PDA

View Full Version : Liiga palju slowplayd.



Poleginime
26.01.10, 20:23
Ma võidan alati vähe raha kui mul winning hand on, tean et kuidagi saaks rohkem välja kraapida.Ma slown iga monsteriga, flopi set ja mul niii suur kiusatus slowplayda.Kuna oleks õige slowplayda?Kas seda teha on väga vale ?

variatsioon
26.01.10, 20:25
Ma võidan alati vähe raha kui mul winning hand on, tean et kuidagi saaks rohkem välja kraapida.Ma slown iga monsteriga, flopi set ja mul niii suur kiusatus slowplayda.Kuna oleks õige slowplayda?Kas seda teha on väga vale ?

ära kunagi tee slowplayd kui sa mängid alla NL50e.

pikk28
26.01.10, 20:29
kuula variatsiooni. unusta slowplay ära micros. pigem õpi valuebettima korralikult ja ez money tuleb. vaata estpatricku videot ning minu arust väga hea video oli masterpuppeti oma, kus tigrano ja Marek.k lahkasid käsi käe järel mängu. nuts. õpi parimatelt. slowplay jäta donkidele, kellele meeldib min bette monsteritega teha.

Staier
26.01.10, 20:37
Otsin seda masterpuppeti videot aga ei leia,oskab keegi lingi anda? Tänud!

eddi
26.01.10, 21:10
inimesed kipuvad valesi liigutusi tegema, kui nad on pinge all, niiet panusta ja pane neid suure pinge alla ehk siis tee kõike seda mida eespool mainiti :)

Oliverk
26.01.10, 21:19
Otsin seda masterpuppeti videot aga ei leia,oskab keegi lingi anda? Tänud!

http://pokkeriprod.com/tigrano/videod/pupept.wmv
Palun

tahe-olen
29.01.10, 13:16
Nagu öeldakse Tight-Aggressive on puhas onlie pokeri parima sissetuleku allikas! ;)