PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

donkihott
25.03.15, 14:11
Kui sul skrilli kaart on, siis see kümps võib olla kaardi aastatasu.

brihood
25.03.15, 14:30
Kui sul skrilli kaart on, siis see kümps võib olla kaardi aastatasu.

On ikka skrilli kaart ja täiesti võimalik, et see kaarti aastatasu läks maha, aga lihtsalt debiilne minu arvates on, et nad ei teata sellest, mitte mingit moodi et omastavad mingit raha minu kontopealt.

ropka11
25.03.15, 15:26
Hiljuti läks jah mingi tasu maha.Kaardi või konto oma ei pannud tähele.
Historys peab kindlasti nägema seda.
Siin enne ka seda räägitud-asjad saad kõige rutem ja paremini korda helistades.

brihood
25.03.15, 15:46
Eesti kaarti pealt helistamine sinna on ikka võrdlemisi kallis.
Ja historys ei näita ma olen sealt vaadanud.
Lisaks pole meilile vastatud.
Kümpa on suht pohhui suma, aga lihtsalt selline asi on inetu.

estdonk
25.03.15, 19:45
Skype`i raha peale ja saad mitu tundi nendega vaielda. Minut maksab mõne sendi...

pastilaa
25.03.15, 20:01
On ikka skrilli kaart ja täiesti võimalik, et see kaarti aastatasu läks maha, aga lihtsalt debiilne minu arvates on, et nad ei teata sellest, mitte mingit moodi et omastavad mingit raha minu kontopealt.

kui sa varem pole märganud, siis tavapangas läheb ka "lambist" kaardihooldustasu aegajalt maha :)

trasadonkad
31.03.15, 16:25
ma sain skrilli kaardi kätte ja pidin aktiveerima kodulehel neil. tegin ära aga maili peal ei näita et ükski mail välja neile oleks l2inud ega ka vastust pole saanud. võib aega võtta? help? tahaks nagu asap kasutama hakata :/

kui keegi mulle skrilli skype saaks pm-ida oleks nuts, ma ei leidnud mitte kuskilt mingit infot nende mailide ega skypede kohta...

estdonk
31.03.15, 16:46
Mis maili sa ootad? Pmst peale aktiveerimist saad kohe kasutada (juhul kui pin kood ka kohal on)

trasadonkad
31.03.15, 16:55
Mis maili sa ootad? Pmst peale aktiveerimist saad kohe kasutada (juhul kui pin kood ka kohal on)

seda n2eb ka kas on aktiveeritud v mitte? pin tuleb maili peale?

estdonk
31.03.15, 16:58
Peaks nägema et aktiveeritud jah, aga pin tuleb postiga paar päeva hiljem kui kaart (või oli varem)

trasadonkad
31.03.15, 20:15
kaua nad umbes aktiveerivad seda? kas ma saan kaarti kohe hakata kasutama kui pini kätte saan?

brihood
31.03.15, 22:06
kaua nad umbes aktiveerivad seda? kas ma saan kaarti kohe hakata kasutama kui pini kätte saan?


Jah.

trasadonkad
31.03.15, 23:32
Jah.

kui mul nt pole kuskil skrilli lehel kirjas et kaart aktiveeritud ja pin käes siis saan kohe kasutama hakata?
sry ma veic võhik nende kaartide koha pealt ja uudishimu on suur =)

Cypher0
01.04.15, 00:29
Jah.

trasadonkad
01.04.15, 00:39
nuts tnx everybody

ropka11
01.04.15, 10:48
Oot mis see number neil on läbi Skype helistades.
Kas kellelgi veel muidu Skrill MasterCardiga netis makstes viimasel ajal probleeme.
Mul juba kahes kohas declinenud--Sorry, your bank did not
> authorize this transaction.
Skrill kodulehel oma MasterCardi vaadates peaks kõik korras olema.

trasadonkad
03.04.15, 08:23
Jah.

idk sain pini kätte ja proovisin sebi automaadist $$ võtta välja aga ei lubanud. ütles ala midagi taolist, et see kaart pole aktiveeritud veel vms...

Fuzzy
03.04.15, 12:54
idk sain pini kätte ja proovisin sebi automaadist $$ võtta välja aga ei lubanud. ütles ala midagi taolist, et see kaart pole aktiveeritud veel vms...

minu arust pead ise skrill sisse logima ja kaartide all midagi aktiveerima või kinnitama et oled kätte saanud.

trasadonkad
03.04.15, 16:11
mhm, ma saatsin neile asjad juba mingi nädal pool tagasi aga ikka pole mingit vastust :D

Viiidrik
03.04.15, 18:07
mhm, ma saatsin neile asjad juba mingi nädal pool tagasi aga ikka pole mingit vastust :D

Mul oli sama probleem, ootasin tükk aega. Lõpuks helistasin neile ja sain paari minutiga korda. ;)

trasadonkad
03.04.15, 18:11
Mul oli sama probleem, ootasin tükk aega. Lõpuks helistasin neile ja sain paari minutiga korda. ;)

ei leia kuskilt skype nr, kellegil on siis pm please

Cypher0
03.04.15, 19:21
Ikka ise pead sisse logima, Account>My Mastercard ja sealt aktiveerima, mitte ootama et nemad või keegi teine seda teeks.

trasadonkad
03.04.15, 19:37
ja see aktiveerimine tähendab accounti verifymist? et pead neile copy oma passist/IDkaardist ja nt veearvest? tegin mingi nädal pool tagasi 1x selle juba ära ja nyyd kui kaardi sain kätte mõned päevad tagasi proovisin uuesti aga pole account verifytud veel ja kõik limiidid ja asjad ikka samad ja mingit vastust pole neilt saanud jnejne
tra neil on seal kõik nii möööda ja segane, ma ei saa aru kas neil nagu polegi supporti kellelt küsida kui on vaja abi tra. v olen ise loll idk :D

trasadonkad
03.04.15, 19:53
ei leia kuskilt skype nr, kellegil on siis pm please

800-238-9984 - helistasin ja asi on timmis :)

janek174
08.07.15, 17:54
Üks rumal küsimus. Oleks vaja MB kontole raha kanda. Oma pangaarvet paraku kasutada ei saa. Milline on kõige lihtsam moodus selle tehingu tegemiseks? Kas kellegi teise pangaarvelt oma MB arvele raha on võimalik kanda? Pangas sularahas kuidagi maksta?

Hiiter
08.07.15, 18:12
Vaata teemat "Rahade vahetamine"

rasmer
08.12.15, 01:01
We hope you are enjoying your Skrill services.

We are pleased to announce that all Skrill wallet holders can now use NETELLER to upload funds into their Skrill wallets.

A NETELLER upload option has been added to your Skrill account meaning you can now transfer money between your Skrill and NETELLER accounts. Good news if you also hold a NETELLER Account or are interested in having one.

This additional upload feature forms part of our ongoing commitment to improving your experience with Skrill and we hope you continue to enjoy using our services in the future.

Thank you for using Skrill.

Regards
The Skrill Team

feelitwell
08.12.15, 04:07
Kui teha täna endale Neteller siis millise currency valiksid sina?

andu_andu
08.12.15, 21:47
Tahtsin täna teha depot skrilli manual bank transferi võimalusega, kuid swedis ütles, et viitenumber ei vasta standardile. Kirjutasin skrilli ja ootan vastust. On kellegil kogemust sarnsase probleemiga ?

Cypher0
08.12.15, 22:28
Tahtsin täna teha depot skrilli manual bank transferi võimalusega, kuid swedis ütles, et viitenumber ei vasta standardile. Kirjutasin skrilli ja ootan vastust. On kellegil kogemust sarnsase probleemiga ?

Kui õigesti mäletan, siis see reference ID vms tuli panna selgituse, mitte viitenr lahtrisse.

realott
25.12.15, 16:28
2 päeva tagasi vaatasin, et Skrillis raha otsas ja oli vaja ühte ostu teha, tegin instant bank transferiga SEB-st 25 euri, vaatasin, et andis mingi errori, tegin siis uuesti, jälle error. Pärast seda kontrollisin igaks juhuks SEB panka ja mõlemal korral oli tegelikult raha maha läinud (koos protsendiga siis kokku 50,5 €), panga kviitung ka iseenesest olemas ilusti seal netipangas.
Igatahes minu teada SEB seda raha ei tagasta niikuinii ehk siis peab asja Skrilli kaudu ajama. Kirjutasin ka Skrilli aga miskipärast arvan, et pühade ajal läheb neil nädalake vähemalt enne kui vastavad :)

Seega. Kas kellelgi on mingi sarnane keiss olnud? Praegu igaks juhuks uusi kandeid ei julgegi teha sinna, äkki jääbki "kaduma"...
Skrilli olen muidu kasutanud umbes aasta ja kõik on olnud siiani okei.

Intzsz
25.12.15, 19:10
Skrilli tasub läbi Skype helistada, see üsna odav ja probleem kohe lahendatud.
Kirjadele nad vastavad umbes aastas korra.

realott
25.12.15, 21:21
Skrilli tasub läbi Skype helistada, see üsna odav ja probleem kohe lahendatud.
Kirjadele nad vastavad umbes aastas korra.

Tänud hea nõuande eest! Ütlesid, et leidsid need üleknded üles ja peaks max 2 päeva pärast sellega korras olema. Vaatasin ka enda saadetud kirja staatust ja kui enne ei olnud see isegi "in progress" siis nüüd oli "has been prioritised"

Kusjuures Skype ei võtnud midagi selle kõne eest :D (USA support)

E-Kunn
10.01.17, 19:47
Skrillis pokkerisse kanda ei lase ütleb et minu Skrilli kasutaja ei luba online gamblimiseks rahasi liigutada. Seda kuidagi muuta ka saab?

Ballahollic
11.01.17, 18:59
Kas keegi kasutab ikka veel skrilli 888st väljamaksete tegemisel? Skrilli tasud liiga suureks pole läinud?

ropka11
11.01.17, 20:58
Mingeid tasusid pole kui konto daalades.

emmachu
25.04.17, 17:13
Skrilli kaardi kasutajad. Kas kaardiga sula väljavõtmisel lisandub peale 1,75% teenustasu veel mingeid ATM feesid kui Eestis välja võtta?

saugakarel
25.04.17, 19:46
Skrilli kaardi kasutajad. Kas kaardiga sula väljavõtmisel lisandub peale 1,75% teenustasu veel mingeid ATM feesid kui Eestis välja võtta?

Ei lisandu