PDA

View Full Version : Step By Step Pokah



Tigrano
13.10.08, 18:09
Tere pokkerisõbrad,

Tänasest päevast kuulutame välja sõjaolukorra, ründame kõikidel rinnetel ning kõikjal maailmas. Olgu selleks kohaks kardetud PokerStars või käe ulatuses olev Triobet, isegi WSOP ei tohi jääda alistamata. Samuti oskame me võidelda kõikide relvadega olgu selleks turniirid või cashgame. Meie ülessanne on olla agressiivne, et Meid kardetakse juba ennem, kui oleme sõja kuulutanud. Me peame olema juba võitnud ennem, kui asume lahinguväljale, sest me oleme teistest mitu sammu ees.

Väike sissejuhatus meie plaanidele, areneda agressiivseks, kardetud ning endast 101% lahingus andvaks mängijaks.
Lahinguid ei võideta üksi, Rambo on olemas ainult filmides (välja arvatud, et Privador on olemas päriselt) , seega me peame hoidma ühte ning abistama üksteist, et me jääks ellu.

Alates neljapäevast alustan projekti nimega STEP BY STEP Pokah.

Projekti mõte on läbi kammida kogu pokkerimaastik ning mitte midagi ei tohiks jääda kahe silma vahele. Isegi kui jääb midagi märkamatuks, siis pärast tuleb puuduvad lüngad täita.
Kogu projekt peab liikuma ülesmäege sujuvalt tähtsuse järjekorras, et algajad ning ABC pokkeri huvilised saaksid kohe alustada (isegi vanaema või vanaisa peaksid saama võitvaks mängijaks, kui neil vähegi huvi peaks olema, isegi kui nad pole kordagi kaardipakki käes hoidnud). Kuna paljudele, kes sõdivad juba kõrgematel rinnetel ning pokkeri ABC ja üldine teooria, mõisted jne on selged, siis nendeni jõuame x ajapärast ja loodame, et saame üheskoos edasi minna koos noore kaardiväega.


Kõik mängijad, kellel on huvi saavad osa võtta alates neljapäevast 2 korda nädalas toimuvast projektist. Osavõtjate arv ei ole piiratud, oodatud on kõik huvilised. Kuna projekti nimi on STEP BY STEP pokah, siis algustame täiesti nullist. Isegi esimesed teemad on, mis on pokker, miks me mängime pokkerit, mõisted jne seega ei pruugi kõikidel huvlistel kohe huvitav olla kuna nemad on juba iseseisvalt niikaugele jõudnud aga asja mõte ongi peensusteni kõik selgeks teha, et kõik saaksid õppida. Kui algaja hakkaks kohe õppima pot oddse, c-betti ilma, et teab mis mäng on pokker, milline on õige preflop mäng, et vältida preflopis tehtud vigade edasikandumist postflop mängule.

Kindlasti on päevi, kus analüüsime statistikat, käsi, korraldan huvitavaid ja arendavaid võistlusi. Parimaid õpilased saavad kindlasti ka primeeritud ;)


Seega palun huvilistel kuni neljapäevani usinalt soove, mõtteid, häid ideid kõike, mida sülg suhu toob postitada
antud teema kohta.

Parimat soovides,

Foorumi Team

Timpz
13.10.08, 18:12
Vägev mõte minu arust !

Davy
13.10.08, 22:52
Kuidas see täpselt välja nägema hakkab?

Tigrano
13.10.08, 23:53
Kuidas see täpselt välja nägema hakkab?


Kaks korda nädalas hakkab ilmuma õpetlik artikkel, mõnikord koos videodega. Iga kord katsume arutada artikli üksipulki läbi ning kõik saavad kohe küsida, kui midagi jäi arusaamatuks. Seega loodan, et saame igakord tõsise arutelude sõja läbi pidada ja liikuda järgmise õppetunni juurde. Artiklid peaksid ilmuma enamvähem tähtsuse järjekorras, nii nagu peaks üks alustaja pokkeri õppimist teostama hakkama.

Kui me jõuame juba mänguni, siis kindlasti vaatame üle õpilaste mängu statistikat, käsi, katsume vastata mängijate probleemseltele küsimustele jne, et kui näeme näiteks probleeme ja elementaarseid eksimusi, et mis on valesti katsume anda juhuiseid, nippe, mida võiks arendada jne. Näiteks, et ei steali üldse blinde, prflop liiga loose, liiga palju limbid, et pead olema rohkem agressiivsem jne

Ja palju palju muud, ei tohi kõike ka kohe välja lobiseda ;)

kivisaba
14.10.08, 02:05
Huvitav iseenesest kindlasti ühineks ettevõtmisega, sest viimasel ajal mu pokkeri ego ikka kõvasti hoope saanud aeg oleks hakata õppima

madman07
14.10.08, 02:21
Hea uudis -"õpilane Kiir" on valmis teadmisi omandama!

Davy
14.10.08, 02:57
MIks keegi üldse peaks jätma kasutamast proffesionaalset abi, kui sa ise veel pro ei ole?

ranka
14.10.08, 02:59
ma ole ntaun, ikka ja jälle modify nupu kallale ja editsin davy posti :D


Jah seda küsivad kõik! Aga paljud ei viitsi - raamautd ,videod, foorumid, coaching. Kõik on saadaval ja väga paljud on TASUTA! Aga inimesed ei viitsi,. nad ei viitsi liigutada oma karvast peput!

pikk28
14.10.08, 08:00
tore ettevõtmine!
kindel käpp arutlema ning muidugi ka õppima.

vsiu100
14.10.08, 08:24
nii. täna sattusin ka sellesse tuppa siin.
nii kuidas aega on, arutan kaasa, õpin.

Tigrano
14.10.08, 10:13
Hea näha, et huvilisi juba on ;D

Kivisaba - ego on hea asi aga lauas tänu suurele EGO-le võid jubedaid otsuseid vahel vastu võtta, loodan, et Sinu ego lauas tehtud otsuseid ei mõjuta.

Ja kõik käpad on oodatud.

ok2aa
14.10.08, 11:46
mina kah

kuskil chatis hakkab asi toimuma?

Lutzky
14.10.08, 11:47
Ma üritan käpp olla.

L.

krayzie
14.10.08, 11:49
ma võin ka kaasa lüüa

mcbethk
14.10.08, 12:59
Väga viis ;D I'M IN! 8)

Tigrano
14.10.08, 13:46
Tere ok2aa, krayzie, vsiud tore on Teid siin näha. Kindlasti tahtsin öelda just Teile, et segadust ei tekitaks, et katsume siin läbi võtta kõik täiesti algusest. Sest tean, et olete juba kaua mänginud ning olete tublid ja tõsiseltvõetavad mängijad (respect). Esimesed teemad oleks isegi (Mis on pokker, miks mängitakse pokkerit, mõisted jne) alguses on täiesti võimalik, et õppetükid ei ole Teie jaoks enam PUHAS KULD nagu ranka ütleb. Samas olen ise mänginud pokkerit juba kaua kaua, ning enamus mida ma teen pokkerilauas on puhtalt praktika ja kogemuste pealt üles ehitatud. Seega tunnistan ka ise, et step by step minule mööda külge maha ei jookseks. Kindlasti oleks Teie panus alguses suur, kui viitsiksite teema arendamisel, mis on Teie jaoks lihtne ja loogiline anda kommentaare, arvamusi enda vaatenurgast.

Asja mõte on ka kindasti täiendada kasvõi aasta pärast artiklit ja saada kokku üks võimast info kogumik, et näiteks kui keegi tahab alustada pokkerimängimist ja hakkab step by step lugema, mis on pokker jne on asi lihtne, kui aga alustaks praegu kuskilt postflop mängust jne siis see süsteem ei toimiks. ;D

Sooviks teada Teie arvamust asjast.

Nozzu
14.10.08, 14:26
Nozzu tõmbab ülikonna selga, seob lipsu ette ning annab oma paberid kooli sisse. Teeb siis kraapsu ja võtab koha sisse esimeses pingis, kohe tahvli vastas.

Tigrano
14.10.08, 14:31
Nozzu tõmbab ülikonna selga, seob lipsu ette ning annab oma paberid kooli sisse. Teeb siis kraapsu ja võtab koha sisse esimeses pingis, kohe tahvli vastas.


Nozzu, mis me ilma sinuta teeksime ;), ja see lause Sinu bloigs on suht karm, tahaks varsti kuulata TRA! Kuhu ma raha panen, midagi sellist ;D

vsiu100
14.10.08, 14:38
Tere ok2aa, krayzie, vsiud tore on Teid siin näha. Kindlasti tahtsin öelda just Teile, et segadust ei tekitaks, et katsume siin läbi võtta kõik täiesti algusest. Sest tean, et olete juba kaua mänginud ning olete tublid ja tõsiseltvõetavad mängijad (respect). Esimesed teemad oleks isegi (Mis on pokker, miks mängitakse pokkerit, mõisted jne) alguses on täiesti võimalik, et õppetükid ei ole Teie jaoks enam PUHAS KULD nagu ranka ütleb. Samas olen ise mänginud pokkerit juba kaua kaua, ning enamus mida ma teen pokkerilauas on puhtalt praktika ja kogemuste pealt üles ehitatud. Seega tunnistan ka ise, et step by step minule mööda külge maha ei jookseks. Kindlasti oleks Teie panus alguses suur, kui viitsiksite teema arendamisel, mis on Teie jaoks lihtne ja loogiline anda kommentaare, arvamusi enda vaatenurgast.

Asja mõte on ka kindasti täiendada kasvõi aasta pärast artiklit ja saada kokku üks võimast info kogumik, et näiteks kui keegi tahab alustada pokkerimängimist ja hakkab step by step lugema, mis on pokker jne on asi lihtne, kui aga alustaks praegu kuskilt postflop mängust jne siis see süsteem ei toimiks. ;D

Sooviks teada Teie arvamust asjast.


mina olen hobi-mängija, kes mängib põhiliselt online turniire ja lives turniire ja vahest cashi(nüüd ca 7-8 kuud).
ma arvan, et mul on rohkem õppida, kui midagi lisada. niiet loen silmad punnis ja kui mõni mõte on, ütlen ikka välja.

broadcast
14.10.08, 15:33
Idee on super. Raamatutest lugemine on üks asi aga reaalselt spetsidelt õppimine on ikka hoopis midagi muud. Raamatus ju keegi ei seleta sulle, kui sul mingi küsimus tekib. Nagu nende ranka ja tigrano videotega, olid küll proovikad aga algajatele ikka õpetlik vaadata.

Igatahes müts maha Teie ees!

E: Ahjaa, ootan põnevusega loengute algust! :P

BuildUp
14.10.08, 15:50
Mul pole ausaltöeldes sõnu. :o ;D
Täpselt midagi sellist mul vaja ongi!
Kindlalt teemas.

antnx
14.10.08, 16:24
Jei ma vist ei pea enam jutukas kedagi piinima oma lollide küsimustega enam. Nüüd on Mul pokah

Tigrano
14.10.08, 16:45
Kui oleme kindlalt teemas, siis saame teha lessonid lühemad, kuid põhjalikumad ning suureks eeliseks peaks olema selle puhul õppetüki lihtsus omandamisel ja edaspidi täiuslikkus.

Edaspidi täiuslikkus sellesmõttes, et nä: tekib arutelu ja mõni mängija tuleb lagedale mõne hea mõttega, siis kui leiame sellele rahva heakskiidu copy pasteme selle artiklisse sisse ;) ja saame veel parema artikli, mis oleks nä aatate pärast nagu piibel.

Aristotep
14.10.08, 16:59
Mina olen ka käpp. Uusi teadmisi ei tohi endast mööda lasta.

grigory
14.10.08, 18:07
Ütlen ainult üht...Let's go i'm in. :)

taipupole
14.10.08, 20:52
Täiesti idiootne idee, lisaks on need õpetajad suht juhmakad.

(ma lihtsalt vaatasin, et ühtegi heiterit pole imelikul kombel näha, kuid nad on naljakas ja vajalik osa)

tõsine osa: päris põnev idee, ootan arenguid huviga.

Klamber®
14.10.08, 20:55
jep, sama siin imo

(ma lihtsalt ei julgenud esimesena heitima hakata)

blizkaa
14.10.08, 21:58
Liitun ka heameelega...

paradigmlost
14.10.08, 22:30
liituks ka:p

mcbethk
14.10.08, 23:24
Antud kommentaare on kustutatud kuna postitus sisaldas reklaami (loe: spämmi)

Ranka

mcbethk
14.10.08, 23:31
mh :/ Paljud oleksid ju sellest huvitatud ranka..

ranka
14.10.08, 23:36
Jah ma tean aga kahjuks ei ole see foorum reklaami spammimise kohta. Hetkel puuduvad reeglid ja seekord saad andeks (saatsin sulle ka vastava PM-i). Lähipäevil need reeglid ka siia ilmuvad ja ütlen koha ära, et reklaam omakasu eesmärgil on keelatud! Kui tahad tee seda oma blogis või mõnel muul veebilehel, kus see on lubatud (see on 99% lehtedel keelatud).

Spammi alla ei kuulu pokkeritubade head ja huvitavad pakkumised või mõned muud huvitavad sündmused/turniirid/mängud.

Aga kahjuks siia teema alla see asi üldse ei kuulu, kui tahad edasi vaielda, siis teen uue teema muu alafoorumi kategooria alla ning tõstan antud postitused sinna. Seega sellel teemal tagasisidet siia ei oota ja jätkame originaal postituse lainel.

Vabandused ebameeldivuste pärast.

oben
14.10.08, 23:41
Idee on hea.
Mina käsi alati on midagi õppida või meelde tuletada mis juba ununema kipub :)

mcbethk
15.10.08, 00:12
Deem ranka sa oled kuri :D My bad i guess enam nii ei juhtu.

kalkaan
15.10.08, 00:19
Peab hakkama samuti teemal silma peal hoidma. 5 tugrikut tegijatele minu poolt.

RaitS
15.10.08, 00:23
Aga millal siis esimesed tunnid hakkavad !
oleks käsi :)

Tigrano
15.10.08, 00:30
Aga millal siis esimesed tunnid hakkavad !
oleks käsi :)



Esimene tund või sissejuhatus on mõeldud neljapäeval, kõik sõltub selle postituse järelkajast ;D

Yokker
15.10.08, 00:35
Norm...kõik koos sõtta see juba on midagi :D

bounce
15.10.08, 09:47
asi hakkab toimuma siinsamas foorumis or kuskil jututoas?

Tigrano
15.10.08, 10:10
asi hakkab toimuma siinsamas foorumis or kuskil jututoas?


Kõik hakkab kindlasti aset leidma siin foorumi nurgakeses, õppetükkide kaupa, esialgu kindlasti õppetükid sisaldavad artikleid, videosi, graafikuid jne. Kui kunagi jõume järjega näiteks õpilaste mängu analüüsimise juurde, kus tihti peaks tekkima vajadus chati, skype, või video edastamisele, siis katsume selleksajaks uurida ja katsetada parimaid lahendusi heli ja video jagamise võimalustele.

kilu6
15.10.08, 10:24
Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.

Tigrano
15.10.08, 10:47
Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.


Kui aus olla ja ennem rõhutasin, siis minu mäng on ka palju praktikaga seotud, ei ole olnud jubedat hunnikute kaupa lugemist, foorumites surfamist jne, seega on ka selle projekti mõte suuresti enda täiendamine. Samas kindlasti ei taha, et see võlu mängida ise loovalt, kunstiliselt (minu jaoks on kunstilisus mängus olulisel kohal) kaoks tänu sellele, et kõik mängivad nii, seega õpime selgeks matemaatilist poolt, et enamus puhtalt praktika pealt tehtud otsused oleks pikas perspektiivis õiged ning ei toodaks kahjumit. Kindlasti nagu ütlesid, et vahest kiilub kinni, siis võtame appi matemaatika ;D

Cremer
16.10.08, 19:39
Tehke lahti starsi 5card draw lauad, ja just PL. Ligi 90% laudades on üks mängija Kiievist.
Seal nimelt mõnda aega tagasi moodustus ligi 50nest inimesest sõpruskond, kes pööras oma tähelepanu suuresti just 5card drawle. Tänaseks päevaks on sealt välja kasvanud vägagi edukaid mängijaid.
Mõni on ka Tallinnas Olympikus käinud, vist Eesti meistrikad vms. Igatahes nädal Eestis lõppes ühe mängija jaoks +170K eeguga :) turniirid siis.

Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.

Mihkel785
16.10.08, 23:19
käsi, käsi, mina olen käsi. :)

Tigrano
16.10.08, 23:25
Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.


väga hea +1

MrRiver
17.10.08, 16:36
Viitsid, pane mind ka listi.

Tigrano
17.10.08, 19:51
Viitsid, pane mind ka listi.


Pandud, head õppimist ;)

Metsapull
18.10.08, 23:30
Annaks siis ka oma käpa.

PS: Loodetavasti on see selline teema, kus saab nimekirjaga liituda???

zyxxx
18.10.08, 23:32
Niih.. leidsin ka selle koha üles:) I'm in!

Tigrano
18.10.08, 23:38
Olete olemas metsapull ja zyxxx, mängite präegu või ;D

jep18
18.10.08, 23:51
Ise osaleksin kah selles projektis kui on võimalik.
Kuna soov ennast arendada on olemas.
Ja ehk tänu sellele saan üle ka nii öelda nähtamatust müürist mis aegajalt ikka tekkib.

2Godfather1
19.10.08, 01:57
Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.

Tigrano
19.10.08, 02:30
Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.


Esimene julge, kes ka ennast tutvustab 5+ pole vist rohkem julgeid, standart eestlased ongi sellised vaiksed nagu minu hääl videodes ;D Loodan, et saad siit nurgast abi. 4a peaks olema sul kõva praktika olemas katsume, siis vaadata, milles probleem, et ei lähe soovitult.

Kuna olid esimene, kellel oli julgust ennast tutvustada, siis nä võiksin su trackeri state analüüsida, kui sul huvi on ;)

2Godfather1
19.10.08, 03:17
:-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D

Tigrano
19.10.08, 03:34
:-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D


See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D

2Godfather1
19.10.08, 03:43
See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D


Ses suhtes on mul nimede ja numbrite peale kuradi hea mälu. :D:D

Ok ok.. Nali naljaks, arvutite vahetus, läbipõlenud kõvakettad jms on üks probleemidest, miks mul seda softi pole (ausalt öeldes ei tea siianu, kuidas PT funkama saab) Hetkel ei vaeva sellega peadki, kuna oma arvuti remondis ja võimalik, et pean uue millalgi muretsema. :D
Aga muidu on teada, et see abiline siiski aitab, kuid väga eriliselt pole softile aega kulutanud/raisanud. Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)

Tigrano
19.10.08, 04:02
Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)


Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D

2Godfather1
19.10.08, 04:26
Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D


Jätan meelde :D

sokimeez
19.10.08, 11:56
Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.

Tigrano
19.10.08, 12:24
Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.


Väga hea, paistab, et ma pole ainus, kes kooliajal 5 card drawd mängis (väike pisik on saadud kindlalt sealt) 8) Trackerit võiks ikka kasutada, siis ei pea meelde jätma ;)

Distsipliin ja gambling on paljude suurimad vaenlased, esimene samm tuleks lugeda kindlalt Poker Mindset läbi. Kindlasti tuleb meil järgmine kuu ka seda teemat puudutav loeng.

Edu laudades,

Tigrano

2Godfather1
19.10.08, 12:28
Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.


Üldiselt on jutt kuradi sarnane minu omaga. Aga ma alustasin Triobetis. Ma ei saa siiamaani aru, kuidas ma selle pokkeri üldse leidsin. Kas ma täiesti suvaliselt kolasin triobeti kontol? Võimalik, et selles oli süü ka panustamistes (jalgpallitulemused jne.) Igatahes selle 4 aasta jooksul olen pannud väga paljud oma sõpruskonnas pokkeri järgi janunema. On tekkinud omal väike kommuun ja plaanis mõne ajapärast teha oma väike pokkerituba (keldris)- kus siis nv'ti pokkerit taguda. Alustasin netis, kuid viimase 4-5 kuuga olen mänginud ainult live. Minu suurimad probleemid on samamoodi distsipliini puudus ja liigne gamblemine, mis pikemas perspektiivis kasu ei too, kuid korra ikka näkkab mõni VÄGA SUUR kala. (see on siis pikka aega mu moto olnud)
Mida selle aasta sees veel õppida/lugeda tahaks on Poker Mindset ja mõni hea pokkeri psühholoogia raamat. Üldjuhul tahan Live pokkeri peale jääda, kuna seal paistab mul suurem tulevik, kui onlines pokkerit pelades. (Ent ma ei välista trackerite selgeks õppimist ja onlaini vallutamist)

HouseOfAces
19.10.08, 16:53
Minu lugu ka siis.

Põhikooli ajal sai viie lehega pokkerit mängitud . Aga vaese koolipoisina ei olnud kopikaid eriti palju, mille peale mängida, siis sai isa Priima tagavarasid vaikselt tühjendatud ;) See oli see talongi aeg, ja isa oli sebinud suure kasti nurka seisma. Sealt hea siis bankrolli võtta. Nii need Priima pakid siis potti läksid :).
Keskkooli läksin linna ja bussijaamas olid siis pokkeriautomaadid. Päris tihti läksid päeva või siis nädala söögirahad sinna. Aga omast arust olin sellel alal proff :D

Peale keskkooli õnneks sai sellest automaadisõltuvusest lahti ja saabus ~10 aastat pokkerivaba aega. Kuni juhtusin vaatama "Kahvlit" 3 aastat tagasi. Seal siis jäi märksõna "freeroll" meelde ja see ka, et saab täiesti nullist alustada. Siiamaani olen vist $10 enda raha sisse pannud.
Kahvel vaadatud(ka kordus ;)), sai google otsingu esimene vaste lahti võetud, milleks oli Poker.com. Poker.com'i päevilt mäletan, et sai ka ranka ja veel ühe eestlasega freerollil ühes lauas mingit kokkumängu aretatud ;) aga ei tulnud midagi sellest välja.
Ja nii ta on tiksunud. Mänginud olen põhiliselt holdemi, vahel päris kõvasti fixedit. Kuid viimasel ajal on PLO meeldima hakanud.
Krt, need enesekontrolli kaotamised ajavad ikka vihale, vast saab Pokahist abi selle vastu.
Poker Mindset on üks kindel raamat järgmisena Amazonist.

Igatahes edu

HouseOfAces

Tigrano
19.10.08, 17:16
HouseOfAces väga hea tutvustus, jällegi draw pokkerit mänginud koolipoisina. Ma olin proff kaaridpettur kooliajal draw pokkeris, mis ei ole ilus tegu aga taskuraha oli vaja ju teenida ;D Nelikud ei olnud mingi probleem kätte segada ::)

Olen ka kuulnud, et paljud hakkasid peale kahvli saadet pokkerit usinalt mängima. Ma olin seal see nokatsiga sell, kui mäletad selle tüsedama venna kõrval ;D Nalja sai tehtud loodan, et pole inimesi halvale teele suunanud.

Ning jällegi probleemid enesekontrolliga, mis paistab olevat paljude üks tõsisemaid probleeme. Pean hakkama tõsiselt mõtlema selle peale. Äkki tuleks mingi nurk teha, siia kus kõik saaks postitada oma pahed ja neid analüüsida. Hea mõte Sul alguses Poker Mindset läbi lugeda, see peaks aitama kuna raamatus on tõesti kõige peale mõeldud.

Yokker
19.10.08, 17:55
Ma vaatan,et vist enamus pokeri sõprade teekond on algan 5 drawist..nii ka minul mingi 10 aastat tagasi kus suve vaheajal sai maal ühte rikast ülemuse poega tühjendatud sõbraga:D
Holdemi avastasin pea 2 aastat tagasi algul play money...siis aga sattusin haiglase ja kuulsin sõbralt.et saab päris raha peale mängida triobetis ja ,et kõik eesti keelne...nii kui haigalst koju sain ja raha oli olemast tegin ka esimese sisse kande,millesk oli 100 eeku...sellega sain 2 nädalat tiksutud ja juba jõudsin NL 100 peale kus läksin bustoks...tollal mingit bankroll strateegiat polnd..umbes sama teema oli nagu play moneyski,et kohe võimalikult kõrgele jõuda...ehk puhas gambling...max mis olen jõudnud on NL1000...ja kõige suurem bot on NL800 full ring tableis 980$...siis istusin lauda kogu oma bankrolliga milleks oli kui ma õigesti mäletan mingi 450$...Kokku olen sinna triobeti tagund all üle 60 kilo...see on mu miinus hetkel...olin asjast juba loobumas ning panin panin oma konto lukku selle aasta lõpuni...tegin mingi poole aastase mängu pausi,mille ajal mõtlesin,et pean tõsiseid muutatusi oma mängus tegema,et oma kautaud raha tagasi teha ja üks kord ka plussi jõuda...nüüd aga olen viimased kolm kuud igast strateegiat ja muid kasulikke artkileid lugend...kõige rohkem olen muidugi bankrolli õigele kasvatamisele rõhku pand,sest see on olnd siiani mu suur mure laps....
Põhjus miks ma asja lihtsalt sinna paika ei jätnud ja asja i unustand on see,et teatsin ja tundsin,et olen võimeline võitma,sest olin turniiridel kibe käsi ja live mängu sõpradega mängides on laud kontrolli all...Ise tunnen.et pean vist rohkem rõhku panema turniiridel,sest seal on mul spotliku vastupidavust rohkem kui cashis kus löövad gambleri tunnused välja...igal juhul eks paistab mis tulevik toob...usun,et sellest projektis usun on palju kasu just mõtlemise koha pealt mulle...

BuildUp
19.10.08, 18:14
Väga huvitav. ;D
Ma olen nagu enamuste meeste vastand siin. Kui enamustel on peaprobleemiks bankroll ja eeliseks mängu skillid, siis minu jaoks on eelis bankrolli korralik järgimine, aga probleemiks mängu oskus.
Noh võib-olla on muidugi see tingitud ka sellest, et olen alles nii fresh vend sellel alal...

Tigrano
19.10.08, 18:45
Väga huvitav. ;D
Ma olen nagu enamuste meeste vastand siin. Kui enamustel on peaprobleemiks bankroll ja eeliseks mängu skillid, siis minu jaoks on eelis bankrolli korralik järgimine, aga probleemiks mängu oskus.
Noh võib-olla on muidugi see tingitud ka sellest, et olen alles nii fresh vend sellel alal...


See vastand mulle meeldib, sest bankrolli majandamist loen tähtsamaks, kui oskust (sedasi on öelnud ka Annie Duke, et bankrolli majandamine on tähtsam, kui talent) Seega jätka samas vaimus küll need oskused tulevad ;)

Yokker
19.10.08, 18:55
Väga õige...võid olla üks kõik kui hea mängia aga kui lähed pidevalt pankrotti pole su oskustest mingit kasu..level by level,samm smmu aaval mööda libetad pokeri redeleit tippu..see peab olema moto kui tahad kuhugi jõuda

Keiss
20.10.08, 15:18
Jäin hiljaks, aga soovin ka osa võtta. Vaatasin videosid ja tahaks ka osata nii mängida. Pokkerit olen mänginud üle poole aasta ja ütleme nii, et olen võitev mängija küll, aga oskuseid on ikka paganama vähe. Liiga palju on olukordi, kus teen halbu calle, halbu folde ja tahan riveris võtta valuet kuigi tegelikult ck-callstationil on seekord nuts või sai tõmbele pihta ja riverilgi checkib sellega...liiga palju teen valesi otsuseid ja see ajab jubedalt tilti ikka. Suurimaks nõrkuseks on see, et kui vastane saab imeliku kaardi juurde, ei oska teda panna kahele paarile vms...

Võimalik, et peaksin kasutama programme, et vastaseid paremini lugeda, sest kui ikka varem pole x-mängijaga kokku puutunud siis on mul teadmised temast ümmargune number.

Seega kui võimalik liituks nüüd.

Tigrano
20.10.08, 15:43
Seega kui võimalik liituks nüüd.



Ei ole mingi probleem Keiss ;)

antnx
20.10.08, 16:05
Väga huvitav. ;D
Ma olen nagu enamuste meeste vastand siin. Kui enamustel on peaprobleemiks bankroll ja eeliseks mängu skillid, siis minu jaoks on eelis bankrolli korralik järgimine, aga probleemiks mängu oskus.
Noh võib-olla on muidugi see tingitud ka sellest, et olen alles nii fresh vend sellel alal...


Leidsid omale mõttekaaslase. Bankrolli oskan hoida, istun vaikselt madalal limiidil ja olen otsustanud, et enne kui limiiti ei beadi, ei liigu ka limiidis edasi. Kahjuks on rolli pokkeritubades vähe ja põhimõte ei lase ka juurde kanda, kuigi see teeks mu hingamist oluliselt lihtsamaks BR-i kohapealt. Vahel mängin NL10-et, siis liigun Nl2 ja Nl5 vahel. Kogu probleem miks pokahiga liitun on see, et ma olen suht break even mängija ja seda juba päris pikka aega. Vaatan loen lugusid kuidas mehed võidavad meeletuid summasid ja mõtlen, et mis minul viga peaks olema. Grindin täpselt samamoodi oma limiiti ja olen täielikult nullis. Võib-olla on mind tabanud täielik downswing mis kestab juba mitu kuud aga vb ei ole mul seda skilli. Üritan mängida ABC pokkerit ja üritan olla võimalikult TIGHT

jrgn hell
20.10.08, 16:35
ma olen ka vist käpp, aga millegi pörats ma ei suuda selles teema süldse orienteeruda

algus samamoodi 5card drawst

Davy
20.10.08, 16:39
Leidsid omale mõttekaaslase. Bankrolli oskan hoida, istun vaikselt madalal limiidil ja olen otsustanud, et enne kui limiiti ei beadi, ei liigu ka limiidis edasi.


Sama siin, kuna variatsiooni halvema poolega juba sinasõbraks saanud, siis mingi 10 buy in reegel on minujaoks IMEVÄHE ja kohe tekib Scared money, kui ühe bi olen kaotanud. Läksin hiljuti NL100 proovima ~20+ buy inni pealt, kuskil peale 5k kätt sattusin downswingi, kus kaotasin 5 by inni uues limiidis ja selline scared money oli kohe peal, et cbett õhuga hakkas rõhuma, et mis siis kui callib jälle ühest NL25 buy innist ilma jne :) See gamblemis mentaliteet on minujaoks müstika. Nüüd istun jälle rõõmsalt NL25s ja downswing vist sai eile õhtul ka murtud , nii et saab uue hooga edasi lasta. ;D

alaska
20.10.08, 16:49
ma liituks kah. Kooliajal sai samuti alustatud 5-kaardi pokkeriga, kus põhiline strateegia oli mul alguses saastaga tõsta ja hunnik raha kaotada, hiljem heade kaartidega oli callijaid alati ja raha jälle minu taskus.
Texas holdem hakkas tõsiselt huvitama mõned kuud tagasi. Praegu tegelen pideva pokkeri õppimisega, mängimine tundub ikka veel raharaiskamisena, kuna saan väga hästi aru, et skill ei ole võitmiseks piisav ja tean, mida selleks veel vaja teada on. Viimasel ajal olen NL10 toksinud 4 laual, pärast analüüsin käed läbi, samas tean juba ette vigu, mida teinud olen. Positsioon ja liiga saastad käed, paaridega liiga vähe agressiivsust. Tildiprobleemid on tunduvalt vähenenud.


Keiss, ma olen sinu mängu analüüsinud Trackeris ja minuarust on kõik ilus, väljaarvatud see, et sinult saab blindid 100% varastada. ;)Äkki on abiks.

broadcast
20.10.08, 17:09
Leidsid omale mõttekaaslase. Bankrolli oskan hoida, istun vaikselt madalal limiidil ja olen otsustanud, et enne kui limiiti ei beadi, ei liigu ka limiidis edasi. Kahjuks on rolli pokkeritubades vähe ja põhimõte ei lase ka juurde kanda, kuigi see teeks mu hingamist oluliselt lihtsamaks BR-i kohapealt. Vahel mängin NL10-et, siis liigun Nl2 ja Nl5 vahel. Kogu probleem miks pokahiga liitun on see, et ma olen suht break even mängija ja seda juba päris pikka aega. Vaatan loen lugusid kuidas mehed võidavad meeletuid summasid ja mõtlen, et mis minul viga peaks olema. Grindin täpselt samamoodi oma limiiti ja olen täielikult nullis. Võib-olla on mind tabanud täielik downswing mis kestab juba mitu kuud aga vb ei ole mul seda skilli. Üritan mängida ABC pokkerit ja üritan olla võimalikult TIGHT

LOL, loe ja imesta... nagu jutt käiks endast. Tiksun ka NL10 juures, enamvähem break-even, roll kõigub kord ühele, kord teisele poole, terve õhtu hea mängu rikub tihti paar väga lolli otsust ja siis tilt jne... Endal ka põhimõte, et rolli juurde ei kanna, välja ka ei kanna. 10-20byni ikka on olemas. Tänu sellele breake-even olemisele kaob juba 2-3 aastat järjest suveks pokkerihuvi täielikult. Sügisel tekib jälle isu. Selleks suveks tahaks aga asja muuta. :P

Tigrano
20.10.08, 19:29
Imelik tundub natuke, et mängides ABC pokkerit ja tight mängu olete NL10 peal break even. Aga loodame, et varsti saame asjad jooksma.

Pokah loengu postitan Teile homme õhtupoolikul ;)

broadcast
20.10.08, 20:23
Ega endalgi tekib imelik tunne! :) Aga peamised mõrad on juba kindlaks tehtud. Positsioon, positsioon ja veelkord positsioon tuleb endale selgeks teha, mingi tundlikkus juba on aga tahab veel õppimist. No ja betsizing tundub olevat mööda. No ja muidugi distsipliin ja mängujoonisest kinni pidamine. Tihti kipun ABC-st kõrvale kalduma. Üks suhteliselt tähtis asi veel. Pokeroffice tuleb suure ilusa lennuga prügikasti visata ja HEM asemele soetada. Siis saab korralikumalt enda mängu analüüsima hakata. PO peksab ikka vahel sellist segast, et anna olla. KUi andmebaas ikka natukenegi suuremaks paisib siis on finito. Aga NL10 mängijale on ka 55$ täitsa korralik summa. Aga tasub seda võtta kui investeeringut. :P

Selles suhtes on jube hea lugeda neid Ranka stakemise teemasid. Sealt saab shnitti võtta kuidas õigesti analüüsida oma mängu.

BuildUp
20.10.08, 20:31
LOL, loe ja imesta... nagu jutt käiks endast. Tiksun ka NL10 juures, enamvähem break-even, roll kõigub kord ühele, kord teisele poole, terve õhtu hea mängu rikub tihti paar väga lolli otsust ja siis tilt jne... Endal ka põhimõte, et rolli juurde ei kanna, välja ka ei kanna. 10-20byni ikka on olemas. Tänu sellele breake-even olemisele kaob juba 2-3 aastat järjest suveks pokkerihuvi täielikult. Sügisel tekib jälle isu. Selleks suveks tahaks aga asja muuta. :P


Sa oled juba 2-3 aastat pokkerit mängind ning endiselt break-even? :o
Soovitan sul lugeda neid teemasi: http://www.pr0crast.com/2+2.NL.Anthology.v1.htm

broadcast
20.10.08, 21:21
Enam-vähem jah, alustasin siis kui Rankagi maadles NL10-s. Selles suhtes on hämmastav kõrvalt jägida kui kaugele võib jõuda püsivusega ja sihikindlusega. Aga ma mängin vahelduva eduga, nagu enne mainisin, huvi kaob kevadel-suvel ära ja 6-7 kuud, vahest rohkemgi, pokkerit ei puutu. Mul selle sihikindlusega lood on nagu nad parasjagu on... :-\

Aga jah, minu hetkeolukorra võib kujundlikult kokku võtta nii: Väike lekkiv paadike suures ookeanis, mille kapten suudab hetkel piisaval hulgal vett välja kühveldada, et laev põhja ei vajuks! Kui on pärituul, liigub laev isegi edasi ja kapten tunneb end päris hästi. Aga kui on vastutuul, siis on isegi probleem laeva vee peal hoida. Aga sellel sügisel-talvel tahaks laeva põhjaliku remondi ette võtta ning enam-vähem korralikut seilama hakata. Vähemalt madalamates vetes. :P

Ahjaa, tänud lingi eest BuildUp!

Keiss
21.10.08, 01:08
alaska nii, et sa siis ka trios...see on tore, et oled mu mängu analüüsinud Trackeriga, tahaks ka! ;) Arvan, aga, et kõik ei ole sugugi ilus mul seal, sest liiga palju on vigu lihtsalt, no ei suuda uskuda, mis käsi vastased mängivad ja seetõttu kaldun kergelt all-ini minema näiteks oma TPTK-ga, lisaks teen kindlasti liigseid limpe ja õhuga ei julge cbeti teha jne jne. sest liiga palju on sec pairiga callstationeid jms. Aga thanks blindikaitsmise vihje eest;) Ilmselt on see hoopis üks mu väiksemaid vigu, sest NL10 blindi ei pea ma sugugi väärtuslikuks eriti kui 10 akent lahti ja kuskil mujal tähtsad muuvid käimas ning tähtsamad otsused tuleb teha flopis ja sealt edasi. Muidugi kui ma NL10 blinde kaitsta ei oska siis karta on, et NL50 jõudes on selle kaitsmise õppimine kindlasti kallim...ja seal on blindidel väärtust kah.

Ja täitsa saan aru sellest breakeven mängijast. Mul viimasel ajal ka tihti nii, et sess lõppeb täpselt breakeven ja see ajab masendusse. Sest tõesti, kui ma oma väiksel donkilimiidil ka ei suuda kasumlik olla siis...õnneks nädala või kuu lõikes siiski on asjad siiamaani ok olnud.

Tigrano
21.10.08, 01:23
Huvitav palju Pokah huvilistest on siin NL10 mehed, siis saaks äkki pundi peale midagi head lisaks välja mõelda ;)

antnx
21.10.08, 11:45
Ma usun, et suurem osa ongi Nl10-mehed

saast
21.10.08, 12:08
paneks ennestki nimekirja ja ka nl10 põhiliselt

Aristotep
21.10.08, 13:32
Ma mängin ka siis NL10 limiiti (6-max) Triobetis.

Pokkeriga tegin esimest korda tutvust Kalev Spordi kaudu. Olin mitu nädalat haige ja siis sai mingit PartyPokeri sarja vahitud. Tundus huvitav, kuigi reeglitest ei teadnud midagi. Internet juhatas Pokernewsi saidini ja nii see edasi arenes. Nüüdseks olen tõsisemalt vast mingi paar kuud mänginud.

Tugevuseks võibki vist pidada seni bankrollist kinnipidamist. Ei ole tundnud suuremat huvi kõrgemale ronida, sest rahakott ei luba. Mängin suhteliselt tightilt (vpip harilikult mingi 20 kanti), väga ei riskeeri ja see tundus esialgu ka edu toovat. Bankroll kasvas stabiilselt ja lootsin peatselt suunduda edasi NL20 limiiti.
Kahjuks on see kuu olnud kui lõputu õudus. Üks löök tuleb teise otsa ja see on pannud tõsise põntsu minu bankrollile, mis on kahanenud enam kui poole võrra. Rahalauas olles valitseb juba päevast-päeva selline lootusetu tunne, kuna ei suuda allakäiku kuidagi pidurdada. :-\

Elementaarsed põhitõed olen suutnud endale selgeks teha treeningvideosid vaadates ja raamatuid lugedes. Nüüd oleks vaja õppimisega sügavamalt edasi tegutseda.

Keiss
21.10.08, 17:21
6-max ongi selline hirmus mäng, et soovitaks sulle FR :)

Timpz
21.10.08, 17:52
Nagu suurem osa siin olen ka mina NL10 mängija.

Timpz
21.10.08, 20:33
Ise alustasin samuti 5 card drawga. seda sai mängitud väikeste summadega ja sõpradega.Sai umbes aasta mängitud ja sis tuli pokkerist paar aastat pausi. Pokkeri leidsin jälle eelmisel talvel umbes. Pelasin trios ja unibetis freerolle :D. Siis sai natuke raha triosse pandud ja seal proovitud NL10-et. Nagu ikka, kadus see BR kähku :D. Peale seda panin raha Pokerstarsi kus sai samuti alguses NL-et mängitud. Tegin seal selle algse boonuse ära ja nüüd mängin Toweris NL10-et :):).

paradigmlost
21.10.08, 20:48
Kirjutaks siis ka enda kohta.. nagu siin kõik juba mainind. siis keskoolis mängisime füüsika ja kirjanduse tundide ajal pinginaabriga 5 card draw´d sentide peale ajaviiteks.
netipokkerit olen mängind alates selle aasta aprillist ja üsna intensiivelt (pmst igapäev). kuni augutini Triobetis..(iga päev võike deposiit stiilis). Poole augusti pealt alustasin Starsis mängimist( kuigi selleks ajaks olin juba reganud mingisse 8 ernevasse pokkerituppa kautajaks) ja ps-s olen siiani ISEGI !!! väikeses plussis, kuid see pole eriti märkimisväärne siiski. Programme ei kasuta (kuna ei ole siiani pidanud õigeks nende eest maksta, piraat PT2 mul on aga ei oska tööle seadistada:S/kasutada seda) kahjuks.
Olen lugenud paar kolm raamatut, tunnen huvi, loen foorumeid, jne.
Olen kindel et ma ei mängi hästi, kuid kui ma pingutan, mängule süvenen ja oma a-game`i teen oleks suuteline rahalauda või 1-table sng-d beatima, kui pole just väga card-dead. Tekib küsimus, miks ma siis rahulikult ei mängi sng-sid ja ntks NL10-t nagu enamik siit? Sellepärast, et mul on mingi gamblerlik tahtmine küllaltki suurte summade peale mängida... MÄNGIN ABSOLUUTELT alati üle bankrolli! (no jah, saan aru, et see ongi põhjus, miks ma netipokkeriga ei teeni, vaid üsna tihti deponeerin hoopis). tähendab... tahan mängida umbes 11 $-seid sngsid näiteks.... aga normaalset bankrolli pole....
...Distsipliini ja püsivust mingi nl10-s br ehitada ei ole. kui mingi kontole 100$ koguneb hakkan kohe mingi 11$ buyiniseid mängima jne.
a ja siis põhjus miks ma nii järjepidevalt mängin ja mängimisest ei loobu: loodan mingi MTT võita või noh normaalselt dollareid hittida. kui ma eda teeksin oleks suht häpi ja endaga ylirahul:D

NOjah jutt läks eriti pikaks...

Davy
21.10.08, 21:28
paradigmalost( selle nime võiksid mulle ära seletada, paradigma lost lausa?:) )

Võta kätte ja osta see proge ära, grindi endale kahe kuu jooksul see bankroll üless ja siis saadki muretult "suurte summadega" mängida. Tean endalgi NL10t pole just lemmik grindida, aga selleks peab olema suuteline, muidu oled vale hobi endale valinud. Pole ju mõtet nii jätkata, et biidid ühte limiiti, aga samas "lööd võidud" laiaks üle bankrolli mängimisel. Variatsioonist ei hakka jahumagi:)

paradigmlost
21.10.08, 22:07
tnx davy... kommenteerimast mu posti. igasugused soovitused ja õpetused väga teretulnud...
eks ma lähiajal süvenen ja üritan hakata kasutama abiprogesid, enne ranka ja tigrano videoid ei uskund eriti, et need nii palju otsuste tegemisel aitavad vms:P

(no see nimi - paradigmlost on Neaera (bändi) üks põhilugudest. igal pool pokkeriga seotud kohtades username mul.

Rahapada
22.10.08, 18:16
Ja nagu juba öeldud, siis olen ka käpp hea meelega

mängima hakkasin kah 5 card draw'd, isegi reegleid ei teadnud korralikult, nii palju mängisime kui filmidest olime aru saanud :) ja masina pokkerist oskasime kõrvutada... välja tuli naug tuli, ühel kooli ekskursioonil sai suur osa bussi tagumisest osast tühjaks tehtud sõbraga kahepeale... heasti läks

siis oli tubli mitu aastat vahet...

leidsin pitbullpokeri ja sain sinna 10$ sign up boonust... ehitasin selle 250$ni, võtsin pool välja ja teise poole mängisin maha, järelikult jättis luckobx mind maha... ja mängu ka eriti heasti ei osanud...

jälle paus vahele

u eelmise aasta oktoobris-novembris leidsin triobeti... mängisin massifreekat ja võitsin sealt rõõmsalt 75 senti... mida asusin 9+2c sng'des üles ehitama, saades 1$ kätte istusin lauda... ja br kasvas... peak oli vist 500$... millest võtsin ~400 välja, ja ülejäänd ... kadus, praegu on alles 18€ :D ... väljavõetust 300$ raiskasin niisama ära, 100$ läks starsi... umbes selle aasta augustis, kus suure hurraaga õnnestus jälle 80$ maha mängida, siis võtsin end käsile... ja praegu on +200$ ...

mängida olen saand enamasti nl/pl5 - nl10 ... parimatel päevadel nl20... tiltis päevadel ka nl50 ja nl100 :D
ja aktiivselt, siiski rohkem hobi korras, kuna pole välja tulnud, olen mängind ~1 aasta vms... pluss miinus pool aastat
... millised on probleemid, millest üritan siin võitu saada? ...
1.) kasvatada br'i
2.) liikuda limiidis kõrgemale
3.) ja kõige tähtsam : KASVADA VÄLJA BREAK-EVEN MÄNGIJAST VÕITVAKS MÄNGIJAKS

PS. veel kord tänud antud foorumi ja vaevanägemise eest :)

Tigrano
22.10.08, 19:00
Sorry mehed oli täna palju tegemist kohe loen ja vastan ;D

broadcast
22.10.08, 20:44
Rahapada, tundub ,et sul on enam-vähem sama probleem mis minulgi. Oled breakeven või kerge plusspoolel mängija aga idiootsed cashoudid rikuvad kõik ära! Kuigi jah, 500$-ni mina jõudnud pole, samas pole ka NL50-100 puutund. Max NL25. Igatahes edu!

RaitS
23.10.08, 00:27
Ma ka NL10,

millal peaks siis levelit vahetada võib, siis kui 10x max buy-in, mõned räägivad 20x, mõned isegi 40x ??


ja siis muidugi soovitused NL10 mängimise suhtes Teretulnud :)

pendula
23.10.08, 07:43
Tere,
liitun ka loengutega. Enda ajaloost pokkeriga niipalju, et sama vana lugu kooliajal 5cd mängimisest vahetunnil koridori aknalaual ning mõni nädalavahetus minu juures köögilaual hilisööni. Koolis mängimine lõppes ära siis kui klassijuhataja mu kaardid lihtsalt konfiskeeris :) Sõber küsis need pärast küll tagasi, aga mängimist vist enam ei tulnudki. Online'iga tutvumine toimus vist mingi paar aastat tagasi. Täpselt ei mäletagi, kas see oli minu vend või Tigrano sina, kelle mõjul ma asjast huvitusin. Regulaarselt mänginud ma ei ole, ikka on mingid pikemad vahed sisse tulnud. Statistikat ja analüüsi pole kunagi taga olnud. Lihtsalt mingi olematu sisetunde järgi olen lahminud. Nüüd paar kuud tagasi vaatas Tigrano mu mängu üle ja tema nägu venis väga pikaks. Hullemat fishi vist ei ole olemas :) Igatahes andis ta mulle mõned juhised ja põhimõtted, millest üldse oma mängu muutmist alustada. Tänud!
Seega mul nüüd plaan kõike algusest õppima hakata ja see siin väga hea võimalus.

antnx
23.10.08, 09:32
Omal roll kõigest 60$ ja seda juba 2 kuud :) Kõigun NL10 ja Nl5 vahel. Starsis Nl2 konto. 5$ sai tehtud 30$ paari nädalaga.

Rahapada
23.10.08, 14:20
Rahapada, tundub ,et sul on enam-vähem sama probleem mis minulgi. Oled breakeven või kerge plusspoolel mängija aga idiootsed cashoudid rikuvad kõik ära! Kuigi jah, 500$-ni mina jõudnud pole, samas pole ka NL50-100 puutund. Max NL25. Igatahes edu!


Mjah, ei noh, cashouti tahtsin teha sellepärast, et
olid jõulud
ja oli vaja enesele tõestada, et näää pokriga sain :D

ja nl100'sse ronisin seal hädises pitbullpokkeris... ausalt, trios saab ka vähem biite :D

soovitada nl10nesse... ? võimalikult vähe bluffida... ja võimalikult vähe tegeleda pokri kõrval muude asjadega ;) seega DISTSIPLIIIIIIN

JanRose
23.10.08, 14:39
Tere!

Mõtlesin, et kirjutan väheke endast ka siis.
Sattusin siia tänu semu antnx blogi sirvides (antnx.blogspot.com) ning see ettevõtmine tundub huvitav ning tahaksin ka osake sellest olla.
Ajalugu siis natukene. Pokkerit olen niisama sõpradega tagunud juba ammusest ajast (sendipokkerit :D) ning suurem huvi online pokkeri vastu tekkis läbi toreda suhtlusportaali facebook;D, kus oli holdemi seadeldis ja sai harjutada oma "oskusi". Kuna asi paelus mind, sai seda tasuta programmi kasutatud igal vabal õhtul mitmeid tunde. See oli siis mingi 1.5-2 aastat tagasi.

Eelmisel talvel sattusin juhuslikult partpoker (mingi banneri kaudu) ning sealt juba edasi fulltilti ning siis juba starsi. Sai tehtud deposiite nii tilti kui ka starsi ja mängitud oma raha üles ja maha. Suht idiootselt arvasin toona, et see mingi lihtne mäng ja et kui "õnnelikud" vastased küll on vahest ja ei osanud ennast kunagi süüdistada. Jep, jep kevadel tuli vaikselt mõistus koju ning sai lõpp tehtud raha maha mängimisele. Sai soetatud kõvasti lugemist ja hakkasin mängu rohkem süvenema. Mängisin palju freerolle kui ka madala limiidiga cashe ning lugesin erinevaid ebooke. Sel suvel siis mõtlesin, et olen piisavalt kogenud ning alustan jälle aktiivsemalt rahapokkerit mängima ning sai jälle deposiite tehtud fulltilti ning ka kasvatatud roll 8.7K peale (3-6.5K peale toimus töölõuna ajal 4 laua peal, lucky streak vist ::))

Kuid siis sai lolli peaga suur osa rollist välja võetud (pika withdrawal kirumisega) ja lihtsalt mõttetult ära raisatud. Ning ülejäänu lihtsalt maha mängitud. Sai siis veidikene mõtiskletud oma tegevuse üle ning otsus vastu võetud - ei lollidele tegudele enam (suured limiidid, kehv roll managment, limiidi varieeruvus jne). Tegin keskmise rolli tilti (mis siiamaani seisab rahulikult) ning otsustasin aja maha võtta ning keskenduda pokkeriõpingutele. Teadsin, et on vara veel tegutseda. Mängin nüüd siis ainult freerolle või satelliite ning veedan oma õhtut pokkeriõpikutes tuhnides ning analüüsides. Eesmärgiks olen seadnud starsi baltic freerolli kui ka veits on aega veel, et püüda beckeriga 1o1 bahamal ;D Mõtlesin ka eesti meistrikale siseneda pühapäeval, aga olen enam kui kindel, et sellel poleks lihtsalt mõtet.

Ehk siis plaan järgmine, kuna mind paelub just MTT (mitte STT ega cash), siis püüan end tubliks turniirimängijaks töötada (kõva õppimise ja jälgimisega - veedan palju aega teiste mänge vaadates) ning freerollidel, väikeste sisseostu turniiridel ning satikatel omandatut harjutada ning vigadest õppida. Samuti olen kindel, et suureks abiks saab ka olema pokah 8)

Olen optimist ning eestlane - miks mitte tulevikus ka pro?

Olge mõnusad!

ranka
23.10.08, 17:49
Tere tulemast foorumisse, JanRose!

Väga hea lugu ja mulle meeldib selliseid lugusid lugeda, kus inimesed õpivad oma vigadest! See, et alguses kaotasid on väga halb aga kuna sa hakkasid maha mängimise asemel mängu õppima ning rohkem aega kulutama raamatute lugemisele on hea. Ning kui nii jätkad siis usu mind, et tulevik on sinu jaoks väga helde ja kindlasti tuleb tulevikus ka mõne suure turniiri võit.

Loodan, et pokah annab sulle oskusi ja motivatsiooni oma pokkerimängu arendamiseks ning õppimiseks ja oleks üheks alustalaks su suurele tulevikule.

Edu!

Tigrano
23.10.08, 18:53
Tere JanRose,

Võimas enesetutvustus. Kahju, et alguses rolli ei suutnud majandada ehk oli see hea õppetund ning tulevikus, kui näed kõvasti vaeva, siis on Sul bankrolli majandamine alatiseks paigas ;D Loodan, et saad Pokah nurgast ühtteist lisa oma õpingutele.

taavi19
23.10.08, 20:40
Tere! Sooviksin ka asjast osa võtta.
Endast siis:
Poker on eluaeg meeldind, juba väga noorena sai mängitud 5-lehte. Kasiinos pole palju käinud, aga alati kui olen juhtunud laevaga välismaale minema, seda siis Stockholmi või Helsingisse, siis olen peenraha alati automaatidesse toppind. Sealt see sõltuvus tulnud on. Suurim võit mingi 2000kr. Internetipokerit sai kunagi proovitud nooremana ja seal mingi summa võidetud ja siis ka maha mängitud. Nüüd olen tegemas comebacki. Lugenud erinevaid artikleid. Pokerit mängin hetkel lõbu ja harjutamise eesmärgil, et kunagi ka rahalaudadesse jõuda. Tahan bankrolli nullist üles ehitada. Hetkel olen freerollidega ajanud kokku kuskil 70 eurot ja üritan vaikselt seda summat ka kasvatada.

Tigrano
23.10.08, 22:10
Tere! Sooviksin ka asjast osa võtta.
Endast siis:
Poker on eluaeg meeldind, juba väga noorena sai mängitud 5-lehte. Kasiinos pole palju käinud, aga alati kui olen juhtunud laevaga välismaale minema, seda siis Stockholmi või Helsingisse, siis olen peenraha alati automaatidesse toppind. Sealt see sõltuvus tulnud on. Suurim võit mingi 2000kr. Internetipokerit sai kunagi proovitud nooremana ja seal mingi summa võidetud ja siis ka maha mängitud. Nüüd olen tegemas comebacki. Lugenud erinevaid artikleid. Pokerit mängin hetkel lõbu ja harjutamise eesmärgil, et kunagi ka rahalaudadesse jõuda. Tahan bankrolli nullist üles ehitada. Hetkel olen freerollidega ajanud kokku kuskil 70 eurot ja üritan vaikselt seda summat ka kasvatada.



Tere tulemast taavi19,

Loe esimene loeng läbi ja homme tuleb juba järgmine. Milliste freerollidega ja kus Sa oled suutnud 70 eurot teenida?

JanRose
24.10.08, 07:13
Tänan toetuse eest ja ootan huviga juba tänast loengut :)

kylamees81
27.10.08, 16:45
Tere

Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

Parimat soovides

kyla

Tigrano
27.10.08, 17:04
Tere

Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

Parimat soovides

kyla


Tere,

Tore, et ühineid meiega kylamees81. Praegu on midagi valesti Sul tõsiselt mänguga, surfa foorumis ringi, küsi, uuri ja võta osa Pokah loengutest, küll asi paraneb ;)

Edu laudades,

Tigrano

BuildUp
27.10.08, 20:32
Tere

Ühineksin samuti Pokah seltskonnaga.Kaks esimest loengut on väga huvitavad olnud.Mängin stars-is NL2 ja saan peksa suht haledalt, üritaks asja muuta.

Pokker hakkas tõsisemalt huvitama peale ühte(ei mäleta millist) artiklit ekspressis. Edasi tuhnisin netis ning sai palju pokkerimängijate blogisid loetud. Järgmisena 30 daala starsi ja NL5 + mõned turnad, raha kadus poole kuuga. Oktoobris uus 30 sisse ja NL2, pool papist jälle läinud :).

Holdem manager sai kah soetatud, midagi muud peale käte arvu ja nime neist numbritest ei jaga, aga oma langevat graafikut on vähemalt tore vaadata :).

Parimat soovides

kyla


No ma olen täiesti kindel, et sinu suurim viga on keskmiste kättega callimine ja üldse liiga paljude käte mängimine. Kui ei suuda ühel laual mängides oodata kuni head kaardid saad, siis lisa laudu. Mina näiteks mängin seal 24l laual korraga. Ja ainult premium käsi. Raise JJ+, AJs+, väiksemate poketitega võid limpida ning kui flopis või äärmiselt turnil ei hiti, siis fold.

Edu igastahes!

Keiss
27.10.08, 20:49
Jah, edu foldimisel ja raisemisel ;)

Tigrano
27.10.08, 20:53
Kui alles alustad mängimist, siis kindlasti ei ole paha mängida top kaartidega, küll need kogemused hiljem tulevad. Alguses oota kaarti ja kindlasti ole nendega agressiivne.

Küll hakkama saad kylamees81 ;)

kylamees81
27.10.08, 21:25
tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

kyla

Tigrano
27.10.08, 21:34
tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

kyla


Kui mängid tight-imat stiili, siis võiksid natuke rohkem alati tõsta, et valuet oma premiumitele saada. Preflop kindlasti ära all in mine, see reedaks ja ei ole mõistlik.

Keiss
28.10.08, 02:36
http://ee.pokernews.com/pokkeristrateegia/texas-holdem-strateegia-algajatele.htm

Ma arvan see aitaks sind alguses päris palju.

bounce
28.10.08, 07:29
tere

minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

edu

pendula
28.10.08, 09:09
tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

kyla


Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.

ranka
28.10.08, 09:22
Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema?


Vähemalt 60%!

Ja minu arvates oleks õigem teha cbet 100% ajast (100% on kindlasti vale AGA ÕIGEM), kui 50% ajast! Ja päris algajale annaks kiirelt paar näpunäidet, kui sul käsi täiesti läks flopist mööda ja sa olid preflop raiseja, siis cbeti ära tee:

1) kui on 2 või rohkem vastast
2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 :diamond:, 7 :diamond: 8 :diamond:)
3) kui flopis on 3 rea kaardi (7 :heart: 8 :diamond: 9 :club:)
4) kui flopis on 2 masti kaardi + lähestikku kaardid ( 7 :heart: 6 :heart: 9 :spade:)
5) kui vastane on short-stack (väikese stackiga) ja su cbeti suurus on 30% või rohkem tema stackist (ehk ta on suht commited ja SA oled ka commited peale betti). Näiteks: flopis on pot 10$, vastasel on järgi 18$


Ülejäänud kordadel tee cbet (nii valmis käega, kui ka õhuga!)

Kui neid paari punkti jälgid, siis cbeti% peaks olema sul sinna 80-90% kanti, mis oleks ka tegelikult VÄGA kõrge aga edasiseid bette võid ise analüüsida. Ja eelloetud "reeglid" on optimaalsed aga mitte alati õiged! Vahest on ka korrektne kahe vastase korral CBET panna või drawi boardil.

Davy
28.10.08, 10:32
2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama. Iskiklikult foldin siin isegi marginaalse made handi.

Klamber®
28.10.08, 10:34
2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.


selle jutuga täiesti nõus, jõudsid ette ära kirjutada

lenC
28.10.08, 10:48
2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 :diamond:, 7 :diamond: 8 :diamond:)


Minu meelest on monotoonsed flopid väga ciibetitavad, kui nad eriti connected(lähestikku) pole. Nt raised A :spade: T :heart: enne floppi, flop lendab K :club: 7 :club: 2 :club:, siis oleks vaja tulistada.

ranka
28.10.08, 10:48
2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )

Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.


Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!

ranka
28.10.08, 10:49
Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!

K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?

lenC
28.10.08, 10:50
K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?

Ei, see läheb liiga ohtlikuks.

Tigrano
28.10.08, 11:11
tere

minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

edu


Tere tulemast klubisse bounce,

Loe kõik eelnevad loengud läbi.

Jah sodi peaga ei ole kõige mõistlikum cashi mängida, loodan, et edaspidi nii ei juhtu. Järmine kuu on selle kohta ka loeng meil ;)

Küll nendest mikro limiitidest jagu saab, kui tahtmist on.


Ilusat päeva,

Tigrano

Tigrano
28.10.08, 11:15
Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.


Tere pendula,

Ära sinna NL20 kiirusta, see mäng ei ole Sul veel NL20 jaoks korras, olen täiesti kindel. Ole hea tule NL10 nurka, teema leiad strateegia alt.

Ilusat päeva,

Tigrano

Tigrano
28.10.08, 11:19
Minu lemmik c-bet on sellise flopi vastu, kus on 3 masti kaarti, välja arvatud, kui mul on AA või KK, mitte mastist ;D (siis ei ole lemmik, siis on nutune)

Keiss
28.10.08, 16:40
Kui ikka 1010 või AK käega preflopis raised ja flop toob lauda kas siis AK-x või JQ-x on ikka väga raske cbeti teha eriti kui positsiooni pole. ??? ::) Kusjuures mina neid boarde ei kardagi nii väga kui ülekaarte jms. Aga eks ranka teab rohkem, sest tema on analüüsinud HEM-is. Tglt võiks olla küll eraldi teema cbeti kohta.

taavi19
29.10.08, 23:20
Tere tulemast taavi19,

Loe esimene loeng läbi ja homme tuleb juba järgmine. Milliste freerollidega ja kus Sa oled suutnud 70 eurot teenida?

Kurbusega pean tõdema, et T6Poker on selleks kohaks. Kes on vähegi kursis see teab, et asjalood selle toaga pole just kõige paremad. Tundub, et neil on raskusi väljamaksetega ja pole üldse kindel, et ma kunagi selle raha reaalselt kätte saan. Läksin sinna tuppa oma kunagise koolivenna nö reklaamil. Ta on seal toas teeninud arvestavaid summasid. Max pot mis kätte saanud on 10000 kr ringis. Samuti oli üheks usaldusväärsuse tõstjaks selle toa suhtes see, et seal tiimis oli üks eestlane Marek Kolk.
Kahjuks tundub, et nüüd on see tuba omadega õhtal.

Tigrano
29.10.08, 23:29
Kurbusega pean tõdema, et T6Poker on selleks kohaks. Kes on vähegi kursis see teab, et asjalood selle toaga pole just kõige paremad. Tundub, et neil on raskusi väljamaksetega ja pole üldse kindel, et ma kunagi selle raha reaalselt kätte saan. Läksin sinna tuppa oma kunagise koolivenna nö reklaamil. Ta on seal toas teeninud arvestavaid summasid. Max pot mis kätte saanud on 10000 kr ringis. Samuti oli üheks usaldusväärsuse tõstjaks selle toa suhtes see, et seal tiimis oli üks eestlane Marek Kolk.
Kahjuks tundub, et nüüd on see tuba omadega õhtal.


Kahjuks jah T-6 pokkeritoaga ei ole lood kõige paremad. Mul endal on samuti seal natuke raha sees, midagi pole teah >:(

antnx
23.11.08, 22:58
Hea tekst - ma arvan, et paljud sh ka mina tunnevad sinu loos ära iseenda. Aga teretulemast pokahsse.

PS.

Soovitan sul tõmmata esialgu PT3 trial. Seda saad kasutada 2 kuud ja selle ajaga oled võib-olla juba teeninud, et osta endale HEM või siis PT3 full versioon. Ise kasutan praegu PT3 trialit - teeb sama töö ära mis HEM aga viimasel on ainult 7 päevane trial.

Edu laudades

vsiu100
24.11.08, 09:49
Leidsid omale mõttekaaslase. Bankrolli oskan hoida, istun vaikselt madalal limiidil ja olen otsustanud, et enne kui limiiti ei beadi, ei liigu ka limiidis edasi. Kahjuks on rolli pokkeritubades vähe ja põhimõte ei lase ka juurde kanda, kuigi see teeks mu hingamist oluliselt lihtsamaks BR-i kohapealt. Vahel mängin NL10-et, siis liigun Nl2 ja Nl5 vahel. Kogu probleem miks pokahiga liitun on see, et ma olen suht break even mängija ja seda juba päris pikka aega. Vaatan loen lugusid kuidas mehed võidavad meeletuid summasid ja mõtlen, et mis minul viga peaks olema. Grindin täpselt samamoodi oma limiiti ja olen täielikult nullis. Võib-olla on mind tabanud täielik downswing mis kestab juba mitu kuud aga vb ei ole mul seda skilli. Üritan mängida ABC pokkerit ja üritan olla võimalikult TIGHT


kas sina oled anxx triobetis, kes mängis täna NL50 6maxi????

antnx
24.11.08, 11:24
Ei - triobetis läksin bustoks eelmine nädal :D

MarxVoss
13.12.08, 21:42
Nagu vanarahva tarkus õtleb, et mitte kunagi ei ole hilja millegagi alustada! Nii ka minuga. Eks ma hakkan vaikselt järeltunde võtma ja vaikselt teile järgi liikuma. "Õppida, õppida õppida!" ütles Lenin ja seda katsun ka nüüd mina tegema hakata! Alustan küll hiljem aga tulemus peaks kunagi sama olema! Ärge siis julmalt kimage seal eespool! ::)