PDA

View Full Version : NL10 Rush QQ flopi otsus



kalkaan
01.02.10, 20:30
Selliseid lolle olukordi üsna palju ette tulnud.

Preflop sai veidi valesti mängitud, sest eeldasin SS AI minemist ning siis oleks rahulikult asja vastu võtnud. Samas ma ei saa siin eriti normaalset 4bet teha, sest smalli callimisel on BB-l head oddsid. Flopil tuli donkbet väga kiirelt ning ei osanud selle peale miskit välja mõelda. Mis flopil õige käik oleks?

NL Holdem $0.10(BB) Replayer
SB ($8.45)
BB ($9.72)
Hero ($10.63)
UTG+1 ($5.05)
UTG+2 ($3.89)
MP1 ($7.84)
MP2 ($15.14)
CO ($2.61)
BTN ($3.32)

Dealt to Hero Q :diamond: Q :spade:

Hero raises to $0.30 CO calls $0.30, BB raises to $1, Hero calls $0.70, CO calls $0.70

FLOP ($3.05) 9 :diamond: 5 :spade: 2 :spade:

BB bets $3.05, Hero ???[color=red]

ristijeesus
01.02.10, 20:49
Rush on nii nitine, et 3betti QQ-ga callides oled pahatihti taga. Ja BB ei donkbettinud flopil vaid pani korraliku cbeti. Ise foldiksin, ei näe, et ta siin TT, JJ või lausa õhuga (AK) kahe vastase vastu nuppe keevitaks. Ok, poti AK on võimalik, aga siiski foldiks. Jah, oleme ka nende vastu 48:52 taga. Fold.

Keiss
02.02.10, 04:03
PF suurem raise ja nüüd saad foldida.

kalkaan
02.02.10, 09:07
EP peaks vist rohkem tõstma hakkama. Samas annab selles limiidis 3bb tõste sama tulemuse, mis 4bb. Probleem flopi otsusega tekkis selle tõttu, et üsna palju kordi olen seal callima hakanud ning pea alati on seal sellisel juhul olnud ülepaar, tavaliselt AA, või TPTK ning olen poistele päris palju välja teinud enda ülepaariga.
Seekord panin villase jälle ülepaari peale, kuid replayer näitas tal seal AQo. Ajaski veits tilti, et olen samas situatsioonis nii palju välja teinud ning just seekord suutsin foldida. Siiski peab vist sellistel puhkudel foldima hakkama, sest raha läheb seal mitu korda rohkem välja, kui sisse tuleb. Rush'is vähemalt, kus reade eriti pole.