PDA

View Full Version : Videod turniiridest ?



cutoff
24.01.10, 15:21
Hei,

keegi oskab soovitada videot no limit holdem turniiridest ( mitte hu ), kus kommentaarid juures mis, miks ja kuna mis käik tehtud? Eriti hea kui eesti keeles ja mingi ca 10 buy in turniir

ingu
24.01.10, 16:06
Liitun sooviga ja video võiks olla täispikk, st algusest lõpuni.

muhkLionu
24.01.10, 16:15
www.pokertube.com

sadu tunde pokkerivideosid

daljoh
24.01.10, 16:39
Täispikk turna video???

mõned vennad mängivad oma 10h neid ju

loe parem mõni raamat läbi

ingu
24.01.10, 21:49
Mul pole nendest inglisekeelsetest raamatutest ja videodest kasu, pole inglisekeeles nii hea. On ju ka palju lühemaid turnasi ..

J0kker
24.01.10, 21:52
ma arvan, et eestikeelseid artikleid ja jutte on küll nii palju netis, et neist kasu saada :)

ingu
24.01.10, 21:56
ma arvan, et eestikeelseid artikleid ja jutte on küll nii palju netis, et neist kasu saada :)


Mnjaa, olen nõus, aga kui kellegil on viitsimist näiteks mingisest NL turnast, kus sissemakse kuni 10 EUR/USD video teha, siis oleks sellest ka kindlasti abi.

J0kker
24.01.10, 21:57
kindlasti ,aga kellel on sellist viitsimist, pluss komenteerimine mis võtab oma aja.
Arvan ,et turniire on lihtsam õppida lugedes.

Rage
24.01.10, 22:46
emm.. imo on võimalik turnavideot teha lihstalt replayerit kasutades.. ehk käed mida mängitud.. neid seletab... ei pea kogu see 6h foldimist vahtima vms..

tahe-olen
29.01.10, 12:55
Nõustun ka sooviga saada eesti keelse turna videoga koos peale rääkimisega ku sletab lahti käigud ja muud säärast!
Oleks isegi nõus 10h-20h videodega need ei väsita mind kunagi hetkel olen vaadand läbi kõikk ranka ja hotcocacola videod + ........100x korda!
Nii ,et kui kellegil mingeid õpetus videosi eesti keelseid on siis laske aga siia linke vaatan terve aasta kas või neid!
Jään ootama!

ESTPatrick
29.01.10, 13:05
mul vist on olemas minu WSOP bubble turnast video, aga ilma hääleta. kuna piletit ei saanud siis ei viitsinud ka pärast häält peale rääkida

ingu
29.01.10, 13:22
mul vist on olemas minu WSOP bubble turnast video, aga ilma hääleta. kuna piletit ei saanud siis ei viitsinud ka pärast häält peale rääkida


Suur on muidu ? Kui viitsid pane üles, võiks ju vaadata. Ilma kommideta muidugi veits jama, aga eks üritaks aru saada, mis su peas toimus :P


ESTPatrick ???