PDA

View Full Version : PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010



Leheküljed : [1] 2 3

ranka
25.01.10, 14:33
PokkeriProd.com foorumil on taas au esitleda PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlusi, kus võistluse võitja saab peale rahalise auhinna ka karika! Kas ka see aasta suudab Fortune kaitsta oma tiitlit või lükatakse ta troonilt? Sul on selleks ainulaadne võimalus!

Kuidas osaleda?
Võistlustest osavõtmiseks tuleb kanda $50 suurune osalustasu ranka666 (Tallinn) PokerStars kontole ja anda sellest teada ka SIIN teemas (kelle kontolt raha tuli). Kui rahad laekunud lisatakse mängija osalejate nimekirja. Aega registreerimiseks, rahade kandmiseks ja ka osalussoovist loobumiseks on kuni 13-nda veebruarini 23:59. Peale seda tehakse lõplik nimekiri ja loositakse esimese ringi võistluspaarid.

Millal toimub?
Stardipauk antakse 15. veebruar 2010 ja iga ring kestab täpselt nädal. Olenevalt osalejate arvust kestab turniir maksimaalselt märtsi keskpaigani. Kui mängijatel kulub mängimiseks vähem aega (tõenäoliselt poolfinaal ja finaal) ja osalejad on nõus siis on võimalik, et mõni ring kestab vähem, kui nädala.

Mis on auhinnad?
Kui osaleb...
1-16 mängijat siis raha saavad kaks esimest (70%:30%)
17-32 mängijat siis raha saavad neli esimest (50%, 25%, 15%, 10%)
33-64 mängijat siis raha saavad kaheksa esimest (40%, 20%, 12.5%, 7.5%, 5%, 5%, 5%, 5%)
Peale selle esimese koha omanik saab 2010-nda aasta PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistluste võitja tiitli pluss karika!

Kus mängitakse?
Mängitakse PokerStarsi (http://www.pokerstars.com/?source=10146033) pokkeritoas ja mängudeks on $5.75 sisseostuga Heads-Up Deep stack turniirid, kus blaindid ei tõuse. Pokkeritoas on nad märgitud nimega: $5.75 NL Hold'em [heads-up - deep - no blind increase].

Kokku peab iga paar mängima viis turniiri ja matšhi võitjaks on mängija, kes võidab viiest turniirist vähemalt kolm turniiri. Kui esimese kolme turniiri jooksul võidab üks mängija siis teisie kahte ei ole vaja enam mängida. Turniiride sisseostusid ei pea tagasi kandma aga kui paarid lepivad omavahel kokku siis võib võitja kaotajale saata rahad tagasi (kaotaja maksab rake).

Paarid võivad mängida ka muid Heads-Up turniire aga kui ei saavutata kokkulepet siis eelnimetatud turniirid on kohustuslikud!

Kaua on aega mängimiseks?
Mängud tuleb mängida kindlaksmääratud ajal. Reeglina antakse uue ringi stardipauk esmaspäeval kell 00:00 ja tulemused tuleb esitleda pühapäeval enne kella 23:00. Kui tulemusi ei ole 23:00-iks siis mängust eemaldatakse mängija, kes ei ilmunud välja või ei suutnud kokulepet saavutada. Kohtunik olen mina (ranka). Kui mõlemad mängijad on kadunud siis viskan kulli ja kirja (mängija, kes on nimerkijas eespool on kull) ja saab edasi mängija, kelle peale münt viitab.

Kõik ideed, arutlused ja küsimused on tere tulnud ning vajadusel viiakse sisse ka muudatusi.

Registreerunute nimekiri:
1. ranka
2. lenC
3. vsiu100
4. vapsik
5. TIGRANO
6. krayzie
7. ESTPatrick
8. -andres-
9. fortune
10. Pahvak
11. variatsioon
12. PokerDevil
13. vMario
14. Codecci
15. CypherEST
16. Tolmuahv
17. Timukasr
18. hotcocacola
19. Heathmont (Tim)
20. andu_andu
21. Rigged
22. forell
23. priit
24. oitarvi
25. kaitz (suva need numbrid:P)
26. k2snakas
27. ardo88
28. pastilaa
29. 2ssapaar
30. jaagup17
31. lebovend
32. Timpz
33. Kris
34. Neeme

Auhinnafond: $1700

TULEMUSED: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=350651

Pahvak
25.01.10, 14:43
Panin raha teele. Username JakobF...

ranka
25.01.10, 14:44
Segaduste vältimiseks kõik moderaatorid/administraatorid said PokkeriProd.com foorumi poolt tasuta pileti võistlustele. Kes ei ole kursis eelmise aasta võistlustega, siis selle leiab siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1191.0.html

PS! Kui kellegi PokerStarsi screen-name ei ole avalik või ta ei taha sellest teistele teada anda siis võib ka mulle PM'iga saata oma screen-name.

Fortune
25.01.10, 14:44
kandsin raha ära, paf8844

variatsioon
25.01.10, 14:45
broneeriks ka koha ära...

kas ainult starsi saab raha maksta?

ranka
25.01.10, 14:46
broneeriks ka koha ära...

kas ainult starsi saab raha maksta?


Eelistan Starsi aga sobivad ka MB, Cake ja FTP.

ranka
25.01.10, 14:49
kandsin raha ära, paf8844




Panin raha teele. Username JakobF...


Kinnitan, et mõlemate rahad laekunud.

variatsioon
25.01.10, 15:03
raha saadetud starsi!

solid üritus!

timukasr
25.01.10, 15:07
Üks ring kestab 5 mängu, mida tuleb mängida ühe nädala jooksul?

ranka
25.01.10, 15:09
Üks ring kestab 5 mängu, mida tuleb mängida ühe nädala jooksul?


Jah.

ranka
25.01.10, 15:10
raha saadetud starsi!

solid üritus!


rahad käes

masterpuppet
25.01.10, 15:16
Olemas, Maztablazta.

ranka
25.01.10, 15:22
Olemas, Maztablazta.


Rahad käes.

vMario
25.01.10, 15:22
Kandsin osalemistasu, sn: tehseven

ranka
25.01.10, 15:26
Kandsin osalemistasu, sn: tehseven


Rahad käes. Edu turniiril!

K2snakas
25.01.10, 15:32
oot kuidas see värk on et kannan sulle 50$ ja siis pean veel sisse ostud kh ise plekkima vmt?

kuna rolli starsis pole, siis paljuga ma umbes arvestama peaksin, kui tahaksin kh osaleda?

Pahvak
25.01.10, 15:32
Proovisin seda formaati ja sattusin tüübi otsa, kes 6tables 200bb deep no blind increase. Kogu aeg timebankis instatilt. :(

ranka
25.01.10, 15:34
oot kuidas see värk on et kannan sulle 50$ ja siis pean veel sisse ostud kh ise plekkima vmt?

kuna rolli starsis pole, siis paljuga ma umbes arvestama peaksin, kui tahaksin kh osaleda?


Loogiliselt võttes peaks piisama $78.75-est dollarist. $50 meile ja maksimaalselt esimene round pead mängima viis turniiri. Kui kaotad siis läbi su jaoks, kui võidad siis tulevaste võidetud rahade eest saad juba järgmises roundis osaleda.

variatsioon
25.01.10, 15:35
Proovisin seda formaati ja sattusin tüübi otsa, kes 6tables 200bb deep no blind increase. Kogu aeg timebankis instatilt. :(

:D suht sick jh.. mõned mängivad neid turnasi mitu päeva.. üritavad vastast ära väsitada.

K2snakas
25.01.10, 15:36
Loogiliselt võttes peaks piisama $78.75-est dollarist. $50 meile ja maksimaalselt esimene round pead mängima viis turniiri. Kui kaotad siis läbi su jaoks, kui võidad siis tulevaste võidetud rahade eest saad juba järgmises roundis osaleda.


ok myke dak...mõtlemis aega veel on eks otsustan:)

Pahvak
25.01.10, 15:38
:D suht sick jh.. mõned mängivad neid turnasi mitu päeva.. üritavad vastast ära väsitada.


Täisidioot ikka. Shovesin talle selle buy-ini ära - ajast hakkas kahju juba ja 200 blindi ma ei jõua ära varastada. :D

ranka
25.01.10, 15:42
Kindlasti võite ka muid turniire mängida. Kui ei sobi 200BB deep siis on olemas ka 100BB deep, kus blaindid ei tõuse aga sel juhul peate ise kamraadiga kokkuleppima.

EDIT: viskasin pilgu eelmise aastale ja siis olid ju ka turniirid 200BB deep.

lenC
25.01.10, 16:04
EDIT: viskasin pilgu eelmise aastale ja siis olid ju ka turniirid 200BB deep.

vahe selles, et eelmine aasta olid tõusvad blind-levelid(ja minu mäletamistmööda tõusid nad väga agressiivselt). Need 1,5k stacki ja 15/30 leveliga no-blind increase peaks ka kindlasti soosima kasutajate hulgas, 200bb deep 5 mängu naljalt õhtu jooksul ära ei tee ja isegi raske on vastasega sobivat aega leida.

lenC
25.01.10, 16:29
eelmine kord oli 32, aga BI oli väiksem, kui me selle ületatud saaks, siis oleks juba kõva edasiminek. See aasta saavad osalema ka kõik(st et ei pea tulema täpselt 32 või 64 osalejat, mõned saavad lihtsalt otse 2. roundi(või nii ma sellest aru sain, ranka võib seda ümber lükata :P ))

KristjanLaas
25.01.10, 16:57
Kõlab hästi, olengi juba ammu tahtnud siinsete vastu HU mängida;)
Annan siis teada, kui raha saadetud ja mis kontolt.

ranka
25.01.10, 16:59
eelmine kord oli 32, aga BI oli väiksem, kui me selle ületatud saaks, siis oleks juba kõva edasiminek. See aasta saavad osalema ka kõik(st et ei pea tulema täpselt 32 või 64 osalejat, mõned saavad lihtsalt otse 2. roundi(või nii ma sellest aru sain, ranka võib seda ümber lükata :P ))


Jah. Osad saavad walki.

Codecci
25.01.10, 17:26
vahe selles, et eelmine aasta olid tõusvad blind-levelid(ja minu mäletamistmööda tõusid nad väga agressiivselt). Need 1,5k stacki ja 15/30 leveliga no-blind increase peaks ka kindlasti soosima kasutajate hulgas, 200bb deep 5 mängu naljalt õhtu jooksul ära ei tee ja isegi raske on vastasega sobivat aega leida.

Heads-upi 2-tablemine ei tohiks kellelegi üle jõu käia sama vastase vastu (v.a. live mängijad), või ma eksin? Muidugi mängija vaba valik kas tahab 1- või 2- või 4-tableda.

Ise panin $50 teele.

Ja selline reegel võiks ka olla, et tahtlik stallimine keelatud ja saab disklahvi, sest no blind increase laudades neil obv suurem eelis kui parimal HU mängijal, tra ma ise läheks 5 minutiga instatilti ja läheks 5000NL flippama kui keegi seda mulle teeks.

lenC
25.01.10, 17:28
Ja selline reegel võiks ka olla, et tahtlik stallimine keelatud ja saab disklahvi, sest no blind increase laudades neil obv suurem eelis kui parimal HU mängijal, tra ma ise läheks 5 minutiga instatilti ja läheks 5000NL flippama kui keegi seda mulle teeks.

sellist asja ei pea reeglitesse panema, see on iseenesest mõistetav.

cypher
25.01.10, 17:28
Kantud. CypherEST

Codecci
25.01.10, 17:32
sellist asja ei pea reeglitesse panema, see on iseenesest mõistetav.

No äkki mingi retard arvab, et kõik on õige, pokkeritoa reegleid ju ei riku ja hakkab siin õigust taga nõudma, et mis kuradi disklahv, tema ühtegi reeglit ei riku.

ranka
25.01.10, 17:35
No äkki mingi retard arvab, et kõik on õige, pokkeritoa reegleid ju ei riku ja hakkab siin õigust taga nõudma, et mis kuradi disklahv, tema ühtegi reeglit ei riku.


Mis asi on "stallimine"? Ajaga venitamine?

PS! Sult ja cypherEST'ilt rahad laekunud. Edu Teile turniiril.

uudistaja
25.01.10, 17:42
??? stallida mangus kus blinded anyway ei t6use ??? ;D
sellisel juhul peab vastaseks olema ikka t6eline ***

m6tleb, ehk v6tab isegi osa.


* kui aga muhklionu otsustab samuti mangida, siis loobun kindlasti. (2x sain ta eelmisel aastal omale vastaseks ja see mis toimus...raske kommenteerida). sest minu luckiga/unluckiga saaks temast vast taaskord minu vastane ;D

timukasr
25.01.10, 18:19
Way out of my BR ja kooli jms ning structure tõttu sobivad prolly ainult reede, laupäeva ja pühapäevased ajad (samas olen valmis multitablema), aga shippisin dollarid ära.

Fortune
25.01.10, 18:19
Ja selline reegel võiks ka olla, et tahtlik stallimine keelatud ja saab disklahvi, sest no blind increase laudades neil obv suurem eelis kui parimal HU mängijal, tra ma ise läheks 5 minutiga instatilti ja läheks 5000NL flippama kui keegi seda mulle teeks.


nõus, siinkohal peaks mingi kindla reegli tegema ja ära piiritlema, et millal asi ületab mõistuse piiri ja vastav mängija saab karistuse.

lenC
25.01.10, 18:21
olge normaalsed, paneme parameetrid, mitu kätt peab tunnis mängima?


Kohtunik olen mina (ranka)
aitab sellest

Pahvak
25.01.10, 18:28
Saan aru, et see on sõbralik võistlus (+EV see mulle küll pole :D) ja usun, et meie foorumi kasutajad ei käitu nii ebaeetiliselt. Vastasel korral võtan camtasia lahti, riputan video foorumisse ja teen villainile reiti konto.

Timpz
25.01.10, 18:34
sama proble et out of my BR, aga suggestion kui mingi random venna vastu, filmida mängu

timukasr
25.01.10, 19:00
Saan aru, et see on sõbralik võistlus (+EV see mulle küll pole :D) ja usun, et meie foorumi kasutajad ei käitu nii ebaeetiliselt. Vastasel korral võtan camtasia lahti, riputan video foorumisse ja teen villainile reiti konto.


+1 5h matšid on liiast (samas ei välista, et midagi sellist võib normaalse mängu korral juhtuda).

tolmuahv
25.01.10, 19:03
sama proble et out of my BR, aga suggestion kui mingi random venna vastu, filmida mängu


Kandsin ka ära. Eelistanuks blindide tõusuga mängu, aga loodan sellega hakkama saada. Panustan ka multitablingu kokkuleppele vastasega.

Provoker
25.01.10, 19:09
kui suur on tõenäosus, et keegi vale tont lauda istub oodatud vastase asemel?

tolmuahv
25.01.10, 19:14
kui suur on tõenäosus, et keegi vale tont lauda istub oodatud vastase asemel?


See on jah $5.75 suurune risk, millega tuleb arvestada. Muidugi võib talle shoveda any2 ja avg. loss on vast $4. Mul juhtus üleeile nii, kui kogemata deep HU no-blinds-increase lauda istusin purjus peaga peolt tulles. Mõtlesin asja läbi ja leidsin lahenduse: Esimene kord, kui ta 3-bettis mind, sebisin endale AA ja 4-bet shovesin vastu. Saigi varahommikune piin läbi. Mingi suvalise tondi vastu oma $5.75 küll tund aega kaitsta ei viitsiks.

variatsioon
25.01.10, 19:17
See on jah $5.75 suurune risk, millega tuleb arvestada. Muidugi võib talle shoveda any2 ja avg. loss on vast $4. Mul juhtus üleeile nii, kui kogemata deep HU no-blinds-increase lauda istusin purjus peaga peolt tulles. Mõtlesin asja läbi ja leidsin lahenduse: Esimene kord, kui ta 3-bettis mind, sebisin endale AA ja 4-bet shovesin vastu. Saigi varahommikune piin läbi. Mingi suvalise tondi vastu oma $5.75 küll tund aega kaitsta ei viitsiks.

vähem ikka.
pigem 2.25

ranka
25.01.10, 21:27
Way out of my BR ja kooli jms ning structure tõttu sobivad prolly ainult reede, laupäeva ja pühapäevased ajad (samas olen valmis multitablema), aga shippisin dollarid ära.


Mis su screen-name on? Toe**** ?

Codecci
25.01.10, 21:35
olge normaalsed, paneme parameetrid, mitu kätt peab tunnis mängima?
aitab sellest

No selles suhtes stallimine ei lähe ühegi reegliga vastuollu. Mingi mõnus m*nn võibki oma õigusi taga nõudma jääda, see on ainult eetikavastane, trashtalking on ka eetikavastane, aga kedagi sellepärast diskvalifitseerima ju ei hakka. Kui seda reeglites välja ei too, siis võib küsida, et kuhu joon tõmmata?

Tho kui see on selline unofficial turna rohkem või PokkeriProd ennast nii ametlikuks foorumiks ei pea, siis võib Ranka stallijale lihtsalt öelda "fuck off tont kukk" ja diskvalifitseerida ja ongi np :)

ranka
25.01.10, 21:47
No selles suhtes stallimine ei lähe ühegi reegliga vastuollu. Mingi mõnus m*nn võibki oma õigusi taga nõudma jääda, see on ainult eetikavastane, trashtalking on ka eetikavastane, aga kedagi sellepärast diskvalifitseerima ju ei hakka. Kui seda reeglites välja ei too, siis võib küsida, et kuhu joon tõmmata?

Tho kui see on selline unofficial turna rohkem või PokkeriProd ennast nii ametlikuks foorumiks ei pea, siis võib Ranka stallijale lihtsalt öelda "fuck off tont kukk" ja diskvalifitseerida ja ongi np :)


Hakkan äkki slowrolli eest ka karistama w???!??!?!?!

Jätan omale niipalju õigust, et stallimine on 100% lubatud aga kui keegi tõesti meelega venitab siis lendab disklahv ka. See kas ta venitab meelega ja kas disklahv on vajalik jääb minu, lenCi ja TIGRANO otsustada. Umbmäärane reegel tuleb sellest, et mõni ülbik võib öelda suvalise aja venituse kohta, et nüüd rikkus reeglit ja hakka jälle sõdima.

Rigged
25.01.10, 21:57
Kui keegi stallima hakkab, võtke camtasia ja tehke video ja asi ants. //Võtan ka ilmselt osa, aga mõtlen veel veidi.

Codecci
25.01.10, 22:07
Hakkan äkki slowrolli eest ka karistama w???!??!?!?!

Jätan omale niipalju õigust, et stallimine on 100% lubatud aga kui keegi tõesti meelega venitab siis lendab disklahv ka. See kas ta venitab meelega ja kas disklahv on vajalik jääb minu, lenCi ja TIGRANO otsustada. Umbmäärane reegel tuleb sellest, et mõni ülbik võib öelda suvalise aja venituse kohta, et nüüd rikkus reeglit ja hakka jälle sõdima.

tra saad aru küll millest ma räägin, nende neegrite stiilist kes 70% ROI-ga neid no blind increase lasevad

kedagi ei koti kui keegi 1 või 2 või 10 kätt muneb

ranka
25.01.10, 22:31
tra saad aru küll millest ma räägin, nende neegrite stiilist kes 70% ROI-ga neid no blind increase lasevad

kedagi ei koti kui keegi 1 või 2 või 10 kätt muneb


Saangi ju aru ja sellepärast jätangi reegli 100% lahtiseks, et keegi ei hakaks igat venitamist stallimiseks kutsuma. Ise arvan, et pea 100% tõenäosusega meil ei ole kunagi praktikas vaja ühtegi venda disklahvida sellise ebaeetilise mängunipi pärast.

Seega peace - meelega stallijad saavad karistuse.

variatsioon
25.01.10, 22:34
aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?

lenC
25.01.10, 22:35
aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?

sellest on juttu juba olnud, võite ka midagi muud vastasega kokku leppida, flippake kasvõi

Rigged
25.01.10, 22:54
aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?
Parim HU turna formaat imo, skill is king

Aadu
25.01.10, 23:06
Ja peale esimest mängu annavad pooled alla
Codecci on tõenäoliselt esimene loobuja

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/beat-longest-husng-my-life-5-5-hours-253983/

Timpz
25.01.10, 23:26
Mis su screen-name on? Toe**** ?

kuna ta ise ei vasta hetkel, sis võin tema eest vastata vist :D on küll

ranka
26.01.10, 05:52
aga kas 5 x no blind increase 200BB deep turnat paljuks ei lähe?


Soovitan mängida turniire kahe kaupa ja kui ühelt kukutakse välja võetakse kohe uus asemele. Sama vastase vastu isegi kolmel laual mängimine ei tohiks olla probleem.

mkva
26.01.10, 06:04
Soovitan mängida turniire kahe kaupa ja kui ühelt kukutakse välja võetakse kohe uus asemele.


+1 Nii on parim imo ja igaüks suudab sellega toime tulla..

hotcocacola
26.01.10, 10:23
50$ shippisin ranka666 -le starsi.
minu user hotcocaEST


ootan HU turnat :)

ranka
26.01.10, 10:37
50$ shippisin ranka666 -le starsi.
minu user hotcocaEST

ootan HU turnat :)


Rahad laekunud ja samuti laekunud Tim'ilt (pokerclub.ee omanik). Edu teile mõlemale.

pastilaa
26.01.10, 10:58
Peaks vist ka osalema - oleks rahvale reklaamiks, sest neile oleks siis eriti +EV turniir. Kohustaks end vähemalt HU vallas arendama. Kaua keskmiselt üks 200bb deep blindide tõusmata turniir kesta võiks?

Codecci
26.01.10, 11:00
Peaks vist ka osalema - oleks rahvale reklaamiks, sest neile oleks siis eriti +EV turniir. Kohustaks end vähemalt HU vallas arendama. Kaua keskmiselt üks 200bb deep blindide tõusmata turniir kesta võiks?

Oleneb mängijatest 100%. Kui 2 niti omavahel kokku saavad siis sitaks kaua, kui 2 agroskandi siis vähe.

Pahvak
26.01.10, 11:07
Eespool oli link, kus üks 2p2 foorumlane mängis 5.5h ühte.

hotcocacola
26.01.10, 11:21
Eespool oli link, kus üks 2p2 foorumlane mängis 5.5h ühte.


personaalne arvamus on, et no blind increase on puhta lollus!
tavalist normal sngd võib juba piisavalt kaua mängida + tuleb mängida 3e võiduni

ise pooldaksin kindlasti normalit
tõenäoliselt kestab üks NBI turna mingi 1,5h atleast :)

Codecci
26.01.10, 11:30
tõenäoliselt kestab üks NBI turna mingi 1,5h atleast :)

Nop, 30 minti lagi keskmiselt ma arvan. Ja ei pea ju 1-tablema.

taavo
26.01.10, 12:28
saatsin rahad teele, user ovaat

ranka
26.01.10, 13:23
saatsin rahad teele, user ovaat


40 minutit möödas aga raha ei ole mu kontole laekunud.

tolmuahv
26.01.10, 13:34
Paistab, et eriti kellelegi ei meeldi see no-blind-increase formaat. Kas korraldajad oleksid valmis üldise huvi olemasolul selle muutmist kaaluma?

forell
26.01.10, 13:35
Lihtsalt igaks juhuks küsin üle kuidas need "free byes" või vabapääsmed järgmisesse vooru loositakse. Et ma loodan et ei ole mingi eelisõigus varakult registreerunud inimestel sest pea 3 nädalat ette ei taha regada - kurat teab mis veebruari keskel toimub.

PS. Olen ka sellepoolt et leida mõni deep HU sng turna aga kus blindid vaikselt tõusevad. (dunno kas selline on starsis olemas yldse)

Codecci
26.01.10, 13:36
Paistab, et eriti kellelegi ei meeldi see no-blind-increase formaat. Kas korraldajad oleksid valmis üldise huvi olemasolul selle muutmist kaaluma?

Mulle meeldib kui vastane ei taha 1-tableda.
Aga öeldi ju, et võite omavahel kokku leppida teise formaadi kui tahate. Kui kellelegi ei meeldi, siis on ju lihtne kokkulepe saavutada :)

Edit: t*ra, kui mõtlema hakata siis ei viitsi ikka $50 turna pärast niipalju vaeva näha. Olen nõus anduga, turbo > regular > NBI, kuigi edge nii väiksem ja obv HU SNG-eritel minu ees eelis.

andu_andu
26.01.10, 13:38
NBI on jama mu meelest. Turbo>regsular speed>>>>>>>>>NBI . Võib olla diip, aga NBI suckib.

ranka
26.01.10, 13:43
Paistab, et eriti kellelegi ei meeldi see no-blind-increase formaat. Kas korraldajad oleksid valmis üldise huvi olemasolul selle muutmist kaaluma?


On küll. IMO teine variant oleks siis tavalised non-escalating HU turkad. Blaindide tõusmisega ei sobi kohe üldse, selleks peavad kindlasti mängijad omavahel kokkuleppima.



Lihtsalt igaks juhuks küsin üle kuidas need "free byes" või vabapääsmed järgmisesse vooru loositakse. Et ma loodan et ei ole mingi eelisõigus varakult registreerunud inimestel sest pea 3 nädalat ette ei taha regada - kurat teab mis veebruari keskel toimub.

PS. Olen ka sellepoolt et leida mõni deep HU sng turna aga kus blindid vaikselt tõusevad. (dunno kas selline on starsis olemas yldse)


Paarid loositakse randomiga.

PokerDevil
26.01.10, 13:48
Starsis 10 min blindid ka suht rahulikud ja 3 võiduga peaks parima küll välja selgitama.

timukasr
26.01.10, 15:15
Mis su screen-name on? Toe**** ?


Jah

IamAllin
26.01.10, 17:23
kas blind increase turnat ei oleks parem teha?

hotcocacola
26.01.10, 17:24
ranka, rahvas nõuab tavalisi hu sngsid :)

variatsioon
26.01.10, 17:30
ranka, rahvas nõuab tavalisi hu sngsid :)

kas keegi üldse tahab NBI turnasi?

IamAllin
26.01.10, 17:35
kas keegi üldse tahab NBI turnasi?

BI tahaks ma 8)

Rigged
26.01.10, 17:40
Mulle meeldiks NBI, skill is king

hotcocacola
26.01.10, 17:42
Mulle meeldiks NBI, skill is king


+1, seda küll...AGA....reaalselt need turnad kestavad ulmelt kaua.
kui unibet korraldas EMV HUs, siis minu esimene (4000 algstack ja vist 15min blindid) kestis 1h, teised keskeltläbi 30-40min.
NBI turnad ei kesta kindlasti alla 30min, see puhta võimatu.... va flopil nupud nuts vs nuts, a teine saab runner masti vms :D

Rigged
26.01.10, 17:44
See ongi reaalne variant, et kui mõlemad tahavad, saavad ju formaati muuta endale sobivamaks nagu varem on ka mainitud.

hotcocacola
26.01.10, 17:48
btw...aga miks mitte teha nt selline variant et oletame et mina ja rigged oleme esimene paar.
ehk siis saame valida, kas mängime NBI või normal husng ?!?!
ning kui mõlemad valivad erineva...siis tõesti tuleb võtta NBI :)

vapsik
26.01.10, 17:49
btw...aga miks mitte teha nt selline variant et oletame et mina ja rigged oleme esimene paar.
ehk siis saame valida, kas mängime NBI või normal husng ?!?!
ning kui mõlemad valivad erineva...siis tõesti tuleb võtta NBI :)


Praegu ju ongi nii.

hotcocacola
26.01.10, 17:51
Paarid võivad mängida ka muid Heads-Up turniire aga kui ei saavutata kokkulepet siis eelnimetatud turniirid on kohustuslikud!


sorry, ei pannud seda tähele :)
see variant on suht hea (Y), enam pole probleemi:P
arvatavasti NBI turnasid valivad vähesed

uudistaja
26.01.10, 17:57
ka mina valiks yksk6ik mida muud kui et NBI.
starsis ntx 2.20$ HU, kus blinded 10 min, algab 10/20 > 15/30
esiteks saab odavalt, teiseks 10 min juba piisav, sest onlines saab selle 10 minutiga ropult kasi sisse.

variatsioon
26.01.10, 17:59
btw kas lives võib mängida?

-andres-
26.01.10, 18:17
btw kas lives võib mängida?

Võite kasvõi flipata või teha ükskõik mida, kui omavahel kokkuleppele jõuate ja mõlemad võitja tulemust tunnistate.

erplander
26.01.10, 19:16
Starsi NBI 200 BB hu sng-d on pornomast pornom porno, mis üldse olemas olla saab. Olen mänginud neid kahel korral (mõlemal korral kogemata regasin normal hu sng asemel) ja mõlemal korral venis mäng tundidesse, ühel juhul ligi 4 tundi.

Eeldan, et Starsi NBI 100 BB hu sng-d kestavad kesmiselt tund-poolteist, kuid välistatud pole ka 2-3 tundi. Seega ei sobi ka need sellise väljakutse default valikuna.

Parim lahendus oleks tellida kas Unibetist või Triobetist (ehk on võimalik ka Starsist) 100 BB 15 min levelitega private lauad (parooliga kaitstud). See välistab ka suvaliste tontidega mängud, mis Starsi suure mängijate volüümi puhul on paratamatud. Poolteist aastat tagasi sai Unibetis tellitud sellised Pokernewsi foorumi HU turniiri jaoks, usun, et oleks võimalik nüüdki.

Starsi normal 75 BB ja 10 min levelitega hu sng-d kestavad keskm 25 minutit, nendes on tegelikult piisavalt palju mängu, aga ideaalne oleks jah 100 BB algstäkk ja 10 min levelid (kestaks keskm 30-40 min) või 15 min levelid (kestaks keskm 45-55 min).

PokerDevil
26.01.10, 19:18
erplander, sa ei mõelnud neid 15/30 ja 1,5k stackiga turnasid? Need 50bb'd ja minul kestnud 1min - 45min.

oitarvi
26.01.10, 19:23
Trios on ka päris head low HU-d. $0.11 sisseost. 4000 starting stack ja blindid 12 min.

variatsioon
26.01.10, 19:25
ärme kuskil urkas küll mängima hakka.

mkva
26.01.10, 19:28
See privaatlaua tellimine oleks ülekõige imo.

erplander
26.01.10, 19:31
erplander, sa ei mõelnud neid 15/30 ja 1,5k stackiga turnasid? Need 50bb'd ja minul kestnud 1min - 45min.


Hm, need on tõesti vaid 50 BB, aga pole jah mänginud neid, seega ei tea öelda kaua võivad kesta, aga eelistaks siiski tõusvate blindidega mängu.

erplander
26.01.10, 19:32
ärme kuskil urkas küll mängima hakka.


Unibet ja Triobet vist pole urkatoad?

leits
26.01.10, 19:32
Unibet ja Triobet vist pole urkatoad?


ju mõningate persoonide silmis on :D

ranka
26.01.10, 19:52
Starsi NBI 200 BB hu sng-d on pornomast pornom porno, mis üldse olemas olla saab. Olen mänginud neid kahel korral (mõlemal korral kogemata regasin normal hu sng asemel) ja mõlemal korral venis mäng tundidesse, ühel juhul ligi 4 tundi.

Eeldan, et Starsi NBI 100 BB hu sng-d kestavad kesmiselt tund-poolteist, kuid välistatud pole ka 2-3 tundi. Seega ei sobi ka need sellise väljakutse default valikuna.

Parim lahendus oleks tellida kas Unibetist või Triobetist (ehk on võimalik ka Starsist) 100 BB 15 min levelitega private lauad (parooliga kaitstud). See välistab ka suvaliste tontidega mängud, mis Starsi suure mängijate volüümi puhul on paratamatud. Poolteist aastat tagasi sai Unibetis tellitud sellised Pokernewsi foorumi HU turniiri jaoks, usun, et oleks võimalik nüüdki.

Starsi normal 75 BB ja 10 min levelitega hu sng-d kestavad keskm 25 minutit, nendes on tegelikult piisavalt palju mängu, aga ideaalne oleks jah 100 BB algstäkk ja 10 min levelid (kestaks keskm 30-40 min) või 15 min levelid (kestaks keskm 45-55 min).


2p2 oleme alati teinud non-escalating blindidega turniire HU võistlustel (ei viitsi kontrollida kas olid tavalised või deep) aga mitte ükski matsh ei olnud tunde. Reeglina mängit kahes või kolmes lauas korraga ja ots tehti vastastele peale 30 minuti jooksul. See tundine mäng tuleb kui kaks jube nitti või limpivat passiivset donki saavad kokku.



See privaatlaua tellimine oleks ülekõige imo.




Unibet ja Triobet vist pole urkatoad?


Ei, ei ja veelkord ei. Eelmine aasta kasutasime TrioBeti teenust ja asi läks sõna otseses mõttes perse. Esiteks turniirid olid 200BB deep aga peale 30 minutit oli suht flippamine. Teiseks mingil hetkel kadusid ära õiged turniirid ja mäletan, et ok2aa mängis fortune vastu suht turbo turniire. Kolmandaks ei saa TrioBeti enam pangalinkide kaudu rahasid kanda. Neljandaks läbirääkimised võtavad värdjalikult kaua aega. Seega igasugune muud toad kohustuslikus korras mängimiseks on sellel aastal välistatud.

Ainus, mis võib teha on kohustuslik deep turniir tavastäkkidega (1500 stäkk, blindid 15/30 ehk hakatakse 50BB-ga) non-escalating blindidega turniiriks ja see ei ole kindlasti tundideks veniv turniir vaid maksimaalselt kestab üks turniir 45 minutit aga reeglina otsad tehakse peale 20-30 minutiga. Kui lasta kaks lauda korraga on kogu matsh peetud tunniga.

PS! Taavo rahad ka laekunud

erplander
26.01.10, 19:53
Trios on ka päris head low HU-d. $0.11 sisseost. 4000 starting stack ja blindid 12 min.


Ei leia selliseid, odavaim sisseost on €1+0.20 ja need on 1500 stäkiga, esimene level 10/20.

Aga tellima peaks siis €1 sisseostuga ja 2000 stäkiga, esimene level 10/20 lauad, 12 min levelid.

oitarvi
26.01.10, 19:56
Ei leia selliseid, odavaim sisseost on €1+0.20 ja need on 1500 stäkiga, esimene level 10/20.

Aga tellima peaks siis €1 sisseostuga ja 2000 stäkiga, esimene level 10/20 lauad, 12 min levelid.


Sit & Go ja speciali all on.

erplander
26.01.10, 19:58
Ainus, mis võib teha on kohustuslik deep turniir tavastäkkidega (1500 stäkk, blindid 15/30 ehk hakatakse 50BB-ga) non-escalating blindidega turniiriks ja see ei ole kindlasti tundideks veniv turniir vaid maksimaalselt kestab üks turniir 45 minutit aga reeglina otsad tehakse peale 20-30 minutiga. Kui lasta kaks lauda korraga on kogu matsh peetud tunniga.


Ok, nõus, siis see default mänguks. Aga ikkagi selliselö juhul peavad vastased vahetama telefoninumbreid või msn-e, et täpselt ühel ja samal momendil kokku leppida mängud. Private laudade puhul poleks sellist sebimist vaja.

Muidu need Pokernewsi HU turnaks Unibetist tellitud 100 BB lauad olid vägagi mängitavad, kellelgi polnud pretensioone, et muutusid järsku turboks vms. Ainus probleem oli, et ka see passwordi kaitse kadus mingi hetk ära ja siis mingid lambikollid tulid mängu.

erplander
26.01.10, 20:00
Sit & Go ja speciali all on.


Ja ongi, päris hea variant see, aga siiski liiga diip, 200 BB ja 12 min levelid. 100 BB oleks paras.

Timpz
26.01.10, 21:27
cmon, Stars2win

masterpuppet
27.01.10, 01:24
Mõtlesin pikalt järgi ning otsustasin, et ikka ei võta antud eventist osa. On küll väga magus võistlus, kuid ilmselt ei suudaks kooli tõttu ning ebarutiinnse ajagraafiku tõttu kõiki mänge ära mängida korraliku mindsetiga ning kuna pole HU ka kõva käsi, siis ilmselt on otsus ikka +EV. Et, ranka, kannad raha tagasi või peaksin kellegile oma osa ära müüma?

erplander
27.01.10, 02:48
Mõtlesin pikalt järgi ning otsustasin, et ikka ei võta antud eventist osa. On küll väga magus võistlus, kuid ilmselt ei suudaks kooli tõttu ning ebarutiinnse ajagraafiku tõttu kõiki mänge ära mängida korraliku mindsetiga ning kuna pole HU ka kõva käsi, siis ilmselt on otsus ikka +EV. Et, ranka, kannad raha tagasi või peaksin kellegile oma osa ära müüma?


Ma võin osta, aga küllap ranka kannab pigem tagasi ja kannan talle ise. Ise olen küll võistluse ajal reisil ja pole kindel kuis netiga saab olema, aga loodan siiski, et saab hakkama.

Codecci
27.01.10, 02:49
Starsi normal 75 BB ja 10 min levelitega hu sng-d kestavad keskm 25 minutit, nendes on tegelikult piisavalt palju mängu, aga ideaalne oleks jah 100 BB algstäkk ja 10 min levelid (kestaks keskm 30-40 min) või 15 min levelid (kestaks keskm 45-55 min).

Mingit 25/20 stiili viljeled heads-upis, et need sul niikaua kestavad? :)

Need 50BB turnad tunduvad liiga turbod, ei saa korralikult 3xBB avadagi, kohe vaja HU SNG-erite meetmed käsile võtta.

erplander
27.01.10, 04:19
Mingit 25/20 stiili viljeled heads-upis, et need sul niikaua kestavad? :)

Need 50BB turnad tunduvad liiga turbod, ei saa korralikult 3xBB avadagi, kohe vaja HU SNG-erite meetmed käsile võtta.


Jah, keskmiselt kolmanda leveli keskel lõpevad mul. Ja niipalju kui olen teiste mänge jälginud, siis teistel umbes sama kaua. Keskmiselt on pea võrdselt nii teisel, kolmandal kui neljandal levelil lõppevaid mänge (kolmandal siiski kõige enam), väga vähesed jõuavad ka viienda levelini ja väga vähesed lõpevad juba esimesel. Nii et keskmiselt tuleb ikka 25 min. ringis, arvuta kuidas tahad :p

Codecci
27.01.10, 05:54
Kuidas HU SNG-erid (andu, PokerDevil) kommenteerivad? Mul tavaliselt 1-2 levelil lõppeb, vahest jõuan 3-ndasse ka.

ranka
27.01.10, 09:47
Mõtlesin pikalt järgi ning otsustasin, et ikka ei võta antud eventist osa. On küll väga magus võistlus, kuid ilmselt ei suudaks kooli tõttu ning ebarutiinnse ajagraafiku tõttu kõiki mänge ära mängida korraliku mindsetiga ning kuna pole HU ka kõva käsi, siis ilmselt on otsus ikka +EV. Et, ranka, kannad raha tagasi või peaksin kellegile oma osa ära müüma?


Kandsin $50 tagasi kontole Maztablazta (Tartu)

wedoit
27.01.10, 10:51
mängudeks on $5.75 sisseostuga Heads-Up Deep stack turniirid, kus blaindid ei tõuse


mul selline loll küsimus: kuidas teha nii, et sa õige inimesega mängima saaksid? eelmisel aastal oli nii, et ühe mängu teha saamiseks tuli regada mingi vähmalt kümnele turkale enne kui õnnestus õige inimesega lauda saada. kas tehakse mingid private lauad vms?

daljoh
27.01.10, 11:26
Kas ei oleks varjant see et üks PEAB olema no blind increase turna ja teised mitte?
Siis oleks nendel kelle jaoks skill is the king ka huvitav

timukasr
27.01.10, 11:29
Kui sa mängid turbosi, siis võib probleeme tekkida. No blaind increasele sellist tungi pole.

Selle strukruuri valiiu koha pealt arvan et 100 blaindi NI on väga mõnus ja kui ka läheb pikaks, siis se tähendab väiksemat variance.

pastilaa
27.01.10, 11:31
Kuidas suhtuda play money laudadesse? Asi selles, et seal saab ka väga eduliselt 200bb NLHE HU teha. Need, kel Starsis accounti pole, saaksid mõnusalt mängida starsi venna vastu. Auto reloadi pole, mis ongi tore. PS.net variandi miinuseks on aga HUDi puudumine.

Pahvak
27.01.10, 11:49
Kui vastane tahab 200bb deep NBI teha, siis ma võin küll play money cashi mängida (auto reloadita).

ranka
27.01.10, 12:06
mul selline loll küsimus: kuidas teha nii, et sa õige inimesega mängima saaksid? eelmisel aastal oli nii, et ühe mängu teha saamiseks tuli regada mingi vähmalt kümnele turkale enne kui õnnestus õige inimesega lauda saada. kas tehakse mingid private lauad vms?


Võtad inimese kontakti (MSN, telefon, skype, IRC, kutsud kasvõi külla -- kui ei saa võite läpparitega ka minu juurde tulla ja võtan teid niikauaks vastu, kui matshid ära teete) ja siis avate koos ühe turniiri lobby ning ütlete, et lobby number on XXXXXXXXXXX. Kui mõlemad kinnitatud siis koos regate.

Kui mängite no-blind turniire siis tungi ei ole ja tõenäosus, et keegi teine vahele astub on imeväike -- no üks osapool peab siis räigelt uimama.

ranka
27.01.10, 12:08
Kuidas suhtuda play money laudadesse? Asi selles, et seal saab ka väga eduliselt 200bb NLHE HU teha. Need, kel Starsis accounti pole, saaksid mõnusalt mängida starsi venna vastu. Auto reloadi pole, mis ongi tore. PS.net variandi miinuseks on aga HUDi puudumine.


Mine kasvõi flippa või maksa vastasele õlledes, et ta ei mängiksi Teiega aga kinnitaks Teie võitu. Arvan, et selle karika + tiitli väärtus veel nii suur ei ole, et selliseid alatuid nippe teha.

IMO Te ajate praegu täiega juuksekarva pooleks ja üritate reeglitest leida miskeid vigu. On toiminud see enne meid ja toimib ka meil.

Sorry aga HU-s HUD'i kasutamine on küll üleliigne.

PokerDevil
27.01.10, 12:46
Ja starsis ka rematch ilusti töötamas. Seega, kui esimese korraga kokku saate, siis ainult aja küsimus, kui võitja teada.

pastilaa
27.01.10, 12:53
Mine kasvõi flippa või maksa vastasele õlledes, et ta ei mängiksi Teiega aga kinnitaks Teie võitu. Arvan, et selle karika + tiitli väärtus veel nii suur ei ole, et selliseid alatuid nippe teha.

IMO Te ajate praegu täiega juuksekarva pooleks ja üritate reeglitest leida miskeid vigu. On toiminud see enne meid ja toimib ka meil.

Sorry aga HU-s HUD'i kasutamine on küll üleliigne.


Tänan. Lihtsalt see playmoney variant on päris hea viis viimaks kokku Starsi mehi nendega, kes mängivad X toas ega viitsi selle pärast accounti teha ja sinna rahasi liigutama hakata. Lihtsalt 1 alternatiiv - peaks äkki mõned osalejad juurde tooma.

PokerDevil
27.01.10, 13:34
Raha saadetud Starsi "ranka666"ele "DareDevil-G" poolt.

Ja mängudest...
HEM-i andmetel regular speedide(10min blindid) keskmine kestvus: 17.2min
Turbodel (5min blindid): 12.4min

ranka
27.01.10, 14:01
Raha saadetud Starsi "ranka666"ele "DareDevil-G" poolt.

Ja mängudest...
HEM-i andmetel regular speedide(10min blindid) keskmine kestvus: 17.2min
Turbodel (5min blindid): 12.4min


Rahad käes. Kohe lisan nimekirja.

Rigged
27.01.10, 15:33
Shipped 50$ Starsis, ....18 lõpuga

ranka
27.01.10, 16:08
Shipped 50$ Starsis, ....18 lõpuga


Viis-viiele sain ja lisasin su nimekirja. 22 registreerunud, $1100 auhinnafond.

KristjanLaas
27.01.10, 17:12
Üks päris oluline küsimus ka veel.
Oletame, et ma olen oma vastase vastu 3-0 või 3-1 ees, kas mul on võimalus siis keelduda viimasest 1-2 mängust?

-andres-
27.01.10, 17:16
Üks päris oluline küsimus ka veel.
Oletame, et ma olen oma vastase vastu 3-0 või 3-1 ees, kas mul on võimalus siis keelduda viimasest 1-2 mängust?

When it's 3-0, then it's over.

vapsik
27.01.10, 17:16
Üks päris oluline küsimus ka veel.
Oletame, et ma olen oma vastase vastu 3-0 või 3-1 ees, kas mul on võimalus siis keelduda viimasest 1-2 mängust?


Jep, 3 võiduni on vaja teha, esimeses postis see ka kirjas.

lenC
27.01.10, 23:25
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/themes/Prosumer/images/head.jpg
:D :D :D

ranka
27.01.10, 23:41
Ei meeldi w?

lenC
27.01.10, 23:42
Sellepärast paningi, et meeldib :D Kuidagi väga rankalik :D

IamAllin
27.01.10, 23:43
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/themes/Prosumer/images/head.jpg
:D :D :D

Age of "pokkeriprod" epires 5 :D

ranka
27.01.10, 23:44
Sellepärast paningi, et meeldib :D Kuidagi väga rankalik :D


Mina ei ole seal kohe mitte midagi teinud :) Andsin ainult idee, et milline võiks olla, et miski kaks bandiiti või muud elukat kakelgu ühel poole ja paremal võiks miski aarete/kulla/rahahunnik ollu.

Pekske rankapoega.

mkva
27.01.10, 23:46
Naljakas logo jah :P

Midagi sellist võiks all nurgas olla pigem.. http://img.wareseeker.com/software/iphone/Games/index_141757531.jpg
või

http://www.f2f.org/Images/General/Face%20to%20Face%20Logos/5473-Logo-copy.gif

oskaks kasutada neid pildituunimiseprigramme oleks äge.. mõtteid on palju

ranka
27.01.10, 23:47
Naljakas logo jah :P

Midagi sellist võiks all nurgas olla pigem.. http://img.wareseeker.com/software/iphone/Games/index_141757531.jpg


See ju liiga standartne...

lenC
27.01.10, 23:47
thanks, rankapoeg, just sellised asjad teevadki meie kommuuni nii awesome'iks imo

ranka
27.01.10, 23:48
Isegi sellist pilti pakkusin välja:
http://murdererofthereal.files.wordpress.com/2009/10/manvsmachine.jpg

Aga see liiga seosetu oleks olnud :)

KristjanLaas
27.01.10, 23:48
Naljakas logo jah :P

Midagi sellist võiks all nurgas olla pigem.. http://img.wareseeker.com/software/iphone/Games/index_141757531.jpg


gei..

lenC
27.01.10, 23:49
Isegi sellist pilti pakkusin välja:
http://murdererofthereal.files.wordpress.com/2009/10/manvsmachine.jpg

Aga see liiga seosetu oleks olnud :)

see tuleb siis panna, kui tuleb matš Codecci vs Stallija

ranka
27.01.10, 23:50
see tuleb siis panna, kui tuleb matš Codecci vs Stallija


Mkmk. Sisimas see pilt tähendaks, et vasakul lihastes mees ownib skilliga (loe PT/BB ehk toores jõud, näiteks durrrrr) ja paremal siis robot, kes ownib rakebackiga (loe boonused ja rakeback ehk kunstlik võit, näiteks chiran80) ning kumb siis võidab HU matchi :P

Rigged
27.01.10, 23:55
Mkmk. Sisimas see pilt tähendaks, et vasakul lihastes mees ownib skilliga (loe PT/BB ehk toores jõud, näiteks durrrrr) ja paremal siis robot, kes ownib rakebackiga (loe boonused ja rakeback ehk kunstlik võit, näiteks chiran80) ning kumb siis võidab HU matchi :P

Siis vist eriti kahtlust pole kes võidab :P

vapsik
27.01.10, 23:57
thanks, rankapoeg, just sellised asjad teevadki meie kommuuni nii awesome'iks imo


Ise märkasin seda juba ükspäev, aga peab ühinema ja kiitma logo autorit ja väljamõtlejat.

forell
29.01.10, 13:31
ylekanne tehtud, Starsi username vikerforell

ranka
29.01.10, 13:34
ylekanne tehtud, Starsi username vikerforell


Kinnitan, et rahad laekunud.

oitarvi
30.01.10, 19:26
Olen käpp.

Priit
31.01.10, 21:18
raha kantud

ranka
31.01.10, 22:18
Oitarvi ja Priidu rahad laekunud. Lisasin Teid ka nimekirja ning hetkel kokku koos teiega on 25 osalejat.

Kaitz20
01.02.10, 13:04
Saadsin teele
Kaitz20

ranka
01.02.10, 13:13
Saadsin teele
Kaitz20


Papid käes.

K2snakas
01.02.10, 16:12
ranka, kas kuidagi teiste saitide kaudu pole võimalik osalus tasu maksta vmt või tundub see nq rahavahetusena?

ranka
01.02.10, 18:06
ranka, kas kuidagi teiste saitide kaudu pole võimalik osalus tasu maksta vmt või tundub see nq rahavahetusena?


Cake, FTP kõlbavad kah. Äärmisel vajadusel ka MB/neteller aga sel juhul maksate ise fee-d.

PM for details.

Uniquest
02.02.10, 20:57
Naljakas logo jah :P

Midagi sellist võiks all nurgas olla pigem.. http://img.wareseeker.com/software/iphone/Games/index_141757531.jpg


Pedepaariks kutsuvad ühed pokkerituttavad neid.

ranka
03.02.10, 14:22
Registreerunute nimekiri:
1. ranka
2. lenC
3. vsiu100
4. vapsik
6. TIGRANO
7. krayzie
8. ESTPatrick
9. -andres-
10. fortune
11. Pahvak
12. variatsioon
13. PokerDevil
14. vMario
15. Codecci
16. CypherEST
17. Tolmuahv
18. Timukasr
19. hotcocacola
20. Heathmont (Tim)
21. Taavo
22. Rigged
23. forell
24. priit
25. oitarvi
26. kaitz222
27. k2snakas

Auhinnafond: $1350


27 regajat!

2ssapaar
05.02.10, 02:38
$5o shipped

pastilaa
05.02.10, 11:46
Vapsik käskis osaleda. Keeldumine oleks mulle kalliks maksma läinud. Kannan $50 Starsi.

Pahvak
05.02.10, 11:53
WP, Vapsik.

Pastilaa, oled kätt ka harjutanud juba? :)

pastilaa
05.02.10, 12:15
WP, Vapsik.

Pastilaa, oled kätt ka harjutanud juba? :)


Praktiliselt mitte, aga viimasel ajal ongi HU domination strat rohkem moodi läinud :).

Pahvak
05.02.10, 12:22
Praktiliselt mitte, aga viimasel ajal ongi HU domination strat rohkem moodi läinud :).


Ise panustan ka selle peale. Parem kui bingo loto :).

ranka
05.02.10, 14:45
Kuna ma hetkel olen läpparis ja tööarvuti on kodus siis ei saa [õigemini ei taha maile sassi ajada] kinnitusi teha. Nautide nädalavahetust! :)

surka
06.02.10, 14:44
omahas ei tule sellist ettevõtmist mingiaeg?

erplander
06.02.10, 16:17
omahas ei tule sellist ettevõtmist mingiaeg?


Üksnes omahas pole mõtet, aga võiks teha kõigis segamängudes kokku mingi mini-sarja. See võiks sisaldada mänge nagu 5 Card Draw, Badugi, 2-7 Triple Draw, 8-Game, HORSE, Razz, Mixed Hold'em, Mixed Omaha H/L (või siis 2 viimase asemel Stud Hi/Lo ja PLH/PLO). 4 nädalat, iga nädal 2 mängu.

janek174
06.02.10, 16:23
Üksnes omahas pole mõtet, aga võiks teha kõigis segamängudes kokku mingi mini-sarja. See võiks sisaldada mänge nagu 5 Card Draw, Badugi, 2-7 Triple Draw, 8-Game, HORSE, Razz, Mixed Hold'em, Mixed Omaha H/L (või siis 2 viimase asemel Stud Hi/Lo ja PLH/PLO). 4 nädalat, iga nädal 2 mängu.


I like...

lenC
06.02.10, 16:41
Foorumi turnaliigasid on olnud ja tuleb veel, need on eraldiseisvad sündmused. Seni on olnud ~50% osakaal NLHE-l ja ma ei näe seda eriti langemas, kuna reaalsuses kedagi need "X" mängud ei huvita, STT-de korraldamisel poleks ka pointi.

ranka
07.02.10, 13:50
$50 shipitud


Rahad käes ja nimekirja lisatud. Vabandused viivituse pärast aga nüüd peaksid need pikad nv-d natukeseks lõppema.



Foorumi turnaliigasid on olnud ja tuleb veel, need on eraldiseisvad sündmused. Seni on olnud ~50% osakaal NLHE-l ja ma ei näe seda eriti langemas, kuna reaalsuses kedagi need "X" mängud ei huvita, STT-de korraldamisel poleks ka pointi.


Täpselt sama mõte. Millegipärast teoorias on tõesti mixed mängud jube popid -- kõik neid nõuavad ja tahavad mängida aga praktikas "fieldid" on hõredamad, kui silmused Sõle tänava prostituutide sukkadel :)

ranka
07.02.10, 13:53
Vapsik käskis osaleda. Keeldumine oleks mulle kalliks maksma läinud. Kannan $50 Starsi.


Oleksid äärepealt kahe islma vahele jäänud. Su rahad laekunud ja nimekirja lisatud. Kokku nüüd 29 mängijat.

ranka
07.02.10, 13:55
$5o shipped


$5o received. Added to the list also, good luck.

jaagup17
07.02.10, 21:26
50$ kantud. Nick : PENAC

ranka
07.02.10, 22:07
50$ kantud. Nick : PENAC


Rahad käes! Osalejaid juba 31!

variatsioon
07.02.10, 22:10
Rahad käes! Osalejaid juba 31!

ehk teeks max 32?

KristjanLaas
07.02.10, 22:23
ehk teeks max 32?

palun ei.

hotcocacola
07.02.10, 22:23
mille jaoks 32?
teeme ikka suure fondi =)

andu_andu
07.02.10, 23:56
ehk teeks max 32?


eiei

ranka
10.02.10, 16:28
Muudan reeglit! 31. reganut ja hetkel üks mahub veel ning järgmised lähevad ootenimekirja. Kui ootenimekiri väga pikaks ei lähe viimaste päevadega siis saavadki esimesed 32 võistlema.

lebovend
10.02.10, 16:30
pane mind kirja, saadan kohe raha.

E: saadetud. PS nimi on ypris sarnane fooruminimega.

andu_andu
10.02.10, 16:45
kantud

ranka
10.02.10, 16:57
lebovend nimekirjas



kantud


andu_andu ootekas.

lebovend
10.02.10, 17:03
Veel on aega unregada. Kui keegi tahab $100ga mu kohta v2lja osta, saatke PM vms.

kilu6
10.02.10, 18:55
Muudan reeglit! 31. reganut ja hetkel üks mahub veel ning järgmised lähevad ootenimekirja. Kui ootenimekiri väga pikaks ei lähe viimaste päevadega siis saavadki esimesed 32 võistlema.


See on huvitav muudatus. Ise arvasin, et kuna algsetes reeglites oli must-valgel kirjas, et osavõtjate piiranguid pole, siis enne teemaga ei tegele ja teen osalemise otsuse 14. veebruaril.

Põhiliselt oleneb sellest, kas realiseerub plaan nädalaks ära sõita, sest nädalast vahet vist ei saa sisse jätta.

KristjanLaas
10.02.10, 18:56
See on huvitav muudatus. Ise arvasin, et kuna algsetes reeglites oli must-valgel kirjas, et osavõtjate piiranguid pole, siis enne teemaga ei tegele ja teen osalemise otsuse 14. veebruaril.

mõtlesin isegi seda, aga ei julgenud esimesena oma õigusi taga nõudma hakata:(

hotcocacola
10.02.10, 18:59
ranka, ära muuda seda reeglit.
las tuleb nii palju osalejaid nagu tuleb ning siis mõned saavad järgmisesse roundi :)

lebovend
10.02.10, 19:01
hmm,$100 v6ib isegi odavaks j22da. Soovitan tahtjatel kiirustada :D

variatsioon
10.02.10, 19:02
ma müün 500$

PokerDevil
10.02.10, 19:04
What da fuck?

lebovend
10.02.10, 19:08
What da fuck?

Minu koha hind tõusis just $130le. PM, kellel huvi.

Provoker
10.02.10, 19:10
Mina annaks sulle puhkuse 130$ asemel. Liigkasuvõtjad ei meeldi kellelegi.

lebovend
10.02.10, 19:13
Mina annaks sulle puhkuse 130$ asemel. Liigkasuvõtjad ei meeldi kellelegi.

cry me a river, build a bridge and get over it.

mis seal ikka.
äri on äri, mina nägin v6imalust ja kasutan seda 2ra.

hotcocacola
10.02.10, 19:15
liigkasu võtmise eest saab inimest trahvida :D (mul lebovenna andmed olemas :D)

lebovend
10.02.10, 19:17
no sellega panete ikka v2ga v6ssa :D

ranka
10.02.10, 19:31
See on huvitav muudatus. Ise arvasin, et kuna algsetes reeglites oli must-valgel kirjas, et osavõtjate piiranguid pole, siis enne teemaga ei tegele ja teen osalemise otsuse 14. veebruaril.

Põhiliselt oleneb sellest, kas realiseerub plaan nädalaks ära sõita, sest nädalast vahet vist ei saa sisse jätta.


Olgu ei muuda siis. andu nimekirjas ja laske aga käia :) Mul täiesti ükskõik

Rigged
10.02.10, 19:58
Mida rohkem seda uhkem

KristjanLaas
10.02.10, 20:05
Olgu ei muuda siis. andu nimekirjas ja laske aga käia :) Mul täiesti ükskõik

tytytytyty!

vsiu100
11.02.10, 14:57
mul küsimus loosimise suhtes.
kes teeb ja kuidas see tehakse?
pannakse paika turniiri struktuur ja loositakse mängijad nn kastidesse, kus on näha ka järgmise ringi vastased?
selline tabel võiks suurelt esimeses postis näha olla, hea jälgida.

regamiseks aega jäänud 2 päeva!

tolmuahv
11.02.10, 20:49
Olen vahepeal täpselt nädal aega levist väljas (tõenäoliselt reedest reedeni). Kas peaksin end maha võtma või lootma, et sel nädalal tulev vastane on mõistlik ja leiame lahenduse? Ranka, soovita.

erplander
11.02.10, 21:22
Krt, olen ka reisil veebruari viimane nädal ja märtsi esimene nädal, pole kindel kuis netiyhendusega olema saab, pigem ei viitsiks muretsema hakata selle pärast ja jätan regamata seekord... kuigi olen ka viimased paar kuud peamiselt just hu sng-sid mänginud ja olnuks huvitav m66tu v6tta nendes..

ranka
12.02.10, 14:18
Taavo lahkus nimekirjast.

KristjanLaas
13.02.10, 04:49
$50 shipped-klaaspro

ranka
13.02.10, 10:47
$50 shipped-klaaspro

Sain kätte ja sa nimekirja lisatud.

NB! Täna on viimane päev registreerimiseks!!!!

KristjanLaas
13.02.10, 16:22
Pask.
Pean 22-.. 2 nädalat järjest tööl olema.
Kui veel saab unregida siis ma teeks seda.
sorri.

ranka
13.02.10, 16:22
Pole hullu. Saadan rahad tagasi samale kontole?

KristjanLaas
13.02.10, 16:24
Pole hullu. Saadan rahad tagasi samale kontole?

jah, ty.

ranka
13.02.10, 16:27
Panin rulooni teele

Timpz
13.02.10, 19:57
sooviks regada, kohe saadan ka raha

ranka
13.02.10, 19:58
sooviks regada, kohe saadan ka raha

Ei

Aega registreerimiseks, rahade kandmiseks ja ka osalussoovist loobumiseks on kuni 13-nda veebruarini 23:59. Kui täna välja lähen siis loosin paarid ja annan teada täpsed väljamaksed alles hommikul.

Timpz
13.02.10, 20:00
miks ei? täna 13 ju

vapsik
13.02.10, 20:02
miks ei? täna 13 ju

Saada raha rankale ja kõik korras. Ta paneb iga asjaga täna puusse, aga kui seletada, siis pika peale saab aru.

ranka
13.02.10, 20:03
miks ei? täna 13 ju

Tsiteerisin valet posti. See eelmine post oli mõeldud su küsimusele. Saada aga raha teele ja oled nimekirjas.

ranka
13.02.10, 20:03
Saada raha rankale ja kõik korras. Ta paneb iga asjaga täna puusse, aga kui seletada, siis pika peale saab aru.

Ei pannud puusse, lihtsalt valet posti tsiteerisin. See post, mida tahtsin tsiteerida on hetkel kustutatud.

Timpz
13.02.10, 20:04
raha on teel
jõudsin jh kustutada eelmise

Timpz
13.02.10, 20:09
Hello Timpz18,

We have transferred USD 50.00 from your account to 'ranka666' as per your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier

ranka
13.02.10, 20:20
Hello Timpz18,

We have transferred USD 50.00 from your account to 'ranka666' as per your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier

Said Kristjani koha omale :) Edu turniiril jõnglane! :)

Timpz
13.02.10, 20:40
aitähh. võiks timukas v 2ssapaar vastu tulla, saaks laivis teha aga free round sobib ka

K2snakas
13.02.10, 21:02
kuna oma vastase teada saab siis?? kas juba täna öösel?

ranka
13.02.10, 21:26
Arvan, et homme hommikul ja niikaua on aega regada/unregada?

K2snakas
13.02.10, 21:51
osalussoovist loobumiseks on kuni 13-nda veebruarini 23:59. Peale seda tehakse lõplik nimekiri ja loositakse esimese ringi võistluspaarid.

sain nii aru et 00.00 l2heb lukku v2rk v6i siis mitte?

ranka
13.02.10, 22:00
Jah ametlikult läheb lukku aga kuna hetkel trimpan peokuninga ja ta elukaaslasega veintsi siis suure tõenäosusega ei jõua täna paare loosida ja teen seda hommikul. Ei näe ühtegi põhjust miks me ei võiks võtta vastu hilinenud regajaid.

Tarq666
13.02.10, 22:05
Oi kuidas tahaks osa võtta aga kehva rahalise seisu tõttu pean see aasta vahele jätma. GL kõikidele osavõtjatele!;)

K2snakas
13.02.10, 22:36
Jah ametlikult läheb lukku aga kuna hetkel trimpan peokuninga ja ta elukaaslasega veintsi siis suure tõenäosusega ei jõua täna paare loosida ja teen seda hommikul. Ei näe ühtegi põhjust miks me ei võiks võtta vastu hilinenud regajaid.

ei obv on su jutus point:) mida rohkem rahvast seda suurem fond!
aga lihtsalt selline ootusärevus, et kes vastaseks tuleb:)

oitarvi
14.02.10, 00:43
Nagu ma aru saan on nimekiri lukus ja 33 inimest registreeris võistlusele. 32 jagub nagu kenasti ära, aga mis selle 1 õnnetuga siis juhtub? Mismoodi temaga läbi mängitakse ja kes temaga üldse läbi mängib? Või peaks 32 piiri ikkagi panema?

vapsik
14.02.10, 00:47
Nagu ma aru saan on nimekiri lukus ja 33 inimest registreeris võistlusele. 32 jagub nagu kenasti ära, aga mis selle 1 õnnetuga siis juhtub? Mismoodi temaga läbi mängitakse ja kes temaga üldse läbi mängib? Või peaks 32 piiri ikkagi panema?

31 venda saab teise vooru ja 2 tüüpi mängivad.

variatsioon
14.02.10, 00:52
31 venda saab teise vooru ja 2 tüüpi mängivad.
suht halb süsteem...

ma võin vabatahtlikult unregada et kokku oleks 32 mängijat.

oitarvi
14.02.10, 00:52
31 venda saab teise vooru ja 2 tüüpi mängivad.

Msimoodi need 2 venda välja valitakse? Viimased registreerijad?

variatsioon
14.02.10, 00:55
Msimoodi need 2 venda välja valitakse? Viimased registreerijad?

loositakse ikka

oitarvi
14.02.10, 01:02
loositakse ikka

Ausam äkki oleks panna need, kes viimasele hetkele registreerimise jätsid. Aga no eks juhtkond tea paremini.

PokerDevil
14.02.10, 01:06
suht halb süsteem...

ma võin vabatahtlikult unregada et kokku oleks 32 mängijat.

Aga nii ne asjad käivad igal pool.

variatsioon
14.02.10, 01:06
Ausam äkki oleks panna need, kes viimasele hetkele registreerimise jätsid. Aga no eks juhtkond tea paremini.


siis oleks pidanud see reeglites kirjas olema

PokerDevil
14.02.10, 01:08
Ausam äkki oleks panna need, kes viimasele hetkele registreerimise jätsid. Aga no eks juhtkond tea paremini.

Kuidas see ausam oleks? Ei ole.
FTP's ja Starsis HU turnadel koguaeg nii olnud, loosi tahtel mängivad osad paarid, et paika saada teatud number. Erilist vahet pole millal ta regas. :D

lenC
14.02.10, 01:09
Loosiga ikka. Ja see 33 number on lihtsalt ebajopp, kui oleks mingi 49 tulnud, siis te ju ei põeks sellepärast? Tegime seekord nii, et saaks igaüks osaleda, kes tahab. Põhimõtteliselt hakkab nüüd siis tõeline action pihta nädal hiljem, muidu mingit vahet pole.

timukasr
14.02.10, 12:39
Kui need kaks õnnetud peavad üksinda järgmine nädal battlema, siis võiks paarid ikka välja loosida (ala nende kahe võitja läheb kokku x mängijaga), suht põnevus sees, kellega ma kokku saan :P.

vapsik
14.02.10, 12:40
Kui need kaks õnnetud peavad üksinda järgmine nädal battlema, siis võiks paarid ikka välja loosida (ala nende kahe võitja läheb kokku x mängijaga), suht põnevus sees, kellega ma kokku saan :P.

+1 Nii oleks tõesti mõistlik.

neeme
14.02.10, 12:40
Kuna Ranka pole veel paare ära loosind, siis panin ka ikkagi kirja ennast.
Shippisin 50$ ära.

forell
14.02.10, 12:51
No kui neid paare kes esimest vooru peavad mängima on vähe (präägu vist 2 paari? 3?) siis no tehke (või teeme) eluga, ei pea nädal otsa viivitama asjaga.
Loodetavasti ei satu esimesse vooru mingi tüüp kes nädala lõpuni on hõivatud ja ei saa mängida.

neeme
14.02.10, 13:21
Võiks jah siis kuidagi nii, et esimene voor kuni nt neljapäeva ööseni ja iga järgmine voor nädal :)

Kaitz20
14.02.10, 14:52
Ranka, mu kasutajanimi on Kaitz20

ranka
14.02.10, 17:09
Kuna Ranka pole veel paare ära loosind, siis panin ka ikkagi kirja ennast.
Shippisin 50$ ära.

Sain kätte. Samuti krisilt.


Ranka, mu kasutajanimi on Kaitz20

Parandan.

Vabandan viivituse pärast. Hetkel Vapsiku ja LenC'iga käib dialoog, kuidas paare loosime ja mängud toimuma hakkavad. Seda seepärast, et mängijaid on kokku 35.

pastilaa
14.02.10, 17:19
Tabatud hetk, kui Ranka mind Codeccile vastaseks loosis. LenC naerab.

http://nimg.sulekha.com/Sports/original700/emirates-fifa-beach-soccer-world-cup-draw-2009-8-27-18-41-47.jpg

ranka
14.02.10, 17:39
Paarid loositud ja 00:00 algavad võistlused. Kuni selle ajani on võimalus esitada kaebusi (keegi nimekirjast puudu/üle vms), edaspidised kaebused peale daatumi möödumist ei lähe arvesse (nimekirja osas siis). Võite hakata mängima aga soovitan soojalt oodata daatum ära, sest kui peaks toimuma nimekirjas muutused ei lähe tulemused arvesse.

Peale selle oli nimekirja väike viga - 1 number oli vahelt ära ja 35 mängija asemel on hoopis 34 mängijat, kes moodustasid auhinnafondiks $1700 ja see jaguneb:
1. koht - 50% ehk $850
2. koht - 25% ehk $425
3. koht - 15% ehk $255
4. koht - 10% ehk $170
==================
100% ehk $1700

Peale selle esimene koht saab lisaks rahale ka KARIKA.

Nimekirjast jäid üle 4 mängijat (30 said edasi teise roundi aga alustame see nädal "teise" roundigA), kes peavad selgitama koha järgmises roundis. Kuna nelja mängija järgi nädal aega ootamist oleks mõttetu siis paraku peavad need 4 õnnetut tegema see nädal topelt mängud (mängima koha järgmisse roundi ja selle roundi mängud).

Nimekiri:

1. 3. vsiu100
2. 12. variatsioon
3. 6. TIGRANO
4. 19. hotcocacola
5. 21. andu_andu
6. 29. pastilaa
7. 26. kaitz (suva need numbrid:P)
8. 4. vapsik
9. 24. priit
10. 27. k2snakas
11. 10. fortune
12. 23. forell
13. 11. Pahvak
14. 33. Timpz
15. 8. ESTPatrick
16. 18. Timukasr
17. 1. ranka
18. 20. Heathmont (Tim)
19. 7. krayzie
20. 17. Tolmuahv
21. 15. Codecci
22. 34. Kris
23. 9. -andres-
24. 25. oitarvi
25. 16. CypherEST
26. 30. 2ssapaar
27. 2. lenC
28. 22. Rigged
29. 14. vMario
30. 35. Neeme


31. 13. PokerDevil
32. 31. jaagup17
33. 32. lebovend
34. 28. ardo88

Bracket: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?edit=1&tid=350651&tclass=

Edu!

lebovend
14.02.10, 17:43
ouch.

EDIT: mitmepäevane 6igus viriseda oma luckboxi yle on neil neljal inimesel?

vapsik
14.02.10, 17:44
Kuda need vastased on 1 v 2, 3 v 4 jne?

timukasr
14.02.10, 17:45
Mulle jääb tabel natuke segaseks, mina olen koos Heathmont (Tim)?

Timpz
14.02.10, 17:47
minu high tech mind ei mõista numbreid :D kellega ma mängin?

variatsioon
14.02.10, 17:48
minu high tech mind ei mõista numbreid :D kellega ma mängin?

+1

ranka
14.02.10, 17:48
Vaadake seda: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=350651

Siin on paarid kõik olemas.

PokerDevil
14.02.10, 17:49
Okey, seega mul tuleb mäng teha. :)

Gl jaagup.

E: Ning uues ringis lebovenna või ardoga.. ok.. Klaar.

hotcocacola
14.02.10, 17:51
VÄGA HUVITAVAD PAARID!
ootan hoolega! :D

timukasr
14.02.10, 17:52
http://www.timmu.planet.ee/pokker/Iround.png

lebovend
14.02.10, 17:54
no ma olen ikkagi v2ga tildis, aga eks ma hoian ennast tagasi.

ardo, 2kki lisad mind msni:
marioviitkar ÄT hot.ee

E: ty, ranka.

variatsioon
14.02.10, 17:54
vsiu kas starsi play money tavalise kiirusega turnad sobivad?
2lauda korraga?

ja võtija võiks kaotaja näiteks 50$ shipida?




<- msn http://foorum.pokkeriprod.com/images/misc/im_msn.gif

ranka
14.02.10, 17:57
no ma olen ikkagi v2ga tildis, aga eks ma hoian ennast tagasi.

ardo, 2kki lisad mind msni:
marioviitkar (at) hot.ee

Kui sa pma emaili paned siis ma soovitan @ märgi asendada sõnaga "at" või iga päeva hakkab sind msn lisama proua margaretahorny329494@hotmail.com

variatsioon
14.02.10, 17:59
Kui sa pma emaili paned siis ma soovitan @ märgi asendada sõnaga "at" või iga päeva hakkab sind msn lisama proua margaretahorny329494@hotmail.com

kas ma peaksin ka oma msni profile alt ära kustutama?

ehk kas botid leiavad vBulleti msne profile alt ülesse?

lebovend
14.02.10, 18:01
Kui sa pma emaili paned siis ma soovitan @ märgi asendada sõnaga "at" või iga päeva hakkab sind msn lisama proua margaretahorny329494@hotmail.com

6u, aga muuda sa siis see quote ka oma postis 2ra :p

ranka
14.02.10, 18:01
tan

hotcocacola
14.02.10, 18:02
kui aus olla, siis viimasel ajal lisavad mingid cockfaced pidevalt mind msni....please check my link and webcam...aga noh, mis seal ikka :D

Timpz
14.02.10, 18:03
kui aus olla, siis viimasel ajal lisavad mingid cockfaced pidevalt mind msni....please check my link and webcam...aga noh, mis seal ikka :D

sama :D

forell
14.02.10, 18:06
See on superb et näeb tulevast vastast ette (muidugi ennem tuleb valitsevast meistrist jagu saada aga see selleks). Palju parem sidebette jms teha.
Ja muide kas me hakkame seda teemat siin risustama msni aadressite ja taolisega? Ja kui keegi mängib kuskil omavahel võiks ju kuskile kirjutada sellest, huvitavaid paare või tulevaseid vastaseid oleks ju hea reilida. Maybe sellejaoks uus teema vms, dunno.

GL all

ranka
14.02.10, 18:09
Arvan, et esimesed nädalad on igavad ja keegi ei viitsi reilida, küll aga poolfinaale ja finaali. Proovin finaali meestega saada miski nõusoleku, et nad lepiks mitu peäva enne mängud kokku, vähemalt enam-vähem täpse ajagi.

Peale selle kas see aasta keegi bette ei pakugi w?

rahvavaenlane
14.02.10, 18:21
kui aus olla, siis viimasel ajal lisavad mingid cockfaced pidevalt mind msni....please check my link and webcam...aga noh, mis seal ikka :D

vaheta password ära sellest peaks piisama. mul kadusid peale seda jamad ära

Tarq666
14.02.10, 19:57
Pakun 10$ (1:1le), et 2ssapaar jõuab kaugemale, kui variatsioon või vsiu100(ise valid oma lemmiku). Viigi korral kaugele jõudmise suhtes on viik.

edit:diil tehtud variatsiooniga

variatsioon
14.02.10, 19:59
Pakun 10$ (1:1le), et 2ssapaar jõuab kaugemale, kui variatsioon või vsiu100(ise valid oma lemmiku). Viigi korral kaugele jõudmise suhtes on viik.

diil..
obv betin et ma jõuan kaugemale