PDA

View Full Version : *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

laur7man
26.01.10, 00:35
Tere,
Kas keegi on selle kaardi endale teha lasknud, kuidas kogemused on. Kavatsen endale tellida, sest see mugavdaks asju päris palju, ei oleks vaja raha välja kanda panka, vaid saab kohe MB kontolt kaardiga välja võtta. Eriti mugav välismaal olles. Ja ehk saab kasutada ka lennupiletite ostmisel, kuna tegu mastercardiga, kuid ei pea tõestama oma sissetulekuid jne, et kaarti saada;)

olavike
26.01.10, 00:39
See on ju nende verivärske toode.
Vaevalt et seda keegi veel kasutanud on :)

PokerDevil
26.01.10, 13:57
Aga väga hea ikkagi, vb saab ise ka kasutama hakata, kui räiget tasu ei võeta. :)

pastilaa
26.01.10, 14:02
Tundub väga mõistlik.

FEES
Paying in shops, restaurants or online FREE
Bank transfer top-up FREE
Receiving cash FREE
Balance enquiry FREE
Online statement FREE
PIN re-issue FREE
Foreign exchange 1.99%
Cash withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR
Replacement Card 10.00 EUR



LIMITS PER DAY
Paying in shops, restaurants or online 1000 EUR
Cash withdrawal 250 EUR

hotcocacola
26.01.10, 14:04
Tundub väga mõistlik.

FEES
Paying in shops, restaurants or online FREE
Bank transfer top-up FREE
Receiving cash FREE
Balance enquiry FREE
Online statement FREE
PIN re-issue FREE
Foreign exchange 1.99%
Cash withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR
Replacement Card 10.00 EUR



LIMITS PER DAY
Paying in shops, restaurants or online 1000 EUR
Cash withdrawal 250 EUR




WOW! HOPS HOPS HOPS

otsin kohe infot ja tellin kaardi :)

variatsioon
26.01.10, 14:06
Tundub väga mõistlik.

FEES
Paying in shops, restaurants or online FREE
Bank transfer top-up FREE
Receiving cash FREE
Balance enquiry FREE
Online statement FREE
PIN re-issue FREE
Foreign exchange 1.99%
Cash withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR
Replacement Card 10.00 EUR



LIMITS PER DAY
Paying in shops, restaurants or online 1000 EUR
Cash withdrawal 250 EUR



et päevas saab ainult 250€ välja võtta ükskõik missugusest ATMist?

hotcocacola
26.01.10, 14:06
tõenäoliselt jah.
aga eks näis, maybe saab limiiti tõsta

pastilaa
26.01.10, 14:09
tõenäoliselt jah.
aga eks näis, maybe saab limiiti tõsta


Vist saab jah - mul endal aadress ja bank account verified, aga krediitkaardiga see tegemata. See peaks tiba veel lisama limiitidele.

raunooo
26.01.10, 14:12
Hmm, mul MB konto EEKides, ei tea kas see on nüüd väga halb v?! Kui poes maksmisel mingit feed ei ole, siis konverteerima ka ei pea, kui konto eekudes, ja see tundub hea. Hmm, samas kui varsti euro tuleb, siis peab MB nkn valuuta ära vahetama, seega peab vist ikka kaardi tellima.

kollane
26.01.10, 18:21
nonii
järgmine step siis
MB konto on mul $ aga kaardi saab valida millist currencyt tahad. Millist võtta siis ? Kas Eur või $
???

eur vist mõistlikum

variatsioon
26.01.10, 18:31
nonii
järgmine step siis
MB konto on mul $ aga kaardi saab valida millist currencyt tahad. Millist võtta siis ? Kas Eur või $
???

eur vist mõistlikum

kui krooni ei saa siis ma arvan et sama currency mis põhikontol on.
? või mis?

kollane
26.01.10, 18:34
kui krooni ei saa siis ma arvan et sama currency mis põhikontol on.
? või mis?


krooni ei saa jah
aga kui seal kõik maksud asjad eurides on ? mõistlikum vb ka EUR teha siis ?
ei tea mis moodi see fee võetakse konverteerimisel.

E: võtsin sama valuuta ikka mis MB konto

r3o
26.01.10, 19:03
mul küsitakse jah samuti kaardi valuutat.
Huvitav kas seda saaks hiljem muuta lihtsalt kuskilt settingutest?

s1990n
26.01.10, 19:17
Euro oleks kindlasti m6tekam ju kuna euro kurss koguaeg suht ühtlane ;)

r3o
26.01.10, 19:20
Mul on ka põhivaluuta USD. Nii et ma pigem arvan, et kursimuutus mõjutab mind endistviisi.
Kui eestis tuleb euro kasutusele siis äkki saaks eur-e ilma vahetustasuta võtta välja nt? Kuigi seda ka hästi ei usu, kui konto valuuta USD. Võtsin ka esialgu USD.

l0lzerx
26.01.10, 19:23
mul küsitakse jah samuti kaardi valuutat.
Huvitav kas seda saaks hiljem muuta lihtsalt kuskilt settingutest?

arvatavasti mitte, kuna ka mb kontol ei saa seda kuidagi muuta

raunooo
27.01.10, 14:41
Ma ei saa aru, et kui palju ma raha kaotan siis nende convertimistega, kui kaarti valuuta EEK olla ei saa, aga MB-s on valuutaks EEK? Kui pokkeritoast tuleb $$$, siis MB-s tehakse need kroonideks, siis kaarti valuuta on EUR näiteks, converditakse need kroonid EURODEKS ja siis kui Eestis poes maksan selle kaardiga, siis uuesti kroonideks v? Nii ei jäägi ju midagi alles, st. et üsna kena % läheb arvatavasti kaduma ju kui tehakse $$$->EEK-> €->EEK? Või saan ma millestki valesti aru? ???

StripPoker
27.01.10, 15:13
Mina panin EEK sest midaiganes ma sinna kaardile kannan, kasutan Eestis EEK maksete jaoks anyway.

raunooo
27.01.10, 15:19
Mina panin EEK sest midaiganes ma sinna kaardile kannan, kasutan Eestis EEK maksete jaoks anyway.

Oota kuhu sa selle EEK valuutaks panid, ma ei saanud nüüd hästi aru?

StripPoker
27.01.10, 15:26
Mäletamistmööda sai valida EEK? Kaart verification staatuses ja ma ei näe ka seda praegu, et kontrollida. Ehk siis eksin...

kollane
27.01.10, 15:28
Mina panin EEK sest midaiganes ma sinna kaardile kannan, kasutan Eestis EEK maksete jaoks anyway.


Mul küll EEK valikut polnud seal.

r3o
27.01.10, 15:34
Kaardi valikutes olid USD, EUR, GBP ja PLN

StripPoker
27.01.10, 15:36
Küsisin STarsi teemas ka aga vastust ei ole. Teab keegi öelda kas Stars->MB makset saab teha alles pärast seda kui on tehtud esimene makse MB->Stars suunas?

kollane
27.01.10, 15:37
Küsisin STarsi teemas ka aga vastust ei ole. Teab keegi öelda kas Stars->MB makset saab teha alles pärast seda kui on tehtud esimene makse MB->Stars suunas?


obv

Albertti
27.01.10, 15:52
Kaart igatahes on tulemas ja pidi saabuma ~14 päeva jooksul, mul MB-s kõik võimalikud valideerimised tehtud ja päevane ATM piir siiski 250€, seega seda ei saa muuta ja kasutustingimustes kah ei olnud selle muutmise kohta midagi. Samas saad välja võtta päevas 250 ja maksta 1000-e eest, seega enamus tavainimesi peaks sellest piisama, mulle igatahes piisab :D

StripPoker
27.01.10, 15:58
/%¤/¤%/&%¤/&¤%(/)(/())(=/(/ !!!!

Please be kindly informed that in order for us to proceed with your
Master card application procedure, we would need you to provide us with
more clear copies of the front, as well as the back of your
identification document.

Krt no enam clearimat scanni ei ole olemas kui ma neile saatsin. Hi-Def vist vaja F!!!

Albertti
27.01.10, 16:10
Endal oli mobiiliga tehtud, suht udune, siiski võeti omaks :D
Tegid ikka mõlemast poolest koopia?

Endal oli MB-s sama jama aadressi valideerimisega, ilusti skännitud arve oli ja ei kõlvanud, panin siis nats viltu ja skännisin uuesti ja kõlbas.

Albertti
27.01.10, 16:12
Või oli asi selles, et esimese saatsin jpg formaadis (nemad nõudsid jpeg) ja teise puhul renamesin jpg>jpeg-ks :D

tdx
28.01.10, 13:09
Nii ei jäägi ju midagi alles, st. et üsna kena % läheb arvatavasti kaduma ju kui tehakse $$$->EEK-> €->EEK? Või saan ma millestki valesti aru? ???


endal sama küsimus, niiet lugesin seda kuradi t&c'd ajaviiteks:

If your Moneybookers Card is denominated in a different currency from your Moneybookers Account, you will incur an additional currency conversion fee of 1.99% of the transaction amount for each transaction.

ma loen siit välja, et iga tehingu eest maksad 2%. ehk kui limiit on 1000 euri päevas, siis maksimaalselt läheb 20 euri MBle. Ei tapa, aga samas tavaline CC on odavam. Ja allpool on veel nii kirjas:

If you make a transaction that requires one or more currency conversions (for example because your Card or your Moneybookers Account is denominated in a currency that is different from the currency charged by the retailer), we will charge you a foreign exchange fee of 1.99% of the transaction amount for each currency conversion. This does not apply to the fee conversions stated above.

Sellest ma saan niimoodi aru, et kui sul MB currency on EEK, kaardi currency on EUR ja maksad eestis EEKides, siis maksad kuradi 4% iga tehingu eest?! Pani veits mõtlema.

olavike
28.01.10, 13:14
Või oli asi selles, et esimese saatsin jpg formaadis (nemad nõudsid jpeg) ja teise puhul renamesin jpg>jpeg-ks :D

??? Mis juttu sa nüüd ajad?

kuco
28.01.10, 13:23
Whee!!!


Dear XXXX XXXX,

Your Moneybookers MasterCard application has been approved! Your card will be issued and sent to you shortly. We will inform you as soon as your card is on its way.

raunooo
28.01.10, 13:43
Sellest ma saan niimoodi aru, et kui sul MB currency on EEK, kaardi currency on EUR ja maksad eestis EEKides, siis maksad kuradi 4% iga tehingu eest?! Pani veits mõtlema.


Liiga haige, 4% ikka liiga suur summa, mis long runnis kaduma läheb. :(
Hea on jah, kui MB account ja kaart on samas valuutas, siis jääb 2% kohe ära. Nahhui, et seda valuutat ka muuta ei saa MB-s, võtke see euro Eestis vastu juba!
Aga iseenesest ma mõtlesin neilt küsida seda, et kui ma enda MB konto lasen kinni panna (on selline võimalus), et kas ma saan siis hiljem uue konto avada, kui peaksin tahtma?! Obv ma teeks siis uue konto valuutas EUR või $ (EUR imo parem isegi, stabiilsem jms?) !

Rage
28.01.10, 13:48
no aga kui su MB konto on taalades, kaardi requestid ka taalades.. ja maksad eesti eekides.. siis ei tohiks ju mitte mingit teenustasu tulla?

sest minu krediitkaart on eekides, konto on eekides.. ja välismaal makstes ei ole mingit teenustasu.. ainult välja võttes atmist on mingi %

Pahvak
28.01.10, 14:12
Miks peaks pokkerimängija üldse tegema MB accounti eekides? Standard peaks ikka dollar olema, sest siis ei võeta tubade vahel rahade liigutamise eest tasu.



no aga kui su MB konto on taalades, kaardi requestid ka taalades.. ja maksad eesti eekides.. siis ei tohiks ju mitte mingit teenustasu tulla?


Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.

pastilaa
28.01.10, 14:14
Miks peaks pokkerimängija üldse tegema MB accounti eekides? Standard peaks ikka dollar olema, sest siis ei võeta tubade vahel rahade liigutamise eest tasu.

Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.


Mul on EURides MB, nii et 2011 saan ka ühe leveli teenustasu peale :).

Pahvak
28.01.10, 14:26
Mul on EURides MB, nii et 2011 saan ka ühe leveli teenustasu peale :).


Kui euro stabiilsus välja jätta, siis vist annab EURi konto 2011 sama efekti, mis dollarikonto praegu? Teenustasu mõttes. Aga rolli liigutamiseks, mida ma ise eriti tihti ei tee, tundub dollarikonto kasulikum. :)

lambiain
28.01.10, 15:00
VIP kliendid saavad konto valuutat vahetada vastavalt tehingutele.

variatsioon
28.01.10, 15:01
VIP kliendid saavad konto valuutat vahetada vastavalt tehingutele.



kuidas VIP kliendiks saab?

olavike
28.01.10, 15:02
kuidas VIP kliendiks saab?

Pead ühe kuu jooksul vähemalt 5000€ eest rahasid liigutama.

Rage
28.01.10, 15:05
Siit just peaks ju teenustasu tulema? Kui sa tahad pokkerirahade eest Eestis süüa osta, siis vähemalt korra tuleb teenustasu maksta. Pokerstars >> MB >> MB kaart >> säästumarket. Ehk siis nagu mina aru saan on võimalus maksimaalselt kolm korda teenustasu maksta.
teoorias peaks see kaart olema tavaline pangakaart.. ja tavalisel pangakaardil ei ole teenuste eest makstes mingit konvertimise tasu ega midagi.. ainult atmist välja võttes on.. (eeldusel, et su arve ja krediitkaardi rahaühikud kattuvad) maksa kasvõi rublades.. vahet pole..

Rahapada
28.01.10, 15:16
krt mind ajab ikka leili see mb konto... valuuta mittemuutmise võimalus, kui nii suuri rahasi edasi tagasi ja ümber nurga ei liiguta

Pahvak
28.01.10, 15:52
teoorias peaks see kaart olema tavaline pangakaart.. ja tavalisel pangakaardil ei ole teenuste eest makstes mingit konvertimise tasu ega midagi.. ainult atmist välja võttes on.. (eeldusel, et su arve ja krediitkaardi rahaühikud kattuvad) maksa kasvõi rublades.. vahet pole..


Võib-olla tõesti. Kui kaardil on dollarid, siis kus toimub konverteerimine USD>>EEK? Kui konverteerimine toimub MB juures, siis ilmselt tuleb ikka teenustasu maksta. Või annab MB dollareid ja pärast Eestis pangad konverteerivad? Pole kursis kuidas need asjad pankades käivad.

RistoR
28.01.10, 16:06
Ma nagu ei saa aru mis vahet sul on kas ta on eurodes või USD. (Eekides on küll mõttetu)
Küsimus on selles kus sa mängid ja mis valuuta eest. Järgnev näide on starsi põhjal:
Kui nüüd oled starsis mängija ja valdav enamus raha on dollarites, siis MB-sse (kui MB on euros) kandmisel juba kaotad konverteerimisel.
Ja nüüd kui Eestis tuleb Euro kasutusele siis tõesti teise konverteerimise säästad. Aga kui MB on dollarites, stars dollarites siis mis vahet sel enam on, milles mul kaart on, sest üks konverteerimine toimub ikka.

Et konverteerimise raha säästa peaks imo mängima kuskil euro saidil, kus valuuta on euro, MB on sul eurodes ja Eestis tuleb kasutusele Euro. Mis on vähemalt aasta kaugusel.

leits
28.01.10, 16:09
converdid raha euriks tava kursiga ja kannad eurides MBsse v2ljha

RistoR
28.01.10, 16:10
converdid raha euriks tava kursiga ja kannad eurides MBsse v2ljha


Mõtled,et nagu teed seda Pokerstarsis??? Pole ausalt öeldes seda teinud ja ei tea kui viisaks neil see kurss on?

EDIT: typod

tdx
28.01.10, 16:12
Aga iseenesest ma mõtlesin neilt küsida seda, et kui ma enda MB konto lasen kinni panna (on selline võimalus), et kas ma saan siis hiljem uue konto avada, kui peaksin tahtma?! Obv ma teeks siis uue konto valuutas EUR või $ (EUR imo parem isegi, stabiilsem jms?) !


Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.

Rahapada
28.01.10, 16:13
Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.


pagan kus mulle meeldis see kommentaar

laur7man
08.02.10, 12:12
:o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?

kuco
08.02.10, 12:14
:o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?


Minul peaks selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses kohale jõudma

Tigrano
08.02.10, 19:55
Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.

Homme lähen testin kuskil maksmist, kas ikka on tasu vaba :)

laur7man
08.02.10, 23:25
Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.


Ok, huvitav, see siis mingi 4%. Kas kaardi valuuta on euro? Igal juhul aitäh teada andmast, tulevikus tean arvestada, ei tule üllatusena.

rohelinekonn
08.02.10, 23:29
saatsin kah passikoopia ära tuleb iokka üle see asi kaeda. Hetkel tundub kogu see süsteem segane, endal MP konto $$$

StripPoker
10.02.10, 13:45
Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.

neeme
10.02.10, 14:34
Mu meelest olete te asja siin tiba segaseks ajanud.

Mul enda kaart veel pole käes, tellisin alles. Samas sain just netelleri kaardi kätte ja testisin ära selle. Maksin netelleri kaardiga poes ~195 kr vms arve ja kontolt läks ~17.4$. Võtsin swedbangast nende müügikursi lahti ja arvutasin ära palju võtsid vahelt. Arvutused umbkaudsed, aga sain, et võtsid vahelt 4.5 EEK, ehk see on siis umbes 2.25%. Netelleri lehel kirjas 2.95% või oli 2.99%. Ilmselt nad võtavad seda teenustasu ikkagi ausalt ja mingit suurt kadu ma kyll ei näe.

Eeldan et MB cc toimib samamoodi, siis kui konto on praegu $$$, siis kindlasti tuleks võtta kaardi valuutaks ka $$$. Siis liigutad muidu $$$ tasuta pokkerikontode vahel ja maxad ainult oma 2% poest ostes, mis ei ole tglt mingi kadu (100 eek korral 2 eek peale - kilekoti hind). Kui sul on MB acc EEK korral, siis pole suurt vahet mis sa sealt valid, eeldan, et vahetab siis mitukorda seda valuutat seal ja siis 4%. Kui see lisa 2% on meeletu kadu, siis soovitan teha uus MB account $$$ kursiga. Kuna selle ise läbi teinud, siis samat swedpanga kontot saab MB kasutajal kasutada, aga kindlasti enne teavitada MB supporti, et teed niimoodi ja et nad eemaldaks vanalt kontolt andmed (vana konto pead ise ka sulgema).

Samuti kui praegu on konto sul $$$, siis ei soovita võtta nn kaardi valuutaks EUR, sest siis läeb hetkel 4% ikkagi vahelt. Kaardi vahetamine maksab 10 EUR ja eeldan, et siis saab ka kaardi valuuta ära vahetada, kui meil tuleb Eestis EUR. Ja kui ma valesti aru ei saand siis kaardil on vist ka aastane teenustasu? 10 EUR/10$ ?

Pahvak
10.02.10, 22:15
Kas kellelgi on juhtunud nii, et dummy deposiiti pole SEB pangas näha? Netipangas konto väljavõtete all peaks taoline asi ju olema (PayPali omasid olen alati näinud).

ristijeesus
10.02.10, 22:22
Ise swedi sain kenasti, aga naine sebi mitte. Kirjutas siis MB supporti, et mis värk on. Need ütlesid, et tegid deposiidi, aga kui pole näha, siis saab ka teisiti. Palusid kontost, kus andmed kenasti näha, screenshoti teha ja neile saata ning panid ise kinnituse kehtima.

ranka
10.02.10, 22:43
Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.


Miks sa sellest kaardist siis üleüldse teed, kui ei tea kui aktiivselt sa seda kasutama hakkad?

Ise ma tegin netelleri kaarti "hädaolukoradeks". Näiteks kaob keset pidu pangakaart ära [seda õigemini enam mul ei olei] või sularaha otsas ja kaarti ei ole [mu näide] siis hea netelleriga kondoomide eest arvet maksta, kui kiimas tots samal ajal taksos ootab :) Ilma netellerita oleks feil ju.

Seega kasutan anyway väga vähe ja hädaolukordades.

Rahapada
10.02.10, 22:58
Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

Tänades
Rahapada
(officially, thou probably my worst question asked)

ranka
10.02.10, 22:59
Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

Tänades
Rahapada
(officially, thou probably my worst question asked)




Saada kiri MB klienditoele ja lase neil vana konto kinni panna. Üldiselt see teema lukku ja edasi jätka: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,3347.0.html

StripPoker
10.02.10, 23:29
>> Log in your account
>> Go to “Email support”
>> Click on “Account security”
>> I would like to close my Moneybookers account

After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.

ranka
10.02.10, 23:31
>> Log in your account
>> Go to “Email support”
>> Click on “Account security”
>> I would like to close my Moneybookers account

After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.


Lihtne kui labidas! Kui sa teed uue MB konto siis ära kasuta (õigemini sa ei saa kasutada) samat emaili aadressi, mis oli vanal kontol!

Mäksu
11.02.10, 00:48
Kas sel on mingit olulist vahet kas ta on USD või EEK ?

Tigrano
11.02.10, 00:49
Kas sel on mingit olulist vahet kas ta on USD või EEK ?


On küll vahe, sest iga kord kui tehinguid teed ja konto on EEK-des siis konverteerivad ümber ja see kõik maksab.

Pahvak
11.02.10, 16:35
Ise swedi sain kenasti, aga naine sebi mitte. Kirjutas siis MB supporti, et mis värk on. Need ütlesid, et tegid deposiidi, aga kui pole näha, siis saab ka teisiti. Palusid kontost, kus andmed kenasti näha, screenshoti teha ja neile saata ning panid ise kinnituse kehtima.


Mingid moneybookersiga seotud andmed? Neid mul pole.

Ja mul ei pea ju MB kontol raha olema, et seda dummy depot lasta neil teha? Või mis?

Tigrano
11.02.10, 16:47
Mingid moneybookersiga seotud andmed? Neid mul pole.

Ja mul ei pea ju MB kontol raha olema, et seda dummy depot lasta neil teha? Või mis?


Enda andmed ehk dokumendi koopia uploadid sinna MB lehele.

Endal raha ei pea olema MB arvel, et dummy depo teha.

wedoit
14.02.10, 11:13
Sain ka kaardi kätte ja poes maksmine töötab väga hästi. Kavatsen suht selle kaardiga maksma hakatagi (vähemasti välismaal olles kindlasti), ei ole mõtet raha Eesti panka üldse saata ja üle 10K päevas tihti ei kulu enivei. Muidugi see jama on, et MB konto tehtud mingi 5 aastat tagasi ja obv EEK, aga uuest aastast loodetavasti konverteeritakse EUR-iks ja tuleb nö free of charge mängu, ehk neid konverteerimisi ei pea teostama. Paar protsenti siia-sinna, who gives a f.. :rolleyes:

kardpleier
16.02.10, 14:52
mul selline probleem et moneybookersi kontolt ei saa raha kuhugi liigutada ( panka proovin siis mingi FAILi lööb ette (kõikvõimalikud verifikasioonid ka) ja kui tahan starsi kanda kust saan panka liigutada, siis peale starsi kaudu avalduse tegemist hyppab ette bookersi aken kus login sisse ja valin et tahan bookersi kontolt kanda , siis bookers lööb yhja akna ette et ma pean sisselogima. login sisse uuesti- satun Bookersi avalehele, kus pole mingit Starsi requesti akent ja kontol ikka sama palju raha... MB konto on eekides , ning varem pole probleeme täheldanud... pole diilide teema ka seega kuidagi peaksin ise asja lahendama. Ideid kellelil? tänud

kollane
16.02.10, 15:15
mul selline probleem et moneybookersi kontolt ei saa raha kuhugi liigutada ( panka proovin siis mingi FAILi lööb ette (kõikvõimalikud verifikasioonid ka) ja kui tahan starsi kanda kust saan panka liigutada, siis peale starsi kaudu avalduse tegemist hyppab ette bookersi aken kus login sisse ja valin et tahan bookersi kontolt kanda , siis bookers lööb yhja akna ette et ma pean sisselogima. login sisse uuesti- satun Bookersi avalehele, kus pole mingit Starsi requesti akent ja kontol ikka sama palju raha... MB konto on eekides , ning varem pole probleeme täheldanud... pole diilide teema ka seega kuidagi peaksin ise asja lahendama. Ideid kellelil? tänud

arvan, et PS sisestad liiga suure summa võrreldes sellega mis sul MB on.
Konverteerimise vahed ikka metsikud, soovitan prooviks sisse logida MB-sse siis vali korraks send money vms.. prooviks pane $ valuutaks ning näed täpselt palju sul on.

kardpleier
16.02.10, 15:52
Tänud kollane! sain tehtud, nii oligi

-andres-
17.02.10, 21:39
Sain kaardi kätte ja võtsin ka suvalisest Swedbanki automaadist raha välja. Kaart igatahes toimis, hetkel pole veel uurinud, palju vahelt võeti.

kollane
20.02.10, 13:47
Tegin kaardiga test ostimse ära.
Poes läks, 77,30 kaardi pealt on maha läinud 77,7(eesti panga kursi järgi)

tundub igati ok

eddi
20.02.10, 13:50
Tegin kaardiga test ostimse ära.
Poes läks, 77,30 kaardi pealt on maha läinud 77,7(eesti panga kursi järgi)

tundub igati ok

ei olegi jah kõige hullem. tundub, et teen siis ise ka ikka ära. kaua kohale tuli muidu?

kollane
20.02.10, 13:52
ei olegi jah kõige hullem. tundub, et teen siis ise ka ikka ära. kaua kohale tuli muidu?

täpselt ei mäleta aga vb kokku mingi 2 nädalat.

r3o
20.02.10, 17:38
kas kellelgi on õnnestunud pin-i vahetada kaardil? Proovisin nii swed-i kui sampo masinas, aga ei olnud sellist valikut (swed-i enda kaardil oli).

blah
20.02.10, 22:05
kaart tuleb postkasti jah?

-andres-
20.02.10, 22:13
kaart tuleb postkasti jah?

Mul tuli igatahes. 2 eraldi kirja, ühes PIN, teises kaart. A mul tulid samal ajal need :/.

wedoit
20.02.10, 22:36
kas kellelgi on õnnestunud pin-i vahetada kaardil? Proovisin nii swed-i kui sampo masinas, aga ei olnud sellist valikut (swed-i enda kaardil oli).

Eestis vist automaadid ei võimalda jah PIN-koodi vahetamist, pole näinud vähemalt. Eks Londonis või kuskil tuleb muuta, kui satud vms.

pkillar
21.02.10, 12:18
kas moneybookeris loeb ka kui saadad raha nv ? kas siis saan alles esm k2tte või seal ei loe siuke v2rk???

Tigrano
21.02.10, 12:22
kas moneybookeris loeb ka kui saadad raha nv ? kas siis saan alles esm k2tte või seal ei loe siuke v2rk???

MB siseselt peaks kõik koheselt toimima aga MB panka NV kandeid ei tehta.

OuMaiGaad
21.02.10, 12:30
MB siseselt peaks kõik koheselt toimima aga MB panka NV kandeid ei tehta.

aga kaua läheb fulltilt-MB ja kas nv tehakse?

Tigrano
21.02.10, 13:17
aga kaua läheb fulltilt-MB ja kas nv tehakse?

Ise küll ei mängi FT eriti aga tean, et tehakse mõnikord mõne tunniga ja mõnikord järgmine päev.

raudtee(EST)
23.02.10, 12:37
Üritan ka MB- d kasutama hakata. Aga ei saa raha MB kontole kantud. Kui üritan interneti pangas vastavatl juhistele kannet tea, siis ütleb, et viitenumber vale. See id number tuleb ikka viitenumbriks panna?

rohelinekonn
23.02.10, 12:40
pole juba kes teab mis ajast ise Moneybookerisse pangast raha kandnud aga kas see mitte selgitusse ei läinud

variatsioon
23.02.10, 12:41
kui ütleb et vale siis järelikult ei tohiks seda ID nr sinna toppida :)

kollane
23.02.10, 12:54
Üritan ka MB- d kasutama hakata. Aga ei saa raha MB kontole kantud. Kui üritan interneti pangas vastavatl juhistele kannet tea, siis ütleb, et viitenumber vale. See id number tuleb ikka viitenumbriks panna?

selgitusse pane

Pahvak
24.02.10, 01:37
Kas kellelgi on juhtunud nii, et dummy deposiiti pole SEB pangas näha? Netipangas konto väljavõtete all peaks taoline asi ju olema (PayPali omasid olen alati näinud).

Kedagi tulevikus huvitab, siis nüüd lõpuks tuli see dummy SEBi ka üle. Lihtsalt kõvasti kauem aega läks kui lubati.

Rage
25.02.10, 09:35
ahjaa.. postiaadressile verification koodi saatmine võttis ka rämedalt rohkem aega kui lubati, mingi 1,5 kuu pärast jõudis alles kiri posti.. obv mul oli selleks ajaks juba neile suvalise arve scan saadetud ja verifitseerisid mu aadressi käsitsi.

Pahvak
25.02.10, 11:09
ahjaa.. postiaadressile verification koodi saatmine võttis ka rämedalt rohkem aega kui lubati, mingi 1,5 kuu pärast jõudis alles kiri posti.. obv mul oli selleks ajaks juba neile suvalise arve scan saadetud ja verifitseerisid mu aadressi käsitsi.

Mul see tuli jällegi suht kähku. Ehk nädal vms.

kilu6
26.02.10, 02:16
Mastercard:
FEES
Paying in shops, restaurants or online FREE
Foreign exchange 1.99%
Cash withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR


Need eelmised siis kaardiga maksmisel.

Vaatasin ka muud MB feed üle seoses tavalise withdrawaliga panka. Mul konto USD ja panka kandmisel konverditi EEK. Ülekanne võttis üllatuseks ainult ühe tööpäeva laup-esm.

Withdrawali hinnakirjas: fix 1.80 EUR (=28EEK) + currency exchange fee 1.99%

Võrdlesin Swedbanki kursiga, kaduma läks tegelikult 1.80 EUR + 2.58% rahast. Seega USD-EEK vahetuskurss neil ka võrreldes Swediga kehvem ca 0,59%.

NB. Kunagi ammu kanti mul MB (USD)->Eesti panka USD kontole ilma konvertimata ja feed võtmata ning sain hiljem Swedi kursiga konvertida. Olen hiljem suhelnud MBga, et kas nad teevad veel niimoodi. Vastus oli, et kuna nende korrespondentkonto Swedis on SEKis, siis nad peavad niikuinii konvertima ja seega ei pääse sellest feest. Tol korral oli neil ajutine tehniline rike ning ülekanne tehti Saksa filiaalis.

Sebastian_du
03.03.10, 13:49
Nüüd kus mitmel mehel kaardid käes kuidas tundub?
On esinenud probleeme?
Kui konto on eekides siis ei tohiks maksmisel mingeid lisatasusid olla?

-andres-
03.03.10, 13:51
Mul dollarites ja olen arvutanud paar korda, et mõnikord väljavõttes nagu polekski teenustasu, niisama kaardiga makstes on anyway tasuta.

Ja siiamaani olen mitmes kohas väljas söönud, mitmes poes käinud, mitmest automaadist raha välja võtnud ning seni ainult ühel korral pole kaarti omaks võetud, seda siis New York Pizzas ja eile, dont know why, MasterCard peaks igalpool kõlbama.

kollane
03.03.10, 13:55
Nüüd kus mitmel mehel kaardid käes kuidas tundub?
On esinenud probleeme?
Kui konto on eekides siis ei tohiks maksmisel mingeid lisatasusid olla?


olen maksnud päris palju sellega ja raha ka välja võtnud, kõik siiamaani ok
konto ja kaart mul $ kuid 4x mis arvutanud olen siis on täpselt sama summa MB maha läinud mis poes :confused:

variatsioon
03.03.10, 14:00
krt.. ma vist kaotasin/unustasin parooli ära -.-

taasver
03.03.10, 14:47
Seal regamisel tahab mingit arvet vms.. aga minu nimele ei tule mitte midagi.
Siis vist peaks pangast midagi küsima eks? Aga mida täpselt?

Rage
03.03.10, 14:53
olen maksnud päris palju sellega ja raha ka välja võtnud, kõik siiamaani ok
konto ja kaart mul $ kuid 4x mis arvutanud olen siis on täpselt sama summa MB maha läinud mis poes :confused:no ma rääkisin kohe... debeet/krediitkaartide puhul poes makstes pole mingit teenustasu.. selle teenustasu maksab poodnik..

vahe tuleb siis kui teil on kaardi valuuta ja MB valuuta erinevad, siis tulevad konvertimise tasud otsa..

taasver
03.03.10, 15:08
Ja lisaks eelmisele küsimusele:
Kas praegu on uus MB konto ja kaart mõtekas teha $ või €?
Stars millegipärast SEBi kandes konverteeris vahepeal €'ks, aga kui MB'sse( $ konto) kanda siis ta seda ei tee?

kilu6
03.03.10, 15:17
Kas praegu on uus MB konto ja kaart mõtekas teha $ või €?

Kui tuba $ ja MB $, siis kandmisel ja väljakandmisel % ei võeta.

Samas näiteks FullTilt võtab MGR rakebackist maha mingi summa ($10?) deponeerimisel, seda siis neil, kes rakebacki saavad.

rohelinekonn
04.03.10, 02:12
ei tahtnud poes hästi lugeda mu kaarti see aparaat aga peale mitut katset hakkas aktsepteerima

olavike
04.03.10, 12:24
Tulevikule mõeldes tasuks minu meelest MB konto EURides ja kaart ka EURides teha.
9 kuu pärast oleme ju enivei eurotsoonis.

kilu6
04.03.10, 12:39
Tulevikule mõeldes tasuks minu meelest MB konto EURides ja kaart ka EURides teha.
9 kuu pärast oleme ju enivei eurotsoonis.

Ise kannan küll ühest toast välja ja teise sisse jne ning hea on, kui seal lisakulusid pole enne, kui välja võtad. Nii et mina eelistaks ka tulevikus $, sest kui dollaritoas mängid, siis pole vahet, millal konverteeritakse $->EUR.

Tregeq
04.03.10, 15:59
Tahtsin eile kaarti tellida aga sain tänu sellele teada, et mu ID kaart aegus üleeile :D

lauri0
04.03.10, 22:37
Rahadevahetus ja spämm on keelatud foorumis.

Enne postitamist tutvuge palun reeglitega.

Toots_x
04.03.10, 22:38
Kas keegi on huvitatud järgnevast vahetusest?
Ilmselt saad varsti hoiatuse, loe palun reegleid rohkem.

Keiss
05.03.10, 10:11
Proovisin MB-sse siis kontot teha ja regasin kaardi ära seal, raha läks kontolt maha mingi 35,84 eeki.
Helistasin panka, küsisin palju see eurides on, kuna MB nõuab seda verifys. Öeldi, et 2,28. Sisestasin siis verifysse ja vastus järgmine:

PROFILE: COMPLETE CREDIT/DEBIT CARD VERIFICATION
You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Important:

Please check again on your statement for the exact amount in EUR. If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Moneybookers. Do NOT try and guess the amount!

tra! Ja ma ei näe jah eurodes seda. Muideks Eesti panga kursi järgi oli 2,290xxx ...

Keegi on sarnase jamaga maadelnud???

-andres-
05.03.10, 12:22
Jep, ma sain asja niiviisi korda, et suhtlesin MB klienditoega, saatsin neile pildi sellest ülekandest ja olid peale pusimist rahul.

Oliverk
05.03.10, 12:24
Ma lasin kilplase moodi. Nädal aega panin erinevaid summasid sendi pealt kuni klappis :D

Ahangama
05.03.10, 13:08
Proovisin MB-sse siis kontot teha ja regasin kaardi ära seal, raha läks kontolt maha mingi 35,84 eeki.
Helistasin panka, küsisin palju see eurides on, kuna MB nõuab seda verifys. Öeldi, et 2,28. Sisestasin siis verifysse ja vastus järgmine:

PROFILE: COMPLETE CREDIT/DEBIT CARD VERIFICATION
You have entered the incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Important:

Please check again on your statement for the exact amount in EUR. If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Moneybookers. Do NOT try and guess the amount!

tra! Ja ma ei näe jah eurodes seda. Muideks Eesti panga kursi järgi oli 2,290xxx ...

Keegi on sarnase jamaga maadelnud???

netipank-->konto vv ja kande kirjelduses on see summa täpselt kirjas.
Endal läks paar päeva aega enne kui see kanne sinna tekkis

ehk siis nii: http://img148.imageshack.us/img148/8463/30036297.jpg

Keiss
05.03.10, 13:11
Eurodes ei ole kirjas kahjuks.

-andres-
05.03.10, 14:49
Ja teine koht, kus mu MB kaarti ei tuvastatud oli Rootsi laeval Tax-free shopis. Raha oli peal ja hetkel vaatasin veel kindluse mõttes üle. Maksta igatahes sellega ei saanud.

leits
05.03.10, 15:20
see ei pruugi MBs kinni olla, vahepeal need kaardimasinad ka kani pirtsakad

Konso
05.03.10, 18:50
Ja teine koht, kus mu MB kaarti ei tuvastatud oli Rootsi laeval Tax-free shopis. Raha oli peal ja hetkel vaatasin veel kindluse mõttes üle. Maksta igatahes sellega ei saanud.

See Rootsi laeval maksmine on ikka paras peavalu ka, vahest saab ainult krediitkaardiga, teinekord kõlbab ka deebet vahest on üldse terminalid maas

Ski
06.03.10, 12:50
Kuskil oli siin küsimus ka eespool aga vastust ei leidnud, et kuidas ma neile oma aadressi tõestada saan kui mul pole ühtegi arvet ega värki enda nimel? Pangast mingi süsteem, aga mis täpsemalt või mis ma küsin neilt?

ristijeesus
06.03.10, 13:03
Vaata Netelleri teema alt viimaseid postitusi.

lauri0
06.03.10, 21:15
Kas MB-s võib olla ka mitu kasutajat. Sai lolli peaga tehtud Eesti valuutaga kasutaja. Vaja oleks teha siis dollari valuutaga kasutaja.

olavike
06.03.10, 21:29
Kas MB-s võib olla ka mitu kasutajat. Sai lolli peaga tehtud Eesti valuutaga kasutaja. Vaja oleks teha siis dollari valuutaga kasutaja.
4.3. You may only open one Moneybookers Account.

taasver
06.03.10, 23:23
Kas MB-s võib olla ka mitu kasutajat. Sai lolli peaga tehtud Eesti valuutaga kasutaja. Vaja oleks teha siis dollari valuutaga kasutaja.


>> Log in your account
>> Go to “Email support”
>> Click on “Account security”
>> I would like to close my Moneybookers account

After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.
.

olavike
07.03.10, 04:46
Kuskil oli siin küsimus ka eespool aga vastust ei leidnud, et kuidas ma neile oma aadressi tõestada saan kui mul pole ühtegi arvet ega värki enda nimel? Pangast mingi süsteem, aga mis täpsemalt või mis ma küsin neilt?
Aadressi tõestamiseks klikka Verify address ja MB saadab su kodusele aadressile kirja, kus on siis kood sees, mis vaja sisestada.

lauri0
07.03.10, 16:27
.

Tänud, selle peale ei oleks osanud tullagi. Kui eesmärk on raha kanda pokerstarsi, siis vist kõige mõttekam kasutada dollari valuutat?

leits
07.03.10, 17:07
converdi euriks starsis ja cashout mbsse saad ka euris?

Konso
08.03.10, 11:48
converdi euriks starsis ja cashout mbsse saad ka euris?


Saab küll, just tegin

5lehte
08.03.10, 19:34
Kaarti tehes küsib sellist asja: A scanned copy of your Address Proof - a paper based document issued in the past 3 months showing your name and address printed on it such as a utility bill, bank statement, etc.
Mida saata neile? Kunagi küsis Budog taolist asja kui mängisin Rootsis siis saatsin mingi eestikeelse rahvastikuregistri päringu ja olid õnnelikud sellega.

taasver
08.03.10, 21:04
Mina näiteks käisin pangas ja lasin neil oma kontost väljavõtte printida(mingi 20 eeku vms tahvad selle eest ka) ja siis tegin sellest pilti ja MB'le sobis.

Skyline
09.03.10, 13:46
Ma lasin pangas suurendada limiite ja sellega aint kaasa paber, kus on peal aadress ja muu info. Neile sobis see.

Rage
09.03.10, 14:10
muidu mul Elion saadab digitaalset arvet pdfina vms meilile, siis helistasin klienditeenindusse ja palusin viimase kuu arve saata paberi peal kodusele aadressile.. see sobis kenasti MB'le

lauri0
09.03.10, 17:35
Kas kuskil leidub mõni õpetus, kuidas kanda swedbanga kontolt raha moneybookersi kontole? Eesmärk on mul kanda raha moneybookersisse ja seal pokerstarsi. Võibolla oleks mõttekam otse starsi kanda?

Tregeq
09.03.10, 23:11
muidu mul Elion saadab digitaalset arvet pdfina vms meilile, siis helistasin klienditeenindusse ja palusin viimase kuu arve saata paberi peal kodusele aadressile.. see sobis kenasti MB'le

Ma printisin ühe arve välja ja tegin sellest pildi. Sobis väga hästi :)

Divide03
10.03.10, 03:25
Niisiis... tahan raha kanda cake pokerisse ja tegin MB konto aga no ma ikka nii lammas, et ei jaga seda süsteemi ültse. Et kuidas ma MB raha saan kanda? ( SEB konto mul ) ja pärast cake pokerist saaks välja kh kanda. Kas on mingt õpetust kuskil?

anti
10.03.10, 11:55
Lähed MB kontole otsid sealt ülesse mis pangakontole sa raha kandma pead. Lähed SEBi kannad oma raha sinna. Mingi aja pärast ilmub su raha MB kontole. Siis lähed oma pokkeri leheküljele ja deposite alt otsid ülesse kuidas see raha pokkerikontole saada.

chrosmos
10.03.10, 13:25
abi vaja. mis te pokerstarsis cashouti kirjutate, kui küsib moneybookers user accounti ja teine ride confirm account? kas e-mail või user ID või mõlemad?

alaska
10.03.10, 14:07
mölemale reale kirjutasin sama teksti, ehk moneybookersi useri.

chrosmos
10.03.10, 14:31
ehk siis ID?

Rage
10.03.10, 14:46
ehk siis ID?

meiliaadressi ikka imho.. pole starsist väljakannet teinud, aga igalpool mujal panen meili, löön parooli ja sisestan nood numbrid sealt pildilt

lauri0
10.03.10, 17:41
Eile sai tehtud ülekanne hanzanetist moneybookersisse. Moneybookers andis mulle reference numbri, kuid swedbank ütles sellepeale, et see pole õige viitenumbri vorm. Panin siis selle reference numbri sinna ülekande selgitusse, toimisin õigesti? Tänaseks pole veel raha kohale jõudnud.

olavike
10.03.10, 18:15
Toimisid õigesti jah, eks see võtabki paar päeva aega.

chrosmos
10.03.10, 21:49
ah ma ei viitsinud läbi moneybookersi lasta rahhi, lasin starsist otse panka.

Keiss
10.03.10, 22:54
Olavike võiks olla ametlik MB coach siin teemas. Mina igatahes sain tänu temale lõpuks asjad toimima ja rahad liikusid ilusti sinna kuhu vaja.

lauri0
12.03.10, 15:16
Oleks teadnud, et sinna raha nii aeglaselt liigub, oleks kasutanud muud võimalust. Teisipäeval kantud raha ei ole tänaseks (reedeks) kohale jõudnud, seega see nädal enam ei jõuagi.

taasver
12.03.10, 15:49
Pangast MB'sse ülekandest räägid?

Starsist MB'sse tuli mul igatahes ühe tunniga. :cool:

olavike
12.03.10, 15:53
Oleks teadnud, et sinna raha nii aeglaselt liigub, oleks kasutanud muud võimalust. Teisipäeval kantud raha ei ole tänaseks (reedeks) kohale jõudnud, seega see nädal enam ei jõuagi.
Kurda neile muret siis :)
Mõnikord hakkavad siis asjad kiiremini liikuma.

Rahapada
12.03.10, 16:38
mb konto tühistamine, ja uue tegemine uue maili aadressi pealt, võtab aega, eks... aga kas keegi teab, kui mulon sama aadress, mobiil, jms, siis kas kogu see identimise teema tuleb uuesti teha? (pangakonto, aadress, mobiil, jne)

alaska
12.03.10, 18:19
kaart ei toimi vist enne kui sa selle aktiveerid. Postiljonil pole sellega enne midagi teha.

Tom
12.03.10, 18:58
1 küsimus selle kaardi kohta. Seal kirjas, et Foreign exchange 1.99% ja peab valima kaardi valuuta aga EEKi loomulikult valida ei saa. Kui eestis maksta/automaadist välja võtta siis läheks igakord 2% kuigi konto enda valuuta on EEK?

Pahvak
12.03.10, 18:58
kaart ei toimi vist enne kui sa selle aktiveerid. Postiljonil pole sellega enne midagi teha.

Täpselt. Isegi SEB on saatnud pangakaarte koju.

olavike
12.03.10, 19:11
1 küsimus selle kaardi kohta. Seal kirjas, et Foreign exchange 1.99% ja peab valima kaardi valuuta aga EEKi loomulikult valida ei saa. Kui eestis maksta/automaadist välja võtta siis läheks igakord 2% kuigi konto enda valuuta on EEK?
Täpselt nii ongi.
Lisaks läheb raha väljavõtmisel iga kord 28.16 EEK ka maha.

Rahapada
12.03.10, 19:12
ja pokkeritoast väljavõttes kaotad ka ... convertimisetasuna, raha

leits
12.03.10, 19:47
ei kaota, kannad eure starsist v2lja ja kui mb eurids, ei kaota sittagi

olavike
12.03.10, 20:06
ei kaota, kannad eure starsist v2lja ja kui mb eurids, ei kaota sittagi
Jutt oligi ju sellest, kui MB konto on EEKides.

taipupole
12.03.10, 20:09
Jutt oligi ju sellest, kui MB konto on EEKides.

Tee siis uus konto, õpetuse peaks siitsamast teemast leidma.

laur7man
12.03.10, 21:01
Selline küsimus, et kui lähen aastaks välismaale ja avan seal pangakonto ning soovin selle kaudu raha MB-sse uploadida, siis lihtsalt tehes verified nagu ka Eestis sai tehtud, peaks kõik toimima. Ehk kas on võimalik olla samaaegselt 2 erinevatest riikidest kaarti lisatud kontole. On kellelgil kogemusi, oleks hea ka raha niimoodi Eesti panka kanda, sest odavam.

Rahapada
12.03.10, 21:23
kas kontot uuesti tehes peab kõik verifitseerimised uuesti tegema?

Divide03
12.03.10, 23:13
Kui ma teen Depot U-netist MB, siis kas see on õige, et lähen MBsse--->> Upload Funds.... panen linnukese Bank transferile ---->> edasi valin Seb panga ja siseriiklik makse???

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Hansapank
City/Town: Tallinn
Account number: *************
Account currency: EEK
Reference: *******

Topin need asjad sisse ja summa ja ongi olemas? ja kaua aega laheb, kui kontol umbes?

Suured tänud ja sry kui võssa panen :D

Tom
13.03.10, 00:29
1 küsimus selle kaardi kohta. Seal kirjas, et Foreign exchange 1.99% ja peab valima kaardi valuuta aga EEKi loomulikult valida ei saa. Kui eestis maksta/automaadist välja võtta siis läheks igakord 2% kuigi konto enda valuuta on EEK?

Sain siis eelnevale küsimusele jaatava vastuse. Tekkis idee et võibolla kasutab või oskab keegi soovitada mõnda teist Moneybookersi sarnast saiti, kust saab endale põhimõttelt sama kaardi tellida, kuid mille teenustasu ei oleks või siis oleks tunduvalt väiksem? 2% on pisut palju ja 20% tulumaksu võitude pealt maksmine ei kõla ka just väga hästi.

alaska
13.03.10, 00:47
Sain siis eelnevale küsimusele jaatava vastuse. Tekkis idee et võibolla kasutab või oskab keegi soovitada mõnda teist Moneybookersi sarnast saiti, kust saab endale põhimõttelt sama kaardi tellida, kuid mille teenustasu ei oleks või siis oleks tunduvalt väiksem? 2% on pisut palju ja 20% tulumaksu võitude pealt maksmine ei kõla ka just väga hästi.

No tegelikult on see fikseeritud summa, mis sa maksad, kui raha välja võtad ja kui sa võtad 250€ korraga, siis maksad 0,7% ainult. Kuna kaart on ülemaailmne ja ma saan aru et see on igalpool sama summa, siis võrdluseks Swedbankis maksad välismaal raha välja võttes 30 EEK+2,5% summast teenustasudeks.

kilu6
13.03.10, 00:56
No tegelikult on see fikseeritud summa, mis sa maksad, kui raha välja võtad ja kui sa võtad 250€ korraga, siis maksad 0,7% ainult. Kuna kaart on ülemaailmne ja ma saan aru et see on igalpool sama summa, siis võrdluseks Swedbankis maksad välismaal raha välja võttes 30 EEK+2,5% summast teenustasudeks.

Kas sa oled ise võtnud ja kinnitad seda, et ainult 0.7%?
Mulle tundub, et currency exchange fee 1.99% tuleb siiski maksta, kui MB konto $ ja välja võtad EEK (kas siis ATMist või poes makstes). Lisaks veel fix fee ATMis 1.8EUR.

Moneybookers Prepaid Mastercard:
Paying in shops, restaurants or online FREE
Foreign exchange 1.99%
ATM charge per withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR

Ainuke lohutus on, et Netelleri hinnad on veel kallimad.

NETELLER prepaid Mastercard:
Paying in shops, restaurants or online FREE
Foreign exchange 2.95% (VIPile 1.5%*)
ATM charge per withdrawal 4.00 EUR
Annual card membership 15.00 EUR (?)

* The conditions for obtaining a VIP account are that you transfer for a minimum of $6000 for 3 consecutive months. To retain a VIP account you have to transfer a minimum of $3000 monthly.

Kunagi peeti Netellerit natuke usaldusväärsemaks, sest oli kauem turul olnud, aga praegu vist vahet pole?

Mina näen suuremate puudustena seda, et pole PIN kalkulaatorit, samuti et ei saa deposiiti panna e-walletis olevat raha. VIPidele vist ikka MB pakub seda PINkalkulaatorit?

olavike
13.03.10, 01:09
Nii kaua kui meie riigis veel EUR käibel pole, peame igal juhul selle kaardi kasutamise eest teenustasusid maksma.

alaska
13.03.10, 02:15
Ma võtsin selle "ATM charge per withdrawal 1.80 EUR", et kui see tasu on fikseeritud olenemata väljavõetavast summast, siis maksimumi välja võttes on see summa 0,7%. Vähemalt niimoodi ma välja lugesin, kui kaardi tegin.

taasver
13.03.10, 10:52
Njah aga siis peaks ju € välja võtma. (või seda valuutat, mis MB's on)

blah
13.03.10, 12:40
kuidas limiitide suurendamine käib, et rohkem kui 200 euri saaks ATMist?

ranka
13.03.10, 13:11
päris secure värk kui kaart postkasti tuleb? Konto peab siis tühi olema kui enne kaarti tellid vms

Kaarti pead aktiveerima ning kaart + PIN tulevad eraldi kirjadena eriaegadel.

kilu6
13.03.10, 16:27
Njah aga siis peaks ju € välja võtma. (või seda valuutat, mis MB's on)

Kui sul konto EURis ja näiteks Soomes välja võtad, siis ei peaks tõesti valuutavahetustasu maksma.

Aga kui mängid USD pokkeritoas ja MB on EURis, tuleb see valuutavahetustasu maksta ikkagi sel hetkel, kui pokkeritoast välja MBsse kannad:)

mass
13.03.10, 16:30
Tere!

Lasin hiljuti oma EEK konto kinni panna ja tegin uue, USD konto sedapuhku.
Et kuna meil VEEL eurosid käibel pole siis dollarites ilmselt mõtekam teha, kuna enamus pokkerisaite on samuti dollarites ja seega nende vahel rahaliigutamise eest siis maksma ei pea, ning Eestis selle MB kaardiga makstes või raha välja võttes pole suurt vahet kas on dollarites või eurides, teenustasu läheb ikka... Kui eur tuleb, siis võib ju jälle uue konto teha ... :rolleyes:

Vist toimisin õigesti?

Vandalar
13.03.10, 16:59
Ma usun, et kui euro tuleb, siis MB on piisavalt mõistev, et lubab selle konto default valuuta ka ilma uut kontot tegemata ära muuta. See oleks mõistlik, päris pead ei anna muidugi.

Rahapada
13.03.10, 20:58
no samas kui konto on tehtud usd, siis pole nagu mida muuta, st põhjust miks muuta euro tuleku puhul...

teerajaja
14.03.10, 23:26
Ma hetkel sain vahetatud valuuta.

Contact - > e-mail suppor - > My profile - > I want to change the currency of my Moneybookers account

Ja muutis EEK to USD.

olavike
15.03.10, 00:25
Ma hetkel sain vahetatud valuuta.

Contact - > e-mail suppor - > My profile - > I want to change the currency of my Moneybookers account

Ja muutis EEK to USD.
Järelikult polnud sa seal enne rahasid liigutanud.
Mul igatahes teatab selle peale: Your currency cannot be changed because your account has transaction history.

chrosmos
15.03.10, 10:49
kuidas moneybookersist rahasid pokerstarsi või full tildi kontole saab kanda? ei leia sellist võimalust üles, äkki keegi aitab:frown:

alaska
15.03.10, 10:52
kuidas moneybookersist rahasid pokerstarsi või full tildi kontole saab kanda? ei leia sellist võimalust üles, äkki keegi aitab:frown:

pokerstarsist või fulltildist alustad, cashierist paned deposit ja sealt valid moneybookers.

chrosmos
15.03.10, 11:17
lol tänud, sedapidi ei mõelnudki

SALMOSA
15.03.10, 13:56
Tervist, kuna pole eriti kursis MP teemaga, hetkel lugesin selle siin läbi ja jäi ikka segaseks. Miks teha endale MP kasutajat? Kas pangast otsesel ülekandel oleks midagi halba ?

leits
15.03.10, 14:23
3 päevaga jõudis kaart kohale .. 2kki homme/ylehomme tuleb pin ka ja pidu võib alata

Skyline
15.03.10, 14:27
3 päevaga jõudis kaart kohale .. 2kki homme/ylehomme tuleb pin ka ja pidu võib alata
Pin ja kaart tulevad eraldi? Ise tellisin eelmise nädala teisipäeval ning siiamaani tuleb.

yolpa
15.03.10, 15:05
õu, MB-st välja kandes annab 3 optionit, ei saa päris täpselt aru mida seal tahetakse?

Option 1: Charge the redemption fee to your credit/debit card (instant)
We will charge the redemption fee to your card.

Option 2: Verify your bank account (within 3 banking days)
We will make a payment to your bank account. In the reference field of the payment we will include a unique verification code which you will have to enter back at our site.

Option 3: Verify your address (within 2-5 banking days)
Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

lauri0
15.03.10, 15:43
Kuhu seal kõige mõttekam kaebusi esitada on, suppordis? Nimelt homme on juba nädal möödas, mille jooksul pole raha minu moneybookersi kontole jõudnud. Pangakontolt läks aga kohe ülekannet tehes raha maha.

yolpa
15.03.10, 17:05
sain vastuse, ty

Sebastian_du
15.03.10, 18:42
Kuhu seal kõige mõttekam kaebusi esitada on, suppordis? Nimelt homme on juba nädal möödas, mille jooksul pole raha minu moneybookersi kontole jõudnud. Pangakontolt läks aga kohe ülekannet tehes raha maha.


Supporti jah, vastavad kauni kiirest aga lihtsalt infoks et kontol MB-sse on kõige aeglasem varjant üldse 5-7 TÖÖPÄEVA võib esimesel korral vabalt minna

kilu6
16.03.10, 12:51
Thank you for your interest in our VIP program. The main benefits of or program inlude:

• Increased transaction limits
• Dedicated Account Manager
• Moneybookers Mastercard
• Priority bank uploads
• Multi-currency accounts
• Special events and rewards
• Lower currency exchange rate
• Security token to protect the funds on the account
• Free uploads and withdrawals with all payment methods
• AND 1% cashback from all the transactions your recommended friends make to gaming sites, please read terms and conditions here http://www.moneybookers.com/vip/refer-a-friend/
Please be advised that in order to obtain and maintain VIP status you need to transfer at least €5,000 with Moneybookers to any gaming platform (sportsbook/casino/poker) on average monthly.

Best regrds,
Alena Novik
VIP Accunt Manager

leits
16.03.10, 13:02
yhesõnaga kui keeruline vipiks saada on ,,, security token oleks good

oih ei pand 2thele 5k euri kuus sisse kandma, lol :D? mida *****

mass
16.03.10, 13:27
Tellisin ka kaardi omale ära (:

Aga selline probleem on, et ei lase pangakontot MBsse addida, ütleb et see juba kasutusel... Kas eelmise konto pealt siis ära ei eemaldata neid andmeid? Customer service pole vastand kah veel :(

Oliverk
16.03.10, 13:48
Mina pidin saatma meili et nad eelmise konto pealt kõik pangakontod ja krediitkaardi vabastaks. Aga tegin seda muidugi kohe peale vana uslgemist ja uue avamist.

r3o
16.03.10, 14:15
Kas ma siis saan Vip-iks, kui üks kuu võtan 5000eur väärtuses dollareid pokkerisaidist välja ja järgmine päev kannan tagasi?

lauri0
17.03.10, 14:22
Paras jama selle moneybookersiga, juba kahetsen et kasutasin seda. 8 päeva jooksul pole raha moneybookersi kontole jõudnud ja nüüd tahavad juba mul tõestuseks maksekorraldust saada.

alaska
17.03.10, 14:24
ära heida meelt, kui see alguse jama ja need igasugused tõestamised saab tehtud, siis on praegust olukorda Eestis arvestades tegemist väga hea asjaga.

ranka
17.03.10, 14:32
yhesõnaga kui keeruline vipiks saada on ,,, security token oleks good

oih ei pand 2thele 5k euri kuus sisse kandma, lol :D? mida *****

Ma ei saa aru, kas on €5k sisse või €5k liigutama? Näiteks kannad MB-ga €10,000 Starsist välja, sellest €1000 kannad panka ja €9000 tagasi Starsi. Kohe peaks ju VIP olema.

ristijeesus
17.03.10, 15:43
On kirjas, et keskmiselt 5000 kuus. Ma arvan, et see käib ikka liigutamise kohta, sest vastasel juhul saaks vippideks vaid jõhkrad dongid kes suudavad iga kuu sellise summa maha mängida ja muudkui juurde kühveldada.

leits
17.03.10, 15:45
sa pead iga kuu seda tegema .. ma saatsin kysimuse VIP kohta, ilma kysimusteta pandi limiiti 20k euri juurde ... nagu ma oleks seda kysind :D

StripPoker
18.03.10, 11:03
Kui € kanda pokkerikeskkonda samas valuutas siis millelt MB teenib? Kui € teise valuutasse siis saaks nad converdi eest oma tasu kätte.

leits
18.03.10, 11:05
lol ega nad convertimiselt ainult ei ela .. cashoudid mbst, kaardiga v2lja mõtmised, sealt tuleb samamoodi $$

Skyline
18.03.10, 14:14
Leits, sa oled PINi kätte saanud?

SanderLee
18.03.10, 21:07
Tere!
Mul on selline probleem, et kui ma tahan SEB pangast teha ülekannet MB-sse, peab seal sisestama viitenumbri (Reference). Kui ma üritan makset sooritada, ütleb uNet mulle, et 'vigane viitenumber'...

Kas keegi oskab öelda milles võiks probleem olla?

ristijeesus
18.03.10, 21:16
See number tuleb panna selgitusse, mitte viitenumbriks.

SanderLee
18.03.10, 21:18
Tänud

leits
20.03.10, 13:23
nii sain pin koodi kätte, aga nii gay pin tahaks vahetada .. samas lugesin siin eespool, et enamustes eesti automaatides ei lasegi pini vahetada? tahaks sama panna, mis kõikidel teistel kaartidel

Oliverk
20.03.10, 13:55
Keegi jah võiks mainida mõne automaadi asukoha msi laseb pinni vahetada.

olavike
20.03.10, 14:25
Mina olen proovinud nii SEB, Sampo kui Swedbank automaatides.
Ükski neist pole lasknud PINi muuta.
Seega, üsna tõenäoline, et väga ei saagi (vähemalt meie riigis mitte).

taasver
20.03.10, 14:33
Kaks korda olen proovinud kaardiga maksta, aga pole õnnestunud.
Essa kord makstes näitas aparaat, et võid kaardi välja tõmmata, aga kui välja tõmbasin, siis selgus et liiga vara vms. Aga raha broneeris ära ikka :confused:

Ja nestes viskas algul mingi maksimum hinnapiiri valiku ette, aga siis tuli ikka mingi error.

olavike
20.03.10, 15:43
Mina olen vist oma kümmekond korda maksnud selle kaardiga ja korra ka raha välja võtnud. Mitte mingeid probleeme pole olnud.

rohelinekonn
22.03.10, 09:32
korra selveris oli probleeme ei tahtnud ära tunda kaarti millegipärast aga muidu olen välja võtnud ja maksnud suht kõvasti sellega ja probleeme ei ole olnud

teerajaja
22.03.10, 17:35
Paluks natukene abi:

Dear Andres xxxxxx

This email confirms that we have now debited a random amount between
1.01 and 2.99 USD from your credit/debit card. You must complete the
following steps to verify your credit/debit card:

* Check your statement for the exact USD transaction amount. NOTE: If
you have access to online statements, your issuer may take a few days to
update them with this transaction.
* Log into your Moneybookers account and click the 'verify' link next to
your credit/debit card in your profile
* Insert the debited amount in the box provided.


Ma ei leidnud kuidagi moodust netipangast kuidas saaks näha seda summat dollarites ja mis kursiga üldse see võeti, olen mitmed korrad teisendanud ja ikka on vale number olnud.

Tigrano
22.03.10, 17:36
Samuti kiidan, sest kuskil ei ole probleeme olnud maksmisega ja raha väja ka mitmeid kordi juba võetud.

Ainuke miinus on see 300$ välja võtmisel.

masterpuppet
22.03.10, 17:45
Paluks natukene abi:

Dear Andres xxxxxx

This email confirms that we have now debited a random amount between
1.01 and 2.99 USD from your credit/debit card. You must complete the
following steps to verify your credit/debit card:

* Check your statement for the exact USD transaction amount. NOTE: If
you have access to online statements, your issuer may take a few days to
update them with this transaction.
* Log into your Moneybookers account and click the 'verify' link next to
your credit/debit card in your profile
* Insert the debited amount in the box provided.


Ma ei leidnud kuidagi moodust netipangast kuidas saaks näha seda summat dollarites ja mis kursiga üldse see võeti, olen mitmed korrad teisendanud ja ikka on vale number olnud.

Vaata Eesti Panga ametlikku kursi antud päeval, kui broneering tehti ning hakka sellega mängima.
Muidu swedis läheb broneering lõpuks konto väljavõtte alla 3-4 päevaga ning seal on kurss olemas.

teerajaja
22.03.10, 17:47
Vaata Eesti Panga ametlikku kursi antud päeval, kui broneering tehti ning hakka sellega mängima.
Muidu swedis läheb broneering lõpuks konto väljavõtte alla 3-4 päevaga ning seal on kurss olemas.


Okei, tänud vastuse eest, vaatasin just et pole sinna veel tekkinud kurssi ja tehingut, ootan ära.

VinQbator
23.03.10, 21:49
Samuti kiidan, sest kuskil ei ole probleeme olnud maksmisega ja raha väja ka mitmeid kordi juba võetud.

Ainuke miinus on see 300$ välja võtmisel.

$300 väljavõtmisel? Mismõttes? Nagu miinimum $300?

kollane
23.03.10, 21:50
$300 väljavõtmisel? Mismõttes? Nagu miinimum $300?

päevas jah

-andres-
24.03.10, 00:40
$300 väljavõtmisel? Mismõttes? Nagu miinimum $300?

Maksimum paraku ikka ~300$ mitte miinimum, võiks korraga siiski rohkem saada, aga saab asjad aetud ilusti kui veidi ette mõelda.

kilu6
24.03.10, 00:52
$300 väljavõtmisel? Mismõttes? Nagu miinimum $300?

Seda siin juba välja toodud:

Tundub väga mõistlik.

FEES
Paying in shops, restaurants or online FREE
Bank transfer top-up FREE
Receiving cash FREE
Balance enquiry FREE
Online statement FREE
PIN re-issue FREE
Foreign exchange 1.99%
Cash withdrawal 1.80 EUR
Annual card membership 10.00 EUR
Replacement Card 10.00 EUR



LIMITS PER DAY
Paying in shops, restaurants or online 1000 EUR
Cash withdrawal 250 EUR

rohelinekonn
24.03.10, 02:03
Pluss välja saad võtta 3x 24h jooksul
Ning kaardi makseid teha 5x 24h jooksul

Keiss
24.03.10, 08:52
Identity verification required!

Ma ei saa üldse aru mis seal MB kontol mul toimub???
Nimelt verifysin oma pangakonto MB kontol ära, kandsin esimesed suuremad summad välja ka ning seejärel Unibetist MB kontole. Samuti tellisin 08.03 oma aadressile kirja kus siis see address verify parool vms. Seda aga paraku siiani pole tulnud ja nüüd kui tahtsin uuesti raha SEB-sse kanda küsib seda ja raha välja kanda ei saa:S

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:


Verify your address (within 2-5 banking days)
Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Moneybookers system.

Samas limiitide alt näitab nii:YOUR CURRENT TRANSACTION LIMITS


Your outgoing transaction limit [?] 289460.25 EEK / in any 90 day period
Remaining 276219.68 EEK
Your credit/debit card deposit limit 15646.50 EEK / in any 60 day period
Remaining 15646.50 EEK
Your per transaction limit [?] 15646.50 EEK



NAME VERIFICATION METHODS

The following verification method(s) will verify your name and increase your outgoing transaction limit:
METHOD LIMIT INCREASE DURATION
Verify your credit/debit card + 15646.50 EEK Min. 1 day
Proceed with verification

We will send you a dummy payment with a very small amount to the bank account which you wish to verify. In the reference field of the payment we will include a unique verification code. This code you will have to enter after you receive the payment in the same section of your Moneybookers account where you requested the verification.


Proceed with verification




ADDRESS VERIFICATION METHODS

The following verification method will verify your address and increase your outgoing transaction limit:
METHOD LIMIT INCREASE DURATION
Verify your address + 39116.25 EEK 2-5 days



Imelik on ka see, et pakub mulle nagu saaksin bank accounti verifida veel samas account status on verified juba.

ACCOUNT STATUS

Moneybookers Account Personal Account
not enabled [ Get account enabled ]
Address [Verify]
Credit/debit card Verified
Bank account Verified




MITTE MUHVIGI ARU EI SAA:S MILLES PROBLEEM JA MIKS RAHA VÄLJA KANDA EI LASE?

masterpuppet
24.03.10, 09:42
Nad ei lase ennem välja kanda, kui kõik vajalikdu asjad on verified. Paku suppordis välja, et saadad arve koopia. Neile sobib see ka ja ei pea ootama seda verify kirja.

Keiss
24.03.10, 09:46
Ma juba saatsin kuhugi seal mingi kirja, et mis ma pean tegema. Kahjuks seda arve koopiat ma neile välja ei pakkunud aga ehk pakuvad ise või siis pakun neile uuesti vastuseks ehk. Samas imelik, et enne sain raha rahulikult välja kanda...ja miks krt see kiri siis kohale ei jõudnud. Nii ei saa ma seda pangakaarti ka neilt tellida kui nad ei suuda asju koju toimetada? Samuti MB kontol võiks olla mingi üldine e-mail (vähemalt mina seda ei leidnud) kuhu oma e-maili kontolt otse küsimused saata. Läks ikka hulga aega enne kui suutsin mingi koha üles otsida mis kategooriasse mu küsimus võiks mahtuda ja ei teagi kas läks nn õigesse kohta lõpuks...suht tüütu värk ikka.

masterpuppet
24.03.10, 09:55
Kaarti kah ei saa. Kaardi jaoks peabki saatma arve koopia ning oma dokumendi koopia. Aga ise nad ilmselt seda välja ei paku, kuna topeltöö neil. Ning ilmslet ütlevad, et oodake kiri ära vms.

Keiss
24.03.10, 09:59
Ootaks kirja ära küll kui see nende poolt pakutud ajaga kohale jõuaks. Paraku sellest juba üle 2 nädala möödas ja järelikult vaevu usutav, et see kiri üldse kohale jõuab...

masterpuppet
24.03.10, 10:07
Seda kirja võid rahulikult veel 2 nädalat oodata. Siis hakkab normaalne aeg täis saama.

Keiss
24.03.10, 10:14
Ongi nii või? Standard siis 5 päeva asemel 30 vms? Krt vahepeal tahaks nagu raha arvele saada, lol...

masterpuppet
24.03.10, 11:44
Kunagi aastaid tagasi tuli kuu aega vist. Nüüd tegin hiljuti uue konto uue valuutaga ja siiamaani ootan, 3 nädal vist. Aga sain arve saatmisega korda.

kollane
24.03.10, 11:48
kõnega saab asjad kiiremini korda ;)

leits
24.03.10, 11:50
mul ykskord oli ylekann on hold juba 1.5 nädalat, helistasin, ropendasin sõimasin rääkisin oma vigast inglise keelt .. where da fck is my money .. 9st ommiku helistasin, pool 12 oli klots swdis ja imev2el olid tehnilised probleemid lahendatud

Tigrano
24.03.10, 12:02
Kui kõik paberid on korda aetud, siis üldjuhul just viimaselajal käib kõik nagu kellavärk. MB arvelt alati raha pangas järgmine päev.

Keiss
24.03.10, 12:04
Kuulsin, et support pidi ka vahest 5 päeva vms vastuse saatmisega munema. Eks vaatab kui homseks vastatud pole peab leitsi taktikat kasutama.

Recon
25.03.10, 17:29
Keegi on teinud väljamakse panka see nädal ja raha laekunud? Tegin väljamakse teisipäeva hommikul juba ja ei midagi? Viimased kuud alati 24h tulnud ja loomulikult siis kui suuremat summat kiiresti vaja = FAIL :mad:

Sebastian_du
26.03.10, 14:55
Tegin teisipäev 23.03 raha oli kindalti üle heljapäeva 25.03 hommikul

Keiss
26.03.10, 22:06
8. märts tellisin koju aadressi kinnitamise koodi. Täna 26. märtsil saabus. Läks ainult 18 päeva mingi 5 asemel vist? Paraku seda koodi kasutada ei jõudnudki kuna tänu klienditoele sain muude dokude edastamise kaudu just TÄNA adre verified. Nii tore.

Nagu aru sain siis jama tekkis vist seetõttu, et tahtsin enne adre kinnitamist teha väljamakse üle 1000 euri. Seega kellel adre verify tegemata tehke väiksemaid väljamakseid mitu tk. Õnneks nüüd olukord lahenes kiiresti.

camu
29.03.10, 21:20
Ma küsin igaksjuhuks üle. Kui mu MB on USD, kas siis kaardiga makstes niiöelda topelt konvertimist ei toimu ja kaardiga maksmine on tasuta?

Vandalar
29.03.10, 22:40
Ma küsin igaksjuhuks üle. Kui mu MB on USD, kas siis kaardiga makstes niiöelda topelt konvertimist ei toimu ja kaardiga maksmine on tasuta?

Huvitav küsimus- tahaks isegi teada seda.

lebovend
30.03.10, 13:15
Tra see MB on ikka üks paras ajudenussija ju. Raha liigub igas suunas v2ga m6nusalt.
Tee mis tahad sellega, saada nii, saada naa, saada sinna ja t2nna. Aga ***** kui tahad
2kki enda pangakontole saada seda, kust sa selle raha ka esialgu peale oled pannud,
siis hakkab ikka see kuradi nuss pihta raisk. Valikus oli siis kolm Verification moodust.
Mina valisin neist Bank Verification, et saatku pangaarvele see dummy deposit mingi koodiga.

No ei tule seda sitast koodi sinna. Hakkan uurima siis, mis krdi mailile ma seda s6imukirja
saata saan. No hommikul unise peaga ei leiagi nende kodukalt mingit mailiaadressi.

Leian siis Contact - email supporti alt miskit:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/moneybookers.jpg

Wtf valikud? Kaks tykki v2? A kus on kolmas valik "You suck. There's no money and no
code."

Lühidalt: Mis ma teen?

nikitheone
30.03.10, 13:27
mitu päeva sa ootasid seda ülekannet? mul endal läks vist 4-5 tööpäeva ja siis leidsin konto väljavõttes.

lebovend
30.03.10, 13:40
hmm, neljas pangandusp2ev hetkel(vahepeal oli kaks p2eva nv ka siis).
oma arust lugesin sealt, et 3 p2eva l2heb aega. No selge.
Ootan veel p2eva. Kuigi mina aru ei saa, miks sellise asjaga viivitada.
Olgu, tahan miljon eurot withdrawda, uurige ja pusige seal. aga no come
on, mingi verification kood tuleb samakaua kui kuue kojaga tigu roomab
tartust riiga v2?

Keiss
30.03.10, 13:47
MB-ga ikka on jah jamasid nagu näha kõigil. Mulle tuli see kood küll kohe sinna kui bank acci verifisin ja nüüd on ka adre verifid ja summad on liikunud ka norm ajaga seb-sse. Obv mingi valuuta vahetuse pärast küll uut kontot tegema ei hakka, seda uut nussi jälle ma ei jõua küll tegema hakata. Nüüd tellin siis kaardi ära, vaatab kuidas sellega läheb, loodan kuu ajaga kätte saada :P

nikitheone
30.03.10, 13:53
mb'ga ongi, et algul räige jamamine käib, a kui korda saad on okei. tasub aega ja kannatust varuda.

olavike
30.03.10, 14:26
mb'ga ongi, et algul räige jamamine käib, a kui korda saad on okei. tasub aega ja kannatust varuda.
+1, täpselt nii ongi.
Kuigi mina isiklikult pääsesin ka sellest alguse jamast suhteliselt kergelt :rolleyes:

mass
30.03.10, 16:35
Sain ka oma kaardi kätte, aga raha välja võtta kuskil ei saa. Isegi konto jääki ei näita. Proovisin Tartus kahte erinevat swedi automaati ja ühte SEB automaati. Isegi poes üritasin maksta, aga ei lasknud. Ütleb, et "transaction is not permitted to cardholder". Kellegil veel selliseid probleeme on?

Lisaks veel, et MB kodulehel on kaardi verifikatsioon tehtud ja on kirjas, et kaart on active.

Pahvak
30.03.10, 16:39
Sain ka oma kaardi kätte, aga raha välja võtta kuskil ei saa. Isegi konto jääki ei näita. Proovisin Tartus kahte erinevat swedi automaati ja ühte SEB automaati. Isegi poes üritasin maksta, aga ei lasknud. Ütleb, et "transaction is not permitted to cardholder". Kellegil veel selliseid probleeme on?

Rumal küsimus, aga kaardi aktiveerisid kodulehel?

mass
30.03.10, 18:25
Jah

olavike
30.03.10, 18:38
Konto jääki automaadid ei näitagi.

mass
30.03.10, 19:01
Nüüd tean, et ei näita. Aga enne ei saanud raha ka välja võtta. Õnneks Moneybookersi klienditugi aitas:



The problem was that your Moneybookers account was locked because you have tried to use a cell phone number that is already registered on your old account

I have unlocked your account and you can make payments with your Moneybookers MasterCard

However, please do not try to add the following cell phone number +372 5xxxxxxx. We do not have the technical ability to release it from your old account and if you attempt to add it to the new one, it will be locked again


Nii, et kui kellegil peaks sama probleem kunagi tekkima, siis klienditugi aitab alati :)

Sebastian_du
31.03.10, 09:52
Soovitan ka, et helistage. Kirjadele vastamine võtab aega ja tuli välja, et näiteks hotmailie minevad kirjad kipuvad kaduma minema. Ise ootasin cardi verfide mingi 10 päeva siis helistasin ja mingi ida-euroopa aktsendiga noormees ajas 3 minutiga asjad korda.

P.S Lisaks kliendi Id küsivad nad ka sünnikuupäeva ja postiindeksit(mis mul on muide vana hea EE3600 ja kedagi ei koti)

adam_q
31.03.10, 22:12
Tegin depo Danskest MB-sse, panin kogemata non-gaming purposes. Ei lasknud deponeerida pokritoa kontole. Ok proovisin uuesti depoda "gaming purposes"-ga, nagu ikka, aga nüüd et pank rejectis/kaardiinfo vale/kontol pole piisavalt raha. Kuna 2 viimast optionit ei ole reaalsed, siis kas panga rejectimine on nüüd aktuaalne "for gaming purposes", või mingi ajutine jama lihtsalt?

olavike
31.03.10, 22:38
Mul oli ka kunagi sarnane probleem.
Selle lahendamiseks tegin sõbra MB kontole transferi ja siis ta kandis kohe mulle selle tagasi ja seejärel sain ilusasti pokkerikontole kanda.
Mõned kroonid läksid küll tehinguteks kaduma, aga vähemalt sain asja toimima.

adam_q
31.03.10, 22:44
aga kellegil probleemi pole viimasel ajal deponeerimisega oma kontolt MB-sse "for gaming purposes"-ega?
ja kas keegi lähipäevil proovinud danske/sampoga ka?

mingi kuu aega tagasi sai veel ilusti depoda MB-sse.

edit: danske krediitkaardilt deponeerin et raha jõuaks kohe MB-sse

leits
01.04.10, 16:52
l2hen proovin ka MB kaardiga maksta ... liht mb kontol raha siis good? et ala eraldi kaardi "kontot" ple, et peaksin mb kontolt sinna kandma?

Tigrano
01.04.10, 17:32
l2hen proovin ka MB kaardiga maksta ... liht mb kontol raha siis good? et ala eraldi kaardi "kontot" ple, et peaksin mb kontolt sinna kandma?

Jah kuskile kandma ei pea. Kontol raha siis ainult maksa.

Liquicity
02.04.10, 14:12
Olen mingi 5x saanud ilusti moneybookersi kaardiga igal pool maksta. Täna siis esimene probleem pärnu Port arturi toidupoes. Tahtsin energia joogi eest maksta, esimene kord ei läinud läbi ja ka teine kord ei läinud läbi. Maksin sularahas aga konto pealt on ikka raha läinud. Suuremate summade eest ei julgegi nii maksta :S
Siis proovisin SEB automaadist raha välja võtta ja näitas no transaction. Miski kamm on igatahes.

Tigrano
02.04.10, 14:51
Olen mingi 5x saanud ilusti moneybookersi kaardiga igal pool maksta. Täna siis esimene probleem pärnu Port arturi toidupoes. Tahtsin energia joogi eest maksta, esimene kord ei läinud läbi ja ka teine kord ei läinud läbi. Maksin sularahas aga konto pealt on ikka raha läinud. Suuremate summade eest ei julgegi nii maksta :S
Siis proovisin SEB automaadist raha välja võtta ja näitas no transaction. Miski kamm on igatahes.

See on küll jama, kui nii võib ka juhtuda, et raha läheb maha aga ütleb maksta ei saa.

Endal pole veel probleeme kuskil olnud.

Liquicity
02.04.10, 19:29
See on küll jama, kui nii võib ka juhtuda, et raha läheb maha aga ütleb maksta ei saa.

Endal pole veel probleeme kuskil olnud.

See jama jh. Käisin maksin kaardiga just maximas ja toimis. Ilmselt oli see port arturi kaarditerminal kapriisne...või mingi viga seal on. Terminal olid ka tiba uuem seal või vähe teistsugune võrreldes nende kohtadega kus maksnud olen.

Keiss
04.04.10, 00:29
ei tõtta just kaarti taotlema kui sellised jamad ...

alaska
04.04.10, 01:23
ma olen kah mõned korrad maksnud ja müüjad hakkavad nihelema mõnikord, ju see kiri mis neile seal ette tuleb, pole päris tavaline. Mul tahtis kah midagi öelda, et ei lähe läbi, siis uuris natuke ja sai aru.

taasver
04.04.10, 02:32
Ei tea kas nad ikka võtavad selle raha topelt kui kaardiga makse ebaõnnestub ja kuidagi teistmoodi uuesti maksma peab.. igatahes mul paar nädalat tagasi tehtud maksest siiamaani see summa broneeritud, aga maha läinud pole.

Ja kas keegi neste tanklas on saanud maksta? Mul viskab mingi errori.. mingi 5 korda proovind vist :laugh:

tdx
04.04.10, 15:27
kas kuskilt saab väljavõtet ka võtta, et millal kellele kui palju kaardiga maksin? ei suuda leida sellist kohta.

leits
04.04.10, 15:50
vist pole, ma pole leidnud veel

r3o
04.04.10, 20:01
kas kuskilt saab väljavõtet ka võtta, et millal kellele kui palju kaardiga maksin? ei suuda leida sellist kohta.

my account -> history

tdx
05.04.10, 09:49
my account -> history

seal mul näitab ainult accoundi historyt, mitte kaardi.