PDA

View Full Version : Soovitage läpakat Ja ostukohta!



mkva
06.02.10, 10:47
Tahaks siis uut läpakat. Üle 8k väga ei tahas panna selle alla.
Pmts ma ei jaga midagi arvutitest, aga kõige tähtsam oleks, et see RAM vm oleks suur vms, et kui palju programme lahti siis ei hakkaks hanguma. Ülejäänud pole midagi tähtis.
Veel mõtlesin, et võiks olla see 12 tolli ekraaniga, sest siis hea mugav reisida ja nagunii, kui kuskil paikne siis saab suure lcd juurde osta.

Üldse kes valdab rohkem infot võiksid soovitada kindlaid mudeleid etc ja samuti ka ehk häid müügikohti. Natuke olen uurinud siis ikka internetist tellides saab vast odavamalt.

Ootan tagasisidet :)

noname
06.02.10, 11:05
Tere.
Imo need 11/12 tolliste ekraanidega läpakad nii mõttetud ning ega need eriti võimsad ka pole.
Klaviatuur neil nii väike,et pm kui plaanid midagi kirjutada,siis peab pastakas vms abiks olema,muidu vajutad pidevalt mitut klahvi korraga ;D
Endal oli tuttava oma Soomes tööl kaasas ja väääga ebamugav ja kahe kuuga ei harjunud ära selle 11 tollise läpakaga :p
See minu arvamus muidugi.

paar kuud tagasi ostsin endale http://flex.ee/ Delli sülearvuti.
Siiamaani väga rahul ja kui peakski 2.5 aasta jooksul midagi juhtuma,siis saab garantiisse viia.Dell pakub enamustele toodetele 3.aastat garantiid.
Asus ja HP on mu arust täiesti malts ja 2.5 aastat peavad max vastu (kui ikka pm igapäevaselt kasutada.eks need kesta kauemgi vastu,kui korra kuus msnis käiia ;D )....(enda ja tuttavate kogemuste põhjal annavad neil "juusudel" just otsad emaplaadid!!!) ja muidugi on garantii 2.aastat:(

Seega minu soovitus oleks Dell.hinnad veitsake rasvasemad...samas kvaliteet 5+

Muidugi mingi arvuti spets Ma pole aga nõksa ikka tean neist juustudest:)

pastilaa
06.02.10, 11:09
Delli julgeks samuti iga kell soovitada. Eriti muidugi kallima otsa seeriad - purunematud loomad!

zyxxx
06.02.10, 11:20
Mina olen veendunud IBM/Lenovo Thinkpad kasutaja. Ise kasutan T60 seeriat.

Sinu nõudmistele vastab X seeria, mis on ülikerge ja 12".

http://www.slashgear.com/gallery/data_files/7/4/Lenovo_ThinkPad_X61_2.jpg

Koht kus teinekord häid pakkumisi leiab on www.hinnavaatlus.ee foorum.

mkva
06.02.10, 11:22
Mina olen veendunud IBM/Lenovo Thinkpad kasutaja. Ise kasutan T60 seeriat.

Sinu nõudmistele vastab X seeria, mis on ülikerge ja 12".



Vot see kergus ja 12 pakkuvad väga huvi. Ja see mis sul pildid see on suht vahva. Kust ma leiaksin selliste kohta infot? :)

zyxxx
06.02.10, 11:28
Vot see kergus ja 12 pakkuvad väga huvi. Ja see mis sul pildid see on suht vahva. Kust ma leiaksin selliste kohta infot? :)


Siin üks müüa: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=442429
See küll ei ole puutetundlik ja pööratava ekraaniga, aga ma isiklikult eriti puudust ei tunneks sellest ka.

mkva
06.02.10, 11:42
tänan.

miksnii
06.02.10, 14:20
siin ka arutatud seda teemat...http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2078.0/topicseen.html

ingu
06.02.10, 14:33
Soovitan ise ka hinnavaatlusest uurida, sealt võid saada firmade töötajatelt parema hinnaga pakkumisi kui poes on ...

Pahvak
06.02.10, 14:38
Minu hääl läheb ka IBMile või Dellile. Endal on vana X31 12" ekraaniga ja ei ütleks küll, et ebamugav on trükkida, see on rohkem uute netbookide probleem. Kahjuks on IBMid ja Dellid kallimad kui need odavad juustud. Olen isegi hinnavaatlusest kehtiva tehasegarantiiga masina ostnud.

mkva
06.02.10, 21:42
Pokkeri mängimiseks?

http://www.digg.ee/link/Kahe-ekraaniga-l%C3%A4ptopid-tulekul

camu
06.02.10, 23:04
No olgem ausad, läpakate hinnad nagu ka muude asjade hinnad siin maailmas on ikkagi seotud kvaliteediga. Isiklikult telli odava seeria (inspirion) arutit ei soovita. Nagu odavad asjad ikka on needki tehtud suht pasa kvaliteediga, samas ilmselt on need asjalikumad kui mõne muu firma omad.
Endal oli läpakaostmine mõne kuu tagune kogemus ning valik tegelikult langeski kas ibm-i või delli kasuks. Otsustasin siiski rohkem maksta ja võtsin äriklassi. Siiani olen monsterrahul. Kasvõi klaviatuuri näppides saab koheselt aru, kui tegemist kvaliteetse asjaga.
Niiet 8k eest ära arvutit osta, pane pool juurde ja võta latitude. Või midagi asjalikumat ibm-ilt. Saad vähemalt kindla asja.

mkva
09.02.10, 13:08
Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?

Ja millise asetusega klaveatuuri peab vaatama. Olen uurinud ja paljudel on erinevad, kas uk, eesti, rootsi?


Ja mida teate rääkida lenovo firmast?

adam_q
09.02.10, 13:15
mul on fujitsu amilo 17". ainult kohvikusse minekuks on pisut suur, aga eksta desktopi mobiilne asendus ole. seni töötab, 7-8K maksis, muret pole, ekraan on mõnusalt suur. bad beadid tulevad samamoodi nagu desktopiga.

zyxxx
09.02.10, 13:18
Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?

Ja millise asetusega klaveatuuri peab vaatama. Olen uurinud ja paljudel on erinevad, kas uk, eesti, rootsi?


Ja mida teate rääkida lenovo firmast?


Lenovo = IBM, kogu IBM sülearvutite tootmine läks paar aastat tagasi Lenovo kaubamärgi alla.
Läikiv ekraan on kõige mõttetum asi üldse, eriti kui tahad kunagi arvutit ka õues kasutada.

nomerlot
09.02.10, 13:18
Praegu kasutan töökoha poolt antud Dell Latitude, aga igatsen eelmise töökoha IBM x-seeriat taga. See oli raudselt kõige parem arvuti, mida olen kasutanud, pärast 2 aastat oli ikka nagu uus, ainult mõni kiri oli maha kulunud. Dellil juba ekraan vahetatud ja uus juba logiseb, klaviatuurimoodul ka vahetatud, ometi business class peaks olema.

Ja läpparil on läikiv ekraan kõige jubedam asi, mis olla saab.

mkva
09.02.10, 13:22
See oleks ka veel tähtis et klaveatuur ei kõliseks hullut. Mul praegu on nt fuijtsu ja see on ikka suht vaikne võrreldes isa hp mingisugusega. Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?

Toots_x
09.02.10, 13:23
Selline küsimus, et milline ekraan on parem kas see tavaline läikiv ekraan või ma olen ka kohanud äriklassi läpakatel seda matt ekraani.. Et kumb parem siis?

Läikiv ekraan tundub poes sigailus, puhas - jätab kuidagi parema mulje, reaalselt aga suhteliselt crap. Valguse käes peegeldab, kindlate nurkade alt vaadata ei kannata.
Kui ma peaksin omale uut läpakat ostma siis ma ei suudaks leida ilmselt ühtegi põhjust miks peaksin ostma läikiva ekraaniga isengi.

Kasutusmugavus pikas perspektiivis > Väike hinnavahe tulenevalt ekraani erinevustest.

Viski
09.02.10, 13:27
See oleks ka veel tähtis et klaveatuur ei kõliseks hullut. Mul praegu on nt fuijtsu ja see on ikka suht vaikne võrreldes isa hp mingisugusega. Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?
K L A V I A T U U R

zyxxx
09.02.10, 13:28
Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?


IBM/Lenovo mudelitel on klaveri valgustus tavaliselt olemas kuvari ülaosas.

mkva
09.02.10, 13:32
Nüüd siis tasapisi välja kujunenud mingi pilt juba.

Kas siis Dell või Lenova. Ekraan matt. RAM peaks olema suur või võimas, kuidas seda öeldakse.. Mälu võiks ka olla minig 160GB. Klaveri valgustus. Eem, see ekraani lukk peaks ka olema. Sest näiteks isa hp'l pole. Rohkem ei teagi, Kõik vist... A see jahutus või ventika süsteem vms võiks ka olla mingi vaiksemat tüüpi..

noname
09.02.10, 13:35
See oleks ka veel tähtis et klaveatuur ei kõliseks hullut. Mul praegu on nt fuijtsu ja see on ikka suht vaikne võrreldes isa hp mingisugusega. Ja btw mind hakkas huvitava see, et olen näinud osadel läpakatel klveatuurivalgustust. See nagu klaveatuuri sees, aga see vist ainult osadel, ise juurde seda panna ei saa?


Naised saunas rääkisid,et klaviatuurile saab valgust juurde panna kuskil Tallinnas.Rohkem ma ei kuulnud midagi.

StripPoker
09.02.10, 14:02
Ega keegi ei viitsi ostul tähelepanu sellele pöörata aga tegelikult peaks olema esimene küsimus, kas arvuti on vaikne. Mõni teeb ikka sellist põrguundamist, et ajab hulluks kui pikalt kasutad. Teine jälle üsna hääletu.

mkva
09.02.10, 14:02
Ega keegi ei viitsi ostul tähelepanu sellele pöörata aga tegelikult peaks olema esimene küsimus, kas arvuti on vaikne. Mõni teeb ikka sellist põrguundamist, et ajab hulluks kui pikalt kasutad. Teine jälle üsna hääletu.


Word! Minu fujitsu suht vaikne aga isa hp annab tuure nagu R8 :/

kollane
09.02.10, 14:05
Ega keegi ei viitsi ostul tähelepanu sellele pöörata aga tegelikult peaks olema esimene küsimus, kas arvuti on vaikne. Mõni teeb ikka sellist põrguundamist, et ajab hulluks kui pikalt kasutad. Teine jälle üsna hääletu.


mul undab nagu pesumasin jube häiriv teistele pereliikmetele, korduvalt tähelepanu sellele juhitud :D
lähiajal plaanin kasti peale üle minna ja kindlast üks tähtsamaid asju , et vaikne oleks.

Toots_x
09.02.10, 14:12
Word! Minu fujitsu suht vaikne aga isa hp annab tuure nagu R8 :/

Standart HP puhul, ära palun ütle, et tal on HP DV6000 seeria?

kollane
09.02.10, 14:13
Standart HP puhul, ära palun ütle, et tal on HP DV6000 seeria?


fyp
mul ka sama isend :D

-andres-
09.02.10, 14:20
mul undab nagu pesumasin jube häiriv teistele pereliikmetele, korduvalt tähelepanu sellele juhitud :D
lähiajal plaanin kasti peale üle minna ja kindlast üks tähtsamaid asju , et vaikne oleks.

+1, a vabanduseks võin öelda, et see on loosiga võidetud läpakas mul mingist ajast.
Mul ainult see pluss, et see õnneks paljudele närvi käia ei saa.

Kõvaketta kohta ütleks niipalju, et praegusel ajal juba väga leviv, vaat et paremgi moodus on väline ketas, et süle- ja lauaarvuti vahet joosta saaks.
Ekraani lukk ei pea olema must, sest uutel sülekatel on paljudel küllaltki korralik magnetlukustus, mis toimib vägagi hästi.

mkva
09.02.10, 14:21
Toots rääkis mulle sellises isendist ASUS Eee PC 1008HA , uurin siin netis ja igati äge igast kandist tundub see.

Toots_x
09.02.10, 14:23
mul ka sama isend :D

On vahe kas on Inteli või AMD protsessoriga, üks neist on totaalselt crap.

Isa arvutifirmas, koolis IT kursusi puudutav STANDARTNE vestlus.
-----------------------------------------
A: "Tere, mul läks sulearvuti katki, kas te parandate neid?"
B: "Oleneb veast, alati ei ole mõtet, mis arvuti on?"
A: "HP"
B: "DV6000 seeria?"
------------------------------------------
Unreal kuidas need arvutit lagunevad ja pidevalt katki/paranduses on. Believe me.

Toots_x
09.02.10, 14:38
Toots rääkis mulle sellises isendist ASUS Eee PC 1008HA.

Tõsi, kui oleksin sunnitud omale ostma uut sülearvutit valiksin selle 90% tõenäosusega Asus Eee PC perekonnast, kas just konkreetse isendi, ei tea.

Eee PC eelised minu silmis:
Sulearvuti on kerge, õhuke ning puuduvad kohmakad lisaseadmed. Näiteks koolis, arvuti haarad ilma probleemideta kätte, kohati isegi väiksem kui mõni kaustik/vihik. Adapteri panen taskusse mis oma suuruselt ei üle rahakoti mõõtmeid.

Kui olen sunnitud sõitma bussiga / lennukiga siis sellel ajal kui teistel arvuti pilt kaduma hakkab (~2h), on mul veel ~3h kasutusaega jäänud.

Kodus olles panen ma arvuti tööle mille järel sulgen kaane ning jääb vaikselt lauanurka töötama, kasutan suuremat monitori, hiirt ning ka USB klaviatuuri. Tõsi, mänge ma sellise arvutiga ei mängi, kuid pokkeri klientidega saab ilusasti hakkama.

Kui ma töötaksin ala fototöötlejana / disainerina kes soovib pidevalt ning mobiilselt oma tööga tegeleda mis sunnib jooksutama mahukaid ressursse võtvaid programme ning vajaks ka piisavalt suurt ekraanipinda valiksin kindlasti midagi muud.

mkva
09.02.10, 14:42
Aga kuidas see kindel isend suudab vastu pidada, kui lahti on nt pokkeriklient,HEM,msn,net,skype,mikogo ?? sest minu vanas eas fujtsu enam sellega väga toime ei taha tulla..

-andres-
09.02.10, 14:43
Nu täpselt nii ongi ja sellest igas foorumis väga palju juttu olnud.
DV6000 seeria tuli tüüpvigade ja masstoodanguga tehasest. Samuti anti paljudele dv6000 seeria mudelitele säästuklassi arvutile mittekohaselt 1 aasta lisagarantiid. Põhiveaks kujunes emaplaadi ja videokaardi "ühildumise" koha ülekuumenemine, mille tulemusena masin enam pilti ette võtta ei suuda.
Endalgi vahetati emaplaat pmst kogu sisuga ära kuskil peale poolteist aastat.


+Asuse kohta ei julgeks ma küll väita, et ta dockis olles suudaks ära toita HEM+multitable pokker+mozilla+winamp jne.

Jõudsid juba küsimusega ette, mina seda igatahes tõenäoliseks ei pea.

kollane
09.02.10, 14:46
On vahe kas on Inteli või AMD protsessoriga, üks neist on totaalselt crap.

Isa arvutifirmas, koolis IT kursusi puudutav STANDARTNE vestlus.
-----------------------------------------
A: "Tere, mul läks sulearvuti katki, kas te parandate neid?"
B: "Oleneb veast, alati ei ole mõtet, mis arvuti on?"
A: "HP"
B: "DV6000 seeria?"
------------------------------------------
Unreal kuidas need arvutit lagunevad ja pidevalt katki/paranduses on. Believe me.



sama pann jah, sõber andis mulle kuna ostis ise uue. Ennem oli ise 1x emaplaadi paranduse teinud mingi 4-5k vist, enda käes läks ka sain 500krooniga hakkama, arvutivend kuumutas ja möllas midagi, siiamaani pole veel ära koolanud. vahepeal ringi reisides koolas wifi ära aga nyyd pole tükk aega liigutanud ja pole ka probleeme ... ptiu ptiu ptiu :D

mkva
09.02.10, 14:49
Sest alati on vähemalt lahti msn,winamp,nett ja kui mängin siis noh 1laud ainult max 2, kuna HU ja HEM. + siis veel nt skype,mikogo. Nii, et kui need lahti kõik siis peaks aruvit töötama puhtalt, siis olen ma rahul.

tolmuahv
09.02.10, 14:56
Mul on ca. aasta vana Fujitsu Siemens Lifebook S-series. SNG-de ROI oleks 2-3% kõrgem kui arvuti koguaeg koomas ei oleks. Kui Starsis 24+ lauda lahti võtta, siis on kohe koomas, isegi kui tagant kõik muud (peale HEMi ja TableNinja) kinni panna. Pidevalt on emergency HEM shut-down vaja teha poole sessi pealt. Ühesõnaga, arvuti jõudlus on üsna oluline, ära sellega eriti koonerda.

Toots_x
09.02.10, 15:09
+Asuse kohta ei julgeks ma küll väita, et ta dockis olles suudaks ära toita HEM+multitable pokker+mozilla+winamp jne.


Tõsi, multitablemine võib muutuda päris mitmel isendil keerukaks, kuid ma tuginesin ka oma soovutisel just faktile, et kasutaja mkva mängib HU'd. Ma ei tahaks uskuda, et tekib hetk kus mkva laseb 16 table HU Cashi.

Tüüpiline "tavakasutaja" arusaam on selline: Installin omale viimase viirusetõrje, sõber soovitas codec packi, teine soovitas teist -> installime mõlemad.
Uus winamp7?, kapersky ja zone alarm koguaeg taga töötamas sest äkki keegi häkib... Uusimad MSN'id ja kurat teab mis asjad.

Lõpptulemusena on tarkvara tuksi keeratud, kurdetakse kui sülearvuti jääb aeglaseks sest uusim winamp7 võtab "50%" arvuti ressursist, ning dual viirusetõrje ülejäänud "50%".
Mida rohkem seda uhkem, kuid reaalselt on arvuti aeglasem / haavatavam / ning suudaks teha täpselt samu operatsioone ning rahuldada kasutajat ka märgatavalt vähem resursse nõudvate aplikatsioonidega.

Inimeste kasutusharjumused on erinevad, sellepärast on ka nii laias valikus erinevaid arvuteid poodides. : )

-andres-
09.02.10, 16:04
Seda küll, kuid ma ei tahaks liigitada Asus sellesse gruppi, et viskan ta laua nurgale ja kasutan teda "tööjaamana". Pigem on ta siiski täpselt selline asi, mille võtad kätte, viskad kotti ja tuuseldad mööda ilma ringi, ilma et peaks miskit kivi seljas tassima.

HU's väiksemates limiitides tõesti saab hakkama ühes toas, aga veidigi kõrgemal olles undab sul mitu pokkeriklienti, mitmete laudadega korraga lahti mitmed aknad. Samuti kindlasti browserid ja asjad ehk arvan, et kui natuke ette mõelda, siis tasub ainuüksi pokkerile mõeldes natuke sisukam raal muretseda.

Toots_x
09.02.10, 16:11
HU's väiksemates limiitides tõesti saab hakkama ühes toas, aga veidigi kõrgemal olles undab sul mitu pokkeriklienti, mitmete laudadega korraga lahti mitmed aknad.

Olen nõus.
Kuid siinkohal tekib küsimus, et kas ei ole sellel hetkel mõtet pühendada kogukam investeering lauaarvutisse.

NL20 -> NL200 tõus vaevalt toimub 1-2 kuuga, ning ilmselt me mõlemad nõustume, et üks klient, mõned lauad saab ka Asus adekvaatselt hakkama.

Kui juba mängitakse kõrgemas limiitides, siis vaevalt tehakse seda põlveotsas kuskil lennujaamas. Ilmselt siiski suure tõenäosusega kodus, kus on tagatud keskendumiseks vajaminev "vaikus ja rahu" ning ka stabiilne ühendus.

Ilmselt me mõlemad nõustume ka sellega, et kui võtta identne summa mille oleme valmis kulutama arvuti jaoks, PC or laptop. Siis sama raha eest saame way paremate näitejatega lauaarvuti.

-andres-
09.02.10, 16:21
Pean jällegi nõustuma. Ma ostaks hetkel ise endale kindlasti lauaarvuti, sest nende hinnad on vägagi odavad hetkeseisuga (samas mul on juhtunud nii, et oman kahte sülearvutit ja otsust poleks raske teha), kuid ma tahtsin juba enne kirjutada, et kui vaja, saaks ju osta selle Asuse ja kõrvale veel lauaarvuti, selle asemel, et osta korralikum Dell või IBM. Sest monitori ostuks läheb nagunii või on see siis juba hetkeseisuga olemas.

nomerlot
09.02.10, 22:11
Mina olen ka seisukohal, et kui ma millalgi hakkan omale isiklikku masinat pokkeri jaoks muretsema, siis saab selleks ilmselt lauaarvuti. Sellega saab suurema võimsuse ja laiendamisvõimalused koos vaikse korpusega ning lõppkokkuvõttes maksab vähem kui korralik business class läppar. Kohvikus avaliku wifi otsas tõsine pokkerimängimine oleks -EV enivei.

Ja lauaarvutile lisaks võib siis hiljem osta suvalise 4K netbooki, et kusagile minnes kotinurka visata.

ok2aa
09.02.10, 22:33
Olen nõus.
Kuid siinkohal tekib küsimus, et kas ei ole sellel hetkel mõtet pühendada kogukam investeering lauaarvutisse.

NL20 -> NL200 tõus vaevalt toimub 1-2 kuuga, ning ilmselt me mõlemad nõustume, et üks klient, mõned lauad saab ka Asus adekvaatselt hakkama.

Kui juba mängitakse kõrgemas limiitides, siis vaevalt tehakse seda põlveotsas kuskil lennujaamas. Ilmselt siiski suure tõenäosusega kodus, kus on tagatud keskendumiseks vajaminev "vaikus ja rahu" ning ka stabiilne ühendus.

Ilmselt me mõlemad nõustume ka sellega, et kui võtta identne summa mille oleme valmis kulutama arvuti jaoks, PC or laptop. Siis sama raha eest saame way paremate näitejatega lauaarvuti.

<offtopic>
nl20 -> nl200 võib (ja võiks) kindlasti toimuda paari kuuga. kahjuks toimub ka nl200+ tasemetel mängimine mujal kui kodus. ise suth tihti lennujaamades või hotellides mänginud. arvutit ostes pigem kulutage paar tonni rohkem ja see raha teenib end ise tagasi.
/offtopic

Skyline
09.02.10, 23:40
Ostukohana julgeks soovitada www.arvutikeskus.ee

vsiu100
10.02.10, 08:16
mul on 17" ja 10.1" Dellid ca 1,5a ja 6 kuud olnud. ma ei tea, mis tähendavad (garantii)remondid, probleemid arvutiga vms. mitte kõige väiksemat etteheidet ka. soovitan.
ostnud olen
http://sale24.ee/ ja http://www.euronics.ee/tooted/Category/SubGroupId/73/IT_tooted/Sulearvutid

Codecci
10.02.10, 09:03
mul on 17" ja 10.1" Dellid ca 1,5a ja 6 kuud olnud. ma ei tea, mis tähendavad (garantii)remondid, probleemid arvutiga vms. mitte kõige väiksemat etteheidet ka. soovitan.
ostnud olen
http://sale24.ee/ ja http://www.euronics.ee/tooted/Category/SubGroupId/73/IT_tooted/Sulearvutid

Mul 1.5a Dell E6600, iga päev mingi 14h+ saab valu teiste pereliikmete poolt, kõik on tim-tom. Enne seda oli Fujitsu Siemens, mis käis ~ 5x garantiis 1a jooksul kuni vend ajas Coca-Colat peale.

Pahvak
10.02.10, 11:33
Fujitsu Siemensitelt kõlbab ainult lifebook seeria. Amilo on nagu HP-l Pavilion.

raaids
23.02.10, 21:20
kellegil ei ole pakkuda mingit heas korras läpakat hinnaga kuni 6k.

pikk28
24.02.10, 10:06
mis te sellest pillist arvate http://sale24.ee/mudel-sulearvuti-dell-studio-1555-windows-intel-dual-core-t4200-protsessor-ddr2-maluintel-graphics-x4500hd-graafikakaart-320gb-kovaketas-wifi-veebikaamera-p-1588.html ? läpakat kasutan pmst pokkeri mängimiseks, netis surfamiseks, filmide vaatamiseks ning haruharva võib-olla ka mõne hea RPG mängimiseks.
või millist läpakat soovitate kuskil 10k eest?

vsiu100
24.02.10, 21:58
mis te sellest pillist arvate http://sale24.ee/mudel-sulearvuti-dell-studio-1555-windows-intel-dual-core-t4200-protsessor-ddr2-maluintel-graphics-x4500hd-graafikakaart-320gb-kovaketas-wifi-veebikaamera-p-1588.html ? läpakat kasutan pmst pokkeri mängimiseks, netis surfamiseks, filmide vaatamiseks ning haruharva võib-olla ka mõne hea RPG mängimiseks.
või millist läpakat soovitate kuskil 10k eest?


hea valik imo

Simmo
24.02.10, 22:06
DELL is the best! Valik on tõesti hea.

zyxxx
26.02.10, 22:24
Oli ükspäev vaja ühel sellisel uuel Dellil kaas maha võtta ja natuke remontida. Ütlen ausalt, et ma ei kujuta ette kes või kus neid kokku panevad. Leidsin seest ühe täiesti lahtise ringi uitava kruvi. Teine kruvi, mis kõvaketta raami kinni hoidis, oli keeratud sisse sellise nurga all, et ükski jõud seda sealt enam kätte ei saa.

Olen ka varasemast ajast Delliga kokkupuutunud ja siis ei olnud koostekvaliteedi kohapealt midagi ette heita. Samas olid need valdavalt kõik äriklassi sülearvutid ja seega ka teisest puust.

Üldsegi soovitan hoiduda kodukasutajale mõeldud sülearvutitest. Kui ostate siis ikka äriklassi mudeli, sest sageli on kodukasutajale mõeldud odavama otsa arvutid hoopis mõne kolmanda tootja tehtud ja ainult kuulsa brändi nimi on peale kleebitud.

Cypher0
05.03.10, 14:38
Kas kellelgi on aimu, kuidas Alienware'i läpakaid Eestimaale saaks tellida?

nomerlot
05.03.10, 15:11
Kas kellelgi on aimu, kuidas Alienware'i läpakaid Eestimaale saaks tellida?

ja kui midagi juhtub, siis saadad oma kuludega välismaale ja tagasi ja ootad 4-6 nädalat?

Cypher0
05.03.10, 16:11
Kõlab suht hästi, hetkel on mul 2a vana Desknote püss, ja kui sellel klaviatuur ja kõvakas pekki läksid ja garantiisse viisin, vedeles seal u. 5 kuud, kuna kuskilt Hiinast vms oli vaja klaviatuur tellida, mida kuidagi saata ei tahetud.

Enivei, M17x on juba siiapoole teel:)

nomerlot
05.03.10, 16:23
irw@desknote leidsid ka, millega võrrelda

Cypher0
05.03.10, 20:35
Võrdlesin ainult aega, mitte firmasid:) Ja jään siis lootma et Alienware Eestisse kohekohe esinduse püsti paneb.

Provoker
06.03.10, 09:58
Kõlab suht hästi, hetkel on mul 2a vana Desknote püss, ja kui sellel klaviatuur ja kõvakas pekki läksid ja garantiisse viisin, vedeles seal u. 5 kuud, kuna kuskilt Hiinast vms oli vaja klaviatuur tellida, mida kuidagi saata ei tahetud.

Enivei, M17x on juba siiapoole teel:)


Nu tõesti lol@desknote. Sinna ei saadaks vaenlastki kliendiks, õnneks nüüd kõik selle ettevõttega. Eks aega läheb igas esinduses. Mul enda kogemus on endise k-arvutisalongiga. Kuna ma ise aega teenima läksin, siis ei tundnud puudust paar kuud, kuid peale seda kui helistasin, selgus, et nad on mu arvuti üldse ära kaotanud ja insta sain tutika asemele sama mudeli.

leits
06.03.10, 10:01
Delli garantii rox .. no questions .. ainult vahetavad kui vaja :D Ma olen ilmselt teda v22rkohtlend ka palju

hoss23
07.03.10, 00:29
Nu tõesti lol@desknote. Sinna ei saadaks vaenlastki kliendiks, õnneks nüüd kõik selle ettevõttega. Eks aega läheb igas esinduses. Mul enda kogemus on endise k-arvutisalongiga. Kuna ma ise aega teenima läksin, siis ei tundnud puudust paar kuud, kuid peale seda kui helistasin, selgus, et nad on mu arvuti üldse ära kaotanud ja insta sain tutika asemele sama mudeli.

Lol. Olen siin vist ainuke, kes on nii Desknote kui K-Salooni mõlema käest tillist saanud :biggrin:. Aga nüüd omad Delli ja eks näis....

leits
07.03.10, 09:00
Lol. Olen siin vist ainuke, kes on nii Desknote kui K-Salooni mõlema käest tillist saanud :biggrin:. Aga nüüd omad Delli ja eks näis....

dell tombab ka veel

nikitheone
14.03.10, 09:01
tere. vend tahaks osta arvutit:

2.2GHz Core 2 Duo or similar
• Separate graphics card with 128 or 256 MB video RAM
• 2 GB RAM (for XP), 3 GB (for Vista)

kust soovitate ja mida? muu on suht ebaoluline

Skyline
15.03.10, 13:34
tere. vend tahaks osta arvutit:

2.2GHz Core 2 Duo or similar
• Separate graphics card with 128 or 256 MB video RAM
• 2 GB RAM (for XP), 3 GB (for Vista)

kust soovitate ja mida? muu on suht ebaoluline
Arvuti all on silmas peetud kasti või siis läpakat?

nikitheone
15.03.10, 13:43
läpakat, unustasin mainida.

andrus69
05.04.10, 15:26
Kasutan hetkel lauaarvutit Pentium IV 3 GHz prose ja 3 GB RAM. Plaanin lapparit osta 2,2 GHz ja 2 GB RAM. Kas pokkeri jaoks piisab ? ( Paar pokkerikleinti ja HEMi jooksutamiseks?)

camu
05.04.10, 16:31
jah

ment52
05.04.10, 17:25
Ei tea, 2gb ram kipub väheks jääma. Mul oli läpakal 4gb ram ja üle 2 saidi 30tabledes läks üle 90% ramikasutus. Mul muidugi väga suur databaas ja muu random crap oli ka lahti arvutil.

Keiss
08.04.10, 02:16
Keegi oskab öelda palju 2,5a vana Lenovo 3000 N100 maksab? Umbes? 3000 eeki? Ei leidnudki selliseid kasutatud arvutite müügist...

dener89
08.04.10, 04:22
http://www.flex.ee/2062-MSI-GX623-DigiTV-SUPERHINNAGA
ostke see kui tahate kiiret ja võimsat arvutit,ostsin 3 kuud tagasi,väga mõnus. kõik uued mängud töötavad,grindida kaiff,reso hea jnejne.
arvuti hinda on alla lastud ka kogu aeg. ise ostsin 14 ga vist kui õigesti mäletan ja enne seda paar kuud oli hind üle 20 k.

leits
08.04.10, 06:39
see ei ole enam laptop vaid tellis :) selle asemel ostaksin 100% juba lauaarvuti

dener89
08.04.10, 13:40
tellis või mitte,kaasas saab kanda ja ressurssi jagub :)

pikk28
08.04.10, 13:58
ma ei saa ka aru, mis vahet sel on kas kaalub 2,7kg või 1,8kg. tra ega ma mingi wannabe tatt pole, kes käib kohvikust kohvikusse oma läpakaga. enamus ajast vedeleb ta mul lauapeal ja kui vaja, siis võtan kaase maale või venna juurde või jumal teab kuhu. lauaarvutiga võrreldes võtab mitu korda vähem ruumi.
hea läpakas. ma ootan upswingi, et endale ka soetada miskit taolist tellist :D

vapsik
08.04.10, 13:59
Cashoudist ehk aitab, kui upswingi ei tule?

Oliverk
08.04.10, 14:05
Elusees ei ostaks endale MSi või sarnast läpakat. Selle junni tööle paned siis süles hoida ei saa. Munad põlevad ära. Kindlasti sureb maha kuumuse kätte 2 a jooksul vähemalt korra. Ja kui ei siis kohe peale garantiid kindlasti.

pastilaa
08.04.10, 14:09
Mu praegune läpakas on 17" wide ja kaalub 3,7kg. Just nimelt - ei sületa sellega niikuinii kuskil - vajadusel aegajalt hea kuskile töökohtumisele või maale kaasa võtta.

mkva
08.04.10, 14:10
Mida peab vaatan, et teada, kas läpakal on hea jahutus vms?

Pahvak
08.04.10, 14:18
Mul on 12" laptop :(

leits
08.04.10, 14:22
Mida peab vaatan, et teada, kas läpakal on hea jahutus vms?

polegi üldjuhul midgai vaadata .. äriklassi lapakatel on norm jahutus .. ordid jmst junnid l2hevad kuumaks ning põletavad

pastilaa
08.04.10, 14:24
Mul on 12" laptop :(

HAHAHHAHAHAHAHAHAHA!

Tegelikult kui vajadust suure ekraani järele poleks, oleks ise ka võimalikult väikse läpakaga ;).

vapsik
08.04.10, 14:27
Auto inimeste prvileegid. Kui 3 kotti seljas kuhugi kiiresti minema peab, siis need lisakilod annavad päris ilusti tunda.

dener89
08.04.10, 14:34
Elusees ei ostaks endale MSi või sarnast läpakat. Selle junni tööle paned siis süles hoida ei saa. Munad põlevad ära. Kindlasti sureb maha kuumuse kätte 2 a jooksul vähemalt korra. Ja kui ei siis kohe peale garantiid kindlasti.

nalja teed v?mis sa arvad,et arvuti mis on gameritele tehtud on pasa jahutiga ? jahuti on väga väga hea.

edit: sõbral sama läppar,ostis enne mind ning uurisin spetsiaalselt jahuti kohta talt. ütles,et ma võin selle teki sisse ka mässida,ikka kuumaks ei lähe

pikk28
08.04.10, 14:37
Cashoudist ehk aitab, kui upswingi ei tule?

pole rolli kust cashoutida :D. iga kuu 1-1,5k läheb elamisele

dener89
08.04.10, 14:38
pikk hakka nl50 kütma,nl25 crushid ju

pikk28
08.04.10, 14:39
hetkel pole rolli ja ei crushi ma sittagi. see kuu 7k käsi ja +6 daala :D

dener89
08.04.10, 14:40
volüüm on tappev :D

Oliverk
08.04.10, 14:41
ütles,et ma võin selle teki sisse ka mässida,ikka kuumaks ei lähe

Pane mingi burn in test tööle. Kasvõi passmark oma ja mässi oma läpakas teki alla. Kindlsti ei sure ära. Sõber ju ütles.

Ja kindlasti võib läpakale mingi turbiini jahutma panna. Aga teistel pole enam nii tore kui keegi loengu ajal läpaka tööle paneb ja tolmuimeja häält tegema hakkab :D

Pahvak
08.04.10, 14:44
HAHAHHAHAHAHAHAHAHA!

Tegelikult kui vajadust suure ekraani järele poleks, oleks ise ka võimalikult väikse läpakaga ;).

Sa vist tööalaselt väga väiksemaga hakkama ei saaks ka. ;)


Auto inimeste prvileegid. Kui 3 kotti seljas kuhugi kiiresti minema peab, siis need lisakilod annavad päris ilusti tunda.

Täpselt. Päev otsa laptopiga jala ringi lasta on päris tüütu.

dener89
08.04.10, 14:48
ei tea. grindides ja niisama arvuti taga olles,pole kordagi kuumaks läinud. mw2 korraliku graphiga mängides tõmbab soojaks,kuid mitte kuumaks.
edu sulle munade ära põlemisega!

leits
08.04.10, 14:53
no offence, aga arvuti mis on gamerile ja amksab 10k eriti laptop .. ma ei taha mõeldagi selel koostekvaliteedi kohta .. ja oma teki sisse m2ssimistega ära kujuta endale ette asju

dener89
08.04.10, 14:58
kas ma ei maininud oma esimeses postis,et hinda on mitu korda alla lastud ja seda sellepärast,et toodet osteti suhteliselt palju.
ma olen lõpetanud,ma ei viitsi isegi vaidlema hakata mingite lapsartistidega.

pastilaa
08.04.10, 15:01
Auto inimeste prvileegid.

http://farm1.static.flickr.com/58/189258674_8769b0b642_o.gif

leits
08.04.10, 15:10
kas ma ei maininud oma esimeses postis,et hinda on mitu korda alla lastud ja seda sellepärast,et toodet osteti suhteliselt palju.
ma olen lõpetanud,ma ei viitsi isegi vaidlema hakata mingite lapsartistidega.

kle stfu moron, **** ma ei viidsi ära kuulata su juttu et 10k ja hea, tra MSI on mingi mobo tootja mitte l2pparite kokku panija ja hea ja 10k sylearvuti? (m2ngurile .. yeah what eva)

e seeria laptopidel dellil oli hind aasta tagasi 20k+ oleneb confist ja on seda siiani, palju myydyd ja hinda lastakse see tõttu alla? sa oled debiilik vüi ei jaga sa majandusest midagi..
pista oma lapsartistide jutud perse omale .. siuksed idioodid suudavad mind konrkeetselt tilti ajada

mkva
08.04.10, 15:12
:D

dener89
08.04.10, 15:14
täielik lapsartist noh,mis mul muud öelda on.
interneti gangster.

E: kui närvidega probleemid,osta palderjani tablette. looduslik teema

mkva
08.04.10, 15:17
http://1.bp.blogspot.com/_imHp_6yreTY/R0oFFxfVoAI/AAAAAAAAA-w/5kyKHCZmtjk/s400/mj_popcorn.gif

Provoker
08.04.10, 15:33
ma ei saa ka vait olla. 10k arvuti võib olla piisavalt hea. Alati ei pea ostma 20+k maksvat masinat, kui reaalselt ei kasutata nagunii seda võimsust ära. Kallid arvutid lähevad samamoodi persse nagu odavadki kui neid valesti kasutada. Isegi minu üle 3 aasta vanune acer oli piisavalt hea ning töötab siiani ilma probleemideta. Esimene lihtsalt vahetati ümber täpselt sama mudeli vastu garantiis ning teine masin töötab, seega joppasin hea isendi otsa lihtsalt.

mkva
08.04.10, 15:36
ma üldse oma 5 aastat vana fuijtsuga lasen senimaani ilma probleemideta.. 10k maksin^^ :D

Oliverk
08.04.10, 15:38
hind=võimsus Just nii me läpakaid ostamegi :D

Provoker
08.04.10, 15:43
mu acer maksis ainult 9,99k eeki http://www.hullumajand.com/smailid/muusik.gif