüvesid kui kõige vingem monarh (ehk rikkaim inimene) 2-3 sajandit tagasi. Ja sel ajal on ometi "rikkad rikkamaks" saanud. Ja see tendents jätkub ka praegu ja kiireneb järjest, 20 aastat tagasi olid ainult "bossidel" helistamiskastid, praegu juba jõuab suur osa ka arenevate riikide elanikest nutitelefone osta. Point on selles, et rikkust ei mõõda niiväga kui suur on inimese netokogus $'i, vaid tema reaalne ostujõud.


See, et kasutad terminit nagu ostujõud on õige, dollarite kogus iseenesest on mõttetu näitaja (inflatsioon). Just hiljuti olen rohkem süvenenud majanduse värki ja inimeste ostujõud on viimastel kümnenditel märgatavalt vähenenud(hetkel kasutasin USA näidet, sest Euroopa kohta ei leia nii kergesti selliseid huvitavaid numbreid. Kindlaid numbreid ei hakka üles kaevama, aga vähenes ning see algas 80nendatel minu teada). Ostujõu definitsioon - raha suhteline väärtus, mis väljendub rahaühiku eest saadaate kaupade ja teenuste hulgas. Kui varem pidi USAs ainult mees tööl käima maja/auto ostmiseks ja ülal pidamiseks, siis nüüd mõlemad perepead ja tihti isegi kaks tööd. "Suurte asjade" hind, asjade mis inimese elus on kaalukad on kindlasti tõusnud. Tõsi, moblasid ja vidinaid on rohkem, aga nagu ma ütlesin, rikaste jaoks pole point saada paremat mobla jms. Pealegi, tehnika areng ei ole toimunud tänu rikaste ettevõtlikusele.

Ei ülteks et rikaste ja vaeste vahe palju vähenenud, lihtsalt vaestel elu parem kui varem, vahe tegelikult suurenenud. Igasugu kuule lendamist ja paremaid autosid vaesed ikkagi ei saa.

Jah kokkuvõttes on elu kõigil paremaks läinud, aga rikaste ja vaeste vahe pole vähenenud "Püramiidi" tipus asetsevate inimeste rikkuse vahe võrreldes tavainimesega on viimastel aastakümnetel kasvanud. Mingi enda intuitsioon sellise asja koha pealt ei mõika. Et vaadake meil on rohkem moblasid ja neil on samad moblad mis meil.



Jah, rikastel on omal moel rohkem sõnaõigust ühiskonnas, aga see ei tähenda seda, et see veel halb oleks. Ma eelistaks iga kell, et rikkad (ehk proven track recordiga tüübid, muidu nad poleks ju rikkaks saanud) mõjutavad rohkem elu, kui et Rikkusevastase Komitee Peasekretär (või ükskõik missugune praegust süsteemi asendava totalitaarse (jah, totalitaarse!) reziimi ametinikest). Sest nendest lahti saamiseks on vaja Autoritaarset reziimi, aga see oli just asi (või vähemalt vägagi sarnaste ilmingutega olukorra), mille tekkimist prooviti vältida. Teisisõnu, Taiki, sa näed mingit ähmast ohtu enda õigustele ja vabadusele ja selle ähmase ohu vältimiseks oled valmis selle ohu kohe kohale kutsuma. Veel teisisõnu, üritad enda korterit kindlustada tulekahju vastu seda maha põletades.

Rikastest juba on proovitud vabaneda, nii umbes kolmandik maailmast proovis seda. Ei töödanud nende plaan väga hästi.


Kuidas on keegi Harvardi lõpetanud suure päranduse saanud ülbe nolk proven track recordiga tüüp?(jah ma tean, et kõik ei ole sellised, kuid sellist asja on väga palju ülirikkaid on olnud juba vähemalt 100 aastat ning on pärandatud väga suuri varandusi) Ebaausad võtted mida suured kompaniid kasutavad ei näita küll nende paremust või nende toote eeliseid teiste ees. Kas windows on parim OS või on se lihtsalt levinuim ja seetõttu parim "inglise k. compability".

Autoritaarset reziimi? Kuna sa nii ütled, siis järelikult on? Sa ei ole tõestanud, et seda on vaja. Ma ei leia, et seda vaja oleks. Tegelikult ei oleks isegi vaja väga drastilisi muutusi praeguses süsteemis. Inimestel oleks vaja lihtsalt rohkem osaleda riigi juhtimises(valimised on sellest imo. väike osa) ja aru saada, et rikkad on mõttetud olevused, kes ei lisa mitte midagi, nad on parasiidid. Ettevõtteid on võimalik juhtida demokraatlikult nagu riikigi.

Ma ei näe mingid ähmast ohtu mäe tagant. Ma näen seda iga päev, kui ma pean olema ettevaatlik kanepiga, kui minu pangale ei tule raha, sest netipokker on Eestis illegaalne. Neid asju on palju ja tundub, et lapsehoida kes keelab ja käseb läheb lihtsalt järjest võimsamaks. Midagi ähmast siin küll ei ole.

Kui miski ei töödanud, siis järelikult anname alla? Vead, mida tegid natsi-saksamaa ja Venemaa on suhteliselt ilmselged, ei hakka seda posti veel pikemaks tegema. Tänapäeva maailm on tundmatuseni muutunud 20. saj algusest.

Sorry kui mõned laused pisut segased või kirjavigu palju, nats joonud, unine. Lugesin üle, peaks suht arusaadav olema.

Davy
21.01.10, 01:04
Irw mida te vaidlete video üle, milles kajastusid järgnevad teemad:
(vaatasin küll ainult 3 osa, aga sellest täiesti piisas)
A) uus maailmavalitsus tahab Eestisse linnade vahele "saksamaa kiirteid järelvalvega" ehitada.
B) 100 inimest maailmas on otsustanud, et õige oleks 5 miljardit inimest eemaldada.
C) omakasu soov = maailmavallutaja diktaator.

Ja kui te ei suuda välja mõelda, miks 100 maailma mõjuvõimsat/ettevõtlikuimat eraisikut ei taha avalikkuse tähelepanu igaastasel miitingul...

rasmer
21.01.10, 01:12
rikkad on mõttetud olevused, kes ei lisa mitte midagi, nad on parasiidid. Ettevõtteid on võimalik juhtida demokraatlikult nagu riikigi.

Muidu ei viitsi vaimselt ebastaabilsete delfi kommentaatorite üle pead vaevata, aga noh see on küll vist kõige haigem lause, mida ma kunagi kuulnud olen.
Mõned inimesed on kolmkümmend aastat vaeva näinud, haridust omandanud jne. , et endale ja perele majanduslikku heaolu garanteerida, aga sina paned nad kõik ühe puuga päranduse saajateks. Ilmselt oled ise üks laisk ja ignorantne inimene, kes ei suuda taluda, et tal raha ei ole millegipärast.

Ettevõtteid võib igaüks seaduse piires juhtida nagu tahab. Tee ettevõte ja juhi seda demokraatlikult.

taiki
21.01.10, 01:17
Muidu ei viitsi vaimselt ebastaabilsete delfi kommentaatorite üle pead vaevata, aga noh see on küll vist kõige haigem lause, mida ma kunagi kuulnud olen.
Mõned inimesed on kolmkümmend aastat vaeva näinud, haridust omandanud jne. , et endale ja perele majanduslikku heaolu garanteerida, aga sina paned nad kõik ühe puuga päranduse saajateks. Ilmselt oled ise üks laisk ja ignorantne inimene, kes ei suuda taluda, et tal raha ei ole millegipärast.

Ettevõtteid võib igaüks seaduse piires juhtida nagu tahab. Tee ettevõte ja juhi seda demokraatlikult.


Ugh, üle lugedes oleks pidanud teise sõna kirjutama sinna. Rikkad on lai mõiste, omaniku ja juhti vahel on vahe. Rikas on täiesti suhteline mõiste ja poleks tohtind seda kasutada, ei hakka esimest posti editima kuna see tekitaks segadust. Rikka asemel mõtlesin seal omanikku. Vabandan.

volde
21.01.10, 04:28
Rikaste idee on muidugi aina rikkamaks saada.. gosh, neil on mingi fetish raha ja numbrite järgi arvate?

"Ja kust tuleb üldse see, et rikkad tahavad enda võimu suurendada?"

lolled.

See tuleb ajaloost, need mehed pole üldse esimesed kes sellist trikki läbi üritavad lüüa, neil lihtsalt teised meetodid.
Aga eks see kõik siin on vaieldav ja nagu teema pealkiri on küsitlev, siis soov ikka arutelu vastu ja kindlasti ka väiksed omaarvamused, aga peagem meeles et ei ole mõtet sõimata. Võta õeldu ja mõtle ja siis räägi lihtsalt kuidas sina asja näed. Mida viisakamalt seda parem meile kõigile arusaada.
Minu küsimused järgmisedHuvitav mida inimkond tegema peaks, või kuidas reageerida sellistele karmidele faktidele?
Kuidas näed sina tulevikku 50 aasta päras? Kas sina tunned ennast ohustatuna ???

levis
21.01.10, 06:48
http://www.youtube.com/watch?v=JR24APqFimM Jesse Ventura Conspiracy Theory.

Lisan veidi põhjalikumalt, et kellel huvi, sellel oleks mugav...

James George Janos (sünd. 15.juuli 1951) aka "Jesse 'The Body' Ventura"
Ameerika poliitik (Minnesoota kuberner 1999 - 2003), kunagine proff wrestler (show-maadlus), spordi kommentaator, mereväe veteran, näitleja, endine raadio ja tv jutusaate juhi.
http://img706.imageshack.us/img706/9646/67696380.jpg
Season 1 (2009-2010)
(7 Episoodi)

101 (1) "HAARP" - December 2, 2009
Kui video hakkab lõppema, siis vajuta jätkamiseks video aknas "part 2 of 6" peale.
http://www.youtube.com/watch?v=Ldsa094-n4s
102 (2) "9/11" - December 9, 2009
http://www.youtube.com/watch?v=Tkio6TF0Ufg
103 (3) "Global Warming" - December 16, 2009
http://www.youtube.com/watch?v=LOYwur6T6tc
104 (4) "Big Brother" - December 23, 2009
http://www.youtube.com/watch?v=C_2mXR_Yt94
"Long range Acoustic Device" (*LRAD*) tehnoloogia USA's demonstrantide vastu relvana kasutuses:
http://www.youtube.com/watch?v=QSMyY3_dmrM
105 (5) "Secret Societies" - December 30, 2009
http://www.youtube.com/watch?v=JR24APqFimM
106 (6) "Manchurian Candidate" - January 6, 2010
http://www.youtube.com/watch?v=1Tox5GE4QDg
107 (7) "Apocalypse 2012" - January 13, 2010
http://www.youtube.com/watch?v=QJP7ezQHbP4

Intervjuu Jesse Venturaga:
http://www.youtube.com/watch?v=Us88ig6VpHc

pastilaa
21.01.10, 08:34
Taiki - lugesin su viimase posti. Seal on nii palju suuri mõtteid klassi(vahe)(viha) kohta, et mulle kohe meenus, kus see samamoodi on kajastatud. Loe üle, kui ei usu:

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?10910

Sebastian_du
21.01.10, 19:26
Imo võtavad osa inimesi siin asju liiga tõsiselt ja osa ei jaga leveldamise peenet kunsti.
Kahtlen kas siin leidub isikuid, kes tõsimeeli usuvad reptoilide juhitud 33 astme "Musta Päikese" maailmavalitsemise plaani samas on siililegi selge, et palju meediakanalites levitatavat on mingitel põhjustel poolik või suisa lausvale(IPCC kasutab "teadusliku" uuringuna aastaid vana 1 teadlase välja pakutud hüpoteesi)

Enne kui asuda mõne konkreetse teooria juurde tuleks paika panna vandenõude klassifikatsioon. Nimekiri ei ole kindlast täielik ja nii mõnelgi juhul liigub lugu ühest kategoorias teise aga abiks ikka.

1.Ajaloo vandenõu. Pikemad või lühemad sündmused läbi ajaloo mille tomumist ja tõlgendust anna mitmeti mõista. Alates muistsete hiigel tsivilisatsioonide(Atlantis, Mu etc) läbi lühemate huvitavate perioodie(III Reichiga seotud, minu isiklik lemmik, me kõik ikka teame, et II MS lõppes 1967.a kui jänkide tuumapommi tabamuse tulemusena tekkinud maavärin sulges natside Antarktise baasi muust maailmas)kuni konkreetsemate sündmusteni.(Aastakümneid tagasi ilmus jutt, et V.I.Lenin Saksamaa rahadega võimule tuli, huumori nurgas, nüüd ei kahtle selles ilmselt keegi)

2.Vabamüürlased(väga vaba sõnakasutus) elik suletud suure võimuga, sageli maavälised ringkonnad kes inimkonda orjastavad(Templirüütlitest Bilderberg gruppideni)

3. Case-i põhjalised. Mõneti seotud esimesega aga reeglina on tegemist ühe konkreetse sündmuse uurimisega, enamasti on ka ajaliselt lähemal ja seega leidub rohkem (vale)informatsiooni(JFK, Roswell jne)

4.Religioosed ehk kuidas juudid j(J)umala tapsid.(Usu vastu ei ole mul midagi aga väide, et osa inimesed on jumalale lähemal kui teised ja seega saavad nemad öelda mida jumal tahab on gg)

5. Varia. Siia kuuluvad miksid, Big Brother(2,4) aga ka et tulnukad(kes UFOdega Maal käivad inimestele anaalsonde sisestamas ja kelle vastu aitab hõbepaberist mütsi pähe panemine) või lihtsalt kindel teadmine(tavaliselt läbi tubli annuse skisofreenia)et postiljon tahab teid mürgitada.

Samas on igasugune arutelu ja mõtete vahetus positiivne ja vahest on napakate asjade üle arutlemine hoopis progresiivsem. Kunagi aga ei tohiks unustada tubli kriitikameelt. Eemale tuleks hoida inimestest kelle vaimne ebastabiilsus on meditsiiniline fakt samuti (nagu kuskil ülal juba ära toodi) see, et keegi kirjutab äärmiselt värviliselt ja tõetruult kuidas G.W.B väikeseid lapsi sööb ei tähenda, et see kohe tõsi oleks. Eriti 4 kategooria ja pisut 2se omade diskusioonis käib seda tihti läbi(4.asi on fakt, sest see on Piiblis kirjas, 2 parempoolsed on halvad sest vasakpoolsed on head jne)

Seega soovitan, et diskursuse jätkamise nimel, et pisut vähem spämmitaks kommentaare"sa oled puhta loll" ja rohkem oleks avatud meelt rohke annuse huumoriga

Jätkub.....

vinney
22.01.10, 09:13
ära jätka, palun

pwndre
22.01.10, 09:24
george bush pidavat ufo olema ja barack obama pidi olema osama bin laden :S


muide huvitav fakt veel, et G=7 e=5 o=15 r=18 g=7 e=5 b=2 u=21 s=19 h=8 (george bush)

ehk 7+5+1+5+1+8+7+5+2+2+1+1+9+8=64 = 6x4=24 ja kuna räägime ühest isikust võtame 1 maha ja saame 23

ja samamoodi barack obama = 2+1+18+1+3+11+15-2+1+13+1= 64 = 6x4= 24 ----- l l --------- 23

SICKO :S:S:S:S

pwndre
22.01.10, 09:43
http://www.freakingnews.com/pictures/3500/George-W-Bush--3569.jpg

http://wearethenewworldorder.files.wordpress.com/2009/04/george-bush-eats-a-kitten.jpg

ok2aa
22.01.10, 10:13
ära jätka, palun


QFT

faronel
24.01.10, 02:46
george bush pidavat ufo olema ja barack obama pidi olema osama bin laden :S


muide huvitav fakt <- mulle meeldib see rõhuasetus veel, et G=7 e=5 o=15 r=18 g=7 e=5 b=2 u=21 s=19 h=8 (george bush)

ehk 7+5+1+5+1+8+7+5+2+2+1+1+9+8=64 = 6x4=24 ja kuna räägime ühest isikust võtame 1 maha ja saame 23

ja samamoodi barack obama = 2+1+18+1+3+11+15-2+1+13+1= 64 = 6x4= 24 ----- l l --------- 23

SICKO :S:S:S:S


See vend on omaette klassika. :D:D:D:D:D

Peaks vaatama, kas keegi on vahepeal vabanenud või põgenenud Raja tänava statsionaarosakonnast.

muicelago
25.01.10, 10:16
Jesse Ventura on küll viimane loll, kelle videosi vaadata või sõna uskuda :D
Ma, kui tulid nüüd alles hiljuti esimesed ta saated välja, vaatasin neid - jättis endast totaalse lolli mulje, või oli siis saade mõeldud totaalsete lollidele, emb-kumb, võimalik, et mõlemad variandid, ei tea. Pani selle saate rohkem sinna kuhugi GhostHunters'ite tasemele, kuigi ma seda ainult South Park'i vahendusel näinud

taiki
25.01.10, 10:59
Jesse Ventura on küll viimane loll, kelle videosi vaadata või sõna uskuda :D
Ma, kui tulid nüüd alles hiljuti esimesed ta saated välja, vaatasin neid - jättis endast totaalse lolli mulje, või oli siis saade mõeldud totaalsete lollidele, emb-kumb, võimalik, et mõlemad variandid, ei tea. Pani selle saate rohkem sinna kuhugi GhostHunters'ite tasemele, kuigi ma seda ainult South Park'i vahendusel näinud


Nõustun täielikult. South park on nuts sari, kui on veel kedagi kes ei vaata, siis kindlasti hakake vaatama.

Sellised inimesed nagu Alex Jones(väga tihti räägib selles videos mis teema algul postitati), Jesse Ventura ja paljud teised on väga kahjulikud imo ja jätavad mulje nagu süsteemi vastasus = irratsionaalne üle pingutamine, tõe väänamine või laus hullus ja valetamine.

http://www.youtube.com/watch?v=AvxOHWxbuFk

http://www.youtube.com/watch?v=wyNISU_ocOI

Selliste inimestele oma saadete andmine ei ole rikastele kahjulik vaid kasulik. Peale ilmselge põhjuse rõhutavad nad ka valitsuse vastasust. Valitusus teeb salajasi eksperimente ja on väga kahjulik jms.

Noam Chomsky on nimi, mis ilmselt 98% siinsetele inimestestele võõras, selle põhjus on ilmselge. Ta ei paku karjumist, tõe väänamist ega mingisugust showd vaid oma nägemust mis põhineb argumentidele, imo reeglina väga hästi argumenteeritud. Üks kuulsamaid intelektuaale USAs, kes "mainstream" meedias harva esineb(mitte, et ta seda ei tahaks), valitud ka 2005 mingis hääletamises tähtsaimaks intelektuaaliks. Tänapäeva inimestele ei ole ta nii huvitav, igasugused vandenõuteooriad ja salajased kiibi projektid jms on ju täpselt nagu action filmis ning on palju köitvamad, tõde on ikkagi teisejärguline.

Edit: Täpsustan: rikaste all ma ei mõtle mersuga sõitvat valgekraed, pean silmas über-jõukaid.

muicelago
25.01.10, 15:19
Film Number 23 on fiction, mitte tegelikkus, küll hea film, aga seda ei saa tõsiselt võtta
Tsitaat filmist Pi (1998) :

Sol Robeson: Hold on. You have to slow down. You're losing it. You have to take a breath. Listen to yourself. You're connecting a computer bug I had with a computer bug you might have had and some religious hogwash. You want to find the number 216 in the world, you will be able to find it everywhere. 216 steps from a mere street corner to your front door. 216 seconds you spend riding on the elevator. When your mind becomes obsessed with anything, you will filter everything else out and find that thing everywhere.

nomerlot
25.01.10, 17:45
Päris äge teema, tsekkige siis juba seda ka http://vaimumaailm.ee/

/level

levis
25.01.10, 17:59
Päris äge teema, tsekkige siis juba seda ka http://vaimumaailm.ee/
/level
See on nüüd küll liialt reklaam ja offtopic.

nomerlot
25.01.10, 23:39
irw@reklaam

levis
26.01.10, 00:34
irw@reklaam
ahsoo, ei ma ei tunne sind, ma ei närinud konti kohe läbi, see oli vist iroonia hoopis.

Codecci
26.01.10, 00:47
ei viitsinud teemat läbi lugeda, aga istuge sisse oma vandenõuteooriad ja matrix, dongid

kui kiibistamine tuleb siis mina panen selle ka rõõmuga, ei ole nii tähtis inimene keda jälgima keegi peaks/tahaks ja obv ei saa ka

kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?

volde
26.01.10, 05:16
ei viitsinud teemat läbi lugeda, aga istuge sisse oma vandenõuteooriad ja matrix, dongid

kui kiibistamine tuleb siis mina panen selle ka rõõmuga, ei ole nii tähtis inimene keda jälgima keegi peaks/tahaks ja obv ei saa ka

kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?


Ei viitsinud süveneda, teemat läbi lugeda jne. Siis miks üldse postitada siia??
Ja miks sa sõimad inimesi donkideks?? Ja Kui sina high stakes oled, kas siis see tähendab et ülejäänud sinu ümber on microstakes idioodid ve??
Mis sul viga on?
Ja ma saan aru et sul on oma arvamus, aga kuidagi väga halvustaval kombel väljendad ennast.

Codecci
26.01.10, 05:22
Ei viitsinud süveneda, teemat läbi lugeda jne. Siis miks üldse postitada siia??
Ja miks sa sõimad inimesi donkideks?? Ja Kui sina high stakes oled, kas siis see tähendab et ülejäänud sinu ümber on microstakes idioodid ve??
Mis sul viga on?
Ja ma saan aru et sul on oma arvamus, aga kuidagi väga halvustaval kombel väljendad ennast.


siin ei saa kuidagi teistmoodi ennast väljendada, need inimesed kes kõike seda paska usuvad on idioodid

sorry, kasutasin vale sõna, dongi asemel peaks idioot olema

edit: sinu arust kõik on õige kui ma teeks teema, et pokerstars on rigged ja siis otsiks photoshopitud pildid välja, kus 5 ässa on või selle pildi, kus koll vajutab doomswitch nuppu või mõne youtube video, kus keegi on nalja teinud? tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta

BuildUp
26.01.10, 05:54
tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta


Elu tuleb ju põnevaks teha. :D

pastilaa
26.01.10, 08:23
siin ei saa kuidagi teistmoodi ennast väljendada, need inimesed kes kõike seda paska usuvad on idioodid

sorry, kasutasin vale sõna, dongi asemel peaks idioot olema

edit: sinu arust kõik on õige kui ma teeks teema, et pokerstars on rigged ja siis otsiks photoshopitud pildid välja, kus 5 ässa on või selle pildi, kus koll vajutab doomswitch nuppu või mõne youtube video, kus keegi on nalja teinud? tilti ajab kui terve mõistuse juures inimesed sellist asja tõe pähe suudavad võtta


Ehkki vormi heaks ei kiida, on see sisult väga sümpaatne post!

taiki
26.01.10, 11:34
kas mõni inimene kes vähemalt small stakesi beadib ka seda jama usub siit foorumist?


I loled :D ;D

Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.

Anywayz, ülejäänud postidega olen põhimõtteliselt nõus, kuigi väljendad ennast nagu mingi ülbe purjus oss.

Ma arvan, et probleem selles, et inimeste nö "bullshit-o-meterid" ei funktsioneeri või 6igemini neid pole. Tegemist ei ole teadmiste hulgaga, kuigi see aitab. Vaja on intellekti. Muidu maailmas on väga vähe inimesi kes selliseid asju mitte mingil tasandil ei usu. Euroopa ja Eesti on veel isegi normaalsed, kui minna Euroopast välja, siis võib ikka päris hulle leida. Religiooni paneks samasse patta.

Ma ei näe pointi miks peakd "nende" peale vihane olema. Kahju on nendest tegelt, raiskavad oma elu.

Pahvak
26.01.10, 11:40
Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.


Kui ta teab, mis on all-in, siis ta teab kindlasti mis on all-in expected value - ega ta mingi humanitaarteadlane ei ole.

Codecci
26.01.10, 11:44
I loled :D ;D

Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.

No see on pokkerifoorum, kõik siin mängivad pokkerit ning mingi taseme beatimisel on vähemalt mingisugunegi seos inimese intelligentsiga, kui ikka aastaid NL25 taod siis peab sellel mingi põhjus olema. Kui sa NL10 mängid, ei tähenda see automaatselt, et sa rumal oled, aga kui kõik, kes neid vandenõuteooriad sinisilmselt usuvad on microstakes vennad/kaotavad mängijad ja kõik kõrgema taseme mängijad ei usu, kas see ei tundu sinu jaoks veidi imelik kokkusattumus?

Ossi osaga olen nõus, vabandan, topicu nimi ajas hüdrotilti.

nomerlot
26.01.10, 11:45
I loled :D ;D

Su elu keerleb vist liiga palju ümber pokkeri. Ei usu, et Stephen Hawking teab mis on All in EV pokkeris.

Anywayz, ülejäänud postidega olen põhimõtteliselt nõus, kuigi väljendad ennast nagu mingi ülbe purjus oss.

Ma arvan, et probleem selles, et inimeste nö "bullshit-o-meterid" ei funktsioneeri või 6igemini neid pole. Tegemist ei ole teadmiste hulgaga, kuigi see aitab. Vaja on intellekti. Muidu maailmas on väga vähe inimesi kes selliseid asju mitte mingil tasandil ei usu. Euroopa ja Eesti on veel isegi normaalsed, kui minna Euroopast välja, siis võib ikka päris hulle leida. Religiooni paneks samasse patta.

Ma ei näe pointi miks peakd "nende" peale vihane olema. Kahju on nendest tegelt, raiskavad oma elu.


Tänases EPL-s on arvamuslugu sellest, kuidas ja miks meil meedias lokkab igasugune parateadus, astroloogia ja nõiakultus.
http://www.epl.ee/artikkel/486865

Võib-olla oleks isegi hea, kui Eestis kanda kinnitaks mõni suurem religioon, mille väärtused on vähemalt välja kujunenud ja üldteada, parateadus ja ebausk on täiesti ettearvamatud.

taiki
26.01.10, 11:48
Kui ta teab, mis on all-in, siis ta teab kindlasti mis on all-in expected value - ega ta mingi humanitaarteadlane ei ole.


Tegelt ta peaks teadma pokkeri põhireegleid(kuidas kaardid tulevad jms), et aru saada kuidas seda arvutatakse. Ei usu, et ta selliste asjade peale aega veedab,. Ma ei näe põhjust, miks ta peaks seda teadma. Loomulikult me ainult spekuleerime siin.

Anywayz see polnud minu point, et kas ta teab v6i ei tea. Minu point oli selles, et pokkeri mängimise oskusel pole "mitte loll olemisega" mitte midagi pistmist. Ma arvan, et see point kehtib ka siis, kui minu esialgne väide ümber lükata. See oli lihtsalt illustreerimiseks.

Edit: Kuigi ma n6ustun, et keskeltläbi võib olla mingi korrolatsioon pokkerim2ngu oskuse ja inteligentsusega, siis ma arvan, et see on üliväike. Enamus on ikkagi kunagi olnud microstakes, neid kes harjutasid suuremates on vähe. Ma olin 3 aastat tagasi microstakes, kas ma olin loll selle pärast siis :D? Või nuh igaüks võib enda peale mõelda, kas oleksite end paar aastat tagasi lolliks kuulutanud tingimata ja nüüd kui õppisite pokkeri olete siis tark? See asi võtab aega(liimitidest üles turnimine) ja seetõttu on see imo. väga halb tarkuse mõõtmisviis. Anywayz kogu see jutt oli wict offtopic, aga ma ei hakka enam kustutama.

nomerlot
26.01.10, 11:49
Mina usun, et kui Hawking vaevuks sellist primitiivset nähtust nagu pokker lähemalt uurima, siis hakkaks ta seda biitima jõhkralt kiiremini ja paremini kui keegi siin foorumis.

taiki
26.01.10, 11:53
Mina usun, et kui Hawking vaevuks sellist primitiivset nähtust nagu pokker lähemalt uurima, siis hakkaks ta seda biitima jõhkralt kiiremini ja paremini kui keegi siin foorumis.


Ma usun ka seda! Aga praegu ta ei biidi, ma teeks talle HU 1:0. Järeldus on see, et ta on idioot ja ma pro, kui ta ära õpiks ehk siis oleks nõus teda vähegi targaks kutsuma[/sarcasm]

Jutt oli praeguse limiidi biitimisest, mitte võimest kunagi seda teha.

Codecci
26.01.10, 11:55
Edit: Kuigi ma n6ustun, et keskeltläbi võib olla mingi korrolatsioon pokkerim2ngu oskuse ja inteligentsusega, siis ma arvan, et see on üliväike. Enamus on ikkagi kunagi olnud microstakes, neid kes harjutasid suuremates on vähe. Ma olin 3 aastat tagasi microstakes, kas ma olin loll selle pärast siis :D?
Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.

muruntau
26.01.10, 11:57
Tõepoolest, mõne traditsioonilise religiooni esindajaid võiks peaaegu et inimesteks pidada. Samas igasugused vandenõupoisid, hipid, piikoilistid, puukallistajad, kliimamessiased, new-age-tshakra-valguse-liigutajad ja muud eneseabisõltlased klassifitseeruvad insta tõsist ravi vajavate klassi minu raamatus.

;D

Pahvak
26.01.10, 11:58
Tegelt ta peaks teadma pokkeri põhireegleid(kuidas kaardid tulevad jms), et aru saada kuidas seda arvutatakse. Ei usu, et ta selliste asjade peale aega veedab,. Ma ei näe põhjust, miks ta peaks seda teadma. Loomulikult me ainult spekuleerime siin.


Usu mind kui füüsikule/rakendusmatemaatikule öelda expected value, siis ta teab, mis see on. Ta ei pea teadma kuidas seda pokkeris arvutatakse, see on universaalne kontseptsioon ka teistes valdkondades. Jääb ainult küsimus kas ta teab, mis on "all-in". Vabandused, lihtsalt tahtsin närida. :)

taiki
26.01.10, 11:59
Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.


Võib olla, et ma mängin ülivähe paar korda kuus.
Nu ma arvan, et mu point ikkagi jääb, see pole hea tööriist "tarkuse" mõõtmiseks.

taiki
26.01.10, 12:08
Usu mind kui füüsikule/rakendusmatemaatikule öelda expected value, siis ta teab, mis see on. Ta ei pea teadma kuidas seda pokkeris arvutatakse, see on universaalne kontseptsioon ka teistes valdkondades. Jääb ainult küsimus kas ta teab, mis on "all-in". Vabandused, lihtsalt tahtsin närida. :)


Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.

Tegelikult on mõlemad õiged imo. Eesti keel on nii, me mõistsime sõna teadmine lihtsalt valesti. Teadma võib tähendada mida see teeb ja võib ka tähendada selle üksikasjade teadmist.

Nu kui rääkida tõenäolsuset, et kas ta teab mis on all-in, nu minu arvamus, on et ta ilmselt ei tea mis tähendab pokkeris all in panemine, kuigi ei saa ümberlükada kui keegi ütleb, et teab. Sorry pikad postid, mulle meeldib vaielda :D.

E: Ma ütlen korra veel, tegelikult ei olene see kas ta teab või mitte. Võibolla ta on 5/10 NL grinder, isegi kui oleks, siis ma arvan mu point jääks kehtima.

Codecci
26.01.10, 12:11
Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.

Tegelikult on mõlemad õiged imo. Eesti keel on nii, me mõistsime sõna teadmine lihtsalt valesti. Teadma võib tähendada mida see teeb ja võib ka tähendada selle üksikasjade teadmist.

Nu kui rääkida tõenäolsuset, et kas ta teab mis on all-in, nu minu arvamus, on et ta ilmselt ei tea mis tähendab pokkeris all in panemine, kuigi ei saa ümberlükada kui keegi ütleb, et teab. Sorry pikad postid, mulle meeldib vaielda :D.

pokkeris kõik sisse, ei ole just raske läbi ammustada

aga selleks peab jah pokkerireegleid teadma täpselt, äkki ainult telekast 5-draw cardi näinud, selles mängus puudub selline termin

Kris
26.01.10, 12:20
pokker peaksi olema rohkem hobi kui töö. Ja 'tarkust' sellenajal mõõta on küll eriti ret.

sellise suhtumisega oled sa lihtsalt järjekordne number kuskil 'sain surma kuna olen sheepie' statistikas. Kindlasti, mida rohkem sinu mõttekaaslaseid, seda parem maailm oleks. Kõik koos, allume süsteemile ilma küsimusi küsimata, jeee. Viimased 100 aastat näitab ära kuhu sellise suhtumisega jõuad, mitkümmend millionit inimest süsteemi poolt mõrvati? Sinusugused lambad lasevadki sellistel asjadel juhtuda. Maga edasi.

Pahvak
26.01.10, 12:23
Well, siin on see vahe, mida teadmiseks nimetada. Ma toon näiteks relatiivsusteooria. Kas relatiivsusteooria teadmine on teadmine sellest, mida ta kirjeldab, või teadmine sellest, mida ja kuidas see matemaatiline teooria kirjeldab.


Sellisel juhul ei tea ilmselt paljud meie foorumikasutajad all-in EV-st ka midagi. Anname foorumlasele paberi, pastaka ja kaks starting handi ja ma tahan näha, kes arvutab EV ilma pokerstoveta välja. :D

Codecci
26.01.10, 12:27
Viimased 100 aastat näitab ära kuhu sellise suhtumisega jõuad, mitkümmend millionit inimest süsteemi poolt mõrvati? Sinusugused lambad lasevadki sellistel asjadel juhtuda. Maga edasi.

Sõdu mõtled? Well yeah, sõjad on küll viimase 100 aasta leiutis.

pastilaa
26.01.10, 12:37
Kindlasti mitte. Aga kui 3 aastat hiljem oled ikka microstakesis, siis mingit seost võib juba luua.


Valus ego. Mul kursavend (meil mõlemal mag. kraad), kes laseb freerolle 4 fun ainult. Mida järeldad? Ma olen kindel, et vähemalt pooled siinsetest mängivad hobi korras pokkerit ega tunne muret eriti "leveli" pärast. Label peale panna on lihtne, aga maha võtta kerge...

muruntau
26.01.10, 12:38
Kris, kas sa oled siis mingi "hunt" või? Ja seda seetõttu, et oled paari kahtlase väärtusega videot näinud? Ja nüüd, kas see "fakt" oleks sind II MS ajal rindel olles päästnud? (sa ju ei ole sheep kes surma saaks :D)

r3o
26.01.10, 12:39
lugedes Codecci poste a'la "intelligents = limiit, millel mängid" ja "ma olen elus lugenud 10 raamatut, kõik raamatud on mõttetud" soovitaks sul tõesti veidi oma silmaringi laiendada. Loodetavasti see vanusega ka juhtub.

Codecci
26.01.10, 12:40
Valus ego. Mul kursavend (meil mõlemal mag. kraad), kes laseb freerolle 4 fun ainult. Mida järeldad? Ma olen kindel, et vähemalt pooled siinsetest mängivad hobi korras pokkerit ega tunne muret eriti "leveli" pärast. Label peale panna on lihtne, aga maha võtta kerge...

fuck ärge võtke kõike sõna sõnalt, kui sa oled 3a sleep, breath and live of poker ja mängid ikka nl25 oled retard, kui mängid freerolle for fun siis sa pole üritanudki ja ei kvalifitseeru retardiks

ja magistrikraad näitab tööeetikat mitte intelligentsi

Sebastian_du
26.01.10, 12:42
Sõdu mõtled? Well yeah, sõjad on küll viimase 100 aasta leiutis.


Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi

nomerlot
26.01.10, 12:52
kui sa oled 3a sleep, breath and live of poker ja mängid ikka nl25 oled retard, kui mängid freerolle for fun siis sa pole üritanudki ja ei kvalifitseeru retardiks


+1

Pahvak
26.01.10, 13:10
ja magistrikraad näitab tööeetikat mitte intelligentsi


Usun, et sa ei saa kunagi matemaatika või arhitektuuri mag. kraadi. Kas me pastilaaga oleme Sinust töökamad? Või mõtlesid EBSi magistrikraade?

Codecci
26.01.10, 13:17
Usun, et sa ei saa kunagi matemaatika või arhitektuuri mag. kraadi. Kas me pastilaaga oleme Sinust töökamad? Või mõtlesid EBSi magistrikraade?

Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt, rahateenimise kohapealt on paremaid suundi olemas (olen jube materialistlik inimene).

l0lzerx
26.01.10, 13:18
Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt, rahateenimise kohapealt on paremaid suundi olemas (olen jube materialistlik inimene).

qft, haridus on ülehinnatud, haritus on tähtis

Pahvak
26.01.10, 13:24
Kindlasti olete, ma üks laisemaid inimesi ever.

Kuidas saad sa arvata, et ma ei saa kunagi kraadi kui sa ei tea minust praktiliselt mitte midagi? Aga ilmselgelt on sul õigus, sest ma ei püüagi - arvan, et see pole seda rahaliselt väärt (olen jube materialistlik inimene).


Kui raha ja laiskus kõrvale jätta, siis suudaksid? Vasta vähemalt endale ausalt. Isiklikult sind ei tea, aga foorumipostituste põhjal annab inimesi enda peas lahterdada küll - puuduva infoga mäng.

P.S. Inimene, kes läheb õppima raha pärast on juba eos läbi kukkunud ja mis haritusest me sel juhul rääkida saame?

Codecci
26.01.10, 13:31
Kui raha ja laiskus kõrvale jätta, siis suudaksid? Vasta vähemalt endale ausalt. Isiklikult sind ei tea, aga foorumipostituste põhjal annab inimesi enda peas lahterdada küll - puuduva infoga mäng.

[X] Stampväljend
[ ] Diskussioon

Kui mul oleks supermotivatsioon selleks (nt. rahaline, keegi teeb teleshowd ja maksab 20 milkut kui sellega hakkama saan), siis Eesti ülikoolis kindlasti. Tunnistan, et ei ole just kõige laiema silmaringiga inimene, kuid nendes ainetes magistrikraadi saavutamiseks ei pea juba alustades avar silmaring olema, loomuliku intelligentsi poole pealt arvan, et olen üsna tugev, distsipliin ja tööeetika jälle üsna halvad, aga piisava motivatsiooni korral suudaksin neid "biitida" kindlasti.

Codecci
26.01.10, 13:35
P.S. Inimene, kes läheb õppima raha pärast on juba eos läbi kukkunud ja mis haritusest me sel juhul rääkida saame?

No sel juhul on tugev enamus tudengeid eos läbi kukkunud, või enamus ei lähegi sinu arust sel eesmärgil ülikooli, et tulevikus hea palgaga töökoht saada?

Pahvak
26.01.10, 13:48
No sel juhul on tugev enamus tudengeid eos läbi kukkunud, või enamus ei lähegi sinu arust sel eesmärgil ülikooli, et tulevikus hea palgaga töökoht saada?


Minu arust ongi enamus tudengeid eos läbi kukkunud. Tõsiselt. Põhiline on oma eriala vastu huvi tunda ja kõik muu tuleb ise.

Codecci
26.01.10, 13:49
Minu arust ongi enamus tudengeid eos läbi kukkunud. Tõsiselt. Põhiline on oma eriala vastu huvi tunda ja kõik muu tuleb ise.

Mina tunnen huvi erialade vastu mis võimalikult palju raha sisse toovad. Näiteks hetkel võib öelda, et pokker on minu "eriala". Kui sellega ei oleks võimalik raha teenida, siis ma lõpetaks mängimise päevapealt ja mängiks päevad läbi näiteks Monopoly selle asemel :)

taiki
26.01.10, 13:57
Nüüd läks teema kuidagi hariduse peale, kuigi teema algse mõttega pole seotud.

Lisaks siis ühe lingi hariduse kohta mis läheb teemasse ja mis mulle väga huvi pakkus.

School Sucks podcast

http://schoolsucks.podomatic.com/
(et esimese juurde saada tuleb päris alla kedrata)

Saab võtta RSSiga podcasti Ipodile või tirida MP3 sealt.

Ise kuulasin ka youtube kanalist.
http://www.youtube.com/user/oobagnaj

Pmliselt seletab lahti, kuidas töötab kool ning mis selle kogu mõte on. Endale pakkus väga suurt huvi. Ise sain juba ennem aru, et haridus sellisel kujul nagu seda USAs ja Eestis antakse on totaalne BS(ise olen veel keskoolis), aga seal seletatakse lahti rohkem ning sain palju uusi asju, mida ise kohe tähele ei pannud.

Nime pärast paliuks mitte ära kohkuda, nimi on jh lihtsakoeline. Kutt, kes seletab on ise olnud õpetaja aastaid ja valitud osariigi parimaks kui ma õigesti m2letan jms, argumenteerib väga hästi imo.

Enne kui keegi läbi kuulab(nu kogu asi on suht pikk, a ma kuulasin kas youtubest või MP3mega niisama vahepeal bussis jm) ja ütleb mulle et, ha vend on vastuolus täielikult sinu(minu) poliitiliste vaadetega siis jh, järeldused mis vend teeb ühiskonna kohta, et valitusus on peamine kurja juur siis sellega ma nõus ei ole. Ayn Randi filosoofia järgiatega, kes ennast objektivistideks kutsuvad ma üldse ei nõustu(tema ka mitte täieliklt aga suuresti nõustub). Üldiselt vahepeal ta mainib muid asju aga peamiselt on jutt siiski kooli teemal(mitte ülikoolid, kuigi nendele võiks suuresti sama kriitika teha) .

Tema kooli "mõtte" ja selle eesmärkide lahkamisega olen täiesti nõus.


Edit: Poole pealt pole kindlasti mõtet kuulata, 1. osas lahatakse lahti millest rääkima hakatakse.

taavi
26.01.10, 14:42
http://www.elu24.ee/?id=216544
:o

vinney
26.01.10, 16:22
Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi
kuidas sina siis veel elus oled :O

omg omg kööörli is gonna doom usssss......run for ur life

volde
26.01.10, 19:48
Kui mul oleks supermotivatsioon selleks (nt. rahaline, keegi teeb teleshowd ja maksab 20 milkut kui sellega hakkama saan), siis Eesti ülikoolis kindlasti. Tunnistan, et ei ole just kõige laiema silmaringiga inimene, kuid nendes ainetes magistrikraadi saavutamiseks ei pea juba alustades avar silmaring olema, loomuliku intelligentsi poole pealt arvan, et olen üsna tugev, distsipliin ja tööeetika jälle üsna halvad, aga piisava motivatsiooni korral suudaksin neid "biitida" kindlasti.


Aga sõimata idiootideks inimesi on jumalast normaalne. Mis kuradi inimene oled. Ise räägid suure sõnaga et silmaring väike, laisk jne.
Aga sõna võtta teemas millest pole õrna aimugi, meeldib küll.
Usu või ära usu, kedagi ausalt ei huvita, aga ära sõima inimesi.
Aga räägi siis oma seisukohast, et miks sina arvad et kõik meie oleme idioodid ja sina tarkur number üks?
Räägi meile ja lükka kõik väited ümber et mitte midagi ei ole toimumas maailmas ja et kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab ja et uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.
Räägi meile, me kõik kuulame. ???

taipupole
26.01.10, 20:20
Mitte midagi ei ole toimumas maailmas, kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab, uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.

Jah.

pastilaa
26.01.10, 20:24
Jah.


+1

muruntau
26.01.10, 20:33
Jah.

+2

taiki
26.01.10, 20:37
Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud.

Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?

taiki
26.01.10, 20:46
Ma eeldan, et ta pidas silmas planeeritud genotsiide Ermeni Soykırımı, Holocaust, Holodomor aga miks mitte Huttud/Tutsid või Etioopa kus rahuvalvajad poliitlise korreketsuse huvides pealt vaatasid kuidas tsiviliste kasti löödi


Ei usu, et ta seda silmas pidas. Kui pidas siis sellega isiklikut küll ei nõustu. Genotsiid iseenesest ei ole eesmärk. "Süsteem" ei taha inimestele halba teha halva tegemise eesmärgil. See, et inimesed kannatava on tagajärg, mitte eesmärk. Ise ei pea Holocausti "süsteemi"( nagu ta on seda tänapäeval), poolt tehtud asjaks. Tavaliselt ei ole genotsiidid teistes riikides "süsteemi" jaoks iseeneset eesmärk vaid on asi mille ära hoidmiseks ühel või teisel põhjusel midagi ei tehta. NSVL ja Natsi Saksamaa olid imo. suuresti teistsugused kui seda oli samal ajal USA ja praegune Euroopa ning USA. Paraleele muidugi on palju, kuid on väga tähtsad erinevused. Holokausti ma kohe kindlasti "süsteemi" nagu ta on praegu arvele ei paneks. Praeguses olukorras on palju raskem läbi näha valedest ning "süsteemi" olemasolust ning tegutsemisest.

taipupole
26.01.10, 22:14
Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud. Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?


Ma ei saa väga hästi aru, et mida sa soovid, et tõestataks? Seda, et maailma ei juhi mingi rikaste punt?

Svenza
27.01.10, 02:24
super

hoss23
27.01.10, 02:26
sweet

Koit
27.01.10, 02:29
http://www.youtube.com/watch?v=jyYZUhSeRYc

rasmer
27.01.10, 02:42
http://cdn-i.dmdentertainment.com/funpages/cms_content/17644/conspiracynew.jpg

http://www.cracked.com/funny-44-conspiracy-theories/ :D
(pildil erinev teooria, aga point sama)

Codecci
27.01.10, 04:16
Aga sõimata idiootideks inimesi on jumalast normaalne. Mis kuradi inimene oled. Ise räägid suure sõnaga et silmaring väike, laisk jne.
Aga sõna võtta teemas millest pole õrna aimugi, meeldib küll.
Usu või ära usu, kedagi ausalt ei huvita, aga ära sõima inimesi.
Aga räägi siis oma seisukohast, et miks sina arvad et kõik meie oleme idioodid ja sina tarkur number üks?
Räägi meile ja lükka kõik väited ümber et mitte midagi ei ole toimumas maailmas ja et kõik sõjad ja tegevused on olnud nii nagu ajalugu väidab ja et uudistes on kõik nii nagu on. Ja mitte midagi pole salajast siin ühiskonnas. Ja inimesed ei peaks üldse muretsema ja elu on facking lill.
Räägi meile, me kõik kuulame. ???




Sa postitad OP-sse video mis algab Matrixi lõiguga ja sa tahad, et sind tõsiselt võetaks.

Enivei, ainuke asi, mida ma reaalselt uskuma võiksin jääda (mitte, et ma usuks), on see, et inimene ei käinud kuul. Seal kohapeal oli ainult käputäis inimesi ja failimisruumi seega vähe, oleks teostatav. Aga milline moran üritaks sellist asja nagu 9/11 lavastada kohas kus on sadu tuhandeid inimesi, kaameraid jne, selleks peab sitaks palju inimesi kaasatud olema ja tõenäosus, et kellegi südametunnistus hakkab piinama või keegi läheb ahneks on liiga suur.

Kui sa üritad siin diskussiooni 9/11 või kiibistamise teemal jätkata siis vabandan ette ära, aga mina ei viitsi siin vaidlema hakata, sest mul oleks tõsiselt häbi hiljem kui ma oma aega sellele raiskaks.

Vabandan, et sind ja teisi "uskujaid" idiootideks kutsusin, reageerisin üle veidi.

levis
27.01.10, 07:37
Arvan, et juustust kera käisid nad katsumas küll, seal lihtsalt varjudemäng jne. Aga mis puudutab 9/11, siis see, et teraskarkass hoone WTC 7 kukkus põlengu tagajärjel vabalangemise kiirusel kokku nagu korralikult õhatud ehitis, see lihtsalt pole loogikale vastuvõetav. Ning see on vaid üks paljudest-paljudest kummalistest nähtustest 9/11 ümber.

SanderT
27.01.10, 08:21
Alustame heledates toonides. Aitäh sulle, Taiki! Tänu sinule viitsisin lõpuks ennast ametlikuks kasutajaks teha pokkeriprodes.

Ütlen kohe ära, et alljärgnev tekst ei ole kelkimine, teiste arvelt oma egopõllu väetamine ega kellegi sihipärane mahategemine.

On suurepärane, kui inimesed vaatamata oma vanusele, tegevusalale või haridustasemele "iseenesestmõistetavates" asjades descarteslikult kahtlevad. Ma loodan, et mõnigi aspekt, mille ma su jutust välja toon, päästab sind tulevikus live-conversationites kergest häbist.



Ma arvan, et need kes oma uurimust on siin teinud kirjutavad googlesse midagi sellist, et 9/11 inside job, bombs WTC jms, nad ei kirjuta 9/11 conspiracy debunked jms.

See post, kus sa uurimustöödest kirjutasid, ajas mind kihistama nagu 11-aastast tüdrukut, kes kogemata poiste riietusruumi jalutas. Google, Altavista, isegi scholar.google.com jms kasutamine info leidmiseks ei ole uurimustöö. See on vaba aja veetmine alternatiivmeedia seltsis. Tahad uurimustööd teha, ebscohost.com (võin PM-is TÜ parooli anda) või tõesti scholar.google.com ja eelretsenseeritud teadusartiklid (peer-reviewed). Et, kui sa seltskonnas räägid oma huvidest, never-EVER ära kasuta liitsõna uurimustöö või uurimus. Ütle lihtsalt, et oled uurinud või köidab jne. Sest kui seltskonnas on juhuslikult kasvõi 1 vähegi ekstravertsem inimene, kes ise mõne uurimustööga tegelenud on, (a'la Baka, Magister või mõni tillem, mis pole referatiivne) siis võid väikse ämbri külma pissi kaela saada.
Ahjaa, ma räägin sotsioloogilistest, üldisemalt humanitaarteaduste uurimustöödest. Enne kui geenitehnoloogidest ja astrofüüsikutest foorumikasutajad leveldama tulevad. :)



Ei väida, et nad plaanivad seda, väidan et see juba käib. Jah olen nõus, et selline kontroll on kehvem majanduse arengule kui vabadus, aga miks arvad, et rikkaid kotib majanduslik areng? Neit kotib raha ja oma mõjuvõimu suurendamine, majanduse iseenesest ei ole neil mingi eesmärk.

Nii, oletame et sinu "teooria" rikaste maailmavallutusest läheb täide. Kõik vaesed, upper/lower keskklass istuvad kuskil puuris või on kiibistatud ning võimetud omapäi otsuseid vastu võtma/arvamusi genereerima. Kamoon, mees! Rikas olemine tähendabki ju seda, et sa saad oma mõjuvõimu ja rahaga panna vähem rikkad ning vähem mõjukamad inimesed tegema midagi sinu eest. Ja seeläbi suurendada oma rikkust ja oma mõjuvõimu. Kui kõik peale miljonäride, okei miljardäride, oleks suukorvistatud mõtlemisvõimetu mass, kaoks ju rikastel väljakutse. Sellist asja nagu rikkus ei eksisteeriks enam, kõik endised rahabossid oleks hall keskklass. Kui keskmine varandus maailma nö "vabadel" e. rikastel, kel pole kiipi kuklas ja suukorvi ees, oleks 1 miljard taala, tunneks miljardär end nagu praegu lower keskklass Eestis. Tegelt isegi veel hullemini, sest nad teavad, et kunagi oli aeg, kui nad said oma ressursse suunata, investeerida, mõjuvõimsana manipuleerida inimestega oma eesmärkide saavutamiseks jne. Kõik see kaoks, mis nad teeksid siis, hakkaks pulli pärast omavahel valuutat vahetama? Enamik ropprikkaid ei ole oma haridust pärandatud raha eest ostnud ja ilmselt mõistavad, et ilma ülejäänud ühiskonnakihtideta pole nende positsioon essugi väärt. Ja vähe looduslikum aspekt ka: Kui kõik überwealthy inimesed ülejäänud populatsiooni ketti paneks ja robotlikeks muudaks, peaksid nad ilmselt hakkama omavahel paarituma. Kuna verd ei saa "ketikoera" omaga solkida, tekib lõpuks sarnane olukord nagu kunagi (ajalugu vajab kordamist) Euroopas, kus pidev kuninglike ja muidu sinivereliste omavaheline hooramine viis genotüübi mädanemiseni ja lastel oli sünnist saati pagasina haigustekompott kaasas.


siis on nad abordi, "stem cell inglise k."

Äkki oli näpukas, abort on sünnituse kunstlik katkestamine. Stem cell on otsetõlkes tüvirakk ja kui ma väga ei eksi, on tegemist mingite haiguste ravimisega viisil, et kuskil laboratooriumis miksitakse mingi rakk kokku ja istutatakse see patsiendi kehasse. Nö "jumala kätetöö" vigade parandus. Tüvirakk on stem cell kindlasti, definitsioonis võin eksida kuna bioloogia on olematu mul, keegi nupukam võiks sõna võtta.


Rikkad ei mõtle nii, et oh teeme töölisklassi rikkamaks ja saame ise ka rikkamaks,

Mida rohkem raha on "töölisklassil", seda rohkem ta seda kulutab.

1) Mida rohkem Vanja poes kulutab, seda rohkem maksab ta riigile makse. Riik ei istu meeletute rahatünnide otsas, mingit stabiliseerimisfondid peavad obv olema, muidu vaata lätlaste olukorda. Riik suunab raha tagasi ringlusse, kaks näidet: A) tulude ümberjaotamise näol (sotsiaaltoetused, pensionid, munitsipaalmajad) või B) ettevõtluse edendamiseks (abipaketid hädas firmadele, erinevate ettevõtlusmaksude alandamine). Mõlemal juhul on see ettevõtjale kasulik: variandi B) puhul , noh peaks ilmselge olema, et Sõõrumaa naeratus on veelgi laiem, kui ta vähem erinevaid ettevõtlusmakse maksma peaks ning variandi A) puhul vaata 1 rida alla.

2) Mida rohkem Valdur poes kulutab, seda rohkem saab tulu ettevõtja (poeomanik, tanklaketi suuromanik, pangaomanik/osanik jne), sest käive suureneb, saab tellida suuremaid koguseid väiksema tükihinnaga etc. Pangal on veelgi rohkem nutsu, sest inimene saab palga pangakontole ja jälle törts likviidsust juures.
Ja mida rohkem tulu saab ettevõtja, seda rohkem tulu saab ka alamkeskklass ja lihttööline, sest kasumi suurenedes tõuseb paratamatult ka palk. Ennetades küsimust, et miks peaks ihne rikkur tavainimese palka tõstma, vastasel juhul läheb kassiir ja vahetuse vanem Rimist Selverisse, sest seal pakutakse sama töö eest rohkem.
Sa vist kuskil siin mainisid, et oled end majandusteemadega kurssi viinud. Ma üldiselt ennast majanduses absoluutselt tugevaks ei pea, aga noh, vabaturumajanduse eelised peaks common knowledge olema, eriti kui nii karvaseid teooriaid punuda nagu sina! :)



Suht naljakas, et inimesed arvavad, et on vaja postitada oma arvamus nii lyhidalt. Tõesti arvate, et kedagi kotib kellegi poolt/vastuhääl kui nad pole seda in. isegi kohanud.

Pointless täiesti. Ei viitsi ei taha on lihtsalt vabandus, ma arvan et pigem ei saa/oska. Palun tsiteerige minu midagi minu postidest, nii et see kontekstist väljas pole ja lükake umber faktidega. Good luck with that. Kui ei viitsi miks üldse postitada midagi?

Proovisin nagu sinu soovi täita, kontekstist tirisin välja ainult tüviraku ja uurimustöö, aga need olidki lingvistilised möödalaskmised.
Natuke ülekohtune on nõuda inimestelt argumenteerimist kui su enda postid on ikka päris faktivaesed. Enamik juttu on õhust võetud, a'la vaatasin filmi või guugeldasin. See pole eriti põhjapanev, too parem statistikat, seleta eluliste näidetega, selgita mõttekäiku, too näiteid jne. Samuti soovitan sul oma tekst alati üle lugeda enne "post" nupu vajutamist. Kipub teine ümmargune ja laialivalguv olema ja seepärast teistel raske argumenteerida (sinu genotsiiditeemalisest postist ei saanudki aru). Et kui juba nii anaalmenetlevalt teiste ignorantsusele ja/või ettesöödetud info kinnisilmi uskumisele tähelepanu juhtida, tee seda properly. :)

Mul on loll komme venivaid lauseid trükkida, loodan, et liiga silma ei riiva.

Ahjaa, siin oli juttu igasugustest parameetritest, mille järgi tõlgendada inimese olemust:
Vanus: 19
Haridus: Kesk, esmakursuslane ülikoolis
Pokker: Kuus varieeruvalt 10-20 MTT turnat buy-in (2-10 EUR)
Pärit tavalisest keskklassi perest, sente ei loe aga kõht on täis.
Peenise pikkus: PM

Btw, mulle meeldisid sebastian_du ja muruntau postid sisu poolest, pastilaa ning pwndre tõmbasid sarkasmiga koti pähe teistele :-*

muicelago
27.01.10, 08:24
Kuul käimise kohta on Mythbusters'itel hea osa - Moon Landing :D

muruntau
27.01.10, 11:55
http://www.elu24.ee/?id=217050

Täpselt nii maailma asjad käivadki.

pastilaa
27.01.10, 12:01
http://www.elu24.ee/?id=217050

Täpselt nii maailma asjad käivadki.


Ty. Väga hea artikkel. Mind muutis igatahes. Kurvaks tegi muidugi see rahvusegregori teema...

pastilaa
27.01.10, 12:07
Lisan omalt poolt ka ühe teemaga haakuva video. Paraloogia vallast:

http://www.elu24.ee/?id=169317

EDIT: Egiptuse SALAtehnika.

muruntau
27.01.10, 12:17
Vaadates mis masti mehed nendes artiklites sõna võtavad hakkab ka minu mõttemaailm muutuma.

Sebastian_du
27.01.10, 14:09
Ei usu, et ta seda silmas pidas. Kui pidas siis sellega isiklikut küll ei nõustu. Genotsiid iseenesest ei ole eesmärk. "Süsteem" ei taha inimestele halba teha halva tegemise eesmärgil. See, et inimesed kannatava on tagajärg, mitte eesmärk. Ise ei pea Holocausti "süsteemi"( nagu ta on seda tänapäeval), poolt tehtud asjaks. Tavaliselt ei ole genotsiidid teistes riikides "süsteemi" jaoks iseeneset eesmärk vaid on asi mille ära hoidmiseks ühel või teisel põhjusel midagi ei tehta. NSVL ja Natsi Saksamaa olid imo. suuresti teistsugused kui seda oli samal ajal USA ja praegune Euroopa ning USA. Paraleele muidugi on palju, kuid on väga tähtsad erinevused. Holokausti ma kohe kindlasti "süsteemi" nagu ta on praegu arvele ei paneks. Praeguses olukorras on palju raskem läbi näha valedest ning "süsteemi" olemasolust ning tegutsemisest.


Kui näljahäda konstrueerimises võib näha eesmärk/tagajärg suhet siis gaasikambreid ehitades ei saa olla ühtegi teist suunda peale genotsiidi. "Süsteem" ei pruugi tahta inimestele halba aga "süteemi" jaoks ei ole mitte kõik homo sapinesid inimesed. Ja kui spontaaset meie hea nemad halvad massitapmist võib mitte süsteemseks pidada siis rõugetekkide jagamisse(USA) on kaheselt võimatu suhtuda.

Olen nõus et praegu võib valedest läbi nägemine olla raskem samas on ka nende peitmine raskem. Kui Venetzuela rahutuste 1 hukkunu oli maailmas iga riigi meedias siis vaid paarkümmend aastat varem sai Pinochet kaunis kaua tegutsed enne kui keegi üldse uskuma hakkas et mees päris puhas pole.


Abort ja stem cell on kaks väga erinevat samas tugevalt seotud teemat. Kuna üks liin SC uuringutest tegeleb võimaliku raku eemaldusega embriodelt siis on kaunis oluline paika panna millal inimene muutud inimeseks. Religiooselt viljastumise hetkest, bioloogiliselt mitte enne 12.nädalat


"Töölisklassi" rikkuse/vaesuse kohta saaks teha eraldi teema. Kulutamise kohapealt on ülalkirjutajal õigus aga sealt tuleks jätkata. eesmark on suurendada "sundkulutuste" hulka, laenud kasutu masstarbimine jne on selle aluseks.


Ilmselt peame hakkama jagama kas alateemadesse vms kuna see quote quoteimine on kaunis tülikas. Teiseks pooldan, et kui keegi arvab, et et siin pakkutu ja räägitu on rumal siis võib ta selle välja öelda aga elu24 linke pole küll mõtet postitada

$$$
27.01.10, 14:26
Miks on elu24 kehvem kui sinu jutt?

Ma arvan, et sind hoopis juhivad maailmavalitsejad, kes tahavad näida hästi rumalatena, et siis keegi neid ei kahtlustaks. Umbes nagu level 3 või midagi.

Sebastian_du
27.01.10, 15:34
Miks on elu24 kehvem kui sinu jutt?

Ma arvan, et sind hoopis juhivad maailmavalitsejad, kes tahavad näida hästi rumalatena, et siis keegi neid ei kahtlustaks. Umbes nagu level 3 või midagi.


Kas elu24 on kehvem või mitte ei ole küsimus. Küsimus on et see on selgelt OT.

See teine comment on ilmselt lvl 6 sest mina küll läbi ei apsa mida sa öelda tahad. Et juhivad ja näivad ja mis? Seos eelnevaga puudub täiesti, seega ka OT

taiki
27.01.10, 17:04
Tnx pika vastuse eest. Ise pole viitsinud väga pikki asju põhjalikult punuda, a nüüd nägin, et vähemalt keegi luges läbi :D. Ok hakkan pihta siis



Alustame heledates toonides. Aitäh sulle, Taiki! Tänu sinule viitsisin lõpuks ennast ametlikuks kasutajaks teha pokkeriprodes.

Ütlen kohe ära, et alljärgnev tekst ei ole kelkimine, teiste arvelt oma egopõllu väetamine ega kellegi sihipärane mahategemine.

Ma arvan, et ei ole mõtet öelda ennem millest jutt räägib, igaüks kes loeb laseb asja läbi oma subjektiivse filtri ja teeb omad järeldused. Peaks olema loomulik, et tekst ei ole ükski nendest asjadest. Miks peaks keegi seda toonitama? Kui just.....


On suurepärane, kui inimesed vaatamata oma vanusele, tegevusalale või haridustasemele "iseenesestmõistetavates" asjades descarteslikult kahtlevad. Ma loodan, et mõnigi aspekt, mille ma su jutust välja toon, päästab sind tulevikus live-conversationites kergest häbist.
See post, kus sa uurimustöödest kirjutasid, ajas mind kihistama nagu 11-aastast tüdrukut, kes kogemata poiste riietusruumi jalutas. Google, Altavista, isegi scholar.google.com jms kasutamine info leidmiseks ei ole uurimustöö. See on vaba aja veetmine alternatiivmeedia seltsis.Tahad uurimustööd teha, ebscohost.com (võin PM-is TÜ parooli anda) või tõesti scholar.google.com ja eelretsenseeritud teadusartiklid (peer-reviewed). Et, kui sa seltskonnas räägid oma huvidest, never-EVER ära kasuta liitsõna uurimustöö või uurimus. Ütle lihtsalt, et oled uurinud või köidab jne. Sest kui seltskonnas on juhuslikult kasvõi 1 vähegi ekstravertsem inimene, kes ise mõne uurimustööga tegelenud on, (a'la Baka, Magister või mõni tillem, mis pole referatiivne) siis võid väikse ämbri külma pissi kaela saada.

Miks kasutasid sõna "descarteslikult"? Kas see pole kelkimine? Kas on olemas kahtlemise tavaline mõiste ja siis mingi eri vorm kahtlemisest mida nim. selle filosoofi järgi? Ma arvan, et see sõna on sinna pandud mitte oma argumendi tugevdamiseks vaid mõnel teisel eesmärgil.

Jällegi igasugune tüdruku kihisemine on täiesti teemaväline isiklik "maha tegemine". Miks ajas kihisema see kui mida rääkisin uurimustööst ja kui mkva paar posti varem kasutas sama sõna mitte selle tegelikus tähenduses sind ei ajanud?

See uurimustöö sõna on jällegi välja võetud ilma kontekstita. Räägin siis natuke kontekstist. Kõigepealt ütles mkva, et tegi 2 kuud uurimustööd nii, et tal olid unetud ööd. Mitte muidugi üürimustööd nii nagus see sõnaraamatus on vaid "uurimise tööd". Käis jutt selle "uurimustöö" kohta ja siis oli see sõna juba nii mitu korda läbi käinud et ise kirjutasin sama. Uurimustöö on jh see tiitellehega ja muu rangete reeglitega tehtud asi, aga keegi kes loeks neid poste järjest ei arvaks, et mida ma mainisin oli uurimustöö. Mida ma silmas pidasin oli lihtsalt "tõe otsimine" Tõsi, mul lasub siiski mõningane süü ja oleks pidanud panema jutumärkidesse selle. Kuid see on suht offtopic tähenärimine.



Nii, oletame et sinu "teooria" rikaste maailmavallutusest läheb täide. Kõik vaesed, upper/lower keskklass istuvad kuskil puuris või on kiibistatud ning võimetud omapäi otsuseid vastu võtma/arvamusi genereerima.


Nope, pole seda öelnud ja minu "teooria" ei ole selline. Olen igasuguste kiibi, kuumaandumise ja WTC vandenõuteooriate vastane, mida olen ka väitnud korduvalt selles teemas. "Rikastel" ei ole vaja mingit vandenõud oma eesmärkide täitmiseks.

Ma ei ütle, et see toimub kuskil tulevikus või, et toimub mingi järsk ülevõtmine kus kõik tehakse orjadeks. Minu seisukoht on et rikkad juba suuresti kontrollivad maailma(mitte küll täielikult, kuid kontroll kasvab) ja et põhimõtteliselt ongi kõik rohkem või väem orjad(v.a. rikkad loomulikult), nu siin oleneb kuidas keegi defineerib sõna "ori". Töölised peavad tööd tegema mitte ainult oma elus hoidmiseks vaid ka rikaste jaoks, kes tarbivad tunduvalt rohkem kui nemad ja ei kasuta kõiki nende(orjade) töö vilju isegi ära. Sama asi oli feodaalajal, tõsi kogu majandus oli lihtsalt vähem arenenud ja seetõttu oli orjade elu ka palju raskem, tänapäeva orjad saavad lubada omale igasugu mugavusi, aga sõna põhimõtteline tähendus säilib imo. Sellest teemast rohkem kunagises postituses mille ma teen lähiajal.



Kamoon, mees! Rikas olemine tähendabki ju seda, et sa saad oma mõjuvõimu ja rahaga panna vähem rikkad ning vähem mõjukamad inimesed tegema midagi sinu eest. Ja seeläbi suurendada oma rikkust ja oma mõjuvõimu. Kui kõik peale miljonäride, okei miljardäride, oleks suukorvistatud mõtlemisvõimetu mass, kaoks ju rikastel väljakutse. Sellist asja nagu rikkus ei eksisteeriks enam, kõik endised rahabossid oleks hall keskklass. Kui keskmine varandus maailma nö "vabadel" e. rikastel, kel pole kiipi kuklas ja suukorvi ees, oleks 1 miljard taala, tunneks miljardär end nagu praegu lower keskklass Eestis. Tegelt isegi veel hullemini, sest nad teavad, et kunagi oli aeg, kui nad said oma ressursse suunata, investeerida, mõjuvõimsana manipuleerida inimestega oma eesmärkide saavutamiseks jne. Kõik see kaoks, mis nad teeksid siis, hakkaks pulli pärast omavahel valuutat vahetama? Enamik ropprikkaid ei ole oma haridust pärandatud raha eest ostnud ja ilmselt mõistavad, et ilma ülejäänud ühiskonnakihtideta pole nende positsioon essugi väärt. Ja vähe looduslikum aspekt ka: Kui kõik überwealthy inimesed ülejäänud populatsiooni ketti paneks ja robotlikeks muudaks, peaksid nad ilmselt hakkama omavahel paarituma. Kuna verd ei saa "ketikoera" omaga solkida, tekib lõpuks sarnane olukord nagu kunagi (ajalugu vajab kordamist) Euroopas, kus pidev kuninglike ja muidu sinivereliste omavaheline hooramine viis genotüübi mädanemiseni ja lastel oli sünnist saati pagasina haigustekompott kaasas.Äkki oli näpukas, abort on sünnituse kunstlik katkestamine. Stem cell on otsetõlkes tüvirakk ja kui ma väga ei eksi, on tegemist mingite haiguste ravimisega viisil, et kuskil laboratooriumis miksitakse mingi rakk kokku ja istutatakse see patsiendi kehasse. Nö "jumala kätetöö" vigade parandus. Tüvirakk on stem cell kindlasti, definitsioonis võin eksida kuna bioloogia on olematu mul, keegi nupukam võiks sõna võtta.Mida rohkem raha on "töölisklassil", seda rohkem ta seda kulutab.

Tähendab küll jah, aga see ei tähenda seda, et antud olukord on aus, võrdne või moraalne. Sellest, et rikastel midagi teha pole ja nad kurvaks lähevad kuna ei saa enam manipuleeriada kedagi on mul absoluutselt pohh, tööd tegevate inimeste hulk on tunduvalt suurem ja juba aususe aspektist on nende heaolu tähtsam. Võibolla oleks see nende jaoks mõeldamatu, aga äki peaksid rikkad ka hakkama produktiivset tööd tegema nagu kõik teised. Päranduse kohta niipalju, et selle (http://www.ml.com/index.asp?id=7695_7696_8149_63464_67896_67897) kohaselt on 18 protsenti varast päritud ja 37 protsenti äri omamise/müügist saadud. Suhteliselt suur osa siiski pärandatakse, moodustab poole sellest osast mis "ise teenimisega" saadakse. Viimane on samuti imo pea alati ebaaus, aga ei hakka selle koha pealt väga vatrama, teen 1 parema suure posti, kus kompaktsemalt seletan ära. Imo pärandamist kas ei tohiks üldse olla või siis väga minimaalsed summad. Robotite juttu ka jälle, selle peale ei oska midagi kosta. Kogu see kedratud jutt insestist on samasugune, see on rohkem sinu välja mõeldis. Ma ei näeks tulevikku sellisena.


Äkki oli näpukas, abort on sünnituse kunstlik katkestamine. Stem cell on otsetõlkes tüvirakk ja kui ma väga ei eksi, on tegemist mingite haiguste ravimisega viisil, et kuskil laboratooriumis miksitakse mingi rakk kokku ja istutatakse see patsiendi kehasse. Nö "jumala kätetöö" vigade parandus. Tüvirakk on stem cell kindlasti, definitsioonis võin eksida kuna bioloogia on olematu mul, keegi nupukam võiks sõna võtta.
Quote from: taiki on Yesterday at 20:37:41

Jap, suht näpukas. Mingi jutt oli postis, konservatiivide kohta Ameerikas, ei tea, see juhtus kuidagi nii et kustutasin vahepealt midagi ära ja 1 "ja" oli seal vahel. Lausest jääb jh mulje nagu oleks öelnud, et need samad asjad. Seda ma nii ei mõtlenud. Kuid süü jällegi täielikult minul. Tnx, et viitsisid välja noppida selle.



1) Mida rohkem Vanja poes kulutab, seda rohkem maksab ta riigile makse.

Vanja on juba maksnud tulumaksu ja igasuguseid muidu võimalikke makse ning tema palga on väiksemaks vägistanud ka tööandja ja nüüd lõpuks saab ta osta kaupa, mille vahendamise ja tootmise eest teenitava tulu eest on erinevad firmad juba makse maksnud, see väljendub hinna toote hinna tõusus. Raha kulutamine ei ole maksustatud, "juurde tulev raha" on maksustatud.


Riik suunab raha tagasi ringlusse, kaks näidet: A) tulude ümberjaotamise näol (sotsiaaltoetused, pensionid, munitsipaalmajad) või B) ettevõtluse edendamiseks (abipaketid hädas firmadele, erinevate ettevõtlusmaksude alandamine). Mõlemal juhul on see ettevõtjale kasulik: variandi B) puhul , noh peaks ilmselge olema, et Sõõrumaa naeratus on veelgi laiem, kui ta vähem erinevaid ettevõtlusmakse maksma peaks ning variandi A) puhul vaata 1 rida alla.


Ma ei saa nüüd jällegi poindine pihta, suht üldtuntud tõdedest räägid siin. Kes makse maksavad on töölised ja rikkad. Rikkad maksavad küll makse, aga nad ei tee tööd. Infrastruktuuri ülal pidamine on muidugi hea ja selle vastu ma ei protesteerinudki kunagi. Ma ei seleta praegu veel lahti päris lahti siin, point on töö tegemises ja mis juhtub siis kui raha saab keegi, kes tööd ei tee. Inimesed ei tee raha, nad teevad asju ning raha on "sertifikaat asja olemasolule".Raha on(peaks olema) paber, mis kinnitab mingi asja olemasolu ja siis saab seda teiste samasuguste paberite vastu vahetada või asja vastu vahetada, mis kuskil olemas on. Kui keegi lihtsalt aktsiate odavalt ostmise ja kallilt müümisega nt. omale raha teenib, siis kui ta ostab omale kaatrid, autod jms siis keegi peab need ikkagi valmistama, kuskilt peavad need asjat tulema. Rikkad isiklikult tööd ei tee, seetõttu langeb raha väärtus ja langeb ka kogu tehtud töö väärtus.

Halb on ka suurtele ettevõtetele abi andmine, mida tihti tehakse, küll mitte otseselt vaid maksude peamiselt vähendamisega, kuid ka muude asjadega, on väga "ebaaus"(ei oskand paremat sõna panna).



2) Mida rohkem Valdur poes kulutab, seda rohkem saab tulu ettevõtja (poeomanik, tanklaketi suuromanik, pangaomanik/osanik jne), sest käive suureneb, saab tellida suuremaid koguseid väiksema tükihinnaga etc. Pangal on veelgi rohkem nutsu, sest inimene saab palga pangakontole ja jälle törts likviidsust juures.
Ja mida rohkem tulu saab ettevõtja, seda rohkem tulu saab ka alamkeskklass ja lihttööline, sest kasumi suurenedes tõuseb paratamatult ka palk. Ennetades küsimust, et miks peaks ihne rikkur tavainimese palka tõstma, vastasel juhul läheb kassiir ja vahetuse vanem Rimist Selverisse, sest seal pakutakse sama töö eest rohkem.

See on ilmselt kogu jutust kõige hullem lõik, täielik "clusterfuck".
Algul esimese kahe lause lause kohta. Mida rohkem Valdur TEMA poes kulutab saab tulu ettevõtja. Sama analoogia võiks tuua muude firmadega, st mitte parim toode/teenus pole tähtis vaid see, SINU oma ostetakse, seetõttu on suurtel korporatsioonidel väga suured investeeringud teiste firmadega "nussimiseks"(tavaliselt, aga mitte ainult, riigi abiga) ning mitte oma toote/teenuse parandamiseks. Ma ei näe kuidas Valduri siisetulek ja pangakontole igal kuul laekuv raha kasvab sellest, kui ta poes rohkem ostab aga whatever.

Järgmine lause oli kõige hullem imo: "mida rohkem tulu saab ettevõtja, seda rohkem tulu saab ka alamkeskklass ja lihttööline, sest kasumi suurenedes tõuseb paratamatult ka palk." Siin on suur probleem, palk ei tõuse kasumist, miks peaks "rikkur" rohkem palka maksma, kui ta rohkem kasumit teenib. Sellest ei muutu müüja jaoks midagi. Nagu sa ütlesid siis selle Selverivärgi korral peab ta teatud välja kujunenud palka maksma, muidu keegi ei töötaks, aga see ei ole seotud kasumiga, see on seotud töökäte nõudusest ja tihti alampalgast. Kui see "muidu läheb teisse poodi müüaks/koristajaks" asi koguaeg kehtiks siis poleks seatud sellist asja nagu alampalk. Lühidalt, firmad maksavad alati nii vähe palka kui on võimalik maksta(seda suurem profit), palga määrab tööturul pakutavate töökäte rohkus(erineva kvalifikatsiooniga töölisi erinev hulk). Firmade point on teha kasumit(omaniku jaoks), mitte pakkuda parimat toodet/teenust ega maksta head palka. Hea toode/teenuse tegemine võib olla üks võimalus rohkem kasumit teha, aga see aga see ei ole ainuke. Neid ei tohikski tegelikult rohkem olla




Sa vist kuskil siin mainisid, et oled end majandusteemadega kurssi viinud. Ma üldiselt ennast majanduses absoluutselt tugevaks ei pea, aga noh, vabaturumajanduse eelised peaks common knowledge olema, eriti kui nii karvaseid teooriaid punuda nagu sina! :)


Kurssi viimine jällegi suhteline, pinnapealsed teadmised on olemas ja natuke mõelnud sellele. Tugevaks ma kohe kindlasti end ei peaks. Vabaturumajandus töötaks väga hästi, kui ei oleks juba eelpool pikalt ja laialt räägitud asja nagu "süsteem". Kui initsatiiv oleks teha parim toode/teenus ja siis turg ise määrab mis firmad põruvad ning mille tooted müüvad hästi, tänapäeva maailmas see kahjuks nii ei ole. Tähtis on profit, ükskõik kuidas see saadakse. Nad ei mõtle nii, et ugh teeme kõigil elu paremaks ja siis läheb endal ka, seda näitab praegune majanduskriis. Kõik tirivad omale rohkem profitit, olles ainuke firma kes heast peast "annab oma raha ära" suuremate palkade jms näol ei jää ellu. Riik peab ikkagi reguleerima.

Millise minu tehtud posti järgi järeldad, et ma ei tea vabamajanduse üksikasju ega eeliseid? Täpsemalt eeliseid mille ees, kommunismi, fašismi? See, et keegi on suutnud teha veel sitema süsteemi, kui meil ei tähenda, et meie süsteem on parim võimalik. Kui ma leian endast 2 kehvemat jooksjat, siis see ei tee minust veel head jooksjat.

Anywayz, ma arvan, et sain vastatud asjad nii nagu tahtsin, oleks saanud pikemalt ja põhjalikumalt, aga ma arvn, et teen seda tulevases postis kunagi. Mingid diagrammid jms, et oleks parem ettekujutus.

Sorry, komasid on ilmselt kõvasti puudu, ei tohiks väga raskendada lugemist ja poindist aru saamist

Veelkord, suur tänu vastuse eest. See, et suudad oma argumendid esitada on siin foorumis juba harv nähtus, enamus quotevad midagi mis nende kõrvus hästi heliseb ja panevad +1 ja ongi kõik.

Edit: Probleem mis ennegi on esile kerkinud, kirjutan korra välja ennem kui keegi hakkab posti tegema ja aega raiskama. Igal pool kus ma ütlen rikkad pean ma silmas rikkaid omanikke, mitte juhte.

taiki
27.01.10, 17:18
Kui näljahäda konstrueerimises võib näha eesmärk/tagajärg suhet siis gaasikambreid ehitades ei saa olla ühtegi teist suunda peale genotsiidi.


Võibolla on siin jällegi valesti arusaamine, ma ei öeldnud, et genotsiide ei toimu, vaid ütlesin, et need pole eesmärgid iseenesest(siin pean silmas "süsteemiga" seotud genotsiide). Genotsiid on sõna mis ei vihja selle teo(ühtiva rahva-/rassi-,religioose grupi inimeste hävitamine) motivatiivile. Holokaust oli teistsugun, Hitleri motiiv oli lihtsalt juutide vihkamine; mõjuvõimu, rikkust ega muud sellist ta juurde ei saanud sellest, sel juhul oligi genotsiid eesmärk. Ei teagi täpselt miks ta selline oli, aga 1 lugu olen kuulnud, et väikse Hitleri viiuliõpetaja ültes talle, et ta on andetu. Ta õpetaja oli, you guessed it, juut :D. Hetkel

Hetkel kritiseerisin seda, et minu arust ei ole õige Hitleri ja isegi Lenini tegusid süüks panna sellele "süsteemile", need olid omaette. Meie "süsteem" on samuti süüdi arvukate inimeste surmas, aga nendest koolides ajalooõpikud vaikivad(tean kuna just praegu on mul 12. kl ajaloos käsil, II MS.) Vietnami sõda kirjeldatakse küll, kuid paljud muud vähem tuntud inimeste tapmised jäävad välja ja Vietnami sõda ei kujutatud ligilähedaseltki sama halvustavalt kui Hitleri tegusi.

Selle stem cell koha pealt jh, omad vitsad peksavad, väljendasin valesti ennast, minu süü. Ei tahtnud öelda, et need samad asjad.

muicelago
27.01.10, 17:33
Lol, targalt kulutate oma aega ;D

taiki
27.01.10, 17:37
Lol, targalt kulutate oma aega ;D


Lol. Ma arvan, et võrreldes ükskõik mis telesaate vaatamise, hollywoodi filmi vaatamisega või mistahes aja raiskamisega, mida ei tehta mitte vähe, on see aeg siin palju targemalt kulutatud. Thank god for internet lol. Pole üle kuu aja kordagi telekat vaadanud(telekanaleid).

Edit: Mis on sinu nägemus siis targalt ja produktiivselt kulutatud ajast, peale ise valdava vaba aja kulutad?

muruntau
27.01.10, 20:24
Kas jõuluvana on olemas?

taiki
27.01.10, 20:28
Kas jõuluvana on olemas?


Jõuluvana on jällegi hea näida väljamõeldud asjast rikkurite poolt, vandenõu mille algmed ulatuvad kaugele ajalukku. Valetatakse lastele, et teenida hooajaliselt suuri profiteid. Õudne lihtsalt, "süsteem" ajab püsti oma koleda pea igal pool.

$$$
27.01.10, 20:33
JÕULUVANA ON OLEMAS!

kalkaan
27.01.10, 20:41
Jõuluvana on jällegi hea näida väljamõeldud asjast rikkurite poolt, vandenõu mille algmed ulatuvad kaugele ajalukku. Valetatakse lastele, et teenida hooajaliselt suuri profiteid. Õudne lihtsalt, "süsteem" ajab püsti oma koleda pea igal pool.

Kõik oleneb sellest, mida suudad või tahad märgata ning tähele paned.

muruntau
27.01.10, 20:47
Jõuluvana on jällegi hea näida väljamõeldud asjast rikkurite poolt, vandenõu mille algmed ulatuvad kaugele ajalukku. Valetatakse lastele, et teenida hooajaliselt suuri profiteid. Õudne lihtsalt, "süsteem" ajab püsti oma koleda pea igal pool.


Ja kindlasti oli inimene ka kunagi loom, kes ei söönud, joonud ega tarbinud midagi. Siis said ühel päeval lambist mõned inimesed rikkaks ja panid inimesed sööma ja jooma. Kuradi vereimejad sellised!!!

Sebastian_du
27.01.10, 22:23
Ja kindlasti oli inimene ka kunagi loom, kes ei söönud, joonud ega tarbinud midagi. Siis said ühel päeval lambist mõned inimesed rikkaks ja panid inimesed sööma ja jooma. Kuradi vereimejad sellised!!!

Küsimus pole ju lihtaslt söömises joomises! Mõned näited, Suurbritanias visatakse igal aastal eramajapidamises ära 80 miljardi(sic) naela jagu toitu, EU maksab VÄGA suuri rahasid, et inimesed EI toodaks toiduained, ainuüksi Saksamaa söögikohtades ülejääva/raisatud toiduga saaks (kalori põhiselt) aastas ära toita 75 miljonit inimest. Ometi räägitakse meil peaaegu kogu 3.dat maailma piinavast näljahädast.

Ülejäänud kaupade puhul on küsimus mõistlikuses? Kas sul on vaja kolmandat mobiiltelefoni, mida sa nagu nii iga 3 kuu tagant vahetad. 10 paari tosse?100 paari kingi? Eralennuk või kaks?

Ma ei arvagi, et me peaksime omama ühte koplekti present riideid ja vilte aga piiri tuleb pidada.

Jõulud on kaunis hea näide. Esiteks on minu jaoks tegemist absoluutselt kõige sisutühjama pühaga. Selle algne tähendus ja mõtte on ammuilma kadunud. Eriti lahe on lugeda uudiseid kus lätlased võtsid mingeid ümbersummasid sms laene jõulude ajal. Kas selline käitumine on ratsionaalne?

"Võtsin noorepere laenu, et autote uued veljed osta, rehvegi kulub mitu paari kuus" või kuidas täpsemlt see tsitaat oligi suhtumist on selgelt liiga palju.

lenC
27.01.10, 22:26
Jõulud on kaunis hea näide. Esiteks on minu jaoks tegemist absoluutselt kõige sisutühjama pühaga.

Siis su perekond suckib selle tähistamises. Kõiki asju ei pea maailma mastaabis vaatama.

leits
27.01.10, 22:27
jõulud=more money to the sellers

Sebastian_du
27.01.10, 22:32
Siis su perekond suckib selle tähistamises. Kõiki asju ei pea maailma mastaabis vaatama.


Mis tähendab selle tähistamises?Mille? Juudijumala valesünnipäeva? Või on see sinu juures ainuke kord aastas kus õde/vend/ema/isa koos ühe laua ääres istuvad?

Kui välja jätta materjaalne/religioosne pool siis jääb alles vaid "pereväärtused" AGA minu arvates tuleks oma perekonnaga hästi ja tihedalt läbi saada koguaeg, selleks ei pea mingisugust spetsiaalset päeva väljamõtlema(gg emade/naiste/lastekaitse) et omade vastu natukene austust ja armastust välja näidata

lebovend
27.01.10, 22:35
AGA minu arvates tuleks oma perekonnaga hästi ja tihedalt läbi saada koguaeg, selleks ei pea mingisugust spetsiaalset päeva väljamõtlema(gg emade/naiste/lastekaitse) et omade vastu natukene austust ja armastust välja näidata

pluss miljon vot..selle peale m6tlesin ise ka just need viimased j6ulud.

ok2aa
27.01.10, 23:01
see thread on nagu jõulud. eriti meeldis mulle elus 1 raamatu läbi lugenud bumhunter teise retardideks sõimamas.

Pahvak
27.01.10, 23:04
see thread on nagu jõulud. eriti meeldis mulle elus 1 raamatu läbi lugenud bumhunter teise retardideks sõimamas.


Kvaliteetpostid sul :D

taiki
27.01.10, 23:18
Siis su perekond suckib selle tähistamises. Kõiki asju ei pea maailma mastaabis vaatama.


Lol, see oli lihtsalt naljaga vastus naljaga küsimusele, selles ei olnud midagi tõest. Egas jh, netis sellist asja nagu hääle tooni jms pole, raskem aru saada.

rasmer
28.01.10, 00:46
Kurat, väga tahaks "omanik" olla kui luuserid sellest nii närvi lähevad :D
"Süsteemil" on kindlasti head peod ka...

Codecci
28.01.10, 06:51
see thread on nagu jõulud. eriti meeldis mulle elus 1 raamatu läbi lugenud bumhunter teise retardideks sõimamas.

söö s*tta ahv, selleks ei pea raamatuid lugema, et aru saada kui inimesed retardid on

ja see, et ma bumhundin ei tähenda, et ma mängida ei oska

minu pärast võime HU4rollz teha

ok2aa
28.01.10, 08:29
söö s*tta ahv, selleks ei pea raamatuid lugema, et aru saada kui inimesed retardid on

ja see, et ma bumhundin ei tähenda, et ma mängida ei oska

minu pärast võime HU4rollz teha


kui sa teisi sõimad siis ole valmis, et sulle samaga vastatakse.

bounce
28.01.10, 08:39
jõulude ajal on tööd kõvasti vähem niiet peab meeldima.

nikitheone
28.01.10, 10:17
Kui välja jätta materjaalne/religioosne pool siis jääb alles vaid "pereväärtused" AGA minu arvates tuleks oma perekonnaga hästi ja tihedalt läbi saada koguaeg, selleks ei pea mingisugust spetsiaalset päeva väljamõtlema(gg emade/naiste/lastekaitse) et omade vastu natukene austust ja armastust välja näidata


ma mõtlesin ka nii mõnda aega tagasi. aga kui tihti sa muidu oma emale lambist lilli viid, kui mitte emadepäeva puhul? ja sama teiste asjadega - pere, lastekaitse vms. kingid ei pea alati kallid ja mõttetud olema jõulude aeg, ise kinkisin nt ilusasti pakitud meepurke isetehtud piparkookidega.

noh, mu jutu mõte on selles, et ma mõtlesin nagu sina mingi aeg tagasi, a nüüd olen hakanud jälle neid pühi hindama. + ole väikeste laste keskel jõulude aeg ja sa saad aru, et see ei ole mitte mingil juhul mõttetu.

volde
29.01.10, 16:22
söö s*tta ahv, selleks ei pea raamatuid lugema, et aru saada kui inimesed retardid on

ja see, et ma bumhundin ei tähenda, et ma mängida ei oska

minu pärast võime HU4rollz teha

Huuh, ei tahaks solvata, aga sul paistavad küll suured viha probleemid olema
JÄMEJALA PSÜHHIAATRIAHAIGLA
Telefon: +372 435 4255
Aadress: JämejalaPärsti, Pärsti vald 71024 VILJANDIMAA
GET HELP!!!

vennike
29.01.10, 17:01
Jõulud on kaunis hea näide. Esiteks on minu jaoks tegemist absoluutselt kõige sisutühjama pühaga.




Siis su perekond suckib selle tähistamises. Kõiki asju ei pea maailma mastaabis vaatama.


QFT

Meie pere jõulud on ikka kõige nutsim asi, mis üldse olla saab.

Ma saan aru, kui sa oled oma vanemate ainus laps ja 34-aastaselt elad ikka veel nendega kahetoalises korteris lasnas, siis pole eriti äge.

Rage
30.01.10, 01:46
http://www.gwally.com/news/photos/catintinfoilhat.jpg

Koit
30.01.10, 03:05
Huuh, ei tahaks solvata, aga sul paistavad küll suured viha probleemid olema
JÄMEJALA PSÜHHIAATRIAHAIGLA
Telefon: +372 435 4255
Aadress: JämejalaPärsti, Pärsti vald 71024 VILJANDIMAA
GET HELP!!!

ma ei tea nüüd, aga minu arvates peaksid just need abi saama, kes igat youtube vandenõu teooriat 98,6% tõena võtavad.

volde
30.01.10, 03:59
Nojah. Kurat, poleks arvanud et teema selliseks muutub.
Algne plaan oli viisakas arutelu, ja ikka kerged vaidlused, teema areng.
Kõik oli tore kuni kargasid mehed sisse kes hakkasid sõimama inimesi idiootideks jms. Lihtsalt masendav.
Näiteks mulle meeldib küll seda teemat lahata ja tahakski erinevaid vastuväiteid. (Te olete kõik dongid ja idioodid) polnud just selliste reageerimistega arvestanud.
Kuna juba on tõsised vihahood meestel ja hakkavad arvama inimestest väga halvasti lihtsalt sellepärast et selline teema on käigus, siis oleks vist kõigeparem see teema kustuda ja vältida edaspidiseid konflikte.
Igal inimesel on oma arvamus ja vabadus, et seda arvamust avaldada, aga näha nii need asjad päris ei käi.
Niiet palun kas keegi viitsib selle teema sulgeda??
Ette tänades.

KristjanLaas
30.01.10, 04:12
http://www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs

Is this real life?