PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

kjmrc
21.12.11, 20:51
Snap üle pokkeritoast? Sellega pole kursis :P Aga väga meeldiv oleks :D

KristjanLaas
21.12.11, 21:03
Snap üle pokkeritoast? Sellega pole kursis :P Aga väga meeldiv oleks :D

MB-st krediitkaardile mõtlesin.

kjmrc
21.12.11, 21:15
Arvan küll jah, et see on insta.. Kaua selle kogu kammajaaga aega läheb peale seda, kui ID-kaart/juhiluba ära kinnitatakse, kui tellid MB kaarti, keegi oskab umbkaudselt öelda?

Spewmonkey
21.12.11, 21:17
Kas krediitkaardile tuleb snap üle eks?

edit: mingi kiri tuli, seega arvan, et jah siis.

Ei tohiks snap tulla, mingi 2-3(?) päeva on panga enda processing time imo. Oleneb kaardist ka, vaba tagasimaksega kaartidel on veel kauem.


Arvan küll jah, et see on insta.. Kaua selle kogu kammajaaga aega läheb peale seda, kui ID-kaart/juhiluba ära kinnitatakse, kui tellid MB kaarti, keegi oskab umbkaudselt öelda?

5-8 tööpäeva.

kjmrc
21.12.11, 21:21
Peale 8 tööpäeva on MB kaart mul postkastis? :D

KristjanLaas
21.12.11, 21:22
Ei tohiks snap tulla, mingi 2-3(?) päeva on panga enda processing time imo. Oleneb kaardist ka, vaba tagasimaksega kaartidel on veel kauem.

wow seriously??
Mul on isegi krediidipanka alati 24h tulnud ja see on suht pisike pank.

Miks ma, loll, siis visa peale lootsin:/

gg.

con
21.12.11, 21:40
Peale 8 tööpäeva on MB kaart mul postkastis? :D

mul tuli kolm nädalat hiljem.

hakkameimema
21.12.11, 21:52
Kaart vist tuli kuni kuu aega...

Spewmonkey
21.12.11, 22:07
Peale 8 tööpäeva on MB kaart mul postkastis? :D

Kui selle aasta sees tellida, siis pühade ja asjade tõttu obv kauem. Muidu 1-2 nädalat reeglina.

emmimees
21.12.11, 23:19
Peale 8 tööpäeva on MB kaart mul postkastis? :D

Mul on nädalaga tulnud küll üks kord. Aga reeglina peaks pin kood hiljem järgi tulema.

hakkameimema
22.12.11, 10:43
16. kantud raha tuli täna üle igatahes, ilmselt oligi mingi jõulueelne sagimine ja palju ülekandeid, kui nüüd täpselt arvutada ja nädalavahetus välja jätta, siis isegi mahtusid oma 5 lubatud päeva sisse, lihtsalt tavaliselt on 1-2 päevaga üle tulnud...

virukunn
22.12.11, 11:31
Ma sain ka kätte 20ndal tehtud cashoudi.

Fabulous
22.12.11, 14:33
Kui täna panen MBst Swedi liikuma pole lootustki, et homseks üle tuleb?

kjmrc
22.12.11, 15:01
Sain ka kätte 17nda cashoudi :P

kjmrc
22.12.11, 15:02
Kui täna panen MBst Swedi liikuma pole lootustki, et homseks üle tuleb?

Vaevalt, kui arvestada siin enda ja mõne teise cashoudiga.. Ehk 4 tööpäeva :D

hakkameimema
22.12.11, 16:42
Pigem mitte, kuigi võimalus on olemas, sest hetkel nad sellega vähemalt tegelevad, äkki said asja toimima...

ummi40
22.12.11, 22:11
mul sama probleem vist? suht kardan juba oma raha pärast...nimelt tegin 17ndal bwinist moneybookersisse kande 800 euri, kuid senimaani ei ole midagi moneybookersisse maandunud? Nii et ei ole tegelt midagi karta? nagu vaatan, siis nii mitmelgi asi venib veidi?

hakkameimema
22.12.11, 23:25
sul on asi ilmselt ikka bwinni taga, meil oli probleem mb-st pangakontole...Starsist tuli MB-sisse hetkega üle...

kjmrc
23.12.11, 08:28
Mul tuli ka Microgamingust 230 euri mingi 24hga kohale.

Rando
09.01.12, 21:16
...
Lugesin paar lehte tagasi, MB otse swedi kohta, asi lahendatud. tänud

Priidix
14.01.12, 00:45
On kellegil olnud hiljuti probleeme poes maksimisega?

Tigrano
14.01.12, 06:59
Üldjuhul töötab, mõnes poes ainult ei luba väismaa pankade kaartidega maksta aga see firma enda block tavaliselt.

SR1337
14.01.12, 07:07
Mb teeb ID checki, kõigepealt tahtsid näha id kaardi pilte, nüüd elukohaga arvet. Kas Eesti Energia arve sobib?

Tigrano
14.01.12, 07:13
Mb teeb ID checki, kõigepealt tahtsid näha id kaardi pilte, nüüd elukohaga arvet. Kas Eesti Energia arve sobib?

Energia, telefoni jne arved sobivad ikka.

mortalvombat
14.01.12, 12:09
Elukoha kontrolli peaks arveta ka saama. Saadavad kirja koos koodiga.

SR1337
14.01.12, 14:58
jap, see ka tellitud, aga võtab aega kirja liikumine.

KristjanLaas
15.01.12, 11:08
God damn scam sait.

outgoing transaction limiit täis. Kuu aega tagasi üritasin juba tõsta seda, aga nad lihtsalt ei saada mulle seda dummy paymenti. Starsi ka depoda ei lase, withdrawida ei lase, buddyda ei lase teisele kontole. SITTAGI TEHA EI LASE. 3 päeva tagasi saatsin kirja neile, et wtf palun lihtsalt vastake mu kirjale kasvõi 1 kord elus. Kunagi ei saa vastust.

con
15.01.12, 13:58
skype

neeme
15.01.12, 14:00
proovi saata kiri: vip@moneybookers.com
mul sellega kiirelt vastused tulnud alati . Kui sul limiit täis siis peaksid olema ju niipalju liigutand rahasid et peaksid ka VIP olema ?

jarlop
15.01.12, 14:40
God damn scam sait.

outgoing transaction limiit täis. Kuu aega tagasi üritasin juba tõsta seda, aga nad lihtsalt ei saada mulle seda dummy paymenti. Starsi ka depoda ei lase, withdrawida ei lase, buddyda ei lase teisele kontole. SITTAGI TEHA EI LASE. 3 päeva tagasi saatsin kirja neile, et wtf palun lihtsalt vastake mu kirjale kasvõi 1 kord elus. Kunagi ei saa vastust.

Mõttetu saata kirju... nad ei vasta nendele peaaegu kunagi. Helista neile, sain asjad korda nii. outgoing transaction limit... Arvatavasti sellepärast sai täis et sa pole VIP. Tee VIPiks ära ja sellist asja nagu outgoing transaction limit, sul pole...

KristjanLaas
15.01.12, 15:04
Tänud info eest.
Helistasid mulle ja asjad ilmselt laabuvad paari h jooksul.

SR1337
17.01.12, 09:34
Kaua mb utility bill'e checkib ja vastab? 4 päeva saatmisest ja no action

ja kui kiirelt aadressi check letter koju on tulnud teile? on jäänud ikka 3-5 business day sisse?

virukunn
27.01.12, 18:26
Mul MB konto $-des. Kui tellin MB kaardi ja tahan selle kaardiga Eestis poes maksta, kas siis iga kord konverdib MB oma kursi järgi $-d €-deks + võtab sealt summast maha veel Foreign exchange: 1.99% ?

ristijeesus
27.01.12, 18:58
Mul ka dollarites ja vaatasin nüüd viimast makset- on konvertinud täpselt selle päeva Euroopa Keskpanga kursiga ja valuutavahetuse eest pole midagi maha läinud.

alaska
28.01.12, 00:24
Ma kah ei tunne mingit hullu lisakulu.

isutuba
31.01.12, 17:46
Sain ka just pini kätte.kohe poodi testima

kjmrc
01.02.12, 18:30
Võtsin ca 1,5 päeva tagasi raha välja MB kaardilt, näitab MB lehel Balanceks ühte numbrit, available balance teist numbrit. Kas see balance ei uuenegi sellele summale, mis peaks praegu kaardil olema, st peale raha väljavõtmist, või uueneb see üliaeglaselt? Kas tuleks vaadata põhiliselt available balance numbrit ainult?

leits
01.02.12, 18:43
sult raha bronnitakse ju kaardilt .. aega läheb sellega ..

kjmrc
01.02.12, 19:11
Kui kaua umbes? 72h?

emmimees
01.02.12, 21:15
paar-kolm päeva jah

Cypher0
01.02.12, 22:58
Võtsin ca 1,5 päeva tagasi raha välja MB kaardilt, näitab MB lehel Balanceks ühte numbrit, available balance teist numbrit. Kas see balance ei uuenegi sellele summale, mis peaks praegu kaardil olema, st peale raha väljavõtmist, või uueneb see üliaeglaselt? Kas tuleks vaadata põhiliselt available balance numbrit ainult?

Available balance näitab õigesti, ja peaks suht insta uuenema.

isutuba
02.02.12, 10:25
Sain ka just pini kätte.kohe poodi testima

niisiis ei aksepteerinud rimis 1 kord,eile baaris kah algul ei tahtnud vastu võtta aga veits hiljem töötas ja tänasest siis ei saa kuskil maksta kaartiga kuna ütleb et limiit ületatud ,wtf? 1000€ peaks ikka limiiit olema ju.

isutuba
02.02.12, 10:29
Available PoS card spend: EUR 933.51 ,no ikka kõva tükk maad ennem kui limiit täis peaks saama ja seda et limiit täis öeldi mulle kolmest erinevast poest..

ropka11
02.02.12, 10:40
24h jooksul saad selle kaardiga maksta 5korda.

kjmrc
02.02.12, 10:54
Päris rigged piirangud sellel kaardil kui mõtlema hakata - 24h jooksul 5 korda maksta, kui olen baaris ja ostan 10x endale juua siis ma ei saagi osta :D, teiseks €250 saab ainult atmist välja võtta, €1k saab maksta poes, mõni tv maksab rohkem, jälle probleem.

isutuba
02.02.12, 11:08
Päris rigged piirangud sellel kaardil kui mõtlema hakata - 24h jooksul 5 korda maksta, kui olen baaris ja ostan 10x endale juua siis ma ei saagi osta :D, teiseks €250 saab ainult atmist välja võtta, €1k saab maksta poes, mõni tv maksab rohkem, jälle probleem.

yup,loodame et kunagi tuleb mingi uuendus nende limiitidega ja see 5x 24h jookul on kah veits jama

emmimees
02.02.12, 11:34
Ise ka arvutama ja kannatama pidanud selle 5x pärast... aga igalpool on töötanud kaart alati.

Murdock
02.02.12, 12:18
Sain emaili kunagi et saan 10x maksta päevas,varem sain 5

isutuba
02.02.12, 12:36
Sain emaili kunagi et saan 10x maksta päevas,varem sain 5

kui mingi mail või midagi saata kas siis suurendavad seda maksmis korda?

Nozzu
03.02.12, 15:03
Kas ongi nii, et kui keegi tahab mu skrilli kontole ligi pääseda, piisab sellest kui ta teab mu meiliaadressi ning sünnikuupäeva? Uue parooli saamiseks igatahes muid andmeid mult ei küsitud.

kjmrc
03.02.12, 16:22
Ta peab siis ju Sinu meiliaadressile ka sisse logima, eeldan, et sinna saadetakse uus parool?

IsandJoberst
03.02.12, 16:29
Kas ongi nii, et kui keegi tahab mu skrilli kontole ligi pääseda, piisab sellest kui ta teab mu meiliaadressi ning sünnikuupäeva? Uue parooli saamiseks igatahes muid andmeid mult ei küsitud.

Siis saadetakse sulle kood smsiga telefonile ja pead selle sisestama.

kjmrc
03.02.12, 16:38
Kas seda peab ise kuidagi sättima nii, et nad saadaks või automaatselt ongi nii?

IsandJoberst
03.02.12, 17:25
Kas seda peab ise kuidagi sättima nii, et nad saadaks või automaatselt ongi nii?

Peaks automaatselt nii olema, sest ma paar päeva tagasi tahtsin uut parooli ja siis saadeti kõigepealt meilile, et oled valesti pannud mitu korda (automaatne kiri) ja peale seda tuli kiri kohe, et kui olete unustanud siis saadavad koodi smsiga ja pead selle sisestama ja saad uue parooli.
Mõistlik oleks lihtsalt aeg ajal oma parooli vahetada mb-s.

Nozzu
03.02.12, 19:12
Mkm, mul oli küll täna minu meelest nii, et proovisin kontole mingi 3 korda vms. sisse logida aga panin iga kord vale parooli. Siis sain hoiatuse, et kui korra veel panen, läheb konto lukku. Ok, ei taht sellega riskida ja valisin password retrieval procedure. Seal küsis kõigepalt mu meili aadressi, sisestasin selle, siis avanes järgmine leht vist, kus pidin oma sünni kuupäeva valima rippmenüüst ja siis palutigi juba uus, enda valitud parool sisestada.

Aga võib olla on asi selles, et ma olen oma gmaili koguaeg sisse logitud mistõttu toimus identifitseerimine automaatselt.

kjmrc
04.02.12, 10:20
wtf, see on küll veidi rigged värk kui nii lihtsalt peaks parooli saama muuta :D

Tigrano
07.02.12, 11:23
Sisse logides pakub mingit postiteenust, et saaks USA-st kaupa osta, tundub igatahes esialgu huvitav.

http://worldpost.skrill.com/?country-ISO=EE&language_id=1

Oliverk
07.02.12, 11:47
Mkm, mul oli küll täna minu meelest nii, et proovisin kontole mingi 3 korda vms. sisse logida aga panin iga kord vale parooli. Siis sain hoiatuse, et kui korra veel panen, läheb konto lukku. Ok, ei taht sellega riskida ja valisin password retrieval procedure. Seal küsis kõigepalt mu meili aadressi, sisestasin selle, siis avanes järgmine leht vist, kus pidin oma sünni kuupäeva valima rippmenüüst ja siis palutigi juba uus, enda valitud parool sisestada.

Aga võib olla on asi selles, et ma olen oma gmaili koguaeg sisse logitud mistõttu toimus identifitseerimine automaatselt.

Mul sama värk, kuna ma enam ei ole suuteline neid paroole meelde jätma ja üles ka loomulikult ei kirjuta kuhugi siis iga kord kui MB-sse sisse login, kurat pean seda kasutama :D Vana parooli ju enam kasutada ei tohi.

ponoke
08.02.12, 11:05
keegi moneybookersist asendus kaarti on tellinud? krt tellisin eelmine teispäev juba aga siiani mitte midagi. kui keegi tellinud ja mäletab kaua läks võiks teada anda. tänud

kjmrc
08.02.12, 11:51
Trademaa, kaua see dummy deposit tuleb pangakontole? Esimene kord ootasin 72h, sis panin uuesti, ja nüüd olen migni 96h oodanud.. lolz, kuidagi suheldaei saa nendega? Telefon vms. või e-mail.

SR1337
08.02.12, 12:19
email omast kogemusest tundub mõttetu, pole kunagi vastust saanud. Helista +44 870 383 0232, rääkida saab inglise ja ka vene keeles.

kjmrc
08.02.12, 14:39
Palju minutihind on :D

leits
08.02.12, 17:29
keegi moneybookersist asendus kaarti on tellinud? krt tellisin eelmine teispäev juba aga siiani mitte midagi. kui keegi tellinud ja mäletab kaua läks võiks teada anda. tänud

Olen tellinud. 5 tööpäeva läks. Olen ka VIP, ei tea kas see kiirendas tegevust või mitte

ponoke
09.02.12, 15:44
Dear Mr

Thank you for contacting us.

The usual time frame for delivery of the card is 15 business days. As we can see in our records your card was sent on 1 Feb. 2012.

Should you need any further assistance please let us know.

Sincerely,
Scarlett
The Skrill (Moneybookers)

huvitaval kombel vastati minu kirjale mis eile saatsin. asja teeb huvitavaks see, et 9 päevaga pole kiri Londonist siia jõudnud. kui homme hommikul ei tule siis peab vist postkontorisse minema uurima.
õpetuseks kõigile kes klahvi all olles mitme pangakaardiga sebima hakkavad, et peale aparaati jätmist võib juhtuda, et ootad 15 päeva.

kjmrc
09.02.12, 16:30
ponoke, kas saad e-maili aadressi anda?

ponoke
09.02.12, 17:38
ma võtsin otse bookersi lehe pealt email suport, sealt valisin teema ja kirjutasin probleemi.

kjmrc
09.02.12, 21:38
ma võtsin otse bookersi lehe pealt email suport, sealt valisin teema ja kirjutasin probleemi.

Kirjutasid kirja juurde enda e-maili ka? Või kuhu nad vastuse saadavad?

emmimees
09.02.12, 22:43
Trademaa, kaua see dummy deposit tuleb pangakontole? Esimene kord ootasin 72h, sis panin uuesti, ja nüüd olen migni 96h oodanud.. lolz, kuidagi suheldaei saa nendega? Telefon vms. või e-mail.

Kui uuesti panid, siis vist enam ei saagi nii. Mulle kunagi saadeti see depo, aga lolli peaga lasin uuesti saata, aga ei saadetud(esimene tuli kohale ikka) ja see mis algselt tuli, see enam ei sobinud.
Tee neile netipangast screenshot, kus on su kontonr ja nimi... hea oleks ka Moneybookersi mõni ülekanne seal lehel..

kjmrc
09.02.12, 23:49
Saaab nii lihtsalt? Et printscreeniga teen pildi ja vsjoo? :D Arvasin, et vaja panka minna jms.

ponoke
10.02.12, 09:00
ei ise ma ei pannud mingit e-maili oled kontole sisse logitud siis tuleb samale mailile mis seal kirjas isegi Dr Mr ...... õige nimega

ponoke
10.02.12, 10:06
ehk siis täna ka mitte sittagi. küsimus selline, et äkki siin on mõni Pärnu inimene kellel on bookersi kaart saaks kokku ja aitaks mul raha kätte saada maksaks ka teenustasu:) jama selles vaja makse maksta aga ei saa ju kuidagi:D. kui leidub mõni abivalmis inimene siis PM.
Loodan, et ei riku mingeid reegleid. kui rikun siis palun vabandust ja enam nii ei tee.

noborder
11.02.12, 05:13
Sry, kui väga fishy küsimus, aga miks te hetkel moneybookersit kasutate? Ma kasutasin ka pikka aega, kuna otse pangaülekandega oli mingi 90 eeku maks ja tuli kallim kui e-rahakotiga withdrawal :) Anyways... nüüd proovisin üle pika aja otse panka ja .. convertisin ilusti raha eurodeks starsis enne välja võtmist.... ja sain 100% enda bankrollist selle raha, mis ma võtsin, endale päris rahaks... mitte ühtegi maksu, mitte midagi vahelt. Pole ühtegi teemat siin teemas läbi lugenud, vabandust selle ebaviisakuse pärast. Lihtsalt hetkel enda jaoks kõva avastus oli hetkel. :D Kuna moneyboookersiga tekkis mingi ajun* verificationi teemade pärast.... enda jamade tõttu muiudgu (ei ole tegelikult skrilli milleski süüdistada, väga viis kõik)

Tigrano
11.02.12, 08:22
Ega kõik ei mängi ainult Starsis.

noborder
13.02.12, 18:36
.

junkman
16.02.12, 16:20
Oskab keegi öelda, miks moneybookers mul panka sisselogimist küsib, kui ma deposiiti teen? Varem pole seda olnud vaja teha.

junkman
16.02.12, 16:44
Sain korda, liiga suurt summat tahtsin panna.

privador
20.02.12, 00:25
mul küsimus. Oletame, et su kontod on mingil põhjusel arestitud vms
Kas nn täiturite ja muude inst käsi ei ulatu moneybookersini?
st mb kaardiga saab cashi alati välja võtta

Tigrano
20.02.12, 07:20
mul küsimus. Oletame, et su kontod on mingil põhjusel arestitud vms
Kas nn täiturite ja muude inst käsi ei ulatu moneybookersini?
st mb kaardiga saab cashi alati välja võtta

Ei tohiks ulatuda jah.

isutuba
21.02.12, 03:06
ei saa nad jah mb kontolt midagi võtta ega arestida

Madis Very
21.02.12, 03:45
Aga miks nad ei saa ?
Aga kas välismaa pangast saaks ? Näiteks kas või Läti omast.

Ei ole probleeme niisama huvitab :D.

isutuba
21.02.12, 14:24
pankadega on teine teema ,kui kohtutäitur väga tahab ja summad suured siis ta hakkab asju ajama selle riigi kohtutäituritega kus sul on panga konto ja oled ikkagi kohustatud maksma, e-walletid nagu paypal ,skill jne neid ei saa kohtutäitur arestida,põhimõtteliselt ei ole tal võimalik kuidagi teadagi saada et sul on seal konto ja seal on raha jne...Kui saaks oleks umbes sama nagu artestidakse sinu pokkeri konto kuskil x itaalia pokkeri saidil ja kohtutäitur võtab raha ära

privador
21.02.12, 14:50
pankadega on teine teema ,kui kohtutäitur väga tahab ja summad suured siis ta hakkab asju ajama selle riigi kohtutäituritega kus sul on panga konto ja oled ikkagi kohustatud maksma, e-walletid nagu paypal ,skill jne neid ei saa kohtutäitur arestida,põhimõtteliselt ei ole tal võimalik kuidagi teadagi saada et sul on seal konto ja seal on raha jne...Kui saaks oleks umbes sama nagu artestidakse sinu pokkeri konto kuskil x itaalia pokkeri saidil ja kohtutäitur võtab raha ära +1 kohtutäitur võib saada välispankade arvetele ligi. Kuid olen kahtlasel seisukohal e-walletite suhtes.

Teiseks ei pruugi kohtutäitur teadagi, et sul seal konto on.

Ainuke point on see, et kuidas nt MB hoida nn aktiivsena. Kas MB ei taha verifitseerimist läbi panga konto aeg-ajalt?

kjmrc
21.02.12, 15:30
Minul tahtis lambist hiljuti.. Aga olen nüüd sellega jännis, kuna nad pole siiamaani dummy deposiiti teinud, olen migni 4x uuesti requestinud.. Eiteagi mida teha!

isutuba
22.02.12, 00:50
Hmm lambist tahavad et dummy depoY teeksid ja seni kaua on ülekanded siis piiratud kuni tehtud?
Mul endal tegemata kuna ma tegin vanale mbile selle dummy ja enam seda panka kasutada ei saa ja muud ei ole.
Mul muidu kõik muu vertification tehtud ,kas mind võib kah siis sama saatus oodata et varsti küsivad minult seda duppy depot ja siis ülekandenid ei saa teha?

kjmrc
22.02.12, 06:57
Kle jah.. ma arvan küll, et sul sama staatus.. Niikaua ei saa raha panka kanda, aga mb kaardiga saab asjad ära aetud ;)

Owner85
22.02.12, 17:12
mul ka mingi dummy depoga jama aga tegin 9ndal veb cashoudi MBst to panka ja tna avastasin postkastist tšekki sama summa väärtuses aga tšekki saan rahaks teha Düsseldorfis WTF :)ja üleeile kirjutasin neile tigeda kirja et kus mu raha on ja nemad vastasid selle peale et oodake selle nädala lõpuni ja kui ei ole siis võtke uuesti ühendust siis hakkame uurima,selle jama ära scannimia ja neile hammaste vahele saatma!

Tigrano
23.02.12, 07:22
See cheki värk on küll kõva nali :)

Owner85
24.02.12, 14:43
läksin panka tsekki rahaks tegema ja öeldi,et saab kyll aga läheb kuni 5ndl aega,krt hollywoodi filmides saavad nad insta rulli ju,niisiis,saatsin kirja MBsse et tühistage tsekk ära ja shipige raha tagasi MB kontole,öeldi et sellega läheb veidi aega ja tsekki canseldamine maksab 25€,päris tore,ok läksin panka et pohh,võin oodata see 5ndl ka,FAIL pank täna kinni,vähemalt saab korralikult liigutada ennast :)

Cypher0
24.02.12, 15:48
läksin panka tsekki rahaks tegema ja öeldi,et saab kyll aga läheb kuni 5ndl aega,krt hollywoodi filmides saavad nad insta rulli ju,niisiis,saatsin kirja MBsse et tühistage tsekk ära ja shipige raha tagasi MB kontole,öeldi et sellega läheb veidi aega ja tsekki canseldamine maksab 25€,päris tore,ok läksin panka et pohh,võin oodata see 5ndl ka,FAIL pank täna kinni,vähemalt saab korralikult liigutada ennast :)

Epic odüsseia ikka selle papiga, loodan et nälga ei jää vahepeal.:D

virukunn
27.02.12, 14:18
Infoks mõnele, kes ei tea mis kursis mastercardi tellida:

Be advised that the currency of your Moneybookers account is USD, whereas the Moneybookers MasterCard is in EUR. Currency conversion is applied on our end upon payments in EUR. Moneybookers adds 1.99% to our wholesale exchange rates for foreign currency.

Moreover, if you make payments in the USD currency you would be charged twice- one time by Moneybookers (from USD to EUR) and second time by MasterCard (from EUR to USD).

As to the second question, if both the card and the account were in USD and you pay in EUR, there would have been currency conversion applied by MasterCard (from USD to EUR). You can check the MasterCard exchange rates on their website.

Thirdly, since the currency of your Moneybookers account is USD and the card is in EUR, when you make ATM withdrawals there is currency conversion applied on our end (from USD to EUR).

As to your last question, if both the account and the card were in USD and you make ATM withdrawals in EUR, currency conversion is applied only by MasterCard (from USD to EUR).



Vaatasin mastercardi kodukalt conversion rated üle ja seal on täiesti normaalsed need. Ehk siis kasulik on kaart tellida samas valuutas, mis mb kontogi, kuna siis konverdib kursi mastercard, mitte MB, kes lisab kursile 1.99%. Ise tellisin algul USD kontoga EUR kaardi, aga nüüd canceldasin selle ja võtan USD kaardi.

isutuba
29.02.12, 09:02
Saatsin mb-si kirja et tahan oma kaarti maksmis kordade limiiti suurendada Ja tulemus siis selline:

We would like to inform you that you can use the Moneybookers MasterCard further. Your frequency limit was increased to 7 payments per 24 hours. If we see that you are regularly using the Moneybookers MasterCard and need more limits in future, we may increase them again.

Seega kellel vaja limiiti suurendada saatke kiri mbisse

kjmrc
29.02.12, 09:36
Oskab keegi öelda, palju kõneminuti hind on kui helistada neile sinna?

oohoh
29.02.12, 15:03
https://www.emt.ee/teenused/minutihinnad-suunakoodid
http://www.tele2.ee/mobiil/2158.html
http://elisa.ee/et/Eraklient/konekaart/Teenused/447/Helistamine-v%C3%A4lismaale-mobiiltelefoniga

virukunn
29.02.12, 17:08
Saatsin mb-si kirja et tahan oma kaarti maksmis kordade limiiti suurendada Ja tulemus siis selline:

We would like to inform you that you can use the Moneybookers MasterCard further. Your frequency limit was increased to 7 payments per 24 hours. If we see that you are regularly using the Moneybookers MasterCard and need more limits in future, we may increase them again.

Seega kellel vaja limiiti suurendada saatke kiri mbisse


Mitu korda siis niisama päevas saab maksta sellega ? Ma ei teadnudki, et mingi maksmiskordade limiit on.

kjmrc
29.02.12, 17:33
5 korda 24h jooksul ;p

qbj0hn
02.03.12, 14:09
Keegi oskab öelda kaua mb>SEB aega võtab? Olen varem teinud ka muidugi sellist ülekannet aga ei mäleta hetkel kaua aega läks ja oluline on teada.

kjmrc
02.03.12, 15:23
Peaks minema standardilt lagi 48h.. Aga mul ükskord ka hilinies ~96h vms läks, a sis olid vist jõulud ka..

Cypher0
02.03.12, 19:15
Keegi oskab öelda kaua mb>SEB aega võtab? Olen varem teinud ka muidugi sellist ülekannet aga ei mäleta hetkel kaua aega läks ja oluline on teada.

Kui nv vahel ei ole, siis max ülejärgmisel päeval jõuab. Kui teed hommikupoole, siis järgmisel.

isutuba
03.03.12, 12:04
täna poes makstes esines selline probleem. Vea kood:111,vale kaardi number 2x proovisin ikka sama värk,õnneks siis venitas cashist täpselt välja.
Keegi oskab öelda milles probleem oli,eelnevalt mitukümmend korda seal poes maksnud kaardiga ja probleeme pole olnud.

udikaz
03.03.12, 14:27
Keegi oskab öelda kaua mb>SEB aega võtab? Olen varem teinud ka muidugi sellist ülekannet aga ei mäleta hetkel kaua aega läks ja oluline on teada.

Kasuta swedi hoopis. Teed hommikul ja enne tööpäeva lõppu on kohal ;)

estdonk
05.03.12, 10:30
seda 111 errorit viskas jah terve nädalavahetuse kaartiga. Helistasin eile MBsse ja ütlesid jah et oli mingi jama. Tunni pärast tuli e-mail ka kus öeldi et nüüd peaks korras olema. Ei ole veel proovinud a oli nendepoolne viga ja nüüd peaks ok olema.

kjmrc
05.03.12, 10:32
irw.. midagi häguselt on meeles, et koomaspeaga tahtsin atmist näha palju alles on ja oli ka mingi error ees ja tol hetkel obv ei näinud lugedagi eriti ja mõtlesin, et olen ise midagi sitta keeeranud rofl :D

IsandJoberst
05.03.12, 11:36
irw.. midagi häguselt on meeles, et koomaspeaga tahtsin atmist näha palju alles on ja oli ka mingi error ees ja tol hetkel obv ei näinud lugedagi eriti ja mõtlesin, et olen ise midagi sitta keeeranud rofl :D

MB kaartiga ei näegi kontoseisu ATMis

kjmrc
05.03.12, 12:00
Hmm.. ahsoo :D Siis ei pannudki midagi ise pange :D

noname
09.03.12, 14:16
Sai pin kood 3x valesti pandud.
Saab maili teel korda asja või peab helistama?

IsandJoberst
09.03.12, 15:52
Sai pin kood 3x valesti pandud.
Saab maili teel korda asja või peab helistama?

Mul ununes lihtsalt ära ja tellisin mb kodulehelt pin koodi uuesti ja kõik toimis.

udikaz
09.03.12, 21:03
Sai pin kood 3x valesti pandud.
Saab maili teel korda asja või peab helistama?

Kui automaat kaardi ära sõi pead uue kaardi tellima lihtsalt. 10 eurot ja kuni 2 nädalat tuleb.

MTTSNG
14.03.12, 14:50
Kas väljavõtu limiiti 250 EUR/24h ei saa kuidaski suurendada?

KristjanRawk
14.03.12, 16:43
VIP olles peaksid saama

kjmrc
18.03.12, 23:28
On kellelgi veel MB'ga probleeme? Nimelt tegin just kande Swedist (instant) ja ei ole rahast haisugi veel.

Ghost0
18.03.12, 23:57
On kellelgi veel MB'ga probleeme? Nimelt tegin just kande Swedist (instant) ja ei ole rahast haisugi veel.
Ma jäin ka ükskord ootama seda...paari tunnipärast saatsin kirja ja aeti asi korda(ei mäleta kui kiiresti tho).

udikaz
19.03.12, 06:33
On kellelgi veel MB'ga probleeme? Nimelt tegin just kande Swedist (instant) ja ei ole rahast haisugi veel.

tuleb hommikuks. kella 12-st kuni kella 3-ni eesti aja järgi ei toimu instant ülekandeid. Jäta see lihtsalt meelde ja probleeme ei tohiks tekkida. kui kella 04.00 teed siis juba tulrb instant peal ;)

kjmrc
19.03.12, 11:20
Okei, ma arvasin jah, et mingi skeeem võib kellaaegadega olla, aga kindel polnud ;) Hetkel juba kohal!

udikaz
20.03.12, 00:47
kas kellelgi on tulnud ette sellist kirja kui ta on proovinud deposiiti teha MB pokerstarsi:

http://screencast.com/t/V09ympgm

Varem on selle konto alt ilusti saanud deposiite teha aga nüüd viskas sellise kirja ette....

Murdock
20.03.12, 11:57
Kellegil veel swed-> MB depomisega probleeme? tund juba möödas ja pole raha kohal,varem on 10 minutiga tulnud

MrT2inem
20.03.12, 13:58
Imelik jah, panin eile kell 16:00 samuti swedist MB-sse teele ja siiamaani pole.

udikaz
21.03.12, 01:43
helistage MB-sse. saad rääkida nii vene kui inglise keeles. kõik probleemid lahendatakse loetud minutitega.

Relamz
22.03.12, 21:08
Kui kaardiga poest osta ei saa ja automaat kaarti välja ei ole, kas kaart on siis viga saanud või võib see mingi ajutise tehnilise rikke võimalus ka olla?
Olen kaarti kuu aega kasutanud ja alati ilusti rahakoti vahel hoidnud...hmm.

Liquicity
22.03.12, 21:27
Mul oli hiljaaegu MB kaardiga siuke stoori, et SEB automaati jäi kinni ülemiste keskuses. Automaat imes kaardi sisse aga ei avanud ekraanil isegi kohta kuhu pini saaks panna. Miski automaadi rike. Ülemiste SEBs öeldi, et nemad küll ei saa kaarti kohe tagasi anda, tuleb oodata ,et vb õhtul saab. Lubasid helistada. Kõnet aga ei tulnud. Lõpuks mitu päeva hiljem ja peale mitut kõnet anti alles tagasi. Suhtumine jättis panga poolt küll väga soovida pidin ca 3x käima kohal ning oma aega ja närve kulutama.

Liquicity
22.03.12, 21:30
Kui kaardiga poest osta ei saa ja automaat kaarti välja ei ole, kas kaart on siis viga saanud või võib see mingi ajutise tehnilise rikke võimalus ka olla?
Olen kaarti kuu aega kasutanud ja alati ilusti rahakoti vahel hoidnud...hmm.

Kui poes maksta ei saa ja automaadist ütleb et no transaction siis tavaliselt ajutine tehniline rike...endal olnud mitme aasta jooksul 4-5 korda nii
Kui üldse välja ei loe siis vist kaardi rike

isutuba
22.03.12, 21:34
Mul ei lugenud automaat(SEB) 1 kord kaart välja,läksin teise automaadi juurde(SWED) ja no probem,poodides kah on juhtunud paar x ,et ei võta kaarti omaks,seega proovi uuesti ei usu,et sul vigane kaart ,vast oli kokkusattumus poe ja automaadi juures ,et ei töötanud.

Relamz
22.03.12, 21:34
Kui poes maksta ei saa ja automaadist ütleb et no transaction siis tavaliselt ajutine tehniline rike...endal olnud mitme aasta jooksul 4-5 korda nii
Kui üldse välja ei loe siis vist kaardi rike

Automaat ei lugenud üldse kaarti välja. Uurisin kaarti valguse käes lähemalt ja märkasin, et seal kiibil on ikka väike kriim peale tulnud. Kaart on rahakoti vahel teiste kaartidega külg külje vastu hõõrumist teinud. Eks teine kord olen targem ja panen MB kaardi ilusti eraldi lahtrisse.

isutuba
22.03.12, 21:38
proovisid ainult 1 automaadis? nagu ma juba mainisin siis mul kah too kord sebi automaat kaarti ültse välja ei lugenud

Relamz
22.03.12, 21:54
proovisid ainult 1 automaadis? nagu ma juba mainisin siis mul kah too kord sebi automaat kaarti ültse välja ei lugenud

Käisin enne uuesti 2 automaadi juures ja ikka ei lugenud.

udikaz
23.03.12, 01:48
sul võib kiip rikutud olla. ära kanna kõiki oma magnetkaarte koos. Ilmselt pead siis uue kaardi tellima. mul näiteks id kaarti ei loe lugeja välja sest kiip on viga saanud.

Relamz
23.03.12, 14:34
mul näiteks id kaarti ei loe lugeja välja sest kiip on viga saanud.

Mul täpselt sama lugu. Aitäh, et meelde tuletasid. Viskan nüüd kaardid ilusti eraldi lahtritesse.

minbetmillionaire
24.03.12, 12:59
panga väljamaksele 1.80 eur fee peale keevitatud? või ma olen ainus? not cool

oohoh
24.03.12, 13:03
see on ju koguaego lnud, või tõstesti nüüd 3.6 peale?!?

minbetmillionaire
24.03.12, 13:43
see on ju koguaego lnud, või tõstesti nüüd 3.6 peale?!?

a juu ma ajan segast siis, olen koguaeg mõelnud et panka kandmine tasuta

MTTSNG
24.03.12, 21:28
Mis tähendab, et MB on kalkulaatoriga ? On seal mingit sellist varianti üldse, ise pole nagu märganud.

estdonk
24.03.12, 21:53
PIN kalkulaatorit mõtled? Kui VIP pole siis saab tellida 15 EUR eest. Saada kiri supporti või oli security@moneybookers.com ja lase see endal enableda. Siis tekib security menüü kust saad tellida.

MTTSNG
24.03.12, 21:54
Ma ei teagi mida ma mõtlen :P Üks kes pidi raha saatma, ütles et MB kalkulaator on kaugel ja saab ülekande teha mingi aeg hiljem ja selle jäingi mõtlema, et WTF. Pole kuulnud ega märganud sellist asja.

isutuba
28.03.12, 15:48
hiljuti on kaartiga makstes pidevalt visanud ette ,et viga kiibi lugemises ja peale paar korda proovimist olen saanud ikka makstud.Kiip tundub iseenesest korras ja olen kaarti alati rahakottis eraldi hoidnud.Any toughts? Kuna kaart on hästi hoitud ei oska muud arvata kui rigged kaart,kui see kamm jätkub ja lõpuks enam kaarti ültse välja ei loe,siis nõuan mbrilt uue free kaardi

Firzen
28.03.12, 23:10
hiljuti on kaartiga makstes pidevalt visanud ette ,et viga kiibi lugemises ja peale paar korda proovimist olen saanud ikka makstud.Kiip tundub iseenesest korras ja olen kaarti alati rahakottis eraldi hoidnud.Any toughts? Kuna kaart on hästi hoitud ei oska muud arvata kui rigged kaart,kui see kamm jätkub ja lõpuks enam kaarti ültse välja ei loe,siis nõuan mbrilt uue free kaardi

Mul ka vahel sama probleem ning olen ka MB-sse helistanud selles asjus. Vastuseks on mulle öeldud, et neil on teatud hetkedel olnud probleemid kaardimaksetega, mingid tõrked jms nagu eesti pankadelgi vahel, kui terminalid ei tööta. Pole küll hiljuti proovinud maksta, aga ilmselt see probleem.

MrT2inem
29.03.12, 17:17
E: Sain ise targemaks.

saugakarel
29.03.12, 17:30
Siis on lootust sul et saad selle 5 minutiga tehtud. Minul on suht kohe läinud...

emmimees
29.03.12, 17:40
Kas võib probleeme tekkida, kui kannan ca 500euri naise Mb kontole enda omalt ja ta cashoudib selle kohe panka edasi? Varem ta pole cashoute teinud panka, omavahel oleme ülekandeid teinud(väiksemaid).

saugakarel
29.03.12, 20:32
Ei tohiks küll tulle...mille jaoks muidu e-walletid on. Eriti kui te olete omavahel varem raha ka saatnud.

leits
29.03.12, 21:45
Kas võib probleeme tekkida, kui kannan ca 500euri naise Mb kontole enda omalt ja ta cashoudib selle kohe panka edasi? Varem ta pole cashoute teinud panka, omavahel oleme ülekandeid teinud(väiksemaid).

ära imesta kui dokke nõutakse ja igast aadressi verifymisi kui neid veel tehtud pole ..

Nozzu
30.03.12, 15:48
Kuidas ma swedist raha skrilli kontole saan? Valin "Upload funds" ja sealt alt "Pangaülekanne internetis"
Aga jama on selles, et kontonumber mille alt skrill üritab ülekannet teha on mingi võõras, mitte mulle kuuluv number ja muuta seda ei saa.
Skrill higistas tükk aega siiski ülekannet teha ja siis teatas, et ei saa. Kas ma kuidagi vastupidi ei saa teha, et läbi Swedi kodulehe kannan oma skrilli kontole?

EDIT: Ja kas see on tõsi, nagu ma siin keegi ühes teemas märkis, et swedist bookersisse kandes võetakse siis vanas vääringus 60 eeku vahendustasu.

Cypher0
30.03.12, 16:02
Kuidas ma swedist raha skrilli kontole saan? Valin "Upload funds" ja sealt alt "Pangaülekanne internetis"
Aga jama on selles, et kontonumber mille alt skrill üritab ülekannet teha on mingi võõras, mitte mulle kuuluv number ja muuta seda ei saa.
Skrill higistas tükk aega siiski ülekannet teha ja siis teatas, et ei saa. Kas ma kuidagi vastupidi ei saa teha, et läbi Swedi kodulehe kannan oma skrilli kontole?

EDIT: Ja kas see on tõsi, nagu ma siin keegi ühes teemas märkis, et swedist bookersisse kandes võetakse siis vanas vääringus 60 eeku vahendustasu.

Kui sa valid Pangaülekande asemel Bank Transfer, siis pakub ta sulle konto nr ja asjad, kuhu saad siis oma swedist teha ülekande, ja läheb see su MB kontole, võtab vist sutsu aega ainult (Reference nr vms tuleb panna selgitusse mitte viitenumbriks). Tasude kohta ei tea, minu teada ei maksa midagi, aga pole kindel.

Nozzu
30.03.12, 16:10
Tänan
Aga valin nagu ikka siseriikliku makse?

Cypher0
30.03.12, 17:27
Tänan
Aga valin nagu ikka siseriikliku makse?

Jah, peaks olema Eesti Swedbank konto olemas neil.

MTTSNG
04.04.12, 11:17
Kuidas ma saan võtta päevas rohkem kui 250 eurtsi välja?

ranka
04.04.12, 14:17
Tee omale neteller ja saad €650 või rohkemgi päevas välja võtta.

ranka
04.04.12, 14:17
nvm, netelleriga ei saa eestis raha välja võtta.

Mango
12.04.12, 19:15
Kinnitasin SEBi panga konto ära, aga seal Pangaülekanne internetis listis ei näita SEBi. Sain siis teada, et vaja manuaalselt kanda sinna. Sooviks siis abi kuidas manuaalselt MB-sse raha kanda.

Cypher0
12.04.12, 20:58
Kinnitasin SEBi panga konto ära, aga seal Pangaülekanne internetis listis ei näita SEBi. Sain siis teada, et vaja manuaalselt kanda sinna. Sooviks siis abi kuidas manuaalselt MB-sse raha kanda.

Oeh.

Vali Bank Transfer ja tulevad sulle pangaandmed, kuhu SEBist ülekanne teha. See reference nr käib selgitusseee.

estdonk
13.04.12, 12:20
Kuidas ma saan võtta päevas rohkem kui 250 eurtsi välja?

Kaartiga saad kuni 1k maksta. Mine kasinni ja võta seal välja.

estdonk
13.04.12, 12:21
Kinnitasin SEBi panga konto ära, aga seal Pangaülekanne internetis listis ei näita SEBi. Sain siis teada, et vaja manuaalselt kanda sinna. Sooviks siis abi kuidas manuaalselt MB-sse raha kanda.

Võid PM-ida võin MBsse kanda sulle ja sa mulle Sebi.
Rahavahetused on muidugi keelatud aga see sissekanne peaks võtma 2-5p

Mango
13.04.12, 16:17
Deem, tegin juba sissekande ära.

emmimees
13.04.12, 18:15
Kaartiga saad kuni 1k maksta. Mine kasinni ja võta seal välja.

Olys nt turnade eest ei saa Mb kaardiga üldse maksta. Kas keegi on seal raha saanud välja võtta ja kas mingi fee on oly poolt?

kjmrc
13.04.12, 19:19
Olys nt turnade eest ei saa Mb kaardiga üldse maksta. Kas keegi on seal raha saanud välja võtta ja kas mingi fee on oly poolt?

Ma küll saan maksta turnade eest mb kaardiga..

udikaz
13.04.12, 19:37
kaardiga makstes ei ole fee-d kui sul on EUR kaart muidugi. ja keegi võiks ära proovida tõesti kas saab teha oly üldse mb-kaardiga seda makset neile.

emmimees
14.04.12, 00:13
Kui tahtsin olys turna eest maksta kaardiga, siis öeldi, et on mingi blokeering peal, et ie saa hasartmängude eest tasuda vms... kuidas maha saada seda? Jooke laseb küll osta loungest

kjmrc
14.04.12, 00:14
Ma millegipärast sain küll maksta.. dno :D

con
15.04.12, 10:19
Kui tahtsin olys turna eest maksta kaardiga, siis öeldi, et on mingi blokeering peal, et ie saa hasartmängude eest tasuda vms... kuidas maha saada seda? Jooke laseb küll osta loungest

kunagi virtuaalset kontot tehes oli üks esimesi asju see hasartmängu piirang. ise sai panna. vb leiad MB lehelt midagi vms.

ziimukaz
15.04.12, 21:21
Täna hakkasin Urge Statoilis MB kaardiga maksma, kuid makse ei läinud läbi. Müüja proovis uuesti, ikka ei läinud. Läksin pangaautomaati ja proovisin sulli võtta, ütles, et kaart aegunud. Tegelikult peaks kaart aeguma alles 2014 aastal. Probleem nüüd selles, et MB kontolt on 2 korda see tankla arve summa maha läinud. Kas see raha tuleb ise kontole tagasi või pean supportiga ühendust võtma? Ning mis teema selle kaardi kehtivusega võib olla?

Foux
16.04.12, 10:37
Kas Starsist cashoutides ongi mingi ca. 2.44% mingi fee? Mõlemad kontod on mul eurokontod - nii Stars kui ka MB. Rahade liigutamine MB kontode vahel maksab ju ainult 1%.

udikaz
16.04.12, 10:48
Täna hakkasin Urge Statoilis MB kaardiga maksma, kuid makse ei läinud läbi. Müüja proovis uuesti, ikka ei läinud. Läksin pangaautomaati ja proovisin sulli võtta, ütles, et kaart aegunud. Tegelikult peaks kaart aeguma alles 2014 aastal. Probleem nüüd selles, et MB kontolt on 2 korda see tankla arve summa maha läinud. Kas see raha tuleb ise kontole tagasi või pean supportiga ühendust võtma? Ning mis teema selle kaardi kehtivusega võib olla?

Raha tuleb ise tagasi. kui tahad seda protsessi kiirendada siis helista neile ja saad samal päeval asjad korda. su kaart pani lihtsalt villast ma arvan. kui uuesti proovid siis saad välja võtta. kui ei siis võib su kaardil kiip olla rikutud ja selliseljuhul pead uue kaardi tellima.

udikaz
16.04.12, 10:50
Kas Starsist cashoutides ongi mingi ca. 2.44% mingi fee? Mõlemad kontod on mul eurokontod - nii Stars kui ka MB. Rahade liigutamine MB kontode vahel maksab ju ainult 1%.

Just tegin ka cashudi starsi euri kontolt mb euro kontole ja mitte mingit feed ei olnud.nii palju kui cashoutisin jõudis paari tunniga ka minu mb kontole. samuti MB kontode vahe raha liigutamisel on ainult ühekordne fee 0.50 euro senti. seda siis juhul kui kontod on samas valuutas. kui erinevas siis jah mingi fee vahel.

Foux
16.04.12, 10:52
Ma cashoutisin 300€ ja 7.5€ läks kaduma

e: varem märkasin ka, et vähem raha kohale tulnud, kuid kiire oli ja unustasin hiljem uurida

udikaz
16.04.12, 10:57
suht ebaloogiline kui sul mõlemad kontod eurides ja väljamakse sooritad starsi eur konto pealt mitte usd konto pealt.

Foux
16.04.12, 11:10
Ise olen tard. Cashoudi viimasel sammul peab veel korra ju märkima, mis valuutas tahad, et nad saadaks. Ja siis ongi nii, et kas Stars saadab usd_moneybookers@pokerstars.com account'iga või eur_moneybookers@pokerstars.com omaga. Ja kui USD omaga, siis lähebki see vahetusteema käiku.

Ei tohi ikka kiirustada nagu debiilik.

udikaz
16.04.12, 11:19
hehe :) see juba kõlab loogilisemana. hea näpunäide ka teistele kiirustajatele.

emmimees
19.04.12, 12:22
Kuna plaan MB konto USD´ks muuta, siis küsin uuesti, et kui kaart on ka USD ja maksan Eesti poes, siis läheb kõik nende kurssidega https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html ja MB rohkem vahelt ei võta(see krdi 1,99% vms)? Ja kas samuti raha väljavõttes automaadist ka kõik sama +1,80eur fee?

udikaz
19.04.12, 17:36
vist oleneb ka sellest mis valuutas sul mb kaart(aga pole kindel). aga väike tip sulle - ära muuda mb-d usd-ks kui sa elad riigis kus valuuta on eur.

E: to emmimees: tra ma olen ikka lammas ;) sry ei lugenud korralikult ja sain su küsimusest valesti aru. nii on nagu virukunn seletas.

virukunn
19.04.12, 17:59
Kuna plaan MB konto USD´ks muuta, siis küsin uuesti, et kui kaart on ka USD ja maksan Eesti poes, siis läheb kõik nende kurssidega https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html ja MB rohkem vahelt ei võta(see krdi 1,99% vms)? Ja kas samuti raha väljavõttes automaadist ka kõik sama +1,80eur fee?

Jah nii on. Kui kaart ja konto samas valuutas, siis käib mastercardi kursi j2rgi.

Foux
27.04.12, 11:16
Kui keegi saaks ehk aidata mul max boonus Starsilt välja võluda, siis palun, PM (SEBi kaudu jääks mul 40€ saamata).

estdonk
27.04.12, 11:43
palju puudu on veel? Kas makse teeksid Seb-i

Priidix
10.05.12, 08:20
Kellelgi veel mb kontol oleva available balanciga probleemid? Kontol peaks nnatuke € olema, aga näitab 0.00

estdonk
10.05.12, 11:00
paistab jah et 10 eur vähem available balance kui eile oli. samuti proovisin kaartiga just ryanairi pileteid tellida ja ei saanud ka.

udikaz
10.05.12, 16:32
paistab jah et 10 eur vähem available balance kui eile oli. samuti proovisin kaartiga just ryanairi pileteid tellida ja ei saanud ka.

kuidas sa MB kaardiga neid pileteid tellida saad? on õnnestunud varem? ma alguses paar korda proovisin ja siis loobusin.

FreakyJason
10.05.12, 17:04
paistab jah et 10 eur vähem available balance kui eile oli. samuti proovisin kaartiga just ryanairi pileteid tellida ja ei saanud ka.

Kas sul iga-aastane 10 eurine MB kaardi hooldusfee maha ei võinud minna?

isutuba
10.05.12, 18:38
Mida ***** toimub,mul ka balance 0€, eile oli veel 16,89€

isutuba
10.05.12, 21:17
Oot aga mis siin siis toimub,vaatan seda teemat ,kahel inimesel kontolt raha kadunud,loggin enda kontole ja sealt ka raha läinud,kellel 10€ kellel teab kui palju,keegi pakkub,et 10€ kaardi hooldus tasu maha võetud? Minul c 17€ lännu ja balance on täpselt 0,00€. MB-isse saatsin ka kirja,sealt läheb nagunii paar päeva ennem kui vastuse saad...ennem ei saa rahasid ka liigutada kui teada mis seal siis toimus,muidu järgmine päev jälle balance 0

kjmrc
10.05.12, 21:23
Minul on küll balance sama, mis nädal tagasi oli.

Priidix
10.05.12, 21:31
No ffs:D, mul oli ~200€, hetkel 0.00. täpselt nagu mingi häcked acc.

tonis
10.05.12, 22:03
Avastasin, et endal ka kontolt osa raha puudu. Kui keegi teada saab milles jama seal on, siis võiks teada anda siin

vapsik
10.05.12, 22:05
Kõik raha alles mul.

nikitheone
11.05.12, 07:46
sain šoki - vaatasin, et mul enam pole kontotki alles. unustasin ära, et vahetasin meili ja parooli jms ära.

ja rahad alles

estdonk
11.05.12, 07:51
kuidas sa MB kaardiga neid pileteid tellida saad? on õnnestunud varem? ma alguses paar korda proovisin ja siis loobusin.

Päev ennem tellisin teise otsa piletid ja väga kenasti sai. Tuleb valida maksmisel Prepaid Mastercard, siis saab ilma teenustasuta (6 euri inimese pealt hoiab kokku, juhul kui lend ei ole Saksast, Hispaaniast või UKst, siis maksad ikka 6 euri teenust). Lihtsalt eile Norrast Tallinnasse ei saanud bronnida.

Ei olnud kaardihooldustasu mis maha läks. Ootan paar päeva kui maksed ilmuvad nähtavale, siis vaatan kas kontakteerun supportiga.

ranka
11.05.12, 08:30
Milleks kisada, kas raha on või ei ole. Parem andke oma history informatsioon - kas raha on võtnud MB ära, kas see on saadetud kuhugil või ei ole mitte mingisugust märki.

Priidix
11.05.12, 08:37
*529.90 processed 539.20
*-168.00 processed 371.20
*-200.00 processed 171.20
*-1.80 processed 169.40

Balance näitab 169.40. Available balance näitab: 0.00, kuigi peaks available balance olema sama?!

ranka
11.05.12, 08:47
Tundub jah, et 169.40 peaks olema su hetkeline balance. Kuna raha ei ole kuskile saadetud siis tegu on tõenäoliselt MB poolse probleemiga. Uuendavad andmebaase või miski bug - suhtle nendega.

isutuba
11.05.12, 09:34
Milleks kisada, kas raha on või ei ole. Parem andke oma history informatsioon - kas raha on võtnud MB ära, kas see on saadetud kuhugil või ei ole mitte mingisugust märki.

Ilmselgelt keegi ei tule siia kiruma kui historyst oleks võimalik infot saada,et kas kontolt on ülekandeid tehtud või mb ise millegi eest teenustasu võtnud vms.Mis mb-iga kontakteerumisse puutub siis see kaotab igasuguse mõtte,kuna nende vastustega kulub päevi.Nende poolt oleks viisakas saata email täpsema infoga, kui neil selline tehniline probleem tekkib,aga ei, neil on jumala pohhui.Ootavad aga vihaste kliendide kirju,raiskavad enda aega ja kliendide närve.

Igapäevased asja mis tildi ajavad: Moneybookers- iga kord kui mingi probleem on kulub nendega nussimisega päevi,nädalaid ja isegi kuid............................

estdonk
11.05.12, 09:42
Maili-support on tõesti allapoole arvestust eriti kui rahad on kinni või kadunud vms. Telefoniga saab väga kiirelt asjad aetud. Saab vist ka Vene keeles rääkida.

Priidix
11.05.12, 10:34
Thank you for contacting Skrill (Moneybookers) Customer Service.

Further to your query, we wish to inform you that due to technical issues the amount in question is currently not visible on your account balance.

Please be informed that we have forwarded the reported case to a Senior Customer Service representative. The amount should be credited and reflected on your Skrill (Moneybookers) account balance within the estimated time frame of two business days.

We apologize for any inconvenience caused.

If we can assist any further, please do not hesitate to contact us.

:) Loodan, et saan õigesti aru.

Svenza
11.05.12, 17:02
Mul ka sama teema. Paar inimest kusjuures kandsid raha veel arvele täna. Käisin ATM-i juures ja üritasin €250 välja võtta. Ütles nonsufficient funds.
Balance €267.20
Available balance 0.00

emmimees
11.05.12, 18:02
Naisele tuli email:

We've noticed you don't have enough funds in your account to renew your card for another 12 months.

To continue enjoying all the advantages of the Moneybookers MasterCard, simply add €10 or more to your account today.


WTF kas mingi 10euri hooldustasu on kuskil kirjas????

E: omal kõik alles aga tegin äsja teise valuutaga konto ja tellisin uue kaardi ka.

taavi
11.05.12, 18:16
WTF kas mingi 10euri hooldustasu on kuskil kirjas????


On.
(http://www.moneybookers.com/ads/mastercard/fees/)

isutuba
13.05.12, 08:41
Ma sain oma probleemi lahendatud,tuleb välja ,et ma sain 6 makset double charged.Kuigi kõik maksed olid tehtud eri poodides ja kõik maksed mis double charged sain tegin esimese korraga,wtf...

udikaz
13.05.12, 08:52
tehnika maailmas juhtub ikka viperusi - need on vältimatud.

estdonk
13.05.12, 14:03
Sain ka 10 EUR tagasi. selline kiri siis:

We would like to confirm you that the one transaction- an authorization made with the Moneybookers MasterCard was manually expired. We apologies for the inconvenience caused.

Here the expired authorization, just for your information:

2012/05/08 15:35 POS EXPIRED 10.77 EUR SUUR-J?E 57~~P?RNU

Mingi Selveri makse.. aga ei sa eriti aru mis see manually expired võiks siin tähendada.

isutuba
13.05.12, 16:19
No pm oli probleem selles ,et raha võeti 2x nende maksete eest,vähemalt minu maksed 07-08 perioodil.

udikaz
13.05.12, 19:26
see võis ka olla poe eksimus. kui esimene kord nende masin näitab et ei loe kaarti välja ja tõmbavad uuesti läbi(teine kord töötab)siis reaalsuses lähebki maha kaks korda see raha, aga MB fikseerib selle ära ja kannab ilusti raha tagasi. mul oli nii, et välismaal pangaautomaadist tahtsin välja võtta ütles, et ei ole piisavalt funde(kuid tglt oli). läksin siis teise automaadi juurde ning sain välja võetud. kontolt läks maha topelt see summa ;) aga üks kõne ja kõik oli lahendatud. pigem oli viga erinevate firmade pangaautomaatides kui MB-s. Tehnika värk - isegi ferrari streigib vahel mis siis et ta väga kvaliteetne auto on :)

isutuba
14.05.12, 00:33
see võis ka olla poe eksimus. kui esimene kord nende masin näitab et ei loe kaarti välja ja tõmbavad uuesti läbi(teine kord töötab)siis reaalsuses lähebki maha kaks korda see raha, aga MB fikseerib selle ära ja kannab ilusti raha tagasi. mul oli nii, et välismaal pangaautomaadist tahtsin välja võtta ütles, et ei ole piisavalt funde(kuid tglt oli). läksin siis teise automaadi juurde ning sain välja võetud. kontolt läks maha topelt see summa ;) aga üks kõne ja kõik oli lahendatud. pigem oli viga erinevate firmade pangaautomaatides kui MB-s. Tehnika värk - isegi ferrari streigib vahel mis siis et ta väga kvaliteetne auto on :)

Minu puhul oli 6 erinevat makset,6 erinevat poodi ja kõik maksed läksid esimesel korral läbi ja sellel antud perioodil siis 07-08, kui paljudel probleeme esines oli ikka mingi mb tehniline viga....

udikaz
14.05.12, 00:50
ok

virukunn
14.05.12, 15:23
Mul ka juba mitu päeva mingi kamm, available balance 0 koguaeg. Olen ka üle saanud kellegilt :D , balance näitab 225$

Eriti naljakas, et üleeile oli available balance 0 ja siis saadeti mulle 95$ teiselt mb accilt ja available balance ikka 0. Saatsin ka täna MB-le kirja, aga mul pole aimugi palju mul tegelt peaks veel raha peal olema (vist selle balance jagu ehk 225$ ?)
Seal history all ta ei näita ju kui on topelt võetud raha.

udikaz
14.05.12, 15:32
plah mitu korda peab seda kirjutama...HELISTAGE MB-sse!!!!!!!!!!! saate asjad max 1 tunniga korda!!!!!!!!!!!!!

virukunn
14.05.12, 15:32
Ma häbelik, ei julge oma veneaktsendiga inglise keelt kellelegi näidata.

udikaz
14.05.12, 15:36
seal saab venekeelset supporti ka valida!

E: paluda,küsida

Svenza
14.05.12, 16:12
Ma helistasin täna päeval. Kõne kestvus 10 minutit, läks maksma €4.30, aga vähemalt korda sain. Funds available! Great success.

udikaz
14.05.12, 16:15
Ma helistasin täna päeval. Kõne kestvus 10 minutit, läks maksma €4.30, aga vähemalt korda sain. Funds available! Great success.

sheerisite vahepeal badbeat story-si?? ;) ma sain eelmine aasta enamvähem sama probleemi korda 2 minutiga 8=)

Svenza
14.05.12, 16:19
sheerisite vahepeal badbeat story-si?? ;) ma sain eelmine aasta enamvähem sama probleemi korda 2 minutiga 8=)

Ei, lihtsalt jube kaua pidin ootelistis olema , et üldse jutule pääseda. Jutt ise kestis vast jah 2-3 min.

udikaz
14.05.12, 16:33
Ei, lihtsalt jube kaua pidin ootelistis olema , et üldse jutule pääseda. Jutt ise kestis vast jah 2-3 min.

valel ajal sattusid siis ilmselt helistama...teistele ka teadmiseks kes helistavad, et tasub hiljem uuesti proovida mitte ootelistis oodata. säästate raha.

virukunn
14.05.12, 17:08
Hommikul saatsin kirja neile, praegu sain vastu:
Thank you for contacting Skrill (Moneybookers) Customer Service.

Further to your message, we are writing to inform you that the unexpected difference between your balance and available balance is due to a technical issue occurred with our provider. At the time you have instructed the payment below, the respective amount has been put on hold:

2012/05/08 ATM 303.72 USD

After the payment got cleared, the funds have been debited from your balance and the funds placed on hold should have been released. However, the respective amount has not been released due to the issue.

Please accept our apologies for the inconvenience. The authorization for your payment will be manually cancelled and the funds released. Furthermore, we have been informed that this issue is fixed and it should not occur in future.

Should you need any further assistance, please do not hesitate to contact us.



Balance-id on kõik samad hetkel, midagi pole juurde tulnud. Kui kirjast õigesti aru saan, siis varsti peaks mulle midagi juurde tulema siiski ?

ranka
14.05.12, 17:11
Täpselt. Hetkel veel külmutatud aga niipea kui vabaneb siis on ta su kontol olemas.

virukunn
14.05.12, 18:51
Ja saingi kogu balance tagasi (225$), nagu free money :D

q_q
15.05.12, 14:09
klge

kas teil mastercardid eurodes? on sel vahet kas usd/eur?

virukunn
15.05.12, 14:25
klge

kas teil mastercardid eurodes? on sel vahet kas usd/eur?

Sama kurss pane mis mb kontogi, siis ei saa MB oma räiget protsenti vahelt võtta, vaid kurss arvutatakse mastercardi j2rgi. Kui kõik eur, siis obv ei olegi mingit kurssi vaja arvutada.

q_q
15.05.12, 14:26
ok thx

Svenza
22.05.12, 16:07
Tra, nüüd mul on zajoob ees. Arvel raha kõik olemas ja puha, läksin ATM-i , et 250€ välja võtta, ütleb nonsufficient funds. Proovisin väiksemaid summasid, ei lasnud neid ka võtta. Ometigi arvel näitab available funds. Tra, see on täispask juba. Liiga palju jamasid viimasel ajal.Ei saa enam kindel olla nende peale. Tra kui kusagil restos makstes viskaks ette nosufficient funds, elu mark oleks... ja samal ajal sulli kaasas pole...

estdonk
22.05.12, 19:19
.
Just käisin poes ja kaart töötas.

udikaz
22.05.12, 22:01
just võtsin hispaanias cashi välja mitu päeva järjest ning probleeme ei esinenud.

mortalvombat
25.05.12, 10:51
200 € on päevalimiit.

ropka11
25.05.12, 11:19
250euri saad aparaadist välja võtta.Päevalimiit oli 1000euri vist.Ööpäevas saad 5 korda kaardiga maksta.
Kui tahad raha välja võtta ja kaardiga maksta sama päeval siis soovitan enne raha välja võtta ja siis kaardiga maksta muidu pärast enam ei pruugi aparaadist 250 saada.

estdonk
25.05.12, 12:40
250 saab päevas sulli võtta jah, maksta saad 1k eest. Kauplesin MBst maksete arvu 10 peale päevas ja tegid ära. Aparaadist saab ikka 250 võtta ja maksta ka veel 1k eest. ATM limiiti ei saanud muuta, see pidi neil paigas olema, ja ega UK kaartidega mu arvates ei saandki ATMst rohkem võtta päevas kui 250 naela/EUR/muu valuuta

fyte
25.05.12, 22:25
Milleks MBs kaardiga maksmisel limiit on üldse ööpäeva kohta?

Vandalar
26.05.12, 09:17
Milleks MBs kaardiga maksmisel limiit on üldse ööpäeva kohta?

Muidu nad läheksid ilmselt bustoks ise :) Samas nad vist ei suuda nii suurt turvalisust tagada, et nad võiksid vastutuse võtta kui su päeva limiit on näiteks $1 miljon

fyte
26.05.12, 12:16
Pidasin rohkem silmas seda, et vaid 5 kaarditehingut on lubatud teha.

Codecci
29.05.12, 00:54
Kuidas MB-sse raha panek pangast käib? Mul 2 optionit, ühel peab vist mingi manuaalselt panema, teine on Swedi mingi variant (SEB 'd ei paku). Kas parem oleks siis Swedi kasutada või see manuaalne variant SEB-ga on ka ok? Ja kas kohe läheb üle?

udikaz
29.05.12, 02:40
Kuidas MB-sse raha panek pangast käib? Mul 2 optionit, ühel peab vist mingi manuaalselt panema, teine on Swedi mingi variant (SEB 'd ei paku). Kas parem oleks siis Swedi kasutada või see manuaalne variant SEB-ga on ka ok? Ja kas kohe läheb üle?

minu teada MB-l ei ole SEB kontot. seega SEB-lt kandes jõuab ilmselt hiljem. Kui kannad Swedist siis ajavahemikus 00:00-03:00 kui teostad pealekande siis võivad tekkida viivitused. ükskõik mis muul ajal deponeerid siis läheb suht insta peale. mingi 1-2min pead ootama kuni ta leiab üles selle kande ja sulle MB kontole laeb.

Krizzjaa
06.06.12, 22:09
Pmst on olnud 1a+ juba mastercard, aga pidanuks maksma annual fee'd umbes märtsis või aprillis, aga 6senti oli tol ajal peal. Kas nüüd, kui ma kanna x<10€ v x>10€ summa peale, kas siis läheb automaatselt maha? Kaart on praegu active igatahes.

Jeebus
06.06.12, 22:16
minu mäletamist mööda läks konto koheselt juba miinusesse, seega võib-olla flipid ära :cool:
aga ei usu eriti, ikka automaatselt läheb kõik

emmimees
07.06.12, 11:01
Ei lähe miinusesse, tuleb hoopis email, mis teatab, et kontol pole piisavalt vahendeid selleks feeks ja kanna raha peale kui tahad kaarti edasi kasutada. Minul oli nii.

kardaanirist
11.06.12, 15:45
wow. 4h ja 15min läks raha MB -> Swed. tavaliselt ikka päev-kaks.

oohoh
11.06.12, 19:04
Kas kuskilt näeb MB kaardiga sooritatud väljaminekuid ka? History alt üritasin leida, aga tuhkagi

estdonk
11.06.12, 19:37
mõned päevad läheb aega ennem kui ära processib, siis on kõik seal ilusti olemas. History all siis.

virukunn
14.06.12, 09:13
Mis selle MB-ga toimub ma ei saa aru. Paar päeva tagasi oli Balance 135 ja available balance 0, siis järsku ilmus available balance-iks 114$. Nüüd peale paari poeskäiku oli eile available balance 28 ja balance 135. Täna on järsku mõlemad 0 ?!?! Ja history alt näitab, et viimase 7 tehingu ajal on balance koguaeg 0 olnud.

estdonk
14.06.12, 10:38
Jah täna hommikul vaatan ka et on umbes 35 maha läinud ja sellistes kohtades kus ma viimati käisin umbes kuu aega tagasi. Tundub et on 2 korda võetud raha maha.

virukunn
14.06.12, 10:47
Jah täna hommikul vaatan ka et on umbes 35 maha läinud ja sellistes kohtades kus ma viimati käisin umbes kuu aega tagasi. Tundub et on 2 korda võetud raha maha.

Kui topelt võetakse, siis balancest ei lähe maha imo. Sp siin olidki vahel jamad, et balance ja available balance olid erinevad kõigil. Aga mul nüüd järsku mõlemad 0 lambist.

Vandalar
14.06.12, 10:48
Pakun, et MB-l on lihtsalt mingid finantsprobleemid. In b4 keegi balla oma MB rollist ilma jääb.

ropka11
14.06.12, 10:56
Historys on jah väga suure viivitusega mõned maksed viimasel ajal.

estdonk
14.06.12, 11:02
Ma helistasin just ja öeldi et need maksed mis täna maha läksid olid tehtud maikuus, kuid mingi tehnilise jama tõttu ei läinud need maksed siis läbi kuigi poes makstes oli kõik korrektne. Siis võeti raha maha, aga olla hiljem tagasi pandud, ja nüüd need poed kes makset ei saanud esitasid mingi taotluse ja siis võeti see summa uuesti maha.
Äkki sul sama teema, et freerollisid mingiaeg poes ja arvasid et maksed läksid läbi aga tegelt ei läinud. Nüüd poled kurdavad et raha ei saanud ja siis võeti uuesti maha.
Kas sulle vahepeal ei tundunud et liiga palju raha on arvel?
Mulle oli see raha juurde pandud 12 juunil, nii vähemalt öeldi.

E: ja hetkel on available balance 1 sendi võrra suurem kui kogu balance, huvitav, pole kuskil 1 sendist makset kaardiga teinud.

virukunn
14.06.12, 11:05
Minuarust kõik oli õige kuni selle hetkeni, kui mulle lambist 114$ tekkis. Mõtlesin, et ju siis on enne jälle topelt võetud nagu kunagi juhtus ja nüüd kanti tagasi. Sellest historyst ei saa ka muhvigi aru. Igatahes kui mul nüüd nulli viskas balance-i, siis kui mulle veel raha peale peaks kantama võetakse mul sealt ka nii palju maha kui ära kulutasin sellest 114-st vms ?

estdonk
14.06.12, 11:12
Kas sul Historys ei ole tänase-eilse kuupäevaga mingeid makseid mis on ammu tehtud?

ropka11
14.06.12, 11:14
Ma helistasin just ja öeldi et need maksed mis täna maha läksid olid tehtud maikuus, kuid mingi tehnilise jama tõttu ei läinud need maksed siis läbi kuigi poes makstes oli kõik korrektne. Siis võeti raha maha, aga olla hiljem tagasi pandud, ja nüüd need poed kes makset ei saanud esitasid mingi taotluse ja siis võeti see summa uuesti maha.
Äkki sul sama teema, et freerollisid mingiaeg poes ja arvasid et maksed läksid läbi aga tegelt ei läinud. Nüüd poled kurdavad et raha ei saanud ja siis võeti uuesti maha.
Kas sulle vahepeal ei tundunud et liiga palju raha on arvel?
Mulle oli see raha juurde pandud 12 juunil, nii vähemalt öeldi.

E: ja hetkel on available balance 1 sendi võrra suurem kui kogu balance, huvitav, pole kuskil 1 sendist makset kaardiga teinud.

Krt ju ma ei näinud siis valesti.Eelmine nädal sisse logides oli summa väiksem kui kohe läksin historyt vaatama oli summa juba kasvanud.Mingi kamm oli jah.

estdonk
14.06.12, 11:16
No jah kui juurde pannakse siis seda ei märkagi kunagi :D
Aga jah mulle mingi hetk tundus ka et balance oli suuermaks läinud. Oleks kohe selle raha välja võtnud ei tea kas konto miinusesse ka tõmmatakse...Oleks Selveris saanud freerollida.

virukunn
14.06.12, 11:17
Kas sul Historys ei ole tänase-eilse kuupäevaga mingeid makseid mis on ammu tehtud?

On küll mingi 130$ jagu makseid eilse ja üleeilse kuupäeva all, mis on tehtud vähemalt 6 päeva tagasi, või veelgi varem. Aga minuarust läks maksete ajal ka raha maha. Saab siis näha kas tõmmatakse veel pappi maha või mitte, lähipäevil peaks mingi summa tulema MB-sse.

E: Ja läkski maha kogu see raha mille eest ma siis freerollisin paar päeva :D

estdonk
14.06.12, 20:06
Following your inquiry about your Skrill (Moneybookers) available balance, we would like to inform you that the issue was caused due to delayed settlement of transactions with your Moneybookers MasterCard.

The following transactions:
2012/05/27 00:56:50 POS EXPIRED 6.00 EUR xxx
2012/05/27 01:56:31 POS EXPIRED 16.10 EUR xxx
2012/05/27 03:17:27 POS EXPIRED 2.90 EUR xxx
2012/05/27 13:12:31 POS EXPIRED 0.57 EUR xxx

were accounted in your profile on 13/06/2012. We would like to apologize for the caused inconvenience however we would like to note that these are not double payments.

JA VEEL

The transactions you made with your Moneybookers Prepaid MasterCard® between 26 -28 May 2012 have only just appeared in your Skrill (Moneybookers) account. This means that transactions you made in that period appear in your transaction history as if you made them today.

Ju siis maksed ei läind läbi tookord ja pandi mingiaeg see summa tagasi ja siis võeti uuesti maha. Freerollida päris ei saand, aga võlgu juua küll.

Priidix
14.06.12, 22:09
Minuarust kõik oli õige kuni selle hetkeni, kui mulle lambist 114$ tekkis. Mõtlesin, et ju siis on enne jälle topelt võetud nagu kunagi juhtus ja nüüd kanti tagasi. Sellest historyst ei saa ka muhvigi aru. Igatahes kui mul nüüd nulli viskas balance-i, siis kui mulle veel raha peale peaks kantama võetakse mul sealt ka nii palju maha kui ära kulutasin sellest 114-st vms ?

Mul sama keiss, ja hetkel samamoodi mõlemad: 0.00€

Icanbeatthis
15.06.12, 18:13
Tere.
Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.

Cypher0
15.06.12, 18:22
Krt siiamaani ka ise väga rahul olnud MB-ga, aga see viimane kräpp, kus mitme nädala vanused väljavõtted ja maksed võeti ühe päeva jooksul maha, ajas ikka väga tilti. Kiirus on jah nende väga suur pluss, aga kui nad oma asju korda ei saa ja jamad jätkuvad, siis ootan selle 1-2 päeva ja hakkan panka kandma.

virukunn
15.06.12, 18:28
Tere.
Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.

Sama keiss mul ka siis. Tõesti oleks mingi kompensatsioon vajalik.

leits
15.06.12, 23:28
Orgunnige end MB VIPiks siis polegi ju vaja kasutada mastercardi, kannate raha panka :) + lisaks MB kaudu raha liigutamisele saate veits rakebacki ka :D

Spewmonkey
16.06.12, 04:54
Tere.
Kunagi ca aasta tagasi oli selline lugu, et cashoutisin starsist xxx summa. Raha tuli üle ja otsustasin, et lähen võtan selle automaadist välja. Läksin automaadi juurde ja minu üllatuseks, automaadist teade, et kontol pole piisavalt raha.
Olin enne seda vaadanud kodus moneybookersist, et papp peal. Peale teadet, et raha pole läksin tagasi kodu ja MB-s näitas, et olen raha välja võtnud. Saatsin neile kirja, et mis seis on, aga jäi tunne, et neil on seal 1 töötaja ehk. Kirjadele vastatakse imeaeglaselt, see on täiesti haige. Otsustasin siis helistada ja sain küll oma asjad korda, aga kulutasin telefonikõnedele ca 25 EUR kuigi tegelikult oli see nende mitte minu poolne viga
Olen varemgi kuulnud, et Moneybookresiga on probleeme olnud, aga kuna rahad liiguvad starsi vahel kiiresti, olen siiski seda kasutama jäänud.

Seekord aga oli siis selline keiss, et ükspäev MB kontole minnes kontojääki vaadates, märkasin et mulle on tulnud mittekuskilt 107 EUR. Vaatasin historit, aga seal polnud sellest rahast ühtegi märki. Enne seda olin saanud kirja, et kui maksan kaartiga või võtan raha välja, siis osalen mingis loosimises, kus võib raha võita. 1O7 EUR tundus kuidaski imelik summa, aga mis seal ikka. Läks 3-4 päeva veel, kontole tekkinud veel 144 EUR. Tundus väga kahtlane et 3-4 päeva jooksul juba teine võit
Anyway raiskasin selle raha ära oma kaartilt.
Cashoutisin starsist üleeile 250 EUR ja kui see raha MB-sse jõudis, siis see haitus sealt. Võtsin MB-ga ühendust telefonitsi ja selgitati, et tänu nende mingile veale tõepoolest tekkis mu kontole raha, mis polnud mulle mõeldud. Ja seega võeti nüüd minu rahast nende raha tagasi.

See on nii haige suhtumine lihtsalt. First, saad emili et osaled mingis loosimises, kui oma kaarti kasutad, seejärel tekkib su kontole ei kuskilt papp ja kolmandaks võetakse sinu raha ära! Oleks no kasvõi mõni vabandus kaasnenud või selgitus mis seis on. Aga ei midagi. Jälle ise helista ja uuri asja ja raiska oma raha tänu nende vigadele.
Tõsiselt tigedaks teeb selline asi.

Loll saab kirikus ka üle?

PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?

vapsik
16.06.12, 07:49
Jep, ainult Ranka sugustel tohmanitel juhtub.

Krizzjaa
16.06.12, 18:58
moneybookers charges 10euri annual fee kaardi eest peale seda, kui ma olin juba cancel pannud. saatsin kirja, et mis toimub ja botilik vastus vaatas ainult otsa. saatsin veel kirja, kas on lootust õiglusele loota? võtsid pmselt raha niisama

udikaz
16.06.12, 22:57
helista neile!!!!!!!!!!!!!!!