PDA

View Full Version : Ilma deposiidita suur bankroll?



Vandalar
21.01.10, 10:29
Ei, see pole sarkasm ega iroonia teema: "Ilma deposiidita väike bankroll?" üle.
Kus kohast oleks võimalik saada ilma depota korralik bankroll ja võimaluse korral ka suurem kui mikro tagumiseks?
Andke tuld.

StripPoker
21.01.10, 10:59
Pangast?

Pahvak
21.01.10, 11:05
Pildi järgi noor mees ja ilmselt käed-jalad otsas - mine vargile.

Muckyourcards
21.01.10, 11:34
http://youaresostupid.com/get5000$free (http://youaresostupid.com/)

Rage
21.01.10, 11:35
Ei, see pole sarkasm ega iroonia teema: "Ilma deposiidita väike bankroll?" üle.
Kus kohast oleks võimalik saada ilma depota korralik bankroll ja võimaluse korral ka suurem kui mikro tagumiseks?
Andke tuld.



Pff, läbisin testi aga selgus, et kõigis tubades on juba konto olemas...
Bad beat?
einoh.. edu sulle.. 50 taala nimel kaotada kõikides suurtes ja olulistes pokkerisaitides soodsad promod ja/või rakeback ja/või boonused

ehk endiselt jään selle teema juurde... sul pole mõtet neid $50 tasuta deposiite teha, kui sa selle nimel pead kuhugi saiti regama läbi selle $50 taala pakkuja.. sest paremad boonused ja rakebackid jäävad saamata.. ja üldiselt parem võta kätte ja näe vaeva.. tee omale freerollidega väike BR.. vähemalt vaevaga teenitud BRi sa ei donka niisama laksti maha.. see tasuta $50 läheb niikuinii gamblimiseks ja on varsti kadunud..

Madis Very
21.01.10, 11:35
Piiks-piiks ja ... ?

Vandalar
21.01.10, 11:36
Kustutage ära see läbu siit.

StripPoker
21.01.10, 11:40
Mida sa küsid siis nii lolle küsimusi? Kustutage parem kogu teema ära.

Vandalar
21.01.10, 13:08
? Pole olemas lolle küsimusi. ON olemas lollid vastused. Kui ei ole selliseid kohti kust suur br saada, siis ütlegi nii, kui aga midagi öelda pole, siis ära läbusta- peaks lihtne olema aru saada sellest. Minu poolest võib teema kustutada, sest mingid läbupeded ei suutnud oma suud pidada.

StripPoker
21.01.10, 13:13
Lolle küsimusi ei ole tõepoolest olemas sest lollid võivad osutuda äärmiselt leidlikuteks! LOL

vennike
21.01.10, 13:49
? Pole olemas lolle küsimusi. ON olemas lollid vastused. Kui ei ole selliseid kohti kust suur br saada, siis ütlegi nii, kui aga midagi öelda pole, siis ära läbusta- peaks lihtne olema aru saada sellest. Minu poolest võib teema kustutada, sest mingid läbupeded ei suutnud oma suud pidada.


jajah, see on vana hiina vanasõna, sellega tuleb meelde mul üks anekdoot.

Mingisse Eesti kolkakooli saabub Hiina delegatsioon, kondavad mööda kooli ringi ja siis astuvad suvalisse tundi sisse.
Õpetaja siis lubab kõigil õpilastel küsimusi esitada neile. Lapsed siis pärivadki Hiina riigi ja kultuuri ja ajaloo jms kohta.
Jukul ka käsi kogu aeg püsti, aga temal ei lasta küsimust esitada, lõpuks delegatsiooni juht pärib, et miks sellel väiksel jolleril,
kellel käsi koguaeg püsti on, ei lubata küsimust esitada. Õpetaja siis selgitab, et Juku küsib alati väga lolle küsimusi.
Hiina delegatsiooni juht siis ütleb kuldsed sõnad :"Las poiss pärib, pole olemas lolle küsimusi, ainult lollid vastused!"
Jukul lastakse küsimus esitada :"Kuule vana, mitu isa sul on ?" pärib ta.
Hiinlane omaette... wtf, mis kuradi küsimus see nüüd oli, mismõttes, mitu isa.. no hea küll, vastan ka siis sama lollilt
"Mul on kolm isa" Vastab valjult.
Juku seepeale :" HAHAHA, seda ma arvasin, ega kahe munaga NII kollast asja ikka ei tee!" :D

Muckyourcards
21.01.10, 13:52
? Pole olemas lolle küsimusi. ON olemas lollid vastused. Kui ei ole selliseid kohti kust suur br saada, siis ütlegi nii, kui aga midagi öelda pole, siis ära läbusta- peaks lihtne olema aru saada sellest. Minu poolest võib teema kustutada, sest mingid läbupeded ei suutnud oma suud pidada.


Paar päeva tagasi oli teema "Ilma deposiidita väike bankroll?" .
Kas Sa lugesid selle läbi? Kui lugesid siis tead, et üle 50$ ei saa kuskilt ja seegi agadega.
Ma arvan, et Sul on lihtsalt mingi tähelepanu/suhtlemis vajadus.
Kõik oleks ok kui sa teeksid seda teemas: JAANUARI OFFTOPIC