PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

fyte
16.06.12, 23:05
helista neile!!!!!!!!!!!!!!!
Selleks, et kõne eest €20 maksta? ;D

Tho imestan, et ei netelleril ega Skrillil pole skype supporti..

estdonk
17.06.12, 09:08
Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.

fyte
17.06.12, 09:40
Eks ikka skypes helistamist pidasin silmas, tavaline chat oli ka eelmisel sajandil saadaval vast. :P

Kunagi kui mingeid probleeme oli vaja lahendada, siis oli standard see, et ühendati teise osakonnaga, siis pidi jälle otsast hakkama seletama jne - üks kuu läks €40 nende kõnede peale..

Icanbeatthis
17.06.12, 17:42
Loll saab kirikus ka üle?

PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?


WTF? Kas ma peaksin kuidaski ennast süüdi selles loos tundma?

Icanbeatthis
17.06.12, 17:42
Miks 20 EURi see kõne on, see ju tavaline UK lauatelefoni number mitte 0900 küsida võib kõike.
Lauakalt helistada ei tohiks poolt eurigi minna.

Ma usun et Skype support oleks ebaturvaline kui seal oma salaküsimusi ja sünniaegasid trükkida.
Kui sa just skypes helistamist ei mõtle.

Paljudel inimestel on lauatelefon :D ?

estdonk
17.06.12, 18:34
Ei tea, pole statistikaga kursis.
Aga ega see mobiililt helistades ka suurt kallim ei tule.
EMTga näiteks 0,4418 EUR/min

udikaz
17.06.12, 18:37
ma ei tea ma sain paari euroga asjad korda. ja isegi väga pikalt kestis see kõne. see 40 euri on ikka väga suur liialdus.

Spewmonkey
17.06.12, 18:41
Skypest helistades saab mingi ~€0.1/min hakkama ju? Vähemalt Eestisse helistades oli €0.089 vist.

udikaz
17.06.12, 18:46
seda enam! ma kasutasin mobiili.

Icanbeatthis
17.06.12, 18:56
ma ei tea ma sain paari euroga asjad korda. ja isegi väga pikalt kestis see kõne. see 40 euri on ikka väga suur liialdus.

Eeldame, et 40 EUR on 40 minutit rääkimist, siis ei ole see kohe kindlasti liialdus. Kui helistad neile, kuuled " press one if you want ... ", press 2 if you speak ... jne. Juba see peaks raha võtma. Igasugu isikuandmete jms andmine võtab aega, probleemi kirjeldamine võtab aega, uurimine võtab aega. Teinekord ütlevad, et uurivad mis viga. Probleemi ei lahendata. Pead tagasi helistama. Kogu jama jälle uuesti kirjeldama.
Ma tean mida ma räägin, sest minu kõne on läinud maksma 25 EUR. Õigemini kõned kokku ühe probleemi vältel.

Spewmonkey
17.06.12, 19:00
Eeldame, et 40 EUR on 40 minutit rääkimist, siis ei ole see kohe kindlasti liialdus. Kui helistad neile, kuuled " press one if you want ... ", press 2 if you speak ... jne. Juba see peaks raha võtma. Igasugu isikuandmete jms andmine võtab aega, probleemi kirjeldamine võtab aega, uurimine võtab aega. Teinekord ütlevad, et uurivad mis viga. Probleemi ei lahendata. Pead tagasi helistama. Kogu jama jälle uuesti kirjeldama.

Eeldame ikka, et 40 EUR on minimaalselt 90min rääkimist, siis see teeb asja juba "natuke" kaheldavaks.

Kui midagi eelnevalt selgusetuks jäi, siis KASUTAGE SKYPE VÄLISMAALE HELISTAMISEKS!

Icanbeatthis
17.06.12, 19:22
Mina olen üks neist inimestest kes ei kasuta skype.
Ja miks eeldada, et 40 EUR on minimaalselt 90 min rääkimist, kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London?

Spewmonkey
17.06.12, 19:36
Mina olen üks neist inimestest kes ei kasuta skype.
Ja miks eeldada, et 40 EUR on minimaalselt 90 min rääkimist, kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London?

Miks inimesed sinu eest peavad neid asju välja uurima?
Skype mittekasutamine on su oma vaba valik ja seega pole mõtet kurta, et sind nööritakse kalliste hindadega.

Icanbeatthis
17.06.12, 19:43
Miks inimesed sinu eest peavad neid asju välja uurima?
Skype mittekasutamine on su oma vaba valik ja seega pole mõtet kurta, et sind nööritakse kalliste hindadega.

WTF sa ajad? Kõigepealt ajad mulle, et lollid saavad kirikus ka peksta ja ainult tundmatud/halvad mängijad omavad probleeme MB-ga.
" kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London? " > See ei ole tegelikult küsimus. Ma tean et kõik paketid ei ole alla 50 senti või odavamad, aga sinul pole ma palunud midagi uurida.

Skypega pole mul lihtsalt midagi teha, MB-sse helistan aastas ehk 2-3 korda. Eraldi Moneybookersi pärast ma ei pea ju ometi skype kasutama hakkama .

Spewmonkey
17.06.12, 20:57
WTF sa ajad? Kõigepealt ajad mulle, et lollid saavad kirikus ka peksta ja ainult tundmatud/halvad mängijad omavad probleeme MB-ga.
" kas kõik paketid on lagi 50 cent / min to London? " > See ei ole tegelikult küsimus. Ma tean et kõik paketid ei ole alla 50 senti või odavamad, aga sinul pole ma palunud midagi uurida.

Skypega pole mul lihtsalt midagi teha, MB-sse helistan aastas ehk 2-3 korda. Eraldi Moneybookersi pärast ma ei pea ju ometi skype kasutama hakkama .

Ma olen üsna kindel, et kõikidesse(vb on paaril paketil paar erandit) Euroopa suurtesse (lääne)riikidesse on lagi 50c/min.
Skype konto ei olegi mingi sunnitud asi. Konto tegemine võtab 5min, aastas paar korda installimine ka teine sama palju, raha peale kandmine 1-2min. Tundub natuke optimaalsem kui telefonikõnede eest 25€ maksta.
PS. Swedbank teeb täpselt samasuguseid erroreid ja võtab pärast selgituse/vabanduseta raha ära. Ainus vahe on see, et sinna helistamine on odavam.

Järgmine kord küsi eelnevalt, mis raha päritolu on.

Icanbeatthis
17.06.12, 23:11
Skype konto tegemine on kerge, sellega nõustun. Instaleerimine samuti. Ainuke aga on, et kuhugi helistada on mikrit vaja. Seda mul, aga pole ja korralik mikker maksab ka 15 vähemalt ma arvan. Ma ei tea, lihtsalt pakun.

Ja kui mulle on eelnevalt saadetud kiri, et võin võita pappi, kui maksan oma kaartiga või võtan kaartiga raha välja ja seejärel tekkib kontole tasuta papp, mis sa ise arvaks, kust see pärineb ???
Jääb selline tunne nagu oleksid MB-s töötaja, et seda sitta firmat niimoodi kaitsed.

Icanbeatthis
17.06.12, 23:13
Muidugi ma ei arva, et sa töötad seal, aga käitud kahtlaselt sedamoodi.

Spewmonkey
17.06.12, 23:54
Ma arvan lihtsalt, et enamik siinse threadi probleemidest on vähemalt osaliselt kasutajate enda viga/laiskus/rumalus. Pangandusega seotud teemad on päris tihti üsna retarded(eriti Eestis), aga ma veel ei ole märganud, et mingit konkreetset firmat püssi ähvardusel kasutama sunnitakse.

Mina arvaks esimese asjana, et ma otsiks selle kirja üles ja loeks läbi, millised on võimalikud auhinnad. Kui seal on selline rida: "Daily prizes include cash, up to €100, football shirts and Euro 2012 footballs.", siis ma ilmselt saaks aru, et €107 ja €144 ei ole auhinnad. Auhindu võites saadetakse lisaks tavaliselt uus kiri.

Icanbeatthis
17.06.12, 23:59
Emeilis ei olnud kirjas imo, mis summasi võib võita, lihtsalt you can win cash and all. Hetkel meili tsekkides tuli meelde, et see ei olnudki meil, vaid selline teade tekkis kui logisin MB-sse.

See onmõttetu vaidlus, eeldame et sinule tekkib samuti kontole free money ja oled eelnevalt sellise kirja saanud .
Kas sa raiskad oma aega/raha sellele, et veenduda 100%, et see siiski on võidetud papp ?

leits
18.06.12, 00:12
tasuta lõunaid ei ole olemas ... ma pole yhtegi emaili saand poole a jooksul et skrill tasuta raha pakub, va erinevad kampaaniad ala 5x punktid etc

Icanbeatthis
18.06.12, 00:18
tasuta lõunaid ei ole olemas ... ma pole yhtegi emaili saand poole a jooksul et skrill tasuta raha pakub, va erinevad kampaaniad ala 5x punktid etc

Nagu ma täpsustasin see ei olnudki meil, vaid MB-sse sisselogides tuli selline teade ette.
Miks ma peaks sellist asja valetama?

udikaz
18.06.12, 03:27
Skype konto tegemine on kerge, sellega nõustun. Instaleerimine samuti. Ainuke aga on, et kuhugi helistada on mikrit vaja. Seda mul, aga pole ja korralik mikker maksab ka 15 vähemalt ma arvan. Ma ei tea, lihtsalt pakun.

Ja kui mulle on eelnevalt saadetud kiri, et võin võita pappi, kui maksan oma kaartiga või võtan kaartiga raha välja ja seejärel tekkib kontole tasuta papp, mis sa ise arvaks, kust see pärineb ???
Jääb selline tunne nagu oleksid MB-s töötaja, et seda sitta firmat niimoodi kaitsed.

kui sul vähegi narmaalne telefon on siis lae skype sinna peale ja pole vabseee mingeid probleeme. täiesti mõttetu selgitamine sinu poolt. kui tahad probleemile lahendust siis pane ajud tööle mitte ära kurda kui raskeks kõik sinu jaoks tehtud on. fffssssssssssss

Nylander
24.06.12, 18:39
väike OT praegusest liinist, aga küsimus sihuke, et tegin endale SWEDI spetsiaalselt selleks, et MB ja panga vaheline raha liikumisele kuluv aeg oleks minimaalne, proovin hetkel instant upload swed-MB, ja kirjutab sellist teksti ja nö loadib "We are waiting for confirmation from our provider. Please be patient", et kaua selline asi võtab?

Svenza
24.06.12, 18:56
2 min. max tavaliselt

Nylander
24.06.12, 19:05
2 min. max tavaliselt

äkki seisab asi selle taga et ma pole lisanud swedi pangalisti MBs.

andu_andu
27.06.12, 11:50
Olen täitnud tingimused saamaks VIP accounti. Mis kohustusliku promotion code`i ma sinna paneks ?

emmimees
09.07.12, 11:54
On kellelgi olnud, et poes kaardimaksel failides läheb summa maha ja mõne päeva pärast kaob ka broneering kuid historys pole näha midagi ning kirjale vastatakse, et oodake 14 päeva bla bla kuid raha ikka ei tule arvele selle ajaga? On lootust saada tagasi veel see?

estdonk
09.07.12, 12:27
Kindlasti saab tagasi, siiamaale pole midagi kaduma jäänud. Ise olen 2 nädalaga tagasi saanud failinud makse poes. Kui automaadist sain vähem raha siis tuli nädalaga tagasi.
Siiamaale pole küll MBga erilisi probleeme olnud v/a see et üsna aeglane on see asi neil. Ma käiks neile pinda edasi ja võtaks supporti kõne ka.

emmimees
09.07.12, 18:47
Jah, aga kui failinud makse bronn kaob ka ära ja raha tagasi ei tule? Pmst iga päev olen jälginud ja arvestanud koos muude liikumistega, kas on tulnud raha.

qjet
09.07.12, 21:04
Mul oli mingi üleeelmine aasta sama jama. 2 nädalat minimaalselt läheb aega.

emmimees
13.07.12, 17:37
Teil ka mingi kepp MBga atm? Mul tuli 50daala cashout, sellest jäi lambist alles 11,19 daala ja 27 on bronnitud, kokku ei tule ikka 50. asdjhsjkaka

estdonk
14.07.12, 10:52
Mul hetkel mõlemad balanced 0. kuigi oli seal raha eile. Seega vist mingi kepp jah.

E: vaatan et Selveris on historys 2x ühte makset maha võetud samas summas. Tuleb jälle hakata seda taga ajama.

isutuba
15.07.12, 11:35
Nii mul vennal mberis selline case,et müüs stuffi ja raha sai mberisse,makse oli 6-s osas ,et võimaliku scammi vältida ja ,et mõlemal poolel oleks kindlam. Diil toimus siis c kuu tagasi ja 13.07.12 15.05 on toimunud kõikidel ülekannetel mis selle villase poolt tuli Receive money cancallation,ühesõnaga villasel on õnnestunud ikkagi scammida ja kuu hiljem oma raha tagasi saada,mis kuradi ajast saab mberis chargebacki teha??? Ja mis nüüd edasi? Helistame mb ja küsime dafuck did just happen? Kas see villane võis mingi repordi esitada mberisse ja öelda ,et ta on scammi saanud ja niimodi raha tagasi nõuda ja kuidas see tõestamine siis lõppuks peaks välja nägema ,et villane on hoopis petis?

Any toughts? Peale selle,et helista mbisse ja elu nagu lill

estdonk
15.07.12, 12:22
Kui tegemist eestlasega siis kindlasti vaata googlest mis tüübiga tegu on, raha saatmisel kindlasti on ees ja prk nimi. MB paneb kontod kinni ka siis kui kahtlaselt accoundilt tuleb raha, st kui mingi scammer saadab sulle siis pannakse ka sinu oma kinni.
Kõige kindlam on siiski MBst küsida ja rääkida kuidas asi oli. Kui helistamist kardad siis võid ju kirja saata.

isutuba
15.07.12, 12:38
Kui tegemist eestlasega siis kindlasti vaata googlest mis tüübiga tegu on, raha saatmisel kindlasti on ees ja prk nimi. MB paneb kontod kinni ka siis kui kahtlaselt accoundilt tuleb raha, st kui mingi scammer saadab sulle siis pannakse ka sinu oma kinni.
Kõige kindlam on siiski MBst küsida ja rääkida kuidas asi oli. Kui helistamist kardad siis võid ju kirja saata.

Ei ole eestlasega tegu ja konto on tõesti kinni pandud ja järjekordne doc request( 3-4 kord),selge pilt siis kuhu raha kadus ja miks konto jälle lockis ja ei ole mul helistamise vastu midagi,venna konto ja ütlesin talle kohe ,et helistagu ,aga ta ütles ,et ta liiga tilt ja ei suuda nendega rääkida rahulikuks jäädes. Eks siis nüüd tuleb uurida kas on võimalik toda raha ka tagasi saada, tänud vastuse eest..

ranka
15.07.12, 13:23
Villane võis saata Sinu vennale scammitud money. Sel juhul võetaksegi rahad ära ja pannakse MB lukku. Ise jäin oma MB kontost ja mõnesajast taalast ilma. Olen isegi otsekontake kasutades suhelnud kõrgemate juhtidega ja abi ei ole.

leits
15.07.12, 13:27
Ma ei tea kas ma olen eriline lakbox või mis, kuid mul pole mitte kunagi mitte ühtegi probleemi olnud MB'ga .. + kui VIP oled liiguvad asjad eriti kiiresti .. (tho ma maksan MB kaardiga poes väga harva)

isutuba
15.07.12, 15:17
Igastahes konto sai lahti ja seda raha mis võeti tagasi ei saa,kuidas see süsteem käib siis seal,kas igaüks võib oma raha tagasi nõuda mis ta saatnud on või võetakse ainult siis kui raha on scammitud,kahtlasest allikast,rahapesuga seotud?

Email suppordis on selline valik: Send money-I wish to cancel a send money transaction-The transaction is a normal send money transaction.

saugakarel
15.07.12, 19:24
Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?

virukunn
15.07.12, 19:34
Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?

On jah, suht paljudel siuke case olnud. Kui ise ei mölise siis miski 2. nädalaga tehti korda mul vist, aga kui kirjutasin, siis sain samal päeval asja korda.

saugakarel
15.07.12, 19:50
Siis tuleb mölisema hakata. Mis emaili adre neil on seal millele saata?

virukunn
15.07.12, 20:02
Siis tuleb mölisema hakata. Mis emaili adre neil on seal millele saata?

Logi sisse ja contact us alt saada.

-andres-
15.07.12, 20:04
Mul ka hetkel sama asi, miski 3 makset on duublis.

estdonk
15.07.12, 20:35
Sama siin, Eile panin kirja teele juba.

emmimees
15.07.12, 23:50
Vaatasin oma hiljutisi kaarditehinguid ja avastasin et ühel päevlal tehtud kolm tehingut on MB duubeldanud. Ehk siis raha on võetud kaks korda sama asja eest.
On kellegi veel sellist jama olnud ning kuidas ja kui kiiresti korda sai?
Mul ühte tehingut oli 4x võtnud maha ja mitmeid topelt... ütlevad, et mingid tehnilised probleemid praegu ja et rahaliselt keegi ei kannata. Eks näis, oleks aeg korda saada see pask juba lõpuks. Ei saa normaalselt kaardi kasutada seni, pärast hakka neile selgeks tegema, palju vahepeal maksnud oled ja palju olema peaks peal. Väga häiriv see teema kõik hetkel, üks 25. juunil failinid makse ka tagasi tulemata veel.

Ahangama
16.07.12, 09:36
Mul hetkel mõlemad balanced 0. kuigi oli seal raha eile. Seega vist mingi kepp jah.


Mul sama case. Reedel telefonis öeldi: techinacal issue ja lubati õhtuks/laup hommikuks korda teha. Nüüd hakkas neljas päev jooksma kui balance 0. Nv-l veel raha laekunud mb-sse mida history all näitab aga balance suur null. Varem pole probleeme olnud ja kaardiga maksan harva.

E: Mul siis atm withdrawal topelt maha läinud

estdonk
16.07.12, 11:58
Thank you for contacting us.

We would like to confirm that an accounting error has led to the wrong balance being displayed in your account.

We apologize for this. Please be informed that we are currently working on the issue at hand and our endeavor is to resolve it in the next 2 business days. Rest assured that there would be no financial losses on your end.

emmimees
17.07.12, 10:47
On kellelgi need jamad juba lõpetatud? Mul mitte.

estdonk
17.07.12, 12:14
Ei ole veel midagi lahenenud. Ikka kontol 0. 2+2s ja PokerStrategy`s on ka teema ja tundub et päris paljudel on maksed ja atm väljavõtted 2-3x maha võetud. A ju ikka tuleb tagasi varsti, alati on tulnud.

E: Ei tea kas hetkel on ohutu kanda raha MBsse. On keegi proovinud ja kas on raha alles jäänud arvele?

emmimees
17.07.12, 14:48
Eile tuli küll 150daala cashout üle ja kandsin ruttu boonuseks tagasi peale. Aga vanad kasjakid jäid alles ja siiani. Kaardiga igatahes maksta ei julge enne kui kõik rahad on tagasi kontol.

estdonk
18.07.12, 14:43
Card Payment Cancellation Return 'MasterCard POS Withdrawal ' 13 Jul 12 XX.XX cancelled

kanti tagasi nüüd nagu lubati 2 päeva jooksul. GG MB

saugakarel
18.07.12, 17:57
Sama siin. Nyyd kõik korras.

alaska
19.07.12, 08:46
Duublis tehingud mul nüüd korras.

emmimees
20.07.12, 00:52
Mis korras, 4x läks ühelt, 2x sain tagasi ja midagi on vist päris puudu veel. Kurat kas kanda mõttes maha kõik ja minna eluga edasi..

estdonk
20.07.12, 13:52
Ei ole siin midagi maha kanda, kirjuta aga kiri ja küll saab kätte,.

paradigmlost
27.07.12, 14:47
krt ma ei jaga üldse seda moneybookersi biiti kahjuks. :S
probleem selline, et kandsin mb kontole raha, ülekanne pidi olema instantne, aga raha mb-sse laekunud pole. swedbank võttis raha maha, aga skrilli ei ole midagi tulnud. Probleem võis sellest tekkida, et algselt märkisin skrillis, et 500€ kannan peale. aga kuna swedis on mingi 200eur limiit koodigakaardiga, siis kandsingi 200. ei leia skrillis mingit suppordi meili aadresitki..

emmimees
27.07.12, 15:29
My account----> Email support.

paradigmlost
28.07.12, 00:26
krt ma ei jaga üldse seda moneybookersi biiti kahjuks. :S
probleem selline, et kandsin mb kontole raha, ülekanne pidi olema instantne, aga raha mb-sse laekunud pole. swedbank võttis raha maha, aga skrilli ei ole midagi tulnud. Probleem võis sellest tekkida, et algselt märkisin skrillis, et 500€ kannan peale. aga kuna swedis on mingi 200eur limiit koodigakaardiga, siis kandsingi 200. ei leia skrillis mingit suppordi meili aadresitki..


bhh no olin siiani skeptiline MB suhtes, hoidusin kasutamast. Lõpuks üritan paarsada euri deponeerida, raha võetakse kontolt maha, mb-sse ei ilmu midagi, saan meili, et mingid tehnilised probleemid, tõestage, et üldse midagi deponeerind olete, tehke screenshotte om apangakontost jne. im bad luck brian, gl to me:S

leits
28.07.12, 15:13
muidugi väga loogiline on märkida kande suuruseks 500 ja kanda 200 selle asemel .., lihtsam oleks äkki uuesti kanne teha ja panna Mbsse ka 200

q_q
28.07.12, 15:59
Loll saab kirikus ka üle?

PS. huvitav on see, et sellistes threadides ei ole kunagi ükski hea pokkerimängija kurtnud oma murede üle. Huvitav millest see tuleb? Sellest, et neil on alati luckbox laes? Sellest, et neil on aju?

.

paradigmlost
29.07.12, 00:30
.

njah, :D täiesti õige

K2okfor_Mey
29.07.12, 20:24
Kas keegi sellise probleemi otsa on sattunud, et on avalduse MB kaardi saamiseks sisse andnud aga edasi midagi ei toimu ... ala nagu how long !?

alaska
29.07.12, 21:53
Meili oled jälginud? Tahavad äkki midagi lisaks.

q_q
30.07.12, 01:44
Kas keegi sellise probleemi otsa on sattunud, et on avalduse MB kaardi saamiseks sisse andnud aga edasi midagi ei toimu ... ala nagu how long !?

pidin ka vist mingi 1 n2dal ootama

isutuba
02.08.12, 06:57
Nii ,juhtus nii ,et panin täispeaga pinnii valesti ja nüüd kaart lukkus,on kellegil sama juhtunud? Tuleb uus kaart tellida või saab vana ka kuidagi lahti?
Kodulehel ka infot sellise situatsiooni koha pole,seega helistasin supporti ka 2x, olin mõlemad korrad waitinglistis ja kõne katkes ise ära kuskil peale 5 minutit mõlemal korral,byebye 5 € arvet ,siis helistan natukene hiljem ja neil oli server maas vms ja ei võtnud enam kellegi kõnesid vastu,nüüd ootan siis kuni kell 11 saab ja helistan uuesti (ootan waitinglistis kuni arve otsa saab).

alaska
02.08.12, 09:38
Kui pin meeles, siis nullitakse kordade arv lihtsalt. Kui ei ole meeles, saadetakse lisaks sama pin postiga.

isutuba
02.08.12, 09:43
Kui pin meeles, siis nullitakse kordade arv lihtsalt. Kui ei ole meeles, saadetakse lisaks sama pin postiga.

Pini tean ,ootan kuni kell 11 saab siis helistan ja vaatan kas nullivad selle asja ära ja saan korda kaarti

isutuba
02.08.12, 10:16
Pini tean ,ootan kuni kell 11 saab siis helistan ja vaatan kas nullivad selle asja ära ja saan korda kaarti

Nüüd peaks korras olema ,lisaks lasin oma maksmis kordasi suurendada praeguse 7. pealt 10-ne peale..Skypiga on üliodav sinna helistada 11 minutit 0,25€

K2okfor_Mey
02.08.12, 17:41
Meili oled jälginud? Tahavad äkki midagi lisaks.

Võimalik jah kuna 2 maili ja konto tegin sellega mida eriti ei kasuta peab uurima!

Spewmonkey
02.08.12, 19:54
Nüüd peaks korras olema ,lisaks lasin oma maksmis kordasi suurendada praeguse 7. pealt 10-ne peale..Skypiga on üliodav sinna helistada 11 minutit 0,25€

Päriselt, vä?

kivisaba
06.08.12, 20:03
moneybookersi kaart paneb nii makstes kui sularaha välja võttes errorit invalid card nr 111 milles kühvel ?

IsandJoberst
06.08.12, 23:13
moneybookersi kaart paneb nii makstes kui sularaha välja võttes errorit invalid card nr 111 milles kühvel ?

Sama jama, püüdsin poes kaardiga maksta, õnneks oli Swedi kaart ka kaasas.

emmimees
06.08.12, 23:24
Välja saab ikka võtta ATM-ist?

BentleyMulsanne
06.08.12, 23:35
Võimalik jah kuna 2 maili ja konto tegin sellega mida eriti ei kasuta peab uurima!

Kui sa endale neid meili kontosi ja asju teed, siis pane ka kirja kus mis ja mis paroga on. Pärast on pudru ja kapsad terve nett täis aga ei tea mida.

Spewmonkey
07.08.12, 07:55
Kui sa endale neid meili kontosi ja asju teed, siis pane ka kirja kus mis ja mis paroga on. Pärast on pudru ja kapsad terve nett täis aga ei tea mida.

Ja pangakaartide külge teibi pin-koodid ka.

estdonk
07.08.12, 08:48
Seda 111 errorit on varem ka ette löönud, eriti öösiti kui vaja õlle eest maksta.
See MB poolne jama ja tavaliselt on korras olnud järgmiseks päevaks. Raha maha ka ei võeta.

ropka11
23.08.12, 09:16
We would like to inform you that new Terms and Conditions for the Skrill (Moneybookers) MasterCard will apply as of 21/10/2012. We have initiated these changes for the following reasons:


Rebranding
In line with our rebrand to Skrill, we have added references to Skrill to align this with the new brand.





Clarity
We have clarified a number of provisions, including a complete set of definitions at the beginning of the contract for your ease of reference and simplified the card expiry and termination provisions.





Foreign Exchange Fee Increase
We will increase the foreign exchange fee. This increase shall not apply to you if you have been granted VIP status (Silver, Gold or Diamond level) in accordance with the Skrill VIP Terms and Conditions, or if you are using your Skrill (Moneybookers) Account for commercial purposes. Please note that there are no other changes made to your fees. All fees associated with your Skrill (Moneybookers) MasterCard can be found in the Fees section on the Skrill (Moneybookers) MasterCard page of our website.




Please read the updated documents and store a copy for future reference.

The changes apply from the date given above unless you object and notify us that you wish to cancel your card. You can do this at any time by contacting Customer Services. After the changes come into effect, we take your continued use of our services as acceptance of these changes.

We hope that you continue to use and enjoy the benefits of your Skrill (Moneybookers) Prepaid MasterCard!

Best wishes,

Skrill (Moneybookers)

Kas saite ka sellise kirja.Kuna inglise keel kõige parem pole kas keegi viitsiks lühikokkuvõtet eesti keeles teha, et mis tähtsad muudatused need on.
Tänud ette.

ristijeesus
23.08.12, 09:37
Ainus muudatus on, et valuutavahetuse eest võetakse 2,49% varasema 1,99 asemel. Kui oled vähemalt silver VIP tasemel, siis ei muutu midagi.

estdonk
04.09.12, 19:14
hakkab jälle keberniit pihta. Card error ja raha jälle arvelt maha võetud. Mitu nädalat jälle ootama, hea oli et sula ka kaasas oli, tanklas oleks eriti tore peale tankimist :)

CeuZ^
19.09.12, 18:57
Kaua tuleb monebookerist- SEB virtuaalse kaardi peale raha.Keegi teab?

Heroiin
19.09.12, 19:02
Kaua tuleb monebookerist- SEB virtuaalse kaardi peale raha.Keegi teab?

Mul tavataks 15-25h olnud.

CeuZ^
19.09.12, 19:08
OKei, siis hea:D

mortalvombat
24.09.12, 19:45
Kas MB krediitkaardiga saab depoda/raha välja kanda pokkerist? Kuskilt on nagu meelde jäänud, et gamblinguga seotud tehinguid teha ei saa.
Otse kontoga ei saa depoda sest pokkeritoas kunagi kasutatud vana MB e-maili (vahepeal vahetasin valuutat) ja uut meili vahetada ei lase.

Spewmonkey
24.09.12, 23:26
Kas MB krediitkaardiga saab depoda/raha välja kanda pokkerist? Kuskilt on nagu meelde jäänud, et gamblinguga seotud tehinguid teha ei saa.
Otse kontoga ei saa depoda sest pokkeritoas kunagi kasutatud vana MB e-maili (vahepeal vahetasin valuutat) ja uut meili vahetada ei lase.

Ei tohiks saada depoda jep gamblingu piirangu tõttu. Vähemalt ühekordsel testimisel ei toiminud. Mis toaga tegemist, et meili vahetada ei lase?

variatsioon
25.09.12, 01:08
kas ma saan õigesti aru et starsist MBsse raha saates teenustasusi ei ole kuid kui ma MB dollarid Swedi eurodeks tahan vahetada siis pean maksma 2,49% teenustasu?

Spewmonkey
25.09.12, 01:24
kas ma saan õigesti aru et starsist MBsse raha saates teenustasusi ei ole kuid kui ma MB dollarid Swedi eurodeks tahan vahetada siis pean maksma 2,49% teenustasu?

Jah, lisaks 1.8€.

mortalvombat
25.09.12, 07:26
Ei tohiks saada depoda jep gamblingu piirangu tõttu. Vähemalt ühekordsel testimisel ei toiminud. Mis toaga tegemist, et meili vahetada ei lase?

Tegu PKR'iga. Live suppordist vähemalt öeldi et ei saa.

EDIT: sain ikka tehtud, suppordis ebapädevad inimesed :)

Fabulous
27.09.12, 12:58
Kui täna kell 00:30 raha MB-Swed teele panin jõuab see panka täna või homme?

udikaz
28.09.12, 06:03
Kui täna kell 00:30 raha MB-Swed teele panin jõuab see panka täna või homme?

täna. kui paned hommikul teele siis tööpäeva lõpuks on kohal. kui paned õhtul teele siis järgmise päeva keskpäevaks on kohal.

Nylander
04.10.12, 21:13
kui aeglane see support praeguseks hetkeks muidu on, panin keskpäeval SWED-MB, siiani pole tulnud, tavaliselt on küsimus minutites. Ja selgitusega puusse ei pannud, et milles kala ?

Nylander
05.10.12, 12:48
anyways täna vaatasin oma swedi historyt, checked-rechecked and then did it all over again, reference ei ole mingi määratud maksetest võetud vaid ikka õige jne. MIs see nende nr oli ja palju kõneminut maksis?, ega teisiti korda ei saa

isutuba
05.10.12, 13:21
anyways täna vaatasin oma swedi historyt, checked-rechecked and then did it all over again, reference ei ole mingi määratud maksetest võetud vaid ikka õige jne. MIs see nende nr oli ja palju kõneminut maksis?, ega teisiti korda ei saa
+442070239210 ja soovitan helistada läbi skype-i (€0,019/min)

udikaz
05.10.12, 15:39
kui vähegi venekeelt laksad, siis soovitan pöörduda venekeelse suppordi poole. +2milli nende suppordile ;)

mortalvombat
08.10.12, 16:10
Tahan Moneybookersi VIPiks ennast teha, min summa kuus on täis kantud. MB's panin apply aga 2 nädalat pole vastust tulnud. On selle jaoks mingit affiliate'i vahele vaja? Kunagi siin foorumis keegi tegeles ka sellise asjaga.

Murdock
11.10.12, 10:27
Kas MB mastercardi saab kasutada ka krediitkaardina?
Ebay-s saab maksta sellega?

privador
11.10.12, 10:47
Mis see VIP-ks olemine annab?

estdonk
11.10.12, 10:48
Ta ongi pmst krediitkaarti tunnustega, ainult et saad kulutada nii palju kui kontol on. (ettemaksuga krediitkaart)
Saab maksta e-bays, amazonis, lennupileteid bronnida, autorent, hotellid jne.
Probleeme pole veel kuskil tekkinud. V/a poe maksed harva. Ja ei tööta ka automaattanklates paraku.

estdonk
11.10.12, 11:00
Mis see VIP-ks olemine annab?


http://www.moneybookers.com/vip/index.html

estdonk
17.10.12, 17:01
Kas keegi on täna proovinud maksta kaartiga, kahes poes ei läinud läbi ja automaadis ka mitte. Sula ka polnud :S
MB-sse helistades ei näinud ka et ma oleks proovinud. ATM ütles et unknown card.

Viiidrik
17.10.12, 18:25
Ma ka just üritasin raha välja võtta ATM-ist ja ei lasknud, parooliga sisse lasi aga summa sisestamisel viskas errori ette.

estdonk
17.10.12, 18:40
jah mul oli sama asi. MB veel saatis maili ka (mitte midagi ütleva)

Further to our correspondence we would like to confirm that both your Moneybookers MasterCard as well as your account with us is active and fully operational. We have no records of any unsuccessful attempts to use the card. We advise you to train again later. Please make sure to submit the correct PIN number whenever requested.

Viiidrik
17.10.12, 18:44
Mulle pole veel vastatud. Aga imelik natuke, mul ple varem selliseid probleeme olnud MB-ga. Eks paistab kas homme on asi korras.

Murdock
17.10.12, 19:56
Sama asi MB kaardiga,makstes ütles midagi sellist "Pank pole kättesaadav" vms

estdonk
18.10.12, 10:27
täna hommikul ka sama jama jätkus.

Murdock
18.10.12, 10:29
Käisin just automaadi juures,sama jama jätkub jah "unknow card"

Kui keegi asja tööle saab võib siin märku anda.

estdonk
18.10.12, 10:50
Kaua cashout SEB-i võiks aega võtta. Pole kunagi teinud ja nüüd kaart ei tööta ja sulli pole.

ristijeesus
18.10.12, 11:31
Sama sitt siin, ei saanud poes maksta ega automaadist kätte.

Viiidrik
18.10.12, 11:38
Keegi MB-st mingit asjalikumat vastust saanud on?

estdonk
18.10.12, 11:41
Neil pole aimugi et ei tööta, ja nad ei näe et maksed feilinud on. Tavaliselt on näinud ikka. Saatsin uue kirja ka täna. Eile rääkisin telefonis.
Loodan et Eestis mingit banni pole pandud nende kaartidele.

Viiidrik
18.10.12, 12:13
Võite minna oma raha kulutama, käisin just automaadi juures proovimas ja õnnestus. ;)

estdonk
18.10.12, 12:15
yepii, täna saab süüa, lootuses et mul ka töötab...
Ootaks veel kellegi tagasidet enne kui vihmaga välja hakkan minema.

ropka11
18.10.12, 15:26
Mina ei saanud kella 13 ajal maksta.

Spewmonkey
18.10.12, 19:24
See on mingi Eesti-poolne jama võib-olla. Ma olen viimase 24h jooksul 2x kaardiga maksnud ja korra ATM'st raha välja võtnud ja on kõik ludinal läinud.

Murdock
18.10.12, 20:13
Nüüd töötab ka minult,sain lõpuks õlud kätte.

Murdock
01.11.12, 15:19
Kas MB mastercard töötab ka smartposti automaadis,saab sellega pakisaatmise eest tasuda?
kellegil kogemusi?

ristijeesus
01.11.12, 16:03
Olen kasutanud, töötab.

estdonk
01.11.12, 18:54
Automaattanklates ei tööta ainult millegipärast.
Kui teha SEB-st MB-sse makse, kaua sellega aega võiks minna. Ütleb 2-5 päeva, aga kas keskmine on 2 või 5?

blah
22.11.12, 02:31
Bookersist swedpanka dollarites saab withdrawlida? Sessuhtes, et nad jääksid dollarites kontole alles ka. SEB-s korra tegin ja sain kõne et rohkem ei tohi (mingi rahapesu vabanduseks vms)

kjmrc
22.11.12, 16:58
Kas keegi on teinud pangast ülekande MB'sse aga pole muutnud seda unique ID'd (ref. nr), vaid kandsid nt eelmise ülekande referencega raha? Endal just selline asi juhtus lol, on kellelgi kogemusi?


E: Nvm, helistasin supporti ja sain asja korda, raha kantakse MB kontole 48 tunni jooksul.

kjmrc
22.11.12, 17:37
Huvi pärast küsin, palju kõneminuti hind on MB klienditukke helistades mobiililt?

tiigrikutsu
22.11.12, 21:23
Huvi pärast küsin, palju kõneminuti hind on MB klienditukke helistades mobiililt?

Umbes keskmise eesti pornoliini hinnaga oli varem. :)



/ Ja ega sealt tulev tekst palju ei erine ka.

kjmrc
22.11.12, 22:17
Eitea, minuarust oli küll väga viisakas ja kiire teenindus, sain kiiresti lahenduse ja ei pidanud ka ootama kaua ooteliinil.

estdonk
23.11.12, 07:55
sel juhul ei tasuks ju sente taga ajama hakata, kui asi korras siis oli sellel kõnel sinu jaoks hindamatu väärtus. Muidu oleneb ikka operaatorist, vaata enda hinnakirjast UK tavatelefoni tariifi.

EestiAA
05.12.12, 08:14
bookerist swedi või sebi kaua selle ülekandega aega läheb ?(A).
Mul kõik kinnitused asjad tehtud mb-s nüüd võin edasi kanda sealt raha teiste inimeste arvetele ka peale enda ?(tean ise ka ,et natukene loll küsimus ,aga olen väga skeptiline mb osas ...igaks juhuks enne küsin selle lolli küsimuse ära:D.).


ty.

Cypher0
05.12.12, 12:02
bookerist swedi või sebi kaua selle ülekandega aega läheb ?(A).
Mul kõik kinnitused asjad tehtud mb-s nüüd võin edasi kanda sealt raha teiste inimeste arvetele ka peale enda ?(tean ise ka ,et natukene loll küsimus ,aga olen väga skeptiline mb osas ...igaks juhuks enne küsin selle lolli küsimuse ära:D.).


ty.

SEBi läheb 1-2 tööpäeva. Ja teiste inimeste mb kontodele saad kanda ikka jah, kui seda mõtlesid. Pangakonto peab enda oma olema.

EestiAA
05.12.12, 12:31
Ei ma nagu mõtlesin ,et

Isik XXXX kannan mb-st isikule ZZZZ Sebi või swedi?.
Kas nii saab ?.

Murdock
05.12.12, 12:33
ei saad ainult enda SEB-i või Swed-i kanda

EestiAA
05.12.12, 12:53
Jamps lugu siis .
Tellisin kaardi mingi aeg tagasi ära ...kaua see tuleb ?.
Krt ei leia k ka kohta kus nagu ütleks kaua tuleks vms.

Murdock
05.12.12, 13:04
kuni 14 päeva oli vist

mallikas
05.12.12, 16:31
Tellisin suvel ja kohale tuli veidi üle kuu aja, algul jõudis vaid kaart, nädal hiljem saadati uue kirjaga pin-koodid.

vonkartoffel
17.12.12, 04:59
kaua SEBist ülekanne skrilli läheb?

vonkartoffel
26.12.12, 16:45
kaua SEBist ülekanne skrilli läheb?
anyone`?

EestiAA
27.12.12, 15:31
Mul läks alla päeva.

Mul kaart käes nüüd olen oodand üle nädala pin koodi.
Saatsin neile kirja nad ütlesid ,et kui pinni ei tule siis kasutada pin remainderit.
Keegi oskab öelda kuidas see pin remainder toimib ?.
Nagu kas see annab uue pinni mulle või siis annab sama pinni mis postiga tuleb ?
PLuss kaua see pin remainder tuleb hotmailile?.

q_q
27.12.12, 16:10
pin tuleb alati fyysilise kirjana mitte e-mailiga

estdonk
27.12.12, 16:47
Endal tuli kunagi küll PIN järgmine päev. Aga usun et kui remainderi valid siis panevad sulle lihtsalt uue paberi posti.

q_q
27.12.12, 18:13
proovi pin 2ra arvata kui oodata ei viitsi

3x saad proovida

ise soovitan 7582, 3291 ja 4835

andrus69
27.12.12, 22:18
proovi pin 2ra arvata kui oodata ei viitsi

3x saad proovida

ise soovitan 7582, 3291 ja 4835

Esialgne pin kõigil sarnane :D?

EestiAA
28.12.12, 15:23
MB kaardiga saab ikka swedi automaadist raha välja võtta ?=).

ty

q_q
28.12.12, 15:24
igast atm-ist saab

ropka11
28.12.12, 15:24
MB kaardiga saab ikka swedi automaadist raha välja võtta ?=).

ty
saab

estdonk
28.12.12, 16:37
Aga see maksab 1.80 EUR, juhul kui konto ja kaart EURides on

q_q
28.12.12, 17:26
kaart ei pea eur olema, lihtsalt kaart ja moneybookers peavad sama valuuta olema

Priidix
28.12.12, 17:35
proovi pin 2ra arvata kui oodata ei viitsi

3x saad proovida

ise soovitan 7582, 3291 ja 4835

http://i.imgur.com/7w74Y.gif

saugakarel
13.01.13, 23:30
Kas MB parool on kellelgi aegunud? Proovisin selle aasta sees esimest korda sisse logida aga ei lase. Ütleb et valesti või siis aegunud.

Romka
14.01.13, 00:10
Ei tohiks aeguda minu teada. Aga miks e-mailile ei saada uut?

saugakarel
14.01.13, 00:25
Saatsin neile pildid dokis, niisama vist nad ei saada uut.
Tahtsin lihtsalt küsida, kas on kellelgi aegunud. Samas ta muidu ei ütleks seal et " võib olla aegunud vms". Ei tule ette ka, et seal mingit kohustuslikku paroolivahetust oleks olnud vahepeal. Või on seal selline asi?

Spewmonkey
14.01.13, 07:53
Saatsin neile pildid dokis, niisama vist nad ei saada uut.
Tahtsin lihtsalt küsida, kas on kellelgi aegunud. Samas ta muidu ei ütleks seal et " võib olla aegunud vms". Ei tule ette ka, et seal mingit kohustuslikku paroolivahetust oleks olnud vahepeal. Või on seal selline asi?

Niisama saab päris kindlasti resetida meili tellides ja seal linki vajutades.

saugakarel
14.01.13, 15:46
Ilma doki piltideta ei tahtnud nad anda mulle uut passi.

harryahven
23.01.13, 17:45
miks mul triobetist 300€ cashoudist 290 ja sendid ainult kohale jõuavad MBsse ja vastupidi

kjmrc
23.01.13, 18:50
Vbla oled väikse aja jooksul mitu cashouti teinud, siis läheb miski "fee" maha.

tonis
23.01.13, 18:54
kui mb teises valuutas, siis läheb ka konvertimis tasu

harryahven
25.01.13, 06:31
valuuta sama igastahes, on juudid ikka

ropka11
25.01.13, 10:53
valuuta sama igastahes, on juudid ikka
See on küll imelik siis.Saada hr.Burgetile mail las täpsustab asja.

ropka11
25.01.13, 10:57
Kas MB kaardiga saab netist asju tellida.
Näiteks siit http://www.sportsdirect.com/ MasterCard olemas seal.
Või näiteks SEB magnetkaardiga.

estdonk
25.01.13, 11:01
SD-st saab küll tellida. Enamikes kohtades saab, netist tellides veel ei ole kuskil hätta jäänud.

Blacktor
28.01.13, 18:52
Paar päeva tagasi juhtus siis selline asi ,et maksin kolmel korral poes Mb kaardiga... Neljandat korda seda teha üritades ütles teenindaja ,et mu kuu limiit on ületatud kuid ma polenud seda kaarti sellel kuul varem veel kasutanud... Ning summa ei olnud ka eriti suur mis ma sel päeval makstes kasutasin maksimaalselt ehk 60.- Päevalimiit nagu ma välja loen on 1000.- ?
Et milles võis asi olla?

estdonk
28.01.13, 19:40
Probleem võis olla MB poolne kala, või siis sinu maksete arv päevas (minu teada küll alguses on 5 makset lubatud). Ise kauplesin 8 peale supportist.

overbet
31.01.13, 18:13
http://i.imgur.com/I6Iw909.jpg?1

Tahtsin MB kaarti tellida endale, aga nüüd on neljandat nädalat selline screen ees ja ühelegi e-mailile pole suppordist vastatud. Mida see täpselt tähendab üldse? Isikut tõendavad dokumendid saatsin ära, mis application see veel approvalit ootab seal?

ranka
01.02.13, 03:12
Paar päeva tagasi juhtus siis selline asi ,et maksin kolmel korral poes Mb kaardiga... Neljandat korda seda teha üritades ütles teenindaja ,et mu kuu limiit on ületatud kuid ma polenud seda kaarti sellel kuul varem veel kasutanud... Ning summa ei olnud ka eriti suur mis ma sel päeval makstes kasutasin maksimaalselt ehk 60.- Päevalimiit nagu ma välja loen on 1000.- ?
Et milles võis asi olla?

Ma ei saa aru. Maksin kaardiga enne 3 korda, siis jällegi ei olnud kaarti kasutanud? Anyway. Seal peaks olema ka maksmise limiit päevas, et saad teha 4-5 tehingut vms. Ehk selles case, uuri.

estdonk
01.02.13, 08:42
MB peab sinu applicationi approvema, et sinul ei ole muud teha kui oodata. Võid ju alati helistada supporti ja küsida mis toimub?

overbet
01.02.13, 17:35
MB peab sinu applicationi approvema, et sinul ei ole muud teha kui oodata. Võid ju alati helistada supporti ja küsida mis toimub?

Huvi pärast, palju sul applicationi approvemisega aega läks?

kollane
01.02.13, 17:47
Ma sain bronze vip staatusega: väljavõtmisel 500euri, maksmisel kaardiga 3000 ja 10x päevas

estdonk
02.02.13, 12:31
Huvi pärast, palju sul applicationi approvemisega aega läks?


Tellisin selle kaarti juba mitu aastat tagasi. Kogu protsess tellimisest>kaart postkastis oli võibolla 15 päeva.

C-3PO
05.02.13, 10:57
Kui ma teen kuus üle 2000€ poker to skrill to swed väljamakseid, siis see mulle VIP-i ei anna?

leits
05.02.13, 11:35
peaks andma, aga vist pidi 6 kuu sample olema? Päris täpselt ei mäleta ..

leits
05.02.13, 12:30
Keegi mõne ATM on leidnud eestis, kus oleks võimalik MB kaardi pini vahetada?

estdonk
05.02.13, 13:50
6 kuud pead 2k kandma pokkeritoa ja MB vahet, siis saad Pronks taseme. Swedi kanne ei tohiks midagi lugeda, küll aga Stars>MB
Eestis ei ole kuskil võimalik olnud vahetada PIN-i, ise tegin suvel Gibraltaril. MB lehel selline inf: If you cannot change your PIN at an ATM, it probably means the ATM is not 'chip-enabled'.(Võibolla mõned uuemad Sampo automaadid võimaldavad)

valustyng
07.02.13, 08:58
Probleem : soovisin raha välja kanda ja ütleb Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:


Verify your address (within 2-5 banking days)


Kas kiiremat moodust ka on? Ja kaua see kiri reaalselt tuleb kohale?

estdonk
07.02.13, 09:13
See peaks olemagi kiireim moodus. Saada enda aadressitõend neile. Kui seda nendepoolset kirja hakkad ootama võid vast 2 nädalaga arvestada.

LuuK
07.02.13, 09:53
mul tuli kunagi lubatud vahemikus, aga osad ei olegi seda kätte saadnud, isegi teisel korral.

2ssapaar
11.02.13, 19:00
kui ma tahan mb-st raha välja võtta, siis kumb oleks vähem kulukas kas mb kaardiga atm-ist või mb->swedbank (mb valuuta on usd)?

atm-ist võttes läheb €1.8 + foreign exchange fee 2.49%. Loll küsimus: näiteks kui võtan $100 välja, siis kas läheb €1.8 + $2.49?

tehes withdraw panka, näitab et läheb $2.41. Kas sinna lisandub siis valuuta vahetuse hind swedbank'i kursi järgi?

Viiidrik
11.02.13, 19:28
Kandsin pokerstarsist raha MB-sse, emailid tulid kõik, et raha on üle kantud jne...aga MB kontol näitab , et balance on see summa, mis kandsin aga aivable balance on 0. Ja raha välja võtta ei saa automaadist. On kellegil sama juhtunud?

Nüüd avastasin veel, et historys näitab, et nagu ma oleks 250 eur välja kandnud automaadist üle tunni aja varem, kui raha alles sinna peale laekus ja ennem oli mu kontol 0 euri.

Spewmonkey
12.02.13, 03:06
kui ma tahan mb-st raha välja võtta, siis kumb oleks vähem kulukas kas mb kaardiga atm-ist või mb->swedbank (mb valuuta on usd)?

atm-ist võttes läheb €1.8 + foreign exchange fee 2.49%. Loll küsimus: näiteks kui võtan $100 välja, siis kas läheb €1.8 + $2.49?

tehes withdraw panka, näitab et läheb $2.41. Kas sinna lisandub siis valuuta vahetuse hind swedbank'i kursi järgi?

Withdraw panka on see sama €1.8=$2.41. Valuuta vahetuse hind lisandub kindlasti, aga ei oska ausalt öeldes öelda kas swedbanki kursi järgi või ikkagi mb enda.

estdonk
12.02.13, 09:37
Endal ka hetkel available balance näitab et on 0. Pole küll hiljuti kandnud välja aga see mis peal oli näitab et on 0. Küllap nendepoolne kala jälle...

ropka11
12.02.13, 10:29
kui ma tahan mb-st raha välja võtta, siis kumb oleks vähem kulukas kas mb kaardiga atm-ist või mb->swedbank (mb valuuta on usd)?

atm-ist võttes läheb €1.8 + foreign exchange fee 2.49%. Loll küsimus: näiteks kui võtan $100 välja, siis kas läheb €1.8 + $2.49?

tehes withdraw panka, näitab et läheb $2.41. Kas sinna lisandub siis valuuta vahetuse hind swedbank'i kursi järgi?
Pakun välja,et kasulikum ikka MB kaardiga.
Kui sul kaart ja MB mõlemad USD.Siis pidi mastercardi kursiga valuutavahetus minema mitte MB kursiga mis on röövelik.
Kui panka kannad ja arve EUR-ides siis läheb vallutavahetusele rohkem.

Murdock
12.02.13, 10:40
Lase MB valuuuta EUR-ideks muuta

2ssapaar
12.02.13, 12:04
Withdraw panka on see sama €1.8=$2.41
true that:D

Kui sul kaart ja MB mõlemad USD.Siis pidi mastercardi kursiga valuutavahetus minema mitte MB kursiga mis on röövelik
kui tõsi, siis see küll hea uudis

Lase MB valuuuta EUR-ideks muuta
ega see vist nii lihtne ei ole? peab vip olema ja what not

raidov
13.02.13, 02:45
Mul oli ka sama teema, nii enda kui naise bookers olid mõlemad eile lambist 0is praegu vaatasin, siis oli raha tagasi tulnud...

supernova66666
13.02.13, 03:00
Mul lampi MB konto lukku pandud. Tahavad dokumente. Saatsin 3-4 päeva tagasi ära, siiani lukus.
Õnneks MB kaartiga osta saab, lihtsalt sisse ei saa logida aga nuss ikkagi

saugakarel
13.02.13, 10:51
Mul lampi MB konto lukku pandud. Tahavad dokumente. Saatsin 3-4 päeva tagasi ära, siiani lukus.
Õnneks MB kaartiga osta saab, lihtsalt sisse ei saa logida aga nuss ikkagi

See on arvatavasti parooli automaatne uuendus. Ilma teatamata tegid mulle ka. Kerge hämming oli, aga pärast dokkide saatmist sain kohe korda.

supernova66666
13.02.13, 14:31
See on arvatavasti parooli automaatne uuendus. Ilma teatamata tegid mulle ka. Kerge hämming oli, aga pärast dokkide saatmist sain kohe korda.

No mina ei tea mis see on. Saatsin veel eile ööse eraldi meili ka neile, et ärge jebige ja tehke nüüd konto lahti, et olen juba dokumendid saatnud. Pole konto lahti ega pole ka vastust.

saugakarel
13.02.13, 15:31
Helista neile

Strawberry
13.02.13, 15:36
Kui keegi üritab su moneybookersi kontole sisse logida ja 3x vale parooli sisestab, siis läheb konto automaatselt lukku.

Nylander
19.02.13, 11:27
mb pani konto rahade liigutamised kinni sest otsustasid et tahavad dokumente and stuff, jõudsin starsist kahjuks rahad peale panna enne kui avastasin selle , pühap saatsin dokumendid ära, kui suur on tõenäosus täna asi korda saada ?

nikitheone
19.02.13, 11:48
Umbes 0

Nylander
19.02.13, 11:54
Umbes 0
ja helistamine ka ei aitaks? though pärast dokkide üleslaadimist panin mb lehe kinni, nii et ei oskaks ticketi nr ka öelda :S

nikitheone
19.02.13, 12:07
Helista, siis suurem šanss. Helista skypest

Nylander
19.02.13, 12:58
Helista, siis suurem šanss. Helista skypest

ma olen niivõrd ajast maas et pole skype:D ja ticketi nr pole eriti kasu vist nagunii

Nylander
19.02.13, 16:38
okei kaua siis sellega umbes aega läheb, et ma ei peaks hakkama päevast päeva iga 2sek tagant oma meili refreshima, väga -EV imo

q_q
19.02.13, 17:41
okei kaua siis sellega umbes aega läheb, et ma ei peaks hakkama päevast päeva iga 2sek tagant oma meili refreshima, väga -EV imo

https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird

Nylander
20.02.13, 14:26
3nda päeva lõpp, "2 business days in my a..."-. milleks kirjutada 2 päeva, temad ju teenuse pakkujad, kirjutaks siis 10 tööpäeva kui teavad et mingid retard pilud on staffis.

ristijeesus
20.02.13, 14:33
Kuidas kunagi. Mul pandi lambist kinni ja taheti teada, mis suhted mul nendega on kellega raha liigutame ja mis asju ma nagu ajan. Et saatku neile aruanne kas meilile või postiga Londonisse. Meilisin, et krt mis jamate, kõik on omad joped, midagi ebaseaduslikku ei toimu ja tehke kiirelt konto lahti, mul vaja kruiisile minna :D Järgmine päev tehti lahti ja vabandati, et vaja ikka kontrollida ja kõik on kombes, oleme sõbrad edasi.

Nylander
20.02.13, 14:46
Kuidas kunagi. Mul pandi lambist kinni ja taheti teada, mis suhted mul nendega on kellega raha liigutame ja mis asju ma nagu ajan. Et saatku neile aruanne kas meilile või postiga Londonisse. Meilisin, et krt mis jamate, kõik on omad joped, midagi ebaseaduslikku ei toimu ja tehke kiirelt konto lahti, mul vaja kruiisile minna :D Järgmine päev tehti lahti ja vabandati, et vaja ikka kontrollida ja kõik on kombes, oleme sõbrad edasi.

sinu jutust ma saan aru et email support töötas ultraheli kiirusel ?

Vandalar
20.02.13, 15:17
Kellel on kogemus MB mastercardi aegumisega ja sellega seoses kaardi uuendamisega? Kaua võttis aega- kas pidite ise enne aegumist kontakti võtma nendega või mitte ning kas uus kaart saadeti enne aegumise tähtaega juba koju või alles peale seda?

ristijeesus
20.02.13, 20:21
Mul saab aprillis läbi kaart ja sain just meili, et 3 nädalat on nüüd aega oma aadress veebilehel kinnitada ja siis panevad teele.

ropka11
21.02.13, 09:44
Ma vaatasin algul, et peab ainult kontrollima kas aadress õige aga peab vist edit linki ka vajutama.

Your Moneybookers Prepaid MasterCard is about to expire.

But we are sending you a new card which will be delivered before the current one expires.

Your new card will be activated already and you can keep using the same PIN.


To make sure you receive your card, please check your address is correct within the next 3 weeks.

To do this, follow the steps below:

Login to your Skrill (Moneybookers) account
Visit your profile section
Click on the edit link next to contact details and if necessary, make changes.



Please make sure you have at least 10 EUR balance (or equivalent in your currency) in your account balance to cover the annual card renewal charge.

MartinGarcia
03.03.13, 14:08
Kaua STARSist MB'sse läheb plekk üle ? kas täna töötab üldse ?

estdonk
03.03.13, 14:18
kindlasti töötab täna. Eile õhtul kandsin välja, täna hommiku kell 7 oli üle tulnud. Nädala sees muidu läheb alla tunni.

MartinGarcia
03.03.13, 14:25
kindlasti töötab täna. Eile õhtul kandsin välja, täna hommiku kell 7 oli üle tulnud. Nädala sees muidu läheb alla tunni.

TY!

Murdock
04.03.13, 07:43
Kas MB kaart toimib USAS? kellegil koguemusi? ei tahaks pärast hätta jääda:D

Pänta
06.03.13, 20:30
Oskab keegi õelda miks ma ei saa raha laadida hasartmängude lehele? Ennem sain ülekandeid tehtud nüüd enam ei saa ntx kui olen triobetis ja tahan rahaülekande teha, võtan moneybookersi teen kõik kinnitused ära ja siis tuleb selline tekst ette.

Your account balance is restricted
Money deposited via the following payment methods can NOT be used to deposit money to a gaming site (e.g. casino or betting):
Visa / MasterCard where declared for non-gaming purposes
American Express
Carte Bleue
JCB
Money received from the USA or the US territories

If you intend to use a website offering gaming services, please send us a bank transfer or other payment methods which are not restricted for gaming.

leits
11.03.13, 20:27
normaalne uudis .. eelmised limiidid olid ikka päris tardid (eriti ATMi oma)

We've got some great news for Skrill VIPs. You can now withdraw up to €2,500 cash per day at over 1.9 million ATMs worldwide with your Moneybookers Prepaid MasterCard®. Which means even more freedom to use the funds in your Skrill VIP account, wherever you see the MasterCard Acceptance Mark.

• Paying in shops, restaurants and online €5,000
• ATM cash withdrawals €2,500

supernova66666
12.03.13, 15:10
2500 € päevas?? Jessssss. See 250 € oli tõesti väga retard. Kas väljavõtmis tasu jääb samaks?

kollane
12.03.13, 16:15
2500 € päevas?? Jessssss. See 250 € oli tõesti väga retard. Kas väljavõtmis tasu jääb samaks?

http://www.upload.ee/image/3142181/skrillwd.jpg

estdonk
12.03.13, 18:42
Ise ei ole veel VIP, kuid kas piisab näiteks 1k saatmine PS-i ja 1k withdrawimisest MB-sse? Kas siin saan Silver vipiks? Kuidas kangem level saada?
Ja sellest punktide kogumise süsteemist pole ka aru saanud. 1 EUR on 1 punkt? Ja pärast saab VIP poes laiaks lüüa need? Kas punkte teenib ka kaartiga makstes?

Marek K.
12.03.13, 23:19
2k pead saatma merchant kontole ehk starsi näiteks + algul saad bronze vip, millega cash withdrawali limiite ei upgradeta.

isutuba
13.03.13, 00:14
http://www.upload.ee/image/3142181/skrillwd.jpg
Lisan siis selle tabeli kah:
http://www.upload.ee/image/3143727/vip.jpg

leits
13.03.13, 10:59
2k pead saatma merchant kontole ehk starsi näiteks + algul saad bronze vip, millega cash withdrawali limiite ei upgradeta.

oled kindel? imo kui ma ammu bronzeks VIPks sain tuli mingi lihtne verification teha ning siis sain "unlimited"

Marek K.
13.03.13, 12:15
100% ei julge öelda, aga nii peaks olema, saad vaadata my mastercard menüü alt limiite.

leits
13.03.13, 12:17
100% ei julge öelda, aga nii peaks olema, saad vaadata my mastercard menüü alt limiite.

a oih, me rääkisime erinevatest asjadest. ma MB cashout limiitidest sa Mastercardi omadest ... mastercardi limiiti tõsteti 250 to 500 ja üle selle ei lastud jep..

joker
15.03.13, 22:42
Tere.

Kas moneybookersi kontolt lihtsalt seismise eest ka mingi tasu võetakse ? Tähendab, et teen konto ja jääb pikemaks ajaks seisma.

K2okfor_Mey
15.03.13, 23:45
Tere! Lihtsalt konto tegemine on tasuta, rahalt intresse ei saa -aga väljavõtmine maksab.

Evikas
16.03.13, 11:46
Nädalavahetusel (täna) tehtud pangaülekande (Swedbank) laekumist Skrilli kontole võib oodata kui kaua?

estdonk
16.03.13, 12:19
Swed - Skrill peaks insta olema.

leits
16.03.13, 12:47
mingi topz 10 min läheb üldiselt.

Evikas
16.03.13, 12:50
Nojaa, olen varem teinud nädala sees ja siis ka mingi 10-15 minti max. Praegu 2 h täis ja ei midagi, arvasingi, et mingi kala sees, eks pean ühendust võtma nendega..

E: Võtsin ühendust ja vastati, et küllap kuskil kinni ja pole veel läbi tulnud. Ma võtku uuesti ühendust mitte enne kui 6 päeva pärast ja siis saavad nad asja täpsemalt uurida. -.-

Murdock
17.03.13, 17:47
Endal sama jama,tegin eile 2 ülekannet swed-> mb ja raha pole senimaani kohal

Evikas
17.03.13, 18:00
Ma pole siis ainuke vähemalt, küllap on kala siis nende Eesti konto ja peakonto vahel vms..

ebast
17.03.13, 18:03
Jep, sama viga ka siin. Täna tegin ük swedist mbsse aga ei midagi.

wicked123
17.03.13, 19:35
^+1

Evikas
18.03.13, 10:43
Mul pole siiani muutusi, lootsin, et ehk on asi nädalavahetuses ja esmaspäeva hommikul läheb kohale aga ei midagi. Swedil on viimasel ajal kõvasti probleeme olnud, reedel keset päeva pani lambist pillid kotti ja praegu teevad mingeid restarte. On keegi SEBist Skrilli viimastel päevadel ülekande teinud ja on kohale läinud?

Friiko
18.03.13, 13:46
Mul pole siiani muutusi, lootsin, et ehk on asi nädalavahetuses ja esmaspäeva hommikul läheb kohale aga ei midagi. Swedil on viimasel ajal kõvasti probleeme olnud, reedel keset päeva pani lambist pillid kotti ja praegu teevad mingeid restarte. On keegi SEBist Skrilli viimastel päevadel ülekande teinud ja on kohale läinud?

siiamaani pole üle tulnud?

Evikas
18.03.13, 13:58
Ei ole.

Friiko
18.03.13, 14:17
ma helistasin ja värki, tahtsid et saadaksin mingi panga ülekandest screenshoti vms. et läheks kiiremini aga enne näe enne kui jõudsin oli üle tulnud, ei tea kas helistamine aitas või lihtsalt joppas.

Evikas
18.03.13, 14:21
Või nii, ma saatsin neile ticketi lihtsalt, hullumeelselt kaua on läinud küll. Eks toimin samamoodi siis, helistan neile.

wicked123
18.03.13, 14:26
Mul kohal igatahes.

Friiko
18.03.13, 14:26
Või nii, ma saatsin neile ticketi lihtsalt, hullumeelselt kaua on läinud küll. Eks toimin samamoodi siis, helistan neile.

ma arvan et nüüd tulevadki üle, sest arvan et mu helistamisest kasu ei olnud sest nüüd tuli alles email, instruktsioonidega kuidas faile üles laadida.

Evikas
18.03.13, 14:26
Jep, mul ka, just praegu tuli.

jahimees
27.03.13, 16:59
Please declare the purpose of this deposit*:

I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?]
I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?]

Remember this choice for future deposits via credit/debit card

Tere,ehk aitate mida siia pean panema ?

Teen hetkel MB kontot

Relamz
27.03.13, 19:29
Panin täna poes 2 korda 100% õige pini aga viskas ikka teksti ette, et vale pin. Kui kolmandat korda automaadis proovin ja ikka otsustab öelda mulle, et vale pin...kas masin sööb siis kaardi ära?

estdonk
27.03.13, 19:31
Just käisin ka poes ja kaart ei töötanud, samuti ei saanud raha välja võtta. Ära igaksjuhuks proovi. Tundub et maas hetkel nagunii.

jahimees
27.03.13, 20:49
Ehk oskate siis aidate,kumba pean panema,kas esimese et ei kasuta gämblinguks või teise et kasutan ?

Proovisin alguses teist panna aga siis ütles et pank keelas gämblinguga ära.

Plaan MB kontolt raha välja kanda ja sisse 888 pokeri.

q_q
27.03.13, 22:46
jumal küll pokerisse kannad siis obv ju kasutad gamblinguks

jahimees
31.03.13, 12:32
NAME VERIFICATION METHODS
The following verification method(s) will verify your name and increase your outgoing transaction limit:
METHOD LIMIT INCREASE DURATION
Verify your bank account + 15000.00 EUR 2-3 days
We will send you a dummy payment with a very small amount to the bank account which you wish to verify. In the reference field of the payment we will include a unique verification code. This code you will have to enter after you receive the payment in the same section of your Skrill (Moneybookers) account where you requested the verification.

Kas nad saadavad minu interneti arvele selle makse ja siis seal selgituses on mingi kood,oskab keegi seletada?
Debit kaardi verificationi tegin juba ära.

nikitheone
31.03.13, 12:54
jep, pangakontole saadetakse sent ja seal on üks kood

jahimees
31.03.13, 13:02
Tänud !

estdonk
31.03.13, 13:36
Verifitseerisin sel nädalal just LHV pangakonto. Saadeti tervelt 52 senti dummy depositina ja võttis aega umbes 3 tundi.

jahimees
31.03.13, 16:52
Kui ülekannet teen swedi netipangast moneybookersi,kas siis viitenumbriks panen
Details xxxxxxxxx534
Details is an unique bank transfer ID generated for each upload, please do not re-use for future uploads

numbri ?

estkriz
31.03.13, 21:06
Kui ülekannet teen swedi netipangast moneybookersi,kas siis viitenumbriks panen
Details xxxxxxxxx534
Details is an unique bank transfer ID generated for each upload, please do not re-use for future uploads

numbri ?

Viitenr tühjaks jätta, see details tuleb selgitusse panna.

jahimees
31.03.13, 21:31
Okei tänud,sain tehtud asjad ja nüüd selgus,et ei saa kanda pokkeri saitidele,kuna küsib kas gamblingu või mitte,valin sealt gämbling ja keelab ära,kellegil veel sellist asja old ?

Proovin nüüd Netelleri konto tegema ja loodan,et seal läheb hästi.

supernova66666
01.04.13, 08:39
Fakk. Jalutasin poodi, toppisin korvi kaupa täis ja makstes sainmingi errori, invalid card nr vms. Proovisin automaadist peale seda välja ka võtta, aga ei saand. Sama error.

Tulin kodu ja vaatasin ehk MB kodukal midagi uudist

Moneybookers.com will be back at 08:30 CET
We are currently upgrading our system to provide you with the top quality service you have come to expect.

We work hard to make these time periods as short as possible. We regret any inconvenience this might cause to our valued customers, but hope that you will be pleased with the improved performance that you will experience as a result of the upgrade.

Thank you for your patience.

estdonk
01.04.13, 09:26
Jah, suht mark on poes, kui selline asi juhtub. Endal oli just kolmapäeval kui kaart jälle ei töötanud. Järgmisel päeval panin Eesti panka mingi summa sellisteks juhtudeks. Viimasel ajal paistab neid jamasid jälle rohkem olevat. Näiteks reede öösel ka ei töötanud kaart.

q_q
02.04.13, 04:34
haha et teil pole emergency sularaha kaasas 24/7

head life fishid

WeThePeople
02.04.13, 11:57
haha et teil pole emergency sularaha kaasas 24/7

head life fishid

+1

Stewie
25.04.13, 12:37
kui on skrilli kaart, siis kas sellega saab ebay´s maksta- st ta peaks toimima nagu krediitkaart? ei viitsi eraldi virtuaalkaarti teha, mis aegub 2 kuuga.

estdonk
25.04.13, 14:58
Saab e-bays maksta. Aga e-bays maksa alati läbi paypali. Paypaliga toimib kaart küll, see nädal kasutasin 2x asjade tellimiseks ebayst.

Stewie
26.04.13, 16:56
Saab e-bays maksta. Aga e-bays maksa alati läbi paypali. Paypaliga toimib kaart küll, see nädal kasutasin 2x asjade tellimiseks ebayst.

ty, proovin kohe, kui kaart verifeeritud saab

Juhhei
14.05.13, 22:00
Ola pisuke probleem on. MB limiit on täis nagu ma aru saan.



Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.
Kuidas see panga verify'ing käib ... kas lähen panka ja küsin sealt mingi koodi/pin/whatever... või MB ise peaks saatma mulle midagi mille ma panka viin ja nad selle MB'le edastavad ?
Ty

estdonk
15.05.13, 07:32
Mina saan aru et pead Profile alt ära muutma e-maili ja parooli.
Panga verify käib niimoodi et sina lisad enda pangakonto MB-s ja siis nad saadavad sulle mingi väikse summa kontole koos koodiga selgituses, selle lisad MB-s sinna verify lahtrisse.

Juhhei
15.05.13, 09:47
Tänud vastuse eest. Add'isin teise Emaili ka ja seal saab nagu valida et kumb primary ... ei saagi aru kas pean siis selle viimasena add'itud emaili panema nö esikohale. Parooli proovisin ka muuta aga ei lasknud miskipärast. Olen kasutanud MB'd päris mitu aastat ja pole sellist pulli olnud. Igaljuhul panin neile kirja teele ja add'isin ID pildid ka ja kuskilt lugesin et peale seda kui MB Skrilliks olevat support halvemaks muutunud.