PDA

View Full Version : ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

kuco
08.02.10, 14:30
kui tõsine huvi on siis ikka saab vast


Minu rolliga sul vaevalt, et tõsist huvi on:)

Dogers
08.02.10, 14:40
http://www.nerdcore.de/wp/2010/02/04/indian-horseslide-extended-version/

päris loogiline film


Irw, mida ***** :D

pikk28
08.02.10, 14:45
http://www.nerdcore.de/wp/2010/02/04/indian-horseslide-extended-version/

päris loogiline film

irw

andu_andu
08.02.10, 14:56
http://www.nerdcore.de/wp/2010/02/04/indian-horseslide-extended-version/

päris loogiline film

hahhahaaa

hotcocacola
08.02.10, 14:57
indian horseslide...irwwwwww mida *****, see polnud reaalne :S :D

isenseven
08.02.10, 15:08
tra reaalne:D autod lendasid nagu cobra11s:D

Rage
08.02.10, 15:17
mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...

Lutzky
08.02.10, 15:21
+6max, FR jne ka teema pealkirja

hotcocacola
08.02.10, 15:22
hea idee, see võix kirjas olla kyll :)
ise muutsin enda päeviku nime

Toots_x
08.02.10, 15:23
pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.

Tegin algust.

Dogers
08.02.10, 15:24
hmm, peaks ka

Rage
08.02.10, 15:27
silmas pidasin siis, et päeviku topicu pealkirjas.. enda omas tegin vastava liigutuse ära..

vsiu100
08.02.10, 15:54
võibolla on vana teema ja läbi jooksnud aga filmi Cocaine nn algmaterjal.....
http://www.youtube.com/watch?v=sSEZSNFTR4g&feature=related

Jennifer
08.02.10, 16:23
mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...



Väga hea mõte;)

hotcocacola
08.02.10, 16:49
võibolla on vana teema ja läbi jooksnud aga filmi Cocaine nn algmaterjal.....
http://www.youtube.com/watch?v=sSEZSNFTR4g&feature=related


wow, haigelt hea :D, hetkel 3s osa lõppeb...tra kui põnev :D, sick

paradigmlost
08.02.10, 17:12
Ma ei oska oma päeviku pealkirja muuta. :-[ kust seda teha saab. aitäh.

andu_andu
08.02.10, 17:14
Ma ei oska oma päeviku pealkirja muuta. :-[ kust seda teha saab. aitäh.

1. posti juures

mkva
08.02.10, 17:18
wow, haigelt hea :D, hetkel 3s osa lõppeb...tra kui põnev :D, sick


väga huvitav. Aga ma ei saa aru kas see põhivend kes räägib ta oligi päriselt selles kõiges sees või lihtsalt jutustaja vms?

teerajaja
08.02.10, 17:52
mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäevikus vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...


Nõustun (y)

Codecci
08.02.10, 17:58
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.

Kloonike
08.02.10, 18:02
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.


Ta 3betib 50% su BTN openitest OOP? wtf

andu_andu
08.02.10, 18:02
Wow, just sain teada, et mängisin vist __FullFlush1__ 'ga NL1000-t Betfairis ükspäev... 139 kätt, kaotasin $2.4K, kõige agrom regular keda ma kohanud olen, 79/71, 3bet 44.


wow, aga kui teaksid, kas siis mängiksid kogemuse pärast NL100ndet temaga(nö odavalt) ?

Codecci
08.02.10, 18:04
wow, aga kui teaksid, kas siis mängiksid kogemuse pärast NL100ndet temaga(nö odavalt) ?

NL400 mängiks ka.

andu_andu
08.02.10, 18:04
sorry, NL1000 mõtlesin obv

Codecci
08.02.10, 18:07
sorry, NL1000 mõtlesin obv

Nop, ei raatsiks. Esimese järgu prodega (Ivey, Antonius, Dwan) mängiks tho.

Keegi minuga ei taha mängida praegu kui actionit ootan? Alla $2/$4 ei viitsi.

Fabulous
08.02.10, 18:13
Nop, ei raatsiks. Esimese järgu prodega (Ivey, Antonius, Dwan) mängiks tho.

Keegi minuga ei taha mängida praegu kui actionit ootan? Alla $2/$4 ei viitsi.


Miks sa neist mõnele siis väljakutset ei ole esitanud :D?

variatsioon
08.02.10, 18:17
miks Topic: Vice Guide to NORTH KOREA & LIBERIA & Sex (Read 130 times)
lukku pandi??

Codecci
08.02.10, 18:20
Miks sa neist mõnele siis väljakutset ei ole esitanud :D?

sest mul aint 55% edge nende ees... ootan kuni 60% täis tiksub ja siis kutsun $5/$10 'sse

andu_andu
08.02.10, 18:21
sest mul aint 55% edge nende ees... ootan kuni 60% täis tiksub ja siis kutsun $5/$10 'sse


rofl

Dogers
08.02.10, 18:28
oot codecci, kus mängid, Sind railiks mõnikord huviga :)

Viski
08.02.10, 18:39
Mida sa 40/80 lauas tegid ?

Codecci
08.02.10, 18:47
oot codecci, kus mängid, Sind railiks mõnikord huviga :)

Hetkel Pacificus, PokerStarsis ja UltimateBetis lauad lahti, vastaseid pole, SN Codecci igal saidil. Muidu FullTildis (Codecci) ja Betfairis (iCod) ka, aga need saidid hetkel ei tööta ja lähipäevadel hakkan taas PartyPokeris mängima (Codecci111).

Lutzky
08.02.10, 18:59
http://www.reporter.ee/2010/02/07/muursepp-ja-mardisalu-testisid-oma-pokkerivoimeid-bahamal/

mkva
08.02.10, 19:04
http://www.reporter.ee/2010/02/07/muursepp-ja-mardisalu-testisid-oma-pokkerivoimeid-bahamal/


old

andu_andu
08.02.10, 19:05
http://www.reporter.ee/2010/02/07/muursepp-ja-mardisalu-testisid-oma-pokkerivoimeid-bahamal/


lahe lugu oli

Myrka :heart:

kuco
08.02.10, 19:20
Ownage!
http://www.todaysbigthing.com/2010/02/01

vennike
08.02.10, 19:25
Ownage!
http://www.todaysbigthing.com/2010/02/01


LOL

PokerDevil
08.02.10, 19:29
sest mul aint 55% edge nende ees... ootan kuni 60% täis tiksub ja siis kutsun $5/$10 'sse


Saab kuskilt edge-i osta ka? Mul ka paar prossa juurde vaja.

kollane
08.02.10, 19:32
võibolla on vana teema ja läbi jooksnud aga filmi Cocaine nn algmaterjal.....
http://www.youtube.com/watch?v=sSEZSNFTR4g&feature=related


väga huvitav vaatamine.
kellegil veel mingeid häid dok. oskab soovitada võiks lingi visata , ty

hotcocacola
08.02.10, 19:40
http://www.youtube.com/watch?v=YV0NjBqjxt0


im famous! :P

Codecci
08.02.10, 19:47
huvitav mis red bull halba teeb long runis? see on nii awesome jook lihtsalt, ma ei saa ilma :(
tho mingi päris sicko ka pole, üle 2 väikse purgi (250ml) päevas ei joo

kollane
08.02.10, 19:52
huvitav mis red bull halba teeb long runis? see on nii awesome jook lihtsalt, ma ei saa ilma :(
tho mingi päris sicko ka pole, üle 2 väikse purgi (250ml) päevas ei joo


mulle rääkis üks arst, et kui koguaeg jood seda siis see energia mis inimesel tuleb hädaolukorras/surmasuus vms ,see pidavat ära kaduma.

mkva
08.02.10, 19:52
huvitav mis red bull halba teeb long runis? see on nii awesome jook lihtsalt, ma ei saa ilma :(
tho mingi päris sicko ka pole, üle 2 väikse purgi (250ml) päevas ei joo


Ma võin pikalt laialt sulle rääkima hakkata mida see long runis halba teeb ja kuidas sa varsti enam midagi teha ei saa tänu sellele ..
(kogesin seda ise ja ei taha elusees tunda enam seda.)

Sass
08.02.10, 19:53
Ma võin pikalt laialt sulle rääkima hakkata mida see long runis halba teeb ja kuidas sa varsti enam midagi teha ei saa tänu sellele ..
(kogesin seda ise ja ei taha elusees tunda enam seda.)

võid siis mulle ka rääkida seda(enal läks headele öö grinding sessidel mingi 4pack ära öösel... (mitte igapäev))

Godspeed_EJ
08.02.10, 19:55
long runis suurendab see märgatavalt südamehaiguste riske

Sass
08.02.10, 20:00
long runis suurendab see märgatavalt südamehaiguste riske
kas siis kohvi tarbimine ei suurenda? sama jama ju pmts

Godspeed_EJ
08.02.10, 20:01
kas siis kohvi tarbimine ei suurenda? sama jama ju pmts


ega ei ole ikka päris sama jama

variatsioon
08.02.10, 20:14
huvitav mis red bull halba teeb long runis? see on nii awesome jook lihtsalt, ma ei saa ilma :(
tho mingi päris sicko ka pole, üle 2 väikse purgi (250ml) päevas ei joo

joo kõrge kofeiini sisaldusega rohelist teed!

Keiss
08.02.10, 20:20
Ei soovitaks energiajooke ka vaenlasele.

vinney
08.02.10, 20:26
Ma võin pikalt laialt sulle rääkima hakkata mida see long runis halba teeb ja kuidas sa varsti enam midagi teha ei saa tänu sellele ..
(kogesin seda ise ja ei taha elusees tunda enam seda.)
ootan jätku...
teadmiseks siis, et EU riikidest on RB bannitud prantsusmaal ning taanis, see peaks midagi juba ütlema
ootaks natuke lähemalt eestikeelseid põhjendusi, et ala millistest kogustest me räägime, et saada püsivaid tervisekahjustusi jne.

lisaks ootaks kommentaare, kuidas alkoga seis on, sest suhteliselt shokeeriv on vaadata kuidas mõned inimesed siin päevast päeva tarbivad üüratutes kogustes (kanget) alkoholi,
maost vist ei tohiks varsti midagi alles jääda?

antnx
08.02.10, 20:30
http://www.youtube.com/watch?v=xYuIfFvARU0

variatsioon
08.02.10, 20:34
ootan jätku...
teadmiseks siis, et EU riikidest on RB bannitud prantsusmaal ning taanis, see peaks midagi juba ütlema
ootaks natuke lähemalt eestikeelseid põhjendusi, et ala millistest kogustest me räägime, et saada püsivaid tervisekahjustusi jne.

lisaks ootaks kommentaare, kuidas alkoga seis on, sest suhteliselt shokeeriv on vaadata kuidas mõned inimesed siin päevast päeva tarbivad üüratutes kogustes (kanget) alkoholi,
maost vist ei tohiks varsti midagi alles jääda?

RB topelt viinaga on mu lemmik koks :D

eddi
08.02.10, 20:41
RB topelt viinaga on mu lemmik koks :D


sicko :D RB viinaga on ülihalb tervisele.
tean, et energiajoogid on halvad, aga siiski vahetevahel tarbin neid, aga ainult siis, kui tean, et saan näiteks 4-5h pärast puhata/magada. sest ega see energiajook ise suurt midagi juurde ei anna, võtabki just su enda keha energiavarudest.

mkva
08.02.10, 20:46
Niisiis: Energiajoogid=total damage!
Räägin siis enda kogemusest.

Mingi paar aastat tagasi avastasin sellise energiajoogi nagu 'Hustler' (purgis) See ei olnud see sama mis see pudeli Hustler vaid too oli ikka palju parem ja maitsvam; (lol. tagantjärgi mõtlen ikka, et hea oli) Igatahes ma sain sellest kiire sõltuvuse tänu selle maitsele. Selveris müüdi seda tollal mingi 5eeki purk, seega alati kui laadapäevad tulid ja neid sisse toodi siis ma ostsin mingi 5-6kasti(kastis 24 purki)

Kuna mul oli seda alati nüüd käepärast võtta siis ma jõin seda koguaeg. Hommikul tuumapohmaga ärgates oli see parim ravi. Hommikusööki sõin siis jõin seda kõrvale. Lõunal käisin siis ikka peale seda jõin kohe 2 purki autos ära (obv oli mul auto ka täis neid laaditud.) Koguaeg jõin. Joogijanu tuli siis jõin. Öösel sõpradega ringi trippides jõin,jõin,jõin.

Mingist hetkest see enam mulle energiat ei andnud absoluutselt. Lihtsalt jook oli. Ma muutusin täiesti immunseks selle koffeiini vastu. (btw see oli nö 'high' koffeiini sisaldusega veel, nii oli seal kirjas.)

Kuna ma sel aial tarbisin ka korralikult alkot siis see sama energiajook oli alati kõrval. Ma nö üritasin siis ennast võimalikult kaua üleval hoida või vastu pidada või mis iganes sitta.
Kõige hullem oli see, et ma tabrisin ohtralt 40kraadist+energiajook, mis südamele on suht surm mitte long runis vaid suht koheselt.

Vähe siis sellest, et vastupidiselt sellele, et ma otsisin sealt purgist energiat, see hoopis hakkas imema energiat. Jaks kadus ja midagi tehes hakkasin kiiretsi nö ära vajuma.

Nüüd tuleb worst part ever mida ma tunda sain. See juhtus siis, kui mul kõht ütles ülesse. Mul hakkasid ulmelised kõhuvalud pihta. Ma ei saanud midagi süüa, sest midagi lihtsalt ei läinud alla ja OI millised räiged MAOMAHLAD mul üles kerkisid, mis ma võin teile garanteerida, et on üks hullemaid asju mis olla saab. Vähe sellest, et see on nii valus ja rõve, see veel kõrvetab ,sitta kanti.

Ma ei tea ma ei viitsi rohkem kirjutada. Üldiselt ma loobusin sellest joogist, sest mu tervis ja enesetunne muutusid päevast päeva sitemaks ja kui ma nii oleks edasi jätkand siis ma tõesti ei tea mis oleks saanud.

Ja mul kulus oma.. noo mingi 3 kuud vast, et kõht korda saada. (st, et u 3 kuud ma vaevlesin iga päev kõhuvaludes.)

Nii, et natuke mõtlemist.

RudiTurbo
08.02.10, 20:51
Kui on tarka juttu rääkida energiajookide kohta, siis obv rääkige välja, äkki suudate mind ka ära hirmutada! ;D

Ei joo küll ülitihti, aga siiski olen juba öelnud, et ma ei tarbi neid enam eriti, kuid siiski siin ja seal jälle satun leidma põhjuseid, et üx RB või Starter vms sisse tõmmata, suht semi-sõltuvus ;D

Edit: Thx mkva :)

Pahvak
08.02.10, 20:57
Sõber võitis kunagi 48 purki energijajooki ja me jõime terve öö viinakokse, hommikul olid mul paar tundi hingamisraskused. Aga ilmselt ma ei talu kofeiini, sest 400ml keskmise kangusega kohvist on mul mitu korda sama asi olnud - hingamisraskused, külm higi, kätevärin ja ärevushood. Enam ma kohvi ei tarbi ja süda on mul kontrollitud (korras).

Minule isiklikult mõjub energiajoogist kõvasti paremini yerba mate tee, mille kõrvalmõjud (kui üldse) on kõvasti leebemad. Eesti teepoodides on see mate natukene jama imo, netist saab õiget kraami (legaalne obv).

pastilaa
08.02.10, 20:59
Kohv on solk! See moto on mind läbi elu saatnud :-X.

Sass
08.02.10, 20:59
ma ei tea ma l6petasin viimasel ajal 2ra kuna raha polnud.. aga minul oli sellega nagu kanep esimest korda t6mbad ei tee sittagi... kuid mingi aeg hakkas juba unele, kui enam ei grindinud oli ikka koolist tulles vaja sisse t6mmatamingi 2 purki red bulli ja olin niisama kodus. Lõppes asi niimodi, et tsüklid hakkasid olema niimodi et 7mest hommikul üles ja 2 öösel magama iga päev.. lõpuks oli keha kurnatud luhtsalt füüsiliselt. Aga praegu oleks isu kyll j2lle:D

KristjanLaas
08.02.10, 20:59
Sõber võitis kunagi 48 purki energijajooki ja me jõime terve öö viinakokse, hommikul olid mul paar tundi hingamisraskused. Aga ilmselt ma ei talu kofeiini, sest 400ml keskmise kangusega kohvist on mul mitu korda sama asi olnud - hingamisraskused, külm higi, kätevärin ja ärevushood. Enam ma kohvi ei tarbi ja süda on mul kontrollitud (korras).

Minule isiklikult mõjub energiajoogist kõvasti paremini yerba mate tee, mille kõrvalmõjud (kui üldse) on kõvasti leebemad. Eesti teepoodides on see mate natukene jama imo, netist saab õiget kraami (legaalne obv).

Mate on ikka super küll jah.
Endale ka Eesti omad üldse ei meeldi, mul saadab tuttav argentinast iga natukese aja tagant.

Pahvak
08.02.10, 21:05
Mate on ikka super küll jah.
Endale ka Eesti omad üldse ei meeldi, mul saadab tuttav argentinast iga natukese aja tagant.


Pealegi on Eestis selle kilo ca 400.-. Netist sain miski 100.-

Tarq666
08.02.10, 21:05
Energiajoogid rikkusid mu hambaid sedasi, et ma lausa tundisn, et lagundava toimega ;D Aga olen sõltalane, tarbin mitu korda vähem kui minevikus aga ikka tarbin. Näiteks hetkel laual ka Dynamit Juice, krt mul ju tööl öövahetused ka. Hea maitsega jook ja hoiab üleval. Sõltlane...

variatsioon
08.02.10, 21:17
Mate on ikka super küll jah.
Endale ka Eesti omad üldse ei meeldi, mul saadab tuttav argentinast iga natukese aja tagant.

+1

Codecci
08.02.10, 21:24
Niisiis: Energiajoogid=total damage!
Räägin siis enda kogemusest.

Mingi paar aastat tagasi avastasin sellise energiajoogi nagu 'Hustler' (purgis) See ei olnud see sama mis see pudeli Hustler vaid too oli ikka palju parem ja maitsvam; (lol. tagantjärgi mõtlen ikka, et hea oli) Igatahes ma sain sellest kiire sõltuvuse tänu selle maitsele. Selveris müüdi seda tollal mingi 5eeki purk, seega alati kui laadapäevad tulid ja neid sisse toodi siis ma ostsin mingi 5-6kasti(kastis 24 purki)

Kuna mul oli seda alati nüüd käepärast võtta siis ma jõin seda koguaeg. Hommikul tuumapohmaga ärgates oli see parim ravi. Hommikusööki sõin siis jõin seda kõrvale. Lõunal käisin siis ikka peale seda jõin kohe 2 purki autos ära (obv oli mul auto ka täis neid laaditud.) Koguaeg jõin. Joogijanu tuli siis jõin. Öösel sõpradega ringi trippides jõin,jõin,jõin.

Mingist hetkest see enam mulle energiat ei andnud absoluutselt. Lihtsalt jook oli. Ma muutusin täiesti immunseks selle koffeiini vastu. (btw see oli nö 'high' koffeiini sisaldusega veel, nii oli seal kirjas.)

Kuna ma sel aial tarbisin ka korralikult alkot siis see sama energiajook oli alati kõrval. Ma nö üritasin siis ennast võimalikult kaua üleval hoida või vastu pidada või mis iganes sitta.
Kõige hullem oli see, et ma tabrisin ohtralt 40kraadist+energiajook, mis südamele on suht surm mitte long runis vaid suht koheselt.

Vähe siis sellest, et vastupidiselt sellele, et ma otsisin sealt purgist energiat, see hoopis hakkas imema energiat. Jaks kadus ja midagi tehes hakkasin kiiretsi nö ära vajuma.

Nüüd tuleb worst part ever mida ma tunda sain. See juhtus siis, kui mul kõht ütles ülesse. Mul hakkasid ulmelised kõhuvalud pihta. Ma ei saanud midagi süüa, sest midagi lihtsalt ei läinud alla ja OI millised räiged MAOMAHLAD mul üles kerkisid, mis ma võin teile garanteerida, et on üks hullemaid asju mis olla saab. Vähe sellest, et see on nii valus ja rõve, see veel kõrvetab ,sitta kanti.

Ma ei tea ma ei viitsi rohkem kirjutada. Üldiselt ma loobusin sellest joogist, sest mu tervis ja enesetunne muutusid päevast päeva sitemaks ja kui ma nii oleks edasi jätkand siis ma tõesti ei tea mis oleks saanud.

Ja mul kulus oma.. noo mingi 3 kuud vast, et kõht korda saada. (st, et u 3 kuud ma vaevlesin iga päev kõhuvaludes.)

Nii, et natuke mõtlemist.


no kui loomamoodi juua siis hakkab kõik tervisele... isegi vee kätte võib ära surra

kui inimene A joob iga päev 0.5L Red Bulli ja kunagi pidu ei pane, inimene B ei joo kunagi energiajooke, aga nädalas korra teeb korraliku möllu aga kunagi energiajooke ei joo, kumb elab tervislikumalt?

andu_andu
08.02.10, 21:25
no kui loomamoodi juua siis hakkab kõik tervisele... isegi vee kätte võib ära surra

kui inimene A joob iga päev 0.5L Red Bulli ja kunagi pidu ei pane, inimene B ei joo kunagi energiajooke, aga nädalas korra teeb korraliku möllu aga kunagi energiajooke ei joo, kumb elab tervislikumalt?


viimane def.

variatsioon
08.02.10, 21:25
no kui loomamoodi juua siis hakkab kõik tervisele... isegi vee kätte võib ära surra

kui inimene A joob iga päev 0.5L Red Bulli ja kunagi pidu ei pane, inimene B ei joo kunagi energiajooke, aga nädalas korra teeb korraliku möllu aga kunagi energiajooke ei joo, kumb elab tervislikumalt?

möllu vend kui ta druge ei tarvita.

ranka
08.02.10, 21:33
Tean, et osad ei viitsi kõige alafoorumeid lugeda aga seda teemat peab iga kastuaja lugema! Foorumi uuendused on tulemas neljapäeva öösel vastu reede hommikut ja peale uuendusi enam vana parooliga sisse ei saa. SEE ON ÜLITÄHTIS SEDA MA ENNUSTAN VÄGA SUURT KAEBUSTE HULKA TEEMAL, ET VANA PAROOL EI FUNKA! :)

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,3478.0.html

ranka
08.02.10, 21:35
no kui loomamoodi juua siis hakkab kõik tervisele... isegi vee kätte võib ära surra

kui inimene A joob iga päev 0.5L Red Bulli ja kunagi pidu ei pane, inimene B ei joo kunagi energiajooke, aga nädalas korra teeb korraliku möllu aga kunagi energiajooke ei joo, kumb elab tervislikumalt?


Vastus: Mitte kumbki ei ela tervislikumalt vaid üks neist elab vähem ebatervislikult kui teine või siis üks kahjustab oma tervist vähem, kui teine,

Ise pakun, et see, kes ühe korraliku möllu teeb kahjustab oma tervist tunduvalt vähem, kui see kes tarbib 0.5l Red Bulli päevas. Olen selles päris kindel, sest 0.5L Red Bulli IGA PÄEV on ülemõistuse kogus.

Ma pigem esitaks küsimuse nii, et kui üks joob 0.5L Red Bulli ja Teine 3 õlli iga päev + NV-l teeb kõva kräu siis kumb kahjustab oma tervist rohkem.

mkva
08.02.10, 21:37
mõlemad deedmanid siis :D

zyxxx
08.02.10, 21:38
Miks ei tarbi energiajoogi müügiga tegelevad inimesed ise seda jooki? Vastuse võib ära arvata igaüks. Ei ole olemas nii tugevat tervist, mis sellele regulaarselt ja pikaajaliselt vastu peaks.

KristjanLaas
08.02.10, 21:38
Vastus: Mitte kumbki ei ela tervislikumalt vaid üks neist elab vähem ebatervislikult kui teine või siis üks kahjustab oma tervist vähem, kui teine,

Ise pakun, et see, kes ühe korraliku möllu teeb kahjustab oma tervist tunduvalt vähem, kui see kes tarbib 0.5l Red Bulli päevas. Olen selles päris kindel, sest 0.5L Red Bulli IGA PÄEV on ülemõistuse kogus.

Ma pigem esitaks küsimuse nii, et kui üks joob 0.5L Red Bulli ja Teine 3 õlli iga päev + NV-l teeb kõva kräu siis kumb kahjustab oma tervist rohkem.

Ei tea, pakuks, et üks läheks peale kolmandat õllet ikka poodi juurde ostma ja siis ärkab seal platel.

Codecci
08.02.10, 21:41
Miks ei tarbi energiajoogi müügiga tegelevad inimesed ise seda jooki? Vastuse võib ära arvata igaüks. Ei ole olemas nii tugevat tervist, mis sellele regulaarselt ja pikaajaliselt vastu peaks.

kust tead et ei tarbi

Fabulous
08.02.10, 21:41
Krt...ma ei tea mis ime-skilli pocket JJ mängimine nõuab, aga ma olen selle käega viimasel ajal 90% pottidest kaotanud...

eddi
08.02.10, 21:43
Krt...ma ei tea mis ime-skilli pocket JJ mängimine nõuab, aga ma olen selle käega viimasel ajal 90% pottidest kaotanud...

sama siin. tegelt JJ on üleväärtustatud käsi. ma võrdlen nüüd seda kätt näiteks samaväärseks kui 99

zyxxx
08.02.10, 21:43
kust tead et ei tarbi

Tunnen mõndasid.

Codecci
08.02.10, 21:43
sama siin. tegelt JJ on üleväärtustatud käsi. ma võrdlen nüüd seda kätt näiteks samaväärseks kui 99

wat, HU-s nuts ju

ranka
08.02.10, 21:44
Mul midagi vererõhuga perses või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem. Kui olete poppersit kunagi teinud mitu päeva jutti siis popperis pohmakatel süda täpselt samamoodi puperdab, kui tarbida üks energijajook. See on minu jaoks piisav tõestus, et energiajook süütu asi ei ole. Enne pidu üks pudel kahe peale sisse lasta või viinaga üks energiajook lasta on täiesti OK aga lihtsalt arvuti taga passides red bulli imeda kui titt lutipudelit on minu jaoks täiesti mõeldamatu.

Aga terviseid, maitseid, mõtteid on erinevaid - osad ei söö liha, osad ei joo vett, osad ei käi jala -- tehke seda, mida tahate peaasi ,et endal hea on :)

eddi
08.02.10, 21:45
wat, HU-s nuts ju

HU's muidugi :D ma mõtlesin siin näiteks MTT'si jne

Codecci
08.02.10, 21:46
Mul midagi vererõhuga pe**es või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem. Kui olete poppersit kunagi teinud mitu päeva jutti siis popperis pohmakatel süda täpselt samamoodi puperdab, kui tarbida üks energijajook. See on minu jaoks piisav tõestus, et energiajook süütu asi ei ole. Enne pidu üks pudel kahe peale sisse lasta või viinaga üks energiajook lasta on täiesti OK aga lihtsalt arvuti taga passides red bulli imeda kui titt lutipudelit on minu jaoks täiesti mõeldamatu.

Aga terviseid, maitseid, mõtteid on erinevaid - osad ei söö liha, osad ei joo vett, osad ei käi jala -- tehke seda, mida tahate peaasi ,et endal hea on :)


Pole tähele pannud, et tervisele hakkab, aga 1 halba asja Red Bull teeb minu puhul - keerab magamisgraafiku p*rse. Ei taha tegelt tarvitada ja niisama lambist ei võta ka, aga sessi 3x parem alustada kui ühe Red Bulli sisse libistan :/

hotcocacola
08.02.10, 21:47
energijajooki ma ei joo juba pikemat aega...sellessuhtes et väga väga harva :). SEe hoiab mind erksana, aga süda hakkab kohe puperdama...seega ei hakka oma ajusid nussima :D. Külm cocacola on nuts..kasvõi viina, rummi vms :D mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

vennike
08.02.10, 21:49
Kohv on solk! See moto on mind läbi elu saatnud :-X.


leveldad jälle ? kohvil ja kohvil on päris väike vahe.. starbucksi vastu ikka ei saa miski, krt ma olen sinna vist rohkem raha jätnud kui kasiinosse :D:D

vapsik
08.02.10, 21:51
Ise ei mäletagi, millal viimati kohvi jõin. Eelmine aasta igastahes mitte.

vennike
08.02.10, 21:52
mul paar aastat tagasi viskas RB+viin (ulmekogus oli ka suht öö jooksul) mingi julma allergia üles, mingi nädal aega olin julmas palavikus ja ülekere pisikesi punaseid punne täis :D päris mitu aega ei julgenud juua.

korralik kohvi >>> RB

Codeccil peaks bankroll lubama küll korralikku Jura masinat ja ube, mis maksavad 400eeku kilo. Lonksu saad siis ei taha kuuldagi red bullist midagi.

Fabulous
08.02.10, 21:53
energijajooki ma ei joo juba pikemat aega...sellessuhtes et väga väga harva :). SEe hoiab mind erksana, aga süda hakkab kohe puperdama...seega ei hakka oma ajusid nussima :D. Külm cocacola on nuts..kasvõi viina, rummi vms :D mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


Kui juba coca ja rummi peale jutt läks, siis kas keegi oskab kommenteerida, milline on vahe kokkumiksitud puhtal rummil ja cocal ning nendel ~6% vol rummikoksidel , mis poes purgina müüakse ( Jack Daniels näiteks )?

hotcocacola
08.02.10, 21:57
kunagi ostsin (et testida) neid koxe:
rummikox
viinakox

FUUUUUUUUUUUUUUUUUU need mõlemad olid ikka konkreetselt sitad...ma pole midagi ni rõvedat veel joonud :S. Ära mitte kunagi osta! Kui tahad osta, siis soeta midagi eestimaist...nt liviko vist teeb carriba colat...see on suht joodav, aga obv, et see maru lahja ning 0,25ml pudelis :)

Fabulous
08.02.10, 21:59
kunagi ostsin (et testida) neid koxe:
rummikox
viinakox

FUUUUUUUUUUUUUUUUUU need mõlemad olid ikka konkreetselt sitad...ma pole midagi ni rõvedat veel joonud :S. Ära mitte kunagi osta! Kui tahad osta, siis soeta midagi eestimaist...nt liviko vist teeb carriba colat...see on suht joodav, aga obv, et see maru lahja ning 0,25ml pudelis :)


Ning unustasid mainida, et 6pack on 400EEKi vist ( kui ikka sama asja silmas pean ).

Oliverk
08.02.10, 22:03
Ning unustasid mainida, et 6pack on 400EEKi vist ( kui ikka sama asja silmas pean ).

Nii kallis küll pole. Sama 17-25 kr pudel imo.

PokerDevil
08.02.10, 22:07
Codeccil peaks bankroll lubama küll korralikku Jura masinat ja ube, mis maksavad 400eeku kilo. Lonksu saad siis ei taha kuuldagi red bullist midagi.


Jura masinate tehtud kohv on nuts! :)

variatsioon
08.02.10, 22:11
Krt...ma ei tea mis ime-skilli pocket JJ mängimine nõuab, aga ma olen selle käega viimasel ajal 90% pottidest kaotanud...

mängi samamoodi nagu sa mängid TT/99..

Fabulous
08.02.10, 22:13
mängi samamoodi nagu sa mängid TT/99..


Probleem ongi selles, et ma lähengi selle käega setminema tavaliselt, aga ei tule seda kolmikut ära no :D

andu_andu
08.02.10, 22:19
2,5 teelusikat kohvi tassi põhja ja 2 tl suhkrut ka - iga hommik

blah
08.02.10, 22:27
Mul midagi vererõhuga pe**es või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem. Kui olete poppersit kunagi teinud mitu päeva jutti siis popperis pohmakatel süda täpselt samamoodi puperdab, kui tarbida üks energijajook. See on minu jaoks piisav tõestus, et energiajook süütu asi ei ole. Enne pidu üks pudel kahe peale sisse lasta või viinaga üks energiajook lasta on täiesti OK aga lihtsalt arvuti taga passides red bulli imeda kui titt lutipudelit on minu jaoks täiesti mõeldamatu.

Aga terviseid, maitseid, mõtteid on erinevaid - osad ei söö liha, osad ei joo vett, osad ei käi jala -- tehke seda, mida tahate peaasi ,et endal hea on :)



mul täpselt sama kohvi/energiajoogiga aga süda ja vererõhk on korras. seega ei joo midagi

paradigmlost
08.02.10, 22:30
ma olen nüüd mõnda aega joond 0,5l Dynamiit Juice´i päevas.... (kofeiini on selles 30mg/100ml, Red Bullis on 32mg/100ml), sest maitse on hea ja keskendumisele annab palju juurde, red bulli ostaks siis kui see oleks palju odavam. Kuigi tegelikult eriti ei mõju enam ergastavalt, rohkem harjumuse asi sessi alustada dynamiidiga või nii(mäletan kui hästi mõjusid elu esimesd energiajoogid). Ja ma leian, et ei ole siiski eriti kahjulik. Kohvi tarbin nüüdseks ka pmst igapäev. 1-3 0,33l klaasitäit. Minu arvates paljud siit alahindavad alkoholi kahjulikust, kord nädalas nina mutta tõmbamine on ikka päris kahjulik imo ja päevas 0,5l RB-d pole eriti kahjulik, samuti 1,5l õlut päevas on peaaegu normi (1l) lähedane- mõjub kehakaalule vast aint see viimane. Samas mul pole millegagi oma arvamust tõestada.

pastilaa
08.02.10, 22:33
leveldad jälle ? kohvil ja kohvil on päris väike vahe.. starbucksi vastu ikka ei saa miski, krt ma olen sinna vist rohkem raha jätnud kui kasiinosse :D:D



Ei levelda. Viimati jõin lasteaias viljakohvi "Kodu". See oli veel talutav vast, aga õige kohvi lõhn ja kõikvõimalikud kohvi maiustused jms teevad südame pahaks igatahes. Naisele olen muidugi nii espressomasina kui roostevaba presskannu muretsenud :P.

rohelinekonn
08.02.10, 22:36
hommikul topelt espresso ja siis kui miskit kuuma jooki ülejäänud päeva jooksul tahan siis joon teed.
Red bulle ja teisi samasuguseid ei tarbi üldse.

Maheaatom
08.02.10, 22:46
Mul midagi vererõhuga pe**es või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem.

Tavaline organismi reaktsioon, pole sinu vanuses südamega mingit pistmist.
Aga üldiselt edu teile, kes ohjeldamatult energiajooke sisse kallavad. Iseäranis koos alkoholiga ;)

Oliverk
08.02.10, 22:50
Obv et lemmik rüübe oli millalgi viin energiajoogiga. Paar korda üle ka manustand seda. Põmst mulle mõjund nii, et saad laksust kaineks kui mingi hulga kokse olen joond ja pea hakkab valutama ja süda veits puperdama. Õnneks avastasin nüüd Ginni/tooniku/spritega ja see peaks natuke tervisesõbralikum asi olema ja seda energiajura enam sisse ei kalla.

variatsioon
08.02.10, 23:01
Probleem ongi selles, et ma lähengi selle käega setminema tavaliselt, aga ei tule seda kolmikut ära no :D

no kolis siis primast nahhui -.-

Fabulous
08.02.10, 23:04
no kolis siis primast nahhui -.-


Ma olen rohkem Starsi mees :)

pilme10
08.02.10, 23:36
http://www.liveleak.com/view?i=412_1265293123

;D ;D

andu_andu
08.02.10, 23:48
http://www.liveleak.com/view?i=412_1265293123

;D ;D


hilarious :D

variatsioon
08.02.10, 23:52
kui kaua tavaliselt krisost raamatud tartu tulevad?

hotcocacola
08.02.10, 23:54
kui kaua tavaliselt krisost raamatud tartu tulevad?


kuni 2näd

variatsioon
08.02.10, 23:56
kuni 2näd

kas ma peaksin muretsema kui eelmisel aastal(31/12) tellitud raamat ei ole kohale jõudnud?

ty!

hotcocacola
09.02.10, 00:11
hmm...vot ei tea, maybe mõni raamat tuleb kauem :D.
saada kiri neile, et mida ***** te toodate :D?

-andres-
09.02.10, 00:37
http://www.liveleak.com/view?i=412_1265293123

;D ;D

See vend, kes sellist asja filmib, tundub solid. :/

K2snakas
09.02.10, 01:20
mis värk nende blogide/päevikutega on, et paljud omale järsku limiidi sulgudesse ette pannud?

variatsioon
09.02.10, 01:34
mis värk nende blogide/päevikutega on, et paljud omale järsku limiidi sulgudesse ette pannud?

uus hasartmänguseadus

K2snakas
09.02.10, 01:42
uus hasartmänguseadus


lol nojah:D jätab külmaks mind see seadus..

Dogers
09.02.10, 01:48
;D

miksnii
09.02.10, 02:18
Absoluutselt kõigil inimestel siin foorumis on mingi sõltuvus...hasart...kohvi....suits...vms.
mina näiteks ei suuda ühtegi hommikut ilma kohvi ja suitsuta alustada...aga vähemalt proovin seda muuta.

qjet
09.02.10, 04:18
persse, kui hea on öösel üleval olla ja päeval magada. öö kuidagi mõnus rahulik.

Tarq666
09.02.10, 04:25
Mul oleks ka hea rahulik kui üks vaimuhaige läheduses ei istuks. :-X

Keiss
09.02.10, 04:41
Energiajoogid rikkusid mu hambaid sedasi, et ma lausa tundisn, et lagundava toimega ;D Aga olen sõltalane, tarbin mitu korda vähem kui minevikus aga ikka tarbin. Näiteks hetkel laual ka Dynamit Juice, krt mul ju tööl öövahetused ka. Hea maitsega jook ja hoiab üleval. Sõltlane...


http://www.youtube.com/watch?v=IeSyKwep2j0

Rage
09.02.10, 08:22
mis värk nende blogide/päevikutega on, et paljud omale järsku limiidi sulgudesse ette pannud?




mhm.. mõtlesin sellist värki.. et pokkeripäevikute teemas.. võiks miski kohustuse vms teha.. et pokkeripäeviku pealkirjas vms oleks kirjas ka limiit mida keegi mängib.. hea oleks vaadata selle järgi... ma kahjuks juba üsna pepsiks muutunud.. ei jaksa neid NL2-NL10 grinderite käsi ja graafikuid vaadata...




+6max, FR jne ka teema pealkirja




hea idee, see võix kirjas olla kyll :)
ise muutsin enda päeviku nime

K2snakas
09.02.10, 08:57
ty rage, srry et kogu teemat läbi ei lappanud:)

Kris
09.02.10, 09:38
http://www.youtube.com/watch?v=Eq2nLzywhck&feature=PlayList&p=FAF100FEE32FAFCB&index=0

Rage
09.02.10, 11:02
kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...

mkva
09.02.10, 11:04
kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...


Aga tee teema ja siis igaüks saab poetada killukest infot mida teab..

kollane
09.02.10, 11:10
kuulge... keegi kes teab veidi rohkem ja täpsemalt Olympicu avatava netipokkerisaidi kohta võiks ikkagi Netipokkeri alamteemasse vastava topicu teha.. hetkel pole kuskil sellega seoses arutada küsimusi, sest kui väga me Karu käpale vastu ka ei oleks... siis ma vähemalt tahaks live turnade satikaid seal mängida... ehk uuriks kas ja millise rakeback saidi kaudu sinna tasuks acc teha jne...


sain kutse testima seda aga pole 21 ja ei viitsi valeandmeid panna sinna

miksnii
09.02.10, 11:18
persse, kui hea on öösel üleval olla ja päeval magada. öö kuidagi mõnus rahulik.


Nõustun täielikult, viimased 1,5 aastat juba päevase magamisega.

Dogers
09.02.10, 11:34
Kus Tartus odav diagnostika on?

Pahvak
09.02.10, 12:12
Lugesin 2p2 CotW, mis räägib HUDist ja no wtf kui palju state mõni mees võib kasutada. Üks read on parem kui tuhat stati.
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/cotw-configuring-our-hud-stats-699669/

antnx
09.02.10, 13:48
krt sain parkimistrahvi 480 ja kirjas oli, et parkimisaeg pole üheselt mõistetav. WTF?

teerajaja
09.02.10, 13:57
Kuidas olympicus tavaliselt on teisipäeviti turniiril, kohad täituvad ennem algust või annab veel mingi kuni tund aega varem regada ?

vsiu100
09.02.10, 14:34
Kuidas olympicus tavaliselt on teisipäeviti turniiril, kohad täituvad ennem algust või annab veel mingi kuni tund aega varem regada ?


1h enne saad vast ikka regada.
aga teisip. on tavaliselt 50 kohta täis (st. et waiting listist saab ka sisse 3-4 nägu ikka).
ma soovitaks alati, kui on plaan mängida turniiri(ükskõik, mis päeval), pilet varem ära osta, sest:
*siis ei jää mängimata, kui juhtud 10-15 min hiljaks jääma ja enam regada ei peaks saama
*mida varem ja rohkem on inimesi netis nimekirjas üleval, seda suurem on osalejate arv turniiril. paljud vaatavad netist, et "täna on vähe mängijaid, ei viici minna" või "krt, juba 32/50 reganut, peaks ka ruttu pileti ära ostma/laskma osta". mida rohkem mängijaid, seda huvitavam mängida ja suurem prizepool. kus on, tuleb juurde.

Rage
09.02.10, 14:42
krt sain parkimistrahvi 480 ja kirjas oli, et parkimisaeg pole üheselt mõistetav. WTF?
http://www.postimees.ee/?id=219837

ranka
09.02.10, 14:44
Kaua PS Live turniir tavaliselt kestab?

vsiu100
09.02.10, 14:56
Kaua PS Live turniir tavaliselt kestab?


on lõppenud kl 3.00 ja ka 5.00, seega koos pausidega 8-10h

yolpa
09.02.10, 15:30
Kus Tartus odav diagnostika on?

mõttetu on diagnossi viia, vii mõne kohaliku seppa juurde kes on 300 astat autosi teinud ja teeb sulle väga odavalt selle ära ilma masinateta.

kollane
09.02.10, 15:32
see oli ka päris huvitav dok film
vana hitman siis mafiale kuangi olnud
http://www.youtube.com/watch?v=xopaCQB4XM0&feature=related

Kris
09.02.10, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=YV0NjBqjxt0

Toots_x
09.02.10, 15:44
Naiss.

vsiu100
09.02.10, 15:51
"ja ma lähen all in" - :D
ma arvan, et andres hakkab päris palju seda lauset nüüd lives kuulma.
nagu imre "kogemused on tähtsad" :D

ranka
09.02.10, 16:14
Närvi ajab juba. Iga nädal ostan 2-3 paari sokke ja peale pesu alati igast paarist üks sokk alles.

Marek K.
09.02.10, 16:15
kyllaltki standartne lugu

Codecci
09.02.10, 16:28
Närvi ajab juba. Iga nädal ostan 2-3 paari sokke ja peale pesu alati igast paarist üks sokk alles.

Osta identseid sokipaare siis seda probleemi pole.

Godspeed_EJ
09.02.10, 16:40
http://www.youtube.com/watch?v=u9X3h-avdFE&feature=related

nummar
09.02.10, 16:45
irw :D

Rigged
09.02.10, 16:51
Osta identseid sokipaare siis seda probleemi pole.

this

teerajaja
09.02.10, 16:57
1h enne saad vast ikka regada.
aga teisip. on tavaliselt 50 kohta täis (st. et waiting listist saab ka sisse 3-4 nägu ikka).
ma soovitaks alati, kui on plaan mängida turniiri(ükskõik, mis päeval), pilet varem ära osta, sest:
*siis ei jää mängimata, kui juhtud 10-15 min hiljaks jääma ja enam regada ei peaks saama
*mida varem ja rohkem on inimesi netis nimekirjas üleval, seda suurem on osalejate arv turniiril. paljud vaatavad netist, et "täna on vähe mängijaid, ei viici minna" või "krt, juba 32/50 reganut, peaks ka ruttu pileti ära ostma/laskma osta". mida rohkem mängijaid, seda huvitavam mängida ja suurem prizepool. kus on, tuleb juurde.


Eks olegi mõtekas varem ära osta, aga täna aega nii vähe olnud, hilja üles, trenn ja asjad. Aga astume Rudiga ikka läbi, ehk jõuab veel, hetkel näitab 12 reganut kui see ka muidugi tõele vastab.

teerajaja
09.02.10, 17:00
Närvi ajab juba. Iga nädal ostan 2-3 paari sokke ja peale pesu alati igast paarist üks sokk alles.


Ükskord küsiti seda sama küsimust Contra käest ja tema jõudis a la järeldusele, et pesumasinas sokk kaob teise soki sisse ära, kas ta siis sööb selle või muud moodi.

Kris
09.02.10, 17:04
pangaarvel 11 krooni ja 97 senti

mislinn
09.02.10, 17:04
http://www.youtube.com/watch?v=u9X3h-avdFE&feature=related


Parim :D

Lahekutt
09.02.10, 17:11
pangaarvel 11 krooni ja 97 senti

http://www.hahastop.com/pictures/Not_Even.jpg

KristjanLaas
09.02.10, 17:13
pangaarvel 11 krooni ja 97 senti


pluss karmavõlad

Rigged
09.02.10, 17:30
pangaarvel 11 krooni ja 97 senti


http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/07/funny-pictures-poker-cat-thinks-you-are-bluffing.jpg

Stewie
09.02.10, 17:31
Ma tean, et siin foorumis oli teema, kus olid lingid turniirikellad homegame jaoks, aga ma ei suuda enam leida. ??? Abi

hotcocacola
09.02.10, 17:32
Ma tean, et siin foorumis oli teema, kus olid lingid turniirikellad homegame jaoks, aga ma ei suuda enam leida. ??? Abi


http://www.pokerroom.com/promos/poker-shop/free-stuff/organizer.html

taavi
09.02.10, 17:33
Ma tean, et siin foorumis oli teema, kus olid lingid turniirikellad homegame jaoks, aga ma ei suuda enam leida. ??? Abi

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2577.0.html

Tarq666
09.02.10, 17:56
Palju õnne - olete saanud esimese võidu Olympic-Online'is! Loosiõnn valis teid nende väheste hulka, kes saavad veel enne ametlikku avamist proovida Eesti esimest legaalset internetikasiinot ja pokkerituba Olympic-Online.

Kuna mängukeskkond pole laiemale avalikkusele veel avatud, saad Sa oma eelisõigust kasutada, konto registreerida ja Olympic-Online’i tarkvara alla laadida aadressilt www.olympic-online.com, sisestades kasutajanime ja parooli.
;)

variatsioon
09.02.10, 17:59
hehee.. jääd rakebackist ilma :)

timukasr
09.02.10, 17:59
Palju õnne - olete saanud esimese võidu Olympic-Online'is! Loosiõnn valis teid nende väheste hulka, kes saavad veel enne ametlikku avamist proovida Eesti esimest legaalset internetikasiinot ja pokkerituba Olympic-Online.

Kuna mängukeskkond pole laiemale avalikkusele veel avatud, saad Sa oma eelisõigust kasutada, konto registreerida ja Olympic-Online’i tarkvara alla laadida aadressilt www.olympic-online.com, sisestades kasutajanime ja parooli.
;)


Screenshots plx.

mkva
09.02.10, 18:01
HCC näitas kuskil teemas juba neid screene ju ..

variatsioon
09.02.10, 18:03
HCC näitas kuskil teemas juba neid screene ju ..

PN vist

kollane
09.02.10, 18:04
Palju õnne - olete saanud esimese võidu Olympic-Online'is! Loosiõnn valis teid nende väheste hulka, kes saavad veel enne ametlikku avamist proovida Eesti esimest legaalset internetikasiinot ja pokkerituba Olympic-Online.

Kuna mängukeskkond pole laiemale avalikkusele veel avatud, saad Sa oma eelisõigust kasutada, konto registreerida ja Olympic-Online’i tarkvara alla laadida aadressilt www.olympic-online.com, sisestades kasutajanime ja parooli.
;)


mul sama aga ma viiitsi katsetada

vinney
09.02.10, 18:06
sama siin

hotcocacola
09.02.10, 18:09
kuulsin väärt allikast, et alguses ei kavatse olympic affiliatetega koostööd teha jne.... :(


http://img109.imageshack.us/img109/3439/pic4a9dtmp.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/1307/pic7d00tmp.jpg

Provoker
09.02.10, 18:12
head kõdunemist siis talle. Ilma affideta on suht raske saada korralikku playerite baasi taha.

Kris
09.02.10, 18:14
You can go deep sea diving in this watch. This is a serious watch. Congratulations. You are James Bond.

Tarq666
09.02.10, 18:17
Kohe alguses tasuks vast vaid sellepärast liituda, juhul kui ei kavatse edaspidiseks mängima jääda. :spade:


Olympic-Online Opening



Olympic-Online Opening (OOO) toimub online keskonnas

· Turniiri nimi online keskonnas: Olympic-Online Opening

· 28.02.2010 kell 18:00(kohaliku aja järgi e. GTM+2)

· Buy in $50+$0,50

· Freezeout

· Olympic-Online lisab $10 000 auhinnafondile.



Turniirile on võimalik kvalifitseeruda läbi Satelliit turniiride.



Freerollid

1. Turniiri nimi online keskonnas: OOO $10K Added Freeroll

2. Alates 12.02.2010 – 27.02.2010 iga päev kell 18.00;20:00(GTM+2)

3. Turniiri võitjale garanteeritakse pilet põhiturniirile

4. 2-5 koht saavad pileti 22.00(GTM+2) $8+$0,80 algavale satelliit turniirile

5. Max 1000 mängijat

hotcocacola
09.02.10, 18:20
sellest turnast olen ka teadlik...mmm sick! :D
usun, et kohale lendab mingi 50-100 mängijat :P

variatsioon
09.02.10, 18:20
kuulsin väärt allikast, et alguses ei kavatse olympic affiliatetega koostööd teha jne.... :(


http://img109.imageshack.us/img109/3439/pic4a9dtmp.jpg

http://img693.imageshack.us/img693/1307/pic7d00tmp.jpg

rõvedus

Tarq666
09.02.10, 18:23
sellest turnast olen ka teadlik...mmm sick! :D
usun, et kohale lendab mingi 50-100 mängijat :P


Ja freerollidega pilet saada ei tohiks eriline probleem olla ;)


Edit: Uuu kontrolliti andmed ja anti luba ka päris raha peale mängida. Kähku tegutsevad ma vaatan.

timukasr
09.02.10, 18:28
rõvedus


Ratast nad leiutanud ei ole jah.

hoss23
09.02.10, 18:39
vaadake tv3 saagim teeb pulli

variatsioon
09.02.10, 18:44
vaadake tv3 saagim teeb pulli

lol... ma mõtlesin et hommikul 7 ajal ei tule ju mingit normaalset saadet..
ja siis vaatasin kella o_O

hoss23
09.02.10, 18:45
lol... ma mõtlesin et hommikul 7 ajal ei tule ju mingit normaalset saadet..
ja siis vaatasin kella o_O

No sul on küll päris hästi siis selle kellaajaga :D

tdx
09.02.10, 19:37
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/hansapank

why??

Lutzky
09.02.10, 19:40
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/hansapank

why??


rootsi doomswitch

hotcocacola
09.02.10, 19:48
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANgnSBRMBJAc3Kn2fO_-YM43bTYxps03p7ngn1S9-ozW-EaA9aEh-e_ce05IcjLWhW4zDmSNXcL9ToouOf_VNoMAm1T1UIuPW6EIFUC tButE8Gt3DPL6OCpM.jpg

taiki
09.02.10, 19:55
http://www.vbs.tv/watch/the-vice-guide-to-sex/ghetto-doll-brothel

Maybe keegi postitanud juba. See vbs.tv koht on suht nuts imo.

andu_andu
09.02.10, 20:10
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANgnSBRMBJAc3Kn2fO_-YM43bTYxps03p7ngn1S9-ozW-EaA9aEh-e_ce05IcjLWhW4zDmSNXcL9ToouOf_VNoMAm1T1UIuPW6EIFUC tButE8Gt3DPL6OCpM.jpg


rofl, käisin peol eelmine nädal ja üritasin kõikide piltide peal musisuu nägu teha ja oi plinn kui naljakas oli vaadata järgmine päev neid pilte :D:D:D

Sass
09.02.10, 20:50
soliidne triobeti kopeering see olympic

PokerDevil
09.02.10, 21:18
http://www.mypicx.com/uploadimg/1492396349_02092010_1.png

NSIW

blah
09.02.10, 21:23
millal olympicu ruum tuleb siis lõpuks?

blah
09.02.10, 21:30
nvm leidsin

variatsioon
09.02.10, 21:46
miks Topic: Vice Guide to NORTH KOREA & LIBERIA & Sex (Read 130 times)
lukku pandi??

variatsioon
09.02.10, 22:07
its not shopped
http://cdn.static.mpora.com/photo/yZs8TymYvQ_l.jpg

Godspeed_EJ
09.02.10, 22:09
its not shopped
http://cdn.static.mpora.com/photo/yZs8TymYvQ_l.jpg


oled kindel?

variatsioon
09.02.10, 22:16
http://bkkphotographer.files.wordpress.com/2009/11/heinz-tomato-ketchup.jpg?w=333&h=500
lihtsalt võimatu on pudelist ketšupit välja saada..
proovige ja te kahetsete!



oled kindel?


jh

Fabulous
09.02.10, 22:27
http://bkkphotographer.files.wordpress.com/2009/11/heinz-tomato-ketchup.jpg?w=333&h=500
lihtsalt võimatu on pudelist ketšupit välja saada..
proovige ja te kahetsete!


Lööb pudeli puruks ja küll siis saab ( loomulikult võivad sellega kaasneda tahtmatud võõrkehad seedesüsteemis ).

Rage
09.02.10, 22:28
miks sa seda pudelis ostad.. võta sellest plastmassist pudelis.. see on nuts.. ots ei määrdu ja ketshup ise on ka nuts

hotcocacola
09.02.10, 22:29
http://www.youtube.com/watch?v=464RaalKaLs&feature=related


LOL, nuts...olid ajad..

Dogers
09.02.10, 22:38
http://www.mypicx.com/uploadimg/1492396349_02092010_1.png

NSIW

triobet joonistab justtäpselt selliseid graafikuid

blah
09.02.10, 22:57
olympsi netipokker alates 21. vanuselt või 18?

vapsik
09.02.10, 22:57
olympsi netipokker alates 21. vanuselt või 18?


21.

blah
09.02.10, 22:59
wtf, mis alternatiivideks on siis alla 21 vanustele?

Oliverk
09.02.10, 23:00
wtf, mis alternatiivideks on siis alla 21 vanustele?

Vanemaks saada.

vinney
09.02.10, 23:16
TAOTLED EMALT LOA MILLE ALUSEL LISATAKSE SU VANUSELE 9 KUUD.

Rigged
09.02.10, 23:22
TAOTLED EMALT LOA MILLE ALUSEL LISATAKSE SU VANUSELE 9 KUUD.
Kust avaldust saaks?

blah
09.02.10, 23:22
TAOTLED EMALT LOA MILLE ALUSEL LISATAKSE SU VANUSELE 9 KUUD.


huh?

2ssapaar
09.02.10, 23:24
http://www.youtube.com/watch?v=464RaalKaLs&feature=related


LOL, nuts...olid ajad..

lol ma lasen Carmageddon II-te praegugi vahepeal :D

vinney
09.02.10, 23:24
http://www.upload.ee/image/390952/2222.jpg

Oliverk
09.02.10, 23:26
huh?

Logid E-Riiki sisse sealt saad avalduse. Täidate koos ära ja peaks sobima. Olympic aktsepteerib ka.

blah
09.02.10, 23:28
hmm

rohkem kui 9 kuud ei saa? 9 kuud ei tee ka 21 täis mind veel

Oliverk
09.02.10, 23:29
hmm

rohkem kui 9 kuud ei saa? 9 kuud ei tee ka 21 täis mind veel

Kuni 2 a saad juurde võtta.

variatsioon
09.02.10, 23:29
Logid E-Riiki sisse sealt saad avalduse. Täidate koos ära ja peaks sobima. Olympic aktsepteerib ka.

ty.. tegin ära ja täitsa töötab.

veider et selline avaldus olemas on...

Rigged
09.02.10, 23:32
S.t, töötab, kõik on ilus :)

blah
09.02.10, 23:58
olen pool tundi otsinud ja ei leia kuskilt, oskate aidata?

oitarvi
10.02.10, 00:00
olen pool tundi otsinud ja ei leia kuskilt, oskate aidata?


Mõistus tule koju. :D

variatsioon
10.02.10, 00:01
olen pool tundi otsinud ja ei leia kuskilt, oskate aidata?

sa pead enne supporti kirja saatma..

blah
10.02.10, 00:03
saab tehtud

Oliverk
10.02.10, 00:03
peaminister@riik.ee

Saada meil ja küsi wtf toimub. Siis nad enablevad valiku sul.
Üks Andrus poiss juhib seda punkrit seal. Aga neil kõik ei õnnestu alati esimese korraga.

oitarvi
10.02.10, 00:03
sa pead enne supporti kirja saatma..



Täitsa töötab. Proovisin ka ära. Tänks. +1.

zyxxx
10.02.10, 00:12
http://www.youtube.com/watch?v=RY9u0LxIWJk&feature=player_embedded

muruntau
10.02.10, 00:13
ma ka omal ajal tegin avalduse. Siis pidi küll füüsiliselt kohal käima, aga vahet pmst pole, sai suitsu ja alksi juba 15 aastaselt ise legaalselt osta. kasinni vist 19selt kui mälu ei peta.

variatsioon
10.02.10, 00:15
ma ka omal ajal tegin avalduse. Siis pidi küll füüsiliselt kohal käima, aga vahet pmst pole, sai suitsu ja alksi juba 15 aastaselt ise legaalselt osta. kasinni vist 19selt kui mälu ei peta.

nice..
mul tegi üks tuttav samamoodi.. ta oli 17tho


aga ma ikkagi ei saa aru miks selline süsteem üldse olemas on?
kes sellest reaalselt kasu saab?

blah
10.02.10, 00:17
nice..
mul tegi üks tuttav samamoodi.. ta oli 17tho


aga ma ikkagi ei saa aru miks selline süsteem üldse olemas on?
kes sellest reaalselt kasu saab?

ma ka mõtlen ja ei mõista

ootan neilt vastust

LuuK
10.02.10, 00:49
LOL, nuts...olid ajad..

stone cold.

Codecci
10.02.10, 09:01
jup mul ka tehtud, kahju aint, et lives sellega ei saa

Sass
10.02.10, 09:45
mulle öeldi küll et peaks saama lives ka...

Dogers
10.02.10, 09:55
MIIIIKS? miks on selline massleveldamine, nagu wow juba.

Godspeed_EJ
10.02.10, 10:00
õues on külm ja inimestel igav

muruntau
10.02.10, 10:03
keegi seda linnalegendi on kuulnud beebi kohta või? Ta oli ka avalduse teinud ja enne kui ema kõhust välja sai käis juba klubides naisi lantimas. Esialgu on muidugi raske veidi uskuda, aga kui veidi järele mõelda...

kilu6
10.02.10, 11:12
Üks mees paneb hullu:

http://www.pokertableratings.com/top-hold%27em-winners-month/1-2-NL

Pahvak
10.02.10, 11:27
Kas mõne saidi liikluse tipptund on päeval ka?

Rage
10.02.10, 11:28
kusjuures ma olen tähele pannud et FTP's lähevad lauad varem heaks kui starsis.. FTP's on juba miski poole üheteist ajal häid laudu võtta.. starsis alles kesköö paiku..

bounce
10.02.10, 11:30
http://pokerscout.com/

Pahvak
10.02.10, 11:31
See on jama, et õhtul on uni peal juba.



http://pokerscout.com/


Tean seda.

miksnii
10.02.10, 11:41
Mõnituse mõttes sain täna 20....aasta veel :D

PokerDevil
10.02.10, 11:43
õnne.

Rage
10.02.10, 11:45
irw.. lugesin pokerscoutist iPokeri rewievd:


Reader Reviews Of iPoker Network

This network is a joke, dont play here, they will ban you if you win money.

This is the email I got:
If you are not already aware iPoker will be implementing a new policy in the New Year which will categorise players depending upon certain criteria. The new policy will also impose penalties upon card rooms that in essence, have a high proportion of winning players in relation to losing players.

Regrettably therefore, we are being forced to restrict a number of accounts in order to comply with the new policy and to avoid penalisation by iPoker and it grieves me to inform you that we have no option for the time being other than to restrict the cash game stakes at which you can play on Victor Chandler Poker.

We sincerely regret having to take this action and hope that the policy will change in the future so that you may once again enjoy playing cash games at Victor Chandler Poker. In the meantime, please accept our apologies for any inconvenience that this action will cause but know that you can still play in our tournaments and on any other of the Victor Chandler suite of products.

Yours sincerely,

Victor Chandler International

Rage
10.02.10, 12:20
ULME

http://www.youtube.com/watch?v=8pVxNZsTu4o&fmt=18

forell
10.02.10, 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=vyMYMI2tDUk#t=8m02s
Alates kaheksandast minutist

donke ei saa bluffida :(
isildur oleks pidanud peale reraise floatima flopi ja turnis shovema vist, a no see ahv ei oleks niikuinii ära visanud

Rigged
10.02.10, 12:38
Pole pareeeemat asja kui ****

PokerDevil
10.02.10, 13:00
Ja ikkagi. Jesus, kui donk see helmuth on. Fcking naine.

yolpa
10.02.10, 13:59
kas see avalduse kirjutamise jutt vastab tõele või teevad 5 venda jutti sama nalja?

0ttt
10.02.10, 14:00
Loomulikult level ;D

ment52
10.02.10, 15:29
Üks mees paneb hullu:

http://www.pokertableratings.com/top-hold%27em-winners-month/1-2-NL


http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/200beater.jpg

Dogers
10.02.10, 15:37
kas keegi teab, kas triobet on ametlikult teatanud, et kavatseb eesti litsentsi hankida?

blah
10.02.10, 15:46
saada kiri ja küsi kas on turvaline raha hoida ja kas on mingi võimalus rahast ilma jääda kui peaks sulgemiseks minema vms. nii on vähemalt mingigi võimalus sul hiljem legaalsel teel oma raha nõuda kuna väideti et midagi ei juhtu vms

ma ise pole nende sulgemiste ja blokkimistega üldse kursis, keegi viitsib kiire ülevaate anda kuidas/millal "asi" toimuma hakkab.

praegu mul seis selline et ei julgegi väga raha saitidele panna (hetkel seisab starsis ja mõtlen kas peaks välja võtma või ei sest olen 19 ja järsku stars leiab ka mingi vabanduse et raha endale jätta juhul kui peakski mingi blokeerimine tulema? väga ebatõenäoline, aga mida peaks tegema/kus edasi mängima?)

r3o
10.02.10, 15:48
tribet on taotlenud litsentsi

ranka
10.02.10, 15:50
saada kiri ja küsi kas on turvaline raha hoida ja kas on mingi võimalus rahast ilma jääda kui peaks sulgemiseks minema vms. nii on vähemalt mingigi võimalus sul hiljem legaalsel teel oma raha nõuda kuna väideti et midagi ei juhtu vms

ma ise pole nende sulgemiste ja blokkimistega üldse kursis, keegi viitsib kiire ülevaate anda kuidas/millal "asi" toimuma hakkab.

praegu mul seis selline et ei julgegi väga raha saitidele panna (hetkel seisab starsis ja mõtlen kas peaks välja võtma või ei sest olen 19 ja järsku stars leiab ka mingi vabanduse et raha endale jätta juhul kui peakski mingi blokeerimine tulema? väga ebatõenäoline, aga mida peaks tegema/kus edasi mängima?)


Ütleme, et kui tuba teabki, et nad on pankrotiäärel ja nende toas ei ole turvaline raha hoida siis kas sa tõesti arvad, et nad vastavad: "Tere John! Soovitan sul meie ärist rahad välja võtta, kuna meie toas rahade hoidmine on väga suur risk!"??? See sama, kui laps tegi pahandust (näiteks suitsu) ja ema küsib, et tegid suitsu w? Kas siis laps tuleb ja ütleb, et "jah ema tegin!"

Minul on ka TrioBetis rahasid (natsa) ja ma ei vaevugi seda cashoutima kuna ma pean TrioBeti sama usaldusväärseks ettevõtteks kui PokerStars.

Dogers
10.02.10, 15:50
tribet on taotlenud litsentsi


jõudsin ise ka selleni, nüüd jääb vist üle ainult loota, et nad selle ka saavad.

blah
10.02.10, 16:04
Minul on ka TrioBetis rahasid (natsa) ja ma ei vaevugi seda cashoutima kuna ma pean TrioBeti sama usaldusväärseks ettevõtteks kui PokerStars.



asi selles et ma pole 21 ja võimalus on et kui tahan cashoutida pärast ?blokeerimise? realiseerumist siis võidakse keelduda (kes teab). mul praegu tsipa raha ladbrokesis(ka microgaming) ja sinna igatahes läbi SEB enam deposiiti teha ei saanud (ei tea võibolla tegin valesti midagi) mbookersiga sain igatahes. on mul mingi oht sealsest rahast ilma jääda lähitulevikus?

kuidas selle litsentsi taotlemisega on, ma olen kuulnud et mingi server peab eestis asuma?? mille pärast peaks keegi oma serveri tahtma siia tuua mõne mängija pärast? kuidas starsiga lood olema hakkavad?

kuco
10.02.10, 16:06
Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
Tolmu.
Ja tüli algas

Godspeed_EJ
10.02.10, 16:09
Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
Tolmu.
Ja tüli algas


ROFL

Stewie
10.02.10, 16:29
Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.

raidov
10.02.10, 16:33
http://www.upload.ee/image/391501/magic.jpg

Lutzky
10.02.10, 16:33
Tartus mingit privaat- ja/või üldsauna (va Anne, mis on lampi kinni kuigi privaat peaks töötama) oskab keegi soovitada? Hinnaklass keskmine, kvaliteet ebaoluline.

blah
10.02.10, 16:37
Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.



ennem supporti kirja saatmine siia postitamine on kindlasti hea idee! soovitaks veel oodata kuni siin vastuse saad ja siis veidi veel et kindel olla ennem kui supporti kirjutad.

hotcocacola
10.02.10, 16:44
Tartus mingit privaat- ja/või üldsauna (va Anne, mis on lampi kinni kuigi privaat peaks töötama) oskab keegi soovitada? Hinnaklass keskmine, kvaliteet ebaoluline.


mingi aeg sai emajõe ärikeskuse ülemisi ruume rentida (aka pläsku)

ranka
10.02.10, 16:59
Tegin Everestis cashout, aga Player Preferences'is oli muutmata, et raha läheks Moneybookers'isse, vaikimis Cheque, ning praegu näitab et läbi Cheque(tšekk variant????) tuleb raha 4-6 nädalat. Kas on võimalik seda peatada/ümbersuunata.

Tsheki peaksid alati saama tühistada.

yolpa
10.02.10, 17:08
vahi tares on saun, kui pundiga terve maja võtta, ei tule üldse kallis, aga soovitaks siiski mingi muu alternatiiv leida, näiteks mõne sõbra juures teha.

Lutzky
10.02.10, 17:15
vahi tares on saun, kui pundiga terve maja võtta, ei tule üldse kallis, aga soovitaks siiski mingi muu alternatiiv leida, näiteks mõne sõbra juures teha.


on, aga täna vahimees ütles NEIN.

sõpru mul ei ole.

tähtveres leidsin mingi plaisi.

KristjanLaas
10.02.10, 17:38
Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
Tolmu.
Ja tüli algas

haha üks parimaid!:D

Madis Very
10.02.10, 17:57
Naine istus mu kôrvale diivanile ja ma klõpsisin parasjagu telekas kanaleid.
Ta küsis et mida täna digiboksi pealt näeb.
Tolmu.
Ja tüli algas


ROFL

Näitasid koha kätte ?... digiboksi koha

;D

oitarvi
10.02.10, 18:08
isildur oleks pidanud peale reraise floatima flopi ja turnis shovema vist, a no see ahv ei oleks niikuinii ära visanud


Isilduri isiksus minumeelest pole ikka teada. Pakuti, et ta on Blom, aga tegelt ju mitte?!

Dogers
10.02.10, 18:30
mingi aeg sai emajõe ärikeskuse ülemisi ruume rentida (aka pläsku)


700 eeki tund peaks olema see, kui me sama kohta mõtleme

oitarvi
10.02.10, 18:49
asi selles et ma pole 21 ja võimalus on et kui tahan cashoutida pärast ?blokeerimise? realiseerumist siis võidakse keelduda (kes teab). mul praegu tsipa raha ladbrokesis(ka microgaming) ja sinna igatahes läbi SEB enam deposiiti teha ei saanud (ei tea võibolla tegin valesti midagi) mbookersiga sain igatahes. on mul mingi oht sealsest rahast ilma jääda lähitulevikus?

kuidas selle litsentsi taotlemisega on, ma olen kuulnud et mingi server peab eestis asuma?? mille pärast peaks keegi oma serveri tahtma siia tuua mõne mängija pärast? kuidas starsiga lood olema hakkavad?




Sellest on niipalju juba räägitud ja lõputult ikka küsitakse küsimusi, millele täpselt vastata keegi ei oska. Loe ja lappa see teema läbi, jääb sul ka ohtralt küsimusi küsimata. http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1727.0.html