PDA

View Full Version : 400NL, 3bet potis enne mind kõva aktsioon



ESTPatrick
19.01.10, 14:24
suht gay koht, tean niipalju et esimene on teh donk aga teine mängija on high stakes regular mängija, mängis madalamal kuna öine aeg ja laudu vähem. mängib tihti 5/10 ja 10/20 laude.

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 485677 (http://www.thehandconverter.com/hands/485677)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

pmatt0 (UTG): $400.00
mkgringo (MP): $528.00
mƶrgen (CO): $383.05
AndrewBoccia (BTN): $400.00
Hero (SB): $400.00
NLFreak (BB): $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with Q :spade: Q :heart:
2 folds, mƶrgen calls $4, AndrewBoccia raises to $16, Hero raises to $52, 1 fold, mƶrgen calls $48, AndrewBoccia calls $36

Flop: ($160.00) 8 :heart: 9 :spade: J :club: (3 players)
Hero checks, mƶrgen bets $16, AndrewBoccia raises to $118

ESTPatrick
19.01.10, 14:52
AndrewBoccia @PTR:

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/AndrewBoccia

setoverset
19.01.10, 14:54
Lihtsalt tema PTRi vaatamine sunnib juba insta foldima.

:-\

pastilaa
19.01.10, 15:13
Lihtsalt tema PTRi vaatamine sunnib juba insta foldima.

:-\



Sedasi pokkeris teenibki, et teised foldivad...

Sebastian_du
19.01.10, 15:15
Dongi minibet on muidugi "keniaalne". Aga suht kindel fold. Kui sina tead et Macgren on donk ju teab AB ka. Donki airiga ei lükka, seega ainukesed käed mida biidime on t-x(t-t) ja kuna me ei saa välistada, et 2 vastu läheme siis ei näe siin peale foldi muud võimalust

antnx
19.01.10, 15:26
Mõtleme mis meid siin biidib. Paneme paika andrew range ja mõtleme mida ta soovib selle raisega saavutada? Mida mõtleb tema, mis sul käes võib olla?

AshrakWhite
19.01.10, 15:27
bleh tüüp ei taha pre stackida ja post paugutab, TPTK?

ESTPatrick
19.01.10, 15:45
Mõtleme mis meid siin biidib. Paneme paika andrew range ja mõtleme mida ta soovib selle raisega saavutada? Mida mõtleb tema, mis sul käes võib olla?


antud juhul polegi mina oluline tema jaoks. kuna ta raisib donki siis tal on piisavalt tugev käsi et allinn minna, selles olen ma kindel. tema PF call häiris mind kõige rohkem, kuna tean et AK, QQ+ on tal insta allinn. PF oli ta range any pocket ja usun et ka miskid random suited connectorid ja pildid, sest fish ka mängus mis annab neile sitaks väärtust, seega tema call PF oli mulle isegi veidi üllatus, eeldasin et tugevad käeb lükkab ta seal sisse. aga probleem ongi et kõik ta mõistatuslikud käed hitivad seda floppi vääga tugevalt, kui ma pole sitaks taga, siis saan ehk 60/40 olukorra parimal juhul.

küsimus ongi kui tihti ma 60/40 siin saan, arvestades et vs fish peaks ta lightimalt stäkkima kui vs reg

lenC
19.01.10, 15:46
umm, miks ta peaks PF QQ+ 4-bettima siin?

ESTPatrick
19.01.10, 15:48
umm, miks ta peaks PF QQ+ 4-bettima siin?


vaata potti, üle 100$ juba mängus, QQ ei mängi just superhästi 2 vastase vastu + ta teab et ma callin ta seal JJ-ga kindlalt maha ja ehk ka sitemaga ja AK on insta + fish on juba 50 sisse pannud, see ei pruugi ka oma keskmisest pocketist cõi AJ-st loobuda või mis iganes tal olema peaks. see on insta allinn QQ-ga tema positsioonil. call oleks kehv

lenC
19.01.10, 16:03
Ma tõin välja 13 kombot kaarte, QQ on ainult 1 nendest. Sa põhimõtteliselt väidad, et su 3-bet range on siin väga tight? Kui sul oleks loosem 3-bet range(mida ma eeldasin), siis poleks see nii oluline, et sa JJ+,AK-ga siin stackid. Ta callikski sellel põhjusel, et fishi sees hoida ja lasta tal oma paar hittida.

Kui sa arvad, et QQ+ pole tal ranges, siis ma ei näe siin mingit küsimust, kui jätad cbettimata, siis tee c/r, tal on igasuguseid paar+openended jms asju ranges.

Sebastian_du
19.01.10, 16:09
Kui sa arvad, et QQ+ pole tal ranges, siis ma ei näe siin mingit küsimust, kui jätad cbettimata, siis tee c/r, tal on igasuguseid paar+openended jms asju ranges.


Imo nii mina kui Patrick pakume et ta ei raisiks fishi lihtsa OE seega min on paar+oe, oluline kui paljudel kordadel on tal siin midagi paremat ja fish ei tasu ka unustada limp-call3bet-minbet on ka donginutsi käsi (ala 88)

lenC
19.01.10, 16:12
ma mõtlesingi paar+openended a la JT

ESTPatrick
19.01.10, 16:16
paar + OE on aint 2 kätt 9T ja JT, lisaks on tal QT, setid, ka AJ ilmselt + sama võib ka fishil olla.

küsimus ongi, mida teha, plaan oli et kui fish paneb ja andrew foldib siis panen obv otsa või kui fish checkib ja andrew paneb, siis vastavalt paarile notele teen otsuse, aga kuna miski mõttetu bet ja normal raise tuli siis see ajas segadusse

lenC
19.01.10, 16:18
ma käsitleks seda fishi 1/10pot betti kui checkina ja tegutseks originaalplaani järgi, ei foldiks elu sees

ESTPatrick
19.01.10, 16:18
point on selles, et ma ei usu et ta fishi väga lightilt raisib siin, TT kindlasti mitte, sest fish never ei foldi Jx siin, ja TT mõte oleks FE. sama ka suht JT suhtes

ESTPatrick
19.01.10, 16:19
ma käsitleks seda fishi 1/10pot betti kui checkina ja tegutseks originaalplaani järgi, ei foldiks elu sees


selge, hea tähelepanek

lenC
19.01.10, 16:21
kas keegi tõesti näeb seda fishi beti tugevana? 9-l korral 10-st on see siiski mingi rääbis millel on mingisse auku draw. Nutsiga paneks isegi fish natuke rohkem ja seda võib ka Andrew arvata/ära kasutada.

ESTPatrick
19.01.10, 16:22
palju sa raisiksid flopis, kas paneksid allinn et näida Tx moodi või miski muu?

lenC
19.01.10, 16:27
ma arvan küll, et kõik peale allini on üsna totter panna, vastastel FE nagunii puudub(isegi fish saab aru sellest) ja ehk tõesti tõlgendavad selle mingi T9/KQ peale ja callivad nõrgemaga.

antnx
19.01.10, 16:47
Point selles, kui me paneme ta top range sisse JJ siis miks ta peaks raisema floppi? Ja isegi mõtlen, et shove sellises spotis suht ainuõige lahendus. Peale foldi obv.

ESTPatrick
20.01.10, 02:20
Point selles, kui me paneme ta top range sisse JJ siis miks ta peaks raisema floppi? Ja isegi mõtlen, et shove sellises spotis suht ainuõige lahendus. Peale foldi obv.


sest fish on mängus ja väga drawine board, eesmärk on ju fishi võimalikult kallilt drawima panna

lambiain
20.01.10, 09:47
Küsin siirast huvist, miks flopis ei cbettinud?

masterpuppet
20.01.10, 10:57
Kuna ilmselt oli plaan check-raiseda, sest oma raisega OOP paned callima/re-raisema ainult paremad kombinatsioonid ja foldima kõik sitemad.

KraindOnMaind
24.01.10, 18:12
ei näe küll seal eriti, et AJ-ga callitaks 3 bet, seega range on pigem pairs up to QQ ja dry, aga coordinated boardil suht instafold. See raise lihtsalt karjub value järele