PDA

View Full Version : Nl100 Nut flush - võtame valuet.



antnx
22.01.10, 23:28
$0.50/$1 No Limit Holdem
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($125.80)
CO ($133.95)
BTN ($99.50)
SB ($20.50)
Hero (BB) ($137.85)

Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is BB 10 :club: A :club:
UTG raises to $3.50, 1 fold, BTN calls $3.50, 1 fold, Hero calls $2.50

Flop: 2 :club: J :club: K :club: ($11, 3 players)
Hero checks, UTG checks, BTN bets $7, Hero calls $7, UTG folds

Turn: 7 :diamond: ($25, 2 players)
[color=#cc0000]Hero bets $17


Villain on 25/23/2.2

Flop 4.0 agr


158 hans


Kas lead out on hea line siin? Või oleks mõtekas minna c/r-i peale. Flopis vist raise ei make sensi ja väga paljud käed foldivad. Mis teie arvate?

Provoker
22.01.10, 23:35
Mul on miskipärast vahel harjumus flopatud monsteriga ka turnis check/callida. See annab vastasele võimaluse miskile kõrgele kaardile pihta saada ning alati võib vastane sind bluffida. Vastane agro on päris hea ning võib vist julgelt eeldada, et ta paneb ka 2nd barreli. Miskit tal juba peab olema kuna 2 vastase vastu pani flopil. Ühesõnaga ma paneks sellisel liinil: check/call, check/call, riveril leadin ise välja miski 3/4 potist panusega.

Kui mu kirjeldatud plaan on väga halb, siis palun andke paremat nbõu kuna ma ise sakin value võtmisel.

BuildUp
22.01.10, 23:47
check/call, check/call, riveril leadin ise välja miski 3/4 potist panusega.



Imo see line parem, kui turnis ise välja leadida.

donkament
22.01.10, 23:58
pole just mingi nl100 spets, aga imo kas võtta kohe passiivne liin ehk check/call flop turn ja c/r river või hakata flopist potti ehitama ise. Sest imo iga mõtlev mängija hammustab sellest läbi, esimene kord läheb läbi vbolla, kui showdownile jõuab, siis reg paneb note kirja ja nii enam mõtet teha pole. Vähemalt HUs paljud teevad nii ning paar korda maksan välja kui nad on terve aja checkcallinud ja riveris leadoutivad kuni kuldne read olemas. Ja oi kuidas nad sellega valuet kaotama hakkavad.

ESTPatrick
23.01.10, 08:50
turn lead out normal, sitaks palju käed checkivad seal järgi, ainult siis kehv see kui tead et vastane paneb üldjuhul 2bulletit, siis ma c/r turni või leadiksin riverit

antnx
23.01.10, 10:51
Vastase turn agression factor on 0.0 selle käe sample juures.

KristjanLaas
23.01.10, 23:38
Mul on miskipärast vahel harjumus flopatud monsteriga ka turnis check/callida. See annab vastasele võimaluse miskile kõrgele kaardile pihta saada ning alati võib vastane sind bluffida. Vastane agro on päris hea ning võib vist julgelt eeldada, et ta paneb ka 2nd barreli. Miskit tal juba peab olema kuna 2 vastase vastu pani flopil. Ühesõnaga ma paneks sellisel liinil: check/call, check/call, riveril leadin ise välja miski 3/4 potist panusega.

Kui mu kirjeldatud plaan on väga halb, siis palun andke paremat nbõu kuna ma ise sakin value võtmisel.


Sama liini meeldib ka minule aeg-ajalt võtta agro vastase vastu.

AshrakWhite
24.01.10, 09:11
ma paneks sellel juhul turnil isegi rohkem, 7 ei saanud sind aidata ning võib vabalt sind bluffi peale panna ja repoppida.