PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

con
09.07.10, 23:04
5. Teen endale moneybookersi kaardi ja võtan ise automaadist välja ja maksan poes.

mis oleks ideaalne.

aga sel juhul tuleb asi jälle natuke keerulisemaks ajada kuna probleem selline:


Kas MB teeb eesti pankadega koostööd, st kui mul on mõni kohtutäituri võlgnevus või krediitkaardi võlgnevus, ühesõnaga arestitud panga kontod, kas ma saan siis teha mingid liigutused nii, et FT'st moneybookersisse ja sealt juba mõne sõbra/tuttava kontole kelle kaudu ma raha kätte saan?
ühesõnaga ega keegi ei tule mu MB kontolt raha ära võtma?
ühesõnaga kontod lukus, kohtutäitur kallal.

niisiis võttes välja Moneybookers kaardiga raha SEB/swed panga ATM'ist kas võidakse teha mingi liigutus Swedi/sebi poolt?

lenC
09.07.10, 23:05
niisiis võttes välja Moneybookers kaardiga raha SEB/swed panga ATM'ist kas võidakse teha mingi liigutus Swedi/sebi poolt?
ei

con
09.07.10, 23:08
Tänan kallid foorumikasutajad!

Divide03
13.07.10, 11:38
Mul tekkis täna küsimus endal, et kui meil siin eurode peale ära laheb, siis voiks MB konto ju euride peale teha ja PS dollarid eurideks vahetada. Et kui keeegi teab ja viitsib uurida, võimalik, et nii tuleb valuuta vahetus palju odavam!

taasver
13.07.10, 11:42
Tuleb odavam.. mu meelest stars ei võta yldse vahelt valuutat vahetades.. vb 0.1% vms siiski

udikaz
14.07.10, 19:28
Niih, olen olnud kaardi omanik tubli pool aastat juba ning olen kasutanud seda pm igapäevaselt ning kunagi ei ole jamasi olnud, kuid täna. soovisin raha välja võtta oma mb kaardilt ning see teatas mulle, et mingi probleem ja tagastas mulle kaardi, proovisin withdraw-d teostada veel 2 erineva panga automaadis, kuid kõik teatasid samamoodi ja tagastasid kaardi. Ma ise teadsin täpselt et mul seal piisavad summad, et raha välja võtta. Tulin siis koju ja hakkasin uurima, et mis värk. ja vaatan oi pole kaarti 5 päeva ning sealt on maha läinud need summad, mis olen nn "välja kandnud". Olen raha välja võtnud koguaeg siin riigis(asun hispaanias) ja ei ole mingeid probleeme olnud, nüüd järsku ei ole mul cashi, aga raha on MB-st maas. On kellelgi esinenud sellist probleemi? kuidas seda kõige paremini lahendada?

ropka11
14.07.10, 21:55
Kellelgi siin oli, et ei saanud poes maksta aga raha läks ikka maha.Pärast olevat tagasi kantud.

olavike
14.07.10, 21:59
Kellelgi siin oli, et ei saanud poes maksta aga raha läks ikka maha.Pärast olevat tagasi kantud.
Nii ongi. Kui juba pin koodi oled sisse toksinud, siis broneeritakse MB kontolt raha maha. Paar päeva pärast aga on raha kontol tagasi, kui tegelt makse läbi ei läinud. Ilmselt on ATMidega sama teema.

metsnik
17.07.10, 11:04
mingi veider probleem Moneybookersist PokerStarsi deposiidi tegemisel. Kõik nagu OK, teen buy chips, määran meiliaadressi ja summa ära, läheb MB lehele, kus valin oma MB konto, millel näitab konto jääki ning valin selle (see ju alati nii töötanud) ja vajutan Confirm vms.

Tulemuseks tuleb uus MB sisselogimisleht lahti ja oranž kiri "Please login first!" Olen proovinud seda nii, et olen enne Pokerstarsist deposiidi tegemise alustamist MB-sse nii sisse loginud kui mitte sisse loginud, ikka sama probleem.

Ja peale seda siis Stars ütleb, et sul depo tegemine pooleli, oota 5-10 minutit enne uue tegemist. Milles võiks siis probleem olla? Varem nagu asi töötanud kenasti.

taasver
17.07.10, 11:23
Kui juhuslikult ei kasuta Internet explorerit siis ma korra prooviks läbi selle. (Paneks deafult browseriks)
Aga ei usu eriti et aitab..

Kotkas1000
17.07.10, 19:26
Ma ei saa aru, kui ma tahan Swedist MB-sse raha kanda, siis kuhu ma kirjutan selle Reference numbri kirjutama? Kas viitenumbriks? Kui jah, siis ütleb, et viitenumber ei vasta standardile.

ristijeesus
17.07.10, 19:29
Selgitusse.

ropka11
20.07.10, 10:33
Ei ole küll moneybookersi kiri vaid ühe pokkeritoa kirjutatud ja siin teemas vist arutleti kunagi selle üle.

Thank you for your reply confirming your attendance. However I am sorry
but the bill you sent cannot be accepted since it appears to have been
downloaded from an online account. It is essential that we verify your
address with a utility bill or credit card/bank statement received by
postal mail (delivered by the postman). Therefore can you please check
your papers, scan or photograph a paper bill that was received in that
last 6 months and shows the company name/logo, your name, address, date
and transaction summary?

Ei tule ühtegi paberarvet minu nimele koju-kõik mis on on e-arved.
Siin kunagi kirjutati, et lahenduseks oleks pangast mingi väljavõte teha.Millisel kujul see peaks olema

Tigrano
20.07.10, 10:37
Ei ole küll moneybookersi kiri vaid ühe pokkeritoa kirjutatud ja siin teemas vist arutleti kunagi selle üle.

Thank you for your reply confirming your attendance. However I am sorry
but the bill you sent cannot be accepted since it appears to have been
downloaded from an online account. It is essential that we verify your
address with a utility bill or credit card/bank statement received by
postal mail (delivered by the postman). Therefore can you please check
your papers, scan or photograph a paper bill that was received in that
last 6 months and shows the company name/logo, your name, address, date
and transaction summary?

Ei tule ühtegi paberarvet minu nimele koju-kõik mis on on e-arved.
Siin kunagi kirjutati, et lahenduseks oleks pangast mingi väljavõte teha.Millisel kujul see peaks olema

Tavaline kinnitatud konto väljavõte, näiteks viimase kuu oma. Lähed esimesse pangakontorisse ja lased välja neil printida.

olavike
20.07.10, 11:01
Alati saab ka e-arve välja printida ja seejärel uuesti sisse skännida :)

metsnik
20.07.10, 19:27
oligi asi, et Firefoxis hästi ei toiminud :)

iqzero1983
21.07.10, 10:04
09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?

olavike
21.07.10, 10:11
09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?
Tuleb jah. Ja history broneeringute detaile ei näita. Lihtsalt saad arvestada, et
Balance - Available Balance = broneeringute all olev summa.

rohelinekonn
21.07.10, 10:16
09 juuli maksin Pärnus Port Arturis MB kaartiga, makse ei läinud läbi raha bronnis siiski ära pealt, hetkel ikka raha broneeritud ja history all ei näita ka kust broneering tuli. tuleb ehk kunagi tagasi kontole ka?

mul oli nii bronnitud miski 300$ nii ja läks ikka mitu päeva aega enne kui korda läks.

iqzero1983
21.07.10, 10:18
varsti on 2 nädalat bronnitud juba...

Tigrano
21.07.10, 10:52
Mina näen ikka nii asja, et kui makse ei läinud läbi Port Arturis siis tegelikult läks läbi ja müüa pani pange. Kui on bronnitud, siis on ju raha maha kontolt võetud.

Marek maksis ka just Port Arturis ja ütles, et ei läinud läbi aga tegelikult läks samuti maha ja maksis arve teise kaardiga topelt.

rohelinekonn
21.07.10, 10:55
varsti on 2 nädalat bronnitud juba...

supporti oled kirja saatnud?

Mul endal oli jama selles et proovisin aparaadist raha välja võtta aga ütles et ei saa pole raha tegelt oli kodus vaatasin et ära bronnitud, kandsin raha juurde ja see kah insta bronniti ära. Supporti kirjutasin kah kui õieti mäletan igatahes sain korda.
Mu vend ostis kunagi kah midagi aga ei läinud läbi ja oli bronnitud papp kuid sai siiski tagasi oma raha. Täpsemaid detaile ei tea

Tigrano
21.07.10, 10:58
supporti oled kirja saatnud?

No aga mida support ütleb, et oled ju maksnud asja eest. Pakun, et see firma on ka raha oma raamatupidamisse saanud ja sealt kaudu peaks hoopis asju ajama.

Võin ka muidugi eksida aga loogiline ju oleks.

Tigrano
21.07.10, 10:59
supporti oled kirja saatnud?

Mul endal oli jama selles et proovisin aparaadist raha välja võtta aga ütles et ei saa pole raha tegelt oli kodus vaatasin et ära bronnitud, kandsin raha juurde ja see kah insta bronniti ära. Supporti kirjutasin kah kui õieti mäletan igatahes sain korda.
Mu vend ostis kunagi kah midagi aga ei läinud läbi ja oli bronnitud papp kuid sai siiski tagasi oma raha. Täpsemaid detaile ei tea

Selline variant on muidugi ka olemas jah, kui neil oli omal selline tehniline probleem :biggrin:

iqzero1983
21.07.10, 11:15
uurin supportilt seda asja.
on ka kuursaalis juhtunud paar korda et asi ei lähe läbi, aga siis pole broneeringut tehtud, vaid saab makseterminalilt korraliku veateate - a`la liiga tihedad maksed kaartiga vms, a port arturis ei saanud mingit teadet ja müüja ütles et ei oska ka vaadata seda kuskilt. proovisime siis korra veel ja ikka sama jama. tundub et see portarturi terminal on kapriisne selliste kaartidega...

Tigrano
21.07.10, 11:19
uurin supportilt seda asja.
on ka kuursaalis juhtunud paar korda et asi ei lähe läbi, aga siis pole broneeringut tehtud, vaid saab makseterminalilt korraliku veateate - a`la liiga tihedad maksed kaartiga vms, a port arturis ei saanud mingit teadet ja müüja ütles et ei oska ka vaadata seda kuskilt. proovisime siis korra veel ja ikka sama jama. tundub et see portarturi terminal on kapriisne selliste kaartidega...

Jep Marekil ka seal ei tunnistant esimest korda aga papp läks maha ikkagi tegelikult.

iqzero1983
21.07.10, 11:28
Marek ütles jah aga tal raha tagasi juba kuigi maksis vist päev hiljem minust. ja tegu oli Netelleri kaartiga vist olnud. Igatahes ootan supportilt vastust.

0ttt
21.07.10, 12:25
Kui ma teeks endale MB kaardi ja konto on USD siis ikka valida kaardi valuutaks USD?

JohannesJ
21.07.10, 12:33
Mõtlesin ka mb kaardi teha aga kui sellega niipalju jamasi, siis jääb küll ära:eek:

iqzero1983
21.07.10, 12:42
ei ole erilisi jamasid olnud rohkem peale selle viimase. vahest ei luba küll liiga tihedalt makseid teha järjest aga muidu soliidne ja soodne toode.

olavike
21.07.10, 12:48
Kui ma teeks endale MB kaardi ja konto on USD siis ikka valida kaardi valuutaks USD?
Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.

0ttt
21.07.10, 12:51
Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.
MB konto on USD juba, seda ma muuta ei saa.

Pahvak
21.07.10, 13:09
Siis maksad nüüd ja igavesti valuutavahetustasusid.
Kui valid EUR mõlemad, siis alates 01.01.2011 on kaardi kasutamine sisuliselt tasuta.

Aga kui pokkerisaidilt kannad MB'i euro kontole dollareid, siis tuleb ikka teenustasu. Ja see teenustasu on sama kui MB dollarikontole kanda dollareid ja pärast konverteerida euroks (kui kaupa osta).

udikaz
21.07.10, 15:59
No aga mida support ütleb, et oled ju maksnud asja eest. Pakun, et see firma on ka raha oma raamatupidamisse saanud ja sealt kaudu peaks hoopis asju ajama.

Võin ka muidugi eksida aga loogiline ju oleks.

Siinkohal sa eksid. Raha bronnitakse, kui teed makse ja oled pin koodi sisestaanud, või on su kaart läbi tõmmatud, kui makse läbi ei lähe, siis kantakse see sulle tagasi. Mul oli just teema sellega, Välismaal tahtsin võtta ATM-st välja raha(mida muidugi mingil põhjusel ei saanud), kuid raha läks maha MB-st, saatsin kohe kurjad kirjad igalepoole supporti(MB kodulehel erinevad alapealkirjad kust saad abi küsida) ning järgmine päev oli raha tagasil. Bronnitud summa oli 400 eurot. Samuti kui maksad kuskil baaris ja sul on näiteks 5 korda juba makstud selle kaardiga(selle päeva jooksul)siis mb bronnib raha ära, kuid makse läbi ei lähe ja raha tuleb tagasi sinu kontole. Keegi niisama ikka sult raha topelt ei võta. ::)

udikaz
21.07.10, 16:02
varsti on 2 nädalat bronnitud juba...

Saada kurjad kirjad igalepoole mis on seotud master card-ga, withdraw või paymentiga. Või kõigeparem, helista neile ning nad lahendavad selle kohe ära. Kui sa endast märku ei anna ja kisa ei tee, siis nad tegelevad sinu probleemiga siis kui nad aega saavad ;)

ropka11
22.07.10, 10:23
Aga kui pokkerisaidilt kannad MB'i euro kontole dollareid, siis tuleb ikka teenustasu. Ja see teenustasu on sama kui MB dollarikontole kanda dollareid ja pärast konverteerida euroks (kui kaupa osta).

Mind on ka ammu huvitanud kas see teenustasu ikka on sama mõlemat pidi.Muidu peaks jah pohh olema kui mängid $ pokkeritubades.

low-flow
22.07.10, 12:12
Kui meile euro peale lendab, siis mis saab nende MB kontodega ja rahaga, kus on kroonid? Ehk siis, kas automaatselt tehakse minu eest kõik ära või pean ise end liigutama ja midagi tegema?

ziimukaz
22.07.10, 12:42
Kui meile euro peale lendab, siis mis saab nende MB kontodega ja rahaga, kus on kroonid? Ehk siis, kas automaatselt tehakse minu eest kõik ära või pean ise end liigutama ja midagi tegema?
automaatselt

pukkmaster
22.07.10, 15:47
kui sul MB kontol näiteks 25$ ja paned starsist buy chips 25$ siis ta ei lase. pead 24$ panema. veits võtab MB raha vahelt.

iqzero1983
22.07.10, 15:49
Greetings from Moneybookers. We confirm that we sent a request to our department in charge in regards to the situation with your Moneybookers MasterCard. We kindly ask for your patience until we expire the transactions in question. We hope you find this information helpful. However if you need some assistance regarding moneybookers.com, please, do not hesitate to contact us.

päev hiljem siis selline tore vastus... eks peab ootama edasi :mad:
tundub et mingi keberniit on asjaga ikka sealpool

OuMaiGaad
23.07.10, 10:23
kui sul MB kontol näiteks 25$ ja paned starsist buy chips 25$ siis ta ei lase. pead 24$ panema. veits võtab MB raha vahelt.

Ma olen küll pannud täpselt sendi pealt selle summa mis mb arvel on ja on ilusti läbi läinud.

pukkmaster
23.07.10, 13:30
mul pole, alati on visanud uuesti log in sisse olen juranud mingi 10 korda järjest ja siis panin natukene vähem siis lasi läbi...

amarilo
23.07.10, 23:31
Tere , suht imelik küsimus aga kuidas ma saan otse sealt seb kanda endale ? mingit eraldi kaarti ei pea olema ? Ma alles tegin ka endale selle konto ja ple nagu asjaga päris kursis ka

Tarmonator
23.07.10, 23:50
mul pole, alati on visanud uuesti log in sisse olen juranud mingi 10 korda järjest ja siis panin natukene vähem siis lasi läbi...

tigrano ajas mulle ka kunagi sellist jama, et ei saa panna seda summat mis sul MB's on.
tegelikkus on aga selline, et ikka saab küll. teatavatel põhjustel (vanemad olijad teavad mis põhjustel 8=) ) kandsin ma mingi aeg ikka tihedalt raha pokkeritubade ja MB vahel. Kõik toad obv USD ja MB ka USD. Ja pole minu silm veel näinud kordagi mingit erinevust kahe koha vahel.
Ehk siis kui mul on 1000$ mb's siis see 1000$ jõuab ka mu pokkerikontole ja vastpidi.

olavike
23.07.10, 23:58
Tere , suht imelik küsimus aga kuidas ma saan otse sealt seb kanda endale ? mingit eraldi kaarti ei pea olema ? Ma alles tegin ka endale selle konto ja ple nagu asjaga päris kursis ka

Sisestad oma pangakonto, verifyd selle ära (võtab 1-2 päeva) ja kannad ilusasti MB pealt SEB kontole raha.

Tigrano
24.07.10, 07:58
tigrano ajas mulle ka kunagi sellist jama, et ei saa panna seda summat mis sul MB's on.
tegelikkus on aga selline, et ikka saab küll. teatavatel põhjustel (vanemad olijad teavad mis põhjustel 8=) ) kandsin ma mingi aeg ikka tihedalt raha pokkeritubade ja MB vahel. Kõik toad obv USD ja MB ka USD. Ja pole minu silm veel näinud kordagi mingit erinevust kahe koha vahel.
Ehk siis kui mul on 1000$ mb's siis see 1000$ jõuab ka mu pokkerikontole ja vastpidi.

No see sama asi nagu eri pankades on natuke erinev valuuta kurss ja pokkeritubadel vähemalt toweris oli alati mingi räigem kurss kui mb omal, mis summale väikese vahe sisse tegi. Usu mind ;)

yolpa
31.07.10, 09:28
Kas ATM limiiti on keegi kaardil tõstnud? tüütu on 3k kaupa uut päeva oodata.

Rahapada
31.07.10, 09:49
keegi ütles eelmsiel lehel, et euri tuleku puhul tehakse automaatne muudatus, kroonikontost saab eurikonto?

kus on väiksem fee rahaahetuses, staaris v mb's :D

Tigrano
31.07.10, 09:55
Kas ATM limiiti on keegi kaardil tõstnud? tüütu on 3k kaupa uut päeva oodata.

3,5k kannatab korraga võtta.

EestiMats
31.07.10, 12:38
Kui teen MB-sse kasutaja endale, siis pean esmalt kandma sinna raha oma pangast mitte kuskilt pokkeritoast , jes? Konto valuutaks $ ?

Tigrano
31.07.10, 12:56
Kui teen MB-sse kasutaja endale, siis pean esmalt kandma sinna raha oma pangast mitte kuskilt pokkeritoast , jes? Konto valuutaks $ ?

Igat pidi saab, saad ka kohe pokkerikontolt kanda aga kui tahad pangakontot kinnitada, siis pead kandma pangast mb arvele esmalt.

Valuutaks vist oleks mõistlik juba euro, sest meil tuleb euro ja paljudes pokkeritubades juba ka eurodes kõik käib.

EestiMats
31.07.10, 13:05
Ja kui kannan pangast MB-le ennem, et kinnitada seda pangakontot, siis summa võib ükskõik mis suuruses olla?

Tigrano
31.07.10, 13:53
Ja kui kannan pangast MB-le ennem, et kinnitada seda pangakontot, siis summa võib ükskõik mis suuruses olla?

Jep, vahet pole peaasi, et pangakonto ära kinnitab sellega.

olavike
31.07.10, 14:02
Igat pidi saab, saad ka kohe pokkerikontolt kanda aga kui tahad pangakontot kinnitada, siis pead kandma pangast mb arvele esmalt.

Valuutaks vist oleks mõistlik juba euro, sest meil tuleb euro ja paljudes pokkeritubades juba ka eurodes kõik käib.
Reeglina siiski pokkerikontolt MB peale enne kanda ei saa, kui pole MB pealt pokkerikontole kannet teinud...
Mina igatahes pole sellist pokkerituba kohanud, kus nii saaks.

Rahapada
31.07.10, 14:11
Peaks uuesti küsima, kui eur utleb, kas eegi kontod automaatselt eurideks lähevad?

olavike
31.07.10, 14:28
Peaks uuesti küsima, kui eur utleb, kas eegi kontod automaatselt eurideks lähevad?
Lähevad, lähevad. No need to worry.

EestiMats
31.07.10, 14:32
ADDRESS VERIFICATION – STEP 1
Kas see on suure tähtsusega, et nad saadaks selle kirja ja värki? Ning kui aadressi panin,kas siis pidi korteri nr ka sisestama sinna?
Kui ma tahan PSist läbi MB välja kanda, siis nagu ma aru sain, siis esmalt pean kandma pank -> MB - > PS , aga kui ma teen seda ainult mingi ntx 100 eegiga siis PS - > MB saab ka teha ainult 100 eek korraga?

olavike
31.07.10, 14:40
Kui teed MB -> PS 100 EEK, siis PS -> MB võid teha nii suure summa kui tahad ja saad :)

EestiMats
31.07.10, 14:43
Aitümps !

udikaz
31.07.10, 14:49
3,5k kannatab korraga võtta.

Pigem 3,9k. nimelt 250 eurot on limiit, mida muuta ei tohiks saada:cool:

olavike
31.07.10, 15:46
Pigem 3,9k. nimelt 250 eurot on limiit, mida muuta ei tohiks saada:cool:
Kui päris täpne olla, siis 3,8K. Sest 1,99% maksad sa valuutavahetustasuks (EUR -> EEK) ja 1,8 EUR veel lisaks teenustasu. Nende tasudega kokku saab välja võtta 250 EUR.

udikaz
31.07.10, 16:00
Kui päris täpne olla, siis 3,8K. Sest 1,99% maksad sa valuutavahetustasuks (EUR -> EEK) ja 1,8 EUR veel lisaks teenustasu. Nende tasudega kokku saab välja võtta 250 EUR.

Mul konto MB EEK-ides, seega tuleb ainult 28.16EEK fee maksta;)

olavike
31.07.10, 16:38
Mul konto MB EEK-ides, seega tuleb ainult 28.16EEK fee maksta;)
Ei. Sest MB kaart ei saa sul EEKides olla.

EestiMats
31.07.10, 16:58
Jälle tekkis küsimusi, et addin oma pangakonto nri sinna Bank Accounts alla ning siis pean ootama 2-3 päeva kuni saadavad mingi koodi mulle millega ma saan verify-da? Või kütan kohe upload funds ?
Balance EEK - > USD ei saa muuta ?
Loodan, et rohkem küsimusi ei teki, sihuke spämmeri tunne tekib juba.

olavike
31.07.10, 17:05
Verify on selle jaoks vajalik kui tahad MB -> Bank kannet teha. Bank -> MB ei nõua sult verifyd. Kui sa pole veel ühtegi rahaliigutust oma MB kontol teinud (history on tühi), siis saad EEK -> USD muuta küll.

EestiMats
31.07.10, 17:11
Olav = MB teema regular plz.
Tänud kiiresti vastamast :).

olavike
31.07.10, 17:28
Olavi = MB teema regular plz.
Tänud kiiresti vastamast :).
FYP :)

Rahapada
31.07.10, 17:53
Lähevad, lähevad. No need to worry.

ma seda niiväga ei muretsenudki, mõtsin pigem, et äkki saab ise valida ... oleks usd võtnud, parem tubade vahel liigelda

olavike
31.07.10, 17:57
ma seda niiväga ei muretsenudki, mõtsin pigem, et äkki saab ise valida ... oleks usd võtnud, parem tubade vahel liigelda
Kahtlen selles sügavalt, et seal midagi ise valida saab.

udikaz
31.07.10, 17:58
Ei. Sest MB kaart ei saa sul EEKides olla.

? kuidas ei saa? mul on EEK konto MB-s. või mida sa mõtled selle all et ei saa eekides olla?

olavike
31.07.10, 18:01
Konto saab olla EEKides, aga kaart ei saa.

udikaz
31.07.10, 18:10
Konto saab olla EEKides, aga kaart ei saa.

Ok, sellega olen ma nõus:) Sul on õigus, kui eestisse tagasi ükskord jõuan siis testin ära. kui ma välismaal 250 eurot välja võtan siis kaob mu kontolt 4015.45EEK pluss siis fee.

kondveik
05.08.10, 15:30
Ei suuda niipalju lehti üle vaadata, et ehk keegi oskaks öelda sellisele küsimusele vastuse nagu : Kui tahan välja kanda MB-st ja acc on verified, miks ta ikka ajab mulle mingit jama, et on vaja kasutaja veel kinnitada. Et saadavad mulle mingi 6 kohalise numbri koju, mida ma ootan juba 24/07/2010 ajast saadik. Ja pole mingit kirja tulnud. Samas aga mingi nädal tagasi sain jälle kanda. Nüüd jälle ei saa, et millest jama :/?

ristijeesus
05.08.10, 16:14
Oleneb summast. Kui aadress pole verified, siis vist alates 1000-st hakkavad nu**ima. Saada neile kiri ja ütle, et saadad mingi arve kus su nimi ja aadress peal. Kui sulle arved ei käi ja ise photoshopiga väga spets pole, siis võta ühendust.

Edit: kui 24/07 alates, siis oota veel. Postituvi lendab neil tavaliselt aeglaselt.

kondveik
05.08.10, 17:02
1 kord lasevad kanda minig 8 000 välja ning teinekord hakkavad higistama. hmm pmst ma mingi kirja neile saatsin lehelt aga ma veel nii tumba, et sain sealt mingi id ja ei oska seda kuhugi toppida, et vaadata kas on vastus või mitte. Ehk oskad ka sellekohta öelda.., ning kas tõesti see kirja saabumine võtab siis mitu kuud ntx aega ( ehk endal kogemusi, kaua sul ntx läks?).

Murdock
05.08.10, 17:12
tegin depo swedist mb-sse see insta makse.
tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?

Kõik on õieti tehtud,sest olen varemgi niimoodi sissemakset teinud.

ristijeesus
05.08.10, 18:05
Kui id saadavad, siis selle pead lehel õigesse kohta toppima. Kui ise inglist nii palju ei jaga, siis pane see kiri mulle PM, proovime asjast jagu saada. Aga kiri tuli mulle, see oli küll nende mastercardi oma, aga vahet pole, mingi 2 nädalat. Naisele lubasid saata mingi kuu tagasi, pole siiani näinud. ta siis sõimas nendega natuke ja öeldi, et saada mingi arve kus aadress ja nimi peal. Kuna üürikas elame ja arveid ei tule oma nimele, siis tegime omaniku tallinna kütte arvega väikse jürgen veberi ja käras küll.

ristijeesus
05.08.10, 18:09
tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?



Ei jää see raha sul kuhugi. Ära ole nii kärsitu. ;)

raunsz
05.08.10, 18:10
Suht lebo küsimus, aga praegu uurisin ja ei leidnud kuidagi.
Nimelt kuidas saab seda valuutat seal EEKst EURdeks vahetada?
Kammisin profiili läbi, aga ei leidnud. :S

TY

ristijeesus
05.08.10, 18:24
Ega vist ei leiagi kui veri importantne persoon pole. Aga ole mureta, kroonide kadumisest on nad teadlikud ja automaatselt käib uusaastaööl Koidula prügikasti viskamine. Kurb iseenesest.

Tigrano
05.08.10, 18:35
tegin depo swedist mb-sse see insta makse.
tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?

Kõik on õieti tehtud,sest olen varemgi niimoodi sissemakset teinud.

See küll insta makse ei tohiks olla, seal ju lausa kirjas 2-5 days kui ma ei eksi.

Murdock
05.08.10, 18:42
Eksid.
No olen varem teinud täpselt nii ja raha on 5-10minutiga kohal.

Seal on selline valik
Pangaülekanne internetis free Instant [?]

leits
05.08.10, 18:46
See küll insta makse ei tohiks olla, seal ju lausa kirjas 2-5 days kui ma ei eksi.

uurisin ka t2na MBd .. swedist kanne peaks insta nyyd olema .. ~10min umbes
nii nad v2hemalt kirjutavad

ristijeesus
05.08.10, 18:49
nii nad v2hemalt kirjutavad
Oh sind lihtsameelset küll :biggrin:

kondveik
05.08.10, 23:43
Ehk oskad mulle selle õige koha öelda, kuhu ma selle id toppima pean, sest ma ise paras tolgus ja ei leia seda õiget kohta lehelt.:)

Firzen
06.08.10, 13:44
Oh sind lihtsameelset küll :biggrin:

Täitsa tõsi, et Swed to MB läheb 5-10 minutiga. Eks nad tegid mingi diili Swediga :).

Firzen
08.08.10, 10:58
Kas ma lugesin õigesti, et kui mul on konto eekides, et siis, kui, ma, saadan, $$$ - > moneybookers siis võetakse 1.99% convertmise tasu. Ehk siis kui ma kannan 1000 daala monibookersisse siis võetakse 20 daala vahelt? Ja kui mul oleks account eurides siis võetaks veel rohkem, kui edasi SEB'sse kannaks?

Kunagi lugesin siin millalgi, et mis valuutas oleks kõige mõtekam konto teha ja jäi vist nii, et EEK ikkagi. Nii ma ka tegin.. vbla selle mb kaardi pärast? Et oli parem? keegi viitsib äkki midagi vastu kirjutada mulle

tänan

E: Ja.. kas moneybookers on turvaline kui sa kõik võimalikud security asjad ära teed seal.. ehk oleks seal tark hoida kogu oma vara? Näiteks tellid selle kaardi ja maksad ainult sellega kuni elulõpuni ja quitid SEB for life, et keegi ei tuleks pärima kust sa sinna oma raha kandnud oled? Eesti riigil on õigust minu monibookersi kasutajat näppida ja uurida, kust ja kuhu kodaniku raha liigub?

Moneybookers on täitsa safe, aga kui sa kunagi laenu või liisingut tahad saada siis tasub siiski kasutada mõnda Eesti panka, et asjad libedamalt läheksid tulevikus.

tdx
11.08.10, 10:16
Ja.. kas moneybookers on turvaline kui sa kõik võimalikud security asjad ära teed seal.. ehk oleks seal tark hoida kogu oma vara?

ei tundu väga tark. SEB tegevuse\tegevusetuse eest kaitseb sind eesti seadusandlus, aga kui MB otsustab näiteks su konto mingil x põhjusel sulgeda, siis pead ennast ilmselt kuskil brüsselis MB headquartersi ukse külge aheldama, et mingit progressi saavutada.

lisaks veel ~3-5% 'rake' mida sa iga transactioni pealt maksad.

nomerlot
11.08.10, 11:22
Täitsa tõsi, et Swed to MB läheb 5-10 minutiga. Eks nad tegid mingi diili Swediga :).

Neil on Swedis konto, pangasisene rahaliikumine käib ikka suht insta.

ranka
12.08.10, 18:40
Ma ei saa aru moneybookersi feedest. Tegin $950 kande ja sealt läks feeks $2.09. Samas tehti mulle $800 ja $450 kanded, kust läksid feedeks ühelt ca $15 ja teiselt $8. Milleks sellised erinevused?

lenC
12.08.10, 18:42
valuuta conversion?

ranka
12.08.10, 18:43
Võib küll olla :(

Vandalar
17.08.10, 00:20
Tervist.
Kui ma mõnda teise riiki kolin, kas Moneybookersis sellega mingeid komplikatsioone ei teki? Piisab ainult aadressi muutmisest või kas seda ongi vaja teha?

emmimees
17.08.10, 00:25
Kui sul kaart on käes, siis vast otsest vajadust pole.

Spewmonkey
17.08.10, 16:58
Võid öelda, et oled pikal puhkusel. Ise tegin seda oma eelmise kontoga ja uut avades. Kui aadress kinnitatud on või teed seda igaksjuhuks topelt, et näidata, et up-to-date aadress on ikkagi eestis, siis probleeme ei tohiks tekkida. Võid ka alati aadressi ära muuta muidugi välisriigi omaks. Suht vaba voli.

kjmrc
19.08.10, 14:55
Äkki keegi tark oskab öelda, kaua umbes läheb MB to Swedbank kandmine? Panin juba eile lõuna ajal kandma ja siiamaani pole tulnud, mäletan, kui varem kandsin, siis tuli nii, et panin ~12 ajal päeval kandma ja õhtuks 21-22 vahel oli kohal. Millest selline viiivitus ?! :P

nomerlot
19.08.10, 17:04
Mul vist läks viimati 1,5 päeva.

udikaz
20.08.10, 03:06
Kandsin MB-sse raha nii Bank Transferiga kui ka selle uue pangalingi kaudu, on kirjas et see pangalingi kaugu tehtav transfer on instant, aga tegin selle juba 2 tundi tagasi ja ika ei ole raha peal. Kellelgi on kogemusi sellega? keegi oskab öelda milles asi võib olla?

TORSOTIGER
20.08.10, 11:39
eemm... see suur et pokkeritubade vahel raha liigutamiseks pole tarvis linkida accounti pangaga? (nagu ta pakub regades)? kui ei tee seda saan lasta kellelgi raha mb kontole saata ja edasi saata sealt?
huh?

Tigrano
20.08.10, 11:45
eemm... see suur et pokkeritubade vahel raha liigutamiseks pole tarvis linkida accounti pangaga? (nagu ta pakub regades)? kui ei tee seda saan lasta kellelgi raha mb kontole saata ja edasi saata sealt?
huh?

Jep, niikaua toimib, kui panka tahad otse kanda ja kiri kohe lasta saata kodusele aadressile, et pärast ei pea jändama.

TORSOTIGER
20.08.10, 12:01
Jep, niikaua toimib, kui panka tahad otse kanda ja kiri kohe lasta saata kodusele aadressile, et pärast ei pea jändama.
zelge

Murdock
20.08.10, 13:57
Kas keegi võiks öelda palju maksab selle MB kaardiga eestis automaadist välja võtmine?
Palju poes makstes selle eest tasu võetakse? :)

(eiviitsi teemat läbi lapata vbla on selline küsimus juba läbi käinud)

olavike
20.08.10, 14:12
Kas keegi võiks öelda palju maksab selle MB kaardiga eestis automaadist välja võtmine?
Palju poes makstes selle eest tasu võetakse? :)

(eiviitsi teemat läbi lapata vbla on selline küsimus juba läbi käinud)
1,99% valuutavahetustasu võetakse nii poes kui ka automaadis.
Automaadis lisaks veel sõltumata summast 1,8 EUR ehk 28,16 EEK.

Murdock
20.08.10, 14:18
Oh tänud :)
Jätan vist ikka tellimata.

flipmachine
20.08.10, 19:01
Kaua nad seda raha kinni hoiavad, kui poes ei saanud maksta ja bronneris ainult ära mingi summa ?

sm112
20.08.10, 19:38
Mul on kaart EURides ja välja raha välja võttes seda 1,99% ei võeta, maksan lihtsalt 1,8€

Mrt1989
22.08.10, 11:29
Kuna currencyt ei saa vahetada peale seda kui oled sisse/väljakande juba teinud siis loogiliselt võttes peaks nad ise selle Euroks vahetama kui meil Euro kehtima hakkab?

ziimukaz
22.08.10, 11:30
Kuna currencyt ei saa vahetada peale seda kui oled sisse/väljakande juba teinud siis loogiliselt võttes peaks nad ise selle Euroks vahetama kui meil Euro kehtima hakkab?
vahetavadki

Vandalar
24.08.10, 09:14
Kaua muidu viimasel ajal teil MB to swed kanne aega võtnud on? Mul juba mitmendat päeva pole midagi tulnud.

Murdock
24.08.10, 09:55
Mul on alati nädalasees kusagil 24h võtnud mitte rohkem

RaunoRa
24.08.10, 22:24
Mure aadressi kinnitamisel...valisin meetodiks et panga kontole saadetakse väike summa koos mingi 6 numbrilise koodiga...aga pole 2 nädalaga ühtegi asja tulnud. Saatsin email supportisse kirja aga sellele pole paari päevaga suudetud vastata. Keegi oskab midagi tarka öelda?

emmimees
24.08.10, 22:38
Aadressi kinnitamisel ei saadeta sulle pangakontole küll midagi. Küll aga konto kinnitamiseks vajaminevat koodi võivad nad sulle üldse mitte saata. Siis on mingi võimalus kinnitada see kuidagi oma netipanga screenshotiga, mille hiljem laed üles kuskile, ilmselt mainitakse seda ka emailis, mulle vähemalt kirjutati nii.

RaunoRa
25.08.10, 21:21
Aadressi kinnitamisel ei saadeta sulle pangakontole küll midagi. Küll aga konto kinnitamiseks vajaminevat koodi võivad nad sulle üldse mitte saata. Siis on mingi võimalus kinnitada see kuidagi oma netipanga screenshotiga, mille hiljem laed üles kuskile, ilmselt mainitakse seda ka emailis, mulle vähemalt kirjutati nii.

no ma pole mingi nädal aega juba oma support mailile mingit vastust saanud?...ei tea kas võin ilma ütlemata ka netipanga screenshoti teha ja neile saata või tekib sellest pahandust?

Tigrano
25.08.10, 21:36
no ma pole mingi nädal aega juba oma support mailile mingit vastust saanud?...ei tea kas võin ilma ütlemata ka netipanga screenshoti teha ja neile saata või tekib sellest pahandust?

Miks peaks pahandusi tulema, kui ei sobi, siis lasevad uue saata.

emmimees
25.08.10, 21:56
no ma pole mingi nädal aega juba oma support mailile mingit vastust saanud?...ei tea kas võin ilma ütlemata ka netipanga screenshoti teha ja neile saata või tekib sellest pahandust?

Osa minule saadetud kirjast - tuleb välja, et vb ikka seda ülekannet vaja näha neil su pangakontol:
Please note that in case the verification code is not displayed at your
statement, we would manually verify your bank account details. In order
to complete the procedure, we would ask you to send a copy of your bank
statement, fulfilling the following requirements:

- Document could be a scanned paper statement or an online screen shot
- Document should provide complete bank details including bank name,
account number, bank code, etc.
- Document should show bank account holder name
- Moneybookers transaction, should be clearly displayed on the
statement, the required details are the following: date, amount,
currency, sender (Moneybookers) or at least Moneybookers transaction ID
number.

Please upload your document via our Support Center. Simply, go to My
account>>Email support>>Account/Security>>You have requested information
and/or documents from me and your data will be recorded at our
database. Do not forget to enter the Ticket ID number which could be
found in the subject of this e-mail.

Vaata oma SPAM kausta, mul oli spammina märgitud nende kiri hotis.

RaunoRa
26.08.10, 00:47
Osa minule saadetud kirjast - tuleb välja, et vb ikka seda ülekannet vaja näha neil su pangakontol:
Please note that in case the verification code is not displayed at your
statement, we would manually verify your bank account details. In order
to complete the procedure, we would ask you to send a copy of your bank
statement, fulfilling the following requirements:

- Document could be a scanned paper statement or an online screen shot
- Document should provide complete bank details including bank name,
account number, bank code, etc.
- Document should show bank account holder name
- Moneybookers transaction, should be clearly displayed on the
statement, the required details are the following: date, amount,
currency, sender (Moneybookers) or at least Moneybookers transaction ID
number.

Please upload your document via our Support Center. Simply, go to My
account>>Email support>>Account/Security>>You have requested information
and/or documents from me and your data will be recorded at our
database. Do not forget to enter the Ticket ID number which could be
found in the subject of this e-mail.

Vaata oma SPAM kausta, mul oli spammina märgitud nende kiri hotis.

olen vaadanud aga pole midagi

blah
26.08.10, 15:11
kui bookersi kaarti tahan teha, kas siis piisab aadressi tõendamiseks sellest ka kui teen selle kirja teel 6kohalise koodiga vms

RaunoRa
28.08.10, 00:14
kui bookersi kaarti tahan teha, kas siis piisab aadressi tõendamiseks sellest ka kui teen selle kirja teel 6kohalise koodiga vms

ma proovin ka pragu sedamoodi...mingi 23ndal saadeti teele vist..eks näis kas jõuab kohale

blah
28.08.10, 13:49
kui vaja 1000 eurot välja võtta, mitu krooni reaalselt pangakontole jõudma peaks?


ma proovin ka pragu sedamoodi...mingi 23ndal saadeti teele vist..eks näis kas jõuab kohale

anna teada siis

mass
28.08.10, 15:38
Jälle lasti üle. Üritasin poes osta, aga kaart oli declined. Teises poes täpselt sama lugu. Siiski, automaadist laskis raha välja võtta. Olen mõelnud, et peaks äkki hoopis NETellerit kasutama hakkama..?

Tigrano
28.08.10, 15:47
Pole kunagi probleeme olnud MB kaardiga.

kuco
28.08.10, 17:29
Pole kunagi probleeme olnud MB kaardiga.

[x] Luckbox ITT

Minul on olnud korduvalt probleeme nii automaadist väljavõtmisega kui ka kaardiga maksmisel. Vahest on teise korraga läbi läinud aga mitte alati :S

Mingi maksete arv ööpäevas on ka vist peal.

ahti2000
29.08.10, 21:51
pole ka kunagi probleeme olnud

mass
30.08.10, 09:29
Sain vastuse:



Please accept our sincerest apologies for the late response. We would like to inform you that the reason for the MasterCard transactions failure on 26 August 2010 was technical maintenance. That is why the payments has temporarily not gone through.

Skyline
30.08.10, 10:56
Pole kunagi probleeme olnud MB kaardiga.
+1
Ühe korra oli, kuid siis teenindaja selgitas, et wireless makseterminalid jamavadki krediitkaardiga.

blah
01.09.10, 09:38
lol kandsin bookersist 100 euri v2lja ja kohale j6udis 1526 eeku. m6tetu scam imo

Oliverk
01.09.10, 11:34
ouch 40 krooni võtsid vahelt. Karm värk. Kingin oma MB daalad vaestele vist.

kilu6
01.09.10, 12:41
lol kandsin bookersist 100 euri v2lja ja kohale j6udis 1526 eeku. m6tetu scam imo

http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

1.80EUR on väljavõtmise tasu sõltumata summast + currency conversion fee 1.99% summast + lisaks veel konverditakse x kursiga, mis ei ole kindlasti Eesti Panga keskkurss. Ilmselt natuke halvem kui Eesti kommertspankade kursid.

Aga kuna võtsid välja FullTiltist, siis kõige suurema fee (3.5% summast) võtab Fulltilt, seda siis tulevaste perioodide rakebackist (juhul kui saad rakebacki).

blah
01.09.10, 14:49
http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Aga kuna võtsid välja FullTiltist, siis kõige suurema fee (3.5% summast) võtab Fulltilt, seda siis tulevaste perioodide rakebackist (juhul kui saad rakebacki).

mis fulltildist sa r22gid, said midagi valesti aru

partyst on vis k6ige parem v2lja kanda, v6ib bookersiga depoda ja panga kaudu v2lja v6tta ja panka j6aub t2pselt niipalju eurosid kui v2lja v2tad.

Spewmonkey
01.09.10, 15:34
mis fulltildist sa r22gid, said midagi valesti aru

partyst on vis k6ige parem v2lja kanda, v6ib bookersiga depoda ja panga kaudu v2lja v6tta ja panka j6aub t2pselt niipalju eurosid kui v2lja v2tad.

Ja siis võtab pank ikkagi 90 eeki rahvusvahelise makse vastuvõtmise eest. Lõpptulemusena nülgib keegi sind ikka iga nurga peal.

ingu
08.09.10, 09:14
Kui ma teen MB-sse konto ja kannan sinna sisse Swedist 2k EEK ja edasi läheb raha ntx Starsi siis mis summa peaks mu Starsi kontole jõudma? Palju need 2 tehingut raha vahelt võtavad?
Kas swedist MB-sse tuleb kohe üle?

Intzsz
08.09.10, 19:50
Kui ma nüüd ei eksi siis võttis mult SEB meeletu teenustasu MB kaardiga välja võtmisel. Oma mäletamist mööda sai välja võetud 125kr ja pärast oli kaarilt läinud 230.
Kas SEBiga ongi kõrgem teenustasu või milles asi?
Hansaga läheb 28kr + 1.99% summast nagu ikka.

Konso
09.09.10, 12:15
Kui ma teen MB-sse konto ja kannan sinna sisse Swedist 2k EEK ja edasi läheb raha ntx Starsi siis mis summa peaks mu Starsi kontole jõudma? Palju need 2 tehingut raha vahelt võtavad?
Kas swedist MB-sse tuleb kohe üle?

Läheb vähemalt 2 tööpäeva, summa kohta ei oska öelda.

Tigrano
09.09.10, 12:19
Keegi ju rääkis, et Swedist MB lähevad koheselt üle.

Mingi 5-20$ võiks ikka varu olla.

kjmrc
09.09.10, 12:25
Swed to MB = insta.
Imo väga palju ei tohiks võtta, a'la 50 EEK.

emmimees
09.09.10, 15:59
Kui ma nüüd ei eksi siis võttis mult SEB meeletu teenustasu MB kaardiga välja võtmisel. Oma mäletamist mööda sai välja võetud 125kr ja pärast oli kaarilt läinud 230.
Kas SEBiga ongi kõrgem teenustasu või milles asi?
Hansaga läheb 28kr + 1.99% summast nagu ikka.

See 2% peaks siis minema maha kui valuutad erinevad, mul MB konto nt EEk ja kui eek välja võtta, siis ei tohiks minna seda feed.

Intzsz
09.09.10, 16:14
See 2% peaks siis minema maha kui valuutad erinevad, mul MB konto nt EEk ja kui eek välja võtta, siis ei tohiks minna seda feed.

Mul on ka MB valuuta EEK, aga kaart on EUR ja minu teada kaart ei saagi EEK olla, võibolla ka eksin.
Aga imelik just see et SEB tunduvalt suuremat teenus tasuvõtab kui SWED.
Sai ainult ühekorra võetud SEBist ja rohkem pole julgenud võtta, tahaks et keegi mu juttu kinnitaks või ümberlükkaks. Et mis värk sellega siis on?

emmimees
09.09.10, 16:42
Sry, ajasin segamini MBst panka väljamaksega :)
Aga kui see hirmus fee sul maha läks, kas sa võtsid ikka ühe korraga selle summa välja? Ses mõttes, et mitte kahte erinevat summat automaadi sessi ajal.

masterpuppet
10.09.10, 00:20
Täna Tartus City kiirtoidukohas. Oih, teil välismaa kaart või, meie masin neid ei söö. :D

emmimees
10.09.10, 11:12
Takib küsimus, et mis imemasin neil seal siis seal on. Stagna aegne või.

masterpuppet
10.09.10, 11:38
Standard masin oli, aga ilmselt nende teenuspakkuja on asja teatud põhjustel piiranud.

ziimukaz
11.09.10, 11:46
Tegin SWED --> MB ülekande, kuid kogemata võtsin upload funds lehel bank transferi mitte pangaülekande internetis. Esimesel juhul siis processing 2-5 days, teisel insta. Kas nüüd ongi raha kinni terve nädalavahetuse ning veel mõne tööpäeva või saan kuidagi ülekande tagasi võtta/kiirendada MB konto seisu refreshi? Swedpanga lehel näitab, et ülekanne juba toimunud. Tahtsin starsi reload bonust saada, mis täna õhtuni kehtib. :(

mortalvombat
15.09.10, 20:27
Hetkel Eesti Panga $ kurss 12,0656. Kui kannan 1000$ panka, siis kui palju sellest kohale jõuab?(2,34$ fee'd mitte arvestades)
Ja kui kannan 1000$ pangast MB'i, kui palju sellest kohale jõuab?
Eespool oli kellegi postis "1,99% valuutavahetustasu võetakse nii poes kui ka automaadis."
MB kaardi kohta, niisama kehtib sama?
ehk siis kaotan u 200 eeki?


//OK, iga valuutavahetuse pealt läheb 1,99% + iga tehing 2+$

///Tegin väljakande ja kui arvestada Eesti panga kurssi, siis % natuke suurem(prolly neil mingi oma kurss, mida kasutavad)

Kui kanda raha pokkerikonto ja panga vahel otse tuleb soodsam?

Madis_89
16.09.10, 18:51
BS, migni 6. sept saatsid väidetavalt vertific. kirja mulle, ei midagi. Miski dummy depositi värgi tegin ka ära, panka pole midagi jõudnud. Nüüd paar päeva tagasi saatsin kirja ,et mis case on ja pole vastust jätkuvalt saanud (kirjale lisasin id kaardi koopia ja mingi doki koopia kus mu kodune adre) Raske on raha kätte saada nii.

Intzsz
17.09.10, 10:21
Mis oleks kõige kergem viis rahade liigutamiseks MBst Paypali?
Kas MB kaardiga ei ole võimalik kuidagi seda ülekannet teha, see toimib ju mingilmääral nagu krediitkaart vms?

anti
17.09.10, 12:41
Hetkel Eesti Panga $ kurss 12,0656. Kui kannan 1000$ panka, siis kui palju sellest kohale jõuab?(2,34$ fee'd mitte arvestades)
Ja kui kannan 1000$ pangast MB'i, kui palju sellest kohale jõuab?
Eespool oli kellegi postis "1,99% valuutavahetustasu võetakse nii poes kui ka automaadis."
MB kaardi kohta, niisama kehtib sama?
ehk siis kaotan u 200 eeki?


//OK, iga valuutavahetuse pealt läheb 1,99% + iga tehing 2+$

///Tegin väljakande ja kui arvestada Eesti panga kurssi, siis % natuke suurem(prolly neil mingi oma kurss, mida kasutavad)

Kui kanda raha pokkerikonto ja panga vahel otse tuleb soodsam?

MB-st panka kandes läheb raha räigelt kaduma kui vahepeal konverteeritakse $-EEK-iks. Nii ikka 3%+ minuarust oli kunagi. Ise on mul süsteem selline, et MB-st kantakse raha minu arvele dollarites ja siis ei lähe midagi kaduma.

rohelinekonn
17.09.10, 12:53
kaardiga makstes ei lähe mingeid ulme summasi 800 eeki asja pealt paar senti oli vahe

emmimees
17.09.10, 15:04
Mul MB konto on EEK, kaart on EUR ja kui Eestis poes maksan, sisi läheb ca 3,6% konverteerimis tasuks. Olen paar-kolm korda kontrollinud ja iga kord peab arvutus paika.

paradigmlost
20.09.10, 21:27
kasutasin just esimest korda reaalselt MB-d, bodogisse siis deposiidi tegemiseks.. kõigepealt uploadisin 10 eur MB-sse.
bodogi cashieris valisin mb, siis logisin bodogi kaudu mb-sse sisse. ja tegin deposiidi ära bodogisse, raha jõudis kohe kohale. Probleem siis selles, et see 10 euri ei läind maha mu MB kontolt, vaid Visa-lt.. Mis ma valima pean, et raha läheks bodogisse otse moneybookersist.

edit: tundub, et sain probleemi lahendatud.

adam_q
26.09.10, 11:08
palun ülevaadet, kas kellegil on kogu MB krediitkaardi omamise ajal olnud probleeme maksmisega? eriti just hiljuti? nadi oleks olukord, kui lähed kluppi ja tahad naisele välja käristada ja siis öeldakse, et kle puhka jalga ja anna päriskaart.

rohelinekonn
26.09.10, 11:17
palun ülevaadet, kas kellegil on kogu MB krediitkaardi omamise ajal olnud probleeme maksmisega? eriti just hiljuti? nadi oleks olukord, kui lähed kluppi ja tahad naisele välja käristada ja siis öeldakse, et kle puhka jalga ja anna päriskaart.

Vbl olid juba 5x sellega maksnud 24h jooksul?

adam_q
26.09.10, 11:27
Vbl olid juba 5x sellega maksnud 24h jooksul?

ei ei, ma mõtlen kas tasub hankida ja sellele 100% pärast lootma jääda, või peab varukaart kaasas olema :)

rohelinekonn
26.09.10, 11:33
100% ei saa kunagi kindel olla mul on korra sellega probleeme olnud. Üldsielt kindluse mõttes võtan sulli sealt alati välja et ei tuleks üllatus mulle pubis et kaart ei lähe läbi kui olen omale mitu meetrit teqilat tellinud

5gww
28.09.10, 17:47
Kuna peab hakkama ka vist mb kasutama, siis oleks üks küsimus. Kui ma tahan raha kanda mb-sse, siis ma saan sealt valida bank transfer, kus on olemas, nii seb kui swed panga võimalus, aga sellega läheb 2-5 päeva aega, et raha kohale jõuaks. Seal on kohe ka kõrval pangaülekanne internetis, raha jõuab insta kohale, aga mul on seal ainuke valik swed pank. Aga ma tahan sebist kanda raha peale, et ainuke valik ongi mul bank transfer,või saan kuidagi moodi seb panga ka sinna pangaülekannete listi lisada, et saaks papi insta peale lasta mb-sse?

Spewmonkey
28.09.10, 18:41
Pead ootama siiski 2-5 päeva. Kui eesmärgiks on just insta peale saada raha, siis saad ukaardiga depoda credit cardina.

Tigrano
28.09.10, 18:42
Ikka tuleb kanda pangast MB ja siis saad edaspidi arveldada vastavalt vajadusele. Teist moodust arveldusarve kontrollimiseks ei tohiks olla.

Keiss
29.09.10, 07:48
Pangakaart konfiskeeriti ja tuleb teha uus pangakaart. Kas mingeid probleeme ei tule sellest või peab nüüd uue konto tegema koos sellega kaasnevate dokude esitamisega jne?

Tigrano
29.09.10, 10:42
Pangakaart konfiskeeriti ja tuleb teha uus pangakaart. Kas mingeid probleeme ei tule sellest või peab nüüd uue konto tegema koos sellega kaasnevate dokude esitamisega jne?

Miks konfiskeeriti? MB kaardiga pole varem sellist teemat olnud, anna teada, mis edasi saab.

LuuK
29.09.10, 11:30
kasutas EVs illegaalsete gambling-tulude puhtaks pesemiseks obv

Keiss
29.09.10, 13:10
hehe:DLuuk

Tavaline SEB krediitkaart oli ja 3 korda läks pin kood valesti. Ei tohi kaarti anda "võõrastesse" kätesse parooliga:D Käisin pangas ja need 3 viimast numbrit pidid uued tulema ehk siis ongi pekkis obv?

tdx
30.09.10, 15:29
Pangakaart konfiskeeriti ja tuleb teha uus pangakaart. Kas mingeid probleeme ei tule sellest või peab nüüd uue konto tegema koos sellega kaasnevate dokude esitamisega jne?

Mul swedpanga krediitkaart aegus ja pole viitsinud uut teha. Kuna MB tehinguid (nii sisse kui välja) saab teha otse pangakontoga, siis ei näe ka pointi uue krediitkaardi tegemiseks.

Anyway, kui sul on soov oma uut krediitkaarti MB'ga siduda, siis uploadimisel lihtsalt valid, et 'use another card' vms ja olemas. Midagi seal rohkem vaja authentida pole.

emmimees
30.09.10, 20:35
Kas upload funds see reference nr tuleb panna ülekanne ttehes selgituse lahtrisse? Sõnastik ütleb et viitenr on see, samas ei lase panna sellisega....
EDIT: tuli jah üle juba, trastand sõnatsikud raisk..

raunsz
07.10.10, 16:18
Kuidas kõige mõtekam raha välja kanda. Kas kohe nt 1k või väiksemate juppidena?

Spewmonkey
07.10.10, 17:08
Kui MB'st panka mõtled, siis iga väljakande pealt läheb see 28 eeki or equivalent teenustasu, muud vahet ei ole.

Sebastian_du
07.10.10, 17:36
palun ülevaadet, kas kellegil on kogu MB krediitkaardi omamise ajal olnud probleeme maksmisega? eriti just hiljuti? nadi oleks olukord, kui lähed kluppi ja tahad naisele välja käristada ja siis öeldakse, et kle puhka jalga ja anna päriskaart.

Olen maksnud ca 40 kohas(3 riigis), tõrge on tekkinud 2-s. Mõlemas on Sampo terminalid samas ühest Sampo omast olen makseid ka teinud.

Seega üldiselt töötab aga kui mõnda uude kohta lähed soovitan varuvarjandi ikka ligi hoida

raunsz
07.10.10, 19:27
Kui MB'st panka mõtled, siis iga väljakande pealt läheb see 28 eeki or equivalent teenustasu, muud vahet ei ole.

Oh mind ohmooni! Unustasin mainida, et STARS->MB.

Muidu MB->FTP ja FTP-MB ei ole mingit vahetasu jah? Ainult MB->Eesti pankadesse on?

TY

Spewmonkey
07.10.10, 19:36
Üldiselt saitide ja MB vahel teenustasusid ei ole. Kui just mingi EUR>USD või vastupidi konverteerimine mängu ei tule. Osad saidid küll hustlivad MGR'st raha maha depodes/cashoutides. Pacificus näiteks 3.5% igalt depolt, FTP'l on cashoutides mingi MGR hit? Naised saunas rääkisid, aga las regularid kinnitavad.

raunsz
07.10.10, 20:03
FTP cashoudi kohta tahaks küll teada.

blah
07.10.10, 20:07
millal bookersist eurosid cashoutida panka hakkab saama?

con
07.10.10, 20:11
kui teen endale mb accoundi siis võin suvaliselt kontolt sinna peale raha kanda esimene kord?
st ei ole vaja mitte kuidagi seda oma eesti pangaga siduda?

Madis Very
07.10.10, 21:47
Mega obviously mitte.

ristijeesus
08.10.10, 08:51
Ainult enda pangakontolt.
!!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than (siin oli minu nimi). We will make NO EXCEPTION from this rule. YOU WILL BE CHARGED all banking and administrative costs to return any such payment.

alaska
08.10.10, 15:57
kui teen endale mb accoundi siis võin suvaliselt kontolt sinna peale raha kanda esimene kord?
st ei ole vaja mitte kuidagi seda oma eesti pangaga siduda?

sa võid suvaliselt MB kontolt sinna raha kanda ja hakata sellega toimetama. Ma pole siiamaani midagi oma pangakontolt kandnud, mingi limiit on ainult peal, mis vaikselt väheneb. 5000$ vist umbes.

raunsz
08.10.10, 17:29
http://www.eestipank.info/dynamic/erp/erp_history_et.jsp?currencyName=USD&baseCurrencyName=EEK

USA kurss hakkab tõusma nüüd?

emmimees
08.10.10, 17:42
Nagu näha sisi viimase kuu jooksul on juba 3x hakanud tõusma :P
Poleks paha kui tõuseks aga oodame veel väheke..

con
11.10.10, 19:44
tahan moneybookersisse swedist raha peale panna kasutades MB's keskmist võimalust "pangaülekanne internetis"
See annab mulle nime, konto, viite aga mul oleks vaja saaja swifti

(SWIFT-kood / BIC Sisestage saaja panga SWIFT-kood ehk BIC (Bank Identification Code), kui see on teada. SWIFT-kood on finantsinstitutsioonile ainuomane 8- või 11-kohaline tähe- või tähe- ja numbrikombinatsioon.)

kust ma selle saaksin?


teine variant oleks see 1. bank transfer aga selle läheb vist 2-3p, saaks siseriiklikuna teha aga ei tahaks nii kaua oodata.


///hilisemale postile
aga mul on vaja ju SAAJA oma...

emmimees
11.10.10, 19:52
Swedis peaks see olema pealehe all servas.

0ttt
12.10.10, 15:10
Mis valuutas kaart võtta, kui konto on USD. Võtan ikka USD või mõtekam võtta EUR arvestades seda, et Eesti läheb eurole?

ReinZ
12.10.10, 15:14
///hilisemale postile
aga mul on vaja ju SAAJA oma...
saaja konto on samuti swedbank´is..

Spewmonkey
12.10.10, 15:41
tahan moneybookersisse swedist raha peale panna kasutades MB's keskmist võimalust "pangaülekanne internetis"
See annab mulle nime, konto, viite aga mul oleks vaja saaja swifti

(SWIFT-kood / BIC Sisestage saaja panga SWIFT-kood ehk BIC (Bank Identification Code), kui see on teada. SWIFT-kood on finantsinstitutsioonile ainuomane 8- või 11-kohaline tähe- või tähe- ja numbrikombinatsioon.)

kust ma selle saaksin?


teine variant oleks see 1. bank transfer aga selle läheb vist 2-3p, saaks siseriiklikuna teha aga ei tahaks nii kaua oodata.


///hilisemale postile
aga mul on vaja ju SAAJA oma...

What. Sa teedki siseriikliku ju "Pangaülekanne internetis via Swedbank". Kõik vajalikud andmed on sul seal antud. Ega rahvusvaheline makse, mis Swifti tahab ei saa ju instant olla, mõtle peaga veits.

Intzsz
12.10.10, 15:46
Mis valuutas kaart võtta, kui konto on USD. Võtan ikka USD või mõtekam võtta EUR arvestades seda, et Eesti läheb eurole?
Minu meelest seda ei saanudki valida, aga võibolla siiski.
Tasub võtta kindlasti EUR sest 1. Jaanuarist muudetakse su konto ka EURiks.

ristijeesus
12.10.10, 16:02
USD kontot ei muudeta EURiks ja vahet pole mis valuutas sa kaardi võtad, üks kord konverteeritakse USD -> EUR ikkagi.

Howie Diddot
12.10.10, 16:08
Sul ei ole mingeid lisavidinaid vaja, kuna sa teed SWEDist siseriikliku makse. Pistad lihtsalt summa, konto nri, nime ning reference nri.

qjet
12.10.10, 20:23
ei viitsi tervet teemat läbi lapata, aga mul on MB konto eekudes ja nagu me teame, siis euro tulekul. kas mu konto läheb siis automaatselt euro peale üle või pean veel midagi tegema?

nikitheone
12.10.10, 20:25
automaatselt läheb

minuraha
14.10.10, 08:12
Tellisin selle aadress verification code'i aprillis ja see pole ikka kohale jõudnud, et kas kellelgi veel sarnane probleem olnud ja mis siis tegite?

Tigrano
14.10.10, 08:17
Tellisin selle aadress verification code'i aprillis ja see pole ikka kohale jõudnud, et kas kellelgi veel sarnane probleem olnud ja mis siis tegite?

See ikka rohkem paari nädala teema, küsi MB supordist, et mis toimub.

ziimukaz
14.10.10, 10:31
Tellisin selle aadress verification code'i aprillis ja see pole ikka kohale jõudnud, et kas kellelgi veel sarnane probleem olnud ja mis siis tegite?
Küsi supportist parem seda varianti, et saadad neile pildi mõnest oma arvest, kus aadress ning nimi peal. Sain 2 päevaga verificationi tehtud.

minuraha
14.10.10, 11:51
Selge pilt, tänud.

Fabulous
15.10.10, 17:05
MB->Pank nädalavahetusel ka tuleb?

emmimees
15.10.10, 18:13
obv mitte

Tregeq
15.10.10, 22:33
Kellelgi sellist nalja on hakkanud kaart hiljuti tegema, et enam pin'i ei küsi? Ainult üksikutes kohtades tahab(Statoil nt). Ülejäänutes peab allkirja panema aga suht paljud kassiiris ei jaga biiti lahti. Varsti € kaart, et ei viitsi supportiga jamada.

emmimees
15.10.10, 23:32
Kas mõtled seda, et paned kaardi sinna terminali, kus nr tabloo peal ja siis müüja tahab allkirja hoopis? Esimest korda kuulen :D

con
16.10.10, 13:12
tegin MB's instant bank transferi, selle asemel, et teha see siseriiklikuna tegin ma hoopis välismaksena ja genereerisin BIC code ise swedi lehel ja samuti panin ka swedi SWIFT'i.
nüüdseks nädal möödas ja raha pole ikka MB jõudnud.

mis arvate kas saan oma raha kätte?
pmst kõik andmed olid õiged, lihtsalt tegin ülekande EST to EST välismaksena.


supporti pole veel kirja saatnud kuna MB suppordis saab ainult mingeid valikuid teha ja lahtreid täita seega raske on edasi öelda neile milles probleem.

Albertti
18.10.10, 15:59
Sellise küsimusega pöördu ikka panga poole, mitte MB

Spewmonkey
18.10.10, 18:14
Helista skypega MB'sse imo. Saab märksa kiiremini oma probleemidele lahendusi kui maili teel. Üldiselt neil on mailiteel ka täitsa rahuldav teenindus, aga foorumist sa vaevalt kuidagi abi saad sellise murega.

kuco
20.10.10, 10:33
Suike kiri siis Moneybookersilt




Dear xxx,

From 01-Jan-2011, the Estonian Kroon (EEK) will be replaced by the Euro (EUR).

In preparation for this change, Moneybookers will no longer offer ‘Send Money’ transactions in EEK from the 10-Nov-2010.

We will also automatically switch your EEK account to EUR on 03-Jan-2011.

Once your EUR account is activated, all the funds from your old EEK account will be transferred into EUR using the conversion rate: 1 EUR = 15.6466 EEK. All your Moneybookers account details, such as verification levels, will remain unchanged.

When you login to your Moneybookers account, you will see your balance in EUR. The first transaction in your History will be the funds transferred from your EEK account. Your old EEK account Transaction History will also be accessible via your Transaction History page (you choose which account History to view via a drop-down menu). All transactions made after your EUR account is activated will be detailed in your EUR Transaction History.

WE WILL NOTIFY YOU AGAIN IMMEDIATELY AFTER THIS CHANGE HAS BEEN MADE.

Thank you for using Moneybookers!

yolpa
20.10.10, 11:55
http://ee.pokernews.com/uudised/2010/10/eesti-kroonid-kaovad-moneybookersist-3-jaanuaril-3499.htm

PokerDevil
20.10.10, 12:38
Sain ka sellise ja uudis väga super. :) Kunagi lolli peaga tegin EEKide peale. Hea, et MB kaardi EURides ja nuud ka konto, mida oli suht-koht ette teada. :) Uuest aastast võib siis kaarti jõulisemalt kasutama hakata. :)

yolpa
20.10.10, 12:40
kahju, et kaart usd on:(

emmimees
20.10.10, 14:33
Telli uus kaart siis

Spewmonkey
20.10.10, 15:22
Kui valuuta juba korra valitud on, siis saad ainult uue füüsilise kaardi tellida, mitte nö. uut kaardilepingut teha.

emmimees
20.10.10, 16:33
Loogish, maksab vist 15€ ja juba kuskil 1000$ peal maksmisel on tasa teenitud see..
Õnneks omal oli oidu ja tellisin € oma, kuigi mõtlesin pikalt.

Spewmonkey
20.10.10, 19:34
Mis loogish, peale esimest korda kaardi tellimist on valuuta lukus. Samamoodi nagu moneybookersi kontot tehes valuuta valimine. 100% kindel pole samas.

emmimees
21.10.10, 21:10
Kui ma teen uue konto omale, saan valida uue valuuta. Samas kui tellin uue kaardi, tundub ka loogiline, et kästakse uuesti valida valuuta sellele. Miks ei peaks saama?

con
23.10.10, 13:51
ootan juba 3 nädalat raha, pangast öeldi, et peaks kindlasti olema kohal, MB support ei vasta meilidele.

kas keegi saaks MB suppordi skype aadressi anda?

Spewmonkey
23.10.10, 14:19
ootan juba 3 nädalat raha, pangast öeldi, et peaks kindlasti olema kohal, MB support ei vasta meilidele.

kas keegi saaks MB suppordi skype aadressi anda?

Ja kui sulle helistades öeldakse "sorry, don't know", siis sa ei lepi sellega, vaid sa küsid läbi lillede "otsige mu fucking raha üles".

con
23.10.10, 14:29
Ja kui sulle helistades öeldakse "sorry, don't know", siis sa ei lepi sellega, vaid sa küsid läbi lillede "otsige mu fucking raha üles".
thx, eks ma proovin.
3x meili saatnud, ei vastata. panen skypele kreda peale ja nädala alguses helistan siis.

(:

raunsz
25.10.10, 13:17
Polnud ammu MBst SEBi teinud ülekannet. Reede hommikul nüüd tegin, millal lootust kätte saada?

mass
25.10.10, 13:26
Üldiselt tuleb 2-3 päevaga (nädalavahetus maha), ehk siis homme võib juba laekuda.

mortalvombat
26.10.10, 11:08
Just siis kui raha kiirelt vaja hakkavad adress verificationit nõudma :(

AndresBurget
26.10.10, 11:36
Tänasest on võimalik taas Moneybookersi kaudu sissemakseid teha TrioBetis. Vastav link on olemas pokkeriprogrammis "Bank" all.

Tigrano
26.10.10, 11:38
Tänasest on võimalik taas Moneybookersi kaudu sissemakseid teha TrioBetis. Vastav link on olemas pokkeriprogrammis "Bank" all.

Kindlasti hea uudis :biggrin:

olavike
26.10.10, 11:51
Tänasest on võimalik taas Moneybookersi kaudu sissemakseid teha TrioBetis. Vastav link on olemas pokkeriprogrammis "Bank" all.
Seda uudist ootasin vähemalt mina päris pikalt :)
Edit: samas väljamakse juures ei ole Moneybookersit endiselt? Ainult sissemakseid saab MB kaudu teha?

udikaz
26.10.10, 14:10
Tänasest on võimalik taas Moneybookersi kaudu sissemakseid teha TrioBetis. Vastav link on olemas pokkeriprogrammis "Bank" all.

Väljakandeid samuti?

mortalvombat
26.10.10, 14:11
Mismõttes?? Sul jääb veel välja kandmiseks ka raha üle?

Mrt1989
27.10.10, 16:08
Hmm proovisin moneybookersiga Pokerstarsi raha kanda , probleem siis järgmine : ala tahan depoda 148 dollarit valin siis starsist ,et kannan moneybookersiga ,panen summa ja viskab mind mb login screenile login sisse ja edasi tulevad valikud mille kaudu ma tahan uploadida starsi . Viimane variant peaks olema see ,et kasutad oma MB s olevat raha ,aga kui valin selle saadab mind uploads funds lehele moneybookersis nagu mul polekski seal raha ,kuigi on ? MIda teha ,et ta võtaks mult olemasolevalt kontolt raha .

Madis Very
27.10.10, 16:11
Paistab, et siis ei ole kontol piisavalt raha muidu ta sinna ei suunaks ...

Oliverk
27.10.10, 16:20
Liiga suure numbri kirjutad. Converdiga läheb vahelt ka proovi 145-147 vahemikku.

Mrt1989
27.10.10, 16:48
Kas mb võtab ise ka vahelt mingi summa ?

AndresBurget
27.10.10, 16:51
kui veel välja kanda ei saanud eile siis peaks see võimalus ka kohe lisanduma :)

air343
27.10.10, 19:58
heips ,selline küsimus ,kas sõbra moneybookersi kontoga saan raha enda pokkeri kontole kanda ja pokkeri kontolt välja võtta?

tonis
27.10.10, 21:15
Ei saa, enda konto pealt pead oma kontole kandma.

Ja endal oli selline asi, et saatsin sõbrale MB raha. Mul konti $ ja tal € ja kandmise käigus kadus vahelt €14. wtf?

air343
27.10.10, 22:00
selge siis

emmimees
28.10.10, 18:26
Ei saa, enda konto pealt pead oma kontole kandma.

Ja endal oli selline asi, et saatsin sõbrale MB raha. Mul konti $ ja tal € ja kandmise käigus kadus vahelt €14. wtf?

Pidid talle siis mingi 900 raha kandma umbes siis.

con
29.10.10, 11:25
thx, eks ma proovin.
3x meili saatnud, ei vastata. panen skypele kreda peale ja nädala alguses helistan siis.

(:

panin täna skypele 5€ peale, kõik sujus ja paari min pärast juba helistasin. teenindus oli kiire, mõne minutiga sain juhistega meili ja nüüd peab 1-2p ootama ja peaks asi korras olema.

thx spewmonkey(:

onuark
31.10.10, 13:22
täiesti haige..
driftin juba 15minutit+ seal MB kodulehel(sisselogituna enda kontole) ja ei leia kohta kus on see MY MASTERCARD nupp.
http://www.moneybookers.com/ads/mastercard/how-to-get-it/

wtf no :D ma tahan seda kaarti tellida. oleks pidanud vist ikka ammu ära tegema selle otsa.

raaids
02.11.10, 01:23
Kas bookersis seda 90 päeva buddy transferi limiiti saab suurendada ka?

Tigrano
02.11.10, 08:22
Kas bookersis seda 90 päeva buddy transferi limiiti saab suurendada ka?

Kõike limiite saab suurendada, supporti kiri ja oma dokumentide koopiad jne saata, mul vähemalt anti nii juurde.

teerajaja
02.11.10, 20:05
Mismoodi toimub see pangaülekanne moneybookersi kontole, Reference number läheb selgitusse ? viitenumbrina nagu ei toimi.

Dzuu
02.11.10, 21:07
Mismoodi toimub see pangaülekanne moneybookersi kontole, Reference number läheb selgitusse ? viitenumbrina nagu ei toimi.

Jah, läheb selgitusse

teerajaja
03.11.10, 14:40
Jah, läheb selgitusse

Just nii see oligi, tänud.

con
03.11.10, 17:11
panin täna skypele 5€ peale, kõik sujus ja paari min pärast juba helistasin. teenindus oli kiire, mõne minutiga sain juhistega meili ja nüüd peab 1-2p ootama ja peaks asi korras olema.

thx spewmonkey(:

seliine kiri tuli:

Dear xxxx,

We are writing to kindly inform you that our Payments team has contacted our external payment processor to collect your funds. However, we would like to kindly inform you that you can upload funds in EEK only if you choose to deposit via Gluepay to our Estonian bank account.

As soon as we have updates on the issue, we will get back to you with the outcome.

We hope that you may find the above information useful. Should you have further questions or concerns, do not hesitate to contact us, we will be glad to assist you.

Best Regards,

Ani
The Moneybookers team

alguses ei vastatud meilidele 2näd, siis helistasin, öeldi, et 2p ja nüüd see
kokku kuu aega venitatud
no mida

JakoJ
05.11.10, 14:35
kus moneybookersi kaardi koht seal moneybookers.comis on?

Cypher0
05.11.10, 15:32
kus moneybookersi kaardi koht seal moneybookers.comis on?

Kohe kui sisse logid, MY MASTERCARD STATUS all Primary Card, mille taga klikid nuppu Apply.

JakoJ
06.11.10, 10:17
umm mul on see ära tellitud juba ammu mingid pinnid värgid särgid tulid ka aga, enam ei leia mingit kohta kust mingit inffi saada, kas mingi nuss selle kaardiga selle euro teeema pärast vms? ma nagu midagi googeldasin

Tigrano
06.11.10, 11:02
umm mul on see ära tellitud juba ammu mingid pinnid värgid särgid tulid ka aga, enam ei leia mingit kohta kust mingit inffi saada, kas mingi nuss selle kaardiga selle euro teeema pärast vms? ma nagu midagi googeldasin

Mis peaks olema, kasuta samamoodi nagu vanasti.

MrT2inem
06.11.10, 12:51
Kohe kui sisse logid, MY MASTERCARD STATUS all Primary Card, mille taga klikid nuppu Apply.

Tahan ise ka tellida kaarti, aga tee mis tahad, no ei ole olemas sellist kohta MB-s. Äkki keegi teab milles asi võib olla ?

emmimees
06.11.10, 13:34
Kas MB kaardil on mingi ööpäevane piiratud tehingute arv? Ükshetk ei lasknud enam õlle eest maksta, kuigi suht kindlalt olin alla 5 korra ostnud õhtu ja öö jooksul...

ristijeesus
06.11.10, 13:51
Tahan ise ka tellida kaarti, aga tee mis tahad, no ei ole olemas sellist kohta MB-s. Äkki keegi teab milles asi võib olla ?

Prepaid cards issuance to Estonia has been temporarily suspended until our system is updated to Estonia's new currency: Euro. We apologise for the inconvenience.
Please check back after 03/01/2011. You can also sign up now and wait until the prepaid MasterCard option becomes available.

Madis Very
06.11.10, 22:57
Prepaid cards issuance to Estonia has been temporarily suspended until our system is updated to Estonia's new currency: Euro. We apologise for the inconvenience.
Please check back after 03/01/2011. You can also sign up now and wait until the prepaid MasterCard option becomes available.

What, nii et hetke kaart on mingi dollariga seotud ja on uut euro oma vaja ?
wtf

ristijeesus
07.11.10, 09:42
Ei ole küll kuulnud, et uut vaja oleks. Lihtsalt uusi ei anta enne välja kui euro käibel on. Klientidel vähem segadust ja neil endal ka lihtsam.

rainer
08.11.10, 14:06
Kui tahan MBst fulltilti raha kanda, kas siis nii moneybookersis kui ka fulltildis peab olema emaili aadress sama ?

suure segaduse tõttu suutsin omale teise accounti, millel uus a-maili aadress, veel MB-sse luua. Kas ühte neist kontodest saaks kustutada ja on see üldse probleem, et 2 kontot mul nyyd ?


Ja kaua võtab rahaülekanne aega MB-st Fultilti ?

Olen täiesti võhik MB alal.

Tigrano
08.11.10, 14:29
MB võib olla ainult 1 account, kindlasti mingi probleem võib tekkida.

MB-FTP-sse raha läheb sekundiga.

olavike
08.11.10, 14:45
MB's võib olla ainult üks account, aga samas saab ühe accoundi külge panna üsna piiramatult e-maili aadresse.

rainer
08.11.10, 15:06
MB võib olla ainult 1 account, kindlasti mingi probleem võib tekkida.

MB-FTP-sse raha läheb sekundiga.

pole veel... umes 2 tundi möödas

rainer
08.11.10, 15:09
Kui tahan MBst fulltilti raha kanda, kas siis nii moneybookersis (email) kui ka fulltildis (personal informationi alla olev adre) peavad olema samad ?

rainer
08.11.10, 15:12
pole veel... umes 2 tundi möödas

FTP cashieri history transferis selle ülekande kohta mingit märget pole igatahes

Cypher0
08.11.10, 15:19
FTP cashieri history transferis selle ülekande kohta mingit märget pole igatahes

Kui kannad nii esimest korda, võib kauem minna.

rainer
08.11.10, 20:56
esimest korda kandsin jah.. ex näis, samas moneybookersis on selle ülekande kohta history olemas, processed.